DEN HAAN de laat [- kromhout 071 311241 Rijnsburg luxe vrijstaande villa's y--% s IK KWAM bijZ&R IK ZAG bijZ&R IK KOCHT bijZ&R Met schitterend uitzicht over het water ONROERENDGOED ONROERENDGOED 0NR0EREN0G0E0 Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Inl. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071) 144941 I II U V- I ,Jk TH' *jJ25a Binnenkort wordt gestart met de bouw van een aantal luxe vrijstaande villa's met tuinen op het zuidwesten. Aan een hoge kwalitatieve afwerking en perfecte isolatie is veel aandacht geschonken. Dit project biedt, mede doordat er op de hoofdlijnen een aantal varianten mogelijk zijn, U de mogelijkheid uw eigen ideeën te realiseren. Koopsommen vanaf 397.000,- VON inlichtingen: makelaardij o.g. Planciusplantsoen 12 Winkelcentrum „Noord-Hofland" 2253 TS Voorschoten 071-311241 Makelaars O.G. en Assurantiekantoor Rijnsburg Oegstgeesterweg 282. Hoekherenhuis met inpandige garage, ruime schuur, zonneterras op het zuiden, rondom tuin en voor en achter vrij uit zicht. Deze centraal verwarmde woning is gelegen op 1125m2 grond en heeft als indeling: entree, hal met tegelvloer, woonkamer met travertin vensterbank, glas in lood kozijn en zonnescherm, keu ken, bijkeuken en toilet met fonteintjes. 1e verdieping, grote overloop, 4 slaapka mers, badkamer met bad, handdouche, 2e toilet, wastafel en mozaikvloer. 2e verdieping: grote zolder (geschikt voor het maken van twee kamers) bereikbaar met vlizotrap. De woning wordt gedeelte lijk gestoffeérd opgeleverd. Vraagprijs 345.000,- k.k. Joh. Poststraat 3. Een op zeer goede stand gelegen ge schakeld herenhuis met voor- en achter tuin en inpandige garage. De indeling is: hal, woonkamer van 5,25x6 mtr., keu ken, kleine hal, toilet, slaapkamer en douchekamer. 1e verdieping: overloop, 4 slaapkamers waarvan één met balkon, 2e toilet. 2e verdieping: zolder bereik baar met vlizotrap. Vraagprijs 295.000,- k.k. Noordwijk Wilhelminastraat 52. Op een leuk punt in Noordwijk Binnen gelegen een vrijstaand herenhuis met 2 schuurtjes, voor- en achtertuin op het noord-oosten. Indeling: kamer en-suite van 38m2 moderne keuken met inbouw- 1e verdieping: 3 slaapkamers, allen met wastafel en badkamer met bad, wastafel en 2e toilet. 2e verdieping: vaste trap naar de zolder (35m2) met badgeiser voor verwarming en warm water. Dit in een uitstekende staat van onderhoud verkerende, geheel gestoffeerde pand is direkt te aanvaarden. Vraagprijs 225.000,- k.k. Vuurtorenplein 50. Direkt nabij zee en strand een parterre appartement met berging, bestaande uit gang, toilet, woonkamer met balkon, slaapkamer met balkon, douchekamer met wastafel, 2 slaapkamers en kasten. Servicekosten 3000,- per jaar exclusief centrale verwarming. Inclusief vaste vloerbedekking en meubilair. Vraagprijs 150.000,- k.k. U kent Den Haan als makelaar, maar kent u hem ook als verzekeringsadvi seur? Verzekeren bestaat niet alleen uit goed kope premies of uit kortingen. Bij ons is verzekeren meer dan dat! Wij bieden u een volledig verzekeringspakket aan dat o.i. nauwelijks vragen kan oproepen. Wij makelaars o.g. en Assurantiekantoor, hebben met onze ruim vijftig jaar ervaring een uiterst plezierige en adequaat ac ceptatie- en schadebeleid gecreëerd, waardoor