En de telex, die ratelt maar door 'Foreholte gaat ook in derde klas hoog scoren' Het 'drama' rond BS Leiden ZATERDAG PAGINA 12 SPORT ZATERDAG 31 MEI 1986 LEIDEN - Ooit stonden ze samen en gekleed in hetzelfde type blazer achter de spelersbank van Parker in een bomvolle Groenoordhal en knikten elkander bemoedigend toe. Ooit maakten ze gezamenlijk in de lounge van het sporthotel in Bratislava ontspannen lachend de begroting op voor het nieuwe seizoen met Elmex. Ooit aten ze met z'n allen in de nachttrein van Moskou naar Kiev kaviaar en toostten met wodka op een florissante toekomst. En zelfs nog vorig jaar, toen de sponsors vertrokken waren en het geld op was, schudden ze handen in het Honk en bestelden voor elkaar een rondje bier. Natuurlijk, het was in het verleden heus niet altijd pais en vree binnen het management van BS Leiden, want lang niet altijd wezen de neuzen dezelfde kant op. Vanzelfsprekend waren er naast al die ups ook de nodige downs. De vuile was hing meer dan eens buiten, reden voor de argwanend toekijkende buiten wacht om 'de blauwe blazers' in het verleden maar op één hoop te schuiven en te kwalificeren als een vorm van verspilling en als onnodige poespas die de aandacht alleen maar afleidde van het eigenlijke gebeuren, in casu het basketbal. Eigenwijs als ze stuk voor stuk waren hadden ze daar maling aan. Zij het ieder voor zich en op zijn eigen manier waren ze uiteindelijk toch bezig voor dezelfde club. Als het moest sloegen ze de handen ineen en leg den de persoonlijke geschillen bij. Dan vormden ze een front en togen aan het werk. Leiden in een mum van tijd zijn vier internationals, drie overige spelers èn zijn coach vast, althans kreeg van hen het jawoord dat ze ook het volgend seizoen in de Vijf Meihal zouden acteren. Op het af scheidsfeestje voor spelers en me dewerkers in Lisse heerste een ju belstemming. Perquin wenste zijn mensen een prettige vakantie toe en sloot af met een welgemeend: "Tot volgend jaar allemaal". Drama Maar dat is nu voorbij. Het is over en sluiten, zowel in letterlijke als figuurlijke zin. Communiceren doen ze nog wel, de hoofdpersonen in het drama dat zich vorige week voltrok rond het plotselinge afha ken van een nieuwe sponsor voor BS Leiden, zij het dan dat dat uit sluitend gebeurt per telex. En het wordt zo mogelijk nóg onpersoon lijker. Want vanaf volgende week zijn het nog slechts wederzijdse ad vocaten die zich zullen buigen over het hoe en waarom van niet nage komen verplichtingen, verkeerde afspraken, tegenstrijdige berichten ™.v.e™uIe"°Vfr e" Weer' Z°Ver 'S Ja, dank je de koekkoek, want het dus gekomen. waar bleef die handtekening Niet Hoofdrolspelers in deze onver- dat men zich aanvankelijk echt kwikkeüjke zaak zijn enerzyds een zorgen maakte, per slot van reke- viertal bestuursleden van BS Lei- ning reageerde 'Den Haag' op elke den, te weten Pim Perquin, Gé van uiting van twijfel steevast met een: der Wejjden, Hennie Nijssen en de "dat komt heus in orde, maak je broers Henk en Paul Reekers en niet druk". Op basis van die uit- anderzijds het bureau InterAction spraak maakte de club dan ook door Ad van Kaam Sports van Frans van Egmond het inschrijfgeld voor de ere- Hans van Velde. Ooit vormden divisie over, zijnde de Henk Reekers en Frans van Eg- 4500 gulden. Alleen, het geduld mond een hecht koppel waarbij Van Ruud Harrewijn, de coach, eerstgenoemde het beleid ver- raakte naarmate de tijd vorderde woordde in de hoogtijdagen Leidse basketbalclub en de ander zorg droeg voor het aanbrengen van sponsors als Parker en Elmex. Wat