Kikkers krijgen lucht Planckaert gaat Post assisteren Een dag zonder krant is rook zonder vuur. A'damse rechtbank: geen begeleiding Indonesiërs OPRUIMING BIJ möSEYKEN EYKEN Boekhoudbureau "Vacature" B.V. BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER/STER PAGINA 12 SPORT DONDERDAG 23 JANUARI 1986 LEIDEN - In de interrregionale zaalvoetbalcompetitie deed Lug- dunum gisteravond goede zaken. Na de overwinning van FC Grovo, maandag tegen Datarex. diende de ploeg een goed resultaat te behalen tegen Silva Boys om niet in de ge varenzone verzeild te raken. Lange tijd zag het daar niet naar uit, maar vlak voor het einde schonk Henri van der Weijden zijn ploeg alsnog een punt: 4-4. In dezelfde Groenoordhal was UVS kansloos tegen BAX (2-6) en won Van Duuren met 5-4 van Bahlman. In de Gaasbeekhal nam Landwer sportief revanche voor de destijds in Katwijk uit de hand ge lopen wedstrijd tegen Van der Plas, dat ditmaal met 5-2 werd ver slagen. Noordwijk won verder van ROAC'79 (6-2), terwijl Hanepoel thuis onderuit ging tegen koploper THB Boys (1-4). Lugdunum-Silva Boys 4-4 Lange tijd zag het er naar uit dat de Leidenaars met een ruime ne derlaag zouden worden geconfron teerd. Bij de rust keek Lugdunum immers tegen een 1-3 achterstand aan (Leidse treffer van Hans van As). Toen de Hagenaars in de vijfde In zaalvoetbalcompetitie minuut van de tweede helft zelfs 1-4 scoorden, leek de thuisclub verloren. Leek, want de ploeg her stelde zich formidabel. Harm de Vos scoorde 2-4, Chris Gubler maakte er twee minuten voor het einde 3-4 van, waarna Henri van der Weijden zijn team 25 seconden voor het laatste fluitsignaal alsnog een gelijkspel bezorgde. Nu Spar- taan'20 verloor van FV Snoekie (8- 3) hebben de Kikkers weer even 'lucht'. Hoofdklasse UVS-BAX 2-6 UVS lijkt te zwak voor de hoofd klasse. Tegen een zeker niet gewel dig spelend BAX had de Leidse ploeg wel beschouwd weinig kans. In de eerste helft toonden de gas ten uit Voorhout zich al sterker ge tuige de 1-3 voorsprong bij rust. In de tweede helft bouwde BAX de voorsprong rustig uit. Mario Faber en Hans van Leeuwen, de Leide naars in Voorhoutse dienst, had den een belangrijk aandeel in de overwinning. Hans van Eygen en Hans de Kruys deden voor UVS iets terug. Van Duuren-Bahlmann 5-4 De thuisformatie toonde zich de betere zaalploeg, maar had niette min de nodige moeite met Bahl- mann. De Leidenaars kwamen weliswaar steeds op voorsprong, maar de Alphense opponent bleef 'op de loer liggen'. Ted van Berkel (2x), Ben Heemskerk (2x) en Theo van Seggelen scoorden voor Van Duuren. Nick Verwoerd (2x), Peter Gerse en Frans Bahlmann doel puntten voor de gasten. Aan het einde van de eerste helft keek ROAC al tegen een 4-1 ach terstand aan. Na de pauze kwam de ploeg welsiwaar iets terug, maar Noordwijk gaf het initiatief zelden uit handen. Erik van Hensbergen was met drie treffers topscorer bij Noordwijk. René van Hensbergen, Andries Wendt en Geert Jan Bak ker maakten het halve dozijn vol. Voor ROAC schoten Wilco van der Meer en Hans Weenink raak. Hanepoel-THB Boys 1-4 De Lissenaars behielden hun eerst plaats op de ranglijst dankzij deze overwinning. Hanepoel toon de zich van goede wil, maar kwam duidelijk te kort tegen de ranglij staanvoerder, die één punt voor bleef op Bax. Ed Griffioen (2x), Ge rard van Beek en Gert Jan van der. Valk waren produktief voor de gas ten. Leander Rietbroek nam het Hanepoel-doelpunt voor zijn reke ning. Landwer-Van der Plas 5-2 De thuisploeg nam sportief re