Vliegende start Streuer/Snieder s NOS solt met belangen renners Zege Mansell, Senna neemt leiding over Eerste WK-zege op Nürburgring Cameralieden misdragen zich tijdens klassieker Bankroet dreigt voor pingpongbond Van Poppel verschalkt Bontempi Promotiekansen Gemini Van Doorn haakt af MAANDAG 26 ME! 1986 SPORT PAGINA 19 SPA (SID, DPA) - Het formule-1 circus maakt zich druk om de vei ligheid op de circuits, waar de boli des rondrazen met snelheden die hoger liggen dan die van landende vliegtuigen. Eén facet blijft echter gewoonlijk buiten beschouwing, het gedrag en het fatsoen van de rijders, van wie er tenminste één te veel PK's en te weinig beheersing onder zijn helm heeft. Ayrton Sen na. Tien dagen is er gesproken en ge treurd om de dood van Elio de An- gelis, laaiden de discussies over ze kerheid en veiligheid weer op. De elfde dag vergat tenminste een rij der alles. Ayrton Senna. De Grote Prijs van België, de vijfde wedstrijd in de serie van de racemonsters gisteren op het cir cuit van Spa-Francorchamps ge wonnen door Nigel Mansell. De lei ding in de strijd-om de titel ging van Alain Prost over in de handen van een ander. Ayrton Senna. Eén man was verantwoordelijk voor de botsing onmiddellijk na de start, waar Alain Prost en Gerhard Berger, tweede en derde uit de trai- ningsritten, hun kansen op een top-klassering verspeelden. De nummer vier in trainingstijd, bot ste zich genadeloos naar voren. Ayrton Senna. Berger (voorwielophanging) en Prost (beschadigingen aan de „neus") moesten na de start on middellijk een beroep doen op hun mecaniciens. De Oostenrijker ver loor anderhalve ronde, Prost kon met een achterstand van ruim twee minuten nog in dezelfde omloop weg na de door Senna veroorzaak te carambolage, waarbij ook nog Martin Brundle, Patrick Tambay en Keke Rosberg betrokken wa ren. Prost, winnaar in Imola en Mo- NÜRBURGRING (SID/ANP) - Egbert Streuer en bakkenist Bernard Schnieders zijn de verdediging van hun wereldtitel zijspan goed begonnen. Zij wonnen gisteren voor een recordaantal van 70.000 toeschouwers op de Nürburgring, de eerste van de zes wedstrij den, die meetellen voor de wereldtitel 1986. Het Nederlandse duo had de Zwitsers Biland en Waltisperg doelbewust de pole-positie opgedrongen. Nigel Mansell wordt als eerste binnenkomer in Franchorchamps afgevlagd. naco, reed eep recordrace, haalde een aantal keren de snelste ronde tijd omlaag en eindigde tenslotte als zesde, waardoor hij nog nog één WK-puntje binnensprokkelde. De Fransman bleef buiten de strijd van Mansell en Senna, waar bij de Braziliaan zijn reputatie van zelfmoordpiloot onderstreepte. De 31-jarige Brit, die zijn laatste over winning in oktober had behaald op Kyalami in de Grote Prijs van Zuid-Afrika, weigerde echter zich te laten afbluffen door Senna. Het meeste profijt van het bots- autospel in de eerste bocht had, naast Senna, wereldkampioen Nel son Piquet, die als beste trainer van de aantrekkelijkste startplaats was vertrokken. Hij had meteen een voorsprong van een tiental se conden op de concurrenten, maar moest in de zestiende ronde opge ven met motorpech. Daardoor ver scheen Senna als voorrijder in de race en vervolgens Stefan Johans son. De bandenwisselingen werk ten echter in het voordeel van Man sell, die een harde aanval van Sen na weerstond en vervolgens zijn voorsprong uitbreidde tot een vei lige twintig seconden. Huub Rothengatter kon op het snelle circuit van Francorchamps redelijk meekomen. Nederlands enige formule-1 rijder draaide mee in het midden van het veld in de buurt van zijn stalgenoot Jonathan Palmer, die pas definitief stopte, toen aanvoerder Mansell nog min der dan zes ronden te rijden had. Palmer werd daardoor als dertien de en laatste geklasseerd en voor de Zakspeed-stal was dat een suc cesje. Pas twee keer eerder, zowel in 1985 als 1986 in Monaco, werd het