Meer huizen - maar minder verkeer MAKERIJ Oegstgeest houdt grote woningnood Zoeterwoudse lijsttrekkers zijn het in grote trekken wel met elkaar eens STEMMING Kans op American school nu 70 procent Bewoners lijnrecht tegenover bedrijven Ook Elfstedentocht in Leiderdorp Aantal Leiderdorpse ouderen neemt snel toe PAGINA 2 REGIO LEIDEN DONDERDAG 27 FEBRUARI 1986 Agenda ZOETERWOUDE - De eerste de beste stelling levert verbaasde en zelfs wat verbolgen gelaatsuitdrukkingen teweeg bij de drie Zoeterwoudse lijsttrekkers, W. Ooijendijk (Pro gressief Zoeterwoude), H. Graniewski (VVD) en A.R. van der Heijden (CDA). Wordt er nu echt van hen verwacht dat ze serieus reageren op de stelling: de levensgevaarlijke ver keersobstakels moeten zo snel mogelijk uit het dorp verdwijnen? door Miep Hoenson Het ijs breekt er duidelijk niet door. Wethouder Graniewski: "Die obstakels zijn juist gelegd om le vens te redden". Ooijendijk: "Uiteindelijk reed j kelijk zijn om economisch te blij ven functioneren, voegt Ooijendijk nog een voorwaarde aan het 'ja' toe. Verwijten Halverwege dreigt het interview even uit de hand te lopen. Na het aanhoren van de stelling dat alle drie de Zoeterwoudse partijen in veel te veel sluipverkeer door het grote trekken hetzelfde voor het dorp. Vooral langzaam verkeer en dorp willen (veel groenhet verkeer schoolkinderen waren daar de du- indammen zijn twee belangrijke pe van. En: die obstakels verdie- punten) en dat ze dus net zo goed nen geen schoonheidsprijs, maar kunnen samengaan regent het ze liggen er zo lang om te kijken of meteen verwijten over en weer. ze wérken. Er kan nog mee worden Ooijendijk, wat provocerend: geschoven, dat is op het Watertje "Er zyn toch wel belangrijke ver- wel gebleken". schillen. De WD en het CDA zijn CDA-wethouder Van der Heij- veel eerder geneigd water bij de den denkt het langste na. Zegt dan wijn te doen. Dat bleek bijvoor op de 'enerzijds..anderzijds' toon: beeld bij de woningbouw aan de "We moeten in de eerste plaats Rijndijk en bij het verkeersveilig- achter de veiligheid aan. En niet heidsplan. Wij zijn wat principië- zozeer obstakels creëren. Het kan Ier. Als je voor bepaalde uitgangs- ook dat juist die obstakels de on- punten kiest mag je er best wat veiligheid doen toenemen. Ik voor over hebben - voor niks gaat vraag me dus af of die obstakels de de zon op. Ik bedoel: je moet de alleenzaligmakende middelen zijn. sociale woningbouw aan de Rijn- Ik denk dat er ook andere metho- dijk nu het financieel moeilijk des kunnen worden toegepast. Als wordt niet meteen willen omruilen je bijvoorbeeld verkeerslichten voor vrije vestiging. Dan geef je neerzet, werkt dat ook". voortdurend toe". Heel wat serieuzer neemt het CDA-wethouder Van der Heij- drietal de volgende stelling: de den op ietwat venijnige toon: "Het door superheffing getroffen Zoeter- is een stuk makkelijker praten woudse boeren moeten op weide- voor een partij die niet in het colle- grond andere vormen van agrari- ge zit. Als je oppositie voert kun je sche bedrijvigheid kunnen uitoefe- je veel harder opstellen. Wat die nen. Gloeiend mee eens. Maar: woningbouw betreft: we zijn door voorzichtigheid is geboden, oorde- het rijk voor twee miljoen in de len de drie lijsttrekkers. Zo zegt boot genomen doordat die subsi- Van der Heijden ervoor te willendie niet komt. En als wij proberen waken dat de groene long die Zoe- toch dat woningbouwprogramma terwoude heet te zijn behouden zo goed mogelijk van de grond te blijft. Boeren die pakweg op het krijgen is PZ alleen maar bezig om kweken van bomen willen over- oppositie te voeren en de boel te- stappen krijgen weinig kans, want gen te houden", het weidse moet blijven en de Ooijendijk: "Wij willen niets