vanche voor de eerste confrontatie tussen beide ploegen in Katwijk. Daar misdroegen den spelers van Landwer zich zo dat scheidsrech ter Rijsdam gedwongen was het duel vlak voor tijd te staken. Dit had overigens geen volgen voor de ploeg, nu de KNVB Afdeling Lei den besloot de 'zaak'-Landwer te seponeren. Landwer had het derhalve aan de strafcommissie van de KNVB te danken, dat de ploeg gisteravond in zijn sterkste opstelling kon aan treden. Van der Plas was niet opge wassen tegen de thuisploeg, die het (sportieve) duel tamelijk ge makkelijk won. Er lukte immers weinig bij de Katwijkers, die opnieuwe geen punten aan het schamele totaal van 9 toeveogden. Loek van Kesteren, Ton Arroyo (2x), Peter Taalman en Hennie Zoet scoorden voor Land wer. Rick Curfs (2x) deed iets terug voor Van der Plas. Westdultse midweeklotto '7 uit 38' is: 13-19-20-22-31-38 en reservegetal: 15. Uitslag spel '77:1 3 8 3 3 0 6. Grootmeestergroep A, vijfde ronde: Ree (Ned) - Hübner (Brd) Ljubojevie (Joe) - Hellers (Zwe) 1-0, Tsjernin (Sov) - Short (Gbr) Vi-Vi, Van der Sterren (Ned) - Hodgson (Gbr) 1-0, Van der Wiel (Ned) - So- sonko (Ned) 1-0, Nikolic (Joe) - De Firmian (Vst) 1-0, Seirawan (Vst) - Hort (BRD) V2-V2. De stand na vijf ronden is: 1. Short 4 punten, 2. Ljubojevie en Van der Wiel 3Vi, 4. Nikolic en Van der Sterren 3, 6. Hodgson, Hübner en Hort 2'A, 9. Sosonko, De Firmian, Seirawan en Tsjernin 2, 13. 1. Vismara/Mmelli (Ita) Ununog 80.52.19; 2. Heyer/Winkler (BrD) Man op 3.04.33; 3. Ca- nellas/Ferran (Spa) Pegaso op 4.13.22. minuten en 22 seconden; 2. Toivonen/Cres- to (Fjn/Ita) Lancia op 0.33; 3. Biasion/Sivie* ro (Ita) Lancia op 1.52; 4. Mikkola/Hertz (Fin/Zwe) Audi op 3.54; 5. Rörhl/Geistdor- fer (BrD) Audi op 7.51; 6. Kankkunen/Pii- ronen (Fin) Peugeot op 21.33; 7. Saby/Fau- chille (Fra) Peugeot op 24.54; 8. Servia/Sa- bater (Spa) Lancia op 36.019. Alain en Syl- vie Oreille (Fra) Renault op op 51.58; 10. jfi BrD) VW Golf Eibers niet te nemen hindernis LEIDEN - Ons Eibernest bleek ook voor De Danaïden een niet te nemen hindernis. Na Zuiderkwar tier verloor de ploeg van coach Hans van Huis met 8-9 eveneens van deze Haagse ploeg, die aan een forse opmars bezig is. De nederlaag van stadgenoot ZKW indachtig had coach Van Huis gekozen voor een concept met voorverdedigende dames. De Leidse vrouwen bleken echter niet in staat voldoende rugdekking te geven en er vielen regelmatig grote gaten in verdediging. Vrij snel raakte De Danaïden hierdoor twee goals achterop en dat verschil be paalde het gehele wedstrijdver loop. Goals Hennie van der Top, In- grid Slingerland en Hennie Devi- lee zorgden er in de eerste vijf mi nuten na de rust (2-4) weliswaar nog voor, dat De Danaïden langszij kwam (5-5), maar vijf minuten later was het gat weer even groot en na 5-8 zag coach Van Huis zich ge noodzaakt in te grijpen. Voordat invalster Annemarie van Dijk kon worden ingezet, scoorde Eric Kromhout echter zijn tweede goal, zodat de wissel uitge steld werd tot de volgende vakwis seling. Toen had, direkt na de 7-8 van Leon Brouwers, routinier Cort van Dijk met z'n vierde treffer de Eibers opnieuw lucht gegeven. Op balbezit spelend maakten de Hagenaars de tijd vol en de drie kansen die Kromhout c.s., inmid dels ook met Madeion Martens voor Monique Slingerland, nog kregen leverde nog 'slechts' één goal op: 8-9. grootmeestergroep B zijn: Cuypers (Ned) - Ivkov (Joe) Vt-Vi, Blees (Ned) - Davies (Gbr) 1-0, Douven (Ned) Hulak (Joe) 0-1, Braga (Ita) - Marcel Piket Stand na de