PAGINA 20
MAANDAG 7 APRIL 1986-
EREDIVISIE: Ajax-FC Utrecht 3-0, FC
Twente-Fcyenoord 0-4, Sparta-GA Eagles
2-1, Excelsior-Roda JC 0-1, PSV-FC Gro
ningen 0-0, AZ'67-FC VVV 0-0. MVV-Hera-
•clcs 1-0, Fortuna S.-Haarlem 4-0, NEC-FC Bl.Zwart
Den Bosch 1-2.
Zwart 0-0, Xerxes-ADO 1-2, DFC-Slie-
drecht 2-0.
N'hoorn 14-19 VUC 14-14
Papendr. 15-19 Hermes 15-14
Xerxes 17-19 ADO 16-13
Sparta 16-18 HOV 13-11
UVS 13-16 Sliedr. 15-11
DFC 14-16 O.Beyerl. 16- 9
17-15
AFDELING GOUDA
ZATERDAG
EERSTE KLASSE
Aarlanderveen - Bergambacht 3-1, Moer-
kapelle - Gouda 1-0, Sportief - Oudewater
2-0, Sivco - Rhoda 0-0, Rijnstreek - Soccer
PSV
Ajax
Fcyenoord
Den Bosch
•Roda JC
Groningen
Utrecht
Haarlem
AZ'67
Eagles
FC VVV
Twente
Excels.
MVV
NEC
Heracles
26 22 3
27 20 1
24 17 3
27 12 8
26 12 6
27 12 6
25 10 7
I 47 73-13
6 41 99-28
4 37 58-29
7 32 44-29
8 30 54-38
9 30 35-30
8 27 37-32
7 27 39-44
9 27 31-33
10 24 39-40
II 24 28-46
13 23 34-51
12 21 26-42
11 21 27-51
16 18 26-42
14 17 27-49
18 11 20-53
19 11 23-72
EERSTE DIVISIE: FC Den Haag-SVV 3-1,
1-1, PEC Zw.-NAC 1-1, Cambuur-Wagenin-
Den Haag 25 19 6 0 44 62-23
PEC Zw. 24 16 5 3 37 51-18
Willem II 26 14 8 4 36 55-35
RKC 25 11 8 6 30 42-31
Telstar 26 11 7 8 29 41-38
Veendam 23 11 6 6 28 37-23
Volendam 24 10 8 6 28 43-38
Graafsch. 26 8 11 7 27 45-40
Hclm.Sp. 26 9 7 10 25 41-40
Vitesse 25 7 7 11 21 31-47
Emmen 25 5 9 11 19 23-34
SW 25 6 7 12 19 40-53
RBC 25 5 7 13 17 26-43
Heerenv. 25 5 7 13 17 29-45
Cambuur 24 2 11 11 15 21-39
Eindh. 24 6 3 15 15 23-46
DS*79 23 3 8 12 14 26-45
Kop derde periodestand:
Den Haag 8-14 Volendam 6-9
PEC Zw. 6-11 Vitesse 7-9
Willem II 8-11 Graafsch. 8-9
Den Haag en Willem II periodekampioe-
HMSH 16-26 Roodcnb. 16-15
Quick 18-22 Den Hoorn 17-15
Westl. 16-20 RKAVV 15-12
Toneg. 16-20 Lugdunum 17-12
Verburch 17-19 VIOS 15- 8
Alph.B. 16-18 SJC 16- 6
LENS
15-17
DERDE KLASSE A: LFC-ODB 2-1, Delfia-
DOSR 1-0, VCS-UDO 11. Celeritas-Altior
1-2, HBS-FC Lisse 1-4, VELO-HVV 3-0.
Lisse 16-28 ODB 17-14
VCS 17-27 LFC 17-13
Altior 17-23 HVV 17-13
Delfia 17-22 Celer. 17-13
VELO 18-16 DOSR 17-12
HBS 17-15 UDO 17- 9
DERDE KLASSE C: Woerden-WSE 3-2,
Martinit-NSV'46 1-0, Zwervers-VFC 2-1,
DHZ-SMV 1-1, Hekelingen-PFC 2-1, DHS-
VDL 1-1.
Woerden 17-29 DHS 17-16
Zwervers 15-21 PFC 16-15
NSV'46 17-20 Martinit 17-12
VFC 16-19 DHZ 16-11
WSE 16-18 VDL 16-10
SMV 16-17 Hekel. 17-10
ROAC'79 0-1, Van Nispen-Foreholte 1-1,
VTL-Unitas L. 1-1.
ROAC 16-23 WSB 17-17
Fo.eh. 17-21 V.Nispen 17-16
VTL 17-21 Teyl. 18-15
Unitas 17-20 ASC 17-14
Docos 18-19 SJZ 18-11
Alphen 17-18 LDWS 15- 9
TOPSCORERS: l.v.Basten (Ajax) 34; 2.E-
riksen (Feyenoord) 19; 3.Linford (Fortuna)
16; 4.Houtman (Groningen) 15; 5/8.McDo-
nald (PSV), Thoresen (PSV), Gullit (PSV)
en Gillhaus (Den Bosch) 14; 9/10.v.Loen Cromvl.
(Utrecht) en Lengkeek (Sparta) 13.
winstpunten in mindering.
BMT-Cromvliet 0-0, Texas/DHB-Rand-
stad Sport 0-2.
Voorb. 17-30 Wassen. 16-14
16-27 Q.Steps 17-14
DWO
RAVA 16-20 Duind. 17-13
SVLV 17-20 BMT 17-11
Vredenb. 16-18 R'st.Sp. 17- 8
17-17 Texas
17- 6
TOTO GELIJK: 3-8-16-16-17. Toege
voegd: 1.
LOTTO: 14-17-21-22-31-39. Reservegetal:
Cijfers pel: 62 73 77.
BELGISCHE LOTTO: 4-10-19-22-27-30.
Reservegetal: 18.
Jokernummer: 71 67 39 92.
DUITSE LOTTO: 1-21-24-27-45-49. Re-
servegetal: 31.
KNVB-AMATEURS
ZATERDAG
EERSTE KLASSE A: Kozakken B.-NSVV
4-0, Excels.M.-Heerjansdam 0-3, Baren-
drecht-Spijkenisse 1-1, DSVP-PPSC 1-0,
Nw.Lekkerland-Zw.Wit'28 1-0, Oostkapel-
le-Roda Boys 2-0, ASWH-RVVH 1-1.
