f Leren en verdienen? groepsoudste medewerker sales support m/v DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v.: INTER ARTIES -ASS. BEDRIJFSLEIDER Kempeneers ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER bergh-stichting Gemeente Zoeterwoude MEDEWERKER (M/V) Vicon fabriceert landbouw werktuigen, polyeater en nodulair gietijzer. De produktiebdrijven zijn gevestigd In de Benelux, Spanje, Noord-Amerika en India. Verkoopmaatschap pijen bevinden zich in 7 Europese landen, Noord- Amerika, India, Japan en Brazilië. Het hoofdkantoor van de Vicon groep is gevestigd in Nieuw Vennep. In de Bedrijfsschool van Vicon hebben wij 4 plaatsen beschik baar voor jongeren, die in 2 jaar opgeleid willen worden voor Konstruktiebankwerker of Draaier/Frezer. Wij zoeken nog meisjes en jongens voor deze SOM-opleiding (Stichting Opleidingen Metaal), de vroegere Bemetel-opleiding. Deze opleiding wordt gegeven in samenwerking met de Streek school te Amstelveen. Dit betekent 4 dagen praktijk in de Vicon- Bedrijfsschool en 1 dag theorie op de Streekschool. Tijdens de opleiding, die in augustus 1986 van start gaat, wordt school- en boekengeld vergoed, evenals de reiskosten. Verder geldt een beloning van f 300,— bruto per maand gedurende het eerste opleidingsjaar en f 550,— tijdens het tweede jaar. In prin cipe blijft daarnaast het recht op kinderbijslag bestaan. Heb je belangstelling en voldoe je aan de opleidingseis, d w z. minimaal een diploma LTS-B-nivo (met wiskunde) of MAVO-4 (met wiskunde), neem dan snel kontakt met ons op. Je kunt bellen naar Toon Robijn (02526 6 24 27) of met Ingrid Warnaar (02526 - 6 21 13) voor meer informatie of een afspraak. Vicon B.V. Hoofdweg 1278, 2153 LR Nieuw Vennep. Tel. 02526 - 6 22 44. Vakgroep Medische Biochemie van de Faculteit der Geneeskunde analist (v/m) (0.5 werkweek; binnenkort uit te breiden tot 0.6) vacaturenummer. 6-114 B/1158 Taak: - Deelname aan het onderzoeksprogramma DNA-herstel en carcinogenese, waarbij induceerbare DNA-herstelprocessen in menselijke cellen worden bestudeerd. - Hierbij zal gewerkt worden met zowel normale huidfibroblasten als met cellen die afkomstig zijn van verschillende DNA-herstel deficiënties. - Het project is gericht op de rol die induceerbare DNA-herstelprocessen kunnen spelen bij carcinogenese. Vereist: - HBO-A/B medisch-biologische richting. - Ervaring met weefselkweek- en/of moleculair-biologische en/of immunologische technieken strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 3271,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst tot 1-1-1987 met mogelijke verlenging tot 1-1-1990. Inlichtingen bij: Prof. dr A. J. v. d. Eb en Dr P. J. Abrahams, tel. 071-148333 tst 6123/6136. Foto- en Tekenafdeling van de Technische Dienst (Gorlaeus Laboratoria) medewerker foto- en tekenafdeling (v/m) (38 uur p/w) vacaturenummer: 6-175/1158 Taak: - Het verrichten van teken- en fotowerkzaamheden t.b.v. het wetenschappelijk onderwijs en onderzoek, alsmede t.b.v. de overige afdelingen binnen de laboratoria; - het verlenen van assistentie bij projecties en het bedrijfsklaar houden van de apparatuur. Vereist: - MTS-opleiding grafische richting; - enige jaren ervaring in soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 32.71,— bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, zonder uitzicht op een vast dienstver band. Inlichtingen bij: J. J. Pot, tel. 071 -148333 tst 3876. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 9500, 2300 RA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Para nuestro departamento de revistas necesitamos con urgencia de una(o) MECANOGRAFA (O) con experiencia en los idiomas castellano y Catalan. Para mayores informaciones, comunicarse con el gerente de personal de: SWETS ZEITLINGER BV Heereweg 347 2161 CA Lisse teléfono: 02521-19113 EHAGé b.v. Op dynamisch, internationaal handelskantoor is per di rect plaats voor actieve: SECRETARESSE COMMERCIEEL ASSISTENTE Naast post, telex, telefoon en tekstverwerking vormen ook import/export documentatie en andere commerciële activiteiten deel van de taak. Profiel: vanaf 21 jaar, Meao of Havo met een goede secretares se opleiding. Goed in talen en minimaal 1 jaar ervaring op een han delskantoor noodzakelijk. Schriftelijke reacties aan: Agerta Bokking, Papelaan 2a, 2252 EJ Voorschoten. Onze opdrachtgever, Frans Roozen BV, te Yogelenzang is een van ouds bekende bloembollenkwekerij, uitgegroeid tpt een aanzienlijke toeristische attraktie met een belangrijke bloembollen-export. COMMUNICATIE EDUCATIE Adviesbureau voor effektieve communicatie, verandering en de ontwikkeling van kwaliteits-management Voor de dagelijkse afwikkeling van administratieve- en organisatorische taken zoeken wij: In deze funktie is hij/zij vooral belast met en verantwoordelijk voor alle voorkomende administratieve werkzaamheden van de organisatie, zoals boekhouding; loon-, voorraad- en export- administratie, budgettering en kalkulatie. Voor deze zelfstandige en verantwoordelijke funktie bestaan verder de volgende wensen: nauwgezet en helder inzicht, gekombineerd met gedegen kennis van de financiële administratie commerciële instelling bekendheid met geautomatiseerde gegevensverwerking vaardigheden in de omgang met mensen kennis in- woord en geschrift van de moderne talen bereidheid tot volledige inzet en flexibel in aanpak opleiding tenminste MEAO/MBA-niveau leeftijd tot ca. 35 jaar Deze funktie biedt een goede honorering. Hiernaast bestaan eveneens goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Hebt u interesse, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met een recente pasfoto naar: InterAktie, communicatie-marketing, i Bosch en vaartstraat 20, 2012 LH HAARLEM. De heer F.H. Parmentier is üw kontaktpersoon. Hij geeft u ook eventueel telefonisch nadere informatie: 023-324830. Een vertrouwelijke behandeling is voor ons vanzelfsprekend. AUTOMOBIELBEDRIJF B Gevraagd voor spoedige indiensttreding een Opleiding: MEAO of gelijkwaardig Type-diploma vereist ai Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten. Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH) Telefoon (01719) 19320. Binnen onze instelling, waar circa 1000 bewoners worden verzorgd en begeleid in hun woonsituatie, hebben wij in paviljoen de Vink twee vacatures voor de functie van (100%) In het paviljoen zijn drie leefgroepen. De leeftijd van de bewoners varieërt van 40 tot 70 jaar. In elke leefgroep werken gediplomeerd Z-verpleegkundigen en leerling Z-verpleeg- kundigen die zich met enthousiasme inzetten voor de dage lijkse zorg en begeleiding van de bewoners. Het is een essentiële taak van de groepsoudste om de (leerling)-verpleegkundigen in hun werk te coachen en de taken zodanig te verdelen en op elkaar af te stemmen, dat de zorg voor de bewoners optimaal kan worden verleend. Er is een vacature voor de functie van groepsoudste bij een leefgroep met 10 oudere mannen, waarvan een aantal meervoudig gehandicapt is. Het is een rustige groep waarvan de bewoners redelijk zelfstandig zijn. Eveneens is er een vacature voor de functie van groepsoudste bij een leefgroep met vier vrouwen die meervoudig gehandicapt zijn en 7 mannen, waarbij zich soms een aantal lichte gedrags problemen kunnen voordoen. De bewoners zijn redelijk zelfstandig. Functie-eisen: Voor de functies zoeken wij gediplomeerd verpleegkundigen die bij voorkeur ervaring hebben in een dergelijke functie of ruime ervaring hebben als verpleegkundige in staat zijn om leiding te geven samen met de andere groepsoudsten en het paviljoenshoofd vorm weten te geven aan het paviljoensbeleid. De groepsoudsten werken onder de directe verantwoorde lijkheid van het paviljoenshoofd. Gezien de aard van onze instelling is een christelijke levenshouding van belang. Arbeidsvoorwaarden De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing, evenals de regeling van het P.G.G.M. (pensioenfonds). Voor de functie geldt een salaris, afhankelijk van leeftijd ervaring, van maximaal f 3.659,- bruto per maand, exclusief O.R.T., conform F.W.G.