Sl mm hoi ili a Leiden nu echt zeker van plek Karin Kania klasse apart LUGDUNUM - QUICK - Van Rooijen weg bij Leiderdorp U.V.S. - SLIEDRECHT ZATERDAG 22 MAART 1986 SPORT Ondeugdelijk "De uitspraak, van de tuchtcom- missie is ondeugdlijk gemoti veerd", merkte Ruud Dobbelaar in de krant van maandag op. De aanstaande jurist verleent bij stand aan de voetbalvereniging LDWS, door de tuchtcommissie van de KNVB schuldig bevon den aan het staken van de wed strijd tegen Van Nispen. De bondsbonzen hebben LDWS, dat inmiddels in beroep is gegaan, twee punten in mindering gege ven en volgens de schakende en wielrennende student Dobbelaar deugt dat niet. Arbiter Henk Vos uit Leerdam floot zondag 22 december het vierdeklasseduel tussen LDWS en Van Nispen elf minuten voor tijd af. Vos voelde zich bedreigd door spelers van de thuisclub die de spelleider er kennelijk wat al te nadrukkelijk op wilden wijzen dat hun ploeggenoot Cees de Roode pijn leed en dus verzor ging nodig had. Maar volgens Vos stelde de routinier zich aan en wilde hij slechts tijd rekken. De stand was namelijk 1-0 in het voordeel van LDWS (doelpunt van Ger de Roode) dat met tien man speelde omdat Ger Nachtegeller (aanmerkingen op de leiding) uit het veld was ge stuurd. In zijn onderzoek stuitte 'rechtsdeskundige' Dobbelaar op opmerkelijke verschillen tus sen het rapport van de scheids rechter en de officiële ten laste legging: "De scheidsrechter heeft op het wedstrijdformulier geschreven dat hij het duel heeft gestaakt omdat hij zich door de spelers be dreigd voelde, maar in de aan klacht wordt gesproken van sta king door wangedrag ten opzich te van de scheidsrechter en be dreiging van de scheidsrechter door het publiek". Nou en? "Nou, die man is dus helemaal niet door het publiek bedreigd Klopt dat? arbiter Vos: "Van bedreiding door het pu bliek heb ik inderdaad niets ge merkt".. Dus is het zo gek nog niet dat LDWS in beroep is gegaan? Vos: "Daar laat ik me niet over uit. Als ik rapport heb opgemaakt en eventueel als getuige ben ge hoord, is een zaak voor mij afge daan. Ik ben hoofdagent van po litie in Amsterdam en als ik me druk zou moeten maken om elke zaak waar ik bij betrokken ben dan zou ik geen leven hebben...". Wie zich wel drukt maakt, is Ruud Dobbelaar. Behalve de ten laste legging deugt volgens hem ook het vonnis van de tuchtcom missie niet: "In de uitspraak is niet verwe zen naar het artikel uit het tucht- reglement waar de maatregel op is gebaseerd". Nou en? "Nou, in de gewone recht spraak zou dan onmiddellijk van vervolging worden af ge- Maar de tuchtrechtspraak is dus geen gewone rechtspraak. Dobbelaar heeft evenwel nog meer ijzers in het vuur. In de bi bliotheek van de universiteit heeft hij de bundel Sport en Recht doorgebladerd en is tot de volgende conclusie gekomen: "In dit soort gevallen is het nooit gebruikelijk geweest om twee punten in mindering te brengen. Wel wanneer een club bijvoorbeeld met een niet gerech tigde speler is uitgekomen. Bij wanordelijkhedenwaar in het geval LDWS dus sprake van is, worden meestal andere straf maatregelen genomen". Met LDWS is Dobbelaar ook verbaasd over het feit dat de Vlietclub de laatste elf minuten maar met negen man mag volma ken. Dobbelaar: "Terwijl er toch tien man op het veld stonden toen de wed strijd werd gestaakt. Behalve Ger Nachtgeller heeft ook Ger de Roodè een schorsing gekregen. Heel merkwaardig, want hij had zelfs geen boeking gehad. Mis schien hebben ze hem bij de bond wel verward met Cees de Roode". Kortom, een ondeugdlijke kwestie. Benieuwd waar het op uitdraait. De gebroeders De Roode (links Cees) door de tuchtcommissie van de KNVB verward? Karakter (2) Hoofdstuk twee van de bestsel ler 'Terug naar Oegstgeest'. Vori ge week stelde Maarten Perfors