dat betreft zou het duo in de toekomst min of meer in ere wor den hersteld, want nadat ze ge- tweëen en om diverse redenen na het deficit met de tandpastafirma afhaakten - en Leiden zonder geld schieter een jaar verder balde - vonden de partijen elkaar weer na de winter. Het informele initiatief ging daarbij uit van de club. Die ondanks de tegenstellingen binnen het bestuur (het is een publiek ge heim dat zakenman Perquin be paald geen vriendje is van pr-man Van Egmond) besloot opnieuw met de Noordwijker in zee te gaan. Die kwam, zag en leek meteen weer aan de winnende hand. Tijd Want al op begin april kwam vanuit Den Haag. waar Van Eg- monds' bureau is gevestigd, het be moedigende bericht dat het voor 99 procent rond was dat een spon sor zich aan Leiden zou verbinden. Het kwam er op neer dat nog slechts een naam aan het beestje moest worden gegeven en dat het nog uitsluitend een kwestie van tijd was of de handtekeningen zou den onder het ijlings op 16 april op gestelde contract voor drie jaar worden gezet. Een vergadering met het bureau volgde een dag la ter, alles was in orde en het wach ten was nog op de ondertekening. Met de verzekering dat alles voor elkaar zou komen en met de weten schap dat de tijd drong - en spel verdeler Hagens intussen was op gestapt naar Den Bosch - legde onderhand op. Den Bosch, dat z der technisch leider zat na het op stappen van Jan Dekker, had bij monde van voorzitter Rinus de Jong al tweemaal aan de lijn ge hangen. De Haarlemmer wilde op vrijdag 23 mei hoe dan ook uitsluit sel. Hij zou het krijgen. Verwarrend Van derden wel te verstaan, van journalisten die net als hij in Ant werpen de verrichtingen van Ne derland op het Europese basket balkampioenschap volgden. Zij werden, in de rust van het duel met Zweden, door Hans van Velde middels een persberichtje op de hoogte gesteld van het feit dat de sponsor voor Leiden alsnog was af gehaakt. Een verwarrend verhaal rond de problematiek van hotel Wassenaar ging erbij vergezeld. Harrewijns' reactie - en die van spelers als Heijdeman en Van Helf teren - was er één van puur onge loof. Eenmaal bij zinnen kondigde Harrewijn aan juridische stappen te overwegen. Omdat Den Bosch inmiddels in de slag was met Jan Janbroers realiseerde hij zich prompt dat er alle kans op is dat hij volgend seizoen werkloos moet Henk Reekers, toen in blazer, denkt na en calculeert, (foto Kee toezien. "Een gentlemen's agree ment", schamperde de zwaar te leurgestelde Haarlemmer. "De spe lers, begeleiders en ik zijn er mooi de dupe van. Een jongen als Daan van Egmond, die een grote toe komst als basketballer voor zich heeft, zat aan de telefoon gewoon te janken toen hij het hoorde. En moet je je voorstellen wat een een klap dit betekent voor al die mede werkers en echte supporters van de club. Voor een aantal van hen was Leiden hun leven. Nee, ik laat het er niet bij zitten". Dat gold ook voor het bestuur, in casu de stuurgroep die de belan gen van het eerste team behartigt en die al evenzeer was verrast door de plotselinge ontwikkelingen waarvan niemand nog notie had. Na ampel beraad en een reeks on beantwoord gebleven telefoontjes naar Den Haag sommeerde de groep het bureau InterAction per telex (Perquin: "We kregen het idee dat ze zich schuilhielden en er was dus geen andere weg") een antwoord te geven op drie bran dende kwesties. De stuurgroep verlangde een uiteenzetting van de feiten, de naam van de sponsor en het alsnog nakomen van de ver plichtingen. Steekspel Waarmee het steekspel in volle gang was gezet, want op het uitblij