H'jansd. 18-29 Barendr. 17-21
Spijken. 18-23 Oostkap. 17-21
NSW 18-23 Nw.Lekk. 17-17
EERSTE KLASSE B: Spakenburg-Quick
Boys 0-1, VVOG-Scherpenzeel 3-2, Huizen-
DOVO 2-2, GVVV-Marken 1-0, Valleivo-
gels-Nunspeet 2-3, RCL-Rijnsburgse Boys
0-2, Noordwijk-IJsselmeervogels 1-1.
IJsselmv. 19 11 6 2 28 34-13
Quick B. 19 11 5 3 27 44-21
Noordw. 18 7 8 3 22 26-17
Valleiv. 18 9 4 5 22 26-23
Marken 19 9 3 7 21 35-27
DOVO 19 8 4 7 20 29-26
VVOG 18 6 7 5 19 26-25
GWV 18 8 2 8 18 23-24
Rijnsb. 17 6 5 6 17 27-24
Spakenb. 17 3 9 5 15 23-23
Nunspeet 19 6 3 10 15 21-39
Huizen 19 3 8 8 14 24-34
RCL 19 4 3 12 11 24-40
Sch'zeel 17 1 5 11 7 17-43
EERSTE KLASSE C: BI.Wit'34-AVW'66 0-
0, DETO-Genemuiden 4-1, DOS K.-Benne-
kom 3-1, Flevo Boys-Or.Nassau 1-1, Elim-
Angelslo 0-1, ESA-Enter V. 3-1, ACV-IJVV
4-0.
ACV 18-30 DETO 17-19
Flevo B. 17-21 Enter V. 19-19
DOS K. 17-19 BI.Wil'34 19-19
VIERDE KLASSE C WEST I: DCO-Velsen
0-1, Geel W.'20-Hillegom 2-2, DSOV-Ter-
rasvogels 1-3, Bloemendaal-TYBB 2-1,
DEM-DSS 4-3, Ripperda-Hoofddorp 3-0.
DEM 18-23 Bloemend. 18-17
Ripperda 16-21 Geel W. 18-17
Hillegom 16-20 DSS 16-17
Velsen 18-20 Terrasv. 16-16
DSOV 18-20 DCO 16-15
TYBB 16-18 Hoofdd. 18-12
VIERDE KLASSE E: Haastrecht-Groene-
j 3-2, Schoonhoven-DONK 2-4, Soccer
Boys-Bodegraven 1-3, ESTO-Nieuwer-
kerk 2-1, Floreant-Unio 0-0, Nieuwkoop-
VEP 3-1.
Bodegr. 17-22 VEP 17-18
Socc.B. 16-21 DONK 15-15
Nieuwk. 16-19 Floreant 16-15
ESTO 17-19 Groenew. 16-12
Haastr. 17-18 Nieuwerk. 15-10
Unio 17-18 Schoonh. 17- 9
VROUWENVOETBAL
14-8
15-7
Stedoco 15-20 DSVP 14-6
Rijnmond 16-19 LMO 15-5
HOV 12-15 Berkel 13-3
2-Zw.Wit 2 0-2, Barendr.2-Noordw.2 3-3.
Rynsb.B.2 16-26 Lisse 2 16-15
Barendr.2 15-24 Spyk.2 15-12
Noordw.2 15-19 D.Zwerv.2 16-12
Quick B.2 14-18 RVVH 2 14-10
ASWH 2 14-16 Rozenb.2 15-11
Zw.Wit 2 15-15 SHO 2 14- 7
RES.TWEEDE KLASSE A.DSVP 2-Excel-
s.2 0-0, 'S-Gravenz.2-HVO 2 0-2, Quick B.3-
Lyra 2 0-2, Katw.2-B.Fair 2 3-0, Zwaluw.2-
Vit.Delft 2 1-2, D.Haghe 2-ARC 2 1-4
RES.TWEEDE KLASSE B: Spyk.3-RVVH
3 2-2, TOGR 2-Altena 2 3-0, Quick B.4-SSS
2 0-0, Rozenb.3-NSVV 2 3-1, Katw.3-
Gr.Lindt 2 1-0, Heerjansd.2-Ameide 2 2-0.
RES.DERDE KLASSE B: T.Leede 2-Zwa-
luw.3 1-0, Vit.Delft 3-ARC 3 1-1, Quick B.
5-Sportl.3 4-1, RCL 2-Oegstg.2 1-1, Zeven-
h.2-DSVP 3 1-1, Noordw.3-Vlaard.2 1-0.
RES.V1ERDE KLASSE B: Floreant 2-Ca-
pelle 3 1-2, Zw.Wit 4-D.Jodanb.2 0-1, Voor-
sch.2-RCL 3 2-2, Koudek.2-DVO 3 2-1, Lisse
3-PPSC 2 1-1, B.Fair 3-Rynsb.B.3 1-0.
EERSTE KLASSE: Alphen-RAS 0-3,
Woubrugge-Oegstgeest 0-5, Hazerswoud-
se Girls-Zevenhoven 6-0, KMD-Siveo'60
6-1, Maasdijk-KRV 4-0, Monster-Valke-
n'68 0-1.
Lugdunum 14-25 Woubrugge 15-12
KMD 13-21 KRV 15-11
Haz.Girls 12-19 Alphen 14-10
Sliedr.2-DHC 2 0-1, Unitas 2-Papendr.2 0-
1. Nept.2-RKAVV 2 1-0, Nieuwenh.2-Ver-
burch 2 1-2, Lens 2-Mussch.2 3-0.
Papendr.2 17-23 Mussch.2 15-15
16-19 DFC 2 16-15
17-17 Verburch 2 16- 6
Papei
UVS
TWEEDE KLASSE B: Spirit-FC Lisse 3-1,
's-Gravenzandse SV-Xerxcs 0-4, Sportlus-
t'46-SHO 2-1, Excelsior P.-Rozenburg 1-0,
ARC-Vitesse D. 1-0, Be Fair-DUNO 2-4.
ARC 16-24 Rozenb. 16-15
Exc.P. 17-22 's-Grav.SV 17-15
Vitesse 17-21 DUNO 17-15
Lisse 17-18 Sportl. 17-14
SHO 17-18 Spint 17-11
Xerxes 16-17 Be Fair 16-10
3-2, NFC-ODIN'59 1-0, ZOB-SIZO 3-0, Jong
Holland-Purmersteyn 1-0.
Purmerst. 18-27 ODIN'59 16-17
ZOB 16-25 Jong H. 18-17
VEW 16-21 ZCFC 16-17
RCH 18-19 SMS 18-15
Reiger B. 17-18 NFC 17-14
BI.Wit W. 17-17 SIZO 17- 5
DERDE KLASSE A: Loosduinen-HVO 1-1,
Die Haghe-Rijsoord 1-3, SVPTT-JAC 1-3,
Katwijk-Lyra 1-1, Monster-'s-Gravenzan-
de 1-0, DVO'32-Ter Leede 0-2.
