Mannen Donar baas over reserves NOVO Koude start Georg Kessler Weer gelijkspel hockeyers LMHC Chinese verrast bij NK badminton Slechte beurt Reitsma Köln schiet op sneeuwpiste tekort tegen Bremen Mark Hughes naar 'Barca' Hoffelijke bokser geschorst Jack Charlton wordt coach Iers elftal PAGINA 12 DO/ST SPORT MAANDAG 10 FEBRUARI 1986 LEIDEN - In de volleybalcompeti tie wordt er deze week druk gebe kerd. Ook werden er twee inhaal wedstrijden afgewerkt. Bij de man nen de ontmoeting Donar-Novo 2 (3-2) en bij de vrouwen Leython 2- DOS 2 (2-3). Voor de nationale beker werd Novo-vrouwen in Wageningen uit geschakeld door WAHO met 3-1. Het incomplete en ongeïnspireerd spelende NOVO kon tegen WAHO niet de motivatie opbrengen er flink tegen aan te gaan. Hoewel de eerste set via 13-15 nog wel gewon nen werd, kwam de thuisploeg be ter in het spel waarbij vooral de middenaanval voor NOVO de no dige problemen opleverde. Na twee verloren sets op rij (15-11 en 15-12) geloofde NOVO er niet meer in en verloor spelend zonder enig zelfvertrouwen verdiend ook deze periode (15-11) en lag daarmee uit de beker. De ontmoeting tussen Leython en Be Fair werd op het laatste nippertje uitgesteld tot over veertien dagen. Voor de distriktsbeker klopte Quintus beste handbalploeg regio Den Haag LEIDEN - In de Groenoordhal- len streden gisteren tien jon gens- en elf meisjes handbal- ploegen om het kampioen schap van de afdeling Den Haag en om een plaats in de voorronde van het Nederlands kampioenschap voor aspiran ten. Zowel bij de jongens als bij de meisjes legde Quintus uit Kwintsheul beslag op de eerste plaats en verzekerde zich daar door van een ticket voor het NK. In de Groenoordhal werd op een redelijk niveau gehand bald. Quintus sprong er op alle fronten uit. De meisjes wonnen in de finale met 7-6 van Velo (Wateringen). De derde plaats ging naar Hellas (Den Haag), dat de troostfinale won van EDH uit Delft. Bij de jongens versloeg Quin tus in de eindstrijd EDH met 6- 4. HEC werd zonder te spelen derde omdat Hellas zich terug trok voor het duel om de derde en vierde plaats. Donar met 0-3 het Sassenheimse VCS. Na een voorsprong in de eer ste set werd het nog heel benauwd voor de Leidenaren, maar toen die set netaan met 13-15 gewonnen was, ging het een stuk gemakkelij ker. VCS maakte de fout het snelle spel dat men gewend is te spelen te lang door te voeren en dat beteken de tegen Donar veel foutieve aan vallen. Na 9-15 in de tweede set werd VCS in de derde compleet zoek geserveerd door een nu op permachtig Donar (2-15), dat hier mee simpel de volgende ronde be reikte. Voor een stuntje zorgde twee deklasser LISC, dat in deze beker ronde het presteerde de no. twee in de eerste klasse van de afd. Delft, Ariston, na vijf boeiende sets met 3-2 te verslaan. Aanvankelijk had LISC de grootste moeite met de ef- fektvolle opslag van Ariston en dat kostte hen de eerste set (9-. 15). Hier echter ontspon zich een gelijkop- gaande strijd die LISC (Leidse In- ter Universitaire Sportclub) ver diend in de vijfde set besliste (15-9, 10-15 en 15-12). Bij de vrouwen werd WW thuis in de voor hen onbekende Vijf- Meihal aangestoken door het en thousiasme van tegenstander DUF! De ploeg nam een 7-0 voor sprong, waarna de aanval even stagneerde (12-12), maar pakte door een betere verdediging toch de eerste set (15-12). Duf was niet van plan zich zo maar gewonnen te geven en kwam sterk terug. WW werd onder grote druk gezet en had aanvankelijk het beste van het spel. Wederom was het WW dat in de slotfase toesloeg (15-12). In de derde set liep WW uit naar 8-1. Lange ralleys maakten het geheel aantrekkelijk voor het talrijke pu bliek en alleen het feit dat DUF niet goed genoeg doorsloeg, be zorgde WW ook nu