Alle cafés voortaan om één uur sluiten 'Dit is toch geen besluit' Idee steekpenning zou van 'imitator' zijn gestolen Buis springt, huis zakt weg Plantjes overleven proef in berm niet Horeca Warmond boos Containers vies en niet te stallen PAGINA 2 REGIO LEIDEN DINSDAG 14 JANUARI 1986 I (Van onze Haagse verslaggever) DEN HAAG - Volgens muntont- werper W.J. Vis uit Hazerswoude- Rijndijk zou Leiderdorper A.R. Hensing niet de uitvinder van de steekpenningmunt zijn maar komt die eer hem toe. Dat betoogde zijn raadsman gisteren voor vice-presi dent mr. R.R. Portheine van de Haagse rechtbank tijdens de be handeling van het kort geding dat de Leiderdorper tegen Vis had aan gespannen. Hensing eist dat de steekpenning van de medailleur uit Hazerswoude-Rijndijk uit de handel wordt genomen omdat hij het merkrecht zou bezitten op het produkt steekpenning. Hij had namelijk het ontwerp van zijn munt bij de fiscus laten re gistreren en tevens in mei 1984 ge deponeerd bij het Benelux Mer kenbureau in Den Haag. Vis wees echter op de plotselinge haast die Hensing hierbij had gemaakt en noemde het niet toevallig dat dit kort na het tijdstip was waarop hij in maart 1984 op zijn verjaardags feestje een aantal keramische proefpenningen aan collega's, vrienden, familieleden en kennis sen had gegeven. Medailleur Vis, die zich al 25 jaar met het ontwerpen en uitvoeren van munten, penningen en pla quettes bezighoudt, zei al eind 1983 een gesprek te hebben gehad met 's Rijks Munt in Utrecht over de uitvoering van zijn idee. In decem ber van dat jaar is hem daarop een offerte uitgebracht voor het slaan van de munten. Kort nadat Vis zijn keramische proefpenning had rondgedeeld, vernam hij uit een' krantenbericht dat Leiderdorper Hensing meldde de steekpenning te hebben uitgevonden. Een pen ning die volgens hem daarbij in het geheel niet lijkt op het professione le ontwerp van eigen hand. In au gustus 1984 trof Vis daarop een ad vertentie in het vakblad De Munt- koerier aan waarin een zekere Ben de Wilde mensen zocht die hem in contact konden brengen met de uitgever van de steekpenning. Vis reageerde hierop met de medede ling dat hij de ontwerper van de steekpenning was. Later bleek Vis dat Hensing onder valse naam de oproep had geplaatst. Begin 1985 heeft Vis 's Rijks Munt opdracht gegeven een aantal van zijn penningen te slaan. Nadat dit was gebeurd heeft Hensing vol gens Vis' raadsman mr. E. de Jon ge wederom onder valse naam, dit maal die van zijn toenmalige advo caat, een exemplaar van die munt besteld bij de uitgever ervan. Voorts vermoedt Vis dat Hensing de afzender is van een aantal hem toegezonden kortingsbonnen voor de IJs- en evenementenhal in Lei den waarbij Vis werd betiteld als ex-muntmeester Vis (Visje) terwijl als afzender stond vermeld I.F. Vespacianus, Rome, Italië, gebo ren 79 na Christus. Vis gebruikt een afbeelding van deze Romeinse keizer op zijn steekpenning. Later is Vis door Hensing nog lastig ge vallen onder de naam Wesseling. Overigens wees Vis de beweerde merkinbreuk van de hand omdat volgens hem de beide produkten in het geheel niet op elkaar lijken. Ook het gedeponeerde beeldmerk van Hensing lijkt volgens Vis in het geheel niet op zijn penning. "Het feit dat slechts enkele ele menten bijvoorbeeld vorm, stip pellijn en de term St/P(enning) en het woord penning overeenstem ming vertonen met de door Vis ontworpen penning, heeft nog niet tot gevolg dat daardoor merkin breuk plaatsheeft", aldus Vis' raadsman. "Zou dit