Ploeg van Post in de lappenmand ZW loopt verder uit Leiden rekent af met Utrecht Debackere op zijspoor gezet Engeland ook in problemen Bij opening wielerseizoen 'Sugar' geschorst Van elkaar houden is voor elkaar zorgen. concordia heeft meer voor u over PAGINA 24 SPORT DONDERDAG 27 FEBRUARI 1936 LONDEN (DPA) - Het slechte weer en de onbespeelbare vel den hebben het Engelse voet- balbedrijf in de problemen ge bracht. Door de vele afgelastin gen is het programma erg achterop geraakt en zijn de plannen van bondscoach Bob by Robson voor de voorberei ding op de eindronde om het wereldkampioenschap in Me xico in het gedrang gekomen. De competitie moet op 3 mei worden afgesloten, want drie dagen later vertrekt de Engelse selectie voor een hoogtestage in Colorado Springs (Vst). Daar er voor de nationale ploeg ook nog twee wedstrijden zijn vast gesteld, tegen de Sowjet-Unie en Schotland, zijn er nog acht weken over om de competitie af te sluiten. Verscheidene clubs, onder wie West Ham, moeten nog zes tien competitie-wedstrijden af werken. Daarnaast moeten in het bekertoernooi nog verschil lende ronden worden gespeeld. De Engelse bond heeft de clubs al gewaarschuwd, dat zij het desnoods aan het slot van de competitie zonder de interna tionals zullen moeten stellen. De Engelse voetbailiga, de lea gue, heeft al sterk geprotes teerd tegen dat plan. Ook de clubs hebben zich al laten ho- Onderwijl speelde het En gelse elftal, de beslommerin gen ten spijt, gisteren een vriendschappelijke wedstrijd tegen Israel. In Tel Aviv won de ploeg met 2-1. Beide Engelse doelpunten kwamen op naam van aanvoerder Bryan Robson, in de 52e minuut en drie minu ten voor het einde uit een straf schop. Israël had voor 30.000 toeschouwers al in de zevende minuut de leiding genomen door Ohana. Frankrijk en Noord-Ierland kwamen in het Pare des Prin ces te Parijs een deling over een. De oefenwedstrijd eindig de in 0-0 gespeeld. Er waren 28.000 toeschouwers. In een inhaalwedstrijd voor de Belgische eerste divisie kwamen Beerschot en Club Luik gisteravond in Antwerpen niet tot scoren. Bax neemt revanche in zaal: 10-0 In de Interregionale klasse heeft koploper De Zwarte Wolf de voorsprong op concurrent Snoekie uitgebreid door De Maas met 4-3 nipt voor te blij ven. Silva Boys hielp de lijst aanvoerder gisteravond nog een handje door nummer drie Datarex op 2-2 te houden. In de Hoofdklasse behield Landwer de koppositie door UVS met 7- 4 te verslaan. De Zwarte Wolf - De Maas 4-3. Leidenaar Bennie de Roo opende de score en zijn goede voorbeeld werd gevolgd door Hennie Koet (2-0). Qua veldspel bleek De Maas evenwel de evenknie van de De Zwarte Wolf en Henk de Arend zorgde nog voor de doelwisseling voor de aansluiting (2-1). De Roo bracht snel de marge weer op twee doelpunten, waarna Loek Bijl de hoop bij de bezoekers weer terugbracht (3-2). Koet leek het Maasdamse team defi nitief op de knieën te brengen, maar Bijl bracht de spanning weer geheel terug (4-3). Maar zelfs een nummerreke meerder heid (Leidenaar Gijsman op de strafbank) mocht De Maas niet meer baten. Landwer - UVS 7-4. UVS leek voor een verrassing