I station La \MP touringcar/ en houdt op 12 13 l4Juni open huis! ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Westeinde Ziekenhuis beul* ERVAREN PARTTIME PENDELCHAUFFEURS INTERIEURVERZORGERS VOOR DE TOURINGCARS m/v FREZERS EN DRAAIERS J Opleiding: TECHNISCH COMMERCIEEL MANAGER Omdat onze vestiging in Leiden aan de Herengracht écht te klei werd,zijn we verhuist naar een groter pand. We zijn nu niet alleen goed bereikbaar,ook kunnen wij nog betere service verlenen. a In onze nieuwe ruime showroom hebben wij een grotere keus model len te bieden. De Nissan bedrijfswagens bijvoorbeeld,hoeft u niet meer uit de folder te bewonderen. De Urvan,de Vanette en de Cab- Star kunt u nu van dichtbij bekijken. Door de grotere werkplaats en de ruime parkeergelegenheid kan de onderhouds- en reparatie- ^dservice nóg sneller en nog beter worden verricht. Ook hebben wij nu «j ruim te voor grandioze occasion-shows. Kom eens een kijkje nemen Auto Heemskerk aan de Lammenschans 128 in Leiden. Tel. 071-310811 EE3 NISSAIM een kleine, dynamische verkoop-organisatie met ruimte voor individueel initiatief en eigen bijdrage. Door promotie is de funktie vrijgekomen van (M/V) (40 uur per week) De funktie: - korrespondentie verwerking met behulp van een PC - bijhouden van het adressenbestand op de PC - eenvoudige boekhoudkundige administratie - betalings kontrole - ondersteuning van de telefonische verkoop-afdeling - in een later stadium promotionele back up van de buitendienst Wij zoeken: - een jong, nauwkeurig en enthousiast persoon, met goede kontaktuele eigenschappen en eigen initiatief - leeftijd ongeveer 20 jaar - opleiding HAVO/VWO niveau - uitstekende spreek- en schrijfvaardigheid van de Engelse taal is absoluut noodzakelijk - enige kennis van de Duitse of Franse taal geniet de voorkeur - tvpevaardigheid Wl) bieden: - èen gevarieerde kantoorbaan binnen een internationaal georiënteerd bedrijf - voor de juiste persoon zijn er mogelijkheden om te groeien binnen het bedrijf - een goed salaris - uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Formica Nederland B.V. Postbus 44 2250 AA Voorschoten T.a.v. Mw. M. J. de Groot STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND De Stichting beheert een aantal voorzieningen voor zowel geeste lijk als lichamelijk gehandicapten in de regio. Door vertrek van één van de teamleden en door invoering van deel tijdarbeid. is er in DVO "de Oude Post", plaats voor twee groepsassistenten m/v in volledig dienstverband een groepsmedewerker m/v voor 32 uur per week Het dagverblijf wordt bezocht door geestelijk gehandicapte mensen vanaf 21 jaar. Onze doelstelling is het bereiken van een zo groot mogelijke zelfstan digheid. sociale vaardigheid en integratie. Hiertoe bieden we o.a. een aantal aktiviteiten aan zoals: produktiegerichte aktiviteiten, tuinieren, huishouding, handvaardig heid, sport, drama/toneel, muziek, fotografie enz. Taken De twee full-time medewerkers zullen de volgende taken hebben: 1 Is verantwoordelijk voor agogische begeleiding van de deelne mers in zijn/haar leefgroep. 2 Bevordert de sociale integratie van de deelnemers. 3 Voert taken uit betreffende lichamelijke verzorging. 4 Levert een aandeel in het ontwerpen van aktiviteiten en voert deze aktiviteiten uit. 5 Neemt deel en levert een bijdrage aan de overlegvormen binnen de voorziening De part-time medewerker zal de volgende taken hebben: - Vervangt de groepsleiding bij afwezigheid. - Vervangt de aktiviteitenleiding bij afwezigheid - Koördineert de huishoudelijke werkzaamheden in de voorziening. - Levert administratieve ondersteuning, waaronder het voorberei den en notuleren van vergaderingen. - Voorts behoren bij deze funktie de bovengenoemde laatste twee taken onder 4 en 5. Overigen De arbeidsvoorwaarden zijn conform deC.A.O Dagverblijven en Te huizen voor Gehandicapten Het salaris bedraagt bij een full-time dienstverband, afhankelijk van ervaring, tenminste I 2,038,89 bruto per maand. Verdere informatie wordt verstrekt door Dick Annegarn, hoofd van het DVO, telefoon 02522 - 12 9 49. Schriftelijke sollicitaties binnen 7 dagen te richten aan de heer T.L.J. van Emmerik, direkteurvan de Stichting, Rijnsburgerweg 140, 2333 AH LEIDEN. Lijnbaan 32. Den Haag direktie In verband met vertrek van één van de beide direktie-secretaressen vraagt het Westeinde Ziekenhuis te Den Haag voor spoedige indiensttreding een ervaren direktie-secretaresse Het Westeinde Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met circa 1.400 medewerkers en een twee-hoofdige direktie. De secretaresse zal werkzaam zijn voor één der direkteuren, Drs. H.M.A. Schippers. De aandachtsgebieden van deze direkteur omvatten met name de civiele, technische, economisch- administratieve dienst en de afdeling personeelszaken. De werkzaamheden omvaten ondermeer telefoonbediening, agendabehandeling, het verzorgen van correspondentie, archivering, het notuleren van vergaderingen. Betrokkene moet in staat en bereid zijn zelfstandig te werken. Voor