weer winst: 15-11. Voor de competitie werd de in haalwedstrijd tussen Leython 2 en DOS 2 bij de vrouwen een span nende vijfsetter. Zoals telkens de laatste weken had Leython veel moeite om in haar spel te komen. De eerste set ging dan ook naar DOS met 12-15. In de tweede set keek Leython al snel tegen een 8- 13 en zelfs nog 9-14 achterstand aan. door keihard werken en een enorme inzet werd het met een goede aanval nog 14-14 voor DOS de laatste twee puntjes maakte (14- 16 en 0-2). De spanning liep hoog op in de derde set; beide teams verdedig den fanatiek en de strijd ging gelijk op. Door een moeilijke serve van Gitta Paans sleepte Leython met 16-14 die set letterlijk uit het vuur. DOS leek aangeslagen en werd in de vierde weggespeeld (15-6). In de beslissende vijfde set draaiden de rollen finaal om: Leython stond met de veldwisseling achter met 1- 8 en kwam niet verder dan een 7-15 en 2-3 verlies, hetgeen toch een puntje opleverde. Bij de mannen werd ook Donar tegen NOVO 2 een vijfsetter. Do nar had de grootste moeite om NO VO 2 er onder te krijgen. NOVO verdedigde zijn domein als gek ken, ten einde de slechte resultaten van de laatste weken een halt toe te roepen en Donar had aan het stug ge spel zijn handen vol. Zelfs bouwde NOVO onverwacht een 0-2 setvoorsprong op via tweemaal 13- 15. In de derde set ging het bij Do nar allemaal wat beter en met 15-9 deed het iets terug. Daarna volgde het beste de 1 van de wedstrijd. Veel spanning, lange ralleys en veel publiek brachten een leuk sfeertje. Met aan Donarzijde Joost v.d. Zwet en Ron Groen in een hoofdrol won Donar ook de vol gende twee sets, beiden met 15-11 en de wedstrijd met 3-2. GER RENES LEIDEN - Het zaalhockeyteam van LMHC behaalde gistermid dag alweer een gelijkspel. In de Kievitenhal werd het in een zeer matig duel 8-8 tegen het op de laatste plaats staande Hurley. De Oegstgeester ploeg is met nog een wedstrijd te spelen verze kerd van handhaving in de over gangsklasse. Casper Klijn (twee maal uit strafcorner) en Hans- Willem Croll verzorgden de LMHC-produktie in de eerste helft die werd besloten met 5-5. In het tweede deel kwam Leiden, telkens met twee goals verschil op voorsprong, op 8-6 door Pa trick Citroen, Evert Vixseboxse en Peter van der Meer. Hurley kwam in de eindfase echter nog keurig langszij. In de derde klasse A leed Alec- to gisteravond twee nederlagen in de Zoetermeerse Olympushal. Het op het laatste moment in de hal gekomen Alecto werd door Zoetermeer in vijf minuten op 0- 4 gezet. Twee goals van junior Edward van de Marei waren de enige tegenzetten van de Leider dorpers die met 2-7 klop kregen. In het tweede treffen, tegen Do- pie, bleef Alecto tot de pauze met 2-2 goed in de wedstrijd (Willem van Duiken tweemaal). Maar zakte in het tweede part volledig in, waardoor Dopie naar 9-2 uit liep. Alectospeler Michiel Blans maakte de laatste treffer: 9-3. Hisalis kan de degradatie, na opnieuw twee verliespartijen, nauwelijks ontlopen met nog één wedstrijdavond voor de boeg. De Lissese ploeg kwam, na een trai ningskamp op Papendal, zeer vermoeid tussen de lijnen. Eerst werd aangetreden tegen thuis ploeg Zoetermeer dat met 10-1 won. Aanvoerder Philip Jansen scoorde tegen nadat het al 4-0 was voor de Zoetermeerders die hoge ogen gooien voor het kam pioenschap. Ook tegen Alphen viel er voor Hisalis geen eer te behalen. De Rijnstrekers lieten met 8-0 van zich spreken. Vrouwen Het Wassenaarse De Kieviten weet zich door de twee c ningen zaterdagavond behaald op Rijswijk en Craeyenhout, ver zekerd van de tweede plaats en promotie naar de regionale over gangsklasse. Die nieuwe klasse is ingevoerd bij de zaalhockeys- ters door het invoeren van een landelijke hoofdklasse. Kieviten heeft ook