Monster 17-26 Katw. 16-15
HVO 17-25 Loosd. 17-13
Rgsoord 17-21 Die Haghe 16-12 Leiden
pia 2 1-1, VIOS 2-Wilh.2 0-1, Roodenb.2-
Westl.2 2-1, TOGB 2-Velo 2 0-1.
RES.DERDE KLASSE A: UVS 3-Lugd.2 3-
3. Westl.3-Scheven.2 2-0, Lisse 2-SJC 2 1-1,
Bl.Zwart 3-RKAVV 3 0-2, DWO 2-VCS 2 0-
2. DOSR 2-DSO 2 1-5.
RES.DERDE KLASSE B: VEP 2-GSV 2 1-
1, Quick 2-ONA 2 1-2, ADO 2-Alph.B.2 0-3.
DHC 3-Cromvl.2 1-1, RKDEO 2-Woerdcn 2
4-2, DHL 2-Zwervers 2 0-2.
RES.VIERDE KLASSE A: SVLV 2-Wasse-
n.2 1-1, Laakkw.-Docos 2 2-2, Altior 2-Lug-
d.3 0-1, ROAC 2-Alph.2 3-1, WSB 2-LFC 2
1-1, GDA 2-UVS 4 3-1.
RES.VIERDE KLASSE B: HMSH 2-Archl-
pel 2 3-1, ADO 3-RAVA 2 2-0, Docos 3-Vre-
BUITENLANDS VOETBAL
16-20 Ter Leede 16-12
16-18 DVO'32 17-11
16-16 's-Gravenz. 17- 9
Voorschoten-Floreant 0-0, Koudekerk-
Sleutels 2-0, Berkel-Zevenhoven 0-2, Val-
kcn'68-Vlaardingen 1-2.
Sleutels 17-22 Hazw.B. 15-16
Zevcnh. 16-21 Koudck. 16-14
Floreant 16-20 Voorsch. 15-13
Berkel 17-20 Valken 17-12
Vlaard. 16-18 WDS 16-10
Jodan B. 16-17 CVC R. 15-9
wijk 2-2, Wilhelmus-EDO 1-1, CVV-RVC 0-
0. DHC-AFC 1-1. RCH-DWV 0-2, Stormvo-
gels-Unitas 2-2, De Spartaan-AFC'34 1-1.
Unitas 18-24 EDO 19-19
AFC'34 19-24 DHC 19-18
AFC 19-23 RVC 16-17
Elinkw. 18-22 Wilh. 19-16
RCH 18-20 Spartaan 16- 14
AFDELING LEIDEN
Oegstgeest-MVKV 2-0, KRV-SVLV 3-1, Ka-
gia-ZLC 3-0, LSVV-GWS 5-4.
KRV 16-24 MVKV 15-15
Oegstg. 16-23 TAVV 16-15
Kagia 15-19 GWS 15-12
LSVV 15-19 ZLC 17- 5
Alphia 15-19 SVLV 16- 3
16-18
2, SVOW-HVZ 1-1
Woubr. 16-30 HVZ 15-15
Meerb. 15-19 WSB 15-12 Manch.U. 36-68
LFC 14-18 Kickers 15-12
Abbenes 15-17 SJZ 15-10
SVOW 15-15 Unitas 15- 0
ham-Luton 0-2.
Everton 35-70 Chelsea 34-63
Liverp. 36-70 Arsenal 35-61
Unitas twee winstpunten in mindering.
ZONDAG
Leidse Boys-Stompw.Boys 1-3, Or.Groen-
MMO 1-2, Bernardus-Kickers 2-0, ZLC-
Warmunda 2-1, Alkmania-VNA 2-2, VNL-
Meerburg 0-4.
Meerb. 17-25 Leidse B. 15-13
Stompw. 16-24 Alkmania 15-11
MMO 15-21 Kickers 15-11
ZLC 16-21 Bcrnardus 15-10
Warmunda 16-20 VN A 15- 8
VNL 14-16 Or.Groen 16- 8
Halvefinales FA-Cup: Everton-Sheffield
W. 2-1 nv, Liverpool-Southampton 2-0 nv.
FRANKRIJK: Toulon-Le Havre 1-0, Stras
bourg-Paris SG 1-0, Monaco-Nancy 1-1,
Metz-Brest 3-1, Bastia-Nice 0-1, Toulouse-
Auxerre 2-0, Lille-Marseille 0-0, Bor
deaux-Laval 2-1, Rennes-R.Lens 2-0, FC
Nantes-Sochaux 3-2.
Paris SG 34-51 Toulouse 35-39
Nantes 34-48 FC Metz 35-37
Bordeaux 34-45
ITALIË: Atalanta-Avellino 2-0, Fiorenti-
na-Juvcntus 2-0, Inter M.-AC Milan 1-0,
Lecce-Pisa 1-1, Napoli-Bari 1-0, AS Roma-
Sampdoria 1-0, Torino-Como 1-3, Hellas
V.-Udinese 1-1.
Juventus 27-40 AC Milan 27-32
AS Roma 27-39 Fiorent 27-29
Napoh 27-33 Inter M. 27-29
EERSTE KLASSE B: Hermes DVS-Nieu-
wenhoorn 3-4, VUC-Sparta 1-0, Oud
Beyerland-HOV 3-0, Papendrecht-Blauw
zersw.B.2 0-2.
Zondag
RES.EERSTE KLASSE: Meerb.2-Kickers
2 3-0, Bernard.2-Teyl.2 0-1, Alph.B.3-UDO
32-42 Sp.Gijon' 32-39
PORTUGAL: Chaves-Rio Aves 24), Braga-
Zwammerdam 17- Aarlanden
20 14
Sportief 15-19 Soccer Boys 14-11
Rijnstreek 17-18 Siveo 13-10
Oudewater 16-17 Gouda 16-10
Moerkapclle 16-17 Bergambacht 16- 3
Benfica 28-47 Guimaraes 28-37
Porto 28-45 Boavista 28-33
Sporting 28-42 Portimon. 28-27
GRIEKENLAND: Kalamaria-PAOK 1-1,
Ethnikos-AEK 1-1, Iraklis-Panionios 3-1,
Larissa-Panathlnaikos 0-2, Olympiakos-
Doxa Dr. 7-0, OFI Kr.-Aris 2-1, Panachai-
ki-Apollon 2-1, Panseralkos-Ioannina 1-0.
Panath. 27-39 Iraklis 27-33
OFI Kr. 27-34 Aris 27-31
Ajax 1-2, AZ'67-Volendam 0-0. DCO-EIInk-
wijk 4-1.