te gaan zorgen door met een 2-3 voorsprong de rust in te gaan. Landwer stelde hierna echter orde op zaken en stuurde UVS uiteindelijk met een 7-4 neder laag naar huis. Voor Landwer scoorden Loek van Kesteren, Peter van der klugt, Ton Ar royo (3x) en Ruud van der Voort (2x). Voor UVS waren Hans de Kruys, Jeroen Désar en Hans van Eygen (2x) succes vol. Van Duuren - De Hanepocl 1-3. In dit duel viel er voor Van Duuren niets meer te winnen of te verliezen. Pim van der Meer zette de bezoekers met een zui vere hattrick op een 0-3 voor sprong. Ted van Berkel was de maker van het Leidse tegen doelpunt. Bahlman - Bax 0-10. Na zes minuten begon de doelpunten- machine van Bax te draaien en toen was er geen houden meer aan. Cock van Leeuwen (2x), Hans van Leeuwen (2x). Kees van der Lans en Mario Faber (5x) velden het vonnis over Bahlman. FC Lisse - Lugdunum 5-2. Met name in de tweede helft bleek Lisse te sterk voor Lug dunum. Leo van Kampen (2x), Wim Bouckaert, Leo van der Zwet en Gerard van Rooyen bekroonden het Lisser spel. Harm de Vos en Hans van As scoorden voor Lugdunum. ROAC - THB Boys 1-1. Het doelpunt van ROAC-speler Wil- co van der Meer drie minuten voor tijd leek voldoende, maar THB-Boys bleek met twee man minder (Fred Muller en Wim Diels op de strafbank) via Leen Spoor sterk genoeg om op 1-1 te eindigen. Noordwijk - Cleyn Duin 9-6. Een ware doelpuntenregen en veel sportiviteit. Albert Bosma (5x), Gerben Vogelaar en Jos Smits (3x) scoorden voor de Noordwijkers en Wim Haas noot, Amerik van Duyvenvoor- de, Peter van der Boon, Adrie Nijgh, Wim Guyt I en Anne Ou- wersloot doelpuntten voor de Katwijkers. De uitslag van de veertiende Elfsteden tocht is: 1. Evert van Benthem (St. Jansklooster) 199 km in 6 uur 55 minuten en 17 seconden, gemiddelde snelheid 28,895 km/uur, 2. Rein Jonker (Wytgaart) op 1 minuut en 7 seconden, 3. Robert Kamperman (Almere) op 1.30,4. Nanne Semplonius (Lemmer) op 3.13, 5. Albert Bakker (Groningen) op 3.17, 6. Jan Kooiman (Ammerstol) op 4.28, 7. Hans Bouma (Dronten) zelfde tijd, 8. Hil- bert van der Duim (Heerenveen) op 9.06, 9. Henri Ruitenberg (Oldebroek) op 9.08, 10. Andries Kasper (Driel) zelfde t(jd, 11. Frans Wagemaker (Hoogkarspel) op 13.15, 12. Wout de Vries (Beilen) op 13.39, 13. Sjaak Bakker (Berkhout) op 14.51; 14. gelijk: Henk Portengen (Nederhorst den Berg) op 15.19, Arend Veenhof (Gieten) z.t, Henk Ensing (Gieten) z.t, Henk Momberg (Vor- den) z.t, B. Verduijn (Heemskerk) z.t, Co Giling (Warmenhuizen) z.t, R. Schuiling (Odoorn) z.t., Gerrit Molenaar (Waddinx- veen) z.t, 22. Piet Eikelenboom (Zevenhui zen) op 15.43, 23. Marten Hoekstra (Heeren- dijke) op 17.34, 26. Jan Wessels (Markelo) op 20.15, 27. Wim Westerveld (Eemnes) op 20.23, 28. Oege Ferwerda (Stiens) op 21.07, 29. Jan Visser (Hoogkarspel) op 22.08; 30 Ben Pleijhuis (Oldenzaal) z.t; 31. Aijan Bakker (Schoonhoven) op 22.16, 32. W. ten Boorn (Joure) op 22.18, 33. Sjoerd Frans- bergen (Heerenveen) op 22.23, 34. gelijk: Yep Kramer (Oudeschoot) 22.56, Cees Borst (Leiderdorp) z.t, 36. J. Steengracht (Driebergen) op 22.57, 37. Hans Appelman (Limmen) op 23.05, 38. Lubbert van