PROPER UITNODIGING -jèmm KJ ^laxSedelaar ^DE LEEUW r K VOSKUIL^ BERG VenduhuisS 1 b.v. makelaardij o.g. I OKROEREND GOED ONROEREND GOED 0NR0ERENDG0E0 ONROEREND GOED fcLKb ZttlfcRUAü OEDONROERENDGOED "tyet'Zcdi TE KOOP NOORDWIJK AAN ZEE DAMEN B.V. onroerende (focdereiv der Notarissen MAKELAARS IN ONROERENDE GOEDEREN FLATS/WOONHUIZEN Leiden, Van Vollenhovenplein 107. In rustige woonwijk gele gen 2-(oorspronkelijk 3-)-kamer1lat op de 10e etage met weids uitzicht en inpandige berging onder het gebouw. Indeling: entree, vestibule, toilet, keuken, douchecel, slaapkamer, woonkamer, vaste kasten, balkon over de gehele breedte, c.v.-gas, blokver- warming. De flat is gedeeltelijk van dubbel glas. Servicekosten 319,-p.m. inkl. verwarming. Aanvaarding direkt. 69.000,- k.k. Lelden, Rijndijkstraat 61. Rustig gelegen middenwoning met vrije achtertuin (ZW). Het pand verkeert in goede staat van on derhoud en wordt verwarmd d.m.v. gaskachels. Alle leidingen t.w. elektra, gas en water zijn in 1979 vernieuwd, ook is er ge deeltelijk geluid- en warmteisolatie aangebracht. Beg.grond: en tree, gang, toilet, woonkamer 9.16x4.00, uitgebouwde keuken, trapkast in woonkamer. 1e etage: voorkamer over gehele breed te 5 mtr., tussenkamer thans in gebruik als hobby-ruimte, achter kamer over gehele breedte, doucheruimte met aansl. wasmachi ne. 2e etage: grote zolder evt. geschikt te maken voor een extra kamer. Aanvaarding in overleg. 98.000,- k.k. Lelden, Ten Katestraat 2a. Gemoderniseerd hoekhuis met diepe achtertuin op het zuiden. Stenen schuur en achterom. In deling: entree, gang, toilet, voorkamer, achterkamer, uitgebouw de moderne keuken. 1e etage: overloop, 3 slaapkamers, dou che-cel. vaste kasten, luik naar bevloerde zolder. De achterzijde van het huis is geheel voorzien van hardhouten kozijnen. C.v.- gas. Oplevering in overleg. f 112.500,- k.k. Vrije vestiging mogelijk Lelden, Warmonderweg 17. Ruime middenwoning met voor- en beschutte zonnige achtertuin, achteruitgang, houten schuur. Het pand wordt verwarmd d.m.v. c.v.-gas installatie, is voorzien van dakisolatie. Grondopp. van 210 m2. Indeling: entree, hal. ruime Z-vormige woonkamer (ca 46 m2), gemoderniseerde keu ken. toilet, spiltrap vanuit woonkamer naar 1e etage: overloop, toilet. 2 kamers aan de achterzijde resp. groot 2.15x3.10 en 3.55x4.30, balkon, badkamer met zitbad en wastafel, grote gar- derobekast, 2 voorkamers resp. groot 4.85x3.40 en 2.30x3.10. Oplevering in overleg. 220.000,- k.k. monumentenzorg onder architektuur gerestaureerd (1978-1980) met plaats en zonnig dakterras. C.v.-gas verwarming, geïsoleerd dak en veel Iraaie details zoals originele houten spiltrap, houten lambrizering, moerkinderbalken. Indeling: entree, hal, studeerka mer met plavuizenvloer, tuinkamer, allebei met balkenplafond, gang naar voormalige keuken en douche/toilet (thans berging), plaats. 1e etage: U-vormige woonkamer met open haard, bal kenplafond. kompleet ingerichte keuken. 