Ajax 19-37 Roodenb. 19-16
Utrecht 20-33 DWV 19-15
AZ'67 19-29 Elinkw. 19-13
Haarlem 20-28 Telstar 19-12
Volendam 18-19 AFC'34 16-10
DCO 17-17 UW 19- 8
DWS 18-17 Vit.'22 16- 6
B: Unitas-Feyenoord 0-1. RKAVV-RBC 4-
2. SVV-UVS 1-1, RVC-FC Den Haag 0-0,
Vlissingcn-Sparta 2-3, Kloetinge-DS'79 2r
3, Quick Boys-Excelsior 0-1.
Feyen. 19-34 Unitas 17-16
Sparta 19-32 DS'79 16-14
RKAVV 19-30 UVS 19-12
Den Haag 20-28 RBC 19-11
Excels. 19-25 RVC 19- 9
SVV 19-21 Vliss. 20- 6
Quick B. 18-20 Kloet. 17- 4
REGIONALE JEUGD
AEK
3-1.
Galatas.
Besiktas
Samsunsp. 29-37 Trabz.
A: 2/4: DHC-Alphense Boys 2-1, VIOS-FC
Lisse 3-1, Lugdunum-ARC 1-2. 5/4: ARC-
Rijswijk 2-0, ADO-VUC 3-2, Katwijk-
Sportlust 0-1, Alphense Boys-DHC 5-2.
Lugdunum-FC Lisse 0-3, VIOS-Quick 2-0.
Lisse 15-22 Sportl. 15-15
Quick 15-22 Lugd. 16-15
VIOS 15-20 Katw. 17-12
ARC 14-19 DHC 15-11
ADO 18-17 V(JC 16- 9
Rtfsw. 15-16 Alph.B. 15- 8
B I: 2/4: Spijkenlsse-DHC 1-2, DSO-ADO
1-1, RKAVV-Sparta 1-3. 5/4: Spijkenisse-
Feyenoord 2-1, Xerxes-RKAVV 1-2, UVS-
DSO 4-0, Excelsior-Quick Bovs 3-0, Spar-
ta-ADO 4-1, DHC-Barendrecht 2-0.
Feyen. 17-30 DHC 16-15
Sparta 17-29 RKAW 18-13
Excels. 17-26 DSO 17-11
Quick B. 18-23 UVS 15-10
ADO 19-20 Barendr. 17- 6
Spijken. 18-17 Xerxes 15- 2
Xerxes twee winstpunten in mindering.
TWEEDE KLASSE: Bernardus-SVOW 1-
7, Alphen 2-Sportief 0-4, Ter Leede 2-Val-
ken'68 2 3-3, Lugdunum 2-LSVV70 1-0.
RKDEO 6-0. GDA-Haastrecht 4-1.
Texas 17-28 Oüveo 16-12
Celeritas 16-26 Haastrecht 14-10
GDA 18-26 RKDEO 16-10
KFC 14-23 SJZ 15-9
Alkmania 16-19 Bloemhof 13-6
Groeneweg 16-13 Iduna 17-6
EERSTE KLASSE: Randstad Sport-Fore-
holte 3-0, Teylingen-Sleutels 4-1, Kicker-
s'69-UDO 0-2, SJC-Altior 2-0.
UDO 13-22 Teylingen 13-12
Sleutels 16-21 Foreholte 14-11
Kickers 14-20 Alkm. 2 13-9
Rand.Sp. 15-20 SVLV 14-6
Tempo
9-10 RWR
TWEEDE KLASSE: Stompwijkse Girls-
UVS 3-2, LFC-Docos 1-0, Altior 2-ROA-
C'79 3-1, VTL-Bernardus 2-1, Rooden-
burg-LFC 2 0-1, Randstad Sport 2-UVS 3
raing 2-1, Waregem-Charleroi 0-2, Stan-
dard-Kortrijk 0-0.
Anderl. 32-50 Gent 32-38
Cl.Brugge 32-48 Beveren 32-37
32-39 Cl.Luik 32-36
Hamburger SV-Nurnberg 2-1, Bor.M'glad-
bach-Dortmund 2-1, Bayern M.-Kaiscrs-
lautern 5-0, Stuttgart-Frankfurt 2-1,
Schalke-Bochum 4-2, Hannover-Mann-
helm 1-1, FC Kóln-Uerdingen 1-1.
Werder 30-47 Stuttg. 30-36
ENGELAND: Chelsea-Ipswich 1-1, Coven
try-Manchester Utd. 1-3, Manchester City-
Arsenal 0-1, Oxford-Aston V. 1-1, Watford-
Newcastle 4-1, W.Br.Albion-Nottingham
F. 1-1, Leicester-Tottenham 1-4, Birming-
27-33 Panionios 27-30
TURKIJE: Malatyaspor Besiktas 1-2,
Samsunspor - Garyerspor 1-0, Denizlispor
- Ankaragucu 0-0, Kayserispor - Bursas-
por 0-0, Altay Izmir - Kocaelispor 1-1, Ga-
latasaray Esklsehirspor 2-1, Orduspor -
Sakaryaspor 1-1, Gencler Birligi - Trab-
zonspor 3-2, Fenerbahce Zonguldakspor
28-43 Fenerb. 28-34
28-41 Sariyer 28-33
29-32
Samos 13-5, PKC-Deetos 6-0, DOS'46-
Blauw Wit 8-8
Fortuna 10-18 Rohda 10- 9
PKC 11-18 A. Weerbaar 10- 9
Deetos 10-12 DOS'46 9- 8
O. Arnhem 11-11 Blauw Wit 11- 7
SCO 10-10 Samos 10- 2
HKC(He)-Steeds Hooger 10-5, TOP-Kin-
derdijk 7-2
TOP 9-17 SDO 9- 9
Kinderdijk 9-12 St. Hooger
PROMOTIEKLASSE D
VES-Luto 8-12, Blauw Wit'51-Fides Pacta
9-9, Pernix-OEC 8-4, Deto-Het Zuiden 6-5
Pernix 9-15 VES 9- 8
Fides Pacta 8-12 Bl.Wit'51 9- 7
Deto 9- 9 Het Zuiden 9- 6
Luto 9- 8 OEC 9- 5
Zuiderkwartier 7-9, De Danaïden-
Kwiek(Hg) 3-7, Ten Donck-Olympiaan 6-4
Kwiek(Hg) 10-14 Achilles 9- 8
Ready 9-12 OSCR 9- 8
Overkanters 9-12 Ten Donck 10- 5
Danaïden 10-12 Olympiaan 9- 4
Zuiderkw. 9- 9
5-4, Sagitta-KOAG 6-5, GKV(G)-Ons Ei
land 4-3
Fiks 9-16 TOP(A) 10- 9
Or. Nassau 10-14 Sagitta 10- 8
ODO(M) 10-12 O. Eiland 10- 5
KOAG 10-11 ADO 9- 3
GKV(G) 10-10
kerk-DES 4-5, Zuidwesters-Vrienden-
schaar(B) 6-9, IJsselvogels-Atlas 12-6
Merwede 9-14 DES 9- 9
Velocitas 9-12 Zuidwest's 9- 5
Meervogels 9-12 Vr'sch.(B) 9- 4
Atlas 16-12 Nieuwerkerk 10- 3
IJsselv'ls 9-11
ZUID WEST IIC
Crescèndo-Zwijndrecht 4-4, KVR-Vlaar-
dingen 3-5, De Algemene-De Bermen 5-7,
TOV-De Zwervers 4-4
De Bermen 7-12 Zwijndrecht 9-10
Vl'dingen 8-11 Zwervers 9- 7
Algemene 9-10 TOV 8- 4
KVR 9-10 Crescendo 9- 4
ONDO(sGr)-Tempo 9-3, Vitesse-Stormvo-
gels 6-3
NIO 9-14 Stormv'ls 9- 8
ONDO(sGr) 9-13 Olympia 9- 7
'Dijkvogels 9-11 Vitesse 8- 4
Goba 50-46, BOB - Lakers 71-70, Dune-
kers - Spakenburg 48-28.