derde ronde: I. Hulak 3, 2. Jeroen Piket 2>/2, 3. Marcel Piket 2, 4/7.Garcia-Palermo, Ivkov, Braga en Cuijpers IV2, 8/9. Blees en Douven 1,10/ II. Kuyf en Polgar Vi 1 afg., 12. Davies 'A. PARIJS (AFP) - Vier Nederlandse wielerploegen hebben zich gisteren in Parijs kandidaat gesteld voor deelname aan de Ronde van Frankrijk van dit jaar. Het zijn Panasonic, Kwantum, PDM en Skala. Het was in de bijeenkomst met directeur Felix Levitan niet geheel zeker of ze ook alle vier worden toegelaten. Naast de vier Nederlandse waren nog negentien ploegen kandidaat. Levitan bèsloot het aantal deelnemers te beperken tot twintig ploegen van tien renners. Voorts hebben zes Franse, vier Italiaanse, vier Spaanse, twee Colom biaanse, twee Belgische ploegen en één Amerikaanse formatie ingeschre ven. Het aantal starters belooft een nieuw record op te leveren. Het stond op 180 en wordt dit jaar 200. Levitan wist de ploegleiders gisteren voorts te vertellen dat het aantal televisiekijkers voor zijn evenement dit jaar zal oplopen tot meer dan een miljard. Naast het Amerikaanse tv-station CBS en de Colombiaanse zendgemachtigde RCN zullen dit jaar rechtstreekse beelden worden uitgezonden in Australië, Japan, Brazilië en China. Door nieuwe vinding helft minder bloeddonaties nodig ENSCHEDE (GPD/ANP - Aan de TH Twente is een nieuwe methode ontwikkeld om uit bloedplasma de speciale stollingsfactor 8 té halen die nodig is voor de behandeling van patiënten die lijden aan de zogenaamde bloederziekte. Als gevolg daarvan kan in Nederland het aantal bloeddo naties met de helft worden teruggebracht. De nieuwe methode werd gisteren wereldkundig gemaakt tijdens een bezoek van een groep beleidsambtenaren van de ministeries van onder wijs en van economische zaken aan de THT-afdelingen die zich bezighou den met het ontwikkelen van nieuwe technieken in de medische weten schap. De Twentse hogeschool wil van 'Den Haag' graag meer geld voor dit soort projecten. Het probleem bij de produktie van de zogenaamde stollingsfactor 8 is dat zij slechts in geringe concentraties in bloedplasma voorkomt. Boven dien gaat bij de bereiding van het produjet een groot deel verloren. Aan het einde van het proces blijft uiteindelijk slechts 15 procent bruikbare stof over. Om die reden was tot dusver een grootschalige inzameling van bloedplasma noodzakelijk (700.000 donaties per jaar). Dank zij de door de THT ontwikkelde nieuwe methode is het mogelijk de opbrengst van de stollingsfactor te verhogen tot tussen de 60 en 80 procent. Overigens waarschuwt dr. C. Dudok de Wit, secretaris van de Centrale Medische Bloedtransfusiecommissie van het Rode Kruis, voor al te groot optimisme. In een reactie op de bekendmaking van de THT, zei hij dat het ontwikkelen van meer stollingsfactor 8 een gecompliceerde zaak is en dat de produktie daarvan op grote schaal op korte termijn waarschijnlijk niet te verwachten valt. BEZOEK INDIA (ANP) - Het ko ninklijk paar is gisteravond van zijn bezoek uit India weer in ons land teruggekeerd. Koningin Bea trix en prins Claus arriveerden om zes uur op Schiphol met een Air bus A310 van Martinair. Zij waren in Abu Dhabi vanuit het regeringsvliegtuig de Fellows hip overgestapt op dit toestel dat leeg op weg was naar Schiphol. Het overstappen op de Airbus be tekende voor het koninklijk paar een aanzienlijke versnelling van hun thuisreis. ROOFOVERVALLEN (ANP) - De officier van justitie bij de recht bank in Assen heeft gisteren tegen twee hoofdverdachten van een se rie