te- grond in Boskoop/Hazerswoude is genhouden. We hebben alleen ge- daar véél beter voor geschikt. Van zegd dat de gemeente zich hard der Heijden: "Ik zie wel mogelijk- moest opstellen tegenover de bou- heden voor agrarische, grove tuin bouw". Graniewski zit op dezelfde lijn. "Ik erken de problemen van het huidige weidebedrijf, maar we moeten toch aan het landschap vasthouden. Maar akkerbouw, gro ve tuinbouw: ja". Mits die vormen voor bestaande bedrijven noodza- 'Stemmingmakerij' is de titel van een zesdelige rubriek die in deze weken voor de gemeenteraadsverkiezingen, 19 maart, op deze pagina zal verschijnen. Een rubriek waarin de lijsttrekkers van alle partijen die in deze regio aan de verkiezingen deelnemen in de gelegenheid worden gesteld met en tegen elkaar 'stemming te maken'. Ze geven hun visie over diverse plaatselijke hete hangijzers aan de hand van een aantal hen voorgelegde stellingen. Vandaag deel twee: de Zoeterwoudse lijsttrekkers. de Zijlijn VVD-wethouder Graniewski pakt even later de draad weer op en tracht zich te verweren tegen de PZ-kritiek aangaande het ver- keersveiligheidsplan ("De WD hanteert het als een soort verlang lijstje waar naar believen uit kan worden geschrapt"). Graniewski: "Verlanglijstje? De WD heeft zelfs nog helemaal geen standpunt gaat dat ten koste van het groene over het plan ingenomen. Dus kan er ook nog geen sprake zijn van water bij de wijn doen". Van der Heijden schaart zich achter Graniewski: "PZ schreeuwt wel van de daken dat het college geen donder aan werkgelegenheid heeft gedaan. Trouwens, die bo demverontreiniging Ooijendijk: "We wülen ook niet langs de zijlijn staan, dat is duide lijk". Waarbij we automatisch bij de volgende stelling belanden: Pro gressief Zoeterwoude hoeft niet eens mee te doen aan de college-on derhandelingen, het huwelijk tus sen het CDA en de VVD is toch on verwoestbaar. Al haalt PZ (nog) meer zetels binnen dan de huidige vier: de moeite is tevergeefs. Drie verbaasde gezichten. Van der Heijden roept meteen dat het huwelijk helemaal niet zo onwan kelbaar is. Ooijendijk: "In onze ogen hoort een college van burgemeester en wethouders een afspiegeling te zijn van de stem van de bevolking. Dus moet PZ zeer serieus deel uitma ken van de onderhandelingen voor het college". Zowaar, bijval. Graniewski: "Het is gebruikelijk dat alle partijen meedoen met de onderhandelin gen. Dat heeft de WD althans al jarenlang in het verkiezingspro gramma staan". Meer bouwen Iets anders. In hoeverre wordt het groen van Zoeterwoude nu echt gekoesterd door de politiek? Zoeterwoude moet meer bouwen, al DONDERDAG Leiden Schouwburg - Toneelgroep Centrum 'Mevrouw Gauguin', 20.15 uur. Laktheater - Vals Bloed met nieuwe produktie, 20.30 uur. Kapelzaal K&O - lezing door mevr. dr. M.J.H. Madou over het Iberisch schie reiland, 20.15 uur. Stadsgehoorzaal Gulden Vlies - commissie voor Onder wijs, Samenlevingsopbouw en Emanci- - Rapenburg 100, schrijfavond Amnesty International. 20 uur. Fraktiekamer PvdA - Breestraat 125, in loop-spreekuur, 19-21 uur. Breehuys - Breestraat 19, spreekuur WDM, 19-22 uur. Instituut Burgerraadslieden - Bree straat 92, spreekuur van 18.30-20 uur. Zoeterwoude Gemeentehuis - Noordbuurtseweg, ver gadering gemeenteraad, 20 uur. Ons Huis - Kosterspad 3, donateurs avond 'Oud Zoeterwoude' over 'op kraambezoek rond 1800', 20 uur. Voorschoten Raadhuis - Leidseweg, raadsvergade ring, 20 uur. SVLV-clubhuis - Juliana van Stolberg- laan, klaveijaswedstrijd, 20 uur. Leiderdorp Muzenhof - Gordijnsingel, klaverjassen en sjoelen, 20 uur. Hollandsche Tuyn - Hoofdstraat 24, jon gerenavond over gemeentepolitiek, or ganisatie: PvdA, 20 uur. Ijsbaan - Mauritssingel, afvalwedstrij- den, 20 uur. VRIJDAG