X ptt rM- Luba Beheer uitzendbureau de koning t&e VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAK Dagblad geplaatst VAKATURES SALARISADMINISTRATEUR full-time of part-time zieken verzorgenden Mariënhaven s. STOLP ERVAREN TYPISTE/ SECRETARESSE DIREKTIE-SEKRETARESSE chemisch analist(e) fü§ 0ok deze advertentiepagina had zaterdag 8 februari j.l. in Leidsch/Alphens moeten worden. Olivetti Nederland B.V. is een dochteronderneming van Europa's grootste producent op het gebied van personal computers, minicomputers, terminals, printers, businesscomputersystemen, wordprocessors, schrijf-, reken- en kopieermachines, etc. De omzet in 1984 bedroeg world-wide 8,2 miljard gulden. Bij Olivetti Nederland werken momenteel zo'n 340 mensen. Het hoofdkantoor is gevestigd in Leiden. Voor onze afdeling Finance Administration zoeken wij op korte termijn een (M/V) De kandidaat die wij zoeken heeft naast een opleiding op HAVO-/MEAO-niveau een gedegen ervaring opgedaan op een salarisadministratie en een goede kennis van o.a. sociale verzekeringswetten. Doorgroeimogelijkheden naar de functie van hoofd salaris administratie zijn aanwezig. Geschikte kandidaten bieden wij een boeiende werkkring in een zich snel ontwikkelende en groeiende organisatie. Nadere informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer J.H.C. Migo van onze afdeling Personeelszaken, telefoon (071) 319931, toestel 593, aan wie u tevens uw sollicitatiebrief kunt richten. Olivetti Nederland B.V. Afd. Personeelszaken, Verbeekstraat 19-21, 2332 CA Leiden. TRENDSETTERS IN AUTOMATISERING vraagt (m/v): Typiste/Tekstverwerkster Voor een relatie te Leiden zoeken wij m.i.v. 10 februari voor onbepaalde tijd een typiste/tekstverwerkster met ervaring op een Océ. Sekretaresse Voor een relatie te Leiden zoeken wij m.i.v. 17 februari t/m 7 maart a.s. een sekretaresse met een zeer goede type-vaardigheid en goede kennis van de medische terminologie. Het betreft hier een zeer drukke baan. Sekretaresse Voor een relatie te Zoeterwoude zoeken wij een sekre taresse m.i.v. zo spoedig mogelijk voor onbepaalde tijd. Wij vragen een representatief persoon die een goede type-vaardigheid bezit, de telex kan bedienen en op een korrekte manier klanten kan ontvangen. Boekhoudkundig medewerker Voor een relatie te Leiden zoeken wij met spoed een boekhoudkundig medewerker op P.D. niveau die met een gecomputeriseerde administratie kan werken. De uitzendduur is voor 1 2 maanden. Boekhoudkundig medewerker Voor een relatie te Leiden zoeken wij met spoed een boekhoudkundig medewerker op M.B.A. niveau. De uitzendduur is voor 2 maanden. Binnen- en buitendienstmedewerkers Voor een relatie te Leiden, een assurantiekantoor, zoe ken wij meerdere medewerkers in de binnen- en bui tendienst, die bekendheid hebben met het assurantie wezen. De kandidaten moeten een commerciële instel ling hebben, een havo-opleiding, representatief zijn en een leeftijd hebben van 30 jaar. Gespecialiseerd in administratieve funkties. Infotheek Systems BV is een snelgroeiend computerbedrijf, gevestigd in Leiden. Infotheek vraagt: HUISMEESTER (M/V) De huismeester zal belast worden met het beheer van de gebouwen. Hieroilder vallen o.a. de volgen de taken: De funktie - regelen en/of uitvoeren van reparaties aan gebou wen en installaties; - beheer van de inventaris; - verzorgen van interne verhuizingen. Tevens wordt door de huismeester leiding gegeven aan de medewerksters van de 'huishoudelijke dienst. Wij vragen van de kandidaten: - een LTS-E opleiding; - een zeer flexibele houding; - leeftijd 25 - 35 jaar Schriftelijke reacties gaarne naar Infotheek Sys tems BV, Overrijn 5, 2315 KA Leiden, t.a.v. dhr. C. van der Enden Infotheek Systems BV Wij zoeken op korte termijn een MEDEWERKER (M/V) Die na een gedegen inwerkperiode zal worden be last met: - het adviseren en ondersteunen van onze kliënten op het gebied van financiële software pakketten door o.m. het geven van gebruikerscursussen. De inwerkperiode zal doorgebracht worden bij de afdeling Administratie van ons bedrijf waar in be ginsel alle voorkomende administratieve werk zaamheden dienen te worden verricht. Wij vragen: - een opleiding op MEAO-BE niveau; - hoge inzet en flexibiliteit - enige bekendheid met pc's - het vermogen om op niet al te lange termijn onze financiële software pakketten zich eigen te ma ken; - service gevoeligheid. Wij bieden: - een uitdagende representatieve funktie, welke ze ker doorgroeimogelijkheden in zich heeft; - een goed pakket arbeidsvoorwaarden en een ple zierige werksfeer in een team van jonge r Schriftelijke reacties gaarne naar Infotheek Sys tems BV, Overrijn 5, 2315 KA Leiden, t.a.v. dhr. C. van der Enden Verpleeghuis Mariënhaven te Warmond, waar 208 psycho-geriatrische bewoners verblijven, zoekt op korte termijn enige Van gegadigden wordt verwacht dat zij: in het bezit zijn van het diploma Ziekenverzorging, beschikken over enige ervaring in de verzorging van psycho geriatrische bewoners, in teamverband kunnen functioneren. De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de Dienst Personeelszaken Postbus 6, 2360 AA Warmond. r ACCOUNTANTSKANTOOR Federatie-belastingconsulenten en accountants-administratieconsulenten Leiden/Roelofarendsveen Voor ons kantoor te Leiden, Schelpenkade 40, zoeken wij een Naast het typen van rapporten en correspondentie zal het tot haar taak behoren enige bijkomstige werkzaamheden te verrichten. Ervaring met tekst verwerking is gewenst, doch niet noodzakelijk. Sollicitaties met vermelding van gegevens over opleiding en ervaring kunt u schriftelijk richten aan Postbus 116, 2300 AC Leiden. Telefonische infor matie kunt u tijdens de kantooruren verkrijgen (te lefoon 071-122741). Parttime baan voor een doktersassistentCe) op de afdeling Lon^f urvctie. De afdeling Longfunctie maakt deel uit van de Bedrijfsgeneeskundige Dienst van de PTT in Den Haag. In het kader van keuringen verricht deze afdeling longfunctie-onderzoek. Men houdt zich tevens bezig met preventieve bedrijfsgezondheids zorg. Het betreft hier een functie voor 20 uur per week. Het werkterrein 1 de r of U gaat longfunctie-onderzoek verrichten, waarbij u verantwoordelijk bent voor uitvoering en rappor tage. Zowel voor de onderzoeken als voor de gegevensverwerking moet gebruik gemaakt wor den van computerfaciliteiten. Onze wensen Wij vragen een HAVO-opleiding (met wis- en natuurkunde) aangeyuld met het diploma dokters assistente). Ervaring met longfunctie-onderzoek strekt tot aanbeveling. U moet bereid zijn cursus sen op het gebied van longfunctie-onderzoek en informatica te volgen. Tevens verwachten wij een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings- vaardigheid. U moet bereid zijn de functie zonodig naar Groningen te volgen. Wat wij bieden Gebaseerd op een full-time functie bedraagt het salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring minimaal f 2041,- en maximaal f 2960,- bruto per maand. Verdere uitloop behoort tot de mogelijkheden indien de functie naar een hoger niveau wordt uit gebouwd. Jaarlijks heeft u recht op 7}&% vakan tietoeslag en vakantiedagen naar rato. Bijzonderheden De PTT wil graag meer vrouwen in dienst nemen, vooral in functies waarin zij nu nog ondervertegen woordigd zijn. Bij gelijke geschiktheid wordt daar om vacature de voorkeur gegeven aan een vrouw. De sollicitatie Schriftelijke sollicitaties, binnen 10 dagen, ongefrankeerd richten aan: Personeelsdienst Centrale Directie der PTT Postbus 30000, 2500 GA 's-Gravenhage