RCL 'ouderwets' naar zege Juventus bezorgt Verona kopzeer Quick Boys in oefenduel tegen ASWH op dreef Tijdig herstel van Verstappen Ploeg speek tegen Marken zuiver naar mogelijkheden Jeugd QB verrast FC Den Haag Eilander gaat weg bij Lisse PAGINA 10 SPORT MAANDAG 27 JANUARI 1986 LEIDERDORP - Een weer 'ouder wets' voetballend RCL veroverde zaterdag twee uiterst bruikbare punten ten koste van debutant Marken. De ploeg van Laurens Mouter speelde dit keer zuiver naar haar mogelijkheden. Dat bete kent in het geval van RCL zoveel mogelyk mensen achterhouden, af en toe een lel naar voren en dan maar hopen dat er iemand achter aan gaat, die de uitval succesvol besluit. Die opzet slaagde wonder wel. Via goals van Kees Ruis en Sieto Schalkers werd voor een handvol toeschouwers met 2-0 ge wonnen van een tegenstander, die zijn vijfde plaats op de ranglijst geen moment waarmaakte. Zou Mouter dan toch van idealist realist geworden zijn? Hij: "We spelen al een tijdje met twee spit sen. Dat blijkt de ploeg toch beter te liggen. De eerste acht wedstrij den zijn we met drie spitsen aange treden. Dat leverde twee punten op. Uit de volgende zes duels heb ben we er zes gehaald. Toch heb ben we in mijn ogen tegen Marken niet echt verdedigend gespeeld. Ja na die 1-0, toen wel. Maar daarvoor niet. Trouwens aanvallend spelen tegen die jongens is niet aan te ra den. Ze hadden het nu moeilijk, omdat ze het spel moesten maken. Die ploeg is veel gevaarlijker als ze countervoetbal kan spelen. Dat gaat ze uitstekend af RCL begon aan het karwei met Schalkers, de enige spits van origi ne, en Ruis, normaal verdediger, in de voorste lijn. Paul Wesel mocht het als laatste man proberen. Arbi ter Vervloet had nog niet voor het begin gefloten of een hagelbui, ge paard gaand met een aardige wind hoos brak los. De Markenaren, als bewoners van een voormalig ei land toch wel wat gewend, hadden de storm in de rug, maar konden er geen gebruik van maken. Nadat het wat was opgeklaard was het zelfs RCL dat de eerste doelrijpe kans creeerde. Ruis zwoegde zich op links langs een tegenstander, zette voor en zag Ben Heemskerk met een kopbal de lat raken. Later in deze helft zouden aan Leider- dorpse kant nog Schalkers en voorstopper Marcel Brasker in schietpositie komen, zonder overi gens voor de juiste afwerking te zorgen. Marken, wat vaardiger in de combinatie maar geen moment im ponerend, kreeg voor rust ook een paar mogelijkheden. Met name de goed keepende Peter van der Heij den stond echter een Markense goal in de weg. Hij bracht redding toen Jan Cornelis Boes alleen op hem afstormde en verhinderde ook dat ex Volendam-prof Wim Tol de score opende. In de tweede helft brak letterlijk en figuurlijk de zon door bij RCL, dat direct geconfron teerd werd met een offensief inge stelde tegenstander. Schalkers. voortdurend in ademnood maar eenmaal bijgekomen wel gevaar lijk, was als enige RCL-vertegen- woordiger constant voorin te vin den. Voor het overige liepen alle Leiderdorpers het vuur uit hun sloffen om Marken van goals af te houden. Mede omdat de aanvallen van bezoekers niet bijster origineel van opzet waren, bleef RCL op de been. Na een kwartier kwam het zelfs met 1-0 voor. Ruis, die al eer der met een voorzet gevaar had ge sticht, kopte de bal na een corner van Schalkers langs doelman John Koks in de linkerhoek. Meteen na dit doelpunt posteerde Ruis zich op zijn vertrouwde plaats achter de verdediging en schoof Wesel op naar het middenveld. Schalkers bleef intussen en plaag voor de de fensie van de wijdbroeken. Marken trok massaal ten aanval, waarbij het zo nu en dan de defensieve ta ken verwaarloosde. Schalkers kreeg daardoor tot twee keer toe de gelegenheid zijn ploeg naar 2-0 te schieten, maar zocht