Voorschoten Cultureel Centrum - Marjjkelaan, belas tingspreekuur, 9-12 uur. Wassenaar Entreegebouw Dierenpark - Rijksstraat weg, antiekbeurs, 17-21 uur. uiterlijk. Ja, oordeelt het drietal. Want: er moet worden gebouwa voor de eigen bevolking. Ooijen dijk: "En dat kost groen. Dat kost weiland. Waarbij je wel moet op passen datje niet aan salamitactiek gaat doen. Dat je niet steeds een plakje er af snijdt, want al die plak- ook i i halve worst. Je moet heel reël bouwen voor de eigen woningbehoefte. En jaar met Vos werd getekend. Nu dat gebeurt nu niet, Want je ziet wordt de zaak opgeblazen! Ver- schrikkelijk vergezocht. En het i menWoa^IW zelrer dat°de AmeF~ kocht' ment voor 70% zeker dat de Amen- lantJC cfaat Van ni voor iuvo zener aai ae «.men- 7;;iiin i School of The Hague binnen ,langs de zullJn Slaal een termijn van 3 a 4 jaar naar een terrein aan de Wassenaarse Deijler- weg komt maar er is zeker geen re den tot grote onrust in de buurt, want de nieuwe school zal de "leef baarheid" in de bestaande wijk Ter Weer en omgeving niet ongunstig beïnvloeden, aldus wethoudèr Co- cheret de la Morinière gisteravond tijdens een vergadering van de commissie ruimtelijke ordening en openbare werken. Op de vergadering werden de be zwaren behandeld die zijn inge diend tegen het ontwerp-bestem- mingsplan Weteringpark, bespro ken. Maar liefst tien insprekers dienden zich voor de microfoon aan. Duidelijk is in. elk geval dat geen van de Wassènaarse politieke partijen een absoluut 'neen' tegen de komst van de American School naar Wassenaar zal uitspreken wanneer het bestemmingsplan door de raad zal worden vastge steld. Wel wilde PvdA-fractievoorzitter Goulooze wel eens weten wat nu eigenlijk het belang van Wassenaar is als die school daar zou komen, een vraag die met instemming op de publieke tribune ontvangen werd. "Welnu", aldus wethouder Co- cheret, "het gaat erom dat we voor een belangrijke groep van de be volking iets meer doen dan met ge wone voorzieningen valt te berei ken", waarop Goulooze opmerkte dat er nog wel meer groepen zijn waarvoor dat geldt. De PvdA lanceerde het plan Van der Heijden: "Punt is: het aantal mensen dat Zoeterwoude inkomt is net zo groot als dat er uit gaat. En je moet economisch blij ven bestaan. Je moet bouwen om een bepaald aantal inwoners te be houden..." Graniewski: eri daarmee je voorzieningen in stand te houden. We mogen niet onder de 8000 inwo ners komen, dan gaan er hele ver velende dingen gebeuren. Scholen, winkels en dergelijke en andere voorzieningen komen dan in het gedrang". Over voorzieningen gesproken: Zoeterwoude is zo groen maar ruimte voor de jeugd is er nauwe lijks, vooral niet in de nieuwbouw. Ooijendijk: "Met die stelling ben ik het wel eens. Er wordt bij het ontwerpen van wijken te weinig aandacht aan besteed. De tijd dat je als kind veilig op straat kon spe len is gewoon voorbij". Van der Heijden: "De moeilijk heid met speelgelegenheden is: je zou ze zó moeten maken dat ze met de leeftijd van de kinderen mee groeien. Een zandbak moet een paar jaar verder trapveldje zijn". Graniewski: "Eens. Aan de ande re kant: bij de nieuwbouw aan de Hoge Rijndijk hadden we wél speelruimte gepland, maar de ho gere overheden verplichtten ons daar huizen voor in de plaats neer te zetten". Zoeterwoude zélf moet het te genwoordig ook met heel wat min der ruimte doen. Het dorp is de laatste eeuw aanmerkelijk 'ge krompen' omdat de grote boze buurman Leiden hele stukken heeft ingepikt. Maar Leiden krijgt nu geen centimeter grond meer van Zoeterwoude. Zeker het kostbare industriegebied niet. Van der Heijden: "Honderd pro cent mee eens. Ik zou zelfs willen zeggen dat, mocht Stompwijk niet met Zoeterwoude worden samen