wij u een deskundig advies kunnen verstrekken op het totale verze-, keringsgebied. Vraag ons eens om ad vies. Wij zullen u graag en gratis van dienst zijn. Den Haan dus voor Makelaardij en Verzekeringen. Beyaert 52. Aan de Kon. Wilhelminaboulevard met zicht op zee en strand in het Heemborgh complex bieden wij te koop aan een rui me 3 kamerwoning gelegen op de 4e woonlaag met lift, berging en auto-op stelplaats. Deze in een uitstekende staat van onderhoud verkerende woning be vat: entree, toilet, ruime woonkamer ong. 40m2 met groot balkon aan de zeezijde, moderne open keuken, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad. Servicekosten per 3 maanden 1485,-. Vraagprijs voor dit gestoffeerde object 350.000,- k.k. Duinwijck 10. In het uniek, direkt aan zee en strand gelegen Huis ter Duin-complex, voorzien van vele exclusiviteiten, bieden wij te koop aan een groot zeezijde apparte ment met berging en garage. Indeling: ruime entree, grote living met open keu ken en balkons, grote ouderslaapkamer met balkon, badkamer met Italiaans te gelwerk, bad, douche, toilet, dubbele wastafel en bidet, grote corridor, twee ruime slaapkamers, inpandige berging, wasunit, toilet, douche-cabine met was tafel. Vraagprijs 495.000,- k.k. Schoolstraat 49. Op de hoek van de Schoolstraat Ruyter- straat bieden wij te koop aan een leuk huisje staande op circa 65m2 grond. In deling: hal/entree, toilet/douche, woon kamer, achterkamer, keuken. 1e verdie ping: overloop, 3 slaapkamers, binnen plaats met afdak. Verwarming d.m.v. Vraagprijs 110.000,- k.k. Pickéstraat 77. Pension bestaande uit: gang, toilet, 2 woonkamers ieder groot 45mz, keuken 35m2 bijkeuken met cv-ketel en boiler, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, toilet en wastafel. 1e verd.: 9 tweepersoons slaapkamers en 3 éénpersoons kamers, 2 douches en 3 toiletten op de gang (alle kamers warm- koud water). 2e verd.: vaste trap met zol der over gehele pand. Dit pand is te koop met de gehele bedrijfsinventaris waaron der stoffering en meubilering. Vraagprijs 375.000,- k.k. Leiden Papengracht 22. Monumentaal grachtenpand nabij sta tion. Indeling: voorportaal met marmeren vloer, voorkamer, getoogde opkamer, zit kamer met open haard, kelder, toilet, keuken en patiotuin. 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met bad, dou che, toilet en wasbak. 2e verdieping: zol derruimte en slaapkamer. Vraagprijs 380.000,- k.k. SPOED Flats, eengezinswoningen, bedrijfsruim ten etc. te koop te huur gevraagd in diverse prijsklassen. Verkoop Verhuur plannen? Bel 01719-19206 01718-21135. Al meer dan 50 jaar een vertrouwd adres. Anjelierenstraat 40 'In de Hoftuin' 2231 GT Rijnsburg Tel. 01718-21135 lid nva De Grent 2 2202 EK Noordwijk Tel. 01719-19206* Velen hebben gewacht. Nu is de juiste tijd gekomen om uw huis te verkopen!!! Dit hebben honderden in 1985 en reeds tientalen in 1986 Wij zoeken opdrachten van 125.000,- - ƒ500.000,- Door middel van deze advertentie doen wij een beroep op u om ons te hel pen, indien u verhuisplannen heeft, ons in te schakelen bij de verkoop van uw woning. U kent toch onze spreuk, nl. „Binnen 2 maanden met 90% zekerheid verkopen wij uw huis." Als u ons helpt, dan snijdt het mes aan 2 kanten, want dan bent u ook geholpen. Hoge Rijndijk 1. Nabij de Rijksweg Amsterdam Rotterdam Den Haag gelegen grote vrijstaande villa met cv. garage en schuur. Tot. grond- opp. 1426m2. Bewoning voor 2 gezinnen mogelijk. Grote tuin aan de Rijn. Ind.: grote hall, kelder, kamer en-suite plm. 11- x6/4mtr. Aparte kamer 4,19- x4,16 mtr. Luxe Mobalpa in bouw keuken v.z.v. betegeld aanrecht incl. div. apparatuur. Bijkeuken. Kleine badkamer met douche. 