2e etage: 2 kamers voorzijde, badkamer met bad, toilet, wastafel, achterkamer. Steektrap naar bevloerde zolder. Aanvaarding in overleg. f 248.000,- k.k. Lelden, Alpenroos 1. Luxe woonhuis van het type 2 onder 1 kap. Fraai aangelegde voor-, zij- en achtertuin (Z) en aange bouwde stenen garage. Indeling: entree, hal, toilet, grote L-vor- mige woonkamer met open haard, moderne luxe open keuken inklusief alle apparatuur, bijkeuken. 1e verd.: overloop, 3 slaap kamers, badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet, garderobe kamer, vaste trap naar 2e verd.: overloop, 1 grote kamer met dakterras (Z). Het huis wordt geheel c.v.-gas verwarmd en is goed onderhouden. Inklusief plavuizenvloer. Aanvaarding in overleg 335.000,- k.k. Leiden, Nieuwe Mare 21. Ruim bemeten gemoderniseerd grachtenhuis (basismaat 12.30x8.10) met grote achtertuin, in centrum stad. Nieuwe houten schuur. Indeling: entree, ruime hall, gang, uitgebouwde woonkeuken, provisiekelder, stookruim te. grote woonkamer met houten vloer en antieke stenen vloer, zonnige serre. 1e etage: overloop, toilet, 3 slaapkamers, badka mer met ligbad, douche en wastafel. 2e etage: vaste trap met groot daklicht, overloop, 4 kamers door schuifwanden eenvoudig anders in te delen, dakkapellen, inpandige terras. Geheel c.v.- gas verwarmd, nieuw dak (geïsoleerd), vernieuwde elektra e.d. Aanvaarding in overleg. 385.000,- k.k. Sassenhelm, Hoofdstraat 101-103. Dubbel woonhuis met hou ten schuur annex werkplaats, plaats. Het pand verkeert in redelij ke staat van onderhoud en is gedeeltelijk voorzien van c.v.-gas. Indeling: nr. 101: woonkamer met moderne open keuken, was ruimte met toilet. 1e etage: douche/toiletcombinatie, wasruimte met c.v.-ketel, 4 kamers. Nr. 103: entree, kleine kantoorruimte, gang, woonkamer met open keuken, berging en toilet. 1e etage: een zeer grote s'aapkamer. badkamer met ligbad en toilet. Grondoppervlak ca 296 m2. Aanvaarding in overleg. 209.000,- k.k. berging. Beg.grond: entree, gang, toilet, garderobe, Z-vormige woonkamer met open haard en antieke plavuizenvloer, schuifpui naar achtertuin, keuken. 1e etage: overloop, 4 slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en toilet. 2e etage: vaste trap, zolder met dakkapel. Pand wordt c.v.-gas verwarmd, is voorzien van dak- en spouwisolatie en heeft gedeeltelijk isolerende begla zing Oplevering kan spoedig. 150.000,- k.k. Uitsluitend voor eigen bewoners of ekonomisch gebondenen. warmd. Dubbel glas op de parterre. De staat van onderhoud is goed. Bouwjaar 1960. Indeling: entree, gang, woonkamer met open haard, moderne open keuken, toilet. Ie etage: overloop, badkamer met douche en toilet, 3 slaapkamers (vroeger 4). alle kamers met grenen schroten plafonds. 2e etage: vaste trap, overloop, 1 kamer met dakkapel. Aanvaarding in overleg. 285.000,- k.k. BEDRIJFS-0NR0EREND GOED Lelden, Turfmarkt 9-9a. Winkel-woonhuis in centrum stad. In deling: parterre: bedrijfs- of winkeltruimte van circa 60 m2, thans in gebruik als bakkerij. 1e etage: woonhuis: 2 kamers, toilet, keuken, balkon. 2e etage: 3 kamers, balkon, douche-cel met wastafel en toilet, steektrap naar bevloerde zolder met dakkapel. C.v.