ven van respons rolde bij InterAc tion afgelopen dinsdag het bericht binnen dat BS Leiden niet zou schromen de advocaten Roest en Jansen in de strijd te werpen in dien de situatie daar om vraagt. Paul Reekers: "Weliswaar is er he laas dan geen sprake van een schriftelijke overeenkomst, maar er zijn keiharde mondelinge toe zeggingen gedaan en daar waren verschillende mensen van beide partijen bij betrokken. Dat valt ge woon niet te ontkennen en op basis daarvan menen wij ons recht te kunnen en ook te willen halen. Wij hebben, niet alleen in naam, duide lijk schade geleden. Waar blijven de antwoorden op onze vragen en waar hangt die Van Egmond eigen lijk uit?" In een etablissement halfweg Den Haag en Leiden dus, om van daar uit nog diezelfde dinsdag zijn visie op de zaak te geven en een antwoord te formuleren op onder andere die drie vragen. "Laat ik vooropstellen", zo begint hij als niet-roker wat nerveus trekkend aan een sigaret, "dat als er iemand is, die de gang van zaken zoals die zich heeft voltrokken betreurt, dan ben ik dat wel. Ik heb in het verle den genoeg gedaan voor de vereni ging om me bij het gebeuren nauw betrokken te voelen. Ik baal er van dat het allemaal zo is gelopen." Hij kan en wil daarbij niet ont kennen dat zijn rol in deze een op zijn zachtst uitgedrukt tamelijk discutabele is geweest. "Ik ben he laas met die toezegging wat te voorbarig geweest, ja. Maar ik heb ook niet kunnen voorzien dat de zaken zich voor mij in negatieve zin zouden ontwikkelen. Natuur lijk had ik die sponsor en natuur lijk waren de onderhandelingen op een oor na gevild. Mijn invloed was van dien aard dat als ik hem zou adviseren om Leiden te sponsoren hij dat zou zondermeer zou doen. Alleen, een tijdje terug bekoelde plots de relatie tussen hem en mij". Strategie Dat dan als uitvloeisel van een verschil van mening omtrent de te voeren strategie inzake projecten die Van Egmonds' bureau voor de in Amsterdam gevestigde en in Noordwijk woonachtige ontwikke laar - wiens naam hij liever niet noemt - zou begeleiden. "Ons bu reau heeft daarbij fouten begaan, dat geef ik toe. Het gevolg was, dat mijn invloed zienderogen slonk. Voor mijn gevoel kon ik Leiden op bepaald moment niet langer ook nog maar iets garanderen. Als je hieruit concludeert dat die bewus te kandidaat daarom het neewoord niet heeft gesproken is dat juist. Maar ik zag er geen heil meer in." Blijft openstaan waarom hij, (foto Jan Holvast) toen hij voor zichzelf had uitge maakt dat het voor hem om onbe gonnen werk was, dan niet onmid dellijk contact heeft opgenomen met Perquin En waarom stuurde hij zijn overigens hevig geëmotio neerde medewerker Van Velde op het allerlaatste moment op de pers af. Vanwaar ook dat rookgordijn voor hotel Wassenaar - waar zijn firma nog het nodige geld van te goed heeft, maar hetgeen verder niets met deze zaak van doen heeft - en die even omzichtige als door zichtige afleidingsmanoeuvres Waarom niet simpel open kaart ge speeld, zo van: 'sorry jongens, maar ik kan het niet waarmaken' Vragen te over, pijnlijk de stilte. Op de rijksweg na dan. Want die raast gewoon door. Dan herneemt hij zich. Om daar bij meteen alle gevoel voor realiteit uit het oog te verliezen door te stel len: "Als ik de munten zou hebben zou ik het zelf doen", en: "Als ze me de tijd geven tot september kom ik heus met een ander op de proppen. Ik heb genoeg relaties." Op de telex die diezelfde avond in Sassenheim bij Perquin binnen loopt staat dat InterAction uitstel wil hebben. Voor intern beraad. Maar zijn laatste woord is toch