wel zo zijn dan zou elke penning met een kroontje, het jaartal 1985, of Nederland, of 25 piek of een weegschaal of een on begrijpelijke term als St/p een mer kinbreuk van Hensings ontwerp betekenen. Acht Hensing de uitgif te van een in 1985 geslagen rijks daalder soms ook een inbreuk op zijn merkrecht?", zo vroeg mr. De Jonge. Voorts bracht hij naar voren dat in het door Hensing gedeponeerde beeldmerk het woord steekpen ning in het geheel niet voorkomt. Alleen is op de keerzijde van het ontwerp de term St/p opgenomen. "Als het woord steekpenning zo belangrijk voor Hensing zou zijn geweest dan had hij dit wel direct als afzonderlijk merk gedepo neerd. Maar dat heeft hij pas eind oktober 1985 gedaan". Volgens mr. De Jonge te kwader trouw omdat bij Hensing de steekpenning van Vis toen zeker bekend was. Overi gens kunnen aan het woordmerk steekpenning volgens hem sowie so geen rechten worden ontleend omdat het woord in de Nederland se taal gewoon in gebruik is. Bo vendien is de benaming steekpen ning voor een penning niet uniek omdat een platenmaatschappij in 1979 al een penning heeft uitgege ven waarop het woord voorkwam. "Ook uit de geschiedenis zijn pen ningen bekend die aan het idee steekpenning referenen", betoog de mr. De Jonge. Mr. R.F. Vogel betoogde namens Hensing dat niemand bij 's Rijks Munt zijn cliënt had verteld dat Vis eveneens met de voorbereiding van een steekpenning bezig was. Men had hem slechts aangeraden om niet het volledige woord steek penning te gebruiken omdat dit te gewaagd zou zijn, maar slechts St/ p(enning) op de munt te zetten. Maar volgens Vis heeft 's Rijks Munt die suggestie slechts gedaan omdat men al met een steekpen ning voor hem bezig was waarop dit woord voorkwam en daarom gebruik van die aanduiding door Hensing onaanvaardbaar vond. Het contact tussen 's Rijks Munt en Hensing is overigens inmiddels sterk bekoeld omdat de munten- producent was gebleken dat Hen sing om aan geloofwaardigheid te winnen het briefhoofd van 's Rijks Munt ten eigen nutte had aange wend. Mr. Vogel stelde dat de Leider dorper inmiddels zo'n 4.500 bestel lingen voor zijn penning binnen heeft en met de opbrengst van de verkoop een koffieshop in die ge meente wil opzetten. De voormali ge, maar inmiddels werkloze bouwvakker, zou hiermee weer in zijn eigen levensonderhoud willen voorzien. Hij had nog geen op dracht gegeven om zijn munt te slaan omdat hem daarvoor op dit moment de financien ontbreken. De advocaat van de Leiderdor per stelde dat zijn cliënt tot zijn grote verbazing 16 november vorig jaar in het Leidsch Dagblad een ar tikel over Vis las waarin deze aan kondigde een steekpenning op de markt te zullen brengen. Een week later volgde een advertentie waarin ook de mogelijkheid van bestelling werd geboden. Ondanks een som matie van de kant van Hensing dat Vis deze activiteiten moest staken omdat Hensing de rechten op de steekpenning had, verscheen in het decembernummer van het vak blad De Muntkoerier een pagina grote advertentie voor de steek penning van Vis. Het doet er vol gens mr. Vogel niet toe dat de pen ningen van Vis en Hensing niet op elkaar lijken. Het gaat naar zijn me ning om de indruk die in de herin nering achterblijft bij het publiek dat de munten koopt. Dat beeld wordt volgens Vogel overheerst door het woord steekpenning en dit woord komt ook in de reclame campagnes naar voren. De vraag wie er het eerste op het idee voor een steekpenning is gekomen, bei den claimen aan het eind van de jaren '70, noemde de raadsman er evenmin toe doen. Doorslagge vend is volgens hem alleen het mo ment waarop ermee in de open baarheid was getreden. Hensing had dit veel eerder gedaan dan Vis en mr. Vogel wees in dit verband op de advertentie van Hensing in De Muntkoerier van september 1984. Dat het deponeren van het beeldmerk te kwader trouw is ge schied, verwees Vogel naar het riik der fabelen. Mr. Portheine doet 21 januari uit spraak in de zaak. WARMOND - Cafés en res taurants in Warmond mo gen een uur langer open blijven. De deuren hoeven voortaan niet meer om twaalf uur maar pas om één uur dicht. Een voorstel van B en W met die strekking, vanavond punt van bespre king in de raadscommissie algemene bestuurlijke aan gelegenheden, vermag de plaatselijke horeca-onder- nemers desalniettemin geenszins te enthousiasme ren. Zij vrezen dat met het nieuwe sluitingsuur een einde komt aan de verle ning van ontheffingen door welke ze tot voor kort veel vaker veel langer konden openblijven. Een gegronde vrees, zo blijkt. Bur gemeester Hendrickx-Vlaar ten minste erkent dat B en W met het nieuwe sluitingsuur mede een ein de pogen te maken aan het door henzelf gehanteerde "ontheffin gensysteem dat wat aan de uitbun dige kant was", aldus de eerste burger. En: "Op papier mogen ze één uur later dicht maar in de prak tijk zal het er inderdaad op neerko men dat de cafés eerder moeten sluiten". Gemeentesecretaris Zoetemelk legt uit dat ontheffingen uitzonde ring zouden moeten zijn maar dat ze in Warmond echter zo zoetjes aan regel waren geworden. Voorts zal Warmond met het nieuwe slui tingsuur "op dezelfde lijn terecht komen", aldus de burgemeester. als de andere Bollenstreekgemeen ten. En dat is ook voor de politie wel zo gemakkelijk want zoals be kend vallen de mensen van de War- mondse rijkspolitie onder de groep Sassenheim. De horeca-ondernemers willen echter gewoon zelf bepalen wan neer ze de bel voor de laatste ronde luiden. Volgens hen kan dat ook gemakkelijk. Alles gaat er allemaal geruisloos aan toe, beweren ze. Hetgeen door de burgemeester wordt ontkent: "Er zijn wel dege lijk klachten". De woordvoerder van de Bar Sa loon zegt er voorlopig liever het zwijgen toe te doen daar hij de sfeer voor het gesprek dat de eerste burger en de horeca-ondernemers donderdag zullen hebben niet nu al wil verpesten. Toch wil hij kwijt helemaal niet blij te zijn met de voorgestelde maatregel. Het liefst zou hij alles "bij het oude laten". Het allerliefst zou hij gewoon zelf de dienst uitmaken. R.J.C. Opgenhaeffen van het ca fé-restaurant Meerrust aan de Dorpsstraat doet wél zijn mond open. Hij is duidelijk boos. "Waar om moeten wij ons aan de regels houden als de gemeente zich zelf niet aan de regels houdt?", vraagt hij zich hardop af. Hij doelt op het niet aanpakken door de gemeente van sportkantines "die mensen aantrekken die niets met sport te maken hebben en maar aan kun nen vrijbuiten. En ze worden nog gesubsidieerd ook. Maar ja, de da mes en heren van de gemeenteraad hebben natuurlijk allemaal een zoontje bij de voetbalclub spelen". Hij zegt: "Voor één uur onthef fing njoet ik in Warmond tien gul den b&talen. Dat loopt flink op in een heel jaar. De winkels die op vrijdagavond open zijn hoeven niets extra's te betalen. Nee, ze ko men liever de centen uit onze zak ken halen". Hij vervolgt: "De ge meente zou ook Dekker eens moe ten aanpakken. Daar worden brui loftsfeesten geregeld. Op zo'n mo ment is Dekker gewoon eeniet-bo nafide horeca-onderