■brinkmaan. garage uitzendbureau de koning IAMsiijij i póweri Praktijkbegeleidende (m/v) St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vai vakatures lease vertegenwoordiger Chef slager* mm 1e MONTEUR-STORING EN ONDERHOUD secretaresse marketing-afdeling m/v rf boerhaave haarlem Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Int. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071) 14 49 41 Garage Brinkmaan bv, Circle-lease partner en dealer voor Audi en Volkswagen voor Haarlem en omgeving, met een personeelsbezetting van 50 medewerkers zoekt voor haar lease afdeling een Wij denken aan een enthousiaste medewerker van 25-30 jaar, met een middelbare opleiding en een commercieel economische instelling. Hij/zij zal met de bestaande lease klanten contacten onderhouden en het lease park verder uitbouwen. Eventuele verdere opleiding en begeleiding vindt intern en bij de importeur plaats. U wordt verder gerugge- steund door een goed intern informatiesysteem. Het salaris zal in overeenstemming zijn met deze zelfstandige funktie. llw schriftelijke sollicitatie met informatie o ver opleiding en ervaring kunt U inzenden t.a.v. de direktie. Leidsevaart 10 2013 HA Haarlem tel. (023) 319118 Surinamewegl 2035 VA Haarlem tel. (023) 361614 Vondelweg 540 2026 BH Haarlem tel.(023)383934 vraagt (m/v): Doktersassistente Voor een relatie, een ziekenhuis, vragen wij met spoed een doktersassistente voor hele dagen en voor langere tijd. Datatypiste Voor een relatie te Zoeterwoude vragen wij voor langere tijd een datatypiste voor de werktijden van 10.30 - 20.30 uur. Medisch diktafoniste Voor een relatie te Leiden, een ziekenhuis, vragen wij met spoed een medisch diktafoniste voor langer tijd. Typiste/tekstverwerkster Voor een relatie te Leiden zoeken wij met spoed een typiste/tekstverwerkster voor 2 maanden. Liefst met bekendheid van een Océ tekstverwerker Commercieel medewerker Voor een relatie te Zoeterwoude zoeken wij een com mercieel medewerker. De taken zullen o.a. bestaan uit het onderhouden van verkoop- en commerciële kontak ten per telefoon met de cliënten. Het onderzoeken van verkoopperspectieven en het verwerken van opdrachten in het computerbestand. Opleiding HAVO/MEAO, aan gevuld met telefonische verkooptraining. Minimaal 2 jaar commerciële ervaring. Goede uitdrukkingsvaardigheid in Ned./Engels. Goede contactuele eigenschappen. Secretaresse voor een relatie te Leiderdorp, een handelsonderneming, zoeken wij per direct een secretaresse, die werkzaam zal zijn in een klein team en flexibel moet zijn. Verder wordt van haar verwacht dat zij goed kan typen en de telex kan beheersen. Gespecialiseerd in administratieve funkties. Torro Is een verkoopgroep van Edah B.V. Edah B.V. is een van de grootste op levensmiddelengebied in Nederland. Onze winkels opereren onder de namen: Edah, Torro, Basis markt Autorama en Dagmarkt Het aantal winkels neemt nog steeds fors toe. Torro onderscheidt zich door haar grote winkels met een zeer uitgebreid food en nonfood assortiment in zowel de zelfbedienings- als bedieningsafdelingen. De hoofdgroep Slagerijen exploiteert oa. in onze Torro-filialen ambachtelijke- en voorverpakkingsslagerijen. Voor de ambachtelijke slagerij in ons Torro-filiaal te Wassenaar zoeken wij een: Funktie-inhoud: - Verantwoordelijk zijn voor het wekelijks exploitatieresultaat waartoe behoren: bestellen, venverken en presentatie. - Konsument gericht denken en doen. - Leidinggeven aan een team van 10 medewerkers/sters. - Het verrichten van de bijbehorende administratieve werkzaamheden. - Uitvoeren van het dagelijks personeelsbeleid. Funktie-eisen: - In het bezit van het S.V.O. diploma. - Ruime ervaring hebben in het slagersvak. - Leeftijd vanaf 24 jaar. U heeft interesse? Schrijf dan een sollicitatiebrief aan: Torro, Kanaaldijk N.0.82, 5701 SB Helmond, ta.v. dhr. F. Bercx. Vermeld in de linkerbovenhoek van de envelop ons vakaturenummer FB11 -53 Geldt zowel voor mannen als