'Wolven' zeker van het kampioenschap Raas gokt op Van der Poel in Italiaanse klassieker Beslissing is gevallen Danaïden en ZKW buiten de prijzen Toppers sluiten af op de Haagse Uithof Yates te sterk Eén punt uit drie duels PAGINA 18 SPORT DONDERDAG 13 MAART 1986 LEIDEN - De zaalkorfbalcompeti- tie in de eerste klasse A is afgelo pen, veel sneller dan de Leidse deelnemers lief was. Zuiderkwar tier slaagde er gisteravond name lijk niet in om koploper Kwiek(Hg) te kloppen en zo een verlenging in de wacht te slepen. Na de 10-12 ne derlaag is naast Zuiderkwartier ook De Danaïden definitief uitge schakeld voor de titel. Erop gerekend had niemand in het Zuiderkwartier-kamp, lijfsbe houd was geruime tijd immers het enig haalbaar geachte doel, maar plots was de ploeg van coach Wim Niesing titelkandidaat. Koplopers bleken niet bestand tegen de span ning. De Danaïden incluis, en al leen het sobere, wat vertragende spel van de debutant bleek borg te staan voor enige regelmaat in de resultaten. Ook Kwiek had zich in de eerste ontmoeting stukgelopen op de Leidse onverzettelijkheid. Hetzelf de Kwiek, dat door de dramatische nederlaag van De Danaïden tegen Sperwers het afgelopen weekeinde onverwacht alleen aan kop was ge komen. Nu waren de omstandighe den echter duidelijk dwingender dan in het begin van het jaar. Een herhaling van de prestatie in Den Haag zou de titelstrijd weer heb ben opengegooid en een nacompe- titie noodzakelijk maken, terwijl Kwiek door een overwinning het kampioenschap direkt in de wacht zou slepen. Wil de Wit van Zuiderkwartier verspert zijn directe tegenstander de weg 1 Kwiek er toch r de korf. Via omwegen kwam (foto Loek Zuyderduin) Alle ingrediënten voor een zinde rende topper waren derhalve aan wezig. En spannend bleef het, tot de allerlaatste minuten. Leek Kwiek in de laatste minuten voor het einde van de eerste helft af stand te nemen (3-5), direkt na de rust (4-5 door Kitty van der Mark) kwam Zuiderkwartier alweer langszij. Een tweede demarrage van de over het algemeen wat zui verder schietende Hagenaars volg de direkt en drie minuten na de ge lijkmaker van Dirk Jan de Kreek oogde de 5-8 achterstand onover brugbaar. De rust, die het spel van de Leid se ploeg zo kenmerkte, was slechts even verstoord. Dirk Jan de Kreek zorgde voor 6-8, waarna Erik van Lunteren eerst 7-8 inschoot en ver volgens vanaf de stip (invaller Theo van Leeuwen acteerde zeer overtuigend) voor de gelijkmaker tekende. Ook met een tweede wis sel, Aldo Spadon voor Dirk Jan de Kreek, had coach Niesing succes, want direkt scoorde Rens Henzen van afstand zijn derde goal: 9-8. Het in grote getalen meegereisde Haagse publiek verstomde, zoals het ook een vijftal minuten later stil werd, nadat Erik van Lunteren een zelf geforceerde strafworp had benut: 10-9. Het kampioensfeest kon echter toch nog een aanvang nemen, want Zuiderkwartier slaag de er niet in de wedstrijd op slot te gooien. Eenmaal op gelijke hoogte besliste Kwiek op tactische wijze het duel. Spelen op balbezit lever de nog twee goals op een een wat geflatteerde 10-12 eindstand. De beslissing in de zaalkorfbalcompe- tie was gevallen. SAN BENEDETTO DEL TRON- TO (GPD/ANP) - Na afloop van de Tirreno - Adriatico vertrokken de vier Nederlandse ploegen met ge matigd optimisme richting Noord- Italië. Zaterdag is daar de eerste klassieker: Milaan - SanRemo. Vo rig jaar werd Hennie Kuiper ver rassend winnaar voor Teun van