VERKOCHT A A wijst u de weg in de doolhof van hypotheekland OËiüïllE VOSKUIL ^BERG VOOR BETER WONEN; BEL ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROERENDGOED ONKOEREND GOED OED ONROERENDGOED TE KOOP GEVRAAGD IN OEGSTGEEST oiumnybuju vuui duveiienues. donderdagmiddag 15.30 uur. Int. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071) 14 49 41 II II II Leiden Kwikstaarthoek 1 Hallvri/slaande semi-bunga-, low met carport, berging en c v-gas. Uitstekend gelegen1 achtertuin op het zuiden. Ge- ideelteh/k voorzien van dub-' F bele beglazing. Ind.: hal. rui me moderne keuken met di-1 verse apparatuur, grote L-< I vormige woonkamer met open haard, aansluitend eet- Van Beukering Makelaardij M Zonnebloem 72 /-> 9 Leidep MNVM 071-214521 aaitiêt 172 Q Leiden Ambrosiadal 6 Moderne tussenwoning metl voor- en zonnige achtertuin (W), stenen berging en c v -' gas. Ind.: hal. toilet, ruime* woonkamer en keuken. 1e verd.: 3 mooie slaapkamers, badkamer met ligbad, dou che en 2e toilet 2e verd.: I grote slaap-studeerkamert met dakkapel en Velux- dakraam. Zolderberging. Vraagprijs 179.000,- k.k. Van Beukering Makelaardij M Zonnebloem 72 /-\ 9 Leiden HNVU 071-214521 aaaaiiiia Leiden i Zonnebloem 54 t Moderne chalet-villa, voor- zien van c v.-gas met gara ge. voortuin en diepe aan{ water grenzende achtertuin. vri/e ligging. Ged isolerende beglazing. Ind.: royale hal.{ 'garderobe, toilet, grote living. met open haard, moderne I keuken met eetgedeelte. bij-' keuken en garage. Ie verd. 2 slaapkamers, badkamer imel ligbad, wastafel. Apart ,2e toilet, zonneterras. 2e, verd.: 2 slaapkamers, waar- van een met balkon, zolder-' bergingHet huis verkeert in* I uitstekende staat van onder- l houd. Vraagprijs 310.000,* k.k. Van Beukering 9 Makelaardij «Zonnebloem 72 Leiden M «NVM 071-214521 U V Leiderdorp Beekestein 4 Vrijstaande, rustig gelegen en uitstekend onderhouden royale villa met garage, c.v.' hetelucht en 6 slaapkamers. De villa is geheel geïsoleerd, i heeft een besloten tuin op, het zuiden en een (eigen) grondoppervlakte van mim 400 ar. Ind.: hal. toilet, mo-' derne grote (eet)keukea, bij-i keuken m'aansluitng was-* app., grote garage vanuit het huis bereikbaar) met bergzolder. Mooie L-vormige living (ca 51 m*) m*t opent t haard Ie verdouder$laap-{ kamer met kastenwand. 2< eveneens royale slaapka mers waarvan 1 met een' wastafel. Kleinere slaapka-' mer, luxe badkamer met lig bad. dubbele wastafel, bidet en 2e toilet. 2e verd.2 grote studeer-slaapkamers met' Velux-dakramen en een1 speelzolder eveneens mett een Velux-dakraam. Vraagprijs 510.000,-k.k. Van Beukering Makelaardij q Zonnebloem 72 Leiden i 071-214521 i2v jlad en berging. Balkon a voorzijde, vrije ligging zicht over de Haarlei trekvaart. Ind.: entree, hal. .woonkamer over de gehele breedte, aansluitend open keuken. Badkamer met lig bad. toilet, wastafel en aansl. wasmachine. Grote slaapka mer. Fietsenberging op dei parterre Vraagprijs 90.000,- k.k. 72 Q dCw H»*4i Él. Leiden Tjalkenwerl 12 tuin op het ZW gas. stenen port. Ind.: hal. toilet, lichte woonkamer met granolwan |den. moderne keuken te verd royale ouderslaapka mer. 2 slaapkamers, waar van 1 met wastafel, badka- 9 mer met ligbad, wastafel en \2e toilet 2e verd.: 1 slaapka mer en zolderberging. Vraagprijs 148.000,- k.k. (o Van Beukering Makelaardij M Zonnebloem 72 -> Leiden mnvm 071-214521 jlama. '<2w Elke Hypotheker heeft een zeer grondige opleiding in hypotheken. Hij staat er garant voor dat zijn advies objectief is en 100% betrouwbaar. De Hypotheker werkt op afspraak. U belt hem gewoon op. Twee uur lang wordt aan de hand van uw gegevens grondig nagegaan welk type hypotheek, nu en in de toekomst, het beste voor u uitkomt. Aan de hand van