het doel eerst te hoog en schoot vervolgens naast. De derde keer evenwel was het wel raak. In de 24ste minuut wurmde de eenzame spits zich ter hoogte van de middenlijn langs een tegenstander. Ongetwijfeld tot zijn eigen verbazing lag de weg naar het Marken-doel vervolgens geheel open. Schalkers aarzelde niet, omspeelde doelman Koks en deponeerde het leder in het net. Het antwoord van Marken liet niet lang op zich wachten. Nog geen minuut na deze goal kopte Boes de bal fraai achter Van der Heijden. Omdat hij zich bij het opspringen echter afgezet zou hebben op een tegenstander werd deze treffer af gekeurd. In de resterende speelpe riode kreeg het met tien man ver dedigende RCL het nog knap moeilijk. Maar omdat Van der Heij den het hoofd koel hield, Ab Braat in noodgevallen niet te beroerd was zijn hele lichaam voor de bal te gooien en Ruis met het hoofd veel al voor opluchting zorgde, kwam Marken niet tot scoren. De Racing had met wat meer overleg zelfs de niet spelende con- Cees Ruis: doelpunt. (archieffoto Holvast) currentie nog meer kunnen verba zen. Schalkers eVenwel was te zeer uit op eigen succes en Heemskerk kon de bal vanaf twee meter niet langs Koks werken. Niettemin was Mouter, voorlopig althans, een te vreden man. "Dit hadden we no dig", stelde hij. "We zijn nu Scher- penzeel voorbij en staan gelijk met Huizen. Ons doel is aansluiting te krijgen met de ploegen die daar weer boven staan: DOVO en WOG. Je kunt dit zien als een eer ste stap in die richting. Maar we zijn er nog lang niet, dat zal duide lijk zijn". CHRIS HARTMAN LEIDEN - Hoewel de competitiewedstrijd tegen Huizen werd afgelast, kwam Quick Boys vriendschappelijk bin nen de lijnen tegen ASWH, een zaterdageersteklasser uit Hendrik Ido Ambacht. De Katwijkers wonnen met 4-0. Rijnsburgse Boys regelde pijlsnel een wedstrijdje tegen NSW, nadat het duel tegen Noordwijk alsnog werd afge last. De zaterdagsectie van Lisse verloor met 2-3 van Hui zen, de zondagafdeling moest buigen voor Alphense Boys. Roodenburg won met 1-3 bij ROAC. Quick Boys-ASWH 4-0. De thuis ploeg had China-ganger Floor van Duyn weer in de gelederen. Dat was direct te merken, want de in ternational scoorde de eerste Kat- wijkse treffer. Mart van der Plas bepaalde de ruststand op 2-^0. In de tweede helft maakte de ingevallen Marco van der Plas een beste beurt. Met twee doelpunten maak te hij trainer Rob Theuns duidelijk, dat ex-amateurinternational weer graag in aanmerking wil komen voor de basiself. Rijnsburgse Boys-NSVV 4-2. Hans Zwaan en Marcel van der Blom zorgden snel voor.2-0, waar- Winst op 100 en 200 meter AMERSFOORT (ANP) - De nationale zwemploeg heeft bij de elfde internationale wedstrijden in Amersfoort uitge blonken op nummers, die bondscoach Ruud Beele eigen lijk verfoeit. Hans Kroes, Annemarie Verstappen, Erik Ran, maar bovenal Ron Dekker onderscheidden zich op 50 meternummers, waar volgens Beele nauwelijks training voor is vereist. De bondscoach vindt het dan ook maar niks, dat de Europese Zwemunie (LEN) voornemens is alle 50 meternummers op het pro gramma van de officiële kam pioenschappen te plaatsen. Een uitzondering wil hij maken voor de 50 meter vrije slag. die van de zo mer bij de wereldkampioenschap pen in Madrid al op het program ma staat. "Eén zo'n race maakt de zaak een beetje spectaculair, maar het is beslist teveel als er een baan tje schoolslag, vlinderslag en rug slag aan toe wordt gevoegd. Dan wordt het vervelend". Juist echter op de 50 meter schoolslag is de 19-jarige Ron Dek ker sinds afgelopen weekeinde een onbetwiste topper. Nauwelijks ademhalend stoof hij vanaf het startblok aan de 'verkeerde' kant tot aan de finishwand in één onver biddelijk ritme door het water om aan te tikken in 28.91 seconden. Dat