ZW behoudt leiding Voorkeur sbehandeling Oranje bij loting EK Donath naar Voorschoten Basketbalteam wint interland in Alphen PvdA-bureau bepleit 3de commercieel net Menten krijgt 1,5 ton schadevergoeding Particulier ziektepremip bij 7 maatschappijen hoger Lezers Schrijven Staatsdrukkerij moet gewoon bedrijf worden 'Beste foto' Herpes Bezuinigingen PAGINA 12 DINSDAG 11 FEBRUARI 1986 LEIDEN - Zwarte Wolf heeft gis- teravond zonder problemen zijn leiderspositie weten te behouden in de interregionale zaalvoetbal competitie. Degradatie-kandidaat Spartaan kwam er in Rotterdam niet aan te pas: 1-9. Ook Glasber gen/De Best wist het doel makke lijk te vinden, getuige de 11-4 zege op Silva Boys. Ceverbo pareerde voor eigen publiek de aanval van De Rozet en won met 6-3. De Maas klopte het laaggeplaatste FC Gro- vo met 5-1. In de hoofdklasse zakte THB Boys door de 0-3 nederlaag tegen Menken/Landbouw verder terug. UVS snoepte een puntje af van Van der Plas: 3-3. Glasbergen - Silva Boys 11-4 LISSABON (ANP) - Het Neder landse mannen zaalhandbalteam heeft bij de wereldtitelstrijd in de C-poule de kansen op promotie naar de tweede garnituur sterk ver- Zege Van de Velde bij shorttrack BRUGGE - Peter van de Velde heeft in het Belgische Brugge een internationale indoor shorttrack- wedstrijd gewonnen. Op de baan van het Boudewijnpark versloeg de Zoeterwoudenaar zijn landge noot Jaco Mos en zijn IHCL-club- genoot Richard Suyten uit Stomp- wijk. Van de Velde dankte zijn over winning onder meer aan een zege in de finale van de 500 meter en een tweede plaats achter Charles Veld hoven uit Oegstgeest in de finale- strijd op de 1000 meter. Op die 1000 meter werd de Belg Benoit Mine derde, Jaco Mos werd vijfde. De finale op de 500 meter werd een volledige Nederlandse zaak. Van de Velde won vóór Jeroen Ot- ten, Richard Suyten en Jaco Mos. Bij de vrouwen ging de zege in het eindklassement naar de Belgische Linda Boeijan, haar landgenote Bea Pintens werd tweede. Ingrid Marcusse (Katwijk) werd derde vóór Priscilla Ernst. Jolanda de Vries uit Delft won de finalerit over 1000 meter. Ingrid Marcusse werd tweede. Linda Boeijan won de 500 meter. De A-ploeg van Leiden won der 5000 meter met aflossing. Delft, Leuven en Amsterdam legde be slag op de tweede tot en met vierde plaats. De Katwijkers maakten er een doelpuntenfestijn van, dat overi gens pas na de rust (3-0) goed op gang kwam. Jan Hogewoning voegde maar liefst vijf goals toe aan zijn toch al indrukwekkende totaal van 26, waarvan de helft in de laatste drie duels werd ge scoord. Huug Aandewiel liet zich met drie treffers eveneens niet on betuigd, terwijl Peter Hogewo ning, Gijs Guyt en John de Kroon de rest van de produktie van Glas bergen/De Best voor hun rekening namen. Silva Boys kon de aanvals golven niet keren, maar wist toch nog vier te scoren: 11-4. Spartaan'20 - Zwarte Wolf 1-9 Het verschil tussen de hekkeslui- groot De ploeg van bondscoach Ton van Linder won gisteravond in Lissabon ook van Turkije en be reikte daarmee als eerste de kruis finales. Na drie eenvoudige zeges, maakten de Turken het de Neder landse ploeg aanzienlijk moeilij ker. Na de strijd in de C-poule, twee jaar gelden in Italië, had de Turkse bondscoach zijn spelers doorlopend bij elkaar kunnen hou den. Gezien die ervaringen werd het duel tegen Turkije met enige angst tegemoet gezien. Die vrees bleek gerechtvaardigd. In tegenstelling tot de eerste wed strijden van Oranje in Portugal, slaagde de ploeg er in de eerste tien minuten niet in een voorsprong te nemen. Tot de achtste minuut wa ren de Turken minstens gelijk waardig: 3-3. Daarna sloeg Oranje toe. BOKSEN - De