60 ]aar en... 14 Miljoen Fans HEMA FANS HOUDEN VAN VOORDEEL EN KWALITEIT VERS KOOP IE BIJDEHEMA HEMA Nieuwe uitgaven Katoenen dames t-shirt in 9 modieuze kleuren. Mt 38/40 en 42/44. 11.75 Nachthemd. 65/35% pol./katoen met ingeweven streepje. In wit, bleu en roze, Mt 36- 46/48. 22.75 LLA Uni voile sjaaltjes in diverse kleuren. 68x180 ent. 4.75 Porseleingoed met marmereffekt. O.a. peper en zoutstel, melkkan, suikerpot, sierdoosjes enz. Vanaf 3.2548®®*. Voor de kat Gistsnoepjes voor een glanzende vacht Doosje met ca. 100 stuks. 1.75 Uni of gestreept overhemd, 65/35% pol./ katoen. Mt 37/38-43/44 25.75 Geranium kweekset voor tuin of balkon. Met zaai- grond, hybridezaden en kasje. 4.75 Spaarlamp, 9-13 en 18 Watt. Spaart ca. 75% energie. Gaat 5 x zo lang mee als een gewone gloeilamp. 26.75 gelderse achterham 100 gram 2.15 NUVANAF 2 DOOSJES Witte vitrage, elegant van struktuur. 10.75 p.m. Jumperwol, 100% zuiver scheerwol. Bol over? Geld terug! 100 gram. 5.75 Geruite theedoeken, 100% katoen. In div. kleuren. 3.75 §j Vinyl tafelkleed met non- woven rug. Div. dessins. 130x160 cm of rond 140 cm 0.13.75 Keukendoeken, 100% katoen, gestreept of uni. 4.75 Zakje met 80 make-up wattenschijfjes. 2.50 Dames- of herenceintuurs, echt leer, 2'/2 cm breed, div. kleuren. 4.75 Bedrukte sjaals in diverse dessins en maten. 7.75 parijzer boterhamworst 150 gram 1.65 NU gróveboerenwórst Per stuk ca. 475 gram. 5.50 huzarensalade 1000 gram 4.50 NU appelflappen 3 stuks. 2.85 NU 3 STUKS 3 STUKS Erotiek - 'Op z'n Russische' is nu eens geen thriller van de journalist Edward Topoi, maar een indringend kijkje in de Russi sche bedden. In Rusland zelf wordt al les wat met erotiek en seks te maken heeft genadeloos geschrapt, maar Topoi geeft de Westerse lezers de kans te zien hoe het met de Russische seksuele revo lutie is gesteld. Bruna, prijs 24,90. Dierenboeken - 'In het vossehol' door Claudia Schnie- per en Felix Labhardt (fotografie) en 'Parkieten' door Elvig Hansen zijn twee nieuwe titels in een reeks dierenboeken, die bij Meulenhoff verschijnt voor kin deren van acht jaar en ouder. Rijk en kleurrijk geïllustreerd. Prijs 22,50 per stuk. Belasting - 'De belastingcursus 1986' heet een van de vele belastinggidsen die elk jaar om streeks deze tijd verschijnen. Uitgeverij Kluwer noemt het een 'eenvoudige en klare' gids. Prijs 15.90. Proza - 'Liever nog op de blaren' is een van de vroege romans van Junichiro Tanizaki. Een persoonlijke bekentenis én het ver haal van een cultureel conflict. HJet boek dateert uit 1928, toen de schrijver zich in toenemende mate van het Wes ten afkeerde om terug te keren naar het Japanse verleden. Meulenhoff, prijs ƒ29,50. Poëzie - 'Hoor! Zo is nooit gezongen! Hoor!, een bloemlezing uit de gedichten van Hen drik de Vries (1896), de laatste overle vende van de dichtersgeneratie, waar toe ook Nijhoff, Marsman en Slauerhoff behoorde. Het werkje (prijs 14,90) werd samengesteld en ingeleid door Willem Wilmink, die aan een proef schrift over de dichter werkt. Ook bij Bert Bakker is verschenen een tweede herziene druk van Hendrik de Vries' 'Goyescos', die in 1971 met veel enthou siasme werd ontvangen. Prijs 32.90. - 'De killer'. Wiel Kusters gaat uitvoerig in op de poëzie en poëtica van Gerrit