gevoegd, die grenswijziging van '66 waarbij de Vrouwenweg Leids grondgebied werd maar ongedaan moet worden gemaakt". Ooijendijk: "Het is ondenkbaar dat óf Leiden,'of Zoetermeer, want die aast ook hoor, nog een stuk grond krijgt". Graniewski: "Dit is iets, daar próat ik niet eens over". Tot slot. Bovenstaande stellingen waren 'verplichte nummertjes', de drie lijsttrekkers mogen er nu ieder zelf een bedenken. Geaarzel. Van der Heijden bijt het spits af: "We moeten er in elk geval voor waken financieel niet verder te springen dan onze stok lang is. We moeten het voorzieningenniveau en het verenigingsleven op peil blijven houden, maar geen avonturen aan gaan waarvan de financiële conse quenties via belastingverhoging op de bevolking worden afgewen teld". Graniewski: "De financiën baren ons ook nog wat zorgen. Wat de WD wel erg graag wil is een goed gefundeerd, goed omschreven ou derenbeleid de komende periode". Ooijendijk: "Als zij zeggen dat PZ makkelijk praten heeft omdat we oppositie voeren dan zeg ik nogmaals: we hoeven niet zo nodig langs de zijlijn. We willen zien of we meer nog een stempel kunnen drukken op het gemeentelijk be leid". Verkeersplan: 'Waar liggen prioriteiten?' ZOETERWOUDE - "Waar liggen de hoogste prioriteiten: bij de vei ligheid van de bevolking, of bij het economisch belang van een indus trieterrein?" Deze vraag deed de meningen gisteravond, tijdens de tweede hoorzitting over het Zoe- terwouds verkeersveiligheidsplan, lijnrecht tegenover elkaar staan. Met aan de ene kant stond een aantal ondernemers en aan de an dere kant een schoolhoofd plus het gemeentebestuur werd er logi scherwijs een stevig robbertje ge vochten over het belangrijkste knelpunt aan de Rijndijk, de Oran jelaan. Volgens het verkeersplan, opge steld met als doel een aantal onvei lige situaties in Zoeterwoude uit te bannen, moet deze verbinding tus sen woongebied en industrieter rein definitief worden afgesloten. Pas dan kunnen de vele kinderen uit de Rijndijk veilig naar school. "Maar", zo oordeelden de bedrij ven gisteravond in de Eendenkooi, "We zijn al zo benadeeld door de Ontploffing door lakken vloer LEIDERDORP - Het lakken van een parketvloer veroorzaakte gisteren een ontploffing in een woning aan de Rozenburg in Leiderdorp. De dub bel beglaasde ramen.van de woonkamer sprongen daarbij kapot. De lakker van de parketvloer was vergeten de gashaard in de woonka mer uit te zetten. Doordat er onvoldoende ventilatie in de ruimte was vatte de vluchtig, hoogbrandbare damp van de parketlak direct vlam. De ruiten vielen door de ontploffing aan diggelen en de gelakte vloer brand de op. Nadat de damp was opgebrand, doofde het vuur. De Leiderdorpse brandweer heeft daarna de situatie gecontroleerd. i kop chocolademelk c OEGSTGEEST - Ondanks de in tensieve bouw van woningen in de Oegstgeester nieuwbouwwijk Haaswijk is het aantal plaatselijke woningzoekenden ten opzichte van 1981 slechts met een kleine honderd afgenomen. Momenteel zijn er nog 1367 gezinnen die een woning zoeken. Deze en andere gegevens zijn te vinden in het onlangs verschenen volkshuisvestingsplan 1986-1990 waarin niét alleen is vermeld wat er zoal aan nieuwbouw móet ko men maar ook wat er aan bestaan de woningen moet worden verbe terd. Vooral door de nieuwbouw in Haaswyk heeft het inwonertal van Oegstgeest een stormachtige ont- LEIDERDORP - Laat Friesland nu niet denken dat leerkrachten opY^ê-ghePeK iï^l^Leid* rdorp Ia.cn Hun Iccrl JSffle doorgemaakt.. De teller van het langzame verkeer te sche.