de computer wordt de voordeligste rente en, daarmee samenhangend, het voordeligste kosten-totaalbeeld uitgezocht dat exacj bij u past. De Hypotheker is de informatie bron voor de juiste hypotheek. De Hypotheker - en dat zou binnenkort wel eens UW Hypotheker kunnen worden - beschikt over een kompleet computer programma, waarin het gehele assortiment van hypotheek-aanbiedingen in Nederland glashelder is vastgelegd. Dit programma helpt u door de doolhof van subsidieregelingen, gemeentegarantie normen, fiscale aspecten en hypotheekaanbiedingen. U krijgt niet 'zo maar' een advies, u krijgt een advies dat op maat gesneden is. Dat kan u veel narigheid besparen. En vooral geld. Maar er komt nog meer Uw hypotheker rekent u voor wat uw bruto en uw netto maandlasten worden bij een financiering met of zonder gemeente garantie. Tot op de gulden nauwkeurig krijgt u een beeld van uw besteedbaar inkomen op dit moment tegenover uw besteedbaar inkomen na koop. Uw Hypotheker regelt uw gemeente garantie, geeft tekst en uitleg over subsidieregelingen, verzorgt uw formulier voor vermindering van loonbelasting, maakt uw hypotheekaanvraag in orde, regelt de afwikkeling met de notaris en verder alles waar u maar hoorndol van wordt. Met andere woorden: U krijgt absolute zekerheid Twee uur grondig advies kost u f 50.- Omdat de Hypotheker deel uitmaakt van een financieel sterke organisatie, kunnen de advieskosten laag blijven. Bovendien worden die kosten aan u terugbetaald als u het verzorgen van uw hypotheek aan de Hypotheker toevertrouwt Wij worden dan immers door de geldgever gehonoreerd. Grondig adviseren betekent ook: 's avonds adviseren. De Hypotheker staat voor u klaar. Overdag en 's avonds. Omdat u van tevoren een afspraak heeft gemaakt neemt hij de tijd voor u professioneel en in alle rust. U bent van harte welkom. De Hypotheker in de regio Alphen en Leiden J. Mulder Morssingel 7 Leiden. Corradr.: postbus 395 2300 AJ Leiden Tel. 071-125298. Privé: 892293 uw informatiebron voor de juiste hypotheek Vestigingen: Apeldoorn 055-211781, Den Haag 070-245412, Leiden 071-125298, Tilburg 013-369331, Zwolle 038-227171. BACHSTRAAT 24 f45.000- 1-kamerappartement (1e etage) met lift, ook gemakkelijk met de trap te bereiken, voorz. v. gemeensch. fietsenber ging, parkeerterrein en c.v. De flat heeft een centrale lig ging t.o.v. het centrum, winkels en grote wegen. Indel.: L-vormige woon/slaapkamer met zitbalkon, keuken, hall, toilet en douche. Servicek. f 290,.- per maand, incl. c.v. HAAGPLEIN 7 f 75.000,- Zeer centraal op de 1e etage gelegen 2-kamerappartement met vrij uitzicht over de Rijn, voorz. v. gemeenschappe lijk parkeerterrein, tuin, berging, fietsenstalling, lift. Indel.: gang, toilet met douche, wastafel, woonkamer met balkon (w), keuken, slaapkamer. Voorz. v. C.V.-blok. Ser vicekosten f 165,- p/m inkl. C.V. HAAGPLEIN 84 f 89.000- Zeer centraal gelegen 2-kamerappartement op 5e et., met prachtig uitzicht, fietsenstalling en ap. berging onder het gebouw en tuin met terras aan het water. Indeling: hall, woonkamer met groot balkon, zeer luxe open eiken keu ken, slaapkamer met 3 kasten, badkamer met ligbad en toilet. Serv.kst.: f 165,— p/m inkl. VAN ASSENDELFTSTRAAT 4 f 118.000- In gezellige straat gelegen woonhuis met voortuintje en plaats met schuur. Indel.: gang, kelderk., komplete keu ken, grote woonkamer met open haard, plavuizen. 1e et: 2 flinke slaapkamers over de gehele breedte met kasten, groot terras en badkamer met ligbad en wastafel. Voorz. v. c.v.-gas. Uitstekend onderhouden, kan snel worden ge leverd. JAVAST.RAAT 26 f 116.000,- In verkeersarme straat gelegen, goed onderhouden woon huis met voor- en achtertuin, houten schuur en achterom. Indel.: gang, L-vormige woonkamer met parket, toilet, uitgeb. keuken. 