f kommercieel- technisch medewerker (m/v) bvkorthofah beheer ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Wie wordt lokettist op station Leiden ELKE ZATERDAG S VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAK; .071-144941 VAKATURES MONTEUR Het Leidsch Dagblad is op zoek naar commercieel talent voor de advertentie afdeling ADMINISTRATEUR 8 HU 8H Sluit 2 dagen vóór verschijnen :Vl I (donderdagmiddag 15.30 uur) JïAj m Orthopaedie Op deze afdeling is de vacature ont staan van waarnemend verpleeg kundig hoofd m/v vac.nr. 2893.L.122.05.LD Er worden op deze afdeling behalve orthopedische- ook oncologische patiënten verpleegd. Er wordt gewerkt volgens het systeem van teamverpleging. De afdeling is ver deeld in 2 teams. De werkzaamheden bestaan uit: - waarnemen van het verpleegkundig hoofd bij afwezigheid; - mede coördineren en organiseren van de verpleegkundige patiëntenzorg en personeelszorg; - creëren van voorwaarden m.b.t. een optimaal leef-, werk- en leerklimaat; - mede scheppen van condities om de teamverpleging nader vorm te geven; - in nauwe samenwerking met het ver pleegkundig hoofd en de praktijkbe- geleider(s) de praktijkbegeleiding van de leerling verpleegkundigen gestalte geven; - mede opvangen en begeleiden van (nieuwe) verpleegkundigen; - open staan voor ontwikkelingen in het specialisme Orthopaedie en het doen van voorstellen ter zake. Verlangd wordt: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - ervaring in een leidinggevende func tie, tenminste op het niveau van team- leid(st)er op een chirurgische afde ling; - goede contactuele eigenschappen; - bezit van diploma Kaderopleiding of I.B.W.-management. Salaris: max. f 4098 bruto per maand. Ten behoeve van de selectieprocedure is een benoemingscommissie inge steld. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer R. Beek verpleegkundig hoofd (071 -262558) of door mevr. Th.M.M. Berlemon-de Best, coördinerend verpleegkundig hoofd (071-262337) of door de heer H.L.P. Mauer, personeelsconsulent (071 - 262544). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Heelkunde Vaatchirurgie/Oncologie Op deze afdeling is een vacature ont staan voor een verpleegkundige (full-time, alle diensten) vac.nr. 2194.L.125.05.LD De afdeling heeft de pré- en postopera tieve zorg voor maximaal 36 patiënten en is onderverdeeld in 2 teams. Voor deze functie is enige jaren ervaring, liefst op een chirurgische afdeling, ver eist, alsmede het bezit van het diploma A-verpleegkundige of diploma HBO-V. Salaris: max. f 3118 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. Th. Berle mon-de Best (071 -262337) of door de heer H.L.P. Mauer, personeelsconsu lent (071 -262544). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600. 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden Surest Nederland Is een long en succesvgl bedrijl dat h beheer verzorgt van restaurants, personoelsrestaurants en voedingsdiensten van instellingen. Voor iemand die dit aanspreekt is er plaats als Direktieserveerster Voor 6 uur per dag voor een grote bedrijfsrestauratieve dienst in Leidschendam. De werkzaamheden bestaan ondermeer uit het beheren het direktie-restaurant en het serveren van lunches aan de direktie en haar gasten. Voor deze leuke baan denken wij aan een representatieve dame. leeftijd 25 35 jaar. die ervaring heeft in eerste klas horeca-bedrijven. Goede kennis van de Engelse taal is noodzakelijk. Wij bieden voor deze funktie: - goed salaris - regelmatige werktijden - zaterdag en zondag vrij - reiskostenvergoeding Belangstelling? Neem dan kontakt op met P.Turk Tel. 070 -172553 of zend sollicitatiebrief aan de afdeling personeelszaken Automobielbedrijf A. MULDER B.V. is de off. dealer voor VOLVO be- drijfs- en personenwagens. Wegens uitbreiding van onze aktiviteiten zoeken wij op korte termijn voor onze be drijfswagenwerkplaats een Onze gedachten gaan uit naar iemand met M.T.S.