Wonen in Voorhout, in een zeer royaal huis? dvtl 071-144941 Dat kan want Noorlander bouwt 38 (vrije vestiging!) koopwoningen. ^laxSedei laxSedelaar ^axSedel laxSedelaar ONROEREKDGOED ONROERENDGOEDONROERENDGOED ONROERENDGOEDONROERENDGOED ONROEREND GOED menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv ELKE ZATERDAG GOEDONROERENDGOED VOSKUIL BERG Dit is een project van noorlander beheer Nederland bv SS ^1 MAKELAARDIJ O.G. B.V SHI Rijnsburgefsingel 56. Leiden, tel. 071-122205 TE KOOP LEIDERDORP Heinsiuslaan 12 Middenstandswoning gelegen nabij winkelcentrum. Ind.: L-vormige woonkamer, open keuken, zonnige tuin. Ie et." badkamer met douche en v.w.. 2 slaapkamers. 2e et.: grote zolder. Voorzien van c v.- gas en thermopane. Vraagprijs 195.000,- k.k. OEGSTGEEST Pres. Kennedylaan 86 Op goede stand gelegen drive-in woning, waarvan de ind. is als volgt: garage met achtergelegen tuinkamer, toilet. 1 e Etage: L-woonkamer met open haard, moderne keuken met inbouwapp., balkon aan voor- en achterzij de. 2e Etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. Geheel is zowel aan binnen- als buitenkant uitstekend onderhouden Vraagprijs 279.000,- k.k. LEIDEN Morsstraat 18 WINKEUWOONPAND. Beg.gr.: opp. 45m2met2 woonelaoes. waarvan de ind. is: te etage keuken, woon/slaapka mer, toilet, 2e etage: douche met toilet. 2 kamers, dakterras. Vraagprijs f 127.500,- k.k. TE HUUR Binnenoostsingel 26 44 m2 bedrijfsruimte. Geschikt voor o.a. kantoor, fysiotherapie, schoonheidssalon, gestoffeerd. Huursom 800,-excl. HYPOTHEEKRENTE V.A 6.5% ©wtoenend Michel Hoge Rijndijk 60 Zoeterwoude-Rijndijk Schitterend gelegen en goed onderhouden vrijstaande woning met garage, tuin, schuur en c.v.-gas, hoge rende ment-ketel 1983, op 295 m2 eigen grond, en aaa blijven de rustige loon. Ind.: entree, woonkamer, met vloerver warming, ruime keuken en bijkeuken met toilet en dou che, badkamer met ligbad en wastafel, stenen schuur (31 m2). Ie Verd.: overloop, 3 slaapkJbiers en zolderberging. Alles in goede staat. Riool en goten zijn recentelijk ver nieuwd Vraagprijs: f 199.000,- k.k. Rosmolen 128 Leiden 2-Kamer appartement met balkon en berging. Een vrij uitzicht tot aan de Kaag. Ind.: hal, toilet, badkamer met ligbad, wastafel, meter/bergkast, half open keuken met bar, woonkamer, slaapkamer. Dubbel beglaasd Vraagprijs: 85.000,- k.k. Van Effendreef 2 Leiderdorp Royaal en gunstig gelegen hoekhuis voorzien van garage en tuin op ZW. Indeling: hal, toilet, L-vormige woonka mer, open haard, luxe open keuken. Ie Etage: 3 ruime kamers, badkamer met bad en 2e toilet. 2e Etage: 2 grote kamers met dakkapel, c.v.-ruimte en aansluiting wasma chine. Vliering. De woning is zeer goed onderhouden en in overleg opleverbaar Vroogprijs: ƒ249.000,- k.k. Obool 6 Leiderdorp Uitstekend onderhouden tussenwoning gelegen in het Winkelhof, gunstig t.a.v. winkels en scholen. Ind.: hal, toilet, woonkamer met open haard, open keuken, plavui- zenvloer. Ie Verd.: ruime badkamer met ligbad, toilet en voste wastafel, 2 ruime slaapkamers. 2e Verd.: 2 grote slaapkamers, c.v.-gas, gasboiler, gehele woning is voor zien van thermopane beglazing, loog gasverbruik 1600 m3 Vroogprijs: 187.000,- k.k. Heemraadlaan 10 Leiderdorp Ruim woonhuis gelegen in een rustige straat. Ind.: hal, toilet, trapkast, woonkamer met open haard en parket. Dichte keuken, ruime tuin met berging. Ie Verd.: 3 slaop- kamers, moderne badkamer. 2e Verd.: 4e slaapkamer met dakterras, vliering. •WINKELS 165 M2 WINKELRUIMTE LEIDEN HAARLEMMERSTRAAT 198 De winkelruimte is gelegen op het beste gedeel te van de Haarlemmerstraat en heeft een front van 6,5 meter. Desgewenst kan de 1e verdie ping ook als verkoopruimte worden gebruikt. De 2e verdieping kan als opslagruimte dienen. Huurprijs 78.000,-. Exclusief BTW per jaar. Stationsweg 26,2312 AV Lelden. Teles 39302 ma|st>-nl tel. 071-125041 Jan van Duuren Zn. B.V. Adm. Banckertweg 6 Leiden Tel. 071-143043 ERKENDE Sluit 2 dagen vóór verschijnen (donderdagmiddag 15.30 uur) Ans de Bruin I II II II BERICHT VAN INZET: Notaris H. C. A. Boom te Voorschoten bericht, dat is ingezet: het woonhuis met garage en tuin, Narcisstraat 8 te Voorschoten, voor 172.000,-. De toeslag blijft gehandhaafd op 12 februari 1986 om 11.00 uur in het "Wapen van Voorschoten" te Voorscho- Nadere inlichtingen 01717-4040. HEEFT U DE GROND gebouwd. Volledige mdelmgsvrijheid. Vele typen te bezichtigen. B.v. Vrij staand Landhuis 7.33 X 11.33 m. met gar. Hal. L-kamer. keuken, bijk.. 4 of 5 slpk's. luxe badkamer, zolder t mogelijkheid voor nog 2 kamers. Inl.: H.S. BOUWPROJEKTEN: 02230 -12222 VERHUIZEN? Vraag vrijblijvend pnjsopgaat voor: verhuizingen binnen- en buitenland of overzee. Ook voor inboedelopslag, pia notransport enz. BLOM VERHUIZINGEN [ERKENDE Te|d071-414381 V/EDill M7CDC Alphen a/d Rijn VCKTlUIACKO Tel. 01720-31837 In één van de mooiste gedeelten van het plan "Oosthout", omzoomd door rustieke waterpartijen bouwt Noorlander de woning waar u al zolang naar hebt uitgekeken. Deze 38 koopwoningen komen in een opmerkelijk gevarieerd en gezellig bouwplan in de nieuwste fase van het bestemmingsplan. Alle woningen liggen op ruime kavels eigen grond. Hoe uniek is "Oosthout"? "Oosthout" wordt gebouwd volgens de nieuwste stedebouwkundige inzichten. Het is mede zo aantrekkelijk, omdat het tal van praktische voorzieningen omvat zoals: - 9-klassige basisschool - sociaal-cultureel centrum - groepspraktijk van een arts, tandarts en fysiotherapeut - bibliotheek - buurtwinkelcentrum - extra sportterreinen - 3-tal ambachtelijke bedrijfjes (b.v. banketbakker, schildersbedrijf) -* tennispark Indeling en uitvoering Uitgaande van de basismaat 6 m. breed en 10 m. diep is er inder daad sprake van zeer royale huizen. De indeling is als volgt: Begane grond: - ruime hal met toilet en garde robe, dichte trap naar de eerste etage - grote living met een hardhouten schuifpui naar het terras - ruime, luxe keu ken met o.a. dubbele spoel bak, kookplaat met afzuigkap en bijpassende inbouwkoelkast 1 en 2e etage: - 3 ruime slaapka mers - luxe badkamer met ligbad, toilet en wasmachine-aansluiting - vaste trap naar de zolder met aparte grote zolderkamer