TWEEDE KLASSE
BVO - Juventus 48-54, Silvertown Lions -
BS Leiden 58-54, BVO - LUSV 63-51, Argus
- DAS 50-46, Argon - Juventus 63-54, Voor-
ne - New Stars 67-61, Green Eagles - Gym-
nova 65-53, Charlois - Cangcrocs 50-55.
Jongens junioren
EERSTE KLASSE
BOB - BVO 73-82, Rowic - Jumpers 1
dorp
•Vot.__.__.
TWEEDE KLASSE
Argus - Blitz 76-80, Devel Devils - Red
Stars 95-85, DAS - New Stars 77-68, Sparta -
Binnenland 88-64.
3-6, Pollux - Evergreen 2-2, Te Werve -
Cartouche 2-2, Dopie - Alecto 2-1.
Asvion 14-28 Evergreen 11-9
Forescate 14-24 Pollux 11-7
Roomburg 14-17 Te Werve 13-6
Dopie 12-13 VCL 11-5
Cartouche 11-10 Alecto 13-5
Vrouwen
EERSTE KLASSE A
Kieviten - Hudito 4-2, Spirit - Tilburg 2-
1, Ring Pass - Leiden 2-0, Breda - Te Wer
ve 6-0, Noordwijk - Dordrecht 2-3.
Ring Pass 14-24 Tilburg 13-11
Breda 15-23 Noordwijk 15-10
Leiden 14-18 Dordrecht 12- 8
Kieviten 14-17 Spirit 14- 8
Hudito 12-12 Te Werve 15- 7
TWEEDE KLASSE A
Zoetermeer - Rijswijk 2-1, Groen Geel -
Forescate 5-0, Bennebroek - Roomburg
4-1, Qui Vive - Cartouche 8-0, Nieuwkoop
- Alecto 6-3.
Groen Geel 14-21 Forescate 15-12
Alecto 15-21 Roomburg 14-10
Qui Vive 14-20 Rijswijk 11- 7
Zoetermeer 14-16 Cartouche 11- 7
Bennebroek 11-13 Nieuwkoop 11- 3
Champions Trophey te Karatsji: India-
Pakistan 3-2.
W.Duitsl. 2 2 0 0 4 6-2
Australië 2 10 12 6-4
Nederl. 2 10 12 3-5
India 2 10 12 3-5
Pakistan 2 0 1113-4
Engeland 2 0 1112-3
Mannen
TWEEDE DIVISIE: SMZw.-Sjaardema 2
4-6, Quick'32-NOAD 6-4, Veluwe 2-TT
A'dam 2 9-1.
EK tafeltennis te Praag:
Mannen
Nederland-Far Oer 5-0. Turk-Niclasen 21-5,
21-4. Boute-Carlsson 21-3, 21-15. R.v.Span-
je-Luid 21-12, 21-6. Boute-Niclasen 21-10,
21-11. Turk-Luid 21-7,21-8.
Nederland-België 1-5. Turk-Cabrera 21-17,
22-24, 12-21. H.v.Spanje-De Prophetis 21-
19,13-21,10-21. R.v.Spanje-Saive 21-13,15-
21. 17-21. H.v.Spanje-Cabrera 21-14. 21-15.
Turk-Saive 8-21, 21-11, 19-21. R.v.Spapje-
Dc Prophetis 21-18. 15-21 19-21.
15. Boute-Tyler 27-25, 18-21, 21-17. v.Span-
je-Thomas 16-21. 21-17. 21-19. Turk-Tyler
16-21, 21-15, 14-21. Boute-Griffiths 21-16,
12-21,15-21. v.Spapje-Tyler 21-17,21-23,21-
8- 3
Avanti-Ventura Sport 8-9, Sportief-Bol-
nes afg.
Fluks 9-16 Sportief 7- 7
Bolnes 8-10 Maassluis 8- 7
Ventura Sp. 8-10 Solto 9- 6
ZUID WEST RES. II
A: DKC 2-Het Zuiden 3 4-9, GKV(G) 2-De
Regenboog 2 7-7; B: OSCR 2-Zuiderkwar-
tier 2 6-7; C: Ons Eibernest 4-Orapje Wit 2
9-14, Oranje Nassau 2-ADO 2 7-5, Pernix 2-
Pams 3 11-1, VEO 3-Ktnderdijk 2 3-9
ZUID WEST RES. Ill
B: Het Zuiden 4-DKV 2 10-8, Zuiderkwar
tier 3-WION 2 3-7
ZUID WEST JUN
A: Snel-Deetos 1-5, HKV-Vlaardingen 5-4,
Swift(M)-De Bermen 10-3; B: Merwede-
Tempo 6-6, Animo-Pernix 1-1, Albatros-
HKC(Ha) 13-6.
Mannen
EREDIVISIE
Play-offs: Den Helder - Den Bosch 80-89.
Eerste wedstrijd 95-82 voor Den Bosch.
Derde duel woensdag in Den Bosch.
EERSTE DIVISIE B
Green Eagles - Hoofddorp 86-73, Argus -
Rowic 90-110, Rotterdam Zuid - Spaken
burg 91-76, Blitz - Amsterdam 75-60.
Green E. 27-42 Amsterdam 27-24
Spakenburg 27-32 Blitz 27-24
Rayon West
EERSTE KLASSE
OSG - Grasshoppers 62-59, BOB - BVO 71-
79, Leiderdorp - Leiden Trotters 93-80,
Dunckers - MSV 75-76, AMVJ - Lokomo-
tief 81-73.