-gas. Het gehele pand Is verhuurd met uitzondering van de voorkamer (hele breedte) op de 1e etage welke leeg te aanvaar den is. Huidige huuropbrengst 18.300,- per jaar. 210.000,- k.k. Eventueel ook geheel leeg opleverbaar m.u.v. de winkelruimte, huuropbrengst winkel 10.200,- p.|. Leiden, Doezastraat 29-29a en 31. Kantoor-winkelruimte met 2 onderling verbonden bovenwoningen, tuin en berging. Beg. grond: winkelruimte, magazijnen, keukengelegenh;, toilet e.d. met een gezamenl. opp. van ca. 170 m2. Ie verd.: 2 afz. doch onderl. verbonden bovenw., 4 gr. kamers, 2 keukens, toiletten, gr. dakterras. 2e verd.: bereikbaar via vaste trappen, 4 kamers. De panden zijn gelegen op goede stand, naast bankgebouw, in goede winkelstraat. Voor div. doeleinden geschikt: winkel, kanto ren enz. Oe bovenwon. zijn zowel bedrijfsm. als voor woondoel- einden goed bruikbaar. In overleg spoedig leeg te aanvaarden. 310.000,- k.k. NIEUW IN VERKOOP Oegstgeest, Dahlialaan 7. Rustig gelegen middenhuis met voor- en achtertuin, achteruitgang en stenen schuur. Het pand verkeert in een goede staat van onderhoud en wordt d.m.v. c.v.- gas verwarmd. Indeling: entree, gang. toilet, kelderkast, woonka mer met parketvloer en keuken. 1e etage: 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, douchekamer met douche en wastafel, overloop. 2e etage: 1 grote kamer met dakkapel, c.v.-ruimte, veel opbergruim te. Aanvaarding in overleg. 152.500,- k.k. Warmond, Warmundastraat 33. Ruim hoekhuis met garage, voor- en besloten, zonnige achtertuin. Gelegen op de hoek War mundastraat en Burg. Ketelaarstraat nabij park Groot Leerust (zeilen). Indeling: zij-ingang, vestibule, gang, brede woonkamer met open haard en parketvloer, toilet, aed. uitgebouwde keuken. 1e etage: toilet, 2 kamers (16 en 13 m2). badkamer niet ligbad en wastafel, balkon. 2e etage: vaste trap, 2 slaapkamers, waska mer, dakkapel. Vlizotrap naar bevloerde zolder. Het huis is vrij wel geheel voorzien van isolerende beglazing en wordt ver warmd d.m.v. c.v.-gas met nieuwe H.R.-ketel. Ramen en deuren hardhout. Oplevering in overleg. 198.000,- k.k. Rijnsburg, Meidoornlaan 10. Groot hoekhuis (543 m) van het type 2 onder 1 kap. met voor-, zij- en achtertuin, garage en eigen parkeerplaatsen. Het huis is zeer rustig gelegen aan verkeersvrij wandelpad. Indeling: hall (plavuizen), tóilet, grote L-vormige woonkamer (43 mr) met plavuizen en open haard, moderne open keuken met apparatuur, bijkeuken. 1e etage: 4 slaapka mers, moderne badkamer met ligbad, douche. 2 wastafels en toilet, berging. 2e etage: vaste trap, 3 slaapkamers, berging. Uitstekend onderhouden en geheel c v.-gas (luchtverwarming met bevochtiging). Dak- en spouwmuurisolatie en geheel voor zien van isolerende beglazing. Oplevering in overleg 325.000,- k.k. [NVMl Zaterdags geopend van 10 00-16 00 u Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Int. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071) 14 49 41 I II II llll MAKELAARS PARALLELBOULEVARD 214, NOORDWIJK, TELEFOON 01719-19316. HENRI DUNANTPLEIN 26, HILLEGOM, TELEFOON 02520-22484 Noordwijk aan Zee Zuidduinen In een van de mooiste delen van de Zuidduinen bieden wij te koop aan een schitterend gelegen voor-oórlogs vrijstaande villa met rieten kap. De villa is in de loop der jaren gemoderniseerd en gerenoveerd en verkeert thans in een zeer goede staat van onderhoud. Bij de villa be hoort een grote garage voor 2 auto's. Indeling: entree, hal, toilet, luxe keuken met inbouwapparatuur annex eet kamer. ruime studeerkamer, grote living met open haard aan groot zonneterras. 1e etage: 2 grote slaapkamers, grote badkamer met ligbad, douche, toilet en bidet.-Tus- senverdieping: een een-persoonsslaapkamer alsmede grote bergkast. In de onderverdieping bevinden zich een hal, waskeuken, cv-ruimte alsmede een grote kamer welke thans als hobby-kamer wordt gebruikt. Vervolgens een grote ouderslaapkamer met zeer luxe complete bad kamer. De woning is zeer stijlvol. Om een goede indruk van dit pand te krijgen moet u het van binnen hebben bezichtigd. Vraagprijs: 865.000,- k.k. Aanvaarding: in overleg. met bergzolder, grote kantoorkamer. Etage: 2 ruime slaapkamers, complete badkamer met ligbad, toilet en bidet, grote ouderslaapkamer met kastenwand en bal kon. De villa is degelijk gebouwd en goed onderhouden. Vraagprijs: 585.000,- k.k. Aanvaarding: in overleg. Noordwijkerhout Rustig en gezellig gelegen, zeèr ruim en zonnig heren huis met ruime voortuin en grote achtertuin op het zuiden, waarin twee bergschuren. De woning verkeert in een zeer goede staat van onderhoud en voldoet aan alle eisen van deze tijd, zoals sanitair, keuken, afwerkingen e.d. Indeling: ruime entree, toilet, kelderkast, grote woon- eetkamer, ruime moderne keuken met inbouwappara tuur. 1e etage: drie ruime slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, daarboven grote slaapkamer met dak kapel. zolderberging. Vraagprijs: 240.000,- k.k. Aanvaarding: In overleg. Garage op 10 mtr. afstand apart ter c 1e etage. 2 grote slaapkamers waarvan 1 met balkon, een kleinere slaapkamer, complete badkamer met dou che en toilet. 2e etage: 2 slaapkamers en veel zolderber ging. De woning is geheel in het groen gelegen. Vraagprijs: 288.000,- k.k. Aanvaarding: In overleg. Noordwijk SS32S1ESSSSS9H Gezellig gelegen herenhuis met voor- en zonnige achter tuin en voorzien van cv-gas. De woning is geheel gemo- d en verkeert derhalve in een zeer goede staat apparatuur, verdiept gelegen living (45m£) met open haard en terras op het zuid-westen. Daarboven gelegen in 2 niveau's vier ruime slaapkamers waarvan de ouders laapkamer met groot zonnebalkon en een compleet luxe badkamer. Daarboven zolderberging. In de onderverdie ping bevinden zich een waskeuken, een berging alsme de een grote hobbyruimte. Het e.e.a. zou mogelijk ge schikt kunnen worden gemaakt als garage Vraagprijs: 460.000,- k.k. Aanvaarding: in overleg. Noordwijk Noordwijk Noordwijkerhout Op een van de groenste plekjes in Noordwijk gelegen, vrijstaande villa met vrij uitzicht en op 1100m2 grond. Indeling: entree, hal, toilet, garderobe, grote L-vormige woon/eetkamer 55m2 met 2 schuifpuien naar' terras open keuken met inbouwapparatuur, ruime garage Gezellig en zeer aantrekkelijk gelegen hoekwoning met voor-, zij- en achtertuin zo en garage. De woning is voor- i cv-gas en gedeeltelijk van dubbele beglazing. van onderhoud o.a. hardhouten kozijnen en dubbel glas. Indeling: entree, hall, toilet, ruime woon/eetkamer met open haard annex ruime moderne keuken met balkon en trap naar de achtertuin. 