IIÉ Keuzenkamp co DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: ELKE ZATERDAG .071-144941 VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKi VAKATURES ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Academisch ziekenhuis loden Hillegom administratief medewerker (m/v) Registeraccountants ns Sluit 2 dagen vóór verschijnen (donderdagmiddag 15.30 uur) i SS Afdeling Haematologie Bij deze afdeling wordt voor de chef de clinique en policlinique gevraagd een secretaresse m/v (Haematologie en Haemostase) vac.nr. 3600.V.101.06.LD Taak: - bijhouden van de agenda; - verzorgen van de correspondentie in het Nederlands, Engels en Duits; - verzorgen van publicaties in het Nederlands, Engels en Duits; - organiseren van vergaderingen; - bijhouden van de afdelingsarchieven. Vereist: - HAVO/VWO-opleiding aangevuld met een secretaresse-opleiding; - goede contactuele eigenschappen; - goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift; - bekendheid met het gebruik van een tekstverwerker; - zelfstandig kunnen werken. De werkzaamheden worden verricht binnen het secrqjariaat Haematologie voor zowel Haematologie- als Haemo stase artsen. Salaris: max. f 2960 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. H.B. van Roon, hoofd Secretariaat (071 -262267) of door de heer Dr. R. Willemze (071 - 262271) of door mevr. H.S.M. Gulde- mond-Naeyé, personeelsconsulente (071-262544). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge- nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. analist (v/m) (19 uur p/w) vacaturenummer: 5-545/1158 Taak: het verrichten van analytische werkzaamheden betref fende een experimenteel zoogdier embryone kweek- model, waarin aangeboren afwijkingen worden opge wekt na injectie van moederlijk serum. Vereist: - HBO opleiding; - ervaring op het gebied van snijden van seriecoupes (licht- en electronenmicroscopie); - immunologie en/of kweektechnieken. Salaris maximaal 3271,-bruto per maand bij een vol ledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 1 jaar, zonder uitzicht op een vast dienstver band. Inlichtingen bij: mw. dr. C. Vermeij-Keers/dr. R. E. Poel- mann. tel. 071-148333 tst 2993/2985. Afdeling Inschrijvingen van de Dienst Studenten zaken van het Bureau van de Universiteit financieel-administratief medewerker (v/m) vacaturenummer: 6-005/1158 Taak: - venwerking van inkomende en uitgaande betalingen 'van college-, inschrijvings- en examengelden; - overige werkzaamheden verband houdende met de inschrijving van studenten. Vereist: - MAVO-diploma; - praktijkdiploma boekhouden. Salaris maximaal 2960,- bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vastdienstverband. Afdeling Financiële Administratie van de Dienst Fi nanciële en Economische Zaken van het Bureau van de Universiteit hoofd van de sectie hoofdboekhouding (v/m) vacaturenummer: 6-014/1158 Taak: - leiding en organisatie van de sectie, die uit 6 mede werkers bestaat; - liquiditeitsbeheer; - bewaking vorderingen en schulden en verzorgen van - verrichten van voorbereidende werkzaamheden in het kader van de jaarrekening; - contróle op de verwerking en aansluiting subsyste men (al dan niet geautomatiseerd) met het geauto matiseerde financiële systeem; - instrueren, adviseren en voorlichten; - leggen en onderhouden van contacten met instellin gen binnen en buiten de universiteit. Vereist: - HAVO/WVO, diploma HEAO - BE of SPD I en II; - leidinggevende en organisatorische kwaliteiten; - ruime ervaring op het gebied van financiële administraties i.h.b. betreffende automatisering en contróle. Salaris maximaal 5221,- bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: R. J. Hagenstein, tel. 071-148333 tst. 3149 b.g.g. 3002. De Rijksuniversiteit te Leiden wil meer dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 9500,2300 RA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. De gemeente Hillegom zoekt ten behoeve van de woonruimteverdeling voor huurwoningen kontakt met een free-lance SOCIAAL RAPPORTEUR (M/V) Algemene informatie In de gemeente Hillegom worden de huurwoningen toegewezen door de commissie woonruimteverdeling op advies van de werkgroep huisvesting Bij de verdeling wordt een puntenurgentiesysteem als uitgangspunt en leidraad gehanteerd Naast de komponenten inschrijfduur, leeftijd en medische indikatie is de komponent 'sociale indikatie' één van de onderdelen van het systeem. De toedeling van punten voor de komponent sociale indikatie wordt vast gesteld aan de hand van een door een maatschappelijk werk(st)er uit te brengen rapport De opdracht tot het opstellen van een sociaal rapport wordt gegeven door de werkgroep huisvesting. Functie-informatie De aan te stel/en medewerk(st)er krijgt tot taak onderzoeken in te stellen naar de individuele woonomstandigheden van woningzoekenden en daarover te rapporteren Tevens dient geadviseerd te worden over het aantal toe te kennen punten voor de komponent sociale indikatie Ter verkrijging van een zo goed mogelijk beeld van de omstandigheden van een woningzoekende zal indien mogelijk, een huisbezoek in vele gevallen onontbeerlijk zijn Functie-eisen - Afgeronde M.B.O.