der Molen (Nuis) op 23.19; 39. E. Uitham (West laren) op 23.19 40. Jan Uitham jr. (Thesin- ge) op 23.20, 41. Harm van der Pal (Ooster- 's-HEERENBERG (GPD) - De vaderlandse wielertop verschijnt zaterdag in de Omloop Het Volk allesbehalve fit aan de start van het nieuwe wielerseizoen. Vooral ploegleider Peter Post kampt aan de vooravond van de eerste klassieker met grote problemen. In de door Ludo de Keulenaer gewonnen Grote Prijs van de Achterhoek verscheen Post met een behoorlijk uitgedunde formatie aan de start. Phil Anderson is begin deze week van hij al sinds eind vorig in het Academisch ziekenhuis van last heeft. Op advies van de dokto- Gent onderzocht aan zijn knie. De ren maakte Anderson gisteren de Australiër ondervindt nog steeds Grote Prijs van de Achterhoek niet veel hinder van de blessure waar- mee en zal hy zaterdag ook niet Play-off 'dans' gaat verder UTRECHT - De stoelendans om de play-off plaatsen in de eredivi sie gaat onverminderd voort. BS Leiden zorgde er gisteravond voor geen misstap te maken tegen de gradatie-kandidaat BC Markt (87- 97), terwijl het achtervolgende Den Helder op de been bleef ten koste van Canadians (83-85). Ook Weert moest een stapje terug doen na een Werder Bremen bij Feyenoord DEN HAAG (ANP) - Werder Bre men, de koploper in de Bundesli- ga, is als vierde en laatste club ge contracteerd voor het internationa le voetbaltoernooi, dat op 1 en 3 au gustus in het Feyenoord-stadion in Rotterdam wordt gehouden. Naast de Westduitse club zullen aan het toernooi deelnemen: Feye noord, Santos FC (Bra) en Everton (Eng). NEW YORK (Reuter) - Michael Ray Richardson, de guard van de Amerikaanse basketbalclub I New Jersey Nets, is voor twee jaar uitgesloten wegens het ge bruik van cocaine. De 30-jarige 'Sugar' Richardson, een all-star speler die gemiddeld 20,3 pun ten per wedstrijd maakt, rea geerde positief bij een doping controle. Het was de vierde maal dat Richardson betrapt werd op het gebruik van verboden mid delen. De spelersbond en de NBA (nationale basketbal asso ciatie) hebben een overeen komst dat een speler bij een derde poistieve reactie automa- I tisch voor twee jaar wordt uit- gesloten. Richardson reageerde voor de eerste maal positief voordat de afspraak van auto matische schorsing bij drie overtredingen was gemaakt. De ruim 1,90 meter lange Ri chardson, die eerder voor de New York Knickerbopckers en de Golden State Warriors speel- de, onderging vorige week in een ziekenhuis in Californië een ontwenningskuur. fikse nederlaag tegen Den Bosch, dat zaterdag op bezoek komt bij Leiden. Het plaatje is dan ook nog on overzichtelijk. Voordat de muziek stopt zijn er nog zes wedstrijden te spelen en is alleen Den Bosch al zeker van een plaats in de eindron- BC Markt Utrecht - BS Leiden 87-97 (36- 48). Scores Leiden - Heijdeman 28 (13 reb), Van Helf teren 22 (64%, 11), Van Egmond 20 (62%), S.Kales 14 (69%), Hagens 13, Emanuels 0, O.Kales 0. Schot team: 56%, rebounds 39, balverlies 12. Markt - Schaflenaar 25, Terry 25. Jones 18, Meurs 13. Ritveld 5. Hoffmann 1. Schot team: 51%, rebounds 30, balverlies 11. Arbiters: Kamerling/Peters. Toeschou