1e etage: 4 ka mers, keurige ruime badkamer v.z.v. douche, toilet en wasta fel. 2e keuken incl. koelkast en kookplaat. 2e etage: grote ge heel geïsoleerde zolderkamer, alsmede een zeer fraai afge werkte kamer. Bijz.: dak geïso leerd. schuur en garage beiden 6x4.8 mtr. met zolders en krachtstroom. Alles verkeert in een uitstekende staat van on derhoud. Vr.pr.: 550.000,- k.k. Rhijnenburcherlaan 76. Aan viswater gelegen zeer de gelijk gebouwd, ruim woonhuis met cv, voor- en achtertuin met achterom. Garage annex schuur plm. 9x3 mlr. Bouwjaar 1963. Rustieke woonkamer 8x3,65 mtr. met open haard, massieve parketvloer en bal- kenplafond. Grote keuken v.z.v. kunststofaanrecht en dubbele spoelbak en veel kast- ruimte. Aansluiting was- en af wasmachine. 1e etage: over loop met te toilet en 3 slaapka mers. Doucheruimte met was- talelr Via vaste trap naar 2e etage met overloop en 2 in el kaar lopende slaapkamers. Bijz.: diepe tuin van 15 mtr. Ga rage direct achter woonhuis gelegen. Vr.pr.: 159.000,- k.k. L Commandeurstraat 8. Prachtig verbouwd woonhuis met tuintje gelegen in rustige straat, v.z.v. nieuwe voorgevel. Bijzonder mooie entree met toi let en bergkast. Royale woon kamer 7.35x5.2/3.2 mtr. met fraaie open trap naar 1e etage. Semi open beige inbouwkeu- ken, incl. div. apparaten. 1e etage: 2 slaapkamers, douche kamer met wastafel. Woonver gunning zal met voorrang wor den verleend aan ingezetenen van en/of economisch gebon- denen aan de. gemeente Val kenburg Z.H. Vr.pr.: 120.000,- k.k. ALPHEN AAN DEN RIJN Nettelhorst 90. In staat van nieuw verkerende halve dijkwoning met cv en ga rage met bijzonder mooi uit zicht over water. Ind. parterre: hall met garderoberuimte. Fan tastisch grote woonkamer nl. 11,8x5/3 mtr. Semi open keu ken. Slaapkamer 4,1x2,9 mtr. met riog een aparte ruimte voor berging. Souterrain: hal met trapkast, badkamer met ligbad en wastafel. 2 aan de tuin gren zende slaapkamers. Bijz.: pret tige tuinligging met z:tkuil op zw groot 8x8 mtr.. de garage heeft een "sluis"-verbinding met de 167.500,- k.k. Broekweg 51. Perfekt gerenoveerde tussen woning met tuin (zo), ruime ste nen schuur en achterom. Ind.: royale woonkamer met open keuken, afgescheiden door eetbar, v.z.v. open haard van schoon metselwerk. Moderne keuken met inbouw gaskook- plaat en RVS-spoelbak. Aparte ruimte voor wasmachine. Ie etage: 2 slaapkamers. Bijz.: ve le ramen en kozijnen v.z.v. hardhout. Voorgegel plm. 11/2 jaar geleden gereinigd en ge voegd Vr.pr.: f 119.500,- k.k. J.W. Frisolaan 23. Perfect onderhouden halfvrij- staand herenhuis met vrij staande garage en cv-gas. Ind.: entree met hall. Toilet met fontein, kelderkast. Royale L- vormige woonkamer 9,17- ^x5.68mtr. en ged. 3,55 mtr. v.z.v, open haard met opens laande deuren naar voor- en achtertuin. Luxe keuken 8,81- x2 mtr. v.z.v. Nolten inbouw- keuken (beige) met electr. oven, inbouw gaskookplaat. af zuigkap. koelkast en diepvries- kist. 1e etage: 3 slaapkamers met vaste kast en balkon. Bad kamer met ligbad. 