roofovervallen in Drenthe ge vangenisstraffen van zestien en veertien jaar geëist. De overvallen werden in de laat ste helft van vorig jaar gepleegd, waarbij de slachtoffers werden ge kneveld en met geweld werden ge dwongen geld af te geven. Bij één van de overvallen kwam een 69-ja- rige man om het leven. Hij stikte door de knevel in zijn mond. SCHEVENINGEk (ANP) - Peter Post heeft Walter Planckaert ge promoveerd van renner tot ploeg leider. De 36-jarige Belg debuteert dit seizoen op het hoogste niveau in de drie grote nationale ronden. Panasonic komt dit jaar zowel in de Ronde van Spanje als in de Ron de van Italië aan de start vóór de Ronde van Frankrijk. Bij de officiële voorstelling van zijn ploeg in het Kurhaus in Sche- veningen vertelde Post ditmaal een ploeg te bezitten om het gehele seizoen op twee fronten te strijden. „In de groep van twintig renners hebben we niet alleen de kwani- teit, maar ook de kwaliteit voor een dubbel programma". Posts voor naamste probleem was het ploegleidersschap. Er moest ie mand bijkomen. Zelf kon hij niet alles doen. Vorig jaar raakte Post overspannen en zijn assistent Jules de Wever had onvoldoende over wicht op de renners. De aanstelling van Walter Planc kaert als ploegleider was een goed bewaard geheim. De broer van sprinter Eddy was in december al weer volop in training voor het nieuwe seizoen toen Post met het voorstel kwam. Planckaert stemde direct toe, tenslotte zou zijn loop baan niet zo lang meer duren. Het nieuws bleef bewaard tot de offi ciële presentatie van de ploeg in Scheveningen. Zelfs de renners varen niet od de hoogte. Alleen Wet niet van invloed op aantal abortussen HILVERSUM (GPD) De abor- tuswet die ruim een jaar geleden werd ingevoerd blijkt geen invloed te hebben op het aantal abortussen dat wordt gepleegd. Het belang rijkste effect van de wet is een enorme papierwinkel. Dit conclu deert de stichting Medische Zwan- gerschaps Onderbreking (Stimezo) na een peiling in zes van haar kli nieken. Unaniem zijn de klinieken van mening dat het percentage afmel dingen niét is gestegen na de wet telijke invoering van de vijf dagen bedenktijd. Vrouwen die de kli niek laten weten af te zien van zwangerschapsonderbreking noe men daarbij nooit als extra reden de vijf dagen wachttijd, aldus Sti- De klinieken stellen vast dat de wachttijd door veel vrouwen als overbodig en belastend wordt er varen. De cliënten geven vaak aan dat ze er al lang genoeg over heb ben nagedacht en dat hun besluit al vaststaat. Henk Lubberding, al tien jaar bij Post en Eric Vanderaerden warert er van op de hoogte. De overige achttien werden gisteren pas inge licht. Met toprenners als de Australiër Anderson, de Belgen Vanderaer den en Planckaert, de Schot Millar en de Nederlanders Van der Velde, Winnen en Van Vliet speelt Post dit jaar groot spel in de tegenwoor dige miljoenendans van de wieler sport. Het seizoen wordt begin fe bruari begonnen in de Ster van Besseges. Daar komen de Ronde van de Middellandse Zee en de Ronde van Valencia achteraan. Na de Omloop Het Volk wordt de ploeg weer gesplitst voor Parijs-Ni- ce en Tirreno-Adriatico. In de pe riode van de voorjaarsklassiekers wordt ook gereden in de Spaanse etappewedstrijden Catalaanse Week en Ronde van Baskenland. Van de twintig renners in dienst van Panasonic zijn er acht nieuw: Robert Millar (Schot), Erik Breu- kink, Peter Harings, Eric van Lancker (Bel), Alan Peiper (Aus), Danny Vanderaerden (Bel), Johan van der Velde en Teun van Vliet. Gebleven zijn: Phil Anderson (Aus), Henk Baars, Ludo de Keule- naer (Bel), Jos Lammertink, Henk Lubberding, Guy Nulens (Bel), Bert Oosterbosch, Eddy Planc kaert (Bel), Theo de Rooy, Gert- Jan Theunisse, Eric Vanderaerden (Bel) en Peter Winnen. Uitslagen eredivisie: Werkendam - Den Helder 72-95. Interregionale -klasse Zw. Wolf 12-18 Silva Boys FC Datar. 