wers: 40. Vijf fouten: Van Egmond, Schaftenaar, Jo- de. BS Leiden hoopt dat de accu niet leeg raakt voor de mogelijke rentree van Bert Kragtwijk, waar door ondanks het loodzware pro gramma (uitduels tegen Haaksber gen en Den Helder, thuiswedstrij den tegen Den Bosch en Weert) de inspanningen van dit seizoen toch nog met een plek worden beloond. BS Leiden had in de voorgaande drie ontmoetingen weinig moeite met BC Markt. In Leiden werd zelfs een nieuw seizoenrecord ge vestigd. Bert Kragtwijk wist steeds de belangrijkste Utrechtse troef, Philip Schaftenaar te neutralise ren, waarna de rest van de ploeg het wel voor gezien hield. „Condi tioneel kunnen ze niets en een goe de basisconditie is toch een eerste vereiste", verzuchtte Leiden-coach Harrewijn bij het bekijken van de Utrechtse verrichtingen. Schaftenaar had het gisteravond makkelijker, niet alleen omdat Kragtwijk ontbrak, maar ook om dat de arbiters tegenstrever Daan van Egmond al snel op drie per soonlijke fouten trakteerden. Schaftenaar profiteerde met name na de rust van de extra ruimte, waardoor Markt lange tijd kon bij blijven. Hans Heijdeman en Toon van Helfteren zetten Leiden al voor de pauze op winst met uitstekend schutterswerk. Markt kwam nog even terug toen Harrewijn een technische fout kreeg (22-24), maar via een goed uitgevoerde zone liep Leiden uit naar een 36-48 voor sprong halverwege. Harrewijn hield in de tweede helft spelmaker Emanuels tot de slotminuten aan de kant en gaf de broertjes Kales extra speeltijd. Utrecht kwam terug tot 49-57, maar kon Leiden geen enkel mo ment bedreigen. Via 63-79 en een technische fout voor Markt-coach Tjeerde werd het uiteindelijk 87- 97. Leiden hoort dus nog steeds de finale-muziek. van de partij zijn in de Omloop Het Volk. De rentree van Anderson wordt op zijn vroegst zondag pas verwacht in Parijs-Nice. Anderson, die de afgelopen maanden in Australië doorbracht en pas afgelopen zondag terug keerde, heeft in zijn geboorteland veel getraind. Volgens zijn eigen berekeningen kwam hij daar tot 2500 trainingskilometers. De da gen voor zijn vertrek naar België mocht hij van zijn arts echter niet meer fietsen. Anderson kampt met een ontste king van de slijmbeurs in de knie holte. Met dergelijke blessures werden ook Bernard Hinault en Laurent Fignon in hun carrière ge confronteerd. Maar volgens ploeg leider Peter Post is de blessure van Anderson niet ernstig. „Over een paar dagen gaat hij weer voluit meedraaien", aldus Post. Henk Lubberding, Bert Ooster bosch, Peter Winnen, Theo de Rooy en de Australiër Alan Peiper bleven met griep op bed. Ook Ed dy Planckaert voelde zich na twaalf dagen bedrust nog niet fit genoeg om te starten. Planckaert, die zowel vorig jaar als het jaar daarvoor de Omloop Het Volk 23 21. 42. Henk Langebcrg (Lin p 23.22.43. Egbert Vossebelt (Erm< >3.27, 44. Wim Scherjon (Wezep) a 47. Steven Zoon (Rockanjc) op 23.49, 41 Piet Manden (Wapserveen) op 23.55, 4| Fokke Veen (Scheemda) op 25.20,50. Fraij Biemond (Nieuwe Wetering) op 25.31, a Jan-Roelof Kruithof (Havelte) op 26.23. 