2e etage: ruime overloop met veel berg ruimte i Vr.pr.: 349.500,- k. Pijlkruidkreek 6. Rustig gelegen goed onder houden royaal nieuwbouwhuis (1980) met cv en heerlijke vrije tuin (6x10 mtr.) op zw. Ind.: hal met garderobe. Ruime woon kamer met sèmi open keuken totaal 48 m2 groot. Woonkamer met fraaie open haard en pla vuizen vloer. Keuken met Bruynzeel keukenblok incl. af zuigkap. RVS-aanrecht en veel kastruimte. 1e etage: overloop met 3 slaapkamers. Badkamer met ligbad, 2e toilet en aanslui ting wasmachine. 2e etage: overloop met nieuwe cv-ketel. Grote zolderkamer met 3 berg- kasten. Aparte vliering voor bergruimte. Bijz.: goed geïso leerd huis, alle ramen en kozij nen hardhout. Aparte berging aan de voorzijde. Vrije achter tuin aan plantsoentje. Vr.pr.: 198.000,- k.k. Soeverein 1. Een schitterend gelegen luxe 2-kamerflat boven het winkel centrum Winkelhof met groot zonnebalkon (w) en cv. Ind.: entree met hall. royale lichte woonkamer met semi-open keuken, beige keukenblok en kunststof blad. incl. afzuigkap. Totaal groot 35m2. Via hall naar ruime badkamer met lig bad. douche, wastafel en aan sluiting wasmachine. Apart toi let en bergkast, ruime slaapka mer 3x5 mtr. met kastenwand. Bijz.: servicekosten 226,- per maand incl. verwarming. Het appartement verkeert in nieuw- staat. Ruime fietsenberging be neden. Overdekte autostalling. Zonneterras 4x4,5 mtr. Direkt te aanvaarden. Vr.pr.: 89.000,- k.k. Koningstraat 57. Een magnifiek, zeer degelijk gebouwd, geheel gemoderni seerd woonhuis met voor- en zonnige achtertuin met achter om. Cv-gas. Totaal v.z.v. Ther mopane beglazing. Ind.: woon kamer 8x3,7/2.7 mtr. Goed geï soleerde uitgebouwde eike houten keuken v.z.v. betegeld aanrecht met 2 spoelbakken incl. inbouw gasplaat, afzuig kap en geiser. Beige afgewerk te douche annex toilet. 1e eta ge: overloop met groot terras boven uitbouw, 3 slaapkamers. Via vaste trap naar 2e etage: hobbyzolder met cv-ketel. eventueel geschikt te maken voor 4e slaapkamer. Vr.pr.: 140.000,- k.k. Diefsteeg 9, (Pieterskerkwijk). Zorgvuldig afgewerkt, vrij groot, mooi ingericht 17e eeuws notarishuis (monu ment). Kelder onder gehele woning. Bouwjaar 1644. Ind.: ruime entree ex winkel, thans woonruimte 4x4 mtr. en 6,5- x3,5 mtr. met aanrechtje. 1e etage: overloop, kmr. 6x3,3 mtr. met balken plafond, kmr. 3,3x2 mtr. Via antieke deur naar oud-Hollandse keu ken 4x2,2 mtr. met plavuizen vloer met antieke tegeltjes. 2e etage: overloop, doucheruimte met wastafel, 2 k'mrs. van 3,3- x2,2 mtr. 3e etage: grote zol derkamer 6x3 mtr. Bijz.: buiten gewoon en zeer goed gecon- Bachstraat 616, (Statenhof). Grote 3 kmr. service app. voor 50+ers en ouderen welke keu rig is onderhouden, gelegen op de 4e etage v.z.v. cv en lift. Berging in kelder. Garage plm. 6x3,5 mtr. Parterre: mooie ont vangsthal. Ind.grote hal, diepe berging, royale woonkamer 8x3,9. Bijz.: Kleine keuken 2,2- x2 mtr. met RVS-aanrecht. Grote loggia. 2e gang met bergkast. 