<^et m/ocpde hm akfedmlet de peyckaftóe awtekumen. r CHAUFFEUR/ VERKOPER VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAI ELKE ZATERDAG VAKATURES RIJNHOVE groepsleid(st)er UITVOERDERS opwmsMiNiMwmsi ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt Academisch ziekenhuis leiden ASSISTENTE Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Int. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071) 144941 i Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest van de Gemeente Leiden Wie wordt onze nieuwe collega? Misschien jij wel. Als dat zo is kom je te wer ken op de afdeling Querido. Binnen het team Querido, verlengde observa tie en individuele behandeling, hebben wij een vacature voor een b-verpleegkundige/ hbov-er m/v voor 36 uur per week Het behandelbeleid van onze afdeling gaan we aanpassen. Dit betekent dat we aan het eind van dit jaar een afdeling gaan worden die zich richt op de behandeling van affectieve stoornissen (24 bed den; verblijfsduur max. 6 maanden). Wij geven vooral inhoud aan de behandeling door het individueel begeleiden van cliënten door ver pleegkundigen. Deze doelstelling en de werkwijze betekenen een hoge werkdruk en een grote mate van verantwoor delijkheid voor de verpleegkundigen. Dat geeft je echter ook de kans om zelfstandig en creatief te werken. Van onze nieuwe collega vragen wij dat zij/hij: in staat is een aantal cliënten en leerlingen te begeleiden; met regels en structuur kan omgaan; het totaal verpleegkundig proces kan hanteren; volgens het model van de integrerende ver pleegkunde kan/wil werken; meedenkt in het afdelingsbeleid. Endegeest hanteert de rechtspositie van de ge meente Leiden. Het salaris wordt bepaald aan de hand van interne richtlijnen, waarbij rekening wordt gehouden met opgedane ervaring. Meer informatie over deze functie kun je vragen bij Jos Kerkman, teamcoördinator Querido, telefoon 071 - 17 95 80. Schriftelijke sollicitaties, binnen 14 dagen, sturen naar Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest, postbus 1250, 2340 BG Oegstgeest, ter attentie van G. de Kleijne, personeelsconsulent. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* Afdeling observatiecentrum Marnixhove Alphen aan den Rijn De teamleden van hel paviljoen Musketiers (twee mannen en twee vrouwen) willen graag spoedig in kontakt komen met een l.v.m. ziekte van één van de teamleden zoeken wij in eerste instantie iemand voor een tijdelijk dienstverband. De mogelijkheid voor langere termijn is niet uitgesloten. Gezien de samenstelling van het team geven we de voor keur aan een vrouw. Wij verwachten dat zij zich samen met de andere teamleden zal inzetten voor een qua samenstelling steeds wisselende groep van 8 9 jongens van 13 t/m 15 jaar, die een eigen paviljoen bewonen. De gemiddelde verblijfsduur is ongeveer een half jaar. Doel van hun verblijf bij ons is weer zicht te krijgen op een realiseerbaar perspektief. Het werken met deze groep jonge kinderen doet een sterk beroep op de persoon. Naast de verzorgende en organiserende taak vraagt de omgang met deze kinderen een energieke inzet, o Minimaal vereist is een opleiding op MAVO-nivo. o Een afgeronde beroepsopleiding strekt tot aanbeveling, o Iemand met ervaring (in vergelijkbaar werk) en wonend in Alphen of omgeving krijgt de voorkeur. Indiensttreding kan per direkt plaatsvinden. Telefonisch is informatie te verkrijgen bij de heer J.J. Hemelaar, onder nr. (01720) 9 29 64. Brieven vóór 26 april a s. te richten aan Rijnhove, afdeling Marnixhove, postbus 696, 2400 AR Alphen aan den Rijn. TREBBE Aannemingsmaatschappij Trebbe-Utrecht B.V. is een onderdeel van Trebbe Bouwbedrijven B.V. te Enschede, een naam die al 75 jaar verbon- den is met woningbouw, stadsvernieuwing, renov tie en utiliteitsbouw. Door de voortdurend toenemende aktiviteiten is het noodzakelijk dat wij met name voor onze projekten in West-Nederland onze uitvoering versterken. Wij zoeken kontakt met gegadigden voor de funktie van: Deze uitvoerders zullen, onder leiding van een projektleider, worden belast met de dagelijkse leiding van de hen toegewezen werken. Zij dragen zorg voor de werkindeling en voor de voortgangs- en technische controle. Wij zoeken voor het vervullen van deze funkties energieke mensen die een opleiding hebben gevolgd op MTS-niveau met als aanvulling de cursussen BOB I en II, en die beschikken over een ruime ervaring in de uitvoering. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitaties met uitvoerige informatie te richten aan het Hoofd Personeelszaken van Trebbe Bouwbedrijven B.V.Postbus 4,7500 AA Enschede. Aannemingsmaatschappij TREBBE-UTRECHT B.V. Gevraagd voor direct voor bloemènlijn Duitsland. Liefst ook inkoop-ervaring, chauffeursdiploma vereist, leeftijd van 20 tot 30 jaar. B.V. Johan van der Meer Zn., Achterweg 22a, tel. 01718-73411. 