SEKRETARESSE t 2 Praktijkbegeleid(st)er DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.hv.: VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES V HEEREMA ENGINEERING SERVICE B.V. JEUGDIGE MEDEWERKERS pijpfitters hulppijpfitters en grondwerkers Offsetdrukker Calculator DRUKKERIJ DELTABACH ir randstad uitzendbureau "ir randstad uitzendbureau ELKE ZATERDAG VAKATURES v, St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp De Heerema Groep Houdt zich bezig met het voor bereiden, begeleiden en uitvoeren van offshore projekten over de hele wereld. Deze projekten be treffen hoofdzakelijk het ontwerpen, fabriceren en installeren van offshore platformen t.b.v. olie- en gaswinning. Voor onze vestiging te Leiden zoeken we een sekretaresse. Sekretaresse Engineering In nauwe samenwerking met de huidige sekreta resse zal zij diverse op de afdeling Engineering voorkomende sekretariële werkzaamheden gaan verrichten. Deze werkzaamheden houden o.a. in: het verwerken van rapporten met behulp van tekst- verwerkingsapparatuur, telefoon- en postbehande- ling, het bijhouden van het archief en het maken en koördineren van afspraken De kandidaat Van de nieuwe medewerkster wordt verwacht dat zij een HAVO-diploma heeft en een sekretaresse- opleiding heeft gevolgd. Haar leeftijd ligt tussen 20 en 28 jaar en zij heeft ervaring in een soortgelijke funktie. Haar typevaardigheid is goed en de Engel se taal mag geen probleem voor haar zijn. Voorts dient zij zelf goed in staat te zijn de diverse werk zaamheden te plannen en te organiseren. Zij heeft een flexibele instelling en is niet.bang om 'onder druk' te moeten werken. Reakties Een schriftelijke reaktie, voorzien van uitgebreid CV, s.v.p. sturen aan: Heerema Engineering Service B.V., Postbus 9321, 2300 PH Leiden, afdeling Personeelszaken. De sluitingsdatum voor de sollicitatieprocedure is 19 april as. Ontwerp, fabrikage en installatie-aktivifeiten op zee vormen een aparte discipline binnen de offshore industrie. DgiHeerema Groep neemt binnen deze aktiviteiten een toónaangevende positie op wereldniveau in. Onderdeel Y<on de Groep is Heerema Engineering Service B.V. te Leiden. A) Vondellaan 47, 2332 AA Leiden HEEREMA Tel.: 071-351535 De Leidse Onderwijsinstellingen bieden prettig werk aan enige voor de afdelingen: Lesverzending Postverwerking Lithomagazijn Wij vragen een leeftijd van 18—21 jaar en een opleiding op LEAO/MAVOlniveau. Belangstelling? Neem dan contact op met onze afdeling Per soneelszaken tel. 071 —45 12 12. leidse onderwijs Sir instellingen Leidsedreef 2, 2352 BA Leiderdorp Visser Smit Hanab Visser Smit Hanab bv voert werken uit op het gebied van gas- en waterleidingen, kabels, installatiebouw, stadsverwarming, weg- kruisingen en zinkers. Visser Srtiit Hanab bv te Valkenburg (ZH) heeft in verband met uitbreiding van de werkzaamheden op het gebied van leiding- werken (onder- en bovengronds) en kabelwerken in het noor delijke gedeelte van Zuid-Holland plaatsingsmogelijkheden voor: Telefonische of schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Visser Smit Hanab bv, 't Boonrak 45,2235 ED Valkenburg (ZH). Telefoon: 01718-71941 t.a.v. de heer J. H. Sip, afd. Personeel Organisatie. Drukkerij Deltabach is een kleine maar goede drukkerij die gevestigd is op het industrieterrein "Grote Polder" bij de Hei- neken Brouwerij te Zoeterwoude. Met behulp van zo'n vijfentwintig medewerkers en een modern machinepark, wordt er in vlot tempo een gevarieerd pakket organisatie-, handels- en reklamedrukwerk vervaardigd. Door de sterke groei en onder invloed van de arbeidstijdverkor ting hebben wij op korte termijn behoefte aan de volgende nieuwe enthousiaste medewerkers: Voor onze omstelbare vierkleurenpers zoeken wij een gediplo meerde enthousiaste vakman voor wie de G.T.O. V.P. geen geheimen heeft en die de volle verantwoording voor snel en toch goed werk aankan. Wij denken aan iemand met een grafische M.T.S.