- wèliswaarm mim'/ormaaf. mar het ging hier ook volop van het ijs genieten. Ze organiseren wedstrijden. staat thans op 17.000. Juist de star den doch volgens de wethouder om em 5chaató9cbeuren uoor schoolkinderen. Maar tochten of gewone schaatspret tijdens de gymnas- geeft zoi^nafgescheiden RetspacUl- loas Jie( ech( Compleet met slempelplaatsen deklessen. Eerder deze week konden kindereu leen maar "een misplaatst gevoel s-»,:- Bij de post 'Hindeloopen'op de Dwarswatering kregen CD A-woordvoerder Olijslagers de sc haalsende scholieren van onder meer 'De Vogel- liet weten dat zijn fractie vooral weid. m Samen Onderweg' gisteren van ouders en moeite heeft met het feit dat het bouwen van een school onherroe pelijk ten koste zal gaan van de wo- ningbouwmogelijkheden die in Wassenaar toch al "zo verduveld weinig" voorhanden zijn. WD ters en de jonge gezinnen kunnen M/HPÜ!SBPiBS,clc.o «...ut dank zij Haaswijk binnen scholen 'Regenboog' de Frieste toer rijden. De basis- Oegstgeest doorstromen of zich school Elckerlyc hield onder meer voor de allerklein- hlÊ[ veLstlSen- sten een mini-elfstedentocht op een nabij gelegen vij- De behoefte aan huizen blijft vertje. (foto Holvast» echter grooi, vooral die aan goed- Nieuwzwaag maakte geen enkel LEIDERDORP - Het zou een goc- bezwaar tegen de komst van de zaak z,Jn als de plaatselijke bc- American School. Over de kritiek Jaarden- en verpleegtehuizen hun op de inspraak zei hij richting pu- voorzieningen beschikbaar stellen blieke tribune op sussende toon: aan al'e Leiderdorpse ouderen Te- "Het is allemaal niet onherrocpe- mtL'r daar uit een onderzoek is ge lijk Binnen bepaalde grenzen zijn bleken dat het aantal 55-plussers in er nog mogelijkheden"". Leiderdorp de komende jaren aan- De bezwaren die zijn ingediend z»en!uk SzVJg0j' tegen het ontwerp-bestemmings- Dat zei wethouder Gehner gister plan Weteringpark zullen op 17 avond tijdens een door de VVD maart aanstaande door de raad georganiseerde forumbijeenkomst worden behandeld. over gecoördineerd ouderenbe leid'. Een beleid dat erop is gericht bejaarden zo lang mogelijk in het eigen huis, in de vertrouwde omge ving te laten wonen. Maar: dan moet men wePöp "voorzieningen dorpse ouderen aa kunnen rekenen vanuit de bejaar- organiseren, opdat den- en verpleegtehuizen. En dat is gemeentelijk over w w tegelijk het probleem: "De ge- renvoorzieningen worden betrok- puntje aanwijzen: het Leiderdorp meente heeft geen enkel instru- ken. "We moeten niet over de a niets beschikbaar en dus ontbreekt het geld om de tehuizen over de streep te halen". De wethouder raadde de Leider- i zich Bond afdeling Leiden overweegt om in Leiderdorp een afdeling op te richten. "Een goede zaak", vond de wethouder, leer te Forumlid mevrouw E. van der bij het Meulen, een hoofdverpleegkundi- oude- ge, kon gisteravond nog zo'n licht- ment om die tehuizen te dwingen hoofdei van de ouderen heen be iets voor de ouderen in de wijk te slissen", aldus Gehner, die nog doen. Leiderdorp staat met lege wist te melden hier een lichtpuntje handen, want het rijk stelt ook te de Algemene Bejaarden verpleegtehuis Leythenrode al een beetje wijkgericht bezig met een vakantieproject voor ouderen en een speciale maaltijdvoorzie ning. kope huurwoningen. Meer dan tweederde van alle woningzoeken den wil een eengezinswoning met vier kamers. Via de woningzoeken den heeft de gemeente louter in zicht in de behoeften aan het aantal en soort huurwoningen. De vraag naar koopwoningen is afhankelijk van zaken als de rentestand en eco nomische verwachtingen. Hoe graag de gemeente ook wil bouwen, de provinciale vinger in de pap is groot. Was het aantal op te leveren woningen tot 1985 op 250 gesteld, thans is bepaald dat dit er hoogstens 175 mogen zijn. In totaal zijn er in Haaswijk al zo'n 1600 woningen gebouwd. Er zullen er ongeveer nog 550 bijko men. Door de komende scholen bouw zullen er ongeveer 25 minder kunnen worden