de mentaliteit van de selectie van de plaatselijke afdelingsclub aan de orde. "Ons vlaggeschip is zinkende. Ik denk dan ook dat dit schip niet meer door de branding heen zal komen", aldus Perfors, die min of meer werd geruggesteund door trainer Boesveld. Volgens Oegstgeest- lid Walter Landesbergen worden de zaken op De Voscuyl te zwart gallig bekeken. In het clubblad meldt de ex-eerste elftal speler: "Zaterdag j.l. was ik sinds lan ge tijd weer eens op De Voskuyl. Het eerste speelde thuis. Het was mooi weer. Ik hoefde niet te werken, niet te leren. En daar ik geen enkele hobby heb en niet de creativiteit bezit om 'mezelf te vermaken, dacht ik... Mijn aan wezigheid is dus verklaard. Ook had ik me een beetje laten leiden door het stukje in het clubblad. 'Ons vlaggeschip zou zinkende zijn in een poel van azijn'. Die noodkreet had me nieuwsgierig gemaakt. Was het werkelijk zo erg als het clubblad suggereerde Het leek me stug". "Op het sportpark schalde de muziek. Uitbundig wapperden de hoekvlaggen. Ik ontmoette al leen maar vrolijke mensen: de voorzitter met een brede grijns, Daan met een innemende glim lach, Dick met pretogen, Alex in een uitgesproken geanimeerde stemming, mijn vader en Pieter. Nergens zag ik een zuur gezicht. Waar ik ook keek, overal plezier. Niet direct een omgeving voor een verdrinkingsdood. En ik kreeg gelijk. Ons vlaggeschip zonk niet. Het won. Met een Vos- kuylmentaliteit in de zeilen schoot het door de branding naar de eindhaven". "Na afloop sprak ik met som mige bemanningsleden. Aardige jongens. Karaktervol ook. En die noodkreet dan? Achniets nieuws. Hij keert jaarlijks terug en komt net zo verwacht als zo mer na de lente. Hij hoort bij de winterpauze zoals een lauwer krans bij een kampioenschap". Maar één zwaluw maakt na tuurlijk nog geen zomer. Lekker bekkie Trainer Wim Niesing gaat weg bij de korfbalclub Zuiderkwar tier. Vooral de vrouwen zijn be nieuwd wie Niesings opvolger wordt. De dames zijn niet zozeer geinteresseerd in de technische kwaliteiten van de nieuwe oefen- meester, zo blijkt uit een niet on dertekend artikel in het clubblad ZKWeek Nieuws: "Zoals misschien nog niet ie (archicffoto's Holvast». dereen weet zal de trainer/coach van het eerste, Wim Niesing, Zuiderkwartier aan het einde van dit seizoen gaan verlaten. Bestuur en TC zijn dus druk op zoek naar een trainer/coach voor volgend seizoen. Zo'n nieuwe trainer/coach blijkt ook de spe lersgroep niet onberoerd te laten, gegeven de volgende gebeurte nis". "Na de wedstrijd van het eerste tegen Kwiek afgelopen woensdag ging het gerucht dat aan een ta fel bij een bestuurslid en een TC- lid de nieuwe trainer zou zitten. Jonge sportieve bink met een lek ker bekkie, afkomstig uit Kam pen. aldus de beschrijving van één der dames van het eerste". "Vooral de dames waren na een nadere inspectie zeer tevre den met hetgeen zij hadden ge zien. Na enige discussie in de spe lersgroep bleek men duidelijk te vreden met deze Kamper Ui, vooral de dames. Het besuurs- en TC-lid in kwestie hadden deze reactie niet verwacht en zaten toch wel met een probleem. Hun PTT-collega voldeed dan wel aan de beschrijving, er was ech ter één maar, hij weet absoluut niets van korfbal! Bestuur en TC moeten jullie dus teleurstellen, maar zullen proberen bij het zoe ken naar een nieuwe trainer te gemoet te komen aan de wensen van de dames". "Jong, sportief en een lekker bekkie". Glaszuiver Jan Keizer keurde afgelopen zondag de treffer van Ajacied John Bosman af in de kraker te gen PSV. De televisiebeelden echter registreerden een geoor loofde actie van de Amsterdamse spits ten opzichte van Stevens, die weliswaar wat werd gehin derd, maar niet in die mate om Bosmans treffer wegens obstruc tie af te keuren. PSV-doelwach- ter