nog niet gesproken en ditmaal gaat het over een andere boeg. "Ik hou niet van dreigementen. Zeker niet van figuren die zelf nooit wat heb ben uitgevoerd. Ze zijn van plan me te nagelen. Goed, het zij zo. Ze kunnen krijgen hoe ze het hebben willen. Ik neem eveneens een juri disch adviseur in de hand. Want luister goed: ook zij van hun kant zijn afspraken niet nagekomen." Na de telex van woensdag, waarin hij ditmaal wordt verzocht per om megaande uitsluitsel te geven aan gaande de hoed en de rand, de waarheid en niets anders dan dat, maakt hij zich echt kwaad. Pim Perquin en de zijnen laten vanaf die dag hun zaken beharti gen door de advocaten Roest en Jansen, "Om", zoals de voorzitter van de stuurgroep betoogt, "de zaak tot de bodem toe uit te zoe ken. Het gaat mij er absoluut niet om", zo verduidelijkt hij, "Frans van Egmond persoonlijk aan de schandpaal te brengen. Ik geloof nog altijd dat hij te goeder trouw heeft gehandeld. Maar door zijn na latigheid heeft hy veel schade be rokkend. Met name Ruud Harre- wijn en de spelers zijn gedupeerd. Dat moet op de een of andere ma nier worden verhaald. Hoe rot ik het ook vind, want het was mij veel liever om desnoods samen met Frans rond de tafel te gaan zitten en een oplossing te zoeken". Laat In weerwil van de beschuldigin gen over en weer liet diezelfde Van Egmond zich en dag eerder overi gens in soortgelijke bewoordingen uit, al realiseerde hij zich tegelij kertijd dat hij daar dan wel een beetje erg laat mee kwam. De eer lijkheid gebiedt hem tevens te zeg gen: "Dat ik ze in feite geen onge lijk kan geven met de stappen die ze nu nemen. Ik zou precies het zelfde hebben gedaan". Van die woorden heeft hij even wel op donderdag spijt, getuige de maatregelen die de door hem in de arm genomen advocaat, als van zelfsprekend inmiddels, via de te lex neemt. Hij beschuldigt de te genpartij in gebreke te zijn geble ven waar het het toesturen van het destijds beloofde 'full report' be treft. Dat zou de nieuwe sponsor een volledig inzicht moeten geven in de doelstellingen van de club. Ligt dat alsnog niet binnen 24 uur bij InterAction, dan beschouwt men van die kant de zaak verder als afgedaan. Basta. Dat op zijn beurt gaat Paul Ree kers, de financiële deskundige bij Leiden, iets te ver. "Ten eerste", zo zwaait hij met een bundeltje papie ren, "is dat rapport wel degelijk bij InterAction terecht gekomen. Maar ten tweede, en dat snijdt echt hout, zou notabene Van Egmond zelf die zaken voor zijn rekening nemen, net als vroeger met Parker en Elmex. Runt hij nu een pr-bu- reau of doen wij dat Kort geding Reekers kondigt daarnaast aan dat er voorbereidingen gaande zijn voor een kort geding. "We gaan ge tuigen vragen, we laten iedereen alles opschrijven. We komen besla gen ten ijs. Het zal dan ook wel een tijdje gaan duren, vrees ik." Voegt Perquin daar nog aan toe: "Triest is natuurlijk dat het eerste team in de tussentijd niet meer te redden zal zijn voor de eredivisie. Uiter aard gaan we verder. Op lager ni veau, maar met de intehtie om te rug te komen. Want ondanks het uitblijven van eer) sponsor, on danks deze vervelende affaire, ja ondanks alles hoort er in Leiden topbasketbal te worden gespeeld. Zoals het altijd is geweest". Een aardige uitsmijter, ware het niet dat de telex (voorlopig) nog één keer ratelt. InterAction aan de andere kant. "Als zij hun wraak willen halen door alleen maar een juridisch steekspel te ontwikkelen en daardoor mensen, die mis schien niet de sterkste persoonlijk heden zijn maar wél volslagen inte ger zijn (zoals Van Velde) persoon lijk te pakken vind ik het best. Ik ben altijd de beste geweest in de wedstrijd Frans van Egmond tegen de rest van de wereld". SCOREBORD Wielrennen Ronde van Italië: negentiende etappe: 1 Van der Velde (Ned) 211 km in 5.45.19; 2. Salvador (Ita) op 0.07, 3. Bombini (Ita) op 0 10, 4. Roche (Ier) op 0.32, 5. Paganessi (Ita) z.t.. 6. Pagnin (Ita) op 1.21, 7 Lemond (Vst) op 1.39. 