De gestaakte wedstrijd BVO-BOB is niet
meer in de stand opgenomen en moet in
dien noodzakelijk worden overgespeeld.
BOB heeft twee punten in mindering.
AMVJ R'dam 19-36 BOB 17-14
BVO Alphen 18-32 OSG 20-12
Leiderdorp 19-28 Grasshopp. 19-
Lokomotief 19-20
TWEEDE KLASSE
Charlois - Waddinxvecn Flyers 74-76,
Achilles - Red Stars 101-65, Dragons - Jum
pers 61-97, Midland - Devel Devils 91-69,
ASV - Binnenland 53-68, LUSV - Zoebas
91-114.
Vrouwen
EREDIVISIE
Kampioenspoule: Voorburg - Hoofddorp
53-76
PROMOTIEDIVISIE
MSV - Green Eagles 50-54, Green Eagles -
MSV 50-49
Midland 24-40 Green E. 25-24
Cheetah 24-36 Lisse 25-22
MSV 23-26 Olympia 25-18
AMVJ A'dam 24-24 Sporty 24- 4
3e dlv H: Slledrecht-Ekspalvo 2-3. Ley-
thon-DAC 3-1, Kalinko-Amsterdam 0-3,
Radlus-Krimpen 3-0, BIokkeer-Be Fair
0-3, AV'40-Intermezzo 3-2.
Radius 19-48 AV'40 19-32
Slicdrccht 19-45 Amsterdam 19-21
Ekspalvo 19-39 Intermezzo 19-16
Bc Fair 19-38 Kalinko 19-13
Lcython 19-37 Blokkeer 19-13
DAC 19-34 Krimpen 19- 6(d)
Argus-Volcndam 3-1, Slmokos-NOVO 3-
0. Polisport-I'urvo 0-3, VCA-Odin 3-0, Al-
lides-OVRA 2 3-0, Tromp 2-Zaan '69 2 3-
Allidcs 19-50 NOVO 19-22
Argus 19-43 VCA 19-22
Tromp 2 19-43 Simokos 19-22
Zaan'69 2 19-36 Polisport 19-19
Tornado 18-28 JB 1
burg-Nemes 14-21,17-21. Vriesek
penburg-Nolten/Nemes 21-9, 21-14. Vriese-
koop-Nemes 19-21, 18-21. Kloppenburg-
Wenzel 21-19, 21-16.
Nederland-Roemenië 1-3. Vriesekoop-Al-
boiu 21-18, 19-21, 21-16. Kloppenburg-Ba-
descu 17-21, 10-21. Vriesekoop/Kloppen-
burg-Alboiu/Badescu 21-18, 20-22, 19-21.
V nesekoop- Badescu 14-21, 12-21.
Nederland-Zweden 3-1. Vriesekoop-Elias-
son 21-13,21-8. Kloppenburg-Svensson 18-
21, 15-21. Vriesekoop/Kloppenburg-Elias-
son/Svensson 22-20, 14-21, 21-14. Vriese-
koop-Svensson 21-11, 21-18.
Mannen
EREDIVISIE: DOS-AMVJ 1-3,- Geldrop-
Animo 3-2, Orion-Voorburg 2-3, Lycurgus-
Brevok 2-3, Martinus-Valbovol 3-0, WC-
Dynamo 1-3.
nado-OVRA 2-3.
Molenwiek 19-51 Allidcs 19-26
US 19-46 OVRA 19-24 Vrouwen
Radius 18-45 Compaen 19-21
Phoenix 19-31 Lcython 18-17 1
Tornado 19-29 Brother 3 19-15
Starlift 2 19-29 VSC 18- 5
3e div G: Zevenhuizen 2-Ekspalo 2 3-1,
Spirit-Gem/K 1 0-3, Tonegido-Amster-
dam 3-1, NOVO-Vlaardingen 2 3-1,
SVCC-V. Santen 0-3, Inter Amicos-Delta
47 Vlaarding. 2 19-21
NOVO 19-37 Int. Amicos 19-14
Tonegido 19-36 Delta 19-12
Gem/K 1 19-33 Spirit 19-1
Amsterdam 19-30
Promotieklas: Agon-Gem/K 2 3-0, Ley-
thon 2-Radius 2 0-3, Skania 1-Punch 1 3-
0. DOS 2-Zovoc 0-3. NOVO 3-Jupiter 1-3,
Skania 1 19-44 Lcython 2 19-24
Zovoc 18-41 DOS 2 19-23
Jupiter 19-37 Skania 2 19-20
Donar 19-30 NOVO 2 18-17
Punch 19-27 Gcm/K 2 19- 1 (d)
Eerste klas: VSC l-Leython 3 1-3, Orion
1-LUSV I 1-3, WVC 1-Gem/K 4 2-2, DAC
2-Aarlv 1 3-1, SKC 1-RVV 1 3-0, Ridderv
1-Orion 2 3-0.
DAC 2 19-32 Lcython 3 19-21
Gem/K 3 19-32 RVV 1 19-18
LUSV 1 19-25 Orion 1 19-11
VCS 19-22 SKC 1 19-10
WVC 1 19-22 Aarlv 1 19-10
Ridderv 1 19-22 Orion 2 19-3
Klas 2a: DVO 1-DAC 4 3-0, SKC 3-Liusna
2 1-3, LISC 1-NOVO 3 3-0. Gem/K 4-Fad-
jar 1 1-3. Donar 2-LUSV 2 3-0. RVV 2-Ley-
NK: llde ronde: vd.Borst-vd.Wal 2-0, Jan-
sen-Palmer 2-0, Meyer-Geurtsen 1-1,
v.Aalteu-Goudt 2-0, Oudshoorn-Vermin 1-
1, Clerc-Bies 1-1.
Daigneault 5.17,27; 3. Dubreuil 5.17,36.
Nederland 4.51,93.
Algemeen klassement:
Dames: 1. Blair; 2. Perrault en Lambert; 4.
Shishii; 5. Laszlo; 6. Sciolla; 7. Esmeralda
Ossendrijver; 9. Monique Velzenboer
(Ned); 16. Simone Velzenboer (Ned); 18i
Monique Ossendrijver (Ned).
Heren: 1. Ishihara; 2. G. Daigneault; 3. Du
breuil; 4. Kawai; 5. O'Reilly, Akasaka en M.
Daigneault; 8. Van de Velde; 10. Mos; 11.
