Chef-slager m/v pedagogisch assistent(e) [ELKE ZATERDAG .071-144941 VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKi VAKATURES ASSISTENT(E)- ACCOUNTANT op SPD/HEAO-niveau ACCOUNTANTSKANTOOR STOLP MEDEWERKER CURSISTENBEGELEIDING M/V hoofd uitkeringsadministratie m/v TANDARTS ASSISTENTE Heineken: gistperser ^e<\ bergh-stichting 5 E CD E "O ongediplomeerd groepsleider m/v FINANCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKISTIER IIK BK üsi iss Sluit 2 dagen vóór verschijnen (donderdagmiddag 15.30 uur) 9 1 Voor ons kantoor te Leiden, Schelpenkade 40, zoeken wij een Accountants-administratieconsulenten en Federatie-belastingconsulenten Leiden/Roelofarends veen Ter versterking van ons huidige team van 15 medewerk(st)ers zoeken wij iemand, die in staat is jaarstukken op te stellen, controlewerkzaamheden te verrichten, belastingaangiften te verzorgen en cliënten te begeleiden op administratief gebied. Ervaring in een overeenkomstige functie is gewenst; de bereidheid de vakkennis te vergroten is erg van belang. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Accountantskantoor Stolp. Postbus 116,2300AC Leiden. Telefonisch zullen tijdens kantooruren gaarne nadere informaties worden verstrekt (071-122741). De Leidse Onderwijsinstellingen verzorgen ruim 400 schriftelijke en schriftelijk/mondelinge opleidingen op een breed terrein. Voor het cursistensecretariaat zoeken wij op korte termijn een leeftijd 19-24 jaar Hij/zij zal binnen het secretariaat een zelfstandige taak gaan vervul len, die onder meer bestaat uit schriftelijke en telefonische contacten met cursisten. De functie biedt voor een enthousiast medewerklstler alle kansen om zich verder te ontplooien. De basis daarvoor is een opleiding op HAVO-niveau, een typediploma en goede contactuele eigenschappen. Vaardigheid in het corresponderen in de Nederlandse taal wordt op prijs gesteld. Belangstellenden wordt verzocht een schriftelijke sollicitatie te rich ten aan de afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2, 2352 BA Leiderdorp, tel. 071 -45 12 12. De Gemeentelijke Sociale Dienst is belast met de uitvoering van de Algemene Bijstandswet, de Wet Werkloosheidsvoorziening, Beel dende Kunstenaarsregeling, de Wet op de Bejaardenoorden en de Wet Eenmalige uitkering. De dienst telt ca. 200 medewerkers ver deeld over 5 afdelingen en 3 stafbureaus. Binnen de administratieve sector van de dienst zijn onder meer de af delingen Administratie en Interne Zaken ondergebracht. Op de afdeling Administratie is een reorganisatieproces onder an dere als gevolg van de invoering van een nieuw geautomatiseerd uit keringssysteem vrijwel afgerond. De afdeling telt momenteel 23 medewerkers en is onderverdeeld in de financiële administratie en de uitkeringsadministratie. De uitke ringsadministratie is onderverdeeld in drie werkeenheden van 4 of 5 medewerkers. Bij deze afdeling is ten behoeve van het leidinggevend team de func tie vacant van (voor 36 uur) Tot het takenpakket behoort: - leidinggeven aan de uitkeringsadministratie - actieve deelneming in de beleidsontwikkeling op afdelings- en dienstniveau met name op het gebied van de automatisering en administratieve organisatie het mede zorgdragen voor een goede onderlinge afstemming van de werkzaamheden met de andere afdelingen en het verwerkend automatiseringscentrum - deelnemen aan interne en externe overlegsituaties het coördineren en controleren van de verrekeningen met onder andere de bedrijfsverenigingen - het controleren van de diverse sluitrekeningen met betrekking tot de uitkeringsadministratie, alsmede van de output van het ge automatiseerde systeem - het meewerken aan het onderhouden van het testbestand. Punctie-eisen: - ervaring in een leidinggevende functie - organisatorische kwaliteiten - vermogen om in een complexe organisatie te werken - ervaring met een geautomatiseerde administratie - diploma VWO aangevuld met een theoretische opleiding op SPD- niveau. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies als deze ondervertegen woordigd zijn genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadruk kelijk verzocht te solliciteren. Nadere informatie over de functie kan worden verkregen bij de heer drs. K. van der Moolen, hoofd van de administratieve sector, tel. 071-251288 en bij de heer J. Suyker, chef van de afdeling Admi nistratie. tel. 071-251120. Een vertegenwoordiging van de medewerkers wordt bij de selectie betrokken. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectiepro cedure. Salaris, afhankelijk van opleiding en erva ring, tot maximaal 1 5.221,— bruto per maand (schaal 10, op basis van een 38- urige werkweek). Schriftelijke sollicitaties richten aan de Di rectie Personeel en Organisatie, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 86.002 binnen twee weken na verschijning van dit blad Gevraagd in moderne praktijk in Leiden een ervaren of meisje dat hiervoor wil worden opgeleid Gedacht wordt aan een medewerkster met diploma Havo of Mavo, goede contactuele eigenschappen en bij voorkeur administratieve ervaring. Handgeschreven sollicitatie te richten aan: Mw. A.C. Labruyère, tandarts, Langestraat 14, 2312 SL Leiden. Nederlands grootste bierbrouwerij. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. Een modern concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. Ten behoeve van de afdeling Brouwen zoeken wij op korte termijn een gistperser. De werkzaamheden worden voorlopig verricht in dagdienst. De voornaamste taken zijn: - verzendklaar maken van geperst gist, - reinigen van apparatuur en leidingen, - bedienen van vorkheftruck. Opleiding: LTS/MTS-procestechniek. Naast een goed salaris biedt Heineken ook andere gunstige arbeidsvoorwaarden, waaronder een gratificatie- en premiespaar regeling. Solliciteren: Indien u interesse hebt, kunt u uw sollicitatie richten aan de heer JA Schiphorst van de Personeeldienst Brouwerij van Heineken Nederlands Beheer B.V., Burg. Smeetsweg 1,2382 PH Zoeterwoude. Voor nadere informatie kunt u bellen 071-814326. Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten. Zwarteweg.20, 2201 AC Noordwijk (ZH) Telefoon (01719) 19320. Binnen de Pedagogisch-Psychologische Dienst bestaat een vacature voor (32 uur per week) De functie heeft de volgende taakinhoud: ondersteuning van de paviljoensteams bij het opstellen en uitvoeren van dagprogramma's zelf een bijdrage leveren aan de dagactiviteiten de aanvraag regelen voor bezigheidsmateriaal tb.v. de paviljoenen mede opstellen van behandelingsplannen, alsmede het begeleiden hiervan. Genoemde werkzaamheden worden uitgevoerd onder verantwoordelijkheid van een pedagoog/psycholoog Voor deze functie moet u in het bezit zijn van het diploma Z-verpleegkundige, H.B.O.-J of gelijkwaardig en bij voorkeur ervaring in de zwakzinnigenzorg. Het salaris bedraagt maximaal f 2.940,- bruto per maand (bij 40 uur per week). In 1987 zal de functie opnieuw worden gewaardeerd. De c.ao. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Gezien de identiteit van de inrichting is een positief christelijke levensovertuiging gewenst. ëHEEREN LOO Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de heer F.H. Ploos van Amstel, hoofd Personeel Organisatie. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Prot. Chr. Stichting van ouders en vrienden van verstandelijk gehandicapten in Leiden e.o. De Stichting beheert een aantal gezinsvervangende tehuizen voor verstandelijk gehandicapten in de regio Voor "Desideranda" te Leiden zoeken wij een voor 15 uur per week. Wij zijn op zoek naar iemand die enthousiast is en bereid om in team verband mee te werken aan het bevorderen van het welzijn en de ontwik keling van de bewoners. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van tenminste het diploma LBO met 3 vakken op C-niveau, danwel MAVO-IV. Gelet op de signatuur van de Stichting is een protestants-christelijke levensovertuiging gewenst. De arbeidsvoorwaarden zijn konform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten Inlichtingen worden verstrekt door Janny Schaap, hoofd, tel. 071 171198. Reaklies binnen 7 dagen te richten aan het bestuur, tav de heer C Schipper, sekretaris. Hijnsburgerweg 160, 2333 AJ LEIDEN STICHTING CENTRALE BOEKHOUDING VAN WONINGBOUWCORPORATIES (C.B.W.) TE LEIDEN Onze Stichting is belast met de verzorging van boekhoudingen, jaarverslagen, huurincasso, administraties van het onderhoud en salarissen, ten behoeve van een aantal in Leiden en omstreken gevestigde Woningbouwverenigingen en Stichtingen, met een woningbezit van in totaal ongeveer 20.000 woningen. Bij onze Stichting zijn thans 34 medewerk(st)ers werkzaam. Op onze afdeling Financiële Administratie is momenteel de funktie vakant van: Deze funktie omvat: - het verzorgen van betalingen voor en het bijhouden van rekeningen-cou rant met de aangesloten instellingen; - het bewaken van de liquiditeit; - het beleggen van gelden. Voor de funktie wordt gevraagd: - het bezit van een HAVO-diploma en het Praktijkdiploma Boekhouden of een MEAO-diploma (admin. richting); - goede kontaktuele eigenschappen; - ervaring in het geldverkeer. Salariëring zal plaatsvinden overeenkomstig de C.A.O. voor woningbouwcorporaties. Aanstelling zal vooralsnog plaatsvinden voor een periode van 2 jaar. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Stichting C.B. W., W. Barentszstraat 35, Postbus 70,2300 AB Leiden. Torro is een verkoopgroep van Edah B.V. Edah B.V. is één van de grootste op levensmiddelengebied in Nederland. Onze winkels opereren onder de namen: Edah, Torro, Basismarkt, Autorama en Dagmarkt. Het aantal winkels neemt nog steeds fors toe. Torro onder scheidt zich door haar grote winkels met een zeer uitgebreid food en non-food assortiment in zowel de zelfbedienings- als Wij zoeken voor de ambachtelijke slagerij van Torro-Katwijk een Funktie-inhoud: - Verantwoordelijk zijn voor het wekelijks exploitatieresultaat, waartoe behoren: bestellen, verwerken en presentatie. - Konsument gericht denken en doen. - Leidinggeven aan een team van 10 medewerkers/sters. - Het verrichten van de bijbehorende administratieve werkzaamheden. - Uitvoeren van het dagelijks personeelsbeleid. Funktie-eisen: - In het bezit van het S.VO. diploma. - Ruime ervaring hebben in het slagersvak. - Leeftijd vanaf 24 jaar. U heeft interesse? Schrijf dan een sollicitatiebrief aan: Torro, Kanaaldijk N.0.82, 5701 SB Helmond, t.a.v. dhr. F. Bercx. Vermeld in de linkerbovenhoek van de envelop ons vakaturenummer FB 0351.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 18