Inkleii DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v.: VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURE administratief assistent m/v EEN VERKOOP MEDEWERKER M/V EEN KASSIERE Jacob Sprey n.v. ELECTRONICI HUGIN SWEDA assistent medewerker financiële administratie (v/m) (19 uur p/w) vacaturenummer: 6-118/1158 Taak: - Vanwege de doorberekening van elders geplaatste computerapparatuur, het bijhouden en het controleren van de ov?reenkomstenadministratie en het verzorgen van de facturering; - via een terminal invoeren van financiële gegevens; - andere financieel-administratieve werkzaamheden. Vereist: - Minimaal MAVO met praktijkdiploma boekhouden; - zowel in teamverband als zelfstandig kunnen werken; - belangstelling voor, kennis van en ervaring met geautomatiseerde administratie; - bereidheid zich in de administratieve procedures te verdiepen. Salaris maximaal 2960,- bruto per maand bij een De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Vakgroep Medische Biochemie, Sylvius Laborato ria, van de Faculteit der Geneeskunde analist (v/m) (28.5 uur p/w) vacaturenummer: 6-126/1158 Taak: De analist(e) zal worden betrokken bij een onderzoek betreffende de aard van de receptor op de celmem braan van normale en getransformeerde fibroblasten voor het hechtingseiwit fibronectine. Hiertoe worden fibronectine en proteolytische frag menten en de radioactief gemerkte receptor opgezui verd m.b.v. affiniteitschromatografie en gekarakteri seerd m.b.v. PAGE. Vereist: - HBO-B met enige jaren ervaring; - ervaring met eiwitzuivering en celkweek strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 3271,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. Onderwijssecretariaat van het Bureau Onderwijs- en Studentenzaken van de Faculteit der Genees kunde administratief medewerker (v/m) (20 uur p/w) vacaturenummer: 6-127/1158 Taak: - Het onder leiding van de secretaresse verrichten van alle voorkomende administratieve werkzaamheden; - het typen van brieven, verslagen, rapporten op moderne tekstverwerkende apparatuur; - het verstrekken van informatie aan studenten. Vereist: - Opleiding op tenminste MAVO-niveau; - typediploma; - ervaring in het werken met dicteerapparatuur; i leeftijd 20 jaar. Ervaring met tekstverwerkende apparatuur strekt tot aanbeveling. (Aan kandidaten die niet over deze ervaring beschikken, kan een instructiecursus worden geboden). Salaris maximaal 2567,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Afdeling Burgerlijk Procesrecht van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid secretaresse (v/m) (20 uur p/w) vacaturenummer: 5-432/1158 Taak: - Secretariële ondersteuning van het post-academisch onderwijs aan Indonesische juristen; - verzorgen van correspondentie in Nederlands en Engels; - stenograferen en typen op tekstverwerkende apparatuur van brieven, rapporten en artikelen in de moderne talen; - organisatorische werkzaamheden i.v.m. 1 vergaderingen en onderwijsactiviteiten, alsmede i.v.m. buitenlandse contacten; - verstrekken van inlichtingen aan Indonesische juristen en te woord staan van (buitenlandse) bezoekers. Vereist: - HAVOA/WO; - secretaresse- of gelijkwaardige opleiding; - uitstekende beheersing Nederlandseen Engelse taal; - kennis van het Bahasa Indonesia strekt tot aanbeveling; - zelfstandig kunnen werken, ook in drukke omgeving; - organisatorische vaardigheid; - goede contactuele eigenschappen. Salaris maximaal 2960,- bruto per maand bij een Inlichtingen bij: Mw. 5779. -. d. Bent, tel. 071-148333 tst. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst v periode van maximaal 5 jaar. administratief medewerker (v/m) (19 uur p/w) vacaturenummer: 6-129/1158 Taak: Op de administratie en het secretariaat worden alle werkzaamheden verricht t.b.v. beheer, secretariaat en bibliotheek van de afdeling. Onder leiding van de administrateur/secretaris zullen de volgende taken worden verricht: - Financiële en personele zaken (declaraties en facturen, reizen en congressen, verlof, ziekte en vacatures); - het typen (gedeeltelijk op de tekstverwerker) van correspondentie en rapporten in het Nederlands en Engels, veelal met wiskundige formules en tabellen, ook t.b.v. het onderwijs; - het bijhouden van het archief; - het verzorgen van consultatie- en vergader afspraken voor de staf; - voor de bibliotheek de zorg voor de collectie boeken, tijdschriften en andere publicaties, aankopen, (uit)leenaanvragen en dergelijke. Vereist: - Een opleiding op HAVO-niveau; - goede contactuele eigenschappen; - goede typevaardigheid; - goede talenkennis, in het bijzonder van het Engels. Gewenst: - ervaring in het werken met een tekstverwerker; - boekhoudkundige kennis. Salaris maximaal 2725- bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voorlopig voor een periode van één jaar, zonder uitzicht op een vast dienstverband. De Rijksuniversiteit te Leiden wil meer vrouwen in dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 9500, 2300 RA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Het Westeinde Ziekenhuis met 600 bedden is een modern centrumziekenhuis in Den Haag. waar nagenoeg alle specialismen worden toegepast radiotherapie Op het sekretariaat van de afdeling Radio therapie hebben wij i.v.m. ziekte, een tijdelijke vakature