■delft Receptioniste/Telefoniste gevorderde assistenten- accountant m/v Verpleegkundige (m/v) kraamafdeling .Ie assistent-accountant m/v .assistent-accountant m/v VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VA ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN ELKE ZATERDAG VAKATURES Mechanisch controleur St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp Verkoopster Verkoopster ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V SJARTEC leiden THORN EMI Computer Software is de grootste onafhankelijke software leverancier buiten de USA. In verband met de snelle groei van onze dynamische onderneming hebben wij per 1 juni plaats voor een Wij denken aan een representatieve jongedame van 16-19 jaar, op MAVO-niveau, die zojuist haar middelbare schoolopleiding heeft voltooid. Haar taak wordt het bedienen van telefoon en receptie en het uitvoeren van diverse voor komende administratieve werk zaamheden. Heb je zin in een baan bij een jong bedrijf met enthousiaste collega's, stuur dan een briefje aan Veronica Handley van: BI THORN EMI Computersoftware International Teamwork in Action Reaal 5 Postbus 42 2350 AA Leiderdorp Tel. 071-41 34 34 de Tombe/Melse co is een maatschap van register accountants met 24 ves tigingen in Nederland. Naast een eigen vestiging in België bestaat een intensieve samenwerking met een groot aantal accountantskantoren in de wereld. In kantoorverband wordt samengewerkt met Melse co, belastingadvi seurs, Additief, administra tieve dienstverlening en TM consult, adviseurs voor organisatie en automatis- sering. Er bestaat behoefte aan voor onze vestiging Leiden. Hij/zij zal worden inge schakeld bij de uitvoering van gevarieerde en interes sante kontrolewerkzaam- heden voor onze kliënterj. Ruime ontplooiingsmoge lijkheden zijn aanwezig voor aktieve jonge mensen, leeftijd 23 - 35 jaar, met een basisopleiding op VWO- of HEAO-niveau. Vereist is verder een ge vorderde NIvRA- of SPD- studie, alsmede enige jaren praktijkervaring. Onzerzijds wordt deze studie ondersteund door een kontinu kursus- programma binnen onze organisatie. Geboden wordt een goed salaris, uitstekende sekun- daire arbeidsvoorwaarden en een studiekosten- vergoeding. Wij zien uw schriftelijke sollicitatie gaarne tege moet op ons kantooradres: Zoeterwoudsesingel 62, Postbus 402, 2300 AK Leiden, t.a.v. de heer A. de Jong RA. Tel. 071 - 14 44 51. de Tombe/Melse co accountants 24 vestigingen in Nederland in internationaal velband werkzaam onder de naam Grant Thornton Nederland Hoofdafdeling Heelkunde Mondziekten en Kaakchirurgie Bij deze afdeling is per 1 juli 1986 een vacature voor een leidinggevend medewerker m/v (full-time) vac.nr. 2400.L.72.14.LD Taak: - leiding geven aan een aantal mede werkers van de polikliniek: - mede assisteren bij kaakchirurgische ingrepen, zowel klinisch als polikli nisch; - voorbereiden van de behandelingen; - zorg voor het instrumentarium; - doen van bestellingen van de voorra den. Vereist: - diploma A-verpleegkundige; - een practische instelling; - goede leidinggevende en organisato rische capaciteiten. De werkzaamheden worden uitsluitend in dagdiensten verricht. Zelfstandige inzet op de volledige functie geschiedt na een ruime inwerkperiode. Salaris: voorshands max. f 3118 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Prof. Dr. C. Lek- kas (071-262372) of door de heer H.L.P. Mauer, personeelsconsulent (071-262544). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Inl. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071) 14 49 41 Onze afdeling Mechanische Controle bestaat uit een aantal mechanische controleurs en enkele andere medewerkers, die tot taak hebben het controleren van onderdelen, gereedschappen, grondstoffen en werk van derden. Deze afdeling is als enige bevoegd te beslissen over de goed- en afkeur van aan de afdeling aangeboden onderdelen, op grond van keuringseisen en/of tekeningen, werkinstructies en normen. Op deze afdeling bestaat thans een vakature voor een Wij zoeken iemand met: - een opleiding LTS, bij voorkeur aangevuld met een bemetel opleiding; - een meetcursus bemetel; - enige ervaring in meettechnieken; - een accurate werkinstelling; - initiatief; - goede kontaktuele eigenschappen. De functionaris dient, indien dit nodig is, bereid te zijn om in een 2-ploegendienst te werken. Voor verdere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer A.S. La Cruz van onze afdeling Personeelszaken aan wie u tevens uw sollicitatie kunt richten. De activiteiten van Oldelft omvatten ontwikkeling, fabricage en verkoop van geavanceerde optische, optronische, elektronische en fijnmechanische apparatuur op het terrein van de medischediagnostiek, therapieplanning, ultrageluid, robotsensortechniek, laser- afstandmeting en warmtebeeld- en helderheidsversterkingstechniek. Oldelft heeft haar hoofdzetel in Delft en dochtermaatschappijen in binnen- en buitenland en heef» in totaal circa 1400 medewerkers in