nog kans op het eérste- klassekampioenschap, want het heeft één punt achterstand op Rotterdam en daar wordt volgen de week nog tegen gespeeld. Ondanks een voortdurend overwicht op Rijswijk in de Haagse sporthal Ockenburgh kwam de Wassenaarse produktie laat op gang. Via 0-1 met rust werd het 1-4 door drie treffers van Paulien Toet en Wendy Bloys. Ook in het tweede duel kwam Kieviten niet in moeilijk heden. Craeyenhout werd met 4- 2 verslagen door Toet die uit een strafcorner en een keer uit het veld scoorde. Dorine Wentrup benutte een corner en een straf- bal. NIEUWEGEIN (ANP) - De Chinese Xiao Jie heeft by de Open Nederlandse badminton kampioenschappen voor een verrassing gezorgd. De 20-jarige speelster uit de Zuid- Chinese stad Yunnan, die in Nieuwegein niet tot de kans- hebsters werd gerekend, versloeg in de eindstrijd de grote favoriete Helen Troke (Engeland) in drie games (11-6,3- 11,11-6) LEIDEN - De tafeltennissers van Sjaardema/Oegstgeest maakten een slechte beurt in het afgelopen weekeinde. Vooral dankzij een off-day van kopman Friso Reitsma verloor de ploeg met 4-6 van Shot. Het wordt voor Oegstgeest hoog tijd om weer puntjes te pakken, anders is degradatie niet te vermijden. De mannen van Hazerswoude zegevierden met 2-6 bij Tempo Team, dat zonder René Hijne aantrad. De winst was dus niet zo verrassend. Robert de Groot verloor twee partijen. Gisteren noteerde de ploeg van coach Bakker een duidelijke 6-1 winst op Alkmaar. Alleen Vriesekoop verloor van Andrews. De vrouwen van Hazerswoude hadden te kampen met griep. Tegenstander Shot wilde best uitstel geven, maar de competitielei der stuurde het drietal Ellen en José Bakker en Claudia Verschoor achter de tafel. Een 4-6 nederlaag viel hen ten deel. Zij maakte daardoor een einde aan de Engels/Deense hegemonie in het vrouwenenkelspel. Bij de mannen heren ging de hoofdprijs, ditmaal ruim 2500 gul den, andermaal naar Denemarken. In de eindstrijd versloeg Ib Frede- riksen de Brit Steve Baddeley eveneens in drie games (18-15,8- 15,15-2). De op het eerste gezicht beste Ne derlandse prestatie werd geleverd door Eline Coene en Erica van Dijck die doordrongen tot de eind strijd van het vrouwendubbelspel en daarin verloren van het Britse duo Troke/Gowers. Met Xiao Jie kreeg de Dutch Masters na 38 edities de eerste Chi nese winnares. De 20-jarige stu dente aan de sportschool in Yun nan, was een tamelijk onbekende in Nieuwegein. De enige prestaties die voor bekendheid hadden kun nen zorgen, waren de halve-finale- plaatsen bij de internationale kam pioenschappen van Indonesië in '84 en '85. Het leverde haar voor korte tijd een plaats in de nationale selectie op en een plaats bij de bes te twintig speelsters van haar land. Voor de buitenwereld was Jie ech ter gewoon weer zo'n talent uit de Chinese school die al zoveel top pers heeft voortgebracht. De eindstrijd bij de mannen zette de lijn van badminton op hoog ni veau voort. Baddeley, de nummer één van de plaatsingslijst, en Fre- deriksen, de nummer twee, maak ten er voor de andermaal uitver kochte sporthal een fraai duel van. Verrassend genoeg gezien het op treden gedurende de eerste dagen, had de Deen in de beginfase het beste van het spel. Wat de Brit ook probeerde, hij kwam in de eerste reeks niet door de hechte verdedi ging van Frederiksen. Dat lukte hem wel in de tweede. Pas bij 9-0 deed de Scandinaviër iets terug. De game ging echter toch naar zijn opponent. De derde reeks werd een anti-climax. Zonder een mo ment te haperen legde Frederiksen de tegenstander zijn wil op: 15-2. Mannendubbelspel, finale: Xiangyang/Hai (Chi) - Gilliland/ Travers (GBr) 18-13, 15-9. Gemengd dubbel, finale: Elliott/Goode (GBr) - Gowers (GBr)/Nielsen (Den) 15-8,10-15,15- 5. De