merk in de uitslag van een Grand-Prixrace vermeld. Rothengatter redde het niet. Bij het vertrek moest hij aangeduwd worden. Dit keer niet zo'n ramp omdat vrijwel het complete veld in de eerste bocht tot een zondagsnj- derstempo. of zelfs minder, werd veroordeeld. Rothengatter, die al eerder een pitsstop had gemaakt, omdat er iets mis was met de wa tertoevoer, werd in de 25e ronde tot stoppen gedwongen omdat een breuk in een waterslang kortslui ting in het electrische circuit ver oorzaakte. Uitslag: zie scorebord. „Tijdens de training hadden we al uitgeprobeerd, dat we harder gin gen dan zij. Maar we wilden niet de koppositie", aldus Streuer. De Zwitsers leidden tot twee ronden van de finish. Toen kwam de on vermijdelijke en niel op te vangen Nederlandse aanval. In één bewe ging stuurde Streuer zijn combina tie langs de Zwitsers. Op de meet bedroeg het verschil tussen beide concurrenten zes seconden. De ze ge werd beloond met vijftien pun ten voor het wereldkampioen schap. Biland kreeg er twaalf en de ver daarachter binnenkomende Brit Abbott tien. Aanvankelijk had de 43-jarige Westduitser Rolf Steinhausen zich op die positie ge nesteld, maar de oud-wereldkam pioen viel met motorpech uit De tweevoudige wereldkam pioen Freddy Spencer (250 en 500 cc) kwam niet aan een comeback toe. De Amerikaan haakte af na de training. Tijdens een persconferen tie verklaarde hij nog steeds last te hebben van de spieraanhechting in de rechter-onderarm. Hij gaat in theranie en hoopt er over veertien dagen bij de Grote Prijs van Oos tenrijk wel bij te zijn. Winnaar in de 250 cc klasse werd de Venezolaanse wereldkampioen van 1983 Carlos Lavado. Hij bleef de viervoudige wereldkampioen Anton Mang voor. Ook in de resterende klassen gin gen de hoofdprijzen naar niet-Duit- se deelnemers. De Spanjaard Ma nuel Herreros was het snelst in de 80 cc klasse, de Italiaan Luca Cada- lora in de 125 cc klasse en de Ame rikaan Eddie Lawson in de 50P cc klasse. De 80 cc klasse gaf een fel ge vecht te zien tussen de 23-jarige Herreros en vijftien jaar oudere Zwitser Dörflinger, waarin Hans Spaan en Henk van Kessel geen rol van betekenis speelden, al eindig den de Nederlanders wel op een re delijke zesde en achtste plaats. Herreros diende bij de start Dörf linger een elleboogstoot toe en was het snelste weg. De Zwitser haalde in, nam de leiding over, maar werd weer verdrongen door de beter door de bochten komende Span jaard. Enkele gedubbelde rijders Piet Dam sterk HASSBERGEN (ANP) Piet Dam heeft zondag in de Noordduitse plaats Hassbergen tijdens wedstrij den, tellend voor de nationale titels rallyecross, zijn tweede overwin ning van het seizoen behaald in de categorie boven 1600 cc (divisie 2). De coureur uit Strijen, die vier maal eerder Nederlands kampioen werd, liet de Westduitser Adolf Heinz achter zich. GOES (GPD) - Er moet op korte termijn een gesprek komen tussen de Wielren Unie en NOS-televisie om misdragingen van cameralieden tijdens wielerwedstrijden te voorko men. Dat rapporteert wedstrijdleider Wim Jeremiasse aan de KNWU naar aanleiding van de gebeurtenissen zaterdag tijdens de p>'ofronde van Midden-Zeeland. De wedstrijd, gewonnen door de 24-jarige Westlander Gerrit Solle- veld uit de ploeg van Jan Raas, ont kwam op het nippertje aan verval sing door de rijstijl van de motor rijders met de mobiele camera's. Maar hun gedrag riep zoveel erger nis op dat de NOS achteraf een storm van kritiek te verduren kreeg. „Tijdens de Tour de France heb ik wel eens per ongeluk een motor rijder aangereden", fulmineerde Jan Raas. „vandaag had ik het bij na expres gedaan. In de finale was er een achtervolgende groep met Laurent Fignon, die drie kilometer lang in het wiel van een motor heeft gereden. Het was om gek van te worden". De Zeeuwse ploeglei der, die in zijn thuiswedstrijd zag hoe zijn equipe niet alleen domi neerde maar tevens won, priemde ook de beschuldigende vinger in de richting van de jury. Die zou de motorrijders hun gang maar heb ben laten gaan. Wedstrijdleider Jeremiasse sprak het met klem tegen. „Er is wel degelijk een commissaris op de motor bij die rijdende camera geweest, alleen werd er niet op ge reageerd. Wat moet je dan doen? De volgende keer een pistool mee nemen, soms. Ik denk dat er eerst ongelukken moeten gebeuren, voordat er iets ondernomen wordt" Om dat te voorkomen heeft hij een uitvoerig rapport ge maakt voor de KNWU, waarin wordt aangedrongen op een in structie voor motorrijders. Overigens kunnen de juryleden, die zaterdag de Ronde van Mid den-Zeeland in goede banen moes ten leiden, ook best nog een aan vullende cursus volgen. Bij het op rijden van de Oosterschelde-dam, die nog in aanbouw is, ontstond er een complete chaos omdat niet duidelijk was of de wedstrijd wel of niet zou worden geneutrali seerd. Een ploegmaat van Fignon, die er allemaal niks van begreep, werd bijna letterlijk in het peloton teruggemept en een achterop ko mende groep denderde met hoge snelheid de zand en grindvlakte op, die de toegang tot de storm vloedkering vormt. In die wanor- ARNHEM (GPD) - De problema tiek rond het faillissement van het Prins Willem Alexander- sportcentrum in Zoetermeer dreigt een wurgende uitwerking te hebben op het voortbestaan van de Nederlandse Tafeltennis- bond. Op 26 maart al deelden de curatoren in het faillissement van het PWA-centrum aan het hoofdbestuur mee, dat de niet volgestorte aandelen alsnog vol gestort dienden te worden. Daar mee is een bedrag van 1,6 mil joen gulden gemoeid. Hoewel het hoofdbestuur van de NTTB, bijgestaan door enige raadslie den, die stelling van de curatoren aanvecht, dreigt een volledig bankroet voor de NTTB. Opvallend is, dat het dreigende faillissement van de tafeltennis- bond in zijn totaliteit met opmer kelijk gemak door het hoofdbe stuur binnenskamers wordt ge houden. Slechts op zeer beschei den schaal zijn mededelingen omtrent de ernstige problemen aan de achterban gedaan en dan met name aan de voorzitters van de eenentwintig afdelingen, die de NTTB kent. Komende woens dagavond zullen diezelfde afde lingsvoorzitters verder worden geinformeerd. Dat het hoofdsbestuur van de NTTB de visie van de curatoren aanvecht vindt zijn oorzaak in het feit, dat de aandelen destijds wel degelijk zijn volgestort. Maar er is indertijd verzuimd aan en kele formaliteiten te voldoen en juist aat aspect wordt nu door de curatoren aangegrepen om als nog een bedrag van 1,6 miljoen gulden binnen te halen. De vermogenspositie van het hoofdbestuur van de NTTB laat geen ruimte om aan die vorde ring te voldoen. Maar de eenen twintig afdelingen hebben, door een zuinig beleid gedurende de laatste jaren, een aardig spaar potje weten te creëren. Naar ver luidt beschikken de afdelingen gezamenlijk over een banksaldo van ongeveer achthonderddui zend gulden en dat vermogen dreigt nu onderdeel te worden van de strijd tussen NTTB en cu ratoren. Juist bij die afdelingen is de onrust nu dan ook erg groot ge worden. Toch heeft het hoofdbe stuur van de NTTB in nauw overleg met de afdelingsvoorzit ters de paniek tot dusverre bin nen redelijke grenzen kunnen houden. Verontruste afdelingen krijgen ook niet meer te horen dan het hoofdbestuur uitkomt. Wanneer de NTTB de juridi sche haarkloverij met de curato ren verliest, zal een algeheel fail lissement van de Nederlandse Tafeltennisbond onontkoom baar zijn. Problemen voor de ta feltennissers zelf zal dat nauwe lijks opleveren, omdat staande de liquidatie van de NTTB een nieuwe tafeltennisbond zal wor den opgericht. Alleen moet dan helemaal opnieuw begonnen worden, dus zonder de financiële reserves, die er nu nog wel zijn. delijke omstandigheden met legio lekke banden en evenveel ondui delijkheden