dienst. Zij exporteert ongeveer 80% van haar produkten. Postbus 72,2600 MD Delft Van Miereveltlaan 9, Delft Telefoon (015) 601901 (bv Optische Industrie De Oude Delft) jj Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp is een algemeen zie kenhuis met 389 bedden. Voor onze kraamafdeling zoe ken wij een verpleegkundige met ervaring, die met grote mate van zelfstandigheid moet kunnen werken op de afdeling en op de verloskamer. Het specifieke ka rakter van een kraam/verlosafde ling vraagt bovendien een flexi bele en collegiale benadering. Wij vragen: naast het A-diploma bij voor keur de kraamaantekening; de bereidheid alle diensten te verrichten. Wij bieden: een drukke baan op een boei ende afdeling; vooralsnog aanstelling in de rang van verpleegkundige (de F.W.G.-schaal is nog niet be kend); toepassing van de CAO-zie- kenhuiswezen Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door mevrouw A.J.M. Vollebregt, adjunct di rectrice/hoofd verpleegkundige dienst, telefoon 071-899250, toe stel 7101. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder vermelding van .vac.nr.: 24/86. Simon Smit weg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Maasdam is een modern winkelbedrijf in drogisterij- en parfumerie artikelen met op dit moment 3 filialen te Leiden, Oegstgeest en Noordwijk. Naast deze grote en zeer gevarieerde groep produkten verkopen wij in onze winkels ook aanverwante artikelen als badkleding, lingerie en bijouterieën. In onze totale werkwijze staat een sterk persoonlijk gerichte klantbenadering voorop. NÈTDAT BEETJE MEER PERSOONLIJKHEID Voor onze drogisterij-afdeling in Leiden zoeken wij een (fiill-time/part-time) Onze voorkeur gaat hierbij uit naar een gedipl drogiste van middelbare leeftijd, met een ruim kennis en ervaring op het gebied van genees middelen en homeopathische produkten. Voor onfce parfumerie-afdeling in Leiden zoeken wij eveneens een (full-time/part-time) Ook hier geldt ruime ervaring in de verkoop van luxe parfumerie- en kosmetika-artikelen al een duidelijke pré. Bent u g vakatures, dan r schriftelijk dan wel telefonisch, kontakt r T)togi2^'-Tbfi$ume/ue Kopermolen 32, 2317 PB Leiden Telefoon 071 - 22 00 38 Sjartec, een vooraanstaande technische groothandel in loodgieters- en sanitaire artikelen, vraagt v ge indiensttreding een i de administratie, onder direkte leiding Wij denken aan iemand: met opleiding Havo; aangevuld met P.D. Boekhouden - in de leeftijdsgroep 20 tot 22 jaar - met ervaring in geautomatiseerde administratie. i afwisselende functie, goed salaris, prettige werksfeer en uitstekende i Sjartec b.v.. Postbus 404, 2300 AK Leiden, Interhaarmode Michele B.V. Vijf meiplein 80 telefoon 071-766009 Leiden K.v.K. 22582. In ons bedrijf is op korte termijn plaats voor de volgende medewerkers(sters) Eerste, tweede, aankomende, part-time en leerling kappers m/v. Wij bieden u een prettige zelfstandige baan, wij vragen veel interesse voor het kappersvak en modisch ingesteld, prettige collegiale eigenschappen, goede omgangsvor- Niveau Mavo/Havo. InteresseSchrijf don aon ons privé adres Soffierstraot 157, 2403 XP Alphen o.d. Rijn, telefoon 01720-37218 of 071-766009. Vragen naar Kyra. De Gemeentelijke Accountantsdienst te Leiden is belast met de controle van de administraties van diverse gemeentelijke diensten en bedrijven. Daar naast worden adviezen gegeven omtrent de administratieve organisatie van deze instellingen. Wegens het vertrek van twee van onze medewerkers zijn vacatures ontstaan voor (36 uur per week) (vacaturenummer 86.017) Taak: het zelfstandig controleren van jaarrekeningen van gemeentelijke instel lingen en bedrijven; adviseren van bovengenoemde diensten omtrent de opzet van de admi nistratieve organisatie. Vereist: algemene opleiding op middelbaar niveau, diploma SPD-I en SPD-H of vergevorderde studie hiervoor; goede contactuele eigenschappen; ervaring in bovengenoemde werkzaamheden; zelfstandig kunnen werken. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 4.705,— bruto per maand (schaal 9) op basis van een 38-urige werkweek. (36'i per week) (vacaturenummer 86.031) Taak: onder supervisie controleren van administraties van gemeentelijke instel lingen en bedrijven; geven van administratief organisatorische adviezen; maken van verslagen. Vereist: HAVO; praktijkdiploma boekhouden en studerend voor MBA of Nivra; bij voorkeur enige ervaring in bovengenoemde werkzaamheden. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 3.601,— bruto per maand op basis van een 38-urige werkweek. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies als deze ondervertegen woordigd zijn genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te sollici teren. Schriftelijke sollicitaties richten aan de directie Personeel en Organisatie, postbus 9100, 2300 PC Leiden met vermelding van het vacature nummer, binnen twee weken na verschijning van dit blad.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 22