1e et: badkamer met ligbad, achterka mer, voorkamer over de gehele breedte met dakkapel. 2e et: overloop, achterkamer met dakkapel, kamer over de gehele diepte met dakkapel, Velux raam, dak geïso leerd. Oegstgeester gegadigden genieten de voorkeur. RIJNZICHTWEG 21 f 235.000,- Centraal gelegen woonhuis met voor- en achtertuin (zuid) met schuur. Ind.: vestibule, gang met kelderkast, toilet, woonkamer en suite met open haard en openslaande deu ren, keuken. Ie et.: 2e toilet, 3 slaapkamers, badkamer met bad en wastafel. 2e et: achterkamer met dakkapel, grote kamer met 2 dakkapellen, kamertje met solarium. Vliering. Voorzien van c.v. gas en gasgeiser. Lid van de Ned. Ver. van Makelaars in onroerende goederen. Lid Makelaars Diensten Centrum. -"Te koop In prima staat verkerende EENGEZINSWONING bestaande uit: doorzonkamer, open keuken met inbouwapparatuur. 4 slaapkamers, badkamer met 2e toilet, voor- en achter tuin. Eventueel ruilkoop voor grotere woning, liefst in Koudekerk a.d. Rijn Vraagprijs 150.000,- k.k. Burg. Verheullaan 53, Koudekerk a.d. Rijn, tel: 01714- 2504. Vrijstaande of half- vrijstaande woning met garage, ruime zonnige tuin en minimaal 4 slaapkamers. Enig achterstallig onderhoud geen bezwaar. Prijsindicatie van 400.000 - 500.000,- Oplevering uiterlijk mei 1986 Gaarne aanbiedingen bij Drs H.W. van Ark Makelaar o.g. Tel. 071-177203 Anna van Burenlaan 3 te Oegstgeest INVM Daar zit u dan. Een heerlijk huis op'toog, maar eerst moet u mooi uw huidige woning kwijt. De beste manier: een advertentie op opvallend formaat. Dat kost minder dan u denkt en verkoopt sneller, want: Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. En de makelaar weet van wanten en kranten. SASSENHEIM, PANCRASZICHT 17 Rustig aan plantsoen, vlakbij centrum gelegen, uitste kend onderhouden middenwoonhuis, achtertuin op Z. Ind.: entree, toilet, woonkamer (ca. 32 m2), keuken. 1e Etage: 3 slaapkamers, balkon, badkamer met douche en 2e toilet (mog. ligbad). Vaste trap naar leuke zolderka mer en bergruimte Vraagprijs: 139.000,- VOORHOUT, TORENLAAN 26 Landelijk en vrij gelegen uitstekend onderhouden hoek- woonhuis v.z.v. c.v.-gas, diepe achtertuin (20 m) met berging. Totale grondopp. ca. 240 m2. Ind.: entree, woonkamer (ca. 8x4xresp. 3 m) met open haard, keu ken, badkamer met douche, wastafel en aansl. wasm. 1e Etage: 2 grote slaapkamers, vaste trap naar 2e eta ge, alwaar uitgebouwde kapverdieping met 3e grote slaapkamer. Overal dubbele beglazing Vraagprijs: 139.000,- Inlichtingen: Cimi/L'fihinfij onroerende (foedcrav Hoofdstraal 89 2171 AS Sassenheim Telefoon 02522-15050 Zoeterwoudsesingel 7 Vrijstaande villa met grote tuin en div. extra's, 2 afz. garages, veel berging. Bevat groot aantal ruime kamers. Dit perceel heelt een ei gen parkeerterrein, lift aanwezig. C.v.-gas. Voor info, tekeningen en beschrijving bij ons kantoor verkrijgbaar. Hoge Rijndijk 16 woonkamer met open haard, nen vloer. 1e Et.: overloop, voor kamer, douche, achterslaapka mer met badkamer met ligbad, deur naar terras. 2e Et.: gr. voor kamer, achterkamer, douche en toilet, bergkast met trap naar bergzolder Nleuwsteeg 7 Monumentenpand bevat 7 kmrs. nabij Pieterskerk Vr.pr.: 226.000,- k.k. St. Jacobsgracht 2b Centrumhoekpand met c.v., op goede stand. Ind.: entree, gr. woonkamer met plavuizenvl., toi let. Te Et.: keuken, gr. slaapka mer. toilet en douche. 2e Et.: slaapkamer met douche en ber ging. Rijndijkstraat 108 In goede staat verkerend woon huis met tuin op Z/ZO en schuur. Ind.: entree, woonkamer met park.vloer, mod. uitgebouwde keuken, toilet, schuur. 