vrouwen. Compudata Software B.V. ontwikkelt software ('Kernpro gramma's) die we ook zelf verkopen. Wij leveren daar naast algemene programma's als Open Access, Dbase, Wordstar, Spellbinder, Lotus, Multiplan etc. Bovendien geven wij in ons opleidings- en trainingscentrum een breed scala van cursussen aan gebruikers. Compudata Software B.V. is i maakt een snelle groei door. succesvol bedrijf alle ruimte om zich Voor medewerkers met ambitie is e verder te ontplooien. Op korte termijn willen wij ons team versterken met: Kliëntbegeleider m/v Tot zijn/haar takenpakket zal onder meer behoren; het telefonisch (direkt) beantwoorden van vragen en oplos sen van problemen, welke door onze kliënten worden aangedragen. Kandidaten zijn zij, die minimaal 21 jaar zijn; een voltooi de opleiding aan de M.E.A.O. hebben genoten of een voltooide opleiding H.A.V.O., aangevuld met diploma PD hebben. Ervaring iri het gebruik van "Micro-Software" pakketten strekt tot aanbeveling. Kwaliteitsbewaker m/v Tot zijn/haar takenpakket zal onder meer behoren; het testen van opgeleverde standaard- en speciale pakket ten, het schrijven van bijbehorende handleiding voor de gebruiker(s). Kandidaten zijn zij, die minimaal 25 jaar zijn; een studie op MBA-niveau hebben voltooid; beschikken over een goed mondeling en schriftelijk Nederlands taalgebruik. Gebruikservaring hebben met "Micro-Software" pakket ten. Vertegenwoordigers m/v Hebben inzicht in meerdere softwarepakketten als tekst verwerkers, spread-sheets en databases. Zij hebben een goed marktinzicht en zijn gewend om slagvaardig in te spelen op de behoeften van kliënten. De vertegenwoordigers zullen gaan opereren als onze adviseurs bij onze major accounts; ministeries, RIB, KMC en dergelijken. Wij bieden een uitstekende salariëring en goede secun daire arbeidsvoorzieningen en een zekere plaats in een succesvol bedrijf met doorgroeimogelijkheden. Stuur uw schriftelijke sollicitatie (met pasfoto en C.V.) t.a.v. de heer P.W.M. Weijers. Compudata Software B.V. Admiraal Banckertweg 4b 2315 SR Leiden BV DRANKENINDUSTRIE ALL IN DRINKS, gevestigd in Ter Aar, is een van Nederlands modernste bottelbedrijven. Het bedrijf heeft een totale bezetting van 30 medewerkers. Tot de belangrijkste aktiviteiten van het bedrijf behoren de botteling en verkoop van limonadesiropen, frisdranken, vruchtensappen en wijnen. Ter versterking van de organisatie zoeken wij een Als 1 e monteur wordt u verantwoordelijk voor storingsmontage en preventief onderhoud. Samen met 2 monteurs zorgt u ervoor dat er een optimale produktie plaats kan vinden. Daarnaast behoort het ombouwen van de bottellijn bij verandering van produkt tot uw takenpakket. Van u wordt een aktieve inbreng verwacht bij het opstarten van nieuwe projekten in de produktie. Wij verwachten van u, dat u binnen korte termijn leiding kunt geven aan onze Technische Dienst. Op langere termijn kunt u, bij gebleken geschiktheid, doorgroeien naar de funktie van assistent-bedrijfsleider. Van kandidaten verwachten wij: - MTS-Elektrotechniek - enige jaren sleutelervaring als storingsmonteur in een produktiebedrijf - goede organisatorische en leidinggevende kapaciteiten - leeftijdsi nd ikatie24-35 jaar Bent u geïnteresseerd in de door ons geboden funktie en voldoet u aan genoemde eisen stuurt u dan voor 22 maart a.s. een sollicitatiebrief met gegevens over opleiding, ervaring en motivatie naar, BV Drankenindustrie All In Drinks, Postbus 19, 2460 AA Ter Aar. T.a.v. de heer P. J. Vijlbrief. A BRUNSWICK COMPANY MARINE POWER NEDERLAND B.V. is de importeur van de bekende merken Mercu ry en Mariner buitenboordmotoren. De administratie, marketing- en service organisa tie is gevestigd in Zoeterwoude terwijl de distributie vanuit België wordt verzorgd. Er zijn circa 120 dealers die de produkten verkopen, deze zijn door heel Nederland verspreid. Wij zijn op zoek naar een goede Een vlotte jonge man/vrouw, met middelbare schoolopleiding aangevuld met