Hans van Breukelen bekende tegenover Frits Barend en Henk van Dorp van Vrij Nederland dat het doelpunt van Bosman goed gekeurd had moeten worden: "Als ik heel eerlijk ben, moet ik toegeven dat het een zuiver doel punt was. Stevens en Bosman duwden elkaar een beetje. Ook al ben ik keeper, ik vind dat aan vatiers in Nederland te weinig beschermd worden. Aanvallers mogen niets. Zo'n spits als Andy Gray in Engeland zou hier geen wedstrijd spelen. Die zou elke wedstrijd een gele kaart krij gen." Kriegelig Hockey (speel je met een stok- kie) geldt nog altijd als een elite- sport. Lulu ergert zich daar aan getuige haar bijdrage aan het clubblad Krompraet van de hoc keyclub Catwijck: "Laatst had ik weer zo'n onge lovige Thomas aan de telefoon. Er werd. gebeld om te vragen of mijn zoon naar een verjaardags feestje van een vriendje kon ko men. Ik antwoordde dat hij dat wel erg graag zou willen, maar dat hij dan later zou komen, om dat hij eerst een wedstrijd moest spelen. 'Tegen wie moet hij voet ballen?'. was daarop de vraag. Op mijn antwoord dat hij niet voetbalt, maar hockeyt,volgde een onbegrijpend stilzwijgen, waarna wat benepen werd ge zegd: 'Maar dat is toch alleen voor burgemeesters- of notaris kinderen'. Ik schoot in de lach en antwoordde dat het dan wel erg moeilijk zou zijn om een elftal bij elkaar te krijgen, omdat die er nu eenmaal niet voor het op scheppen zijn. 'Ja, nou ja, je snapt wel wat ik bedoel, die hoc keyers zijn toch allemaal mensen die ook 'tanissen' en golfen en zo'. Toen werd ik toch wel een beetje kriegelig en legde uit dat niet al leen hij, maar ook ikzelf hockey speel en dat, als je de ledenlijst van de club bekijkt, er mensen op staan van hoog tot laag en dat die met z'n allen echte teams vor men zonder te kijken naar wat een ander, of diens ouders, in het dagelijks leven doet. Het was ech ter duidelijk dat mijn verhaal aan dovemansoren was gericht, wat ik toch wel jammer vind". Maar wel begrijpelijk zolang de voetbalclub gewoon Katwijk en de hockeyclub heel elitair Catwijck heet. Neerlandicus Fred Bink is de man van de be schouwende bijdragen aan het clubblad Goal van de voetbalver eniging Leiden. Deze week blikt Bink terug op een eerdere be schouwing: "Ik heb nogal wat kommentaar gehad van diverse Neerlandici in de club, die zich afvroegen wat het woord 'fusiëren' inhield. Eén opperde zelfs dat ik 2 l 's vergeten was en zodoende ZLC met ge weervuur wilde uitroeien om zo aan een jeugdhonk te geraken. Blunderen doen we allemaal wel eens, er had natuurlijk 'fuseren' moeten staan". Recordregen in Alma Ata ALMA ATA (GPD) - Terwijl gisteravond de Nederlandse schaatsploeg een illusie armer ergens tussen Moskou en Frankfurt door het luchtruim schoot, verpulverde Karin Kania-Enke op Medeo het ene wereldrecord na het andere. De 24-jarige Oostduitse sloeg eerst glanzend toe op de 500 meter: 39,52. Later op de avond bezorgde ze haar landge note Andrea Ehrig een enorme afknapper. Onmiddellijk nadat Ehrig haar eigen wereldrecord op de 3000 meter iets Karin Kania was ongenaakbaar op de MedeobaanDe Oostduitse vestig- had bijgesteld (4.20,07), ging Kania daar nog eens twee se- de gisteren maar liefst twee wereldrecords, op de 500 en de 3000 meter. conden onder door: 4.18,02. <"chitfroto Play-offs bereikt na wilist op Werkendam LEIDEN - BS Leiden heeft zich gisteravond als vierde en laatste ploeg geplaatst voor de play-offs om het Nederlands basketbalkampioenschap. De Leidenaars maakten in de Nu Karin Kania naast het len van titels onstuitbaar bezig is de grenzen van het vrouwen- schaatsen te verleggen, bereikt ze de status van fenomeen, zoals des tijds Eric Heiden bij de mannen. Met een wedstrijd- en reisprogram ma achter de rug, waar menig top sporter bij rilt is ze