is de op één na beste tijd ooit ter wereld verwezenlijkt. Beter zelfs dan het Europees record, dat volgens de boeken met 29.01 se conden op naam van de door griep afwezige Brit Adrian Moorhouse staat, maar volgens de Duitsers in middels in bezit is van Ralf Beab met een tijd van 28.67 seconden. Ron Dekker reageerde met die recordrace zijn ongenoegen af over zijn presteren nauwelijks tien mi nuten ervoor tijdens de finale van de 100 meter schoolslag. Gezien de op de korte baan vertoonde top vorm leek een tijd van 1.03.0 a 1.04.0 haalbaar. Dekker finishte echter in 1.05.73 en verspeelde daarmee zelfs zijn plaats op het ereplatform aan een Chinees/Ita- liaans/Amerikaans trio. De nationale zwemselectie deed het in Amersfoort aardig. De inter nationale concurrentie gaf daar echter alle gelegenheid toe. Van de 23 deelnemende landen, bleek al leen de DDR de moeite te hebben genomen een topformatie (en dan nog alleen bij de vrouwen) op te stellen. De Amerikaanse ploeg was waarschijnlijk geselecteerd bij jeu- de-boule-wedstrijden en maakte nauwelijks iets klaar. Dat werpt de vraag op wat de Amerikanen van plan zijn. Want de formatie, die Amersfoort aandeed, is de enige die zich van de winter in Europa laat zien. Ongenaakbaar Ook Annemarie Verstappen ex celleerde op de 50 meter. Maar de Brabantse was veel meer te spre ken over haar optreden op de 100 en 200 meter vrije slag. Op beide onderdelen was zij ongenaakbaar, al dient te worden gezegd, dat de DDR de Europese kampioene Hei- ke Friedrich thuis had gelaten. Maar ze versloeg wel de nummer twee van de Europese titelstrijd Manuela Stellmach op de 100 me ter en op de 200 meter niemand minder dan Astrid Strauss. "Als je van zulke sterke zwemsters wint, is dat goed voor je zelfvertrouwen", aldus de Brabantse. Zo'n opsteker kon Verstappen best gebruiken. Ze kwam met griep onder de leden van de wed strijden in Straatsburg terug en hield de laatste vier dagen voor Amersfoort het bed. Die noodge dwongen vermindering van de in spanningen werkte verbazingwek kend, al had Verstappen zaterdag morgen moeite met het wedstrij dritme. Uiteindelijk kwam ze als achtste in de finale. Op de buitenbaan was ze goeddeeels uit zicht. Strauss zag te laat wat er aan de hand was en hoewel de Oostduitse verwoed sprintte, tikte Verstappen net iets eerder aan. De tijd (2.01.29) was overigens niet bijzonder. Bondscoach Ruud Beele was re delijk tevreden. Van degenen, die niet ten offer waren gevallen aan de griep of de tentamenkoorts, zwom het merendeel de tijden, die midden in de winter verwacht kun nen worden. De wedstrijden in Amersfoort vormen in de aanloop een niet al te belangrijk tussenstation. Tussen twee Ipswich-verdedigers kopt Frank McAvennie van West Ham de bal in de richting van het doel. De F A-strijd eindigde in 0-0. (foto ap» TURIJN (SID/ANP) - De Italiaanse koploper Juven tus heeft titelhouder Vero na kopzeer bezorgd. Michel Platini en de zijnen lieten Hans-Peter Briegel en zijn collega's gisteren duidelijk zien, welk elftal dit seizoen de boventoon voert. 'Juve' won met 3-0, waardoor Ver ona weer op de ranglijst zakte. De landskampioen heeft nu een punt meer dan Pisa, dat door de 1 -1 tegen Atalanta, doelpunt van Wim Theo de Jong kandidaat bij FC Den Bosch DEN BOSCH (ANP) - Theo de Jong is de voornaamste kandi daat om Rinus Israel als trainer van FC Den Bosch op te vol gen. De Jong zal de komende week door het bestuur van Den Bosch een contract worden voorgelegd. De oud-internatio nal heeft al laten doorscheme ren daarop te zullen ingaan. De Jong is momenteel aan het tweede jaar als assistent van Israel bezig. Hij is in het be zit van het diploma oefenmees- ter 1 en zal in oktober de A-cur sus gaan volgen. FC Den Bosch zal