viel de beslissing. Met nog negentig kilometer voor de boeg reed er een kopgroep van 21 renners weg. Zes van hen ge tooid met de kleuren van de ploeg Raas, die daardoor de winst nau welijks meer kon ontgaan. Temeer daar Raas ter motivatie van zijn coureurs een nog altijd beproefde methode toepast. Hij heeft zijn ren ners te verstaan gegeven aan het eind van dit jaar een forse verjon ging te willen doorvoeren. Dat zal ten koste gaan van gevestigde krachten, die onder de maat pres teren. Woorden die Gerrit Solleveld zich tot zaterdag persoonlijk kon aantrekken. Raas heeft al eerder een vraagteken gezet achter de mo tivatie van de 'De Sol' uit De Lier. Het feit dat hij de sociale zekerheid van een tuindersbedrijf achter zich heelt staan, zou volgens de ploeg leider ten koste gaan van de agres siviteit. In de 240 kilometer lange wedstrijd, door het vlakke, winde rige Zeeuwse land, was daar niets van te merken. Solleveld was één van de actiefste renners uit zijn ploeg. Bij het binnenrijden van Goes, met nog een lus van dertig kilometer voor de boeg, sprong hij weg. Hij kreeg gezelschap van ploegmaat Twan Poels en de Bel gen Rudy Dhaenens en Rudy Ro giers, ook al twee ploegmaats. Op de eindstreep trok Poels de sprint aan voor Solleveld, die won voor Dhaenens. Voor Solleveld zou het wel eens een kwestie van lijfsbehoud kun nen zijn, die Zeeuwse zege. Per soonlijk gelooft hij niet dat zijn ploegleider steeds overwinningen van hem eist. „Ik ben nu eenmaal geen winnaarstype. Al win ik wel elk jaar iets groots. Vorig seizoen een rit in de Tour de France, nu de Ronde van Midden-Zeeland dat toch ook geen kleine wedstrijd is". Olympia's Ronde Tijdrijden stond centraal in het eerste weekeinde van de 35ste edi tie van Olympia's Ronde van Ne derland, waarmee zaterdag in Em- mcloord een begin werd gemaakt en Groningen gisteren als tweede tussenstation kende. Dat de wielcramateurs uit Oost- Duitsland en de Sowjet-Unie in dit werk gespecialiseerd zijn, bleek andermaal. Won de Rus Gintautas Oemaras. vorig jaar tweede in het wereldkampioenschap achtervol ging op de baan, de proloog in Em- meloord, gisteravond waren de renners van de DDR niet te klop pen in de ploegentijdrit. Tussen deze twee bedrijven door werden er ook nog twee gewone ritten afgewerkt, en daarin sloeg John Talen zijn slag. Weliswaar zat er geen etappezege in voor de win naar van Olympia's Ronde 1985, maar Talen verzamelde onderweg tijdens tussensprints wel zo veel bunificatieseconden (23 in totaal), dat hij de leiderstrui - dit keer geel van kleur in plaats van het ver trouwde oranje - in zijn bezit heeft. Erwin Kistcmaker werd winnaar van de eerste etappe. Thijs de Vries won de tweede rit. Na een krachtige demarrage glijdt Jean Paul van Poppel voorde Italiaan Bontempi als eerste over de meet in de 13de etappe van de Giro. ifoioAPi SARZANA/SAUZE-D'OULX (ANP) - De tweede etappezege van Jean-Paul van Poppel in de Ronde van Italië was nog indrukwekken der dan de eerste. In Sarzana im mers rekende hij af met niemand minder dan Guido Bontempi. Gis teren ging de zege naar de Ier Mar tin Early. Beppe Saronni bleef lei der in het algemeen klassement. De Bontempi had al drie etappes gewonnen en leek zaterdag in Sarzana zeker van de vierde triomf. Vijftig meter voor de eindstreep had Bontempi een fietslengte voor sprong, op de eindstreep lag hij een lengte achter. Indrukwekken der had Van Poppel zijn sprintzege in Catania in de tweede etappe niet kunnen bevestigen. Guido Bontempi was zaterdag lang na afloop van de dertiende etappe nog diep onder de indruk van de Nederlander. ,.Ik dacht dat me niets meer kon gebeuren, toen er plotseling iemand met dubbele snelheid langs kwam suizen Wat een snelheid heeft die man". Gedwongen door de omstandig heden wachtte Van Poppel het langst met zijn versnelling. „Dat is de manier om te winnen", analy