verre van luste loos in Alma Ata neergestreken. Binnen een maand was ze in Japan voor het WK sprint, direct gevolgd door een bezoekje aan Groningen, het slot van de World Cup in Inzeil en daarna het nationale sprintkam pioenschap in Karl-Marx-Stadt. Haar vorm en inspiratie hebben er nauwelijks onder geleden, zo bleek toen op Medeo voor haar het eerste startschot viel in de traditionele ontmoeting met de Sowjet-Unie. Twee keer eerder volbracht Ka nia dit seizoen de 500 meter al bin nen veertig seconden. Het drie jaar oude wereldrecord van haar land genote Christa Rothenburger (39,69) stond dus op springen. Ro thenburger was er gisteren niet bij toen Kania in precies 87 slagen de eindstreep bereikte en juichend de armen in de ijle Aziatische lucht stak bij het zien van de cijfers 39,52 op het immense scorebord. Ze had het weer meegehad, dat zeker. Het was rond half zeven vrij wel windstil en de temperatuur schommelde rond het vriespunt. „Toch was het niet ideaal", vond ze zelf als regelmatige bezoekster van Medeo, „want het ijs kon nog veel beter. De bochten waren kapot ge reden omdat er na de sprints van de mannen geen baanverzorging was. Maar ik wist dat het wereldre cord binnen mijn bereik lag. De laatste weken is de 500 meter im- ADVERTENTIE A.S. ZONDAG 14.00 UUR mers steeds goed gegaan". Toen de landenstrijd, voor een duizendtal toeschouwers, amper op gang was gekomen, zagen de kansen er voor Kania al gunstig uit. Hoewel de Sowjets, net als te gen de Nederlanders hun promi- mentste mannen-schaatsers buiten de arena hielden, kwamen subtop pers tot enkele voortreffelijke pres taties. Zagidoellin, een reserve no ta bene, ging binnen 37 seconden rond en hetzelfde presteerde, voor het eerst, de Oostduitser Uwe Mey, die twee nationale records vestig de. Een andere opvallende sprinter was de pas 17-jarige Roman Po- padtsjoek uit Kiev. Eerder deze week vestigde hij twee junioren- wereldrecords op de 500 en dui zend meter. Gisteravond overtrof hij zichzelf met 37,06, hetgeen ui teraard weer een nieuwe wereld toptijd opleverde. Het wekte dan ook geen verba zing dat Karin Kania in de record- lawine haar partijtje mee ging bla zen. De eerste honderd meter ging langzamer dan in de recordrace van Rothenburger (10,90 tegen 10,79), ondanks de aangetaste bochten werkte ze zich er volledig in balans doorheen. Twaalf slagen gebruikte Kania op het laatste rechte eind om in recordtijd tussen de electronische ogen door te flit- Omdat van anderen, wegens het ontbreken van de vereiste klasse geen wereldrecords verwacht mochten worden, was het wachten op het tweede optreden van Kania. Recordhoudster Andrea Ehrig, opgejaagd door de gedachte dat Karin Kania na haar op het ijs ver scheen, zette de koers op de 3000 m uit. Ze liet er geen gras over groeien. Resoluut dook ze onder haar snelste schema en kwam al leen in de slotronde even in adem nood. Niettemin stond er ander maal een vers wereldrecord in lich tende cijfers: 4.20,07. Kania vertrok nog vlugger, ter wijl de temperatuur tot zeven gra den onder nul was gedaald. Haar persoonlijke toptijd tot dat mo ment (4.25,93) had geen enkele waarde meer, regelrecht ging ze in haar kenmerkende krachtige tred door naar een nieuwe mijlpaal on der de 4.20. Veel mannelijke colle ga's zijn, zelfs op Medeo, daartoe niet in staat en om een andere ver gelijking te trekken, Leo Visser, de Nederlandse nummer acht van het WK in Inzeil, heeft nauwelijks een snellere sprinttijd (39,39) op zijn naam dan Kania. De 39 blank is binnen bereik van de fraai ge bouwde Oostduitse wanneer Me deo haar echt de meest optimale omstandigheden kan bieden. LEIDERDORP - Hans van Rooij en vertrekt aan het einde van het lopende basketbalseizoen als trai ner-coach van BV Leiderdorp. Van