f SECRETARESSE DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: kkli» ELKE ZATERDAG ,071-144941 VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKi VAKATURES bergh-stichting E hoofd m/v personeelsadministratie ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN r redacteur/ tekstschrijver nvv FOSS m fff Sluit 2 dag'en vóór verschijnen (donderdagmiddag 15.30 uur) 1 m Faculteit der Rechtsgeleerdheid, afdeling Tekstver werking beeldschermtypist (v/m) (20 uur p/w) vacaturenummer: 5-250/1158 Werktijd: 13.30 tot 17.30 uur. Het typen van rapporten, verslagen, overzichten, on- derwijssyllabi en proefschriften. Vereist: - Diploma MAVO/HAVO en typediploma: - ruime ervaring met typewerkzaamheden en bekend heid met IBM-visitekstbeeldschermapparatuur; - zeer goede beheersing van de Nederlandse taal en een passieve beheersing van de drie moderne talen; - bekendheid met gecompliceerde teksten; - bereid zijn in teamverband te werken. Salaris maximaal 2725,-bruto per maand bij een vol ledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: Mw J. J. C. Havenaar-Datema, tel. 071-149641 tst. 218 Het Europa Instituut en de Vakgroep Internationaal Publiekrechtelijke Vakken van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid secretaresse (v/m) (20 uur p/w) vacaturenummer; 5-537/1158 Taak: - Secretariële ondersteuning van de Hoogleraar en zijn staf van het nieuw op te zetten centrum voor Energierecht; - verzorgen van correspondentie in het Nederlands, Engels, Frans en Duits; - uitwerken van banden en typen op tekstverwerken- de apparatuur van brieven, rapporten en artikelen in de moderne talen; - organisatorische werkzaamheden i.v.m. vergaderin gen en onderzoeksactiviteiten, alsmede i.v.m. bui tenlandse contacten; - het notuleren van gevariëerde vergaderingen, uit werken van notulen, uitvoering geven aan de geno men besluiten, c.q. voortgangscontrole; - verstrekken van inlichtingen aan studenten en te woord staan van (buitenlandse) bezoekers; - opzetten en bijhouden van het archief; - regelen van de agenda van de hoogleraar, rekening houdend met prioriteiten; - op globale aanwijzing organiseren, waaronder admi nistratief voorbereiden van besprekingen/vergade ringen, zoals in overleg vaststellen van een agenda, verzamelen en toezenden van stukken, waaronder convocaties e.d.. Vereist: - HAVO/VWO - secretaresse- of gelijkwaardige opleiding; - uitstekende beheersing van de Nederlandse en En gelse taal, goede beheersing van de Franse en Duit se taal; - zelfstandig kunnen werken, ook in een drukke omge ving; - zeer goede organisatorische vaardigheid; - goede contactuele eigenschappen. Salaris maximaal 2960,- bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor 2 jaar. De mogelijkheid van verlenging is niet uitgesloten. Inlichtingen bij: MwW.M. Jacobs, tel. 071-149641 tst. 136, tussen 08.30 en 12.30 uur. Afdeling Beheer van de Dienst Sociaal Weten schappelijk Onderzoek (DSWO) van de Faculteit der Sociale Wetenschappen financieel-administratief medewerker (v/m) vacaturenummer: 5-506/1158 De Dienst heeft tot taak het onderzoek in de Fac. Soc. Wetenschappen in ruime zin te ondersteunen, teneinde de positie en kwaliteit van het onderzoeksprogramma te versterken. Om deze taak te kunnen uitvoeren wordt door de Dienst ondermeer een administratie gevoerd van de extern gefinancierde onderzoeksprojecten. De afdeling beheer omvat vier medewerkers. Taak: - Assisteren bij het opstellen van projectbegrotingen; - het assisteren van verplichtingen en uitgaven ten be hoeve van projecten; - verwerken van computeroutput; - administratieve verwerking van projectgegevens met behulp van een computer; - samenstelling van projectoverzichten; - voorbereiding declaraties aan subsidiegevers. Vereist: - HAVO/MEAO; f boekhoudkundige ervaring gewenst, eventueel PD- boekhouden; - kennis van administratieve automatiseringsaspec ten alsmede van de universitaire organisatie strekt tot aanbeveling; - leeftijd maximaal 30 jaar. Salaris maximaal 3271,- bruto per maand. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst, vooralsnog voor de duur van 2 jaar met uitzicht op een vast dienst verband. Inlichtingen bij: Mw H. M. Buis, tel. 071-148333 tst. 2272. Vakgroep Pathologie, Studiegroep Medische Gerontologie van de Faculteit der Geneeskunde analist (v/m) vacaturenummer: 5-542/1158 Taak: - Het organiseren en onderhouden van extramurale kontakten met betrekking tot bloedafnames bij ou deren; - het zelfstandig uitvoeren van onderzoek van bloed monsters op het gebied van haemato-immunologie door middel van testprocedures, speciaal met be hulp van immunofluorescentie; - het zelfstandig uitvoeren van ontwikkelingsonder zoek van testprocedures op specialiteit voor de toe passingen bij het bloedonderzoek door middel van het toepassen van fluorescentietechnieken met be hulp van monoclonale antisera en steriele celkweek. Vereist: - HBO-A med. analist; - goede contactuele eigenschappen in de omgang met ouderen. Salaris maximaal 3271,- bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, zonder uitzicht op een vast dienstver band. Inlichtingen bij: Prof. dr W. Hijmans, tel. 071-148333 tst. 7089. Bio-Farmaceutische Wetenschappen van de Facul teit Wiskunde Natuurwetenschappen typist (v/m) (19 uur p.w. in de MIDDAGUREN) vacaturenummer: 5-550/1158 t.b.v. het algemeen secretariaat Bio-Farmaceutische Wetenschappen Taak: - Het typen van publicaties, rapporten en nota's zowel in het Nederlands als in het Engels, waarbij ook che mische formules voorkomen; - het typen van correspondentie hoofdzakelijk vanaf handgeschreven concepten, waarbij veelvuldig meer dan één vreemde taal wordt gebruikt; - in voorkomende gevallen assisteren bij de centrale studentenadministratie. Vereist: - MAVO of LEAO met typediploma; - ervaring met tekstverwerkende apparatuur is nood zakelijk. Salaris maximaal 2725,- bruto per maand bij een vol ledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstver band. Inlichtingen bij: Mw W. M. Gerritsen-Brusche, tel. 071-148333 tst. 4788. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 9500,2300 RA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. o> "O Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten. Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH) Telefoon (01719) 19320. Op onze instelling leven ca 1.000 bewoners Met de verzorging, begeleiding en verpleging zijn bijna evenveel medewerkers belast. Wegens interne promotie is ontstaan de vacature van Oe personeelsadministratie voert de personele registratie van ca 1.000 personeelsleden en verleent administratieve ondersteuning aan de personeelsconsulenten. Het hoofd voert enkele taken zelfstandig uit, geeft leiding aan twee medewerk(st)ers en bewaakt de afhandeling van administra tieve procedures Functie-eisen: opleiding op HAVO-niveau en een type-diploma ruime administratieve ervaring als leidinggevende en/of bij een personeelsadministratie dienstverlenende opstelling tegenover mensen. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal f 3.745,- bruto per maand. In het kader van het Functiewaarderingssysteem voor de gezondheidszorg zal de functie in 1988 opnieuw gewaardeerd worden. De c.a.0. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. In verband met de identiteit van de instelling is een positief christelijke levensvisie gewenst. Nadere inlichtingen zijn verkrijgbaar bij de heer AH. Brakhoven, toestel 459. kHEEREN LOO Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de heer F.H. Plóos van Amstel, hoofd Personeel Organisatie. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Centraal Klinisch Bacteriologisch en Parasitologisch Laboratorium Op deze afdeling ontstaat de vacature voor een analist m/v vac.nr. 1575.F.09.05.LD Aan het laboratorium zijn een streekla- boratorium en verschillende subaf delingen verbonden. Taak: bacteriologische en serologische diagnostiek t.b.v. patiënten. Geboden wordt een prettige en afwisse lende werkkring. Verlangd: - diploma analist H.B.O.-A medisch microbiologische richting; - ervaring in een soortgelijke functie. Salaris: max f 3271 bruto per maand exclusief onregelmatige diensten toe- Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw T. Jansma (071-263560). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 96Ö0, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden DUIVENVOORDEN ELEKTROTECHNIEK B.V. Heerenweg 1, 2222 AM Katwijk vraag met spoed ELEKTRO MONTEURS HULP/LEERLING MONTEURS Telefoon 01718-25921 en 26481. De uitgever van het populaire weekblad Nieuwsweek Zondag zoekt een met typische weekbladenervaring en goede kennis van het verspreidingsgebied Wij verwachten dat de nieuwe functionaris - in goede samenwerking met de redactiecoördinatrice, in ruime mate zelfstandig zal werken - de redactionele formule mede zal bepalen en ook bewaken - gewend is aan onregelmatige werktijden - voldoende kennis heeft van de ondernemerswereld - in voorkomende gevallen ook teksten maakt voor andere afdelingen binnen de organisatie - grote affiniteit heeft met deze wijze van redactievoering. Wij bieden - een full-time job; 40 uur per week en uitzicht op een vast dienstverband - een goede honorering op basis van de C.A.O. voor deze bedrijfstak - onkosten- en reiskostenvergoeding Wij vragen Serieus geïnteresseerden ons omgaand een brief te schrijven met een korte omschrijving van hun opleiding; ervaring enz., alsmede hun ambitie voor deze job. U kunt uw brief richten aan de heer A. v.d. Spek (Coördinator personeelszaken). Postbus 54, 2300 AB Leiden Een werkmaatschappij van Damiate Holding B.V. instituut een klein sociaal-wetenschappelijk onderzoekbureau zoekt een die ook de boekhouding kan bijhouden. Gezien de kleine omvang van het instituut ligt het in de bedoeling dat zij ook wordt ingeschakeld bij het interviewen. Bij voorkeur enige werkervaring. Opleiding bij voorkeur v.w.o. en P.D. boekhouden. Leeftijd 22 jaar. Accuratesse vereist. Schriftelijke sollicitatie te richten aan: instituut FOSS b.v., Postbus 1010, 2340 BA Oegstgeest. Inlichtin gen: tel. (071) 173371. Medisch Kleuterdagverblijf "Margriet" Simon Smitweg 7 - 2352 GA Leiderdorp. Telefoon: 071-89.92.60 vraagt op korte termijn: INVAL-KLEUTERLEIDING (M/V) die snel beschikbaar is bij ziekte, vakantie e.d. van de vaste kleuterleiding. Het MKD is het gehele jaar open. Ook tijdens de schoolvakanties gaat het kleuteronderwijs door. Het MKD biedt een dagbehandeling aan 100 kinderen in de leeftijd van 1V4 tot 7 jaar, waarvan de ontwikkeling door een samenloop van psychische, somatische en sociale factoren wordt verstoord ot belemmerd. Het MKD richt zich op kind en gezin. Het kleuteronderwijs vormt een geïnte greerd onderdeel van de multi-disciplinaire behandeling van het opgenomen kind. Functie-eisen: - minimaal akte A+B; - niet jonger dan 25 jaar; - liefst recente ervaring in het kleuteronderwijs; - affiniteit tot en eventueel ervaring met kinderen met ontwikkelingsproble men; - waar nodig in teamverband kunnen samenwerken; - wonende op bereikbare afstand. Inlichtingen zijn Ie verkrijgen bij de heerJ.H.B. van Schreven (alg. dir.) of bij Aljon v.d. Kolk (kleuterleidster). Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van telefoonnummer, binnen 14 dagen te richten aan de directie. Salaris- en arbeidsvoorwaardenregeling volgens de CAO voor Medische Kleuterdagverblijven in Nederland.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 16