deze funktie vragen wij een representatieve medewerkster, die een middelbare school opleiding heeft genoten, aangevuld met een secretaresse-opleiding. Ervaring als direktie- secretaresse is vereist. Leeftijd niet jonger dan 25 jaar. Het bruto-salaris bedraagt maximaal f 3.253,-. Inlichtingen worden verstrekt door het hoofd personeelszaken, telefoon 070-889393 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken. Postbus 432, 2501CK Den Haag NOORDWIJK Vraagt voor het seizoen 1986 Voor deze funktie vragen wij: - enige kennis van de moderne talen - ervaring als touringcar chauffeur - bezit van het chauffeursdiploma personenvervoer - goede omgangsvormen - gevoel voor service en dienstverlening Tevens zoeken wij nog Werktijden in overleg. De werkzaamheden zullen vooral tijdens de weekend- dagen worden verricht. Sollicitaties gaarne richten aan: Beuk Touringcars b.v. Binnenweg 29 2202 GM Noordwijk. Dhr. C.A. de Vos, tel. 01719-10100. Fokker is een begrip in Nederland en de wereld. Meer dan 1000 Fokker vliegtuigen zijn op alle continenten in gebruik Pij honderden operators. Momenteel staan de nieuwe types, Fokker 50 en Fokker 100, in het middelpunt van de belangstelling. Het ontwerpen en bouwen van vlieg tuigen, de reparatie en het onderhoud ervan ên "product-support" zijn Fokkers dagelijkse activiteiten. Maar ook in hoger sferen dan de lucht vaart vindt Fokker zijn werkterrein. De ruimtevaartdivisie ontwierp tot nu toe twee satellieten en levert compo nenten voor de ruimtevaartindustrie. Als speerpuntindustrie geeft Fokker niet alleen richting aan de ontwik keling van de vliegtuigindustrie als zodanig, maar ook aan de Nederlandse bedrijven die daaraan meewerken, 't Gaat goed bij Fokker... Op de korte en lange termijn. Door de nieuwe Fokker 50 en Fokker 100 vliegtuigen is er op de afdeling Verspaning werk aan de winkel voor vakkundige Afwisselend werk 't Gaat om sterk afwisselend werk. Telkens kleine series vliegtuigonder delen, groot en klein, die op moderne verspaningsmachines vervaardigd worden uit voornamelijk lichtmetaal. Precisiewerk voor hoogwaardige produkten: vliegtuigen, verantwoor delijk werk dat eisen aan goed vakmanschap stelt. werken In ploegendienst Door de internationale vraag naar de nieuwe Fokker vliegtuigen is er veel werk. Daarom wordt er op de afdeling Verspaning in twee- en/of drieploegendienst gewerkt. vaklieden zijn welkom vaklieden kunnen meteen aan de slag. Sommigen misschien na wat bijscholing omdat de vliegtuigindustrie specifieke eisen stelt. Daar komen we wel uit... We denken aan LTS'ers met een 2-jarige vakopleiding zoals Bemetel/ SOM frezen en/of draaien, of LTS'ers met enige jaren frees-/draai- ervaring. Ook MTS'ers WTB kunnen hier van start gaan. Goed vakmanschap betekent voor iedereen goede voor uitzichten bij Fokker! vul de antwoordcoupon In Geïnteresseerden voor de functie van frezer of draaier, die toe zijn aan af wisseling van werk en aan verbetering van vooruitzichten, nodigen wij uit de coupon in deze advertentie in te vullen en aan ons op te sturën. u kunt rekenen op een directe reactie. Doèn! Desgewenst kunt u ook informatie verkrijgen door telefonisch contact op te nemen met onze afdeling Werving, tel. 020-5443920/2911 Naam: Adres: I I I Postcode: I woonplaats: Telefoonnr.: ijrvajlng: -F1 Stuur deze bon op aan Fokker B.V., Bedrijf Schiphol, t.a.v. Afdeling Werving, antwoordnummer 1496,1110 VG Schiphol. Een postzegel is niet nodig. FOKKER B.V. SCHIPHOL B.A. de Graaf Technische Handelsonderneming B.V. wenst in contact Ie treden met kandidaten voor de func tie van: Kandidaten dienen te beschikken over: - Ruime technische ervaring op het gebied van de alge mene aandrijftechniek - Commercieel inzicht en inventiviteit. - Creativiteit en dynamiek, alsmede een goed en stimu lerend leiderschap. - Affiniteit met een klein bedrijf. - Sociale contactvaardigheid en representatief optre den - Beheersing van de Duitse en Engelse taal. Geboden worden arbeidsvoorwaarden, welke in over eenstemming zijn met ervaring en het belang van de functie. Een eventuele opname in de directie behoort tot de mo gelijkheden. Uitvoerige sollicitaties te richten aan de directie van B.A. de Graaf C&D EUROPE B.V. te Amersfoort vraagt DISTRICTS INSPECTEURS (m/v) voor Leiden en omgeving Oe districtsinspecteur zal tot taak krijgen in zijn/haar at- gebakende district autodealers te bezoeken en te bege leiden met de unieke ARV autoreparatieverzekeringen De juiste persoon voldoet aan de volgende eisen: Doorzetter van 25 tot 65 jaar In bezit van auto en telefoon Pionier Gedisciplineerd werker, die het belang van rapporta ge inziet Minimaal HAVO/VWO opleiding Contracten op basis van zelfstandig ondernemer, met de mogelijkheid tot het behalen .van een zeer behoorlijk tot hoog inkomen. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties met pasfoto worden ingewacht bij onze organisatie-directeur, p/a Julianalaan 45, 2051 JL Overveen.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 15