2 ruime slaapk. v.z.v. vaste kast. Mooie geheel bete gelde royale badkamer met lig bad. 2 wastafels en 2e toilet. Bijz.: dit app. ziet er keurig ver zorgd uit. Winkels en parkje in directe omgeving. Goede ver bindingen met openbaar ver voer en gelegen nabij Rijksweg A'dam/Den Haag. Aansluiting op noodoproepsysteem moge lijk Vr.pr. appartement 137.500,-. Vr.pr. garage 15.000,-. Apollolaan 554. Keurig onderhouden 3/4 kmr. topappartement op de 3e etage met cv en lift met magnifiek blij vend vrij uitzicht op park, gele gen nabij uitvalswegen A'dam- R'dam. Ind.: ruime L-vormige entree. Zeer royale living nl. 8,5x4,7 mtr., ruim balkon op z met bijzonder mooi uitzicht. Moderne beigekleurige keuken v.z.v. dubbele spoelbakken, koelkast, gasfornuis en afzuig kap. 1 grote slaapkamer 4,5- x3 mtr., kleinere slaapkamer met parket 3,2x2,2 mtr. Mooie witte badkamer v.z.v. ligbad. Vr.pr.: 122.000,- k.k. Javastraat 19. In rustige wijk gelegen goed onderhouden tussenwoning met tuin (nw) 5x4,5 mtr. en houten schuur, met cv-gas met moderne haard. Ind.: entree met keldeïberging en toilet. Woonkamer 8,15x3,06 mtr. met openslaande deuren naar tuin. Moderne keuken v.z.v. RVS-spoelbakken incl. afzuig kap en geiser. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en aansluiting wasma chine. 2e etage: via vaste trap naar zolder 5,1x4,5 mtr. met dakkapel. Vr.pr.: 109.500,- k.k. toilet. 1e etage: overloop met 3 slaapkamers. Bijz.: electra ver nieuwd, diverse ramen ver nieuwd. Oplevering plm. okto ber 1986. Vr.pr.: 95.000,- Paramaribostraat 103. Aan de Zijl gelegen, zeer goed onderhóuden, luxe afgewerkte 4-kmr. flat met cv op de 2e eta ge, 2 balkons. Ind.: magnifieke woonkamer met open keuken 10x3,5/2,1 mtr. v.z.v. mooie plavuizenvloer, open haard. De keuken heeft een betegelde aanrecht, 3 slaapkamers. Blau we douche-kamer met wasta fel. Bijz.: keurige flat met uit zicht op water, woonkamer voorzijde v.z.v. Thermopane beglazing. Vr.pr.: 92.500,- k.k. Bij 100% hypotheek bedra gen de netto hypotheeklas- ten slechts 500,- p.mnd. Sumatrastraat 48a. Gerenoveerde royale solide gebouwde bovenwoning met vrij uitzicht en balkon op zw. Ind.: entree, overloop met gar derobe. modern toilet en berg kast. Uitgebroken woonkamer 9,2x3,4 mtr. met nieuwe schit terende haardpartij en open- Rectificatie KOREVAARSTRAAT/HK. STEEN- SCHUUR Uit onze advertentie van 12 april 1986 blijkt ten onrechte dat de winkelruimte van bovengenoemd pand leeg wordt opgeleverd, deze blijft echter ver huurd voor f 26.400,- excl. per jaar. i gemo- Rijndijkstraat 59. Goed onderhouden derniseerd woonhuis met flinke tuin (10x4,5 mtr.) op de zonzij de, w, met houten schuur. Ind.: kleine hal, grote woonkamer 9.5x4,5 mtr. met balkenplafond en een keurig afgewerkte open haardpartij. Wanden o.a. v.z.v. granol en licht behang. Geheel betegelde keuken met RVS- aanrecht incl. geiser. Afm. 3x2 mtr. Toilet met aparte ruim te voor wasmachine. 1e etage: 3 slaapkamers en een prachti ge Bahama-beige badkamer v.z.v. ligbad, toilet en wastafel. 2e etage: grote vliering met ho ge kap. Bijz.: practisch alle lei dingen zijn vernieuwd, fijn mo dern en licht huis. Vr.pr.: 107.000,- k.k. Roemer Visscherstraat 23. Goed onderhouden woonhuis met diepe zonnige achtertuin met flinke schuur en achterom. Keurig afgewerkte gang. Rui me woonkamer 8x3,3 mtr. met openslaande deuren naar tuin. Moderne beige kleurige keu ken met betegelde aanrecht v.z.v. ronde spoelbak. Flinke blauw betegelde douche annex slaande deuren naar terras. Ketiken met RVS-aanrecht en badgeiser. Apart kabinetka mertje van 2x2 mtr. 2e etage: overloop met toilet. Badkamer met ligbad. 