1e etage: 4 slaapkamers waar van één momenteel in gebruik is als waskamer, douche. 2e^etage: grote kamer, zoklerberging. Het sousterrain is kamer, slaapkamer, douche, toilet, keuken. Vraagprijs: 258.000,- k.k. Aanvaarding: in overleg. Noordwijk Gezellig gelegen, vrijstaande split-level villa op 420m2 grond en met vrij uitzicht over de tennisbanen. De villa welke in 1977 gereed is gekomen is voorzien van de beste materialen en verkeert in een goede staat van on derhoud. Indeling woonetage welke aan de achterzijde gelijk ligt met het niveau van de Emmaweg: entree, hall. toilet, r e eetkamer met luxe open keuken met inbouw Aantrekkelijk gelegen, half vrijstaande villa met grote ga rage op totaal 450m2 grond en met vrij uitzicht over de duinen. De villa die in de zomer van 1984 gereed is gekomen is uitgevoerd in en voorzien van de modernste en beste materialen. Indeling: entree, hall. toilet. L-vormi ge woon- eetkamer met open haard, grote aangebouwde serre, zeer komplete, moderne keuken met inbouwappa ratuur, zoals hetelucht oven, micro-wave, vaatwasser, ijskast e.d. De gehele parterre is voorzien van een witte marmeren vloer en in de woonkamer met vloerverwar ming. 1e etage: drie grote slaapkamers, zeer komplete badkamer met dubbele wastafel met meubel, ligbad, douche met drie douchekoppen, apart toilet. 2e etage: twee grote slaapkamers, komplete douche met drie dou chekoppen en wastafel, waskeuken met alle aansluitin gen. Boven de garage bevindt zich een grote bergzolder. De achtertuin ligt op het zuiden. Zoals uit de omschrijving mag blijken handelt het zich hier om een perfekt woon huis. Vraagprijs: 465.000,- k.k. Aanvaarding: in overleg. DE LEEUW MAKELAARDIJ BV Zaterdag 3 mei 1986 van 11.00 tot 16.00 houden wij In onze vestigingen in Rijnsburg, aan de Rijnsburgerweg 100 en in Leiden, aan de Steenstraat 45. Onze medewerkers staan voor u klaar om u vrijblijvend te informeren over: BESTAANDE WONINGEN; het gehele aanbod in de regio. NIEUWBOUW; van f 164.000,- tot f 448.000,- vrij op naam. HYPOTHEKEN Van onze nieuwbouwprojecten vindt u in onze showroom te Rijnsburg een uitgebreide materialenshow (o.m. komplete keukens en badkamer). U bent van harte welkom, een bezoek is zeker de moeite waard. Rijnsburg - Rijnsburgerweg 100 - 01718-29301° Leiden - Steenstraat 43 - 071 -14 20 45° TE KOOP 15 uit te geven vrije sector kavels in plan "Oosthout" te Voorhout. Gemiddelde kavelgrootte 450 m2. De kavels zijn uitzonderlijk gesitueerd, veelal met uitzicht op de bollenvelden. Ze liggen aansluitend aan hoofdzakelijk vrije sector bebouwing. Wie komen er voor deze kavels in aanmerking? In beginsel zijn deze kavels bestemd voor de inwoners van de bollenstreek en zij die een sociale en/of economische binding hebben met de bollenstreek. Voor verdere informatie: HU Noorlander Beheer Nederland b.v. tel. 