8. Saronni (Ita) z.t.. 9. Visenti- ni (Ita) z.t., 10. Moscr (Ita) z.t.. Algemeen klassement is: 1. Visentini (Ita) 88.28.38, 2. Saronni (Ita) op 1.02, 3. Moser (Ita) op 2.14, 4. Lemond (Vst) op 2.26, 5. Corti (Ita) op 4.49,6. Chioccioli (Ita) op 6.38. 7. Giovanetti (Ita) op 8.03, 8. Da Silva (Por) op 8.56, 9. Bombini (Ita) op 10.49, 10. Rutti- mann (Zwi) op 10.54. Puntenklassement is: 1. Bontempi (Ita) 142 punten, 2. Van der Velde (Ned) 139. Dauphne Libere: vierde etappe: 1. Wojti- nek (Fra) 100 km in 2 19.03, 2. Biondi (Fra), 3. Rogiers (Bel), 4. Haeflinger (Zwi), 5. Sol- leveld (Ned), 15. Zoetemelk (Ned), allen in dezelfde tijd als de winnaar. Vijfde etappe. 1. Roosen (Bel) 94 km in 2.14.14, 2. Fignon (Fra) op 0.013. Pensee (Fra) z.t., 4. Caritoux (Fra) z.t., 5. Claveyro- lat (Fra) z.t.. 6. Decrion (Fra) z.t., 7. Richard (Fra) z.t., 8. Leclercq (Fra) z.t., 9. Zoetemelk (Ned) z.t.. Algemeen klassement: 1. Fignon (Fra) 18.59.24, 2. Bernard (Fra) op 0.27,3. 6. Bagot (Fra) op 0.43, 7 Leclercq (Fra) op 0.44, 8 Breu (Zwi) op 0.48, 9. Zimmermann (Zwi) op 0.50, 10. Cadenas (Col) op 1.00, 17. Roo sen (Bel) op 1.43 Olympia's Ronde Zevende etappe: 1. Kistemaker (Ove) 4 uur 52 minuten en 20 seconden (exclusief 15 se conden tijdsvergoeding); 2. Harmeling (Ams) (10 seconden); 3. Meijer (Lot) (5 se conden); 4. Bol (Bzw); 5. Schurer (Bat). Algemeen klassement: 1. Dittert (Odl) 25.17,19; 2. Talen (Aar) op 0.02; 3. Harmeling op 0.15; 4. Meier (Odl) op 0,30; 5. Ganejev op 0.39; 6. Draayer op 1.01; 7. Veenstra (Bat) op 1.06; 8. Van Orsouw (Aar) op 1.08; 9. Schurer op 1.10; 10. Oema- ras (Sov) op 1.13. Tennis Open Franse kampioenschappen. Vrou wen, derde ronde: Rinaldi (VS)-Fairbank (ZAf) 6-1 6-2, Garrone (Ita) - Garrison (VS) 6-2 6-2, Navratilova (Vs)- Porwick (Fra) 6- 3,6-3, Fernandez (Vs) - Hobbs (Gbr) 6-2,6-0, Sukova (Tsj) - Scheuer-Larsen (Den) 6-4,6-4 Maleeva (Bul) - Phelps (VS) 7-6, 6-0, Lindqvist (Zwe) - Bonder (VS) 4-6, 6-4, 6-3, Kohde-Kilsch (WD1) - Jausovec (Joe) 6-0, 6-3. VOORHOUT - Wie had eigenlijk rekening gehouden met Forehol te? Niemand toch, de voetbalstrijd in de vierde klasse A zou zich af spelen tussen ROAC en Unitas Lei den. Die twee vochten om het been, de derde ging er echter mee heen. Foreholte dus, dat in de laat ste ronde de titel voor zich opeiste. Een week eerder was de Voorhout- se formatie, getraind door Hans Blom, aan kop gekomen, nadat de concurrentie punten had ver speeld. Het lekkerste werd tot het laatst bewaard en gisteravond werd de titel met een receptie in de kantine gevierd. "Voor de wedstrijd tegen SJZ", keek oefenmeester Hans Blom te- rus, "wist ik dat het niet meer fout kon gaan. Natuurlijk hadden we het geluk dat tegenstander SJZ een week eerder was gedegra deerd. We hoorden dat ze van plan waren om jeugdspelers op te stel len en inderdaad trad SJZ niet aan met het sterkste elftal. Afgezien daarvan hadden we denk ik toch wel gewonnen". Mannen, tweede ronde: Fleurian (Fra) - Canter (Vs) 3-6,2-6,7-5.7-5,7-5. Derde ronde: Lendl (Tsj) - Miniussi (Arg) 6-16-1 6-2, For get (Fra) - Jelen (Wdl) 6-1,6-1,6-2, Stenlund (Zwe) - Jarryd (Zwe) 6-4,6-2,6-3, Gomez (Ecu) - Carlsson (Zwe) 