seerde hij later. „Wie het langst wacht, goed in de zuiging van de anderen blijft, heeft op de laatste meters het meeste over". De dertiende etappe over 175 ki lometer noordwaarts vanuit Siena werd in een matig tempo afgelegd. Tot 33 kilometer voor het einde was er eerder sprake van een 'wan deling' dan een harde koers. De ge middelde snelheid lag iets boven dertig kilometer per uur toen op 33 kilometer van het einde de Italiaan Bincoletti demarreerde. Nico Ver hoeven, ploeggenoot van Van Pop pel, sprong mee. Het tweetal kreeg maximaal een minuut voorsprong en werd twaalf kilometer voor het einde ingelopen. De volgende vlucht van vijf renners, onder wie de Australiër Alan Peiper, werd te niet gedaan door Van Poppels Het tweede vrouwenteam van Gemini K behaalde het afgelopen seizoen een tweede plaats in de promotieklasse, die recht geeft om via promotie degradatiewedstrijden samen met drie andere teams uit te maken wie volgend seizoen in de derde divisie gaat uitkomen. De eerste wedstrijd werd gespeeld tegen het Haagse SVC. Negen speel sters met de nodige lengte en slagkracht, waaronder slechts éen spelver- deelster maakten het Gemini K in het begin van de eerst set vrij lastig. Aanwijzingen van coach Brussee omtrent het systeem van de tegenpartij, een goede serve en enthousiast werken, brachten de eerste set naar Gemi ni K met 15-12. De tweede set liet een snelle voorsprong zien voor de thuisclub door gericht serveerwerk op enkele slechte stoppers van SVC: 6-2. Een aantal goede rechtdoorgeslagen ballen van SVC en wat slordig heden bij Gemini bracht de stand weer in evenwicht, maar ook nu drukte de thuisclub op de beslissende momenten door 15-13 en een 2-0 voor sprong in sets. De derde set was via hard werken een gemakkelijke prooi voor de thuisclub en werd overtuigend gewonnen met 15-8; de wedstrijd was gespeeld en de ploeg uit Voorschoten weet zich via deze 3-0 winst in een riante uitgangspositie voor de komende twee wedstrijden ploeggenoten Kuiper, Van Houwe- lingen en Habets. Zij werden later beloond met de overwinning van Van Poppel in de onvermijdelijke massasprint. Gisteren profiteerde een 'klein tje' van een ruzie tussen de groten. De Ier Martin Early (23) behaalde zijn eerste triomf op het internatio nale podium voor de onbekende Italiaan Stefano Giuliani. De Amerikaanse kanshebber Greg Lemond knabbelde in de eer ste bergetappe, die in een wandel tempo werd afgelegd, slechts zes tien seconden van zijn 3 47 achter stand op rose-truidrager Beppe Sa ronni af. De Italiaan Roberto Vi sentini naderde zijn landgenoot tot op 1 minuut en 10 seconden Martin Early (23) durfde voor de lange klim van Sestnëre en de stei le helling naar de aankomst in het tegen Frankrijk aangedrukte win tersportoord Sauze-d'Oulx-een so- lotocht van zestig kilometer te be ginnen. Hu nam moeiteloos af scheid van de Canadees Bauer toen de weg steiler werd en haalde acht eerder ontsnapte renners in. Dc laatste was in de slotklim de Italiaan Giuliani. Zo werd harde arbeid lonend voor de bescheidqn Ier. die moed had geput uit een dergelijk succes in de laatste Ronde van het Bas kenland. Vorig jaar won hij als de butant helemaal niets en was de zestigste plaats in de Ronde van Frankrijk zijn beste prestatie. Achter de rug van Martin Early mislukte door onderlinge irritaties de aanval van Lemond en Visenti- ni op de rose trui van Saronni. De leider in het klassement probeerde zoveel mogelijk ploeggenoten om zich heen te houden en het tempo zo hoog mogelijk te houden. Op die manier kreeg hij zowaar wat steun van zijn aanklampende aartsvijand Francesco Moser. beslisten uiteindeluk over de zege. Herreros kwam er zonder moeite langs, Dörflinger echter werd even opgehouden. Uitslag zijspanklasse: 1 Strcucr/Schnicders (Ned) Yamaha 45 49.88 - gemiddelde snelheid 148 653 km' uur; 2 Biland/Waltisperg (Zwi) Krauser 45.55,09; 3. Abbott/Smith (GBr) Yamaha Stand in de strijd om de wereldtitel 80 cc: 1. Herreros 35 punten; 2. Dörflinger 29; 3. Jorge Martinez (Spa) Derbi 27; 4. Nieto 20; Stand in de strijd om de wereldtitel 250 1. Lavado 42; 2. Mang 39; 3. Wimmer 26; 4. Balde 21; 5. Pons (Fra) 16. POVAZSKA BYSTRICA (CTK/ ANP) - Gert Jan van Doorn is ver der achterop geraakt in de strijd om de wereldtitel motorcross 250 cc-klasse. gisteren kwam de Hon- da-coureur in de Tsjechoslowaakse plaats Povazska Bystrica in de vijf de cross niet verder dan de vijfde plaats in de eerste manche. In de tweede manche moest Van Doorn afhaken. Daardoor zakte hij naar de derde positie in de stand om de wereldtitel, achter de Fransman Jacky Vimond, die 147 punten heeft, en de Italiaan Michele Rinal- di (115). Van Doorn kreeg er elf punten bij en staat nu op 104. De Britse coureur Jeremy What- ley sloeg zijn slag met twee over winningen. Hij steeg in de tussen stand na tien manches naar de zes de plaats. Vimond werd zevende in de eerste manche en eindigde als derde in de tweede manche. Rinal- di deed het beter met een vierde en een tweede plek. Het nieuwe Ita liaanse talent Michele Fanton fi nishte als tweede en vierde. Kees van de Ven heeft met mini male inspanningen zijn voor sprong m de nationale titelstrijd motorcross 500 cc-klasse vergroot. In de drie manches op het circuit De zeven heuveltjes in het Drentse plaatsje Ees werd de coureur uit Bakel achtereenvolgens eerste, derde en tweede. Dat was voldoen de om in de totaalstand van de wedstrijd Peter Herlings drie pun ten voor te blijven. De man uit Ge- mert won wel de tweede en derde manche, maar kwam in de eerste manche niet verder dan de zesde positie In de stand na drie races voor de nationale titel heeft Van de Ven 250 punten verzameld tegen her lings 209 August Muller en Henk van Heek hebben zondag op het Gagel- dijkcircuit in Lochem voor onge veer 3.000 toeschouwers een inter nationale zijspancross gewonnen. Het duo uit Holten en Russen zege vierde in beide manches. Van Heugten en Maessen begonnen beide reeksen voortvarend, maar konden toch niet op tegen de routi ne van Muller en Van Heek. In de eerste manche moesten Van Heug ten en Maessen ook nog Janssen en Geurts van Kessel voor laten gaan. De Zwitserse wereldkam pioenen Bachtold en Fuss kwamen er niet aan te pas op het zand van Lochem. Kooyman in vorm LEIDEN - De amateurwielrenners uit de Leidse regio hebben zich za terdagavond goed geweerd tijdens de ronde van Bleijswijk. Met name Swift-renner Paul Kooijman bleek met de avondzesdaagse in de be nen de vorm te pakken gekregen te hebben. De koersende arts was ac tief in diverse ontsnappingen en miste uiteindelijk de slag dan ook niet. Kooijman reed met nog 20 ki lometer te koersen in het gezel schap van avondzesdaagse win naar Barend Huveneers, Bollen- streker Dirk-Jan van Reek en Hen driks uit de grote groep weg en werd niet meer teruggezien. In de eindspurt diende de Leidenaar weliswaar zijn meerdere te erken nen in de ijzersterke Huveneers. maar de tweede plek ontging hem niet. Van Reek finishte achter Kooijman als derde Achter dit viertal hadden Richard Ippel, Kees Vernooij en Marco Vermeij zitting in een tweede groep. Daaruit spurt te Ippel uiteindelijk nog naar een zesde plaats, terwijl Vermeij zeven de werd. De danes Van Duuren-Lund- beck-Burgy ploeg blijven zich ver dienstelijk weren in de landelijke koersen. Tijdens de ronde van Goes waren Conny van Koert en Monique Kauffman achter Heieen Hage goed voor de plaatsen twee en drie. De zusters Sandy en Cyn thia Lutke Schipholt eindigden tij dens baanwedstrijden in Denemar ken op een respectievelijke eerste en tweede plaats, waarmee zij zich op het sprintonderdeel van selek- tie voor de komende wk verzeker den.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 19