Charles Veldhoven (Ned); 15. Jeroen Ottef
Rldderveld 3-0, Skanla-Velo 3-0, Jupi-
19-28
DVC 19-40 Zovoc 19-26
Velo 19-39 DOS 2 19-24
Gcm/K 2 19-39 Ridderv 1 19-20
Lcython 2 20-32 Skania 1 19-17
19- 5
Eerste klas: Orion 1-Liusna 1 3-0, DAC 2-
NOVO 3 1-3, LUSV 1-Blok 1 2-2, S'70 1-
NOVO 2 0-3, Leython 3-Gem/K 3 2-2, RVV
1-Leython 4 3-0.
Orion 1 19-28 Leython 3 19-19
LUSV 1 19-27 Blok 1 19-17
RVV 1 19-25 Gcm/K 3 19-16
NOVO 2 19-24 Liusna 1 19-14
NOVO 3 19-22 Lcython 4 19-12
S'70 1 19-20 DAC 2 19- 6
Klas 2a: Lcython 5-NOVO 4 2-2, Blok 2-
DVO 1 0-3, Gcm/K 4-LISC 1 3-0, Liusna
2-VCS 1 1-3, WW 2-Onon 2 3-0.
Klas 2b: GGV 1-NOVO 5 2-2, KPJ 1-Val-
ken 1 0-3, Inupgo l-Leython 6 3-1, Orion
3-LUSB 2 2-2, DAC 3-Riddcrv 2 2-2. SKC
1-Salvo 1 2-2.
Klas 3a: Inupgo 2-Orion 4 2-2, VCS 2-Se-
r 1 2-2. WW 3-Donar 2 3-0.
Klas 3c: DVO 2-DAC 6 3-1. Ridderv 3-Do-
nar 1 3-0, NOVO 7-SKC 3 1-3, Gcm/K 6-
Inupgo 3 gestaakt.
Klas 4a: Setumup 3-SKC 4 1-3.
VCS 3 0-3.
Klas 4c: RW 3-Valken 2 3-0, Aspasia 1-
Setumup 2 3-0, LUSV 4-VCS 4 0-3, Rid
derv 5-RVV 3 0-3.
Schaaktoernooi Brussel
llde ronde: vd.Wiel-Winants \h-xk, Korts-
noi-Romanishin 1-0, Ljubojevic-Timman 1-
0, Jadoul-Torre 1-0, Karpov-Miles 1-0, Sei-
rawan-Zapata 'A-'A.
eindstand: l.Karpov 9 pnt, 2.Kortsnoi 7, 3/
5.Timman, Miles en Torre 6x/z, 6.Romanis-
hin 6,7.Seirawan 5V4,8/9.Ljubojevic en Za
pata 5. 10.vcJ.Wiel 3'/z. ll.Winants 3, 12.Ja-
doul 2V4.
Afdeling:
Mannen
EERSTE KLASSE: HVS-DSO 15-8, Fore-
Van der Poel wint Ronde van Vlaanderen
De uitslag van de 70e Ronde van Vlaande
ren is: 1. Adri van der Poel (Ned) 275 km in
7.10.50 (gem. 38,297 km/u); 2. Sean Kelly
(Ier); 3. Flip van den Brande (Bel); 4. Steve
Bauer (Can) allen zelfde tijd als Van der
Poel; 5. Ronny van Holen (Bel) op 30 sec.;
6. Fons de Wolf (Bel); 7. Bruno Leali (Ita); 8.
Claude Criquielion (Bel); 9. Yvon Madiot
(Fra) allen dezelfde tijd als Van Holen; 10.
Eric Vanderaerden (Bel) op 1 min.; 11.
Greg Lemond (Vst); 12. Nico Verhoeven
(Ned); 13. Rudy Dhaenens (Bel); 14. Jean-
Marie Wampers (Bel); 15. Noël Segers
(Bel); 16. Johan Lammerts ((Ned); 17.
Etienne de Wilde (Bel); 18. Ludo Peeters
(Bel); 19. Johan van der Velde (Ned); 20.
(Ned); WMimn
zelfde tijd als Jonkers; 26. Adri van Houwe-
lingen ((Ned) op 3.30; 27. Twan Poels (Ned);
28. Henk Lubberding (Ned); 29. Domini
que Lecrocq (Fra); 30. Giuseppe Calcaterra
(Ita); 31. Dirk de Wolf (Bel); 32. Theo de
Rooy (Ned); 33. Guido Bontempi (Ita); 34.
Laurent Fignon (Fra); 35. Jos Lammertink
(Ned); 36. Eddy Planckaert (Bel); 37. Carlo
Bomans (Bel); 38. Luc Colijn (Bel); 39. Jan
Wijnants (Bel); 40. Mare Sergeant (Bel) al
len dezelfde tijd als Van Houwelingen. Er
zijn 195 renners gestart in Sint Niklaas, er
kwamen er 40 aan de eindstreep in Meerbe-
In de Ronde van Vlaanderen heeft Sean
Kelly zijn leidende positie in het klasse
ment voor de Super-Prestigetrofee op-
iÉÜv versterkt. Het klassement is: 1. Sean
Luciano Rabottini (Ita) 140; 5. Giuseppe
Petito (Ita) 110; 6. Flup van den Brande
(Bel) 105; 7. Yvon Madiot (Fra) 85; 8. Urs
Zimmermann (Zwi) 75; 9. Mario Beccia
(Ita) 70; 10. Francesco Moser (Ita) 70; 19.
Steven Rooks (Ned) 55; 32. Teun van Vliet
Het klassement om de wereldbeker voor
merkenploegen is: 1. Kas 19 punten; 2. La
De uitslagen van zondag z
i Basjir Var^jev (Sov)
tot 86 kg:
finale: Ben Spijkers (Ned) wint
Dommel (DDR)
om de derde pjaats:
Juhey Yesilnur (Wdl) wint van Lu
(Bel) en Reinaldo C^jiano (Bra)
Eddy Kaspers (Ned)
tot 95 kg:
finale: Mare Meiling (Wdl) wint v
Meijer (Ned)
om de derde plaats:
Rene van Ooijen (Ned) wint van
Thierry Pesque (Fra)
Oosten (Ned) wint
Mannen
Woerden-WIK 10-6, DWT-DONK 4-5, DSZ-
Katwijk 6-7, Wiekslag-WVZ 5-11, RWV-
DKD 3-6, YZC-SVH 9-5.
DSZ 21-33 YZC 21-21
Katw. 21-33 SVH 21-17
WVZ 21-32 DWT 21-13
Woerden 21-26 DKD 21-13
WIK 21-23 Donk 21-11
RWV 21-23 Wiekslag 21- 8'
Leo
bijl (Ned)
LZ-1886 kringkamp:
boom 11.28,7; W. v. Deelen 10.46,8; S7 de
Kier 10.52.8; G. Boekwijt 11.13,7; D. Schou
ten 11.46,2; M. Schouten 11.48,4. 1500 vs B.