12-16 De Maas FV Snoekie 12-16 FC Lisse Glasbergen 12-15 Lugd. Hoofdklasse THB Boys 13-20 ROAC'79 BAX 13-19 Hanepoel Van Duuren 13-18 Bahlman Landwer 13-18 v.d. Plas Noordwijk 13-18 UVS Menken 13-17 Cl. Duin Bayern verder in bekerstrijd KAISERSLAUTERN (DPA) - Bayern München heeft de halve fi nales van het Westduitse be kertoernooi bereikt De club van Sören Lerby versloeg gisteravond voor 27.147 toeschouwers in Kai- serslautern de club van die naam met 3-0. Met de kwalificatie van Bayern is het viertal voor de halve eindstrijd compleet. Eerder had den Borussia Dortmund, Waldhof Mannheim en VFB Stuttgart zich al geplaatst. Uitslagen oefenduels: Vitesse - Ajax 0-1 (0-1). 37. Koeman 0-1. Scheidsrechter: Van der Laar; toe schouwers: 4500. 13-12 13-11 13-11 13- 9 13- 4 13- 3 1. Metge/Lemoyne (Fra) Porsche 41 uur 26 minuten en 45 seconden; 2. Ickx/Brasseur (Bel/Fra) Porsche op 1 uur 45 minuten en 57 seconden; 3. Rigal/Maigret (Fra) Mitsu bishi op 4.59.19; 4. Lartigue/Giroux (Fra) pat (Fra) Range Rover op 14.48.45; 9. Bou- chet/Villepigue (Fra) Toyota; 10. Belveze/ Giraud (Fra) Range Rover op 19.42.57; ...38. Cees en Mieke Tijsterman (Ned) Mitsubishi op 52.37.54. 1 18 seconden; 2. Gilles Lalay (Fra) Honda op 11.01; 3. Andrea Balestrieri (Ita) Honda op 2.14.50; 4. Thierry Charbonnier (Fra) Yamaha op 3.02.44; 5. Alessandro de Petri (Ita) Honda op 3.33.09; 6. Eddy Orioli (Ita) Honda op 3.56.40; 7. Andrea Marinoni (Ita) Yamaha op 4.14.51; 8. Eddy Hau (BrD) BMW op op 4.46.54; 9. Franco Picco (Ita) Yamaha op 7.20.43; 10. Carlos Mas (Spa) AMSTERDAM (ANP) - De Amsterdamse rechtbank - de grootste in Nederland - weigert mee te werken aan de begeleiding van 200 Indonesische rechters die de komende vijf jaar in Nederland een soort bijscholing krijgen. Dit heeft de president van deze recht bank, mr. B.J.Asscher, bevestigd. De reden voor de weigering is dat de rechtbank als college niet het risico wil lopen om in een politiek spanningsveld betrokken te raken waardoor de onafhankelijkheid van rechters in gevaar zou kunnen komen, aldus Asscher. Als voorbeeld van een dergelijk dilemma noemt Asscher de mo gelijkheid dat Nederland ontwikkelingssamenwerkingsprojecten opschort in verband met mogelijke executies. Volgens hem geldt deze overweging om niet mee te werken aan de begeleiding en training van rechters niet alleen voor Indonesië, maar voor ieder land waarmee de Nederlandse regering een dergelijke overeen komst sluit. De trainiAg van de Indonesische magistraten - de eersten komen eind februari - past in het kader van een veel groter, juridisch samenwerkingsverband tussen Nederland en Indonësië, aldus se cretaris Van Olden van de Landelijke Raad voor Juridische Sa menwerking met Indonesië in Leiden. Volgens Van Olden bestaat deze samenwerking op universitairniveau, op gebied van wetge ving en begeleiding van rechters. 