Stijlvol, komfortabel en de prijs zit ook goed: nu tot400.- voordeel. De nieuwe Renault 21. VROOMS DREESMANN W •RENAULT Leiden; Elam B.V., Haarlemmerweg 2-4, Tel. 071-121210/213341. Katwijk; Auto Bierman Katwijk, Valkenburgseweg 2, Tel. 01718-71704. Rijnsburg; H.A.I. B.V., Floralaan 2, Tel. 01718-29224. Vroom Dreesmann heeft weer eens een pracht van een woon- verrassing voor u. De originele Bergère oorfauteuil, model Sonate. Een uiterst komfortabel klassemeubel, zeer fraai vormgegeven, en verkrijgbaar in drie schitterende uitvoeringen. Uitvoeringen die de deur uitgaan met stuk voor stuk fikse kortingen. Kom maar eens kijken en probeer ze maar eens uit. Maar wacht niet te lang, ze zijn slechts beperkt uit voorraad verkrijgbaar. Latere beslissers moeten rekening houden met een levertijd. Drie uitvoeringen, verschillende kleuren. Er is voor ieder interieur wel een Sonate, en ze zijn er in verschillende fraaie kleuren. Echt rundleder - met zorg geselekteerd en van een zeer hoogwaardige kwaliteit. ICQC In zwart en bruin. Normaal 1999.-NÜ ID/Dr 100% Katoen - met een romantisch Boras bloem- dessin in groen/blauw en groen/rose Oftf" Normaal 1199- Nü O/Dr Effen weefstof - een prachtige kwaliteit, in grijs, zwart. "7Q£ fraise en naturel. Normaal 1099 - Nü 7Dr Topkwaliteit. Uiterst solide, hecht gekonstrueerde houten romp. De verschil lende afdekmaterialen zijn vakkundig verwerkt en van een eerste klas kwaliteit. Garantie Vroom Dreesmann staat garant voor de kwaliteit en duurzaam heid van de bekledingsmaterialen, de vormvastheid en de romp- konstruktie. V&D is aangesloten bij het Interieur Waarborg. Gratis thuisbezorgd. Waar u ook woont in Nederland, wij leveren uw Bergère gratis thuis af. Betaalservice. Bij aankoop van 350 - of meer is gespreide betaling via Euro- (Betaal-) chèques of Girobetaalkaarten mogelijk. Ook kan bemiddeling bij een persoonlijke lening via de verzekeringsbalie verleend worden. ///A Droomt u van een auto die pure vrijheid biedt? «f BKom dan eens snel bij ons langs. Want wij houden Wv graag het portier van de nieuwe Renault 21 voor u open. Dan ontdekt u het comfort van een auto die louter en alleen ontworpen is voor echt rijplezier. Waarin de bestuurder en zijn passagiers zich com fortabel kunnen nestelen. En waarin koffers van formaat moeiteloos kunnen worden opgeborgen. Al tijdens de proefrit ervaart u z'n krachtige 1.7 liter motor. Of anders de 2 liter motor die graag de 200 km/h haalt, maar die zuinig is als het om brandstofverbruik gaat. Een economische middenklasser dus, maar met het gastvrije onthaal van een sedan. En eenmaal achter het stuur zal het soepele rijge drag van de Renault 21 u niet ontgaan. Hij munt dan ook uit in wegligging, remkraeht en veiligheid; op ieder moment, op elk soort wegdek. Maar voordat u instapt wij zen wij u eerst op z'n elegante vormgeving en optimale leefruimte voor het hele gezin. Daarna is het moment aan gebroken om in alle vrijheid van een proefrit te genieten. De Renault 21 is er in vele versies vanaf f 26.995,- (inclusief BTW). U least 'm vanaf f675,- per maand (exclusief BTW), afhankelijk van kilometrage en contract- duur. Aflkosten f 445,-. Prijswijzigingen voorbehouden.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 14