voor De Jong dispensatie aanvragen. Indien de KNVB daarop niet zal ingaan, zal ma nager Zonderland die wel in het bezit is van de vereiste pa pieren, op papier tot hoofdtrai ner worden benoemd. Aanvankelijk had FC Den Bosch grote interesse voor Guus Hiddink als hoofdtrainer. De assistent van Reker en Kraay bij PSV heeft echter nog een verbintenis voor anderhalf jaar bij de lijstaanvoerder. PSV wil die overeenkomst, mede in samenhang met het vertrek van Reker, onder geen voorwaarde verbroken zien. Kieft, afstand nam van de groep degradatiekandidaten. In de sub top van de Italiaanse voetbalserie A rekende AS Roma af met Napoli: 2-0. Platini, voor de derde achtereen volgende keer Europees voetballer van het jaar, liet Verona in de eer ste helft voor bijna veertigduizend toeschouwers met rust. Vlak na de pauze had de Fransman er evenwel genoeg van: van dertig meter mik te hij in de rechterhoek. Serena, Briegels tegenspeler, en de Deense international Laudrup bouwden de score voor de Europese kam pioen uit. Roma, op vijf punten van de kop loper, stond in het eigen stadion bij de rust met 1-0 voor door Geroli. De 75.000 toeschouwers zagen de voorsprong verdubbeld door de in Rome prima functionerende Bo- niek. Ook Kieft voelde zich in zijn element, al strandde de bal uit zijn strafschop op de vuisten van de doelman. Kieft was er als eerste bij en kon daardoor voor Pisa scoren. Met de puntendeling met Atalanta kon Pisa tevreden zijn. België Ook in de derby tegen Cerkel heeft Club Brugge zich in België een waardig koploper getoond. Dat verliep op een wijze, die het elftal van trainer Henk Houwaart zich de laatste tijd eigen heeft gemaakt. Niet duidelijk sterker, wel handig gebruik makend van de naïviteit van de tegenstander, won Club met 3-1. In de degradatiezone hiel den dc supporters van Lierse Sk zich niet van de domme. Na de ne derlaag van 1-3 op eigen terrein te gen het ook in nood verkerende RWDM eisten de fans zaterdag avond het vertrek van trainer Jan Boskamp. In een spoedvergade ring betuigden bestuur en spelers vooralsnog hun steun. Anderlecht draaide nog steeds niet soepel. De titelhouder won met 1-0 van SK Beveren. maar ver loor de zwakke Lozano in de loop van de tweede helft. De jonge Deen Andersen verving hem. Scifo mocht van trainer Arie Haan hul peloos blijven rondzwalken. An derlecht, gesteund door bijna twin tigduizend toeschouwers, stoeide alleen vlak na de pauze wat met Beveren, dat was verzwakt door de afwezigheid van de geblesseerde Baecke en Jaspers. Dat resulteerde in de treffer van Frieman. De overi ge Brusselse inzetten stuitten op doelman Philip de Wilde. In het Olympiastadion wachtte Club Brugge zondag rustig af tot Cerkel een fout zou maken. Dat ge beurde vijf minuten na de pauze. Papin strafte een blunder van Cer- kel-verdediger Bojovic af. Gesterkt door een doelpunt van Kooiman dacht middenmoter Cerkel de pun ten te kunnen delen. Club liet zijn stadgenoot even in de waan, om vervolgens met een hevig slotof- fensief door Degrijse en Leo van der Eist, uit een voorzet van de van zijn blessure herstelde Ceulemans, op 3-1 te komen. AA Gent, derde op negen punten van Club Brugge aanvoerder van het groepje sub toppers, speelde 1-1 bij Seraing. Oefenwinst Ajax LEIDEN - Ajax heeft in een oefen wedstrijd tegen PEC Zwolle met 5- 3 gewonnen. Go Ahaed Eagles ver- loeg in Emmen de plaatselijke eer- stedivisieclub met 0-2. In een wed strijdvoor het Noord-toernooi won Heerenveen met 1-2 van Cambuur. AZ'67 speelde 0-0 gelijk tegen Wil lem II. Zaterdageersteklasser Ba- rendrecht zegevierde verrassend over Vitesse. Feyenoord gleed ge makkelijk langs RBC. John Erik- sen scoorde twee keer. NEC won met 3-1 van RKC. Engeland Bryan Robson heeft slechts kort