Vliet. Jean-Paul van Poppel wordt de kopman in de formatie van Roger Swerts. „Ik had vóór de Tirreno - Adriatico niet gedacht dat hij Mi laan - SanRemo zou kunnen win nen. Na zjjn verbluffende sprint in Ascoli Piceno maakt hij zeker een kans. In de regen-etappe naar Mon- tegiorgio heb ik hem bevolen af te stappen. Hij is met Kuiper en nog wat opgevers naar Imola gegaan om daar nog vijf uur te trainen". Bij Swerts krijgen Kuiper, die ziek was, en de Belg Fons de Wolf even eens een beschermde positie. Jan Raas riep uit Nederland Ad Wijnands, Gerrit Solleveld en de Belg Mare Dierickx op om Ludo Peeters, Jelle Nijdam (allebei ge vallen) en Joop Zoetemelk te ver vangen. De wereldkampioen heeft geen trek in de eerste klassieker, waarin het risico van een valpartij heel groot is. „Dat is niets voor mij", zei Zoetemelk. Raas gokt za terdag op Adri van der Poel. „Hij heeft in de Tirreno - Adriatico lang moeten zoeken naar zijn vorm. Hij had het gevoel tegen een muur op te rijden. Ik had dat vroeger ook wel eens. Adri is er doorheen geko men, omdat hij er veel voor deed. En zo hoort het ook. Als je beter wilt zijn dan een ander, moet je er .ook meer voor doen dan een an der". Peter Post rijdt met een ongewij zigde ploeg Milaan - SanRemo. Heel misschien laat hij de Belg Ed dy Planckaert overkomen. Diens landgenoot Eric Vanderaerden, in de slottijdrit van de Tirreno - Adriatico bijna omver gereden door een motoragent, is de vaste kopman van Peter Post. Teun van Vliet wordt eveneens beschermd. „Ik ben in de Tirreno - Adriatico niet veel wijzer geworden", zei Post, „het weer zat tegen". Post stuurt na Milaan - SanRemo Planckaert, Millar, Oosterbosch, Breukink, Van der Velde, Van Lancken, Winnen en Theunisse (of De Rooy) naar de Catalaanse Week. Roy Schuiten brengt slechts zes renners naar de start van de „Pri- mavera". Zijn Spanjaarden Delga- do en Bayon mochten voortijdig naar huis. „Ik heb eigenlijk geen ploeg voor de klassiekers. Alleen op de heuvels van de Waalse Pijl en Luik-Bastenaken-Luik kunnen mijn renners wat uitrichten. Het zijn allemaal ronderenners. Mis schien dat Rooks en Mutter zich in Milaan - SanRemo kunnen weren". Conflict Het managersconflict in de Ne derlandse profwielrennerij is uit de wereld. De twee managers, Gerrie van Gerwen en Peter Bonthuis, hebben overeenstemming bereikt over een werkwijze die in elk geval duidelijkheid verschaft voor de or ganisatoren van wielercriteriums. Zij zullen alleen te maken krijgen met Van Gerwen, de officiële ma nager van de sectie beroepswiel- rennen van de KNWU. De moeilijkheden waren ont staan nadat de belangengroep van profs Van Gerwen benoemd had als opvolger van Bonthuis, die zijn activiteiten wilde beëindigen. Bonthuis deed dat met dien ver stande dat hij wel alle contracten voor de buitenlandse renners en de coureurs van de Panasonic-ploeg van Peter Post zou blijven afslui ten. Omdat alle Nederlandse be roepswielrenners echter hoe dan ook tien procent van hun contract- geld moesten afstaan voor de werkzaamheden van Van Gerwen, kwam men in opstand. Na veel geharrewar kwam als tussenoplossing uit de bus dat Van Gerwen voor de organisaties alle contracten zal verzorgen. Wanneer buitenlanders of renners van Post in het geding zijn, zal Van Gerwen daarvoor in contact treden met Bonthuis. DEN HAAG (ANP) - Een achter volging tussen de top-vier van de wedstrijdenreeks om de KNSB-be- ker en een buitenlands kwartet vormt