boksvereniging Lei den zag gisteren zijn zwaargewicht Erik Ramaker een puntenneder- laag lijden tegen de Rotterdammer Nelissen. De club van Chris Lan- trok heeft daardoor nog maar één bokser over in de eindstrijd: super zwaargewicht Ben Smeenk, die de ring binnenkort zal betreden. ter en de koploper in de interregio nale klasse had nog groter kunnen zijn, maar de Leidenaars toonden zich na afloop toch tevreden met het bereikte resultaat. Bij rust was het verschil al opgelopen tot vijf doelpunten en ook in de tweede rondgang kon de Rotterdamse te genstander geen vuist maken. Doelpuntenmakers waren Piet Sloos (3), Peter Gijsman (2), Ger Nagtegeller (2), Ben de Roo en Jan van der Reijden. THB Boys - Menken/Landbouw 0-3 De Lisser ploeg is de, laatste we ken geheel van slag en na de neder laag tegen de melkjongens dreigt THB ook de aansluiting met de lei ders kwijt te raken. Ben van der Zalm zette Mènken al voor rust op een 0-1 voorsprong, waarna Piet Albers en Jaap Smit in de tweede helft het karwei afmaakten: 0-3. Van der Plas - UVS 3-3 De blauwwitten, rode lantaarn drager in de hoofdklasse, kwamen in Katwijk ook zonder aanvoerder Hans van Eijgen goed voor de dag. Er had zelfs meer ingezeten dan een gelijkspel, maar de Leidenaars wisten een man-meer situatie niet uit te buiten. Aan de andere kant werd een doelpunt van Van der Plas afgekeurd, zodat beide ploe gen toch tevreden mochten zijn met de remise. Fllor van Duijn opende de score voor de Katwij kers, die daarna door goals van Hans de Kruys met 1-2 achter kwa men. Jaap van Duijn en Kees Var- kevisser brachten de thuisploeg weer aan de leiding, maar vijf mi nuten voor tijd trok De Kruys de stand andermaal gelijk. FRANKFORT (SID) - Het Nederlands elftal geniet bij de loting van de groepsindeling voor de voorronden van de strijd om het Europese voetbalkampioenschap 1988 een voor keursbehandeling. Als enige afwezige bij de eindronde van het wereldkampioenschap is Oranje met zes Mexico-gangers ingedeeld in de hoogste categorie. De trekking wordt vrijdag in het oude operagebouw in Frankfort gehouden. De indeling is gebaseerd op een puntensysteem, waarbij de resulta ten in de voorronde van het Euro pees kampioenschap 1984 in Frankrijk en de voorronde voor Mexico gewaardeerd werden. In beide kwalificatietoernooien ein digde het Nederlands elftal als tweede in de groep. Voor Frankrijk werd de ploeg van Kees Rijvers op doelsaldo uitgeschakeld door Spanje, dat zich in de geruchtma kende wedstrijd tegen Malta (12-1) naar Frankrijk schoot. In de voor ronde voor Mexico werd Neder land onder Beenhakker tweede in de groep achter Hongarije en ver volgens geëlimineerd door België. Op basis van die klasseringen zit Nederland vrijdag in de champag ne-emmer met Engeland, Dene marken, Spanje, Portugal, België en titelhouder Frankrijk. Het ge hanteerde systeem is bepaald niet waterdicht. Italië was als wereld kampioen automatisch geplaatst voor het eindtoernooi in Mexico en dus niet in staat in de voorronden punten te verzamelen. Met als ge volg dat de wereldkampioen bij de loting in de vierde categorie is in gedeeld. De indeling bij de loting is: Categorie 1: Engeland, Neder land, België, Frankrijk, Spanje, Portugal en Denemarken. Categorie 2: Sovjetunie, Noord- Ierland, Roemenië, Zweden, Hon garije, Wales en Bulgarije. Categorie 3: Oostenrijk, Joego slavië, Tsjechoslowakije, Oost- Duitsland, Polen, Zwitserland en Ierland. Categorie 4: Schotland, Grieken land, Finland, Noorwegen, Italië, Turkije en Albanië. Categorie 5: IJsland, Malta, Cy prus en Luxemburg. VOORSCHOTEN - Peter Donath wordt de nieuwe trainer van zater dagvierdeklasser