Chinese Xiao Jkie i pen. BREMEN (SID) - Georg Kessler is zijn heroptreden als trainer in de Bundesliga begonnen met een neder laag. Köln verloor zaterdag, zonder Van de Korput, de uitwedstrijd tegen Werder Bremen met 0-2. De sterke re koploper won op het ei gen besneeuwde veld door doelpunten van Neubarth voor rust en Schaaf erna. Werder boekte uit de eerste vijf wedstrijden van de tweede competitiehelft tien punten en bleef carnavals zaterdag vier punten voor Bayern München en Borus- sia Mönchengladbach staan. In de paar dagen die Kessler in Keulen werkte kon hij nog geen or de scheppen in het elftal. De spe lersgroep, met de internationals Littbarski en Schumacher voorop, was het niet met de trainerswissel eens en wenste het aanblijven van Hannes Löhr. Na afloop van de verloren krachtmeting in Bremen verklaarde de oud-bondscoach van Oranje niets van weerstand tegen zijn persoon bemerkt te hebben. Werders naaste belagers Bayern München en Borussia Mön chengladbach stonden beide in thuiswedstrijden met 0-1 achter. Bayern won nog ruim (5-1) van 1FC Saarbrücken, Borussia krap (2-1) van Hamburger SV. Mill hield de titelkansen van Borussia in stand met twee treffers tegen Hamburger SV, dat ver terugviel en een zware strijd wacht voor een plaats in het UEFA-bekertoernooi. De kaarten zaten zaterdag losjes in de borstzakken van de Westduit- se arbiters. In totaal werden twee rode en twintig gele kaarten ge trokken. Het aantal rode kaarten kwam op de 22e speeldag op twin tig. Naast Muntubilla van Saar brücken kreeg Klinger van Bayer Uerdingen wegens natrappen rood. De bekerhouder verloor de uitwedstrijd tegen Schalke met 0-2 BARCELONA (GPD) - FC Bar- celona heeft ver voor het begin van het nieuwe seizoen al toe geslagen op de transfermarkt. Op advies van trainer Terry Ve- nables heeft de steenrijke Cata laanse club zich nu al verze kerd van de diensten van Mark Hughes van Manchester Uni ted. Voor de Welshman moet Barcelona maar liefst 2 miljoen pond sterling (bijna 8 miljoen gulden) aan United betalen. door twee treffers van Tauber.Het Westduitse voetbalpubliek be waarde de Marken voor het op han den zijnde Carnaval. De acht wed strijden (Kaiserslautem - Waldhof Mannheim werd afgelast) trokken slechts 97.000 toeschouwers. Slechts één keer dit seizoen, twee weken geleden, kwam er minder publiek. Engeland Chelsea is ruw gewekt uit zijn droom voor het eerst sids 1965 aan de top van de eerste divisie te kun nen komen. Oxford United leek te genover Chelsea, dat zes basis-spe lers miste, bij wie de aanvallers Kerry Dixon en David Speedie, in niets op een degradatiekandidaat. Bovendien maakte vleugelspits Peter Rhoa'des-Brown de oude Britse voetbalwet waar dat een speler op zijn best is tegen zijn ou de club. Rhoades-Brown speelde vroeger voor Chelsea en scoorde in de twintigste minuut tegen zijn ou de club. De tweede treffer werd door hem voorbereid en door Jere my Charles op het bord gebracht. Na rust kwam Chelsea door John Bumstead dichter bij, maar in twee minuten stelden Kevin Hebberd en John Aldridge de winst voor Oxford veilig, 4-1. Tottenham zakte verder weg door een nederlaag op eigen veld tegen Coventry City, dat voor het eerst Alan Brazil had opgesteld. Cyrille Legis maakte tien minuten voor tijd het winnende doelpunt van Coventry. Liverpool en Manchester United hielden elkaar in Liverpool in evenwicht: 1-1. Daardoor delen de Mancunians nu met Everton, dat de uitwedstrijd tegen Watford zag worden afgelast, de eerste plaats op de ranglijst met 56 punten uit 28 wedstrijden. Het topduel in het stadion aan Anfield Road stond op een bijzon der hoog peil.De openingsfase was duidelijk voor de bezoekers, die in Turner (vervanger van Bailey) een sterke sluitpost