kunnen genieten van zijn heroptre den in het Engelse competitievoet bal. De aanvoerder van het Engelse nationale elftal, na een langdurige dijbeenblessure in korte tijd weer op de been gebracht door de Am sterdamse fysiotherapeut Richard Smith, werd zaterdag in de 79ste minuut van het duel uit de FA-be- kerstrijd in en tegen Sunderland van het veld gestuurd. Robson, sinds de interland tegen Turkije van half oktober buiten de ploeg gebleven, was twaalf minu ten eerder ingevallen; volgens sommigen met het risico snel ge blesseerd uit te vallen. Enkele har de overtredingen van de midden velder gaven echter aan, dat hij zich weer fit voelde. Scheidsrech ter Colin Seel stuurde Robson van het veld, kort nadat hij hem had ge boekt voor een overtreding tegen Barry Venison van Sunderland. Manchester United, de beker houder, hield in het bekerduel uit de vierde ronde, ook met tien man, stand (0-0), al moest McGrath op een inzet van Atkinson op de lijn redden. De Mancunians hebben woensdag de gelegenheid Sunder land alsnog opzij te schuiven. Voor die dag komen ook herhalingen van de wedstrijden Spurs-Notts County (1-1), Aston Villa-Millwall (1-1), West Ham-Ipswich (0-0) en Manchester City-Watford (1-1) op de agenda. In de vierde ronde van het be kertoernooi vielen buiten de remi ses geen verrassingen. Everton, de verliezende finalist van 1985, won met 3-1 van Blackburn, het vroege re team van manager Kendall. Li- neker schoot twee keer raak, zyn 25ste en 26ste treffer van dit sei zoen. Arsenal en Sheffield Wednes day tekende voor de grootste sco res van zaterdag, 5-1 tegen Rother- ham en 5-0 tegen Orient. Liverpool won met 1-2 van Chelsea. West-Duitsland De topclubs in de Bundesliga, Werder Bremen, Borussia Mön- chen-Gladbach en Bayern Mün- chen hebben het net niet laten af weten op de eerste speeldag na de winterpauze. Hamburger SV ech ter wel en de toeschouwers zeker ook. Er kwamen slechts 90.000 kij kers naar de acht velden, waar ge speeld werd. Bayern-Schalke (3-2) trok slechts een kleine 10.000 toe schouwers, een dieptepunt voor de Beiers, net als Mönchen-Gladbach, waar Borussia slechts 7000 toe schouwers op de tribunes kreeg voor de thuiswedstrijd tegen Han nover '96. Mönchen-Gladbach en Werder wonnen met een doelpunt verschil, dank zij een beslissende strafschop, van de nieuwelingen Hannover en Saarbrücken. Hamburger SV liet de punten bij Bayer Leverkusen, dat een achter stand van 0-2 omzette in een over winning van 3-2, niet in het minst door twee treffers van de Koreaan Bum Kun Tscha. De grote veras sing van zaterdag was echter de zeer ruime overwinning (5-1) van degradatiekandidaat Borussia Dortmund op FC Köln. KATWIJK - In de landelijke jeugdcompetitie behaal den de voetballers van Quick Boys een uiterst belang rijke 3-1 zege op FC Den Haag. Belangrijk, omdat de KNVB van plan is om uit de huidige vijf afdelingen twee nieuwe groepen te formeren. De eerste vier ploe gen van elke klas promoveren automatisch, de num mers vijf kunnen in een extra-competitie aanspraak maken op een plaatsje. Quick Boys heeft uitzicht op de vijfde plaats. In dat kader kwam de zege op FC Den Haag goed uit. De nagenaais waren de Katwijkers bij de eerste treffer van dienst, want een eigen speler passeerde ex-UVS doelman Michel van Haaren. Pal voor de rust scoorde Martin Rog de tweede treffer. Rog is door Krauwel aan de selectie toegevoegd, gezien zijn prestaties in de B-regionalen. In dat elftal is Rog topscorer met 34 doelpunten. Nu Quick Boys zich voor de hoogste lan delijke klasse wil kwalificeren, posteerde Krauwel Rog in de punt van dé aanval. Een goede zet, want Rog scoorde ook de derde Katwijkse treffer, en had daar door een belangrijk aandeel in de verdiende 3-1 winst. na Rinie