zaterdag in Den Haag de af sluiting van het marathonseizoen. Richard van Kempen, Hilbert van der Duim, Jos Pronk en Ruud Christoffers nemen het na de inter nationale marathon om de wereld beker op tegen een viertal, waar van de vijfvoudig Olympische kampioen Eric Heiden kopman is. De organisatoren hebben deze week telefonisch een bevestiging ontvangen dat de Amerikaan, die al geruime tijd niet op schaatsen heeft gestaan, naar De Uithof komt. „Er is een contract getekend en hij heeft gebeld dat luj komt", verklaarde Klaas Verweij gisteren namens de organisatie, „Meer ze kerheid kan ik niet geven". Twee weken geleden bleef Hei den zonder kennisgeving weg van een schaatsgala in Groningen. De Amerikaan, die het schaatsen te genwoordig volgt als televisie commentator, heeft ook verplich tingen als wielerprof. De andere rijders van de buiten landse achtervolgingsploeg, die een wedstrijd over vijftien ronden afwerkt, zijn de wereldrecordhou der op de tien kilometer, de Noor Geir Karlstad, de Zweed Tomas Gustafson en de Oostenrijker Mi chael Hadschieff. Aan de internationale marathon (110 ronden) die aan de achtervol ging voorafgaat doen zeventig rij ders uit negen landen mee. Verweij bracht het afgelopen weekeinde een bezoek aan Inzeil om de met buitenlandse rijders gemaakte af spraken te bevestigen. Alleen de Amerikaan Dave Silk, met wie een voorlopige overeenkomst was ge sloten, zegde af. Van de Nederlandse toprijders ontbreken Evert van Benthem en waarschijnlijk Jos -Niesten. De tweevoudige winnaar van de Elf stedentocht is gisteren voor een vakantie naar Nieuw-Zeeland ver trokken. Niesten is nog steeds niet geheel hersteld van de armblessu- re, die hij twee weken geleden tij dens de tocht door Frieland opliep. Junior Thomas Bos is een van de debutanten in de marathon. LONDEN (Reuter) - Erica van Dijk en Pierre Pelupessy zijn in de tweede ronde van het toernooi om de open Engelse badmintonkam pioenschappen uitgeschakeld. Van Dijk verloor in Londen van de Zuidkoreaanse Yoo Sang-Hee: 6- 11, 7-11. De Engelsman Nick Yates was ruimschoots sterker dan Pelu pessy: 15-8,15-0. LEIDEN - Zwarte Wolf wordt in een leunstoel naar de zaalvoetbaltitel gedragen. Zelf won het Leidse team gisteravond met 6-5 van Lisse. Omdat FV Snoekie zo vriendelijk was opnieuw te verliezen (2-4 tegen Silva Boys) en Glasbergen een punt liet liggen bij Lugdunum (4-4), heeft de ploeg van Frans Stouten in de Interregionale klasse uit drie wedstrijden nog maar één punt nodig om kampioen te worden. Dat kan maandag tegen Silva Boys in de Vijf Meihal gebeuren. In de hoofdklasse blijft ook Bax gestaag voortgaan op de goede weg. Gisteren werd Van der Plas met 6-1 geklopt. Noordwijk, dat de derby tegen Menken met 3-2 won, bleef op vier punten achterstand. UVS-Van Duuren eindigde in 7-7. De 'burentwist' Hanepoel-Roac, vreemd genoeg niet verspeeld in de Tweesprong, maar verplaatst naar de Ter Speckehal in Lisse, kreeg 2-4 als uitslag mee. Zwarte Wolf-Lisse 6-5. In de eerste helft leek het in de Groenoordhallen voor ZW hele maal verkeerd te gaan. Wel werd via Hennie Koet tweemaal een voorsprong genomen (1-0 en 2-1 na de tegentreffer van Leon van der Zwet), maar Marcel Elden- broek en Wim Bouckaert (2x) bo gen die achterstand van Lisse om in een 2-4 voorsprong. Bouckaert miste daarna ook nog eens voor een leeg doel. Daardoor gestimuleerd begon ZW in de tweede helft aan de ach tervolging. Bennie de Roo en