071 - 89 93 21 ALPHEN A/D RIJN DILLENBURGSTRAAT 18 Wonen op topniveau is voor dubbele uitleg vatbaar, doch beide toepassingen zijn hier volledig op zijn plaats. Het appar tement ligt schitterend centraal t.o.v. winkels, centrum, zwerrv bad etc. Maar ook qua afwerking spreken we over topniveau, leest u maar even mee; entree (afgesloten), trappenhuis, hal met vaste kast, toilet met fonteintje (bahama beige sanitair), fraaie Siematic keuken (okergeel) v.v. dubbele spoelbak, bad- geiser, wasemkap, koelkast en gaskookplaat, alsmede een gedeeltelijk verlaagd plafond met inbouwspots, riante woon kamer 8.25x3.65 (ged. 3.15) met vaste kast en diverse betim meringen, slaapkamer (4.00x2.70) met vaste kast en prakti sche schuifdeurkast. De badkamer bevat een douche met sjbatscherm, ingebouwde vaste wastafel met kastje eronder en w.m. aan-/afvoer. Bijz.: luxe schakelmateriaal, eigen c.v. installatie, royale berging op de begane grond. Vraagprijs 75.000,- k.k. DRIEMAN AARPLEIN 2 ALPHEN A/D RIJN 01720-73351* ACHTERWEG 54 NIEUWKOOP 01725-1522 Morsstraat 38 Leuk gelegen winkel met bovenwoning in winkel- straat. Indeling beg.grond: winkel 5x3,2 mtr., ach- - terkamer 4.5x3.2 mtr., douche, binnenplaats met- schuur. 1e etage: voorkamer 4.25x3.2 mtr., keu- ken (graniet), toilet met douche. 2e etage: grote ruimte 3.2x9.5 mtr. te splitsen in 2 royale kamers. Vraagprijs: 116.000,- k.k. - Vrije vestiging -LEIDEN Nieuwsteeg 12/12 A/12B -Winkel met diverse mogelijkheden, toilet, eigen c.v., keukentje, eigen el. gas/water en afzuigin- 12B 1e etage: 2-kamerappartement, woonkamer 4.50x5.00 m, slaapkamer 4.00x3.50 m. badkamer -met douche, keuken, opensl. deuren naar dakter- 12A 1e etage: 2-kamerappartement, woonkamer 4.50x5.00 m, slaapkamer 4.00x3.50 m, badkamer met douche, keuken, opensl. deuren naar balkon. -1e en 2e etage gezamenlijke c.v. Vraagprijs: 160.000,- k.k. Boommarkt 4 Mooi verbouwd Italiaans restaurant met plavui- zenvloer, dubbele toiletten, bar, aparte keuken.- Opp. restaurant ca 50 m2, opp. keuken ca 13 m2. Huurprijs f 31.200,- per jaar excl. Oplevering: direkt GEVRAAGD r iiii Winkels en bedrijfspanden in Leiden en omgeving te huur of te koop. Doezastraat 1B, Leiden Tel. 071-140745/121580 Za. geopend van 12-15 uui MODERNE VRIJSTAANDE VILLA met GARAGE ZOMERHUIS Dobbelmanduin 18 Op een van de mooiste punten van het zgn. Dobbelman duin, op gegoede stand op duintop gelegen met kilome ters vrij uitzicht (zeezicht); een tot in de puntjes verzorg de, moderne, grote VRIJSTAANDE VILLA met apart ge legen ZOMERHUIS GARAGE 20 m2). Een en an der v.v. c.v.-gas en div. andere extra voorzieningen w.o. thermopanebeglazing, hardhout, parketvloer e.d. Ind.: grote hal, garderobe, toilet, mod. luxe badkamer met ligbad, grote doorzon woon/eetkamer 50 m2) het welk zowel a/d achter- als aan de voorzijde is voorzien van een inpandig balkon, alsmede aansl. voor open haard. Royale mod. luxe woon/eetkeuken met div. inb. apparatuur, 2 slaapkamers (vh. 3) w.v. 1 zeer grote ou derslaapkamer. Onderhuis: entree, ruime hal, gang, toilet, luxe badka mer, 4 slaapkamers, mod. keuken, woon/slaap- of stu deerkamer met eigen terras. Vrijstaand zomerhuis: Ind.: entree, douche en toilet, woonkamer met keuken. 