-opleiding en een calculatiediploma. Hij of zij zal in overleg met de verkooplei der offertes gaan uitbrengen. Daar wij graag de calculaties met behulp van het aanwezige computersysteem willen maken is enige ervaring met, of grote belangstelling voor computers wenselijk. Om af en toe te kunnen bijspringen in de verkoopbinnen- of bui tendienst is een flexibele instelling en commercieel inzicht noodzakelijk. Wilt u meewerken aan de expansie van een bloeiend bedrijf? Reageer dan snel! Bel, schrijf of stap tijdens de werktijd bij ons binnen en vraag naar de heer De Jong. Energieweg 25 2382 NB Zoeterwoude-Rijndijk Telefoon 071 - 89 92 41 Produktiemedewerker voor een palletfabriek in Voorschoten zoeken we pro ductiemedewerkers die tevens ervaring hebben in het besturen van een vorkheftruck. De werktijden zijn van 7.45 tot 16.30 uur. Het werk is voor onbepaalde tijd en met ingang van zo spoedig mogelijk. Chauffeur Per direkt zoeken we een chauffeur groot rijbewijs en met enige ervaring. Je mag maximaal 23 jaar zijn. Het werk vindt plaats bij een transportbedrijf in Leiden, en gaat langere tijd duren. De werktijden zijn in 2-ploegen- dienst. LTS'er metaal Met spoed zoeken we een LTS'er metaal voor een bedrijf in Voorschoten. De werkzaamheden bestaan uit het stellen van machines, produktiewerkzaamheden etc. Je moet langere tijd beschikbaar zijn. De werktij den zijn van 7.45 tot 16.30 uur. Produktiemedewerkers Voor een reklamebureau in Voorschoten zoekt Rand stad 18 en 19 jarigen voor produktiewerkzaamheden. De werktijden zijn variabel, namelijk in 2-ploegen- dienst, respectievelijk van 6.00 tot 14.00 uur en van 14,00 tot 22.00 uur. Je moet direct kunnen beginnen en voor langere tijd beschikbaar zijn. Op alle functies kunnen zowel mannen als vrouwen reageren. Leiden, Kort Rapenburg 6 kantoor- en gezondheidszorgpersoneel 071-149541 technisch- en industriepersoneel 071-14 65 46 Katwijk, Voorste 62 01718-75041 Alphen a/dRijn, Julianastraat 94 01720-9 14 42 Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Inl. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071) 14 49 41 Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp is een algemeen zie kenhuis met 389 bedden. De 100 leerling-verpleegkundi gen volgen de theorie-opleiding aan de Centrale School Nieuwer- oord te Leiden. De praktijkbegeleiding wordt ver zorgd vanuit een stafafdeling binnen de verpleegkundige dienst. Voor de afdeling Longziekten/ K.N.O. en Algemene Chirurgie (part-time 80%) zoeken wij een praktijkbege- (eid(st)er die bereid is de 80% baan op beide afdelingen in over leg nader in te vullen. Vereisten: hèt diploma A-verpleegkundi ge dan wel HBO-V; ruime verpleegkundige erva ring; cursus stage-begeleiding; docenten-opleiding of de be reidheid deze part-time te vol gen. Wij bieden: een boeiende, zelfstandige functie, werkend vanuit een klein team; een aanstelling, afhankelijk van opleiding en ervaring van maximaal in de rang van 1e verpleegkundige; toepassing van de CAO-zie- kenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaar ne verstrekt door de heer H. Ro- mijn, opleidings-coördinator. Telefoon 071-899250 toestel 586. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder vermelding van vac.nr. 14/86. c:cn.1ncn i ji„ Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp analist (v/m) (38 uur p/w) vacaturenummer: 6-111/1158 Taak: Zij/hij zal deelnemen aan een mede door SON gesteund project ter clonering en karakterisering van het honde-gen voor het bloedstollingseiwit factor VIII. Met dit gen zal gepoogd worden aan hemofolie lijdende honden te behandelen via de zogenaamde gen therapie. Vereist: - HBO-B (HLO)opleiding, biochemie; - ervaring met moleculair-biologische technieken en/of weefselkweek strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 3271,- bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. n Ormondt, tel. 071-148333 Vakgroep Medische Biochemie van de Faculteit der Geneeskunde analist (v/m) (38 uur p/w) vacaturenummer: 6-112/1158 Taak: Assistentje bij het onderzoek naar de gevolgen van blootstelling van cellen aan reactieve zuurstofmole- culen of aan agentia die deze kunnen induceren. De bereidheid om te kunnen werken met proefdieren moet aanwezig zijn. Vereist: HBO-B (HLO), (bio)chemische richting. Salaris maximaal 3271,- bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. biochemisch analist (v/m) (38 uur p/w) vacaturenummer: 6-117/1158 Taak: - Het in het kader van een experimenteel immunohistochemisch onderzoek betreffende surfactantvorming inde menselijke long zelfstandig verrichten van analytische bepalingen met behulp van o.a. eiwitchemische- en immunologische technieken zoals eiwitzuivering door kolom- chromatografie ELISA; - bereiding van monoclonalen; - het (mede)interpreteren van de resultaten van het onderzoek. Vereist: - HBO-biochemische richting; - ervaring met eiwitchemie en immunologische technieken, zoals eiwitzuivering door kolom- chromatografie ELISA etc. strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 3271,- bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst tot uiterlijk 1-1-1987. Verlenging is niet uitgesloten. Inlichtingen bij: Mw. dr. A. A. W. ten Have-Opbroek, tel. 071-148333 tst. 2995 of 2968 (overdag) of 071 -134464 ('s avonds). Subfaculteit der Psychologie, vakgroep Ontwikke lingspsychologie, van de FSW secretaresse (v/m) (19 uur p/w) vacaturenummer: 6-028/1158 Taak: - Het verzorgen van de correspondentie van de vakgroep; - het bijhouden van het vakgroepsarchief; - het voeren van de studentenadministratie; - het verstrekken van inlichtingen aan medewerkers en studenten; - het bedienen van de telefoon; - het verzorgen van al het voorkomende typewerk (ook in de moderne talen); - het bijhouden van de vakgroepsagenda; - het opstellen van reisdeclaraties. Vereist: '- HAVO met secretaresse-opleiding of gelijkwaardig niveau; - uitstekende typevaardigheid, ervaring met secretaresse-werkzaamheden; - zelfstandig en nauwkeurig kunnen werken; - in staat zijn om met moderne tekstverwerkende apparatuur te werken of bereid zijn zich deze vaardigheid te verwerven; - bekendheid met universitaire organisatie strekt tot aanbeveling; - goede contactuele eigenschappen. Salaris maximaal 2725,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Vakgroep Talen en Culturen van Japan en Korea van de Faculteit der Letteren vakgroepssecretaresse (v/m) (32 uur p/w) vacaturenummer: 5-394/1158 Taak: - Het verzorgen van de vakgroepscorrespondentie; - het beheer van het archief; - het verrichten van typewerk; - het verzorgen van de studentenadministratie; - ontvangen van bezoekers, geven van inlichtingen, notuleren van vergaderingen. Vereist: - Voltooide middelbare opleiding; - secretaresse-opleiding; - ervaring met moderne tekstverwerkende apparatuur; - ervaring als vakgroepssecretaresse strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 2960,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op^en vast dienstverband. Inlichtingen bij: Drs. J. Scholten, tel. 071-148333 tst. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 9500, 2300 RA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 18