Voor oplettende jongeren hebben wij verantwoordelijk werk als kassière(m/v). operator m/v 'ELKE ZflTERDflG^^^^S I VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAI Hoogheemraadschap van Rijnland 3 - een leraar M/V algemene technieken een leraar M/V aardrijkskunde 's Lands grootste kruidenier biedt mogelijkheden voor jonge mensen die willen aanpakken. rpg-programmeur (m/v) informant m/v WÊÊBÊÊi' ma i Sluitingstijd voor advertenties: Wj Sr' donderdagmiddag 15.30 uur. p?\i. r\\ Inl. bij onze advertentie-afdelingI'M 'iX i 11 '1 4>1 telefoon (07114 49 41 f.Mllt'JiK*! fn een in de provincies Noord-Holland en Zuid-Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha met mim 1 miljoen inwoners heeft het te Leiden gevestigde hoogheemraadschap van Rijnland taken op het terrein van onder meer waterkering, waterbeheersing en afval waterzuivering. Het personeelsbestand van het hoogheemraadschap bestaat uit rond 500 medewerkers, waarvan ongeveer de helft werkzaam op de kantoren te Leiden en de overigen op ongeveer 50 installaties e.d., verspreid over het gehele gebied. De automatisering binnen Rijnland vindt plaats m.b.v. een I.B.M. S/38 (model 40), een I.BMsysteem 34 en een aantal decentraal opgestelde Personal Computers. De automatisering ondersteunt niet alleen de administratieve afdelingen maar in toenemende mate ook de technische afdelingen. Het automatiseringsteam (6 personen) is sinds 2 januari 1986 gehuisvest in een nieuw, modern opgezet computercentrum. Op korte termijn ontstaat op het bureau Automatisering plaats voor een De functie: De operator is belast met het dage lijks beheer van de apparatuur, infor matiedragers en gebruikersmidde len. Hij/zij bewaakt en stuurt de pro ductie (planning) en informeert c.q. begeleidt de diverse gebruikers m.b.t de productie. De werkzaam heden worden uitgevoerd met behulp van systeem utilities zoals DFU-Query-CL-tekst Gevraagd: - HAVO-opleiding met exacte vak ken; - een goede beheersing van de Engelse taal; - bereidheid tot het volgen van even tuele leverancierscursussen; - kennis van/ervaring met automati sering strekt tot aanbeveling. Geboden: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f 3.601,- bruto per maand. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Sollicitaties: Binnen veertien dagen na het ver schijnen van dit blad in te zenden aan het hoofd Personeel en Organi satie van Rijnland. Breestraat 59, 2311 CJ Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 86-AUT -1/LD. rx.scholenglmeenschap Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden vraagt voor bovengenoemde school voor 9 lessen ter vervanging in een zwangerschaps*y verlof met ingang van 8-4-1986. SS voor 4 lessen on/of wiskunde voor 4 lessen ter ver-S® vanging in een ziekteverlof met onmiddellijke in-SS gang Uw schriftelijke sollicitatie kunt U richten aan: De directeur van de Scholengemeenschap "De Leidse" de heer A. Postma Boerhaavelaan 44 2334 ER Leiden of telefonisch onder tel. nr. 071-171755. ALGEMEEN DIENSTVERLENINGSBEORIJF B.V. Postbus 7549 Schiphol-Oost 1117 ZG Schoonmaken is vakwerk! Goed schoonmaakonderhoud is in het bedrijfs- werk erg belangrijk voor 't werk- en leefklimaat. Daarbij groeit het besef dat goede schoonmakers vaklieden zijn, getraind in 't werken met moderne hulpmiddelen en schoonmaakprogramma's. Door de toenemende drukte in ons bedrijf zoeken wij op korle termijn MEDEWERKERS M/V Wat maakt 't werken bij Service Q nou aantrekkelijker dan bij andere schoonmaakbedrijven? Is het de dynami sche wereld van Schiphol waar behalve de KLM-gebou- wen ook de vliegtuigen worden schoongehouden? We leggen het u liever allemaal maar eens mondeling vervoersmogelijkheden willen we best met u onze informatieavonden. Ook oi praten, Kom dus gerust op We zitten op maandag 10 mrt. 