2 slaapkamers. Garage 20 m2). Vraagprijs 575.000,- Margrietstraat 1 145.000,-k.k. Hoekhuis mei voor-, zij- en achtertuin met schuur. Rus tig gelegen in veilige straat voor kinderen, vzv c.v.-gas, gasboiler en spouwmuurisolatie. Ind.: gang, kelderkast en toilet, woonkamer met schouw in open verbinding met keuken (ind. app.). 1e elage: 3 slaapkamers, bal kon en douche met aansl. wasapp. 2e etage: overloop met hobbyhoek, flinke slaapkamer met dakkapel en berging, vliering. Parterre met dubbele beglazing. VOORHOUT Boekenburglaan 161 Uitstekend onderhouden en rustig gelegen zeer royaal, 9 jaar oud HOEKHERENHUIS (type 2 onder 1 kap) met vrije achtertuin op ZW. Basismaten 10x10 m. Het geheel gelegen op 257 m2 grond. Ind.: royale entree met toilet, woonkamer 52 m2, met open haard en aluminium schuifpui naar terras, aansluitend halfopen eiken keuken 4x3.35 m., waarin diverse inbouwappara tuur. Gehele beg.grond vzv plavuizen. Inpandige garage 5.85x3.35 m., met verbinding naar keuken. 1e etage: zeer ruime ouderslaapkamer 5x4 m. met aansl. eigen badkamer met ligbad en dubbele vaste wastafel. Grote slaapkamer van 3.40x5.80 m. met balkon op ZW, 2 kin derslaapkamers, elk groot 3x3 m. en aparte douche met 2e toilet, open hardhouten trap naar 2e etage waar roya le overloop met c.v.-ketel, nieuwe badgeiser en aansl. wasmachine. Zeer grote 5e slaapkamer met dakkapel. Begane grond vzv thermopane beglazing, gevels en dak geïsoleerd. Vraagprijs 395,000,- Inlichtingen: cimihe/imnfij Hoofdstraat 89 2171 AS Sassenheim Telefoon 02522-15050 Utrechtse Veer 22a Leiden OPENBARE VERKOOP Op maandagen 21 april en 28 april 1986 telkenmale om 19.30 uur bij inzet en alslag ten overstaan van notaris mr. J.M.M. Koeken, Van Lennepdreet 1 te Leiderdorp, tel. 071-899201, ex art. 1223 B.W.: het woonhuis met schuur ondergrond en tuin aan de Korenbloemkamp 17 Ie Leiderdorp, kad. bek. gem. Leiderdorp, sektie B, nr. 2716, groot 1,20 are. Lasten 1986 322,33: lasten vori ge jaren 69,83, incl. kosten; exploit- en royementskos- ten 525,-. Gegoedheid. Gegadigden dienen desgewenst op de veiling een verklaring van hun bankrelatie te kunnen overleggen betreflende hun financiële gegoedheid, als mede een legitimatiebewijs. Huisvestingsvergunning. De koper dient zelf voor de ze vergunning zorg te dragen. Ontruiming. De koper kan deze bewerkstelligen krach tens de grosse der veilingakte. Betalingen. Executie-, royements- en procureurskos- ten, trekgeld, achterstallige lasten en rangregelingskos- ten zijn voor rekening van koper. Binnen 5 dagen na de gunning moet door de koper ten kantore van de notaris een bedrag gelijk aan 10% van de koopsom worden voldaan. Aanvaarding. Betaling kooppenningen uiterlijk 28 mei 1986. Bezichtiging: dinsdag en donderdag van 14.00 uur tot 16.00 uur op 22 en 24 april 1986 en wel na telefonisch overleg met de betreffende notaris. Nadere Inlichtingen verstrekt de notaris, die met de verkoop is belast.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 40