5 E. van der Woude (IJhorst) op 27.47 53. de Haan (Akersloot) op 27.59 54. JannJ Kadijk (Westernieland) z.t; 55. S. Zondei land (Spannenburg) z.t; 56. J. van Berkuj (Irnsum) op 28.14 57. W. Meyerink (Coevg den) op 30.06; 58. Herman Fokker (Kockei gen) op 30.08; 59. Flip van der Meer (Jubbi ga) z.t 60. Jaap Jonkman (Andijk) z.t; 6; A. Henrich (Gouda) z.t; 62. W. Wierf (Damwoude) 30.16; 63. Frans Boon (Hen op 31.10; 64. T. van der Kroon (Frist) o 32.08; 65. H. Klaassen (Zutphen) z.t; 66 Ja Roos (Oudendijk) op 34.16; 67. Harrie Kiei (Westerbork) op 34.35; 68. F. Bos (Dalfsei z.t; 69. Wiebc Veenbaas (Utrecht) op 35.4' 70. Bram Griffioen (Kockengen) op 38.21 71. J. Timmer (Westhoek) z.t; 72. J. van d< Meulen (Stiens op 38.51; 73. H. Boonstj (Bremen) op 40.59 74. A. Brouwer (An sterdam) z.t; 75. Bernard Gijzen (Balk) z. (Midwolda) z.t; 79. Jan van Cappelle (Maai sluis) op 41.07; 80.Hans Vollebroek (Hilve sum) 41.59; 81. A. Doing (Voorschoten) a 43.11; 82. F. Kuypers (Meppel) op 43.35; 8 H. Lansbergen (Pijnacker) z.t.; 84. Joop d Boer (Heelsum) z.t.; 85. J. Doeswijk (Aal meer) z.t.; 86. J. Welles (Terwispel) z.t; 8 J. de Groot (Langerak) z.t.; 88. G.H. Schu te (Hoogland) z.t.; 89. L. Terpstra (Nijbeeti z.t.;90. Koop Tolen (Heerenveen) z.t.; 91. Hulshof (Groningen) z.t. 92. Bennie va de Weide (Heerenveen) z.t: 93. K. Bakel (Amsterdam) op 45.00; 94. P. Melleni (Nieuweschans) op 45.15; 95. J. Heerir (Enter) op 45.38; 96. P. Beukema (Gronii gen) op 46.07; 97. G. Scheper (Ruinen) o 46.27; 98. Louis van Wordragen (St. M chielsgestel) op 46.53; 99. Henk Venema (Hoogezand) z.t; 100. Joop van den Bet (Woerden) op 47.41 128. Ruud Vermeule (Leiderdorp) op 52.36; 147. Axel Koendei (Ouwerkerk) op 59.07.; 154. Tineke Dij] shoorn (Schipluiden) op 1.00.13; 170. Bet] Westerveld (Eemnes) op 1.01.51.; 177. Ruu Christoffers (Vlaardingen) op 1.08.19; 171 Lex Cazemier (Den Horn) z.t; 188. Lenj van der Hoorn (Ter Aar) op 1.16.21. Stand Interregionaal Zwarte Wolf 17-28 Glasbergen 17-23 Snoekie 17-23 Datarex 17-23 Ceverbo 17-20 Hoofdklasse Bax 18-28 Landwer 18-25 Noordwijk 18-24 THBBoys 19-22 Van Duuren 18-20 ROAC 18-19 De Maas Lisse Rozet Silva Grovo Lugdunum Spartaan Van de Plas 17- Bahlman Hanepoel Uitslag Ronde van de Achterhoek: 1. Ludo de Keulenaer (Bel) 2Ö4 kilometer 5 uur, 27 minuten en 58 seconden; 2. Twi Poels (Ned) z.t.; 3. Jelle Nijdam (Ned) op seconden; 4. Gert-Jan Theunisse (Ned) 5. Cees Priem (Ned) fc.t.; 6. Teun (Ned) op 0.36; 7. Jos Lammertink (Ned) Vh Lude de Keulenaer, de latere Nijdam en Priem. won, start zaterdag in elk geval niet. Over de anderen heeft Post nog zijn twijfels. En dat komt zo vroeg in het seizoen meteen al heel slecht uit, want Panasonic begint volgende week meieen met een dubbel. Zowel Parijs-Nice als de Tirreno-Adriatico staan op het pro gramma. „De komende dagen moet ik eerst eens inventariseren wie er op tijd fit zijn, maar de mogelijkheid bestaat dat we met een kleinere af vaardiging naar Parijs-Nice moe ten omdat ik gewoon geen renners meer heb", aldus Post. „Zowel uit Frankrijk als uit Spanje, waar we ons de afgelopen weken intensief hebben voorbereid, heb ik veel zie ke renners teruggekregen". 