bedrijfsgeneeskundige dienst Luba Beheer b. v. voert de direktie over een aantal ondernemingen in de dienstverlenende sektor. De bekendste daarvan zijn wel de Luba Uit zend Buro's Door vergaande decentralisatie is het hoofdkantoor aan de Nieuwstraat in Leiden gecomprimeerd tot Direktie, Marketing en Ad ministratie. De huidige spil in de organisatie zet haar carrière voort bij een van de dochterondernemingen. Voor deze vitale funktie zoeken wij een sterke opvolgster. Daarom deze advertentie voor een Zij is in de eerste plaats de steun en toeverlaat voor de algemeen di- rekteur. Agenda- en dossierbe heer, korrespondentie verzor ging, voorbereiden en notuleren van vergaderingen en al het geor ganiseer, dat het funktioneren van haar baas ondersteunt, zijn dan ook vanzelfsprekende taken. Zelfstandig en systematisch werken zijn daarbij sleutelwoor den. Binnen de kompakte organisatie is zij ook degene die als regel de gasten ontvangt, de telefoon op neemt, bestellingen plaatste, kof fie zet, de post verzorgt, haar stempel drukt op de interne orga nisatie, maar wanneer nodig ook bijspringt om anderen te assiste ren. Haar kontakten met de dochter organisaties zijn zeer frekwent. Daarin heeft zij een aantal eigen administratieve en organisatori sche taken, maar men doet ook regelmatig een beroep op haar se- kretariële kapaciteiten. Voor de vervullling van deze funktie nodigen wij sollicitanten uit met HAVO of VWO, gevolgd door een gerichte sekretaresseop- leiding als Schoevers, Pont, het Alphens Studiecentrum of de se- kretariële richting van de MEAO. Voor een snelle, doeltreffende sa menwerking, is minstens drie jaar ervaring met de omschreven werkzaamheden noodzakelijk. Sterke kontaktuele eigenschap pen, een systematische werkwij ze, eigen initiatief, kreativiteit en paniekbestendigheid worden zon der meer verwacht. Ervaring met tekstverwerkende apparatuur en bestandenbeheer wordt op prijs gesteld. Omdat de juiste kandidate geen problemen heeft met brieven schrijven, nodigen wij haar uit om haar sollicitatie schriftelijk aan de direktie te richten. Motive ring en ervaring hebben vooral onze belangstelling. Deze advertentie is gericht op vrouwelijke kandidaten. Gezien onze personele samenstelling ge ven wij daaraan ook de voorkeur, de reaktie van mannen die zich in het profiel herkennen is echter ook welkom. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Luba Beheer b.v. Postbus 327 2300 AH Leiden Ter attentie van de direktie. Menken-Landbouw holding B.V. te Wassenaar omvat een aantal produktiebedrijven, waar een breed assortiment consumptie- melkprodukten, frisdranken en vruchtesappen wordt vervaardigd. Voor ons zuivelbedrijf Menken-Landbouw B.V. te Wassenaar (275 medewerk(st)ers) waar de produktie van dagverse melkprodukten (naast melk en karnemelk, diverse soorten yoghurt, vla en room) plaatsvindt, zoeken wij voor ons laboratorium een: Deze medewerk(st)er verricht met grote zelfstandigheid fysisch-chemisch onderzoek en draagt zorg voor de daarbij gebruikte analyse-apparatuur. Daarnaast worden ook mikrobiologische analyses gedaan, terwijl de bereidheid moet bestaan om in roulatiedienst op zaterdag te werken. Wij verwachten dat u aan de volgende kriteria voldoet: HBO-A of HBO-B opleiding, richting analytische chemie enige jaren laboratorium-ervaring leeftijd tussen ca. 25-30 jaar. Indien u interesse heeft voor deze funktie, kunt u voor nadere informatie kontakt opnemen met de heer R. Kos, Chef Laboratorium. Uw schrifelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer B. A. Sinnige, Hoofd Personeelszaken, Menken-Landbouw B.V., Rijksstraatweg 500, 2243 CH Wassenaar. (Tel.: 01751-19325) MENKEN-LANDBOUW B.V.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 18