HVD AFDELINGSCHEF uitzendbureau de koning SECRETARESSE AFDELINGS SECRETARESSE ELKE ZATERDAG I VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAI VAKATURES I algemeen hoofd woonlokaties Mariënhaven ELEKTROTECHNISCH TEKENAAR Afdelings-Secrelaresse (m/v) m WÈWÈfÊÊÊÊÈÊi m 1 Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Inl. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071) 14 49 41 m MARËNHAVEN te Warmond is een verpleeghuis waar verdeeld over 9 woonlokaties - ruim 200 psycho geriatrische bewoners worden begeleid, verzorgd en verpleegd. Bovendien opent MARIËNHAVEN op 1 september a.s. een voorziening voor dagbehandeling, met 7 plaatsen voor psycho-geriatrische bezoekers. Ten behoeve van het geven van leiding aan deze 9 woonlokaties, alsmede aan de dagbehandeling en aan de aan MARIËNHAVEN verbonden opleiding tot ziekenverzorgende, werd besloten tot aanstelling van een (m/v) Het algemeen hoofd woonlokaties geeft leiding aan de teams van de woonlokaties, het team dagbehandeling en het opleidingsteam; een totaal personeels bestand van omstreeks 145 medewerkenden; is voorzitter van het overlegorgaan, waarin zitting hebben de hoofden woonlokaties; heeft zitting in de beleidsraad; is rechtstreeks verantwoordelijk aan de coördinator begeleiding. Het algemeen hoofd woonlokaties draagt zorg voor het beleid inzake de begeleiding, verzorging en verpleging; bij hem of haar berust de verpleegkundige eindverantwoordelijkheid. Mede om die reden participeert het algemeen hoofd woonlokaties in de beleidsraad, het adviesorgaan aan de directie inzake de zorgverlening en treedt hij of zij op als voorzitter van het gestructureerd overleg van de hoofden woonlokaties. Daarnaast is het streven van het algemeen hoofd woonlokaties gericht op de bevordering van een optimaal woon-leefklimaat, waarin de bewoners - gerespecteerd in hun eigenheid zich thuis kunnen voelen, alsmede op een werkklimaat, waarin ruimte is voor individuele ontplooiing en ontwikkeling van de medewerkenden. Tot de externe activiteiten behoren o.a.: regelmatige collegiale contacten in de regio, al dan niet gestructureerd; regelmatig contact met de centrale opleidingsschool; initiatieven inzake het onderhouden en intensiveren van contact met familie van de bewoners. Voor de vervulling van deze functie komen wij graag in contact met gegadigden die voldoen aan de volgende eisen: verpleegkundige achtergrond; een opleiding op HBO-niveau, aangevuld met een management opleiding, b.v. H.O. Nijmegen of Leusden; management-ervaring, bij voorkeur opgedaan in een soortgelijke functie; aantoonbare ervaring in de gezondheidszorg, bij voorkeur in een verpleeghuis voor psycho-geriatrische bewoners; leidinggevende en beleidskwaliteiten; goede contactuele en communicatieve vaardigheden; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; warme belangstelling voor de bejaarde medemens. De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. In de selectieprocedure zijn gesprekken met adviesgroepen uit de geledingen voorgenomen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van die procedure. Voor nadere inlichtingen over de functie kunt u zich in verbinding stellen met mevrouw drs. I.D. Eijsma, coördinator begeleiding Mariënhaven, telefoon (01711) 1.93.00. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de Dienst Personeelszaken, Mariënhaven, Postbus 6, 2360 AA Warmond. Wij zijn ruim 60 jaar toonaange vend fabrikant van hardhouten buiten, en binnendeuren t.b.v. de bouw en particuliere reno vatie. Een gezond innoverend bedrijf met een uitgebreide kol- lektie deuren, uitgevoerd in een 4-tal edelhoutsoorten. voor onze afdeling eindafwerking. In deze fase van de produktie krijgt de NORHTGO deur z'n definitief uiterlijk. Veel ambachtelijk werk zorgt hier voor onze kwaliteit. Funktie-informatie: Deze funktionaris wordt belast met: organisatie van'de order stroom door de afwerkerij en spuiterij dagelijke leiding over ca. 10 medewerkers die zorg dragen voor de juiste eindafwerking. eenvoudige administratieve werkzaamheden. eindcontrole van het produkt. Voor deze belangrijke funktie binnen onze organisatie bieden wij een aantrekkelijk salaris met de daarbij behorende se cundaire arbeidsvoorwaarden. Funktie-eisen: ervaring in een leidinggevende funktie in de timmer- of meu belindustrie. opleiding of ervaring op MTS- niveau. leeftijd minimaal 30 jaar. organisatievermogen. Inlichtingen omtrent deze funk tie kunt u verkrijgen bij dhr. C. de Monyé, tel. 01718-29322, 's avonds 01719-16393. Sollicitaties richten aan: Langezaal Inniger b.v. is een elektrotechnisch bureau dat installatie werkzaamheden uitvoert in opdracht van Rijksgebouwendienst, Provinciale Waterstaat, Rijkswaterstaat, diverse Gemeenten en adviesburo's. Wij vragen voorspoedige indiensttreding een Hem wacht een interessante baan met afwisselend werk op een kleinschalig modern kantoor. Taakomschrijving: het maken van revisietekeningen het uitwerken van schema's en kabeltekeningen. De vereisten voor deze funktie zijn: afgesloten opleiding MTS Elektrotechniek leeftijd: maximaal 25 jaar militaire dienstplicht hebben vervuld. Wat wij u kunnen bieden aan salaris en secundaire arbeidsvoor waarden willen wij graag in oen persoonlijk onderhoud met u bespreken. Sollicitaties worden gaarne spoedig tegemoet gezien op onderstaand adres of eventueel na telefonische afspraak. g^inno 0 Langezaal Inniger B. V. Admiraal Banckertweg 30 Postbus 335,2300 AH Leiden Telefoon 071-134277 Telex 39357 I N.C.K. DE HEDERLAKOSE COÖPERATIEVE KELDERS b.A. te Ha2erswoude-Rijndijk is een groothandels organisatie, waarbij ruim 300 zelf standige slijters zijn aangesloten. De N.C.K. distribueert wijnen en gedistilleerd met eigen vervoer door geheel Neder land. Het bednjf heeft ca. 35 medewerkers en is gevestigd te Hazerswoude. Voor directe indiensttreding zoeken wij een: Tot de taken behoren o.a.: - het afhandelen van de corresoondentie per brief of telex; - het verzorgen van het 14-daagse bulletin naar de afnemers; - archivering; - het notuleren van vergaderingen; - overige voorkomende werkzaamheden. Van de kandidaten verwachten wij: - een opleiding op Havo-nivo; - goede kennis van het Frans, werkbare kennis van Engels en Duits; - grote accuratesse; organisatie- en improvisatietalent; - bij voorkeur enige jaren ervaring op een handelskantoor; - kennis van steno Nederlands is een pré. Geboden wordt een afwisselende en dynamische baan van ca. 38 uur met een grote mate van zelfstandigheid. Aanpassingen in werktijden zijn bespreekbaar. De honore ring en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn afgestemd op het nivo van de functie. Uw sollicitatie kunt u richten aan: De Directie van: De Nederlandse Coöperatieve Kelders b.A., Willem Kloosstraal 66. 