2 royale slaapka mers met vaste kasten. 1 klei ne slaapkamer. Royale vliering 5x5 mtr. voor berging. Bijz.: goed onderhouden woonhuis met 2 nieuwe hardhouten dak kapellen met hardhouten kan- Vr.pr.: 92.500,- k.k. Frans van Mierisstraat 37. Rustig, in nabijheid van cen trum. station en uitvalswegen gelegen, gemoderniseerde en goed onderhouden sfeervolle 2/3 kamer beneden hoekwo ning op eigen grond. Diepe zeer zonnige achtertuin (16 mtr.) op z met verhoogd beschut zonneterras en grote' schuur. Ind.: vestibule, lange gang met aparte douche- en toiletruimtes. Ruime kamer en- suite 9.3 mtr. lang, met aan de tuinzijde vernieuwde pui. Apart een zeer luxe licht-eiken in- bouwkeuken met ronde spoel bak en gaskookplaat, heteluch- toven met grill, koelkast met groot vriesvak. Lichte luxe af- bekast. Bijz.: vernieuwd zijn elektra, gas. water, riool. Bui tenzijde is half jaar geleden ge verfd. Vr.pr.: 89.000,- k.k. Waardstraat 30. Rustig gelegen, keurig ver bouwd woonhuis met open haard, nieuw uitgebouwde keu ken (spouw) en zonnige plaats op het zuiden. Ind.: hall met garderobe. Royale woonkamer 9x4/2,56 mtr. met nieuw pla fond en met granof afgewerkte wanden. Schitterende schoon- metselwerk open haard. Nieu we keuken met spouwmuren, grenen houten keuken. Luxe badkamer. 1e etage: overloop met royale ouderslaapkamer en 2 kinderslaapkamers. Bijz.: woonkamer parket, slaapka mers achter grote dakkapel, voorzijde hardhouten ramen. Vr.pr.: 85.000,- k.k. Maredijk 9. Bijzonder mooie woning met tuin 7.5x4 mtr. met uitzicht over de Haarlemmertrekvaart. Ind.: hall. grote woonkamer 8,75- x4,25 mtr. en ged. 3 mtr. met plavuizenvloer en balken pla fond. Moderne keuken met wit keukenblok en geiser. 1e eta ge: zeer grote overloop met badkamer met ligbad en 3 slaapkamers en een vliering. Vr.pr.: 84.000,-k.k. De Genestetstraat 30. Keurig onderhouden, rustig ge legen 4-kamer topappartement met cv. open haard en dakter ras, met schuur, nabij centrum. Ind.: entree met hall, zeer roya le moderne woonkamer 11- x3,6 mtr. met nieuwe stolpra- men aan de voorzijde en openslaande deuren naar het balkon. De woonkamer is v.z.v. een mooie modern afgewerkte open haard. Ruime opnieuw betegelde grenen houten keu ken met RVS-aanrecht en veel kastruimte. 2 slaapkamers. Douchekamer met wastafel en wasmachine-aansluiting. Vr.pr.: 82.500,- k.k. Joubertstraat 23a. Perfect gerenoveerde,, moder ne gestoffeerde bovenwoning met "droomkeuken", cv en zonnig terras. Ind.: hall met trap. overloop met toilet. Schit terende moderne witte woon kamer met open keuken incl. alle apparatuur (w.o. electri- sche oven, kookplaat en af zuigkap). Royaal terras 3x3 mtr. 2e etage: overloop met kast, cv en grote badgei ser. 2 royale slaapkamers. Mo derne luxe afgewerkte badka mer met ligbad en aansluiting wasmachine. Bijz.: alles nieuw. Zonneterras 3x3 mtr., dak en muren geïsoleerd, incl. stofte- HYPOTHEKEN VOOR IEDEREEN, ON GEACHT OF HET HUIS BIJ ONS GE