voor een ervaren medisch sekretaresse m/v De werkzaamheden worden verricht in samen werking met een kollega en bestaan onder meer uit het verzorgen van de korrespondentie en het uittypen van medische verslagen met behulp van een diktafoon Voor deze funktie gaat onze voorkeur uit naar een kandidate vanaf 22 jaar die: in het bezit is van een HAVO-diploma beschikt over een goede typevaardigheid beschikt over een gedegen kennis van de medische terminologie. Het dienstverband zal maximaal voor 1 jaar worden aangegaan laboratorium Op de administratie van net bakteriologisch laboratorium hebben wij een vakature voor een 1e administratief medewerker m/v Op de administratie zijn 4 medewerksters werkzaam. De administratie draagt zorg voor de administratieve ondersteuning van het analyse- proces De werkzaamheden bestaan ondermeer uit: het coördineren van de werkzaamheden het verzorgen van de correspondentie het inschrijven van materialen, die voor laboratorium-onderzoek worden aangeleverd het. verwerken van de onderzoekresultaten Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar kandidaten vanaf 25 jaar, die in het bezit zijn van een HAVO-diploma en die beschikken over leidinggevende capaciteiten en een goede typevaardigheid Tevens is vereist administratieve ervaring en ervaring met beeldschermapparatuur Nadere informaties kunt u telefonisch inwinnen bij de afdeling Pèrsoneelszaken, tel. 070-889393. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken. Postbus 432, 2501CK Den Haag x Attraktiepark Camping vraagt voor direkte indiensttreding medewerkster voor een onzer winkels in het attraktiepark medewerk(st)er verantwoordelijk voor de dagelijkse i werkzaamheden op het technische, i geautomatiseerde 'Wonderland' In verband met het feit, dat hij/zij gedurende het seizoen regelmatig in contact komt met onze bezoekers, zijn een verzorgd uiterlijk en goede contactuele eigenschappen vereist. Enige kennis van de moderne talen strekt tot aanbeveling. Telefonische informatie wordt verstrekt door de heer S.P. Verveld, tijdens kantooruren: 01751 -11815 en daarbuiten 01720 - 44290. Schriftelijke sollicitaties binnen één week aan Attraktiepark Camping Duinrell B.V. t.a.v. Mevrouw N. Mussert, Duinrell 12242 JP Wassenaar. SCHOLENGEMEENSCHAP VOOR BEROEPSONDERWIJS Achterweg 7 - Postbus 163, 2160 AD LISSE Het bestuur van de Katholieke Stichting Lager Beroeps onderwijs voor Lisse en Omstreken roept sollicitanten op voor de volgende functies: CHEF ADMINISTRATIE Opleiding op MBA-niveau. Ervaring in leidinggevende functie vereist. Salaris max. 4.098,- per maand. PLV. CHEF ADMINISTRATIE Opleiding op MEAO-niveau (of studerend). Ervaring wordt op prijs gesteld. Salaris max. 3.601.- per maand. Voor beide functies g6lden geen leeftijdsgrenzen. Inlichtingen worden verstrekt door de directeur, P. J. H. Delnolj, tel. 02521-13561 (school) of 02521-15725 (privé). Sollicitaties inzenden binnen 10 dagen. De Stichting beheert een aantal voorzieningen voor zowel geeste lijk als lichamelijk gehandicapten in de regio. Voor het Centraal Bu reau. waar direktie, sekretariaat, administratie en technische dienst gehuisvest zijn, zoeken wij een voor 40 uur per week. Aanstelling zal plaatsvinden voor bepaalde tijd, te welen voor een jaar. Voortzetting nadien behoort tot de mogelijkheden, wellicht met beperking van de arbeidsduur, waardoor een part-time dienstverband kan ontstaan. Van de medewerker verwachten wij dat hij/zij in een klein team de deels geautomatiseerde financiële administratie zal voeren, hetgeen inhoudt het betalingsgereed maken van nola's, het koderen van boe kingsstukken en het boeken door het inbrengen in de computer. Daar naast zal de medewerker worden belast met de gehandicapten- administratie, inhoudende het registreren van de aan- en afwezig heid van bewoners en deelnemers en het uitvoeren van de admi nistratieve procedures terzake. Opleidingsniveau: - Havo met handelsvakken; - MEAO; - Praktijkdiploma Boekhouden; De CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties binnen 7 dagen te richten aan de direkteur van de Stichting, de heer T.L.J. van Emmerik, Rijnsburgerweg 160, 2333 AJ LEIDEN. /wigtootite hout- +&ouwcentuun van(jiolhxnA5-rrudd&n Haalhout Extra is bezig aan een geheel nieuwe opzet. In ver band hiermee vragen wij: met meerjarig ervaring in de doe-het-zelf branche. leeftijd ca 19 jaar en enige ervaring heeft wel de voorkeur. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Postbus 57 2400 AB Alphen a/d Rijn HUGIN.SWEDA is 's-werelds grootste leverancier van kasregis ters en afrekensystemen, met vestigingen over de gehele wereld. Het Nederlandse hoofdkantoor is gevestigd in Amersfoort. Ter uitbreiding van onze Technische Dienst hebben wij in het distrikt Zuid-Holland plaats voor FUNKTIE: - het verlenen van technische service in de buitendienst. - kennis van micro processors - goede handvaardigheid - kennis van de Engelse taal - rijbewijs BE. GEBODEN WORDT: - goede salariëring naar opleiding en ervaring - prima secundaire arbeidsvoorwaarden - opleiding in eigen bedrijf. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan: HUGIN.SWEDA B.V. T.a.v. de heer H. Porlengen Postbus 224 3800 AE AMERSFOORT

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 24