van Trigt de marge ver kleinde. Nadat Martin de Louw liet 3-1 aantekenen, scoorde Peter Knoop 3-2. Pal voor tijd noteerde Marcel van der Blom zijn tweede treffer en bepaalde de eindstand op 4-2. FC Lisse-Huizen 2-3. Leo Ruiters was de grote man by Huizen, want hij scoorde alle treffers voor de eer steklasser. Wim Diels en Arie Schalk doelpuntten tegen. Scheveningen-Katwijk 0-1. "Een bar slechte wedstrijd", aldus trainer Peter Ciere, die dinsdag avond met het bestuur van Kat wijk om de tafel gaat zitten met de verlenging van het contract als ge sprekspunt. Het enige doelpunt in de wedstrijd van zaterdag werd uit een penalty gescoord door Amerik van Duivenvoorde. Ter Leede-Voorschoten 3-1. Voorschoten nam de leiding via Hein de Graaff. Dat was verdiend want de vierdeklasser acteerde be ter van de thuisclub. Die in de tweede helft beter voor de dag kwam. Eric Grosman, Pieter van der Plas en laatste man Nico Kuyt bezorgden Ter Leede de overwin ning. Ook de vrouwen van de Sas- senheimse club kwamen vriend schappelijk binnen de lijnen. Ze versloegen Lugdunum met duide lijke cijfers: 8-0. ROAC-Roodenburg 1-3. "Een zeer nuttige oefenwedstrijd", vol gens Roodenburg-trainer Harrie Talsma. "De omstandigheden wa ren uitstekend, het was een goede test voor de competitie". Hennie Koet schoot tweemaal raak voor de Leidenaars, Marcel van der Burg éénmaal. FC Lisse (zo)-Alphense Boys 2-4. Een volgens Lisse-zijde geflatteer de overwinning. Pim Hoekstra en Harry van der Zwet produceerden de treffers van de thuisclub. Stef Asbai, Peter Gerse (2) en Kees van Vliet scoorden voor Alphense Boys, SJC-Docos 2-1. De Noordwijkse tweedeklasser was voor rust beter dan de vierdeklasser uit Leiden. René de Ridder en John van der Zwet verzorgden de produktie voor de witzwarten. Na de rust kwam Docos beter in de wedstrijd, hetgeen Cor van der Krogt in de stand tot uitdrukking bracht. LFC-Vredenburch 0-6. "Er moet wat gebeuren, zo kan het niet lan ger", liet Wim Visser weten na de onthutsende nederlaag tegen de Haagse vierdeklasser. De Leide naars speelden zonder Bles Zuma en Peter Gysman, die beiden zyn geschorst. Overigens hoort Visser deze week of hij kan beschikken over de van Rijnsburgse Boys o'vertgekomen Frank van Veen. UDO-WSB 2-1. Gert-Jan van Rijn en Ronald de Jong vonden voor de Oegstgeester club, die weer kon beschikken over Oscar Massee, het net. Voor VVSB deed John Jansen iets terug. LEIDEN - Wim Eilander ruilt de zaterdagsectie van FC Lisse in voor Excelsior Pernis, een club die evenals zijn huidige vereniging uitkomt in de twee de klasse zaterdag. "Ik wil om economische redenen een club in de buurt van Rotterdam trai nen", licht de 30-jarige oefen- meester zijn besluit toe. "Ik ben al dat reizen een beetje zat. Voor Lisse zat ik twee jaar bij Lugdunum. Op een gegeven moment gaan de afstanden je tegenstaan". In tegenstelling tot Wim Eilander, blijft André Wahlen de fusieclub trouw. Bij de Noordwijkerhoutse vierdeklasser VVSB wordt de huidige jeugdtrainer Theo van der Burg de nieuwe man. De ook door Rijnsburgse Boys be geerde oefenmeester wordt de opvolger van Amsterdammer Ben Lenssen. "We hebben nu gekozen voor een Noordwijker- houter. Dat leek ons beter dan de Amsterdammer Lenssen", verklaart voorzitter Jak. "Van der Burg wordt by ons tech nisch directeur. Hij krijgt zeg genschap over alle elftallen, dat wil zeggen van de F-jeugd tot het eerste elftal. Dat heeft alle maal te maken met de gewijzig de technische opzet binnen de club". Henk Spaan zal ook komend seizoen werkzaam zijn bij Ter Leede. Volgens het bestuur past de oefenmeester goed in het technische 'plaatje'. Het contract wordt daarom zo goed als zeker verlengd.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 10