7-5,7-6,5-7,6-3, Noah (Fra) - Luna (Spa) 4-6, 7-6, 6-4, 6-3, Keretic (WD1) - Smid (Tsj) 4-6, 4-6, 6-4, 6-1, 6-3, Kriek (VS) - Mattar (Bra) 6-4, 6-4, 3-6, 2-6, 6-3, Vilas (Arg) - Gunnarsson (Zwe) 7-6, 6-2, 3-6, 6-1. Dammen Olympiade. Tiende ronde: Israel-VS 4-2, Italiê-Suriname 1-5, Nederland - Frankrijk 5-1, Brazilië - Sovjetunie 1-5, Belgie - Joe goslavië 5-1, Polen - Ivoorkust 2-4. Stand: 1. Sovjetunie 20-51, 2. Nederland 19- 52, 3. Ivoorkust 14-36, 4. Suriname 14-35, 5. België 11-32, 6. Israel 10-29, 7. Frankrijk 8- 26, 8. Verenigde Staten 7-23, 9 Italië 6-22, 10. Polen 6-20,11. Joegoslavië 3-17,12. Bra zilië 2-17. Softbal Mannen, 3e klas Rayon Den Haag: Volle Bak - Wassenaar 2 14-11. Vrouwen. Ie klas rayon Den Haag: Volle Bak - Bleubirds 2- 13. Morgen wordt bij De Volle Bak in de Leidse Hout een junioren toernooi gehou- ■den met 6 teams. Aanvang 10 30 uur. Aan de vooravond van het sei zoen dichtte Hans Blom, ex-speler van Ter Leede en momenteel woonachtig in Haarlem, zijn team kansen toe voor de titel. Een voor uitziende blik? Blom: "Ik hoopte aan het begin van het seizoen dat Foreholte bij de kanshebbers zou behoren. Maar hoeveel waarde moet je aan zo'n prognose hech ten? Óp hetzelfde moment deden een paar verenigingen gelijksoorti ge uitspraken maar die clubs spe len volgend seizoen wèl een klasse lager". Foreholte acteert komend sei zoen dus een stapje hoger. Blom: "Ik verwacht dat we hoog zullen eindigen. Kijk naar Altior en UDO in hun eerste jaar in de derde klas se. Je komt als nieuweling binnen en niemand kent je. Dat is een voordeel en daarom geloof ik dat we veel punten halen. Het wordt pas moeilijk wanneer iedereen de capaciteiten van Loek van Reste ren en Cock van Leeuwen kent en De spelers van Foreholte deden het gisteravond in de kantine van de club nog een dunnetjes over. Samen vierden ze tijdens de receptie de als 'historisch' omschreven titel. (foto Jan Holvast) daartegen maatregelen neemt. In de vierde klasse kregen die gasten steevast een vent in hun nek, dat was natuurlijk moeilijk voetbal len". De selectie van Foreholte krijgt straks gezelschap van Teylingen- spits Puck van der Voort, terwijl in de wandelgangen wordt gefluis terd dat er meer spelers (Fred Ar royo) de rijen komen versterken. "Aan de andere kant raak ik een paar talentvolle jeugdspelers kwijt aan UVS. Die jongens kan ik niet tegenhouden omdat ze regionaal willen gaan spelen. Daarom wordt het voor mij een moeilijke zaak om te verjongen. Voor een trainer is dat niet zo bezwaarlijk want die is na een paar jaar toch verdwenen, maar voor de club is het op langere termijn vervelend. Momenteel is de gemiddelde leeftijd rond de 27 jaar. Een tikkie aan de hoge kant, maar ik kan het ook niet helpen. In elk geval is de selectie straks sterk en breed genoeg en iedereen is ex tra gemotiveerd". De competitie-aflevering '86—'87 betekent voor Hans Blom het tweede jaar bij Foreholte. Daar voor was de 36-jarige Haarlemmer als jeugdtrainer verbonden aan Kennemerland, IJmuiden en DWS. "Hoe ik bij Foreholte terecht ben gekomen? Ik heb een paar kennissen overgehouden aan mijn actieve periode bij Ter Leede. Ik heb met die club nog een paar sei zoenen in de eerste klasse ge speeld. Sassenheim en Voorhout liggen vlak naast elkaar en ieder een kent elkaar in de voetbalwe reld. Zodoende kwam ik contact met Foreholte". Veel spijt zal de nieuwbakken derdeklasser niet van de beklon ken overeenkomst hebben gehad. ADVERTENTIE DR. MR. WILLEM VAN DEN BERGH-STICHTING

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 12