1e Et.: 3 slaapkamers, bet. badkamer met ligbad. Grote vliering. Vr.pr.: 105.000,. k.k. Mauritsstraat 8 Woonhuis met tuintje, schuur, zonneterras (west), c.v. en geï soleerd. Ind.: entree, royale woonk., semi open keuken, badk. met ligbad, 'toilet. 1e Et.: 2 gr. slaapkamers, dakterras. 2e Et zolderkamer met dakkapel en berging. Vr.pr.: 86.000,- k.k. Pr. Wilhelminastraat 25 Woning met tuin op Z. achterom. Ind.: entree, grote woonkamer, toilet, keuken 1e Etage: mer met douche, voor- en ach terslaapkamer. resp. 3x4 mtr. en 2.8x4 mtr. Subsidiemogelijkhe den aanwezig. Vr.pr.: 83.000,- k.k. Borgerstraat Perfekt woonhuis. Ind.: hal, woonk.. gemod keuken, douche met toilet. 1e Verd.: 3 slaapk.. ruime vliering. Vr.pr.: 74.000,- k.k. Haven 7 Kantoor-winkelruimte. Beneden: 50 m2, plavuizenvloer, T.L-arma- turen, c.v.-verwarming, keuken met gaskookplaat, toilet 2e Ver- v. Votlenhovenplein Bijz. fraai 2-kamerapp., met bal kon, lift, ap. berging, huismees ter. In perfecte staat. Te huur: 1050,- p.mnd. Hof laan 140 Fraaie maisonnette met voor- en achtertuin, c.v.-gas, berging. Ind. beneden: 3 slaapkamers, 1e woonlaag: entree, hal, eikehou ten keuken met balkon, ruime woonkamer met balkon, badka mer met ligbad en wastafel, slaapkamer. Vr.pr.: slechts 99.000,- k.k. Corantijnstraat 72 4-Kamerappartement v.z.v. c.v.- gas. Ind.: hal. woonkamer met balkon, mod. keuken met balkon, 3 slaapkamers met kasten, bet. Paramaribostraat 97 3/4-Kamerappartement met c.v., balkon op Z, bijzonder fraai uit zicht over de Zijl, aparte berging. Ind.: entree, garderobe, louvre deuren, vergrote woonkamer, bruinkleurige keuken met balkon, 3 slaapkamers, tiet. toilet, badka mer met zitbad/douche en wasta fel Vr.pr.: 78.000,- k.k. Hasebroekstraat 13 2-Kamerappartement op 2e woonlaag met vrij uitzicht. Ind.: entree, hal. woonkamer met bal kon, slaapkamer, keuken, badka mer met douche, c.v.-gas, aparte berging. Vr.pr.: 82.000,- k.k. Bachstraat In goede staat verk. flat. bevat hal, woon-zitkamer, keuken, dou che, toilet. Veel kastruimte. Vr.pr.: 37.000,- k.k. Wilhelminastraat 10 In rustige woonwijk gelegen woonhuis met voor- en achter tuin. stenen schuur, c.v.-gas Ind.: entree, hal, toilet, spiltrap naar etage, uitgebouwde woon kamer, half open keuken 1e Eta ge: 3 slaapkamers, badkamer met douche en 2e toilet. 2e Eta ge: slaapkamer met dakkapel, berging. Scherpe prijs Kamperfoeliezoom 13 Royale eengezinswoning met c.v., gelegen boven singel, met aparte gr. berging en balkon op zonzijde. Ind.: entree, toilet, rui me woonkamer met balkon. 1e Ei.: 2 slp.kamers, badkamer. 2e Et.: gr. zolderkamer. Vr.pr.: 139.000,- k.k./ev. ook te huur. Boekweitkamp Gr. eengezinswoning, c.v., tuin, balkon, 3-4 slaapkamers, royale woonkamer en keuken, badk., ligbad. Te huur: 1.650,- p.mnd. VOORSCHOTEN Choplnlaan 90 3/4-Kamerapp met c.v.-blok. 1e Woonlaag: balkon op Z en op goede stand gelegen. Ind.: en tree. hal (afgetimmerd met schro ten), gemod. keuken, bet. toilet, douchegelegenheid met wasta fel. slaap/werkkamer, slaapka mer met kastenwand, royale li ving (vrije Vr.pr.: 102. ALPHEN AAN DEN RIJN Hugo de Grootstr. 42 Hoekwoning met voor-, zij- i achtertuin en stenen schuur, c.' gas. Ind.: hal, woonkmr. met open haard, ruime keuken, bete geld toilet met wastafel, badkmr. met ligbad. 1e Et.: overloop. 3 slp.kmrs., 2e toilet. Recentelijk vakkundig verbouwd. Vr.pr.: 124.000,- k.k. HAZERSWOUDE Valeriusstraat 17 Hoekwoonhuis met voor- en in tertuin. stenen schuur en garage Ind entree, gang, toilet, door zonkamer met open haard. mod. keuken. 1e Et 3 slaapkamers, bet. badkamer met douche er wastafel. Vlizotrap naar zolder. Vr.pr.: 124.000,- k.k. HUIZEN FLATS HYPOTHEKEN ASSURANTIËN ZA^ERG? Korevaorstraot 35, 2311 JT Leiden, tel. 071-149147" B.g.g. 123183

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 30