-W.T.B. of Electrotechniek of een gelijkwaardige opleiding. Bij voorkeur i.b.v. diploma Keurmeester. Geboden wordt: Goede salariëring. Goede secundaire kondi- ties w.o. Premievrij pensioen. Uw sollicitatie kunt u rich ten aan: A. MULDER B.V. RIJNSBURG 2231 AG RIJNSBURGERWEG 88 2230 AB POSTBUS 51 TELEFOON 01718-29302 iVOLVO derneming die zich heeft ge specialiseerd in de dienstverle ning binnen de civiele sector van gezond heidszorg instellingen. Tot haar belang rijkste activitei ten behoren: specialistisch schoonmaak onderhoud, be handeling van ziekenhuisafval en exploitatie van ziekenhuis winkels onder de naam A. Petit. ZDG T.b.v. de aan ons toevertrouwde verzorgingstaken in het Academisch Ziekenhuis te Leiden zoeken wij part-time medewerk(st)ers voor het verrichten van schoonmaakwerkzaamheden. Werktijden: 17.30-20.00 uur. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitaties richten aan ZDG b.v., p/a Rijris- burgerweg 10, 2333 AA Leiden, t.a.v. de heer J.G. Smeenge. NS zoekt lokettisten voor het station Leiden die graag met mensen omgaan en weten hoe zij NS aan de man moet brengen. Hoe je begint en wat je werk wordt Natuurlijk hoef je niet meteen in het diepe te springen. Eerst krijg je een opleiding van twee maanden op fulltime-basis. Onder leiding van een rayoninstrukteur krijg je afwisselend een stuk theorie en praktijk en je draait mee met een ervaren lokettist. Daarna ga je werken op het station in Leiden. Je voornaamste taak is het verkopen van kaartjes aan reizigers en je doet dat met een toetsenbord en een modem beeldscherm. Verder ben je dè vraagbaak op het gebied van NS-diensten. De diensten verricht je in deeltijd - 20 uur per week, 5 dagen van 4 uur - daarna kom je bij NS fulltime in dienst. Je moet er wel rekening mee houden dat je ochtend-, avond- en weekenddiensten moet draaien. Waarom dit een fijne job is Jij bent het visitekaartje van de NS, de eerste man of vrouw die de reiziger tegenkomt. In feite heb je je eigen winkel, want vaak zul je het station in je eentje bemannen. (Dat is iets waar je trouwens wel tegen moet kunnen.) Je komt in je werk met veel mensen in aanraking en je krijgt veel meer vragen dan alleen over vertrek tijden en dergelijke. Maar dat maakt je werk juist extra leuk en levendig èn verantwoordelijk natuurlijk. Als je meer wilt bereiken zijn er diverse mogelijkheden, zoals medewerker stationsdienst. Wat we van je vragen Voor dit werk moet je tussen de 18 en 30 jaar zijn, 1.60 tot 1.90 meter lang en een HAVO of MAVO-4 diploma hebben met twee vreemde talen, die je redelijk moet kunnen spreken. Verder vragen we geduld en begrip voor de mensen want jij bent er om ze op te vangen en te helpen. Verder moet je zelfstandig en nauwkeurig kunnen Zonder mensen rijden treinen niet. werken, vriendelijk zijn en incasse ringsvermogen hebben. Je moet niet gauw zenuwachtig worden, maar rustig en korrekt blijven ook als je onder druk staat. Iedereen die bij NS wil komen werken krijgt te maken met een psychologisch, medisch en antecedentenonderzoek. NS wil graag meer vrouwen aannemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Belangstelling? Stuur uw sollicitatiebrief, onder vermelding van vakature- nummer 0032, naar de N.V. Neder landse Spoorwegen, Afdeling Perso- neelzaken, Kon. Julianaplein 10, 2595 AA Den Haag. "V Het gaat om de verkoop van Sleuteltjes, de kleine advertenties met de grote resultaten. Nu is er, uiteraard, een groot aanbod van deze advertenties. Een belangrijk deel daarvan komt spontaan binnen. We ontvangen ingevulde bonnen, de Sleuteltjes worden opgegeven aan de balie van ons hoofdkantoor aan de Witte Singel in Leiden en bij onze kantoren, we ontvangen veel schriftelijke- en telefonische opdrachten om een Sleuteltje te plaatsen. Deze spontane opdrachten worden door een gespecialiseerd team verwerkt. Maar er zijn ook veel bedrijven en particulieren bij wie de Sleuteltjes aktief verkocht dienen te worden. Dat doen wij telefonisch. Wij zoeken nu iemand die dit voor zijn of haar rekening wil nemen. Dat kan op basis van een deeltijdbaan of in Wij denken voor deze funktie aan iemand tussen de 20 en 25 jaar. Met een middelbare opleiding, een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal en een behoorlijke typevaardigheid. Iemand die ons in een bondige brief er van kan overtuigen dat hij of zij over voldoende overtuigingskracht beschikt om deze boeiende baan naar behoren te kunnen verrichten. U kunt deze brief richten aan Uitg. mij Leidsch Dagblad BV, t.a.v. A. v.d. Spek (coördinator personeelszaken), Postbus 54,2300 AB Leiden. Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad B.V. Postbus 54, 2300 AB Leiden Een werkmaatschappij van Damiate Holding B.V M/V Ter versterking van onze afdeling financieel management zoeken wij op korte termijn een jonge enthousiaste administrateur. Tot de taken gaan ondermeer behoren: Financiële rapportage aan het moederbedrijf in de Verenigde Staten. Interne management rapportage. Grootboek administratie via de computer. Het aanpassen en bijhouden van allerjei administratieve procedures. Voor deze zelfstandige baan zoeken wij iemand van rond de 25 jaar met M.E.A.O. en/of M.B.A. opleiding, bij voorkeur studerend voor SPD 1. Verdere functie-eisen zijn: Bedrijfservaring in de financieel administratieve sector en enige ervaring op het gebied van automatisering. Een commerciële instelling. Accuratesse, en een grote mate van flexibiliteit. Een goede beheersing van het Engels in woord en geschrift. Vanzelfsprekend zult u bij ons grondig worden voorbereid op uw taken. Carrier BV biedt u een aantrekkelijke honorering en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Doorgroeimogelijkheden zijn altijd aanwezig. Wij verzoeken u, uw schriftelijke sollicitatie met C.V. te richten aan onze financieel manager de heer J.C. J. Michel. Carrier Corporation in de U.S.A., is een vooraan staande handelsonder neming op het gebied van klimaatbeheersing. Het wereldbekende merk Carrier is een begrip, ook in de Nederlandse installatie- wereld. We zijn een marke- tinggericht bedrijf met een doorzichtige organisatie structuur. Onze omzet - die jaarlijks een stijgende lijn vertoont - wordt gereali seerd met ca. 110 mede werkers. Carrier B.V., Postbus 151, 2394 ZH Hazerswoude- Rijndijk, Rijndijk 141, Telefoon 01714-9010 Subsidiary of Carrier Corporation ai Wij ontwikkelen, fabriceren en verkopen merk- apparatuur. Daarmee worden blikken, potten, flessen en folie van prijs, houdbaarheidsdatum, nummer e.d. voorzien. De verkoop van onze produkten richt zich op o.a. levensmiddelenfabrieken, konservenindustrie, chemische en farmaceutische bedrijven. In verband met versterking van onze buitendienst vragen wij een west-nederland Aan wie wij denken? Aan een zelfstandig, representatief persoon met kennis van elektrotechniek en pneumatiek, met buitendienstervaring als vertegenwoordiger opgedaan bij een of meerdere bedrijven in de verpakkingssektor, woonplaats centrum rayon, leeftijd tot 30 jaar. Wat wij u kunnen bieden: Alle achtergrond voor uw werk, een goede werk sfeer, een vast salaris met periodieke verhogingen en moderne sociale voorzieningen. Eigenhandig geschreven sollicitatie met korte vermelding van levensloop en vergezeld van een recente pasfoto te richten aan de direktie van: Codeer- en merkspecialisten Lageweg 39, Postbus 14,2220 AA Katwijk Zh. Telefoon (01718) 29201* drukkerij graficon is een kleine, flexibele kwaliteits drukkerij, die zich grotendeels bezighoudt met het vervaardigen van reklame- en handelsdrukwerk, door een stijgende vraag naar ons drukwerk en uitbreiding van onze produktiecapaciteit zoeken wij kontakt met een ervaren VLAKDRUKMONTEUR/WERKTEKENAAR MA/ (leeftijd tot ca. 30 jaar) die naast werkzaamheden in de studio, ook doka en quadritek fotozetter kan bemannen voor nadere inlichtingen kunt u telefonisch kontakt opnemen met drukkerij graficon voorstraat 49d 2251 bm voorschoten tel. 01717 - 83 84 en vragen naar hr. r.j. jansen/hr. r. schenk.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 28