bezaten. Na een kwartier nam Manchester United de leiding door een treffer van mid denvelder Colin Gibson, die attent ter plekke was toen doelman Grob- belaar de bal uit een inzet van Mark Hughes had laten wegsprin gen. Liverpool leek erger in de pro blemen te komen toen Paul Walsh, dit seizoen goed voor 18 doelpun ten in 24 wedstrijden, met een en kelblessure het veld moest verla Georg Kessler had het bij zijn terugkeer in de Bundesliga niet gemakke lijk. Köln verloor van V/erder Bremen. (foto ap) ten. Maar juist invaller John Wark gaf de strijd voor Liverpool een gunstige wending. De voormalige Schotse international, die een goe de neus bezit voor doelpunten uit ongewone situaties, maakte de ge lijkmaker vier minuten voor rust nadat de bal uit een schot van Sam my Lee van de paal was wegge- kaatst. Liverpool hield in de twee de helft een overwicht, maar slaag de er niet in de solide defensie van Manchester United nog een keer te verschalken. België Anderlecht is door de 4-1 over winning op FC Antwerp weer een punt ingelopen op Club Brugge, dat gisteren op eigen terrein tegen KV Mechelen niet verder kwam dan een 2-2 gelijkspel. In alle wedstrijden ondervonden de voetballers hinder van de bevro ren en besneeuwde grasmat. Van wege de vorst moesten bijna alle duels het stellen met weinig toe schouwers. Alleen Anderlecht en Club Brugge trokken iets meer dan tienduizend belangstellenden. De spelers lieten het publiek evenwel niet in de kou staan. Zo scoorde Sanders tegen Club Brugge in de eerste Mechelse aanval. De offen sieve daden van Mechelen, uit de degradatiezone geklommen en daardoor vrij spelend, hielden ook aan, nadat Club nog in de eerste helft door Verheyen en Degrijse op voorsprong was gekojnen. Het doelpunt van Degrijse werd heftig bekritiseerd door Erwin Koeman, Graeme Rutjes en hun ploeggeno ten. De Brugse aanvaller zou bui tenspel hebben gestaan. Arbiter Deflem weigerde echter op de klachten in te gaan. Wel gaf hij Boeckstaens, de brutaalste, de gele kaart. Mechelen, dat in de eerste competitiehelft met 0-5 van Club had verloren, bleef tot de laatste minuut aanvallen, hetgeen resul teerde in de treffer van Karei Kes- selaers. Anderlecht werd net als Club in de beginfase op achterstand gezet. Daarvoor was Verniers verant- woordelijk. De Antwerpenaar buit te een foutje uit van de van zijn blessure herstelde doelman Muna- ron. Zonder de geblesseerde Van- denbergh benadrukten Grün, de jonge Deen Andersen (twee keer) en De Groote vervolgens het over wicht van Anderlecht. Waregem dankte de overwinning op Loke ren aan de twee-eenheid Veyt-Des- met. Beiden gingen Mutombo vooraf in het scoren. Onderin be leefden Kortijk en Waterschei een slecht weekeinde. In tegenstelling tot de concurrentie verzamelden zij geen punt. Kortrijk verloor met 0-2 van Seraing, Waterschei werd door Standard terug gewezen. Italië Door een doelpunt van Roberto Pruzzo na uitstekend voorberei dend werk van de Poolse midden velder Zbigniew Boniek is AS Ro ma dit weekeinde een punt dichter bij leider Juventus gekomen in de Italiaanse eerste divisie. De Romei nen wonnen met 1-0 bij AC Torino, Juventus kwam bij Atalanta niet verder dan 0-0. Het gat tussen bei de clubs blijft echter nog groot: vier punten met nog tien wedstrij den te spelen. AS Roma had sinds 1981 niet ploegen verzuimden een keer uit een strafschop te scoren. Al in de eerste minuut mocht de Braziliaan Junior voor Torino van elf meter aanleggen. Hij zag zijn inzet echter gestopt door doelman Franco Tan- credi. In de 80e minuut kreeg Ro ma een strafschop toegewezen we gens een overtreding op Boniek. Maar ook Pruzzo kon de bal niet langs de doelman, in dit geval Re- nato Copparoni, krijgen. De Westduitse