gebouwd. Behalve voor de traditionele huur- en koop woningen zal er ook huisvesting komen voor alleenstaanden en tweepersoonshuishoudens, ge- scheidenen (al dan niet met kinde ren) en de wat oudere personen (55-plussers). Volgens volkshuisvestingswet houder mevrouw Blom (VVD) zal de oplevering van koopwoningen niet meer in grote aantallen ineens geschieden. In 1983 is het gebeurd dat van de 75 woningen er 33 aan niet-Oegstgeestenaren of niet-ge- bondenen zijn verstrekt. Blom: "Hiervan hebben we ge leerd. De bedoeling is dat zo veel mogelijk huizen aan eigen inwo ners worden toegewezen". Voor de volshuisvestingsnota geldt een inspraakprocedure die op 20 maart afloopt. De gemeente raad zal in de maartvergadering het plan vaststellen. remmende maatregelen en het een zijdige karakter van de laan. We vinden deze plannen nu te ver gaan". "Het is een politiek die bedrijven Zoeterwoude uitjaagt", oordeelde een eigenaar van een technisch be drijf. "Bovendien, is het erg dat kinderen door de drukte naar school moeten? Op deze manier le ren ze wel goed uit te kijken", al dus de ondernemer, die verder van mening was dat de Oranjelaan al veilig genoeg is en dat de scholen anders maar op andere tijden moe ten beginnen. De Vette, hoofd van de Bernar- dusschool, houdt daarentegen da gelijks "mijn hart vast". "Er zijn volgens mij maar twee oplossin gen. Of je sluit de Oranjelaan inder daad af, of er moet een voetganger stunnel komen". Eenzijdig Daarmee steunde het school hoofd de heer Donkers, vertegen woordiger van de Nederlandse Vereniging Voetgangers, die het verkeersplan gisteravond kracht wilde bijzetten. Tegen de onderne mers zei Donkers: "We praten hier over een veiligheidsplan en niet over een economisch plan. Het heeft betrekking op een bevol kingsgroep in de bebouwde kom die zonder meer is aangewezen op het langzame verkeer. Hoewel er terdege rekening mee is gehouden, vinden wij het het niet bezwaarlijk als automobilisten die van buitenaf naar hun werk komen niet be zwaarlijk". Dat is een veel te eenzijdig stand punt, oordeelde een eigenaar van een elektrotechnisch bedrijf. "We zijn hier jaren geleden heen geko men omdat het in Zoeterwoude stukken prettiger was dan in Lei den, waar we eigenlijk werden weggewerkt door allerlei beperkin gen. Maar als deze verkeerson- vriendelijke plannen doorgaan ko men we binnenkort weer op een ei land te staan". Waarna hij het ge meentebestuur met de neus op de feiten drukte: het industrieterrein is van levensbelang voor Zoeter woude. Woorden die directeur gemeen tewerken Van Wijk niet ongevoelig lieten. Hij stelde gisteravond uit eindelijk voor om toch maar te kij ken of er, naast afsluiten, nog ande re mogelijkheden voor de Orapje- laan zijn. Daarbij zei Van Wijk re kening te willen houden met voor stellen die de aanwezige bewoners deden, zoals bijvoorbeeld het creë ren van een smalle sluis met twee- richtingverkeer of andere ver- keersremmende maatregelen. Ten slotte deed burgemeestei Houdijk ook nog een duit in hel zakje. "Het ging hier om een infor matieve avond", suste hij. "We we ten nu wat er onder de betrokke nen leeft. De problemen die hiei aan de orde zijn geweest gaan naai het college van burgemeester en wethouders, voor verder overleg En wellicht zullen we het verkeers plan iets moeten bijstellen". LEIDSCH DAGBLAD GEEN KRANT ONTVANGEN? Bel van maandag t/m vrijdag lussen 18.00 - 19.30 uur. telefoon 071-123143, en de krant wordt na 19.30 uur alsnog bij u bezorgd. 's Zaterdags kunt u bellen van 16.30-18.00 uur, telefoon 071-123143, en de krant wordt na 18.00 uur alsnog biju bezorgd. Kantoor Lelden: 071-144941 maandag t/m vrijdag van 08.00- 18.00 uur.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 2