Rooijen heeft zijn spelers donder dagavond van zijn onverwachte besluit op de hoogte gesteld: „Er is sprake van verzadiging, ik wil min stens een jaar wat anders gaan doen. Naar de bioscoop of op mijn gemak naar andere wedstrijden gaan kijken". TOT ZIENS! De Tegelhandel Het besluit van de sportdocent aan de Leidse Universiteit kwam voor Leiderdorp als een verras sing. Hans van Rooijen was na en- kele jaren het Rijswijkse Lokomo- Oranj e tief geleid te hebben weer bij»Lei- derdorp teruggekeerd en voerde de rayonploeg eerder deze week naar de finale van de Nederlandse beker. Van Rooijen wees aanbie dingen van onder meer Green Eagles en Blitz van de hand: „Ik heb het best naar mijn zin in Lei derdorp, maar na twaalf jaar ben ik enigszins op het basketbal uitgeke ken". Van Rooijen blijft wel coach van de studentenploeg LUSV: „Dat maakt onderdeel uit van mijn dagelijkse werk, maar alle neven functies geef ik op". Hans van Rooijen hoopt met het binnenhalen van de basketbalbe ker afscheid te nemen van Leider dorp. Gisteravond zijn de speelda- ta voor de finale bekend gemaakt. Op 12 april speelt Leiderdorp thuis, een week later is de return bij 3V0 Alphen. Beide teams ont moeten elkaar vanavond al voor de competitie. BVO moet winnen om nog een kans te maken op de rayontitel en de daaraan verbon den promotie naar de eerste divi- Marcel Huybens van Leiderdorp vertrekt morgen met het Neder lands juniorenteam naar het Spaanse deel w.i Andorra voor deelname aan het kwalificatietoer nooi voor de Europese kampioen schappen. Oranje ontmoet volgen de week in Andorra de ploegen van Turkije, Spanje, Ierland en Portu gal. De eerste twee teams plaatsen zich voor de titelstrijd, die deze zo mer in Oostenrijk gehouden wordt. In de Nederlandse ploeg bevinden zich naast de 18-jarige Leiderdor per ook twee eredivisiespelers: Menno Halewijn (Canadians) en Rick Cremer (Greyhounds). Marcel Huybens ruilt Leider dorp aan het einde van het seizoen warschijnlijk in voor de Universi teit van Utah. „Die lui bellen me gek", aldus Huybens, dfe wel oren heeft naar het Amerikaanse aan bod. ADVERTENTIE A.s. zondag 14.00 uur slotwedstrijd van de Werkendam: 108-72. Omdat Canadians woensdagavond voor een surprise zorgde door Den Bosch te verslaan (99-98) moest Leiden na de eigen nederlaag te gen Den Helder zijn laatste duel wel winnen. Bij Leids verlies en ei gen winst vanavond in Haaksber gen zouden de Amsterdammers zich anders alsnog bij het kwartet titelkandidaten hebben kunnen voegen. BS Leiden maakte tegen Werkendam echter al na enkele mi nuten duidelijk dat het zover niet zou komen. Ironie Wie Leiden in de eerste ronde van de woensdag van start gaande eindronde ontmoet wordt pas van avond bekend. De ironie wil name lijk dat het nu afgevallen Cana dians door winst of verlies tegen Haaksbergen kan bepalen of de ploeg van Ruud Harre wijn uitkomt tegen Den Helder of titelverdedi ger Den Bosch. In beide gevallen begint Leiden met een uitwed strijd. Ruud Harrewijn rekent op Den Bosch, dat het momenteel moet stellen zonder de geblesseer de Jelle Esveldt en Richie John son, als tegenstander. BS Leiden weet zich op grond van de eerdere resultaten tegen de aartsrivaal ook bij voorbaat niet kansloos, terwijl Den Helder een veel lastiger oppo nent zou zijn. De opluchting in het Leidse kamp werd gisteravond overscha duwd door de steeds zwarter wor dende wolken die zich boven Lei den samenpakken en die het zicht op verlenging van het verblijf in de eredivisie wegnemen. Nog altijd is er geen sponsor, terwijl het duide lijk is dat Leiden geen tweede sei zoen op de huidige basis (met drie bedrijven als deelsponsors) kan doorgaan. Er is ook geen enkel zicht op een nieuwe geldschieter, zodat de ploeg na de laatste play off