WW IomIoii - Allround koelmonteurs Aankomende koelmonteurs chef bewaking (m/v) uitzendbureau de koning ELKE ZATERDAG 071-144941 VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKi VAKATURES V (WIJK)ZIEKEN VERZORGENDE(M/V) Zandor b.v. Representatieve medewerkster Zandor b.v. Techno Time bv Nijssen Koeling B.V. SEKRETARESSE DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: ELEKTR0-M0NTEUR HOTEL WAIKIKI TWEEDE OF DERDE RESTAURANT KOK lilf! Hf WÊ^ÊÊSiÈ' m Sluit 2 dagen vóór verschijnen (donderdagmiddag 15.30 uur) ifi Sikkens. Niet voor niets een begrip in de wereld van verf en kleur. Van vele internatio nale markten thuis met een uitgebreide reeks kwalitatief hooggewaardeerde, gespe cialiseerde produkten voor de perfecte afwerking van gebouwen, schepen, voer tuigen, vliegtuigen, boorplat- forms, bruggen, viaducten. Kortom voor alles wat kleur en bescherming vraagt. Sikkens, één der toonaan gevende verfconcems in Nederland en ook ver daar buiten. Met de ambitie en het zelfvertrouwen om toekomsti ge ontwikkelingen zélf vorm en inhoud te geven. Technisch en commercieel. Sikkens heeft binnen Neder land een zestal vestigingen. De lokatie Sassenheim is de grootste met ca. 1300 mede werkers. Naast produktie en distributie zijn er ook het centraal researchlaboratorium en administratieve afdelingen Binnen de afdeling Bewaking te Sassenheim is de funktie vacant van chef bewaking. Deze leidinggever gaat zich, na een gedegen inwerk- periode, met name richten op: leiding geven aan een afdeling bewaking van elf medewerkers in volcontinu- dienst; e mede opstellen van een nader beleid m.b.t. bevei liging en calamiteiten plannen; e eventueel assisteren van het hoofd veiligheid, milieu en brandweer bij calami teiten; zorgdragen voor de voor lichting aan derden ten aanzien van veiligheid; e zelfstandig leiden van onderzoek bij ongewenste situaties m.b.t. beveiliging van de organisatie. Funktie-elsen: e middelbaar opleidings niveau en de opleiding bewakingsbeambte A en B, ervaring in bewakings dienst, liefst in een leiding gevende funktie; e bij voorkeur het brandweer diploma praktisch bevel voerder; goede mondelinge uitdruk kingsvaardigheid in Neder lands en Engels; tact en souplesse in kon takten en kommunikatie; leidinggevende kapaci- teiten dienen aantoonbaar aanwezig te zijn; leeftijdsindicatie tussen 33 en 40 jaar. Wie interesse heeft in deze funktie kan schriftelijk reagéren bij de heer R. Krommendam; nadere informatie kunt u eveneens bij hem verkrijgen. Sikkens bv, t.a.v. de heer R. Krommendam, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 3, 2170 BA Sassenheim. Telefoon (01711) 8 20 84. De Kruisvereniging Leiden vraagt wegens uitbreiding van formatie en de invoering van deeltijdarbeid m.i.v. 1 april 1986 een in een dienstverband van 63% (24 uur) voor de sub groep "Morskwartier" van de basiseenheid Zuid-West. De nadruk van de werkzaamheden zal liggen op curatie ve en hiervan afgeleide werkzaamheden gericht op de oudere mens. Het werk zal worden verricht op maandag t/m vrijdag morgen en de woensdagmiddag. Wij zoeken kontakt met iemand die: - belangstelling heeft voor de ouder wordende mens in zijn eigen omgeving - zelfstandig kan werken en bereid is tot samenwerking - enkele jaren ervaring heeft na diplomering - bij voorkeur de applicatiekursus tot wijkziekenverzor gende heeft gevolgd. Wij bieden aan: - samenwerking binnen een team van 4 wijkverpleeg kundigen en 1 wijkziekenverzorgende - werkbegeleiding door de hoofdwijkverpleegkundige - een ruime inwerkperiode - salaris en arbeidsvoorwaarden conforma CAO voor het Kruiswerk. Nadere Informatie wordt gaarne gegeven door Jan Wierlnga, hoofdwijkverpleegkundige, tel. 071- 134604. Schriftelijke sollicitaties worden binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad verwacht op het Cen traal Bureau Kruisvereniging Leiden, afdeling perso neelszaken, Middelweg 38, 2312 KJ Lelden. Groothandel - Importeur zoekt in bezit van: type-diploma, goede rekenvaardigheid, uit stekende omgangsvormen. Opleiding: HAVO/MAVO sollicitaties v Postbus 77 - 2300 AB Leiden. Gongetje 