's Heerenberg, geeft ook hier al het tempo c Door de absentie van Eddy Planckaert rest Post niets anders dan zaterdag de kaart Vanderaer- den te spelen. De Belg, die het gis teren in de ijskoude Achterhoek na 170 van de 204 kilometer voor ge zien hield, beschouwt het ontbre ken van Planckaert als een handi cap. „Voor mij moet het seizoen ei genlijk nog beginnen. De Omloop Het Volk spreekt me niet zo aan. In de Tirreno ga ik volgende week de basis leggen om in de echte klas siekers goed te presteren", aldus Vanderaerden, die gisteren afstap te op het moment dat hij zich kans loos voelde voor de overwinning. „Met deze kou kun je dan maar beter afstappen. Het huidige weer type gaat zèterdag ook een grote BRUSSEL (GPD) - De Belgische Wielrijders Bond (BWB) heeft een ander laboratorium gekozen voor de dopingonderzoeken na wielerwedstrijden. Na twaalf jaar gebruik te hebben gemaakt van professor Michiel Debackere van de Universiteit van Gent, besloot de bond met ingang van morgen - wanneer met de Om loop Het Volk het Belgische wielerseizoen wordt ge opend - in zee te gaan met de Gentse toxicoloog Heyn- drickx. De breuk met Debackere hing al enige tijd in de lucht. Vorig jaar juni kwam het tot een botsing met de leiding van de bond toen Debackere aantoonde dat een onderzoek na het nationaal kampioenschap in het Waalse Halanzy niet correct was geweest en de toen malige Belgische wereldkampioen Claude Criquielion een verboderf stimulerend middel had gebruikt. Hij drong er bij de bond op aan Criquielion alsnog te straf fen, maar de BWB ging daar niet op in. Debackere verliet daarop de medische commissie van de bond. Vooral voorzitter Ernest de Vuyst van de sportcom- missie, het hoogste technische college van de BWB, was sindsdien een felle tegenstander van Debackere. Hij heeft ook de beslissing doorgedrukt om een ander laboratorium voor de dopingonderzoeken te nemen. „Debackere wilde beslissingen afdwingen en dat was niet zijn taak", aldus De Vuyst. „Voor ons was er geen vertrouwensbasis meer. We hebben daarom uitgezien naar een ander labo en dat is inmiddels door de inter nationale wielerbond erkend". invloed krijgen op het verloop van de wedstrijd. Als het weer blijft zo als het nu is, verschijnen er een hoop andere namen aan het front". Niet alleen de ploeg-Post kampt overigens met zieke renners. Skala moet het bij de start van het sei zoen zonder de zieke Hennie Kui per en Frits Pirard doen. „Die mo gen pas op zijn vroegst vrijdag uit bed. Daar heb ik zaterdag dus niets aan", aldus ploegleider Roger Swerts. Alleen in de Kwantum-ploeg heeft de griep nog niet toegesla gen. De ploeg van Jan Raas was gisteren voltallig. Toch kampt de Zeeuw met problemen. Op het sportieve vlak zit het tot nu toe nog niet mee. Het bleef in de voorberei- dinsperiode bij een overwinning van Ad Wijnands in Bessèges. „We rijden goed, maar de overwinnin gen willen maar niet komen", zei de Zeeuwse ploegleider. „Dat knaagt hier en daar toch wel aan het vertrouwen". Zoals bij Toine Poels, die het gis teren uiteindelijk moest uitvech ten met Ludo de Keulenaer. In de laatste omloop van veertien kilo meter achterhaalde dat tweetal het ontsnapte duo Theunisse-Nijdam. Poels kreeg in het laatste stuk naar de finish problemen met zijn ver snelling, waardoor de superknecht uit de ploeg van Peter Post gemak kelijk naar zijn tweede overwin ning in zijn sinds 1982 durende profcarrière kon sprinten. „Hier ben ik ontzettend blij mee, maar ik krijg er geen pretenties door. Za terdag ben ik gewoon weer knecht van Vanderaerden". 