's avonds van 7-9 uur in de Vergulde Turk, Steenstraat 2 in Leiden (bij NS-sta- tion). Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest van de Gemeente Leiden Binnen het psychiatrisch ziekenhuis Endegeest hebben wij een vacature voor een verpleegkundig weekendhoofd m/v voor 2 weekenden per 4 weken (21%) en met de mogelijkheid om in voorkomende gevallen een groter aantal uren te werken. Tijdens de weekend-, avond- of nachtdienst kun- i nen zich in het ziekenhuis bijzondere en vooral acute situaties voordoen. Voor die gevallen zal het hoofd in overleg met de aanwezige verpleegkundi gen, maar ook zelfstandig, een doeltreffende oplossing moeten bewerkstelligen. We verwachten dat het weekendhoofd bereid is en de mogelijkheid heeft om bij ziekte en vakantie ook op andere tijdstippen te werken. Verdere functie-eisen: - verpleegkundig diploma A en B of B, danwel MBO-V of HBO-V met ruime ervaring in de psy chiatrie, - in crisissituaties adequaat kunnen optreden, - makkelijk met anderen kunnen samenwerken, - beschikken over grote organisatorische vaardig heden. Meer informatie over de functie kan worden inge wonnen bij Jannus Geersing, teamcoördinator, via telefoonnummer 071 - 17 99 11. Arbeidsvoorwaarden'zijn volgens de rechtspositie regelingen van de gemeente leiden. Schriftelijke sollicitaties, binnen 10 dagen, sturen naar G. de Kleijne, personeelsconsulent team Per soneel, Organisatie en Opleidingen, psychiatrisch ziekenhuis Endegeest, postbus 1250, 2340 BG Oegstgeest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* Albert Heijn Is het grootste kruide- niersbedrijf van ons land. In zo'n 450 winkels - van klein tot supergroot - worden dagelijks door honderdduizenden mensen de boodschappen gekocht Van brood, vlees en groente tot kruidenierswaren. Van zuivel en gebak tot fris, bier en wijn. In zo'n moderne AH-winkel is het plezierig werken. Elke medewerker en medewerkster heeft er afwisselend en verantwoordelijk werk. Eén van de funkties waarvoor wij op dit moment nieuwe mensen zoeken is die van kassière (m/v) Voor onze filialen in Leiden en omgeving Wat houdt het werk precies in? Secuur en snel afrekenen. Vriendelijk omgaan met allerlei soorten mensen, óók als het druk is. Gastvrouw l-heer) spelen. Een flink stuk verantwoording dragen, want er gaat op 'n dag heel wat geld door zo'n kassa. (Tussen haakjes: ervaring is niet nodig, want AH zorgt voor een goede opleiding!). Een prima baan dus, bij een prima baas. Enzeker werk, want hoe het er ook voorstaat met de economie: eten en drinken moeten we altijd. Behalve een goed salaris, bieden wij u flink wat andere voordelen: koopavond- en zaterdagmiddagkompensatie; vakantietoe slag; reiskostenvergoeding; studieregeling; spaarfonds en een winstdëlingsregeling Heeft u belangstelling? Bent u. tenminste 16 jaar, heeft u een opleiding op LBO of MAVO niveau en denkt u dat dit soort werk nou nét iets voor u is? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie naar: Albert Heijn bv„ Vredeweg 46, 1505 HH Zaandam. ta.v. mevr. J. Zwart of bel voor nadere informatie de bedrijfs leidervan uw lokale Albert Heijn filiaal. ^^^^Bi^^fdelin^por^r^elzijrwar^^emeente-secretari^s^oo^ het vertrek van één van de medewerkers, plaats voor een enthousiaste medewerk(st)er (38 uur) Tot zijn/haar taak zal onder andere behoren: het assisteren bij - de beoordeling van subsidieverzoeken en afrekeningen op het terrein van de sport en de maatschappelijke dienstverlening; - het aanvragen en declareren van rijksbijdragen op grond van rijksbijdrage-regelingen; - voorbereidende werkzaamheden voor de vergaderingen van de commissie sport- en welzijnszaken; - verzamelen van benodigde informatie bij diverse instanties voor de beleidsvoorbereiding; - werkzaamheden in de uitvoerende sfeer. Functie-eisen: - tenminste diploma MEAO; - financieel inzicht; - studie voor het diploma bestuursamtenaar strekt tot aanbeveling; - goede redactionele vaardigheden en contactuele eigenschappen; - ervaring met soortgelijke werkzaamheden in een gemeentelijke organisatie strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: - het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, en bedraagt maximaal f. 3.601,-- bruto per maand; - de gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Inlichtingen: Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de chef van de afdeling, de heer R.E. Schnerr, telefoon 071-899261, toestel 215. Sollicitatie: Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze publikatie richten aan burgemeester en wethouders, Postbus 35. 2350 AA Leiderdorp. In het kader van het opzetten van een netwerk met een aantal kollega-instellingei zoeken wij voor de afdeling AUTOMATISERING een (eventueel aankomend) voor een periode van TWEE jaar. Leeftijd tot 30 jaar. Salaris afhankelijk van ervaring varië rend van f 3.174,- tot max. f 4.073,- bruto per maand. De kandidaat beheerst RPG-III of is be reid om zijn RPG-II kennis tot dit niveau aan te vullen. Naast het programmeren zal ook een deel van het systeembeheer onder zijn of haar hoede vallen. Er wordt gewerkt met een IBM Systeem/38. Verdere informatie is te verkrijgen bij Schriftelijke sollicitaties te- richten aan c afdeling Personeelszaken met vermel ding van vakaturenummer 86.130.21. nisatie ring van de Geestelijke Volksgezondheid. Langevelderweg 27, tel. 02523-78141, 2211 AB Noord- wijkerhout. STICHTING CENTRUM ST.BAVO NOORDWIJKERHOUT De directie Woonruimteverdeling heeft de zorg voor de doelmatige en rechtvaardige verdeling van woonruimte onder de geregistreerde woning zoekenden. Voor de directie zoeken wij een (30 uur per week) De nieuwe medewerker/ster zal samen met de andere 3 informanten de volgende taken vervullen: - het geven van informatie aan woningzoekenden, zowel telefonisch als op het spreekuur, - het maken van intakes van woningzoekenden, - het maken van sociale rapportage, - de behandeling van weigeringen van aangeboden woonruimte; - deelname in diverse vormen van overleg. De functie-eisen zijn: - een opleiding op VWO-niveau, - goede sociale vaardigheden, - ervaring in een informatieverstrekkende functie strekt tot aanbeveling. Het salaris bedraagt maximaal f 4.098,- bruto per maand bij een 38-urige werkweek (schaal 8, tabel 1-6-1985). Zij die al eerder voor deze functie gesolliciteerd hebben behoeven niet op- nieuw te schrijven. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrou wen. Vrouwen genieten voorrang in die functies waarin zij ondervertegen woordigd zijn. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Informatie over de functie kan worden inge wonnen bij de heer T.J. v.d. Valk, hoofd van de directie Woonruimteverdeling (telefoon 071-254379) of de heer A. Uljee (telefoon 071-254375) Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen twee weken na verschijnen van dit blad worden ge zonden aan de directie Personeel en Organisa tie. postbus 9100, 2300 PC LEIDEN, onder ver melding van vacaturenummer 86.023.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 22