KOCHT IS. MET GEMEENTEGARANTIE: Annuïteit variabel5,9 5-7 jaar vast7,0% 10 jaar vast7,4% 15 jaar vast7,6 met levensverzekering: variabel (wacht af)....:5,9 5-7 jaar vast6,7% 10 jaar vast6,95% 10-12 jaar vast7,45% 100 financiering zon der gemeente garantie van 8 5 jaar vast. Spleghelstraat 2. Keurig onderhouden 3 kmr. parterre woning met zonnige tuin (10x6 mtr.) op zw met hou ten schuur en achterom. Ind.: zeer ruime kamer en-suite met schuifdeuren v.z.v. glas in lood totaal 9x3,75 mtr. incl. ronde kachel. Keuken v.z.v. een keu rige granito-aanre'cht. Uitge bouwde slaapkamer. Bijz.: bouwjaar 1933. Vr.pr.: 81.000,- k.k. Hansenstraat 67. Ruime, rustig gelegen tussen woning met grote tuin, uitge bouwde bijkeuken, grote schuur en achterom. Ind.: en tree met hall, uitgebroken woonkamer met serre en nog 2 stookplaatsen totaal groot 9x3 mtr. Keuken 3.2x2 mtr.' met granieten aanrecht en doorgeefkast naar woonkamer. Bijkeuken met aardappelkel der. 1e etage: overloop met bergkast. 3 slaapkamers, dou chekamer met douche en was tafel. Alle slaapkamers hebben een vaste kast. Bijz.: huis is keurig onderhouden en heeft een nieuwe riolering nieuwe gasleiding, schuur 6,5x3 mtr. Vr.pr.: 77.500,- k.k. Grote Mahlerstraat 96 Z. goed onderhouden 4-kamer- flat op de 4e verdieping met balkon op zuiden en berging in kelder. Ind.: hall met entree, toilet, woonkamer 7.5x3.5 m. met deur naar balkon. Nieuwe houten keuken met massief mahonie aanrechtblad en veel kastruimte. Badkamer met douche, wastafel en aanslui ting wasmachine, 3 ruime slaapkamers 3x3,5 m, 3x4 m. met 2 vaste kasten 2.6x4.2 m. Bijzonderheden: servicekosten slechts 65,-, kelderberging 4x3 m. Vr.pr. ƒ79.000,- ƒ74.500,- k.k. Julianastraat 60. In zeer goede staat van onder houd verkerende hoekwoning met grote plaats, schuur en achterom. Ind.: entree. Mooi af gewerkte woonkamer 7x3,6/ 2,55 mtr. v.z.v. een plavuizen vloer. Nieuwe mahonie-houten trap naar 1e etage. Keuken met RVS-aanrecht. Keurige douche annex toilet. 1e etage: 2 kamers. 2e etage: keurig met gipsplaten afgewerkte vliering voor bergruimte. Bijz.: gehele voorzijde nieuwe hardhouten kozijnen. Vr.pr.: 90.000,- k.k. Frans van Mierisstraat 36a. Rustig gelegen goed onder houden hoek-bovenwoning met zonnig balkon op de west zijde. Ind.: overloop met toilet en keurig betegelde doucheka mer. Ruime L-vormige woon kamer 6.2x5,2/3,2 mtr. met houten vloer en veel ramen. Achtergelegen slaapkamer met openslaande deuren naar bal kon. Keurig nette keuken met Bruijnzeel keukenblok en RVS- aanrechtblad. 2e slaapkamer met zijraam. Vr.pr.: 57.000,- k.k. 50+ers opgelet!!! Bachstraat 680. Zeer goed onderhouden keu rig. grotendeels gestoffeerde 2/ 3 kmr. serviceflat op de 6e eta ge met lift, met ruim uitzicht over Leiden. Groot balkon met gehele ochtend de zon. Grote L-vormige woonkamer 8x6/ 3.3 mtr. 1 slaapkamer 4x3.5 mtr. met zeer grote kast. Badkamer met ligbad en was tafel. Kitchenette 2x2 mtr. met RVS-aanrecht. Bijz.: in de ser vicekosten is een warme maal tijd begrepen. Vr.pr.: 47.500,- k.k. Vele woningen vrije vestiging Dagelijks geopend van 09.00-18.00 uur Zaterdags van 11.00-16.00 uur Grote fotohal Donderdags 's avonds van 7-9 uur

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 44