- schaal 45. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer K. Ouwehand (paviljoenshoofd) toestel 8135. Bij uw sollicitatie kunt u aangeven waar uw voorkeur naar uitgaat. Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de heer F.H. Ploos van Amstel, hoofd Personeel Organisatie. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Samsom Kantoorefficiency in Alphen aan den Rijn ontwikkelt en levert organisatiemiddelen voor het kantoor inde informatiemaat schappij. Het totale assortiment met zo'n 7000 artikelen bestaat onder meer uit administratiesystemen, plansystemen, computersupplies en archiefsystemen. Binnen het verkoopapparaat zorgt de groep sales-support voor de ondersteuning van de vertegen woordigers. Ter versterking van deze groep zoeken wij een De werkzaamheden De medewerker gaat in teamver band opereren met twee vertegen woordigers. Na een ruime inwerk- periode zullen de werkzaamheden onder andere bestaan uit: - Afspraken maken voorde vertegenwoordigers en de afsprakenagenda bijhouden. - Routingen opzetten voor de vertegenwoordigers. - Bezoekaankondigingen versturen. - Buitendienstorders en buiten dienstrapporten afhandelen. - Offertes opstellen, versturen en telefonisch achtervolgen. - Toonzaalbezoeken afhandelen. - Het klantenarchief bijhouden. Funktie-eisen - Klantvriendelijk denken en handelen. - Commerciële feeling. - Goede telefoonbehandeling. - Collegialiteit. Opleiding en leeftijd Voor het vervullen van deze funktie denken wij aan een jonge man of vrouw van zo'n 25 35 jaar met een Havo- of Meao-opleiding. Ervaring met telemarketing of telefonische verkoop is een duidelijke pré. Meer informatie Voor meer informatie over deze funktie kunt u bellen met de heer M.E.M. Brans (01720) 62440. Uw schriftelijke reacties kunt u richten aan Samsom Kantoor efficiency bv, t.a.v. de heer M.E.M. Brans, Postbus 316, 2400 AH Alphen aan den Rijn. Samsom Kantoorefficiency bv Samsom Kantoorefficiency bv maakt deel uit van de Wolters Samsom Groep nv Functie-informatie De taak van de te benoemen functionaris zal onder an dere bestaan uit: - het behulpzaam zijn bij de samenstelling van de be groting, rekening, meerjarenbegroting en het investe ringsplan; - het samenstellen van begrotingswijzigingen; - het uitbrengen van financiële beleidsadviezen; - werkzaamheden op het gebied van personeelszaken. Functie-eisen De gedachten gaan uit naar een functionaris die - in het bezit is van dan wel vergevorderd is met de studie voor het diploma F.B.A.; - beschikt over een goede uitdrukkingsvaardigheid. Het hebben van ervaring met de genoemde werkzaam heden op een afdeling financiën en zo mogelijk op het gebied van personeelszaken strekt tot aanbeveling. Salaris Aanstelling geschiedt in algemene dienst. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en be draagt maximaal 3.271,- bruto per maand (niveau 6). Inlichtingen Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de chef van de afdeling financiën, de heer J. C. M. van Prooijen, telefoon 01715-9204. Sollicitaties Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Zoe terwoude, Noordbuurtseweg 27, 2381 ET Zoeterwoude.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 28