Voorschoten. De oud-speler van Blauw Zwart wordt de opvolger van Aad Warmerdam, die zich met de jeugd gaat bezig houden. Cor van der Harteen van de trainers van AJax, geeft advies aan enkele jonge voetballertjes. De voetbalclub geeft deze week aan schoolgaande kinderen, die echter vanwege de krokusvakantie vrij zijn, de mogelijkheid om te oefenen. Tot en met vrijdag zijn de poorten van het Amsterdamse sportcomplex geopend voor een ieder die op het parkeerterrein van het stadion wil voetballen. (foto anp) Het wereldkampioenschap Raymonde Barras (Fra) - Karen van Lith (Ned) 0-2, Zoja Sadovskaja (Sov) - Krystyna Kaczmarczyk (Pol) 2-0, Betsie Demers (Bel) - Leun Otten (Ned) 0-2, Jelena Altsjoel (Sov) - Barbara Graas (Ned) 1-1, Sjiwile Ringelene (Sov) - Lili Karmi (Isr) 2-0, Yvon ne Bonnefoy' (Fra) - Petra Polman (Ned) 0- 2, Olga Levina (Sov) - Roza Kawczynska (Pol) 2-0. Stand: 1. Altsjoel en Ringelene 13 punten; 3. Levi- :n Sadovskaja 12; 5. Van Lith 11; 6. Ot- 10; 7. Graas, Kawzmarczyk en Polman 10. Bonnefoy 4; 11. Barras, Kaczmarczyk Karmi 3; 14. Demers 1. 4. Belgie 4-4, 5. Griekenland 4-0, 6. Far Oer ZAALHANDBAL Nationale schaatswedstrijden op i ,_.i Berkum (Irnsum);.3. Douwe de Vries (Waaxens); 4. Peter de Vries (Heerenveen); 5. Piet de Boer (Jellum); 6. Koop Talen (Heerenveen); 7. Wigle de Vries (Scherpen- zeel); 8. Siemen Albada (Harich); 9. Jilert Anema (Drachten); 10. Sjoerd Fransbergen (Heerenveen). Vrouwen: 1. Tilly Alberts (Heerenveen); 2. Elske van der Meer (Jubbega); 3. Jitske Nauta (Stiens). der Weide (Heerenveen); 3. Jan Bakker (Wijnjewoude); 4. Jan Wedman (Heerenveen); 5. Lykele Tadema (Joure); 6. ALPHEN AAN DEN RIJN - Het Nederlands basketbalteam heeft gisteravond in Alphen aan den Rijn ook z'n tweede oefeninterland tegen Zwitserland gewonnen. De Oranje-ploeg van Vladimir Heger zegevierde in een sessie van vier keer twaalf minuten met 125-102. Halverwege was er nog weinig ver schil: 62-61. De 350 toeschouwers in de Rijn streekhal zagen een weinig boeiend treffen, waarin Nederland aanvankelijk een 10-0 voorsprong nam. Bij 20-22 nam Zwitserland onder aanvoering van de vlot sco rende Dan Stockalper (42 punten tegen 60 procent) de leiding, die het drie seconden voor rust pas weer af moest staan toen Hans Heijdeman (12 punten) twee vrije worpen benutte: 62-61. Terwijl bondscoach Heger en zijn collega Hugo Harre wijn veelvuldig van spelers (Emil Hagens viel op door in 19 minuten slechts één keer te schieten en dan nog mis ook) en tactiek wisselden kwam Neder land even los (88-74) van de Zwit sers, die na de derde 'periode' ech ter nog niet verslagen waren: 90-85. Oranje, dat woensdag in Den Bosch de laatste WK-kwalificatie- wedstrijd tegen België speelt, be schikte via Rene Ebeltjes over de langste adem. Via 100-87 eindigde het duel in een 125-102 zege. Scores Oranje: Ebeltjes 22, Esveldt 18, De Vries 15, Schilp 14, Heideman 12, Van de Lagemaat 11, Bottse 10, Van Essen 9, Boers 8, Van Schaftenaar 6, Hagens 0. Team: schot 51, rebounds 57, balverlies 20. Scores Zwitserland: Stockalper 42, Zali 14, Ruckstuhl 14, Girod 10, Gothuey 7, Nus- baumer 7, Alt 6, Zahno 2. Team: schot 47, rebounds 41, balverlies 25. Vooral afwijzende reacties DEN HAAG (GPD) - Het pleidooi van de Wiardi Beckmanstichting, het wetenschappelijk bureau van de PvdA, voor de invoering van een derde commercieel televisie net heeft tot instemmende, maar vooral sterk afwijzende reacties ge leid. De WD, die altijd al voor stander van commerciële omroep is geweest, toonde zich bly met de opvatting van het bureau. Het CDA en de journalistenvakbond NVJ zijn verontwaardigd over de aanbeveling, omdat