's Avonds 15059 of 71084 of 72234. Het heeft geen zin je met deze oproep warm te maken voor een baan in de verpleging als je daar zelf nog nooit aan gedacht hebt. Verpleegkundige word je namelijk niet "omdat je toch wèt moet". Je doet 't omdat je een zinvolle baan wilt. Maar je moet wel over nogal wat tact, geduld en mensen kennis beschikken. Zeker als je voor de psychiatrie kiest. Endegeest in Oegstgeest is zó'n psychiatrisch zieken huis. Er verblijven mensen die geestelijk meer of minder ern stig in de knoop zitten. Voor het zo goed mogelijk opvangen en verzorgen van die patiënten, zijn B-verpleegkundigen nodig. Opleiding tot B-verpleegkundige Op 15 september a.s. start Endegeest met een nieuwe oplei ding voor psychiatrisch ver pleegkundige. De voorbereidende periode duurt 30 weken. (23 weken theo rie, 4 weken stage en 3 weken vakantie). Daarna zijn er 3 leer/werkperio den van 12, 12 en 9 maanden, waarin praktijk en theorie elkaar afwisselen. Tijdens de voorbereidende perio de geldt een zakgeldregeling, daarna krijg je een per jaar stijgend salaris. .Inschrijvingsvoorwaarden In september a.s. moet je minstens 17 jaar oud zijn; een paar jaar ouder mag ook. Je papieren: MAVO-4 (D-niveau), een overgangsbewijs HAVO-4 naar -5, MBO of een oplei ding op gelijkwaardig niveau. Wat vind je zelf? Ga je het liefst zo snel mogelijk aan de slag omdat je een praktisch ingesteld type bent en denk je daarbij ook aan je toekomstmogelijkheden (na het behalen van het diploma volgt doorgaans het aanbod van een vaste aanstelling) stuur dan nu de bon op of schrijf een briefje. Nodig mij uit voor één van de informatiebijeenkomsten. Wij nodigen je dan binnen kort uit voor een informatiebij eenkomst in ons Opleidingscen trum. Postcode/Plaats Klinische Oncologie Op deze afdeling in de nieuwbouw, dié 16 oncologiebedden en 8 stralingsbed den omvat, ontstaat een vacature voor een verpleegkundig teamleider m/v (full-time) vac.nr. 1193.V.123.15.LD Verlangd; - diploma A-verpleegkundige of HBO-V met ruime praktijkervaring; - bij voorkeur de I.B.W.-management of Kaderopleiding. Op deze afdeling worden patiënten ver pleegd met een maligniteit. Zij worden opgenomen voor: a. voornamelijk behandeling en b. analyse. Tevens wordt op de afdeling meege werkt aan wetenschappelijk onderzoek. De frequente en intensieve wijze van behandeling vraagt veel inzet en inzicht van de verpleegkundigen en stelt hoge eisen aan de verpleegkundige vaardig heden. Salaris: max. f 3271 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. C. van Egmond, coördinerend verpleegkundig hoofd (071-261951) of door mevr. C. Kuin, verpleegkundig hoofd (071 - 263786) of door mevr. H.S.M. Naeyé, personeelsconsulente (071 -262544). Stofwisselingsziekten en Endocrinologie Bij de Polikliniek van deze afdeling is plaats voor een administratief medewerker m/v vac.nr. 3390.V.04.15.LD Werkzaamheden: het samen met andere collega's verrich ten van administratieve secretariële werkzaamheden zoals: - het maken van afspraken en bijhou den van agenda's; - ontvangen en te woord staan van patiënten (zowel telefonisch als aan de receptie); - typen van medische corresponden tie; - bijwerken van medische dossiers. Vereist: - MAVO/HAVO-diploma; - opleiding tot medische secretaresse, danwel doktersassistent; - een medisch secretariële opleiding; - kennis van de medische terminologie; - ervaring met het werken van dicta- foon; - het kunnen werken in teamverband. Salaris: max. f 2725 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J.J. de Vries, polikliniekmanager (071 -262248) of mevr. A. Nubé (071 -261980) of mevr. H.S.M. Naeyé, personeelsconsulente (071-262544). Reacties voor alle genoemde vacatures ga datum van deze advertentie. na verschijnings- Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken A2L, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. i; IJsselmuiden Zn. B.V. te Sassenheim zoekt voor de afdeling elektrotechniek enthousiaste medewerkers zo- li wel voor op kantoor als voor de werkplek met een oplei- ding: KMBO OF LTS-E een verdere vakopleiding in het bedrijf via hel VEV leer lingstelsel is mogelijk. Gaarne bij voorkeur schriftelijk solliciteren, binnen 14 da gen. en richten aan: IJsselmuiden zn. b.v. installateurs Sassenheim Tandartsspecialist te Leiden vraagt: voor vier dagen per week (niet dinsdag) Opleiding: minim. HAVO/MEAO niveau, aangevuld met sekretares- se- o( doktersassistente-opleiding. Werkzaamheden: bijhouden van de agenda, correspondentie, patiënten administratie (computer); praktijkwerkzaamheden zoals assisteren, ontwikkelen van röntgenfoto's enz. Moet zelfstandig kunnen werken. Leeftijd: tot 23 jaar. Uitsluitend schriftelijke sollicitatie aan: F. van Hoeken, orthodontist. Rijnsburgerweg 19A, 2334 BC Leiden.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 18