een secretaresse-opleiding en/of enkele jaren ervaring in een soortgelijke funktie. Gezien het internationale karakter van ons bedrijf is een goede kennis van de Engelse taal zowel in woord als schrift beslist noodzakelijk. Behalve een gerichte opleiding en/of ervaring, vinden wij het erg belangrijk dat hij/zij uitstekende kontaktuele eigenschappen heeft, initiatiefrijk is en in staat zelfstandig beslissingen te nemen. Hij/zij zal immers frequent kontakt onderhouden met de dea lers, het reklameburo en vele andere relaties. Enige ervaring met het werken op een IBM PC is een pluspunt. Geboden wordt een uitstekend salaris en afwisselend, verantwoordelijk werk voor een dynamisch bedrijf, waar zo'n 10 mensen in hecht teamverband en in een goede onderlinge sfeer samenwerken. Belangstelling? Schrijf dan een brief met een volledig C.V. aan: MARINE POWER NEDERLAND B.V., CEMSTO B.V. schoonmakers/sters voor de avonduren, werktijden van 17.30 tot 19.30 en van 18.00 tot 20.00 uur. Min. leeftijd 18 jaar. Inlichtingen en aanmeldingen dagelijks tussen 10.00 en 12.00 uur bij Cemsto B. V.. Papengracht 7a te Leiden, tel. Ons verpleeghuis en reaktiveringscentrum biedt plaats aan 100 somatische en 200 psycho-geriatrische patiënten, verdeeld over 10 afdelingen. Per 25 augustus 1986 start de vernieuwde opleiding tot ziekenverzorgende (m/v) Deze herziene opleiding heeft een beroepsvoorbereidende periode van 30 weken. Deze periode bestaat uit: 23 lesweken op de centrale opleidingsschool "de Buitenrust"; 4 weken stage in ons verpleegtehuis: 3 weken vakantie. Gedurende deze periode ontvang je een zakgeldvergoeding ad. f. 395,- per maand (wijzigingen voorbehouden); daar naast zijn er uiteraard de mogelijkheden van kinderbijslag etc. Daarna zul je 23 maanden werkzaam zijn op basis van een leer- /arbeidsovereenkomst (36 uur per week) met een aan- vangsalaris van 1.1.199,- bruto per maand of het minimum (jeugd-jloon. (wijzigingen voorbehouden.) Om toegelaten te worden tot de opleiding moet Je voldoen aan de volgende eisen: Je dient minimaal In het bezit te zijn van het diploma L.B.O., waarvan alle vakken op c-nlveau, zo mogelijk gekombineerd met I.N.T.A.S.-diploma of Mavo-4, of een vergelijkbare opleiding. - Je moet bij aanvang van de opleiding de leeftijd hebben tussen 17 jaar 5 maanden en 20 jaar. HUISVESTINGSPROBLEMEN? Intern wonen is mogelijk in een personeelsflat, die in de buurt staat van ons verpleeghuis. Heb je belangstelling? Dan kun je informatie inwinnen bij en/of een sollicitatiebrief sturen naar mevrouw S. de Kroon, hoofd opleiding, Louis Pasteurstraat 9,2035 RJ HAARLEM, Telefoonnummer 023-339155. VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM^/ Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp is een algemeen ziekenhuis met 389 bedden. De 100 leerling-verpleegkundi gen volgen de theorie-opleiding aan de Centrale School Nieuwer- oord te Leiden. De praktijkbege leiding wordt verzorgd vanuit een stafafdeling binnen de ver pleegkundige dienst. Voor de afdeling Gynaecologie en Kraam ontstaat binnenkort een vacature voor een praktijkbe- (part-time 50%) geleidende die vanuit een klein team met grote zelfstandigheid kan werken. Wij vragen: het diploma A-verpik, dan wel HBO-V; ervaring op een soortgelijke afdeling; docentenopleiding of de be reidheid deze te volgen. Het bezit van de kraamspecialisa: tie strekt tot aanbeveling. Wij bieden: een boeiende functie met ont- wikkelings-mogelijkheden; aanstelling, afhankelijk van opleiding en ervaring maxi maal in de rang van Ie ver pik.; - toepassing van de CAO-zie- kenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaar ne verstrekt door de heer H. Ro- mijn, opleidingscoördinator. Te lefoon 071-899250 tst. 586. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u bin nen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder vermelding van vac.nr.: 21/86. c:en«i<tnn ooca i _:_ii Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 22