-opleiding terwijl studie vooreen H.B.O. opleiding tot aanbeveling strekt (richting maatschappelijk werk). - Ervaring in het instellen van onderzoeken en uitbrengen van rapporten op sociaal terrein. - Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. - Goede kontaktuele eigenschappen. - In staat zijn om de aangeboden werkzaamheden met grote mate van zelfstandigheid uit te voeren. Honorering De werkzaamheden worden verricht op free-lance basis tegen een ver goeding van I 60,- per ingesteld onderzoek of uitgebracht rapport Het aantal onderzoeken of rapporten bedraagt per jaar 70. De in verband met de werkzaamheden noodzakelijk te maken reiskosten en gesprekskosten telefoon, worden eveneens vergoed. Inlichtingen en sollicitaties Nadere inlichtingen over de werkzaamheden kunnen worden ingewon nen bij de heer J. J. Peters direkteur dienst welzijnszaken, telefoon02520- 77229. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschij nen van dit blad Ingezonden worden naar het college van burge meester en wethouders van Hillegom, Hoofdstraat 115, Hillegom. (■CIIICCHlC NISSAN NISSAN MOTOR NEDERLAND BV. is de import en verkoopmaatschappij van Nissan personen- en bedrijfs wagens in Nederland en is gevestigd te Lisse. Het is een onderdeel van het Nissan-concern met het hoofdkantoor in Ibkyo - Japan, dat behoort tot de grootste automobiel fabrikanten in de wereld. Voor onze bedrijfsafdeling Algemene Administratie zoeken wij een SECRETARESSE <m/v) Binnen deze afdeling vallen de afdelingen Boek houding, Financiële Dealerbegeleiding en Automatise ring. Tbt de voornaamste taken behoren: - het verzorgen van het secretariaat van de financieel adjunct-directeur, waaronder correspondentie, archief en agenda, alsmede het uitwerken van rapporten en verslagen; - het voorbereiden, notuleren en uitwerken van besprekingen; - het zonodig secretarieel ondersteunen van de afdelings leiding. Rinktie-eisen: - naast middelbare school een opleiding MBO-secretarieel met ruime ervaring alsmede vaardigheid in steno engels; - grote mate van zelfstandigheid en initiatief; - leeftijd tussen 21-27 jaar. Bereidheid tot het meewerken aan een psychologische test dient aanwezig te zijn. Sollicitatieprocedure: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar de heer EA. Bussen, Hoofd Personeels- en Algemene Zaken, van Nissan Motor Nederland B.V, Vennestraat 13-15, 2161LE Lisse. Binnen twee weken ontvangt u bericht omtrent uw sollicitatie. NISSAN Menken-Landbouw holding b.v. te Wassenaar, omvat een aantal produktiebedrijven, waar een breed assortiment consumptie- melkprodukten, frisdranken en vruchtesappen wordt vervaardigd. Voor ons zuivelbedrijf Menken- Landbouw B.V. te Wassenaar (275 medewerk(st)ers) waar de produktie van dagverse melkprodukten (naast melk en karnemelk, diverse soorten yoghurt, vla en room) plaatsvindt, zoeken wij voor onze administratie een: op MEAO/PD nivo Deze medewerk(st)er verricht de volgende werkzaamheden; het voorbewerken en coderen van inkoopfakturen het administreren en verwerken van de urenregistratie het uitvoeren van typewerkzaamheden en tekstverwerking De funktie-eisen zijn: opleiding MEAO of een vergelijkbaar nivo zoals middelbare school opleiding Praktijk diploma Boekhouden enige jaren administratieve ervaring (b.v.k. in een geautomatiseerde administratie) goede kontaktuele vaardigheden leeftijd 20-30 jaar. Indien u interesse heeft voor deze funktie, kunt u voor nadere informatie kontakt opnemen met de heer K. Spek, Hoofd Administratie (tst 148). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer B.A. Sinnige, Hoofd Personeelszaken, Menken-Landbouw B.V., Rijksstraatweg 500, 2243 CH Wassenaar. (Tel.: 01751-19325). MENKEN* LANDBOUW MENKEN-LANDBOUW B.V. 's-Gravenhage-Amsterdam-Rotterdam-Ulrechl-Eindhoven-Apeldoorn Keuzenkamp Co behoort met zes over het land verspreide kantoren tot de middelgrote accountantsmaatschappen in Nederland. Ons werkterrein strekt zich uit over grote, middelgrote en kleinere relaties in de sectoren bouw, handel, industrie, dienstverlening en non-profit. Daarnaast vormen wij een schakel in de keten van via Pannell Kerr Forster Worldwide samenwerkende kantoren Ter versterking van onze controleteams in de vestiging 's-Gravenhage zoeken wij - gevorderde assistent-accountants - VWO'ers (met Economie l/ll en Wiskunde I) - HEAO'ers (BE/RA) die bereid zijn de buitenuniversitaire opleiding tot registeraccountant te volgen. (Ook zij die verwachten in 1986 eindexamen te doen, nodigen wij uit te reageren.) Verejst zijn: doorzettingsvermogen en de flexibiliteit om zich in een sterk wisselende omgeving thuis te voelen. Naast de kans op verdere ontplooiing binnen onze organisatie bieden wij gevarieerde werkzaamheden, een aantrekkelijke salarisregeling en vergoeding van de opleidingskosten. Belangstelling? Uw schriftelijke sollicitatie zien wij met belangstelling op onderstaand adres tegemoet. KEUZENKAMP CO. Van Stolkweg 34, 2585 JR 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 16