Peter Gijsman zorgden voor 4-4, waarna Cees de Roode 5-4 op het bord bracht. Wel kwam Lisse nog terug via Marcel Eldenbroek, maar het laatste woord was toch aan ZW. Veldhoven zeker van WK-deehiaine DEN HAAG (ANP) - Oegstgeeste- naar Charles Veldhoven en Esme ralda Ossendrijver zijn zeker van een plaats in de Nederlandse ploeg, die deelneemt aan het toer nooi om de wereldkampioenschap pen short-track. Het toernooi wordt van 4 tot 6 april in Chamonix gehouden. Veld hoven en Ossendrijver, die bijna twee weken geleden in Amsterdam de nationale titel veroverden, zijn ook opgenomen in de ploeg voor het Europese bekertoernooi, ko mend weekeinde in Meudon. Op het krappe baantje in de Parijse voorstad verschijnen acht Neder landers aan de start. Cees de Roode bracht de 'wolven' in- feeststemming. Lugdunum-Glasbergen 4-4. Lugdunum verraste met het gelij ke spel tegen de zoveel hoger ge klasseerde tegenstander, maar in feite gaf de Leidse ploeg nog een punt weg. Na de rust, bij een 3-2 voorsprong, kreeg Lugdunum tweemaal een twee man-meer si tuatie. Dat leverde de ploeg die ook wel enige pech had (zo werd vier maal op de paal geschoten) slechts één goal op. Het gaf Glasbergen de gelegenheid terug te komen en daar maakten de Rijnsburgers dankbaar gebruik van. Scoreverloop: Frans Sjardijn 1- 0, Jan Hogewoning 1-1, Arie van Dijk 1-2, Wim Oppelaar 2-2, Hans van As 3-2. Rust. Henri van der Weyden 4-2, Jan Hogewoning 4-3, Peter Hogewoning 4-4. Hoofdklasse Bax-Van der Plas 6-1. De Voor- houtse-koploper benutte de kan sen in de 'eigen' Gaasbak vooral in het eerste gedeelte van de wed strijd uitstekend. Stan Uhljee, Hans van leeuwen en Cees van der Lans zorgden in het eerste kwar tier voor een 100 procent score: 3- 0. Mario Faber voegde er voor rust nog een vierde treffer aan toe, waarna Rick Curffs tegenscoorde. Ook na de rust bewees Bax de kracht, die werd uitgedrukt in nog twee treffers. Via Cees van der Lans en Hans van Leeuwen werd het 6-1. Menken-Noordwijk 2-3. Noord wijk bleef Bax, op afstand, volgen. De 3-2 zege bij Menken in de Noordwijkse Northgohal kwam tot stand via treffers van Geert Jan Bakker, Gerben Vogelaar en Eric van Hensbergen. Namens Menken verzorgden Kees Nulkes en Ruud Alkemade de produktie. UVS-Van Duuren 7-7. UVS voegde een puntje aan het totaal toe. In het aardige duel in de Groenoordhallen werd er flink op los gescoord. Ted van Berkel van Van Duuren was met vier treffers topscorer, op de voet gevolgd door Hans de Kruyff van UVS, die drie maal raakschoot. De andere goals kwamen bij UVS van Jeroen Désar (2), Hans van Eijgen en Leon Meijs en bij Van Duuren van Fred van Haarlem (2) en Mattie Kantebeen. Hanepoel-Roac 2-4. Bij de twee buurploegen heerste verbazing over het feit dat in Lisse moest worden aangetreden. Daar zege vierde Roac met 4-2, dankzij goals van Ruud Weenink, Wilco van der Meer, John Bakker en Hans Witte- man. Pim van der Meer (by 0-2) en Jef van Ruiten (bij 1-3) zorgden voor de tegentreffers. Tirreno-winnaar Luciano Rabottini oogt vermoeid Naast hem Francesco Moser die de afsluitende tijdrit i BUITENLANDS VOETBAL Engeland: Halve finales League Beker: Oxford - As ton Villa 2-1 Kwart finales Engelse beker: Sheffield Wednesday - West Ham United 2-1; Everton - Luton.1-0. Eerste divisie: Leicester - Birmingham 4-2; Norwich - Huddersfield 4-1 Schotland: Kwart finales Schotse beker: Aberdeen - Dundee 2-1 na verlenging. Eredivisie: Hibernian - St. Mirren 3-0; Motherwell - Dundee United 2-0. Spanje Kwartfinale beker: Beerschot - Mechelen Cerkel - Beveren 1-0 De uitslagen van de gisteren in Nootdorp gehouden paardekoersen zijn: EERSTE KOERS, 2380 meter: 1. Zermana (W. van der Pijl) 3.30,4 - 1.28,4, 2. Zenith of TWEEDE KOERS, 2000 meter: 1. Zevira Oostland (G. Huigen) 2.51,9 - 1.26,0, 2. Za- charias IV, 3. Atlanta. Niet gestart: Zitia uit Uden. Toto: winnend f. 4,80, plaats f. 1,90 f. 1,80 f. 1,30, koppel f. 26,50, trio f. 215.80. DERDE KOERS, 2000 meter: 1. Zapelonie Z (J. Feyen) 2.54,9 - 1.27,5, 2. Young Love, 3. Yviana Hazelaar. Toto: winnend f. 3,40, plaats f. 2,00 f. 5,20 f. 3,50, koppel f. 31,20, trio f. 631,70. VIERDE KOERS, 1660 meter: 1. Yes Coro- J (C. Imming) 2.18,8 - 1.23,6, 2. Vainqueur 142,50. VIJFDE KOERS. 2000 meter: 1. Yvette S (W. Op 't Rood) 2.52,3 - 1.26,2, 2. Wonder Attack, 3. Vous Permettez. Niet gestart: Ypeus. Toto: winnend f. 7,90, plaats f. 3,40 f. 1,90, koppel f. 12,00, trio f. 103,80. ZESDE KOERS, 1660 meter: 1. Yankee Ashton (T. Smeding) 2.18.4 -1.23,4,2. Zoon lan (A. Suykerbuyk) 3 Zicco Buitenzorg, 3. Wieske Z. Toto: nend f. 14,40, plaats f. 3,90 f. 3,50 f. 7,50, koppel f. 27,80, trio f. 2025,80. ACHTSTE KOERS, 2000 meter: 1. Valeri Borzov (G. Kleyweg) 2.44,8 - 1.22,4, 2. Wal ram, 3. Ukas Way. Toto: winnend f. 2,30, plaats f. 1,50 f. 4,70 f. 2,30, koppel f. 13,50, trio f. 268,40. NEGENDE KOERS. 2000 meter: 1. Unri Zuidvelde (G. Gommans) 2.45,0 - 1.22,5, 2. Un Deux Trois, 3. Victrix R. Toto: winnend f. 15,90, plaats f. 2,20 f. 1,60 f. 1,70, koppel f. Tom (R. Pools) 2.17,4 - 1.22,8, 2. Unez Kan- Tsjechoslowakije - Zweden 5 De eindstand in de Superliga is: 1. Polen 7 gespeeld, 7 gewonnen; 2. Tsje- choslowakije 7-6; 3. Zweden 7-5; 4. Honga rije 7-3; 5. Frankrijk 7-3; 6. Joegoslavië 7 Stand Interregionaal Zwarte Wolf 19-32 Lisse Glasbergen 19-26 Silva Datarex 19-25 Rozet Snoekie 19-25 Grovo Ceverbo 19-24 Spartaan De Maas 19-18 Lugdunum Hoofdklasse Bax 20-32 ROAC Noordwijk 20-28 Bahlmann Landwer 19-27 v.d. Plas THB Boys 20-23 Hanepoel 19-18 18-17 17-15 18- 9 19- 9 20-21 20-18 18-15 20-14 SAN BENEDETTO DEL TRON- TO (ANP) - Luciano Rabottini heeft er vijf dagen lang niet van kunnen slapen. Hij werd deson danks eindwinnaar van de 21e Tir- reno-Adriatico. Johan Lammerts, die een week lang de kamer met hem deelde, vertelde: „Ik werd een beetje gek van hem. Nadat hij de eerste etappe won en eerste werd in het klassement, kon hij van de zenuwen niet meer in slaap komen. Hij rende af en aan naar het toilet, ijsbeerde over de gang, riep steeds weer de soigneur bij zich en lag met open ogen naar het plafond te staren. Ondanks zijn slapeloosheid gaf de 27-jarige Luciano Rabottini de gewonnen positie niet meer uit handen. In de afsluitende tijdrit over 18/3 kilometer waagde zijn be roemde landgenoot Francesco Mo ser vanuit achtste stelling met een recorddtijd nog wel een sprong naar de top, maar zijn polsstok was net te kort. De werelduurrecordhouder ver beterde het parcours-record van Bert Oosterbosch uit 1980 bij vrij wel windstil droog weer met an derhalve minuut. Zijn overwin ning in de slottijdrit bracht hem echter niet verder dan de tweede plaats in het eindklassement. Ra bottini leverde immers slechts een minuut en vijftien seconden van zijn voorsprong in het algemeen klassement in. De Italiaan liet zich uitzinnig van vreugde huldigen. Zijn ploegleider Mauro Battaglini was nog