1, hoek Breestroat - 23II ER Leiden, tel. 071-142780/132056. VRAAGT MET SPOED 3 Electro-monteurs 4 Constructie-bankwerkers 1 Draaier-freezer 2 Gereedschapmakers Voor meer informatie. Bel of kom langs. is een koeltechnisch ontwerp- en installatie-bedrijf dat internationaal een uitstekende reputatie heeft opgebouwd, door zijn kennis op het gebied van snel inkoelen en langdurig bewaren van allerlei produc ten. Door de toename van opdrachten in binnen- en buitenland vragen wij met spoed. die zelfstandig diverse grote en middelgrote installaties kunnen installeren en tevens servicewerkzaamheden kun nen verrichten. wij denken met name aan jongens met een minimale oplei ding op de M.T.S. niveau die in ons bedrijf verder opgeleid willen worden. Elektrotechnische kennis strekt tot aanbeveling. Sollicitaties schriftelijk of telefonisch aan onderstaand adres. Keerweer 7, 2381 GC Zoeterwoude. Tel. 01715-9202 na 18.00 uur 01715-3353 (C. Nijssen); 01718- 23790 (J. Hoek) B+M/MEA ontwerpt, fobriceert en importeert hoogwoardige verpak kingssystemen. Maatwerk oplossingen worden gerea liseerd voor het totale ver- pakkingstrajekf in met name cnemische-industrie, voedings- en genotmidde len-industrie, farmaceuti sche- en kosmetische-indus- Op korte termijn zoeken wij kontakt met gegadigden voor de funktie Onze gedachten gaan uit naar een jonge vrouw met voldoende er varing. Zij is in staat om tijdens haar vaak drukke werkzaamheden een grote mate van zelfstandigheid te tonen. Haar opleiding is HAVO, ivuld met Schoevers en zij kan E overweg met de Neder- t, Duitse en Engelse taal. Kandidaten voor deze afwisse lende baan verzoeken wij hun sollici tatie te richten aan ons adres, ter at tentie van de direktie. Eventuele telefonische informatie over de funk tie wordt u gaarne verstrekt door de heer J. Maters. blom maters machinefabriek n.v. Dorpsstraat 117, Postbus 1004, 2445 ZG Aarlanderveen. Tel.; 01725-9300 B+M/MEA. Totaalkoncept in verpakkingssystemen. Sectie Onderwijsontwikkeling van het Bureau On- derwijs- en Studiezaken van de Faculteit der Ge neeskunde secretaresse (v/m) (16uurp/w) vacaturenummer: 5-492/1158 Werktijd: bij voorkeur in de MIDDAGUREN. Taak: - Secretariaatswerkzaamheden, o.a. behandelen van in- en uitgaande post, beheer van het archief van de afdeling, typen van brieven en publicaties op tekst- verwerkende apparatuur, beantwoorden van de tele foon. - verwerken van enquêtegegevens en het invoeren in de computer. - secretariële ondersteuning van een aantal commiss- sies, notuleren etc. Vereist: - Havo met secretaresse opleiding of gelijkwaardige opleiding. - ruime ervaring met bovengenoemde werkzaamhe den, zelfstandig kunnen functioneren, accuratesse, goede contactuele eigenschappen, ervaring met tekstverwerkende apparatuur strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 2960,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: Mw drs W. A. Versfeit, 071-148333 tst. 5791/5788. Vakgroep Engels van de Faculteit der Letteren administratief medewerker (v/m) (16 uur p/w) vacaturenummer: 5-505/1158 Werktijden: In elk geval de gehele woensdag, overige werktijden in overleg vast te stellen. Taak: - Het verzorgen van algemene administratieve werk zaamheden, zoals copieerwerk, postdistributie, het uittypen van brieven, artikelen, etc. zowel in het Ne derlands als in het Engels, waarbij gebruik wordt ge maakt van tekstverwerkende apparatuur; - het verstrekken van inlichtingen. Vereist: - Opleiding op minimaal MAVO-niveau; - typediploma; - een goede beheersing van het Engels; - bereidheid tot het werken met tekstverwerkende ap paratuur. Salaris maximaal 2.725,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: Mw Y. van Iperen, tel. 071-148333, tst 6509/6508. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oprdep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 9500, 2300 RA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Gevraagd: gediplomeerd doktersassistente voor 25 uur per week. Schriftelijke sollicitaties richten aan: I. J. W. Schonenberg, F. J. Dijk, huisartsen Voorstraat 131, 2225 EP Katwijk Landelijk erkend installateur voor. Gas-; Water- en Elektrotechnische installaties. ELFA TECHNISCH INSTALLATIEBUREAU Lange Gracht 1 2312 NT Leiden Tel 071-213121 heeft op korte termijn plaatsingsmogelijkheid voor met enige kennis en ervaring in zwakstroom installaties en besturingstechnieken Voorafspraak en informatie 071-213121. vraagt (m/v): Boekhoudkundig medewerker PD/MBA Voor een accountantskantoor te Leiden zoeken wij pe. medio februari een boekhoudkundig medewerker op mi nimaal PD niveau (liefst MBA) die op basis van opgeda ne ervaring is staat is op adequate wijze jaarstukken op te maken. De uitzending zal enkele maanden gaan du ren. Aantal werkuren per dag: 8 uur. Medisch diktafoniste Voor een ziekenhuis te Leiden zoeken wij met grot spoed een medisch diktafoniste voor de afdeling radiolo gie. De uitzending betreft een full-time baan voo' period voor langere tijd. Commercieel/sekretarieel medewerkster Voor een realtie te Leiden zoeken wij een commercieel, sekretarieel medewerkster, die in staat is hard te werker en verder stress bestendig is. Opleidingseisen: Havo/ VWO aangevuld met sekrefaresse opleiding. Ervaring in de commerciële dienstverlening strekt tol aanbeveling. Medisch sekretaresse Voor een relatie fe Leiden, werkzaam in de gezondheids zorg, zoeken wij met grote spoed een medisch sekreta resse. Het zwaartepunt bij deze funktie ligt op een druf sekretariaat alsmede een veelvuldig kontakt met patiën fen. De uitzending zal langere tijd gaan duren en betreft een full-time baan. Gespecialiseerd in administratieve funkties. vraagt voor het komende seizoen die zelfstandig kan werken, Minimaal 2 jaar keukenervaring gewenst. Salariëring overeenkomstig ervaring en kwali teit. Sollicitaties na telefonische afspraak op numme, 01719-12434. Hotel Waiklki, Katenblankweg 2, Noordwijk Gemeente Zoeterwoude Burgemeester en wethouders van Zoeterwoude roepen in verband met uitbreiding van het personeelsbestand sollicitanten op voor de volgende functies. a. Medewerker (m/v) afdeling algemene zaken, functieniveau 4; b. Medewerker (m/v) afdeling financiën, functieniveau 4. a. MEDEWERKER (M/V) AFDELING ALGEMENE ZAKEN Functie-inhoud: De te benoemen functionaris zal in hoofdzaak admini stratieve assistentie verlenen bij de diverse bureaus van de afdeling algemene zaken te verrichten werkzaamhe den, onder de directe (bege-)leiding van de afdelings chef. Aanstelling geschiedt in algemene dienst van de ge meente voor 19 uren per week. Functie-eisen: - het bezit van een diploma MEAO (bestuurlijke richting) of vergelijkbare opleiding. Salariëring: Het functieniveau is vastgesteld op 4. Aanstelling geschiedt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, naar niveau 3 of 4 en bedraagt minimaal 1.276,- en maximaal 2.960,- bruto per maand bij een volledige betrekking. Inlichtingen: Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer J.W. Kliffen, chef afdeling algemene zaken, telefoon 01715-9204 b. MEDEWERKER (M/V) AFDELING FINANCIËN Functie-inhoud: Aanstelling geschiedt in algemene dienst, voor 19 uren per week. De te benoemen functionaris zal in hoofdzaak worden ingeschakeld bij: - de werkzaamheden op het gebied van de gemeentelij ke belastingen; - overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Functle-elsen: - het bezit van het diploma MEAO (administratieve rich ting) of een daarmee vergelijkbare opleiding, bijvoor beeld HAVO Praktijkdiploma Boekhouden; - ervaring met automatisering is gewenst. Salariëring: Het functieniveau is vastgesteld op 4. Aanstelling geschiedt, afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring naar niveau 3 of 4. Het salaris be draagt minimaal 1.276,- en maximaal 2.960,- bruto per maand bij volledige betrekking. Nadere Inlichtingen: Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer J.C.M. van Prooijen, chef afdeling financiën, tele foon 01715-9204 Sollicitaties voor deze twee functies kunnen binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Zoe terwoude, Noordbuurtseweg 27, 2381 ET Zoeterwou-

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 8