8. Sean Kelly (Ier) z.t.; 9. Adri van der Pol (Ned) z.t.; 10. Johan van der Velde (Nei z.t; 11. Ron Mackay (Ned) z.t; 12. Joo Zoetemelk (Ned) z.t.; 13. Nico Emon( (Bel) z.t.; 14. Jannes Slendebroek (Ned) z.t 15. Peter Harings (Ned) z.t Tweede deel, 77 km: 1. Jesper Worre (Dd 1.58,02, 2. Alfio Vandi (Ita) z.t., 3. Morei Argentin (Ita) z.t., 4. Giuseppe Saronni (It z.t., 5. Enrico Galleschi (Ita) z.t. Eindklassement: 1. Saronni 22 uur, 42 nj nuten en 51 seconden, 2. Argentin z.t. 3. Federico Ghiotto (Ita) op één seconde, Enterprise geeft op AUCKLAND (Rtr) - Het Nieuwze landse jacht Enterprise, dat t voor ruim een week bij de leide in de zeilwedstrijd om de behoorde, heeft de strijd gestaah De kapitein van het Nieuwzeelan se schip besloot op te geven omd de mast gebroken was en geen go de vervanging mogelijk bleek. Ruim een week geleden brak Enterprise op 500 mijl (ruim 800 k lometer) ten zuidwesten van Chatham eilanden zijn mast. H schip ging daarop terug n; Chathams waar het gewacht he« op een mast, die werd overgevl gen uit Kaapstad. De mast ble< echteï niet te passen, waarna b sloten werd de strijd te staken. ADVERTENTIE W V fzJJ De hartelievenpolis van Concordia. Man, vrouw en kinderen samen verzekerd op één polis: de Hartelievenpolis van Con cordia. Tegen lekker lage premies nu een levensverzekering voor het héle gezin. De unieke winstdeling van Concordia plus de extra slotbonus laten de verzekerde bedragen intussen plezierig groeien. Van elkaar houden is voor elkaar zorgen. Raadpleeg uw Concordia-adviseur of bel 030-333433 voor nadere informatie. verzekeringen Schapers langs Kriek LA QUINTA (Rtr) - Michel Schapers heeft gisteren de laat ste zestien van het heren enkel spel van het internationale ten nistoernooi in La Quinta be reikt. De Nederlander leverde een uitstekende prestatie dooi de als zesde geplaatste Ameri kaan Johan Kriek in twee sets uit te schakelen. De cijfers ren: 6-3 en 6-2. In de tweede ronde sneuvelde nog een w plaatste speler. De Amerikaan Brad Pearce elimineerde de als twaalfde geplaatste Zweed Pe ter Lundgren met 6-4 en 6- Jimmy Connors (VSt) had bijna drie uur nodig om bij de laatste zestien te komen. Con nors verloor tegen de Joego slaaf Marko Osteqa de eerste set (1-6) en moest daarna hard werken (6-4, 6-4) om een ronde verder te komen. Wimbledon kampioen Boris Becker won i twee sets (6-3 en 6-3) van d Amerikaan Mike Leach. De als eerste geplaatste Zweed Mats Wilander had totaal geen m oeite met de Amerikaan André Agassi: 6-1, 6-1. De judoka Patrick Berkhuizen sportschool Van Polanen mag zi voortaan tooien met de zwa band. De Leidenaar doorstond 1 Gouda glansrijk.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 24