Kouwenaar. Met deze studie verwierf Kusters de graad van doctor in de lette ren aan de Rijksuniversiteit van- Utrecht. Querido, prijs 57,50. Thrillers - 'De vrees voor de voltreffer' is een nieuw spannend verhaal van Douglas Terman, die eens met het 'Het spel met de hulzen' furore maakte. Het draait nu allemaal om de alles overheersende dreiging van een nucleaire vuurbal, he ter dan de zon. En slechts één zinnetje kan die dreiging tot afgrijselijke werkelijkheid maken. Bruna, prijs ƒ26,90. Diversen - 'Goed bevallen' door Miriam Stoppard. Alles over zwangerschap en bevalling, wat ouders willen weten. Met diverse fo to's en talrijke tekeningen. Becht, prijs ƒ39,90. - 'Medicijnen'. Deze handleiding voor de consument werd weer samengesteld door Ivan Wolffers. De uitgever spreekt over 'de meest complete, doeltreffende en praktische gids voor geneesmidde len in Nederland'. In elk geval is het goed wat te weten over de medicijnen die men slikt. Velen denken er ook zo over: in 1977 verscheen de eerste druk, dit is de twintigste met ruim 2500 medi cijnen. Contact, prijs 34,50. - 'De bedevaart'. De letterlijke tekst van de veelbesproken, vaak bejubelde en soms verguisde conference, die Freek de Jonge op oudejaarsavond op de tele visie bracht. Wie toen zijn rappe tong niet helemaal kon volgen kan het nu eens op zijn gemak nalezen. De Harmo nie, prijs 24,90. - 'Op zoek naar Schrödingers kat'. John Gribbin over quantumfysica en de werkelijkheid. Contact. - 'Wapenwedloop in de jaren tachtig'. John Turner geeft een overzicht van de stand van zaken naar aanleiding van een jaarrapport van de Stockholm Interna tional Peace Research Institute. Raam gracht, prijs 24,-. - 'De zaak Goeree' door drs. Ronny Naf- taniel en dr.Simon Schoon, die zich af vragen of door het vonnis in deze zaak de godsdienstvrijheid niet in gedrang is gekomen. Kok, prijs 18,50. - 'Gemeentepolitiek burger' door Lenny Vulperhorst. Een wegwijzer bij de komende gemeenteraadsverkiezin gen. Thieme. prijs 19,50. - 'De geschiedenis van de Commedia dell'Arte' door Rob Erenstein. Het eer ste Nederlandse boek over dit onder werp voor een breed publiek. Theatre Bookshop, oriis f 39.50. INSPRAAK PROJECTNOTA INZAKE VERKEERSPROBLEMATIEK IN DE HAARLEMMERMEERPOLDER c.a. De minister van verkeer en waterstaat heeft de Raad van de Waterstaat verzocht haar op grond van een Projectnota inzake de verkeersproblematiek van het hoofdwegennet in de Haarlemmermeerpolder en op de bollenroute advies uit te brengen inzake mogelijke oplossingen voor de verkeersproblematiek bij de Schipholtunnel, op de A4 en de A9, bij het klaverblad Badhoevedorp en op de zgn. bollenroute (RW 708). In de Projectnota zijn 7 mogelijke variant-oplossingen ontwikkeld die voorzien in een capaciteitsuitbreiding van bestaande hoofdwegen dan wel in de aanleg van een nieu we rijksweg (RW 22), waarvoor mogelijke tracés zijn aangegeven. De Raad van de Waterstaat stelt een ieder in de gelegenheid zijn of haar visie over de plannen aan hem kenbaar te maken. Daartoe ligt de Projectnota met bijlagen vanaf maandag 17 februari t/m vrijdag 28 maart 1986 gedurende de openingsuren voor een ieder ter inzage op de secretarie van de gemeenten Haarlem, Haarlemmermeer, Heemstede, Bennebroek, Hillegom, Lisse, Noordwijkerhout