400. Juliana - NEC 0-8 (0-3). Doelpunten makers: Hoekman (2), Van der Pol (2), Frans Janssen, Anton Janssen, Mom- mertz en Hasselbach. Scheidsrechter: Van der Vorst; toeschouwers: 150. Heerenveen - FC Groningen na 28 mi nuten gestaakt bij de stand 0-1 wegens storm en hevige regen. Doelpuntenma ker: Huizingh. Scheidsrechter Luinge; toeschouwers: 1200. Emmen - Veendam 1-0 (0-0). Doelpun tenmaker: Metz. Scheidsrechter: Mul der; toeschouwers: 1000. Martinus in EC-finale SZCZECIN (ANP) - Martinus heeft de finale bereikt van het vol leybaltoernooi om de Europese be ker voor landskampioenen. De na tionale kampioen bij de mannen won gisteravond in Polen de re turn tegen Stal Stocniza Szczecin met 3-1. De setstanden waren 15-7, 15-11, 7-15 en 15-5. De thuiswed strijd had Martinus een week gele den met 3-0 gewonnen. In de fina le, die op 21, 22 en 23 februari in Rome wordt gehouden, zijn CSKA Moskou, Santal Parma en de Tsje chische landskampioen de tegen standers van de Amstelveense ploeg. Duizenden slikken schadelijk Alival dat nu verdwijnt UTRECHT (ANP) - Het aantal Ne- derlanders dat het inmiddels uit de handel genomen anti-depressieve middel Alival slikt, bedraagt vol gens een ruwe schatting 5.000 a 7.000. Een woordvoerder van het Westduitse farmaceutische con cern Hoechst heeft dit desge vraagd meegedeeld. Hoechst heeft besloten Alival en het niet in Ne derland verkrijgbare Psyton in de hele wereld van de markt te nemen in verband met ernstige bijwerkin gen. Alival wordt sinds 1977 in Neder land gebruikt bij de behandeling van depressies. Dat het middel als zeldzame bijwerking beschadiging van de rode bloedlichaampjes kan hebben is volgens Hoechst al enige tijd bekend. Dat wordt ook in de bijsluiter vermeld. In Engeland hebben zich nu echter binnen één week verschillende gevallen voor gedaan. De prijzen nogmaals omlaag! Overhemden Pullovers Kolberts Jacks Pantalons mode f Haarlemmerstraat 87 - Leiden (ook in Nieuwkoop-Alphen-Nw. Venn*»") gevestigd in de Bloemenveiling "Flora" te Rijnsburg, vraagt op korte termijn op haar kantoor een Met als opleidingsniveau M.E.A.O. en ambitie om zich door studie verder in het vak te bekwamen. De werkzaamheden betreffen het verwerken van de boekhouding ,van onze cliënten via de computer alsmede verzorging van de aan giftes loonbelasting/omzetbelasting. Gezien het regelmatige contact met de cliënten zijn goede contac tuele eigenschappen noodzakelijk voor de vervulling van deze func tie. Indien u meent aan bovengestelde eisen te voldoen en reeds erva ring heeft in een vergelijkbare functie dan nodigen wij u uit uw sollici tatiebrief te richten aan: Boekhoudbureau "Vacature" B.V., Postbus 73, 2230 AB Rijnsburg t.a.v. H.G. Verver ADVERTEREN IN UW EIGEN DAGBLAD... DA1 betrouwbare Kamsteeg-No-Risk-Occasion. Een maand na de koop belde de adviseur van Kamsteeg op. Zomaar om te vragen hoe 't er mee was. En nog niet zo lang geleden kregen we automatisch bericht om even langs te komen voor een controle. Zodat eventuele ongemakken nog binnen de garantieperiode, van 13maanden, verholpen kunnen worden. Dat is nog eens service waar je "JA" tegen zegt! Audi 80 GL 85 pk BMW 315 Citroën 2CV6 Ford Sierra 2.3 diesel stationcar Renault 5 C VW Passat C 1.6 Itr Suzuki Swift Commercial Renault 18 TL stationcar Opel Kadett 1.3S Berlina Altijd keus uit 200 auto s dagelijks geopend van 09.00 tot 19.00 uur - vrijdag koopavond 115.000 km 1982 14950,- 72.000 km 1982 15950,- 35.000 km 1984 7950,- 117.000 km 1983 21950,- 7.500 km 1985 13950,- 29.000 km 1964 22950,- ....2.100 km 1985 12000,- 60.000 km 1984 17950,- 52.000km 1981 12950,- Ta Kamsteeg Zuid B.V. Hofweg 39 Voorschoten (t.o. Zilvertabrlek) Telefoon 071-769307 KIES OOK VOOR KAMSTEEG ZEKERHEID!

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 12