de positie van dag- en weekbladen en die van de principiële omroepen in gevaar worden gebracht. Ook de FNV heeft verbaasd en verontrust op het advies gèreageerd. Een wetenschappelijk medewer ker van de Wiardi Beckmanstich ting bevestigde vanochtend dat de wenselijkheid van de invoering van een derde commercieel tv-net voorkomt in een rapport van de stichting, getiteld 'Een wijs bestel', dat vanmiddag werd gepresen teerd in Den Haag. Het rapport is gemaakt door de werkgroep me diabeleid onder voorzitterschap van dr. H.A. van Stiphout, destijds lid van de Wetenschappelijke Raad voor het Regeringsbeleid (WRR) die de regering adviseerde over een samenhangend mediabeleid. Met de invoering van commer ciële televisie kan volgens de Wiar di Beckmanstichting worden voor komen dat reclamebestedingen naar het buitenland (commerciële satellietstations) 'weglekken'. In de exploitatie van zo'n derde net zouden uitgevers van tijdschriften moeten deelnemen. Ook de huidi ge omroeporganisaties die niet af kerig staan tegenover commerciële omroep, moeten een plaats op een derde net kunnen krijgen. Het voordeel daarvan is dat de geprofi leerde omroepen op de bestaande netten Nederland I en II aanzien lijk meer zendtijd zouden krijgen door het vertrek van de commer cieel geïnteresseerde zendgemach tigden. Het standpunt van de Wiardi Beckmanstichting wijkt 180 gra den af van de opvattingen die bin nen de PvdA-fractie in de Tweede Kamer over de inrichting van het omroepbestel leven. De PvdA heeft, met het CDA, altijd het in zicht gehuldigd dat het publieke, veelvormige, non-commerciële omroepbestel ten koste van alles overeind moet worden gehouden. Onder druk van beide fracties is in de ontwerp-Mediawet van minister Brinkman (omroepzaken) dan ook een 'waterscheiding' tussen het niet-commerciële bestel en allerlei commerciële nieuwe mediatoepas- singen (abonnee-tv) aangebracht. Deze week wordt door het PvdA- congres het definitieve verkie zingsprogramma vastgesteld. Daarin zal ook moet worden aange geven wat de plannen voor de me dia zijn in de komende vier jaar. In het ontwerp-program wordt vast gehouden aan het niet-commercië- le karakter van het omroepbestel. De omroepen weigerden vanoch tend commentaar te geven. Ze wil len wachten met een reactie tot het rapport beschikbaar is. ROTTERDAM - Zelfs gorilla's worden bij de aanvang van een nieuwe 'baan' medisch gekeurd. Gisteren nam dierenarts Nathan Lateur van de Rotterdamse diergaarde Blijdorp de 2,5 jaar oude mannetjesgorilla Yaoende onder de loupe om de gezondheidstoestand van de uit het opgeheven dierenpark Vjpssenaar afkomstige aap te a.nva, wprnpn np VP1I1C7 controleren. Overigens kreeg Yaoende voor het onderzoek wel een injectie met een kalmerend middel. (foto ANP) heidsmaatregelen in en rond het LONDEN - Een Ierse rechter heeft de 86-jarige oorlogsmisdadiger Pieter Menten een bedrag van 37.000 pond (148.000 gulden) toege wezen als vergoeding voor de scha de die deze leed toen in 1979 zijn kapitale huis in het dorpje Leamy- brien in brand werd gestoken. Menten had een bedrag van 90.000 pond (360:000 gulden) geëist op grond van een spoedig af te schaffen wet die de plaatselijke au toriteiten verantwoordelijk stelt voor een brandstichting zoals die Menten's landhuis trof. Het 50 ka mers tellende huis van Menten werd in brand gestoken door een groep gemaskerde en gewapende mannen die zich toegang tot de wo ning verschaften, benzine over de trappen uitgoten en daar de vlam in staken. Een naar verhouding klein deel van het huis raakte daar bij beschadigd. Na de aanval werden de veilig- huis van Menten, die op dat mo ment nog in de