2334 BD Hazerswoude-Rijndijk ARCHITECTENBURO G.M. VAN DONGEN B.V. vraagt voor spoedige indiensttreding BOUWKUNDIG HTS-ER M/V met ervaring. Kennis van Engels en Frans strekt tot aanbeve ling. Referenties: Postbus 235, 2400 AN Stationsstraat 36, 2405 BN Alphen aan den Rijn. vraagt (m/v): Secretaresse Voor een relatie in Leiden zoeken wij voor een langere periode een secretaresse die ervaring heeft met tekst- verwerkende apparatuur, IBM systeem 6, en een dikta- foon kan bedienen. Deze baan is voor halve dagen. Administratief medewerker PD-nivo Voor een relatie in Zoeterwoude zoeken wij met ingang van 23 juni een administratief medewerker. Tot de werkzaamheden behoren het koderen van debiteuren en crediteurengegevens en het invoeren van deze ge gevens in een komputer. Enige ervaring met het werken op een terminal is gewenst. Administratief medewerkster Voor een relatie in Leiden zoeken wij met ingang van 23 juni een administratief medewerkster voor de afde ling export. De werkzaamheden bestaan ondermeer uit het uittypen van douane-dokumenten en fakturen en het invoeren van gegevens in een computer. Een be hoorlijke typevaardigheid is vereist. Deze baan is voor een langere periode. Typiste Voor een relatie in Leiden zoeken wij met ingang van 1 juli een typiste voor de afdeling boekhouding. Naast het typewerk zullen er ook eenvoudige boekhoudkun dige werkzaamheden verricht dienen te worden. Deze baan is voor een langere periode. Telefoniste Voor een relatie in Leiden zoeken wij met ingang van 30 juni een telefoniste voor halve dagen. Er wordt ge werkt op een middelgrote telefooncentrale. Deze baan duurt tot 1 augustus. Afdelingssecretaresse Voor een relatie n Leiden zoeken wij met spoed een afdelingssecretaresse die de Engelse taal beheerst, paniekbestendig is en om kan gaan met het tekstver werkersprogramma word-perfect op een IBM-PC. De ze baan is voor een langere periode. Gespecialiseerd in administratieve funkties. Olivetti Nederland B.V. is een dochteronderneming van Europa's grootste producent op het gebied van schrijf-, reken- en kopieermachines, wordprocessors, personal computers, mini- computers, 3270 type terminals en printers. Het hoofdkantoor van Olivetti Nederland B.V. is gevestigd te Leiden. Op de afdeling Finance and Administration is een vacature ontstaan voor de functie van (M/V) Functie-inhoud: - venverken van inkomende en uitgaande post - opstellen van brieven - uittypen van rapporten, bud getten, e.d. - behandelen van inkomende telefoongesprekken - bijhouden van agenda's, maken van interne en externe afspraken - vertalen van stukken van de Italiaanse/Engelse naar de Nederlandse taal - notuleren van vergaderingen - bijhouden van het archief. Functie-eisen: - HAVO-niveau, aangevuld met een secretaresse-opleiding - schriftelijk en mondeling vaardig in de Italiaanse en Engelse taal - enige jaren ervaring in een soortgelijke functie - bekendheid met tekstver- werkende apparatuur - zelfstandige instelling - 25-35 jaar. Op het secretariaat binnen onze divisie Direct Sales is een vacature ontstaan voor de functie van: (M/V) Functie-inhoud: - onderhouden van tele fonische contacten - bijhouden van agenda's en weekplanningen, maken van interne en externe afspraken - vewerken van inkomende en uitgaande post - uittypen van offertes, ver slagen, brieven, e.d. - bijhouden van het archief. Functie-eisen: - HAVO-niveau, aangevuld met een secretaresse-opleiding - schriftelijk en mondeling een goede kennis van de Engelse taal - enige jaren ervaring in een soortgelijke functie - bekendheid met tekstver- werkende apparatuur - 22-25 jaar. Geschikte kandidaten bieden wij een boeiende werkkring in een zich snel ontwikkelende en groeiende organisatie. Nadere informatie over deze functies kunt u verkrijgen bij de heer J.H.C. Migo van onze afdeling Personeelszaken, telefoon (071) 319931, toestel 592 aan wie u ook uw sollicitatiebrief met vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring kunt richten. Olivetti Nederland B.V. Afd. Personeelszaken, Verbeekstraat 19-21 2332 CA Leiden Olivetti TRENDSETTERS IN AUTOMATISERING

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 18