wedstrijd uitelkaar zal vallen en Leiden in de eredivisie niets meer te zoeken heeft. De situatie is enigszins te vergelijken met die van Donar, dat een aantal jaren ge leden zelfs als landskampioen uit de play-offs tevoorschijn kwam, om daarna met lege handen in de eerste divisie verder te moeten. Werkendam is inmiddels al op dat station beland. „Wij hebben geen nieuwe sponsor. Onze spelers zijn al met het volgend seizoen be zig, met het zoeken naar een ande re club. De ploeg heeft in feite al competitie korte metten met tegenstander Supercracks BS Leiden - Werkendam 108-72 (54-28) Scores Leiden: Hagens 29 (10 assists), Kragtwijk 20 (9 reb), Heijdeman 17 (67°.). S.Kales 13. Emanuels 12 (8 ass.). Van Helf teren 10, Van Egmond 4.0.Kales 2. Zaal 0. Schotpercentage team: 64%, rebounds 41, balverlies 18. Werkendam: Polk 20, Govers, Wright en De Jager 8, Van Beesd en Camero 6, Van de Lagemaat 4, Van der Pijl 2. Schot: 42%, rebounds 26, balverlies 21. Arbiters: Van Dishoeck, Faassen. Toe schouwers: 250. Vijf fouten: Van Egmond, Van Beesd. Stand aan kop: Den Bosch 35-58, Den Hel der 35-46, Haaksbergen 35-46, BS Leiden 36-46, Canadians 35-42, Weert 35-40. Eerste ronde play-offs: 26 i dien noodzakelijk 31 r opgehouden te bestaan", manager Ton van Velzen bekeek de verrich tingen van zijn team met sombere blik. „Wat we hier vanavond heb ben laten zien noem ik een wan prestatie. Het hoeft kennelijk niet meer. Nu denkt iedereen natuur lijk dat we Leiden de punten ca deau hebben gedaan. Dat is niet zo. Leiden heeft in het begin gewoon fanatiek verdedigd en daarna heb ben mijn spelers het opgegeven". Van Werkendam, dat thuis nog van Leiden had gewonnen en dins dag na verlenging de winst pakte tegen Weert, mocht inderdaad meer verwacht worden dan het gis teren vertoonde spel. Feit was dat de Brabanders al na vijf minuten kansloos waren en verlangend uit keken naar het eindsignaal. Ge stuwd door een schijnbaar onver moeibare Emill Hagens jaagde Lei den de bezoekers in die korte tijds spanne genadeloos over de kling: 18-4. Daarna nam Leiden wat gas terug en toen Hagens halverwege de eerste helft met drie fouten naar de kant werd gehaald, viel de wed strijd stil. Op dat moment leidde BS met 33-14, bij de terugkeer van de energieke spelmaker vijf minu ten later was er nauwelijks ge scoord (42-24). Hagens zette zijnr ploeg echter nog voor het rustsig- naal terug in het rechte spoor: 54- 28. *Na de hervatting eenzelfde spel-. beeld. Leiden startte andermaal overdonderend (67-32) om daarna met bankspelers als Oscar Kales en Leon Zaal de duimschroeven weer losser te drg^ien, waardoor Mi chael de Jager en Mei vin Polk voor Werkendam hog wat punten bijeen konden sprokkelen. Pas in de slot minuten ging de Leidse motor, waarin coach Harre wijn zijn kern spelers zoveel mogelijk 'rust' pro beerde te geven, nog een keer op volle toeren draaien. Sander Kales voerde Leiden over de 'honderd puntengrens' naar de 108-72 zege en de nu eindelijk zonder enig voorbehoud zeker gestelde plaats in de play-offs. Leiden heeft daarin sinds de invoering in 1978 niet ont broken, maar is nu de eerste ploeg die de eindstrijd behaalt zonder ge bruik te maken van Amerikanen. Het kwartet ploegen wordt volge- maakt door Den Helder, Den Bosch en Haaksbergen. HANS JACOBS ADVERTENTIE Emill Hagens zette Leiden rechte spoor tegen het tegenvallen de Werkendam, (archieffoto Van Boven» Toptofeltennis Bezoek vandaag de laatste compe titiewedstrijd Heren: SCYLLA-SJAAROEMA Dames: SCYLLA-TORENSTAD De toegang is gratis. Aanvang 18.00 uur Talettenniscentrum Scylla Cathaninestraat to (zijstraat Korevaarstraat). Aangeboden door: HEIN CHRISPIJN LEER ANTIEK Hoge Rijndijk 68 Hoge Rijndijk 260

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 13