international Hans-Peter Briegel van Hellas Ver ona werd tegen Internazionale (0-0) in de 88e minuut uit het veld ge stuurd. Hij had eerder al geel ge kregen wegens aanmerkingen op de leiding. Toen Briegel kort voor tijd opnieuw heftig protesteerde kon hij vertrekken. Inter had het gelijkspel vooral te danken aan doelman Zenga, die in de twaalfde minuut een strafschop van Vignola pareerde. De club van Wim Kieft, Pisa, speelde bij Bari ook al 0-0. In totaal vielen er in acht wedstrijden slechts elf doelpunten. Bij Udinese - Avellino vier (3-1) en AC Milan - Sampdoria (2-2) vier. In de andere zes duels werd in totaal niet meer dan drie keer gescoord. Spanje Het verschil tussen Real Madrid en Barcelona, de nummérs één en twee van de Spaanse competitie, is ongewijzigd (vier punten) geble ven. Beide clubs wonnen thuis; Real Madrid met 2-0 van Osasuna en FC Barcelona met 3-1 van Her cules. Real opende in de 31ste minuut de score door Emilio Butragueno, die op weg naar het doel twee te genstanders voorbij liep en vervol gens doelpuntte. De tweede treffer ontstond indirect uit een straf schop. Osasuna-doelman Biurrun pa reerde in eerste instantie het schot van de Mexicaanse international Hugo Sanchez, maar was machte loos toen Gallego opnieuw in schoot. Barcelona had een fel omstreden strafschop nodig om de door Her cules in de zestiende minuut (Ba- kero) genomen voorsprong weg te werken. Garrasco scoorde van de stip, terwijl tegelijkertijd Gaspar Puncho, een verdediger van Her cules, uit het veld werd gestuurd. Met elf tegen tien man scoorden Raul Amarilla en Jose Alexanko. Frankrijk Paris Saint Germain is na twee nederlagen weer terug op het rech te pad. In het Pare de Princs werd zaterdagvond staartclub Le Havre met 1-0 verslagen. Het doelpunt werd vijf minuten voor tijd ge maakt door Sene. Het duel tussen achtervolgers Nantes en Bordeaux werd afgelast wegens sneeuwval en dichte mist. Griekenland Trainer Thijs Libregts heeft gis teren met Aris Saloniki 0-0 ge speeld tegen concurrent Heraldis in de negentiende ronde van de Griekse voetbalcompetitie. Aris en Heraklis delen de tweede plaats met elk 25 punten. Lijstaanvoerder Panathinaikos, dat met 4-0 won van degradatiekandidaat Serres, staat vier punten voor op het duo. CHICAGO (Reuter) - Een bok ser die zo vriendelijk was van een collega met één voet te ver liezen, mag een half jaar de ring niet betreden. Boksautori- teiten in Chicago vonden het ge drag van Francis Sargent niet sportief. Half zwaargewicht Sargent hield zich in een partij tegen halfzwaargewicht Craig Bod- zianowski niet langer dan twee ronden staande. Volgens publi caties verklaarde de bokser na afloop dat hij de partij wegge geven had. Later zei Sargent verkeerd te zijn geciteerd. Zijn opponent Bodzianowski ver loor zijn rechtervoet bij een mo torongeluk. Daarvoor was hij bokser en dat beroep wil hij blijven uitoefenen. DUBLIN (Reuter) - Jack Charlton wordt trainer-coach van het Ierse voetbalelftal. Charlton (50) is de opvolger van Eoin Hand, die in no vember ontslag nam nadat Ierland was uitgeschakeld voor de eind ronde van het toernooi om de we reldtitel. Charlton is de eerst niet- Ier, die in dat land het ambt van bondscoach bekleedt. Sinds au gustus was hij werkloos, bij zijn laatste werkgever Newcastle nam hij voor aanvang van het seizoen ontslag. Jeugd UVS dagje naar Feyenoord LEIDEN - De D-jeugd van UVS is morgen een dagje te gast bij Feye noord. Op kosten van 'voetbal sponsor' Wim Kooreman mogen de jeugdige blauwwitters rondkijken in de Rotterdamse Kuip, waar zc een rondleiding zullen krijgen. Kooreman wil de C-jeugd van de Leidse zondageersteklasser in de volgende vakantie r Ajax.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 12