gelukkiger. De vreugde tranen stroomden over zijn wan gen. De Nederlanders hadden in de Tirreno-Adriatico na het uitvallen van Jelle Nijdam geen specialist meer om in de afsluitende tijdrit Moser tegenspel te bieden. Voor de drie hooggeklasseerde Nederlan ders was het recht toe - recht aan beuken op de boulevards langs de zee een kwelling. Ze konden hun posities niet verbeteren. Steven Rooks viel van de derde naar de vijfde plaats terug. Teun van Vliet werd van vijfde tiende en Joop Zoetemelk verdween uit de top tien. Om tijdwinst te boeken moest te gen de vijftig kilometer per uur worden gefietst. Moser haalde 49,909 kilometer per uur. Rooks had liever een parcours met een of twee hellingen erin gehad, Van Vliet gaf de voorkeur aan meer bochtenwerk en Joop Zoetemelk, 39, wenste een jeugdiger leeftijd. Het was een tijdrit voor pure krachtpatsers en niet voor souples- se-rijders. Een opvallende verschijning in de top van de uitslag was Laurent Fignon op de tweede plaats. De Tour-winnaar van 1983 en 1984 gaf blijk op de weg terug naar de top te zijn. „Ik ben er nog niet helemaal, maar het gaat van dag tot dag be ter. In deze tijdrit kon ik de grote versnellingen, 54 x 12 en 54 x 13, uitstekend rond krijgen". Zo meldden zich op de slotdag toch nog enkele groten aan het front van de Tirreno-Adriatico, die overheerst werd door renners zon der noemenswaardige erelijsten. Het kwam slechts één keer op twintig afleveringen voor dat een „kleintje" de hoofdprijs greep in de eerste Italiaanse etappekoers van het seizoen. De Belgische knecht Tony Houbrechts won ver rassend in 1970. Na hem zegevier den louter sterren. Het is niet aan nemelijk dat Rabottini in zijn zes de profjaar er nog een zal worden. De uitslag van het zesde en laatste etappe van de Tirreno-Adriatico, een individuele tijdrit, is: 1. Francesco Moser (Ita, S tanga) de 18,3 ki lometer bij San Benedetto del Tronto in 22,00 minuten (49,909 km/uur); 2. Laurent Fignon (Fra, Guimard) op 19 seconden; 3. Lech Piasecki (Pol, Algeri) op 0,24; 4. Eric Knetemann (Ned, Swerts) op 1,02; 16. Lu ciano Rabottini (Ita, Battaglini) op 1,15; 21. Steven Rooks (Ned, Schuiten) op 1,17; 23. Joop Zoetemelk (Ned, Raas) op 1,20; 24. fan Mutter (Zwi, Schuiten) op 1,24; 28. Jan van Houwelingen (Ned, Swerts) op 1.25; 32. John Bogers (Ned, Swerts) op 1,31; Eindklassement 1. Rabottini 26 uur 52 minuen 22 seconden; Moser op 1 minuut 34; 3. Petito op 2,21; 4. - - - - ",24; 6. Da I; 8. Maier Lavainne op z.t.; 5. Rooks op 2,24; 6. Da Silva op 2,30; 7. Visentini op 2,32; 8. Maier op 2,36; 9. Imboden op 2,50; 10. Van Vliet op 2,51; 11. Pedersen op 2,52; 12. Zoete melk op 3,06; 13. Tegstróm op 3,08; 14. Mut ter op 3,13; 15. Mario Beccia (Ita, Zandagu) op 3,35; 16. Marco Vitali (Ita, Giusani) op 3.49; 17. Rolf Sórensen (Den, Bini) op 3,51; 18. Delgado op 4,05; 19. Van der Velde op 4,07; 20. Prim op 4,10; 22. Veldscholten op 4,27; 26. Emonds op 5,43; 28. Knetemann op 8,09; 34. Nulens op 11.48; 39. Fignon op 14,13; 40. Poels op 15,38; 46. Vanderaerden op 19,39; 60. Lammertink op 25,59; 62. De Keulenaer op 26,56; 64. Van der Poel op 27,20; 68. Peiper op 28,08; 70. Lubberding op 29,23; 75. De Wolf op 31.28; 85. Akam 37,55; 90. Van den Haute op 39,16; 91. Lam merts op 39,37; 98. Bogers op 46,39; 103. Jan van Houwelingen op 48,55; 118. en laat ste Michael Wilson (Aus, Franchini) op 1.35.15.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 18