en Sassenheim, in de openbare bibliotheken van deze plaatsen, het sociaal-cultureel centrum De Boskern te Hoofddorp, het Dorpshuis De Oase te Zwaanshoek en de Vluchthaven te Lijnden; de provinciale griffie van Noord-Holland te Haarlem, alsmede op het bureau van de Rijkswaterstaat Directie Noord-Holland te Haarlem. De Rijkswaterstaat zal over de Projectnota voorlichting geven op: dinsdag 11 maart 1986 in Karavanserai, aanvang 20.00 uur Roerdompstraat 17a te Badhoevedorp donderdag 13 maart 1986 in De Deining aanvang 20.00 uur Marktplein 92-94 te Hoofddorp dinsdag 18 maart 1986 in Treslong, Lunazaal aanvang 20.00 uur Vosselaan 15 te Hillegom Degenen, die hun mening over de Projectnota kenbaar willen maken dien dit schrif telijk te doen en hun brieven uiterlijk vóór 12 april 1986, te richten aan het secreta riaat van de Raad van de Waterstaat, Postbus 20906, 2500 EX 's-Gravenhage. De Commissie van Overleg voor de Wegen, een vaste Commissie van de Raad van de Waterstaat, stelt degenen die in hun schriftelijke reactie daartoe de wens te kennen hebben gegeven in de gelegenheid hun standpunt toe te (doen) lichten in een open bare hoorzitting. Plaats en datum zullen nog nader worden bekend gemaakt. Verkoop bij Executie Op woensdag, 12 februari 1986 te 11.00 uur, zullen ten laste van wo nende te Leiden worden verkocht enige roerende goederen te weten: een café-inventaris en wat ver der te koop zal worden aange boden. De verkoop vindt plaats aan bovenstaand adres en geschiedt a contant zonder opgeld. De goederen zijn een half uur vóór de verkoop voor een ieder te bezichtigen. De deurwaarder belast met de executie R. Hoebink Gemeente Rijnsburg VOORBEREIDINGSBESLUIT De burgemeester van Rijnsburg maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 34, lid 2, juncto artikel 22, lid 2, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 30 januari 1986 heeft besloten te verklaren, dat wordt voorbereid een herziening van het geldende bestemmingsplan "Centrum II" voor het perceel Sandtlaan 13. De begrenzing van het genoemde gebied is aangegeven op de bij het raadsbesluit behorende en als zodanig ge waarmerkte tekening. Het raadsbesluit ligt met ingang van heden ter gemeen tesecretarie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter inzage. Rijnsburg, 11 februari 1986 De burgemeester voornoemd, F. Jonkman Verkoop bij Executie Op woensdag, 12 februari 1986 te 11.00 uur, zullen ten laste van wo nende te Leiden worden ver kocht enige roerende goede ren, te weten: meubilaire goe deren en wat verder te koop zal worden aangeboden. De verkoop vindt plaats aan bo venstaand adres en geschiedt a contant zonder opgeld. De goederen zijn een half uur vóór de verkoop, voor een ieder te bezichtigen. De deurwaarder belast met de executie B. van Duyn, 071-251491 Verkoop bij Executie Op woensdag, 12 februari 1986 te 11.00 uur, zal ten laste van zaakdoende te worden verkocht een per sonenauto Alfa Romeo kente ken De verkoop vindt plaats aan bovenstaand adres en geschiedt a contant zonder opgeld. De auto is een half uur vóór de verkoop voor een ieder te bezichtigen. De deurwaarder belast met de executie P.J.M. de Goede. 071-251491

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 18