gevangenis zat, ver scherpt. In december jongstleden wist een bende niettemin opnieuw het huis binnen te dringen en er met schilderden en andere waarde volle voorwerpen vandoor te gaan. Menten heeft zijn huis in Leamy- brien sinds zijn gevangenneming nooit meer gezien. Toen hij april vorig jaar vrijkwam, gonsde het in en buiten Ierland van de geruchten dat hij zich in Leamybrien zou te rugtrekken. De Ierse regering ver bood hem echter zich in Ierland te vestigen. BLOED (ANP) - Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben de mi nister van verkeer en waterstaat gevraagd voor spoedtransporten van de Rode Kruis Bloedbank in Dordrecht naar de Zeeuwse zie kenhuizen het gebruik van zwaai licht en geluidssignalen toe te staan. Zulke spoedtransporten ko men gemiddeld vier keer in de maand voor als er sprake is van le vensgevaar voor de patiënt, schrij ven Gedeputeerde Staten aan de minister. DEN HAAG (ANP) - De Staats drukkerij/Uitgeverij (SDU) moet zo snel mogelijk een particulier be drijf (NV of BV) worden. De depar tementen en andere rijksover heidsorganen behoeven hun druk- en uitgeefwerk dan niet meer aan de SDU op te dragen. Anderzijds vervalt daarmee voor de SDU het verbod om op de particuliere markt te opereren. Dat is de kern van een rappor^ van de werkgroep privatisering SDU, dat binnenkort aan staatsse cretaris Van Amelsvoort (binnen landse zaken) wordt uitgebracht. De ministerraad zal op korte ter mijn een principebesluit over het voorstel nemen. Een stuurgroep die de privatisering moet voorbe reiden zal vooral op de financiële en personele gevolgen moeten let ten. De werkgroep heeft twee moge lijkheden bestudeerd. Dat zijn uit besteding van werk en volledige verzelfstandiging. Ook is het eco nomisch' en bedrijfsmatig functio neren van de SDU onderzocht. Op grond daarvan beveelt het onder zoeksbureau Van de Bunt verzelf standiging aan. Zowel het over heidsbelang als dat van de grafi sche industrie en uitgeverijen is daarmee het beste gediend. De werkgroep heeft dat standpunt overgenomen. DEN HAAG (GPD) Zeven ziek tekostenverzekeraars van de 22 die ontheffing van de prijsbeschikking vroegen, hebben de premies voor particulieren al met meer dan drie procent verhoogd. Dit antwoordt staatssecretaris Van Zeil (economi sche zaken) op vragen van het Tweede-Kamerlid Toussaint (PvdA). Van Zeil kan niet zeggen hoeveel verzekerden door de met meer dan drie procent ingevoerde verhoging per 1 januari zijn getrof fen. Niet alle verzekerden zijn met deze verhoging geconfronteerd, bovendien vallen de collectieve contracten niet onder de prijsbe schikking. Pas begin december werd het Van Zeil duidelijk dat de meerder heid van de verzekeraars het ad-, vies zou volgen van de overkoepe lende organisatie en 6,4 procent of meer verhoging zou toepassen. Een prijzenregeling restte hem toen als 'uiterste middel'. Zulke maatregelen zijn uitzonderingen in het prijsbeleid, zoals dat sinds 1 ja nuari 1985 van kracht is. Binnen de maximaal toegestane premieverhoging is de verzeke raars ruimte gelaten het pakket of de eigen risico's te veranderen, zegt Van Zeil. De verzoeken om ontheffing worden met de grootste spoed, maar met inachtneming van de vereiste zorgvuldigheid, behan deld. Van Zeil verwacht dat half fe bruari de beslissingen bekend zul len zijn. Voorwaarde daarbij is dat zich geen verwikkelingen voordoen en dat verzekeraars de gevraagde ge gevens snel leveren. De staatsse cretaris neemt aan dat als negatief wordt beslist, de verzekeraars zo snel mogelijk hun verzekerden in lichten en de teveel betaalde pre mies teruggeven. Twaalf jaar voor cocaïnesmokkel DEN HAAG (ANP) - Het Haagse gerechtshof heeft een 46-jarige Co lombiaan vanmorgen wegens smokkel van ruim zeventien kilo cocaïne veroordeeld tot twaalf jaar gevangenisstraf. Het hof bevestig de het oordeel van de rechtbank in Rotterdam, dat de man de leider was van een professioneel opgezet te smokkellijn en daarvoor de hoogst mogelijke straf verdient. Zeven jaar cel luidde het vonnis voor zijn twee helpers van 26 en 42 jaar. De cocaïnesmokkelaars zijn begin juni vorig jaar in Rotterdam aangehouden, nadat zij een pas aangevoerde partij cocaïne ver stopt hadden in een woning. Op de voorpagina van donderdag 6 februari zag ik 'de doodsstrijd van Omaira' van de Franse fotograaf F.A. Fournier, uitgeroepen tot de beste persfoto van 1985 door World Press Photo. Sorry meneer de persfotograaf en heren van World Press Photo, maar dit is nu walgelijk. Dat de we- strijdrage in onze samenleving zo ver gaat dat een foto van een ster vend kind daarvoor wordt ge bruikt is banaal. Zoiets doet af breuk aan de ware kunst van de fo tografie en ook de ethiek van de verslaggeving. Daarom meen ik hiertegen te moeten protesteren. zou die fotograaf er wel aan heb ben gedacht wat er in de ouders van dit meisje om moet gaan wan neer ze die foto van hun stervend kind op een tentoonstelling zou den zien? Of was het de bedoeling dat zij de foto zouden krijgen als herinnering? Of had de fotograaf naar de moeder moeten gaan met de vraag: mag ik een plaatje maken van uw stervende kind, dan kan ik daar misschien een prijs mee win- J.P.B. Duermeijer Hartelstein 7 Leiderdorp Met enige verbazing las ik op de voorpagina van uw uitgave van 4 februari j.l. dat een Amerikaanse arts de in de reguliere geneeskun de "ongeneeslijke ziekte" Herpes middels natuurgeneeskunde wist te verhelpen. Verbazing omdat er bij ons ken nelijk eerst een Amerikaanse arts nodig is om een - onder Westeuro- pese artsen voor celtherapie, orga- notherapie en acupunctuur - reeds jarenlang bekend gegeven in de openbaarheid te brengen. Met na me omdat in ons buurland W- Duitsland al jaren geleden veel ontdekkingen zijn gedaan en is ge publiceerd op het gebied van de bestrijding van stoornissen in de li chaamseigen afweer. Virusziekten zoals Herpes maar ook diverse al lergische aandoeningen zijn het ge volg van dergelijke stoornissen. Overigens geeft celtherapie in combinatie met de z.g. neuraalthe- rapie een sneller resultaat by de rechtstreekse bestrijding van het virus en de pijnklachten dan in dien het zwaartepunt van de be handeling gelegen is in een dieet. A. Loncq de Jong, arts Stichting Aanvullende Geneeswijzen Apollolaan la Leiden De voorgenomen en ten dele al uit gevoerde bezuinigingsmaatregelen in de gezondheidszorg zijn mij en met mij zeer velen in het verkeerde keelgat geschoten. Deze maatrege len houden onder meer in het te rugbrengen van het aantal zieken huisbedden, het niet of te weinig aanschaffen van apparatuur voor het bestrijden van het leed dat kan ker heet, en het niet uitbreiden van het aantal zeer noodzakelijke hart operaties. Ik zou deze bezuinigin gen een misdaad tegen de rechten van de mens willen i Van eerstgenoemde maatregt. zijn wij sinds kort de dupe. De door de artsen zeer noodzakelijk geachte hulp bij thuiskomst van mijn vrouw, ja u raadt het al, schit terde door afwezigheid onder druk van de genoemde maatregelen, met als gevolg een terugval in het ziektebeeld. De verantwoordelijke mensen achter dit beleid moesten zich diep schamen zich de leiders van een democratisch bestel te noemen. Met andere woorden: opdonderen. Sam Heemskerk Mariënpoelstraat 19a Leiden

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 12