Willemsen 19.58,8; R. Thierry 22.29,8; M.
Bartels 22.35,4; A. Arkenau 21.43,7.
EERSTE KLASSE: Stadskanaal-Esca 6-6,
ZCE-LZ'86 13-7, Brandenburg-DJK/ZAR
18-3, Ravijn-Amer 8-11, HZC/Weusthag-
Nereus 3-11, Pluvius-DSZ 8-6.
Brandenb. 21-39 DJK/ZAR 21-16
ZCE 21-39 LZ'86 21-15
Amer 21-34 Stadsk. 21-15
Ravijn 21-26 Nereus 21-15
Pluvius 21-20 Esca 21-14
DSZ 21-19 Weusth. 12- 0
12 M. Schouten 3.18,8.
Vrouwen: S. Bakker 3.04,7. Mannen: H. v.
Hees 2.39,6. j/o 14. D. Kortekaas 1.28,4. 100
vs m/o 16 M. v. Leeuwen 1.08,7. j/o 16 J.
Broekhuis 1.04.5.
100 rs m/o 16 M. v. Klaveren 1.26.1; M. v
Weerde 1.32,2. 100 vs m/o 12 S. Broekhuis
1.36,3; K. Bik 1.24,6. j/o 12 R. v.d. Kamp
1.19,6; J. de Haas 1.19,9. 50 vis m/o 10 M.
Barmentloo 48,3; M. Snoeker 1.04,5. j/o 10
O. v. Deelen 47,0; J. de Ruysschcr 54,2. 200
Eindstand: l.Clerc 15 pnt, 2.vd.Borst 14,
3Jansen 13, 4/5.Vermin en vd.Wal 12, 6/ j. de Haas 1.48.2.
9.v.Aalten, Bies, Meyer en Oudshoorn 11,
16 M. v. Klaveren 3.09,7; M. v. Weer
de 3.15,3. 100 vis m/o 12 K. Bik 1.53,3; S.
Broekhuis 1.59,1. j/o 12 R. v.s. Kamp 1.39,8;
thon 5 2-2, DAC 6-S'70 2 3-0, S'70 1-WVV
4 3 3-0, Valken 1-DAC 8 3-0. NOVO 6-LPSV
Klas 3c: VCS 5-WVV 2 0-3. Orion 4-Val-
ken 2 Valken 2 n.o., LUSV 3-Blok 2 0-3.
Cadiz 4-0, Valencia-Hercules Alle. 3-1, Es-
panol-Sevilla 4-2, R.Santander-Atl.Bilbao
0-0, Atl.Madrid-Las Palmas 1-0, Zaragoza-
Osasuna 1-1, Betis S.-Barcelona 1-1.
Klas 4b: DVO 3-Mccrb 2 3-0, DAC 9-KPJ
2 0-3. SKC 4-Liusna 4 3-0.
Klas 4c: Donar 4-WW 5 3-1. DVO 4-RVV
3 0-3, NOVO 7-S'70 3 vervallen!
Brother 2 3-2, Tonegido-RVC 3-0, Gem/K
1—Starlift 3 2-3, Kl>S-v. Santen 2 3-1,
DFC-Zevenhuizen 3-0.
Tonegido 19-46 Gcmini/K 1 19-28
KDS 19 43 Compaen 19-23
Molenwiek 19-38 Zevnehuizcn 19-20
VCS 19-32 Brother 2 19-19
RVC 19-31 Starlift 3 19-19
DFC 19-30 V. Santen 2 19-13
vd.Borst en Jansen geplaatst t
wereldtitelstrijd. Vermin en vd.Wal spe
len herkamp.
Shorttrack te Chamonix:
500 meter dames:
1. Bonnie Blair (Vst) 48,12 (wereldrecord);
2. Maryse Perreault (Can) 48,18; 3. Christi-
ne Sciolla (Ita) 48.35.
500 meter heren:
1. Tatsuyoshi Ishihara (Jap) 45,38; 2. Ro
bert Dubreuil (Can) 45,57; 3. Willy O'Reilly
(GBr) 46,27; 4. Peter van de Velde (Ned)
1000 meter dames:
1. Blair 1.46,7; 2. Nathalie Lambert (Can)
1.46,8; 3. Tara Laszlo (Vst) 1.47,96.
1000 meter heren:
1. Guy Daigneault (Can) 1.34,79 (wereldre
cord); 2. Yuichi Akasaka (Jap) 1.35,64; 3. Is-
1500 meter dames:
1. Blair 2.35,21; 2. Lambert 2.35,46; 3. Lasz
lo 2.36,09; 5. Esmeralda Ossendrijver (Ned)
3. Perrault 5.51.25.
De zijl C-kring:
D. Luytcn 100 rs 1.17,7. 200 ws j/o 16 M.
Kerkvliet 2.37,2. 100 vis m/o 12 B. Ligtvoct
1.37,5.
4-kamp:
100 ss m/o 16 M. Correlje 1.19,9; heren R.
Haasnoot 1.10,1; H. Lalau 1.12,2.100 vs m/o
12 A. Verkade 1.11,5. 100 rs m/o 14 I. v.
Veen 1.18,1. m/o 12 M. Parrel 1.22,5; G. Roe-
verding 1.23,2. 200 ss j/o 16 O. Regensburg
2.48,9; M. Blokpoel 2.51,8. 200 ws R. Haas
noot 4.57,0. 100 vs m/o 14 I. v. Veen 1.03.0.
j/o 14 R. Janssen 1.00,4. 50 vs m/o 16 M.
Correlje 29,8; P. Distelveld 30,4; L. Luytcn
Zaalvoetbalagenda
bo (20.00 uur)
Van der Plas - ROAC '79 (21.00 uur)
De Sniep Waddinxveen; FC Grovo - Zwar
te Wolf (20.00 uur)
De Zuidpias Moordrecht; FC Datarex - De
Rozet (20.45 uur)
De Maas Maasdam; De Maas - FV Snoekie
(20.30 uur)
Woensdag
Oranjeplein Den Haag; Silva Boys - FC
Lisse (20.30 uur)
Groenordhallen Leiden; Lugdunum -
Spartaan '20 (20.00 uur)
Van Duuren - Bax (20.00 uur)
UVS - Cleyn Duin (21.00 uur)
De Gaasbak Voorhout; Landwer - THB
Boys (20.30 uur)
Northgo Hal Noordwijk; Noordwijk -
Bahlmann <21.00 uur)
De Twwesprong Alkemade; De Hanepoel
- Menken/Landbouw (20.30 uur)