Door het gebruik van materialen met een zeer hoge isolatiewaarde bieden deze woningen een uiterst behaaglijk wooncomfort bij blijvend lage energiekosten. De woningen zijn voorzien van hardhouten kozijnen. De kwaliteit wordt gewaarborgd door een garantiecertificaat, afgegeven door de Stichting Garantie Instituut Woningbouw. De tuin ligt bij bijna alle woningen op het zuiden en biedt een fraai landelijk uitzicht. Er is ruime parkeergelegenheid. Koopsommen vanaf f 174.000,— v.o.n. Gezien de gunstige prijzen van deze luxueuze, grote en modern geïso leerde woningen kan terecht worden gezegd dat hier groot woonplezier wordt geboden. Voorhout, een aantrekkelijke woongemeente In Voorhout, een kleine gemeente met 8.500 inwoners woont en leeft u rustig "buiten" maar hebt u toch van alles bij u in de buurt. Oordeel zelf maar. Onderwijs: 4 basisscholen (2 rooms katholieke, 1 christelijke en 1 openbare) en een katholieke technische school. Basisscholen, bijzondere scholen en scholen voor voortgezet onder wijs in naburige gemeenten als Lisse, Hillegom, Sassenheim, Oegst- geest en Leiden. Gezondheidszorg: een gezondheidscentrum waar spreekuur wordt gehouden door wijkverpleegkundigen, verloskundigen, diëtiste, schoolarts en fysiotherapeut. Ook het consultatiebureau voor baby's en kleuters is in dit gezond heidscentrum gevestigd. Jeugd en jongeren: er is een jeugdcentrum, scoutinggroep, jonge renvereniging, peuterspeelgroep en een jeugd-natuurwacht. Sport en recreatie: diverse sportverenigingen, een muziekvereni ging, verschillende zangkoren, toneelvereniging en een carnavals vereniging. Zwembaden zijn er in de omlig gende gemeen ten o.a. Noord- wijk en Sassen heim; zee, strand en duinen zijn vlakbij. Organisaties: er zijn vrouwen- en beroepsorganisa ties en verschil lende kerkelijke en maatschap pelijke organisa ties. Prima verbindin gen: directe ver bindingswegen naar de omlig gende gemeen ten en een snel le aansluiting op rijksweg A44 (Amsterdam-Den Haag). Geregelde busdiensten naar omliggende gemeenten. In de naaste toekomst mogelijk een station op de lijn Haarlem- Leiden. Uitvoerige documentatie is ter beschikking Als u straks in uw eigen huis in Voorhout wilt wonen, is het nu de tijd om een eerste stap te zetten. Vraag vandaag nog uitvoerige documen tatie over dit unieke project. Neem geheel vrijblijvend contact op met een van onze makelaars. Zij zullen u graag alles vertellen over de woningen, de financieringsmogelijkheden, de aankoop-procedures en de belastingvoordelen. Verkoopmaatschap Oosthout Oosthoutlaan, postbus 81 2215 ZH Voorhout Tel: 02522-12639 U bent ook welkom in het informa tiecentrum van de Verkoopmaat schap Óosthout, geopend maandag t/m vrijdag 13.30-17.00 uur en zaterdag 12.00-16.00 uur. Buiten deze werktijden kunt u zich ook wenden tot: anaficfaanfij onroerende qoederciv Hoofdstraat 89 2171 AS Sassenheim Tel: 02522-15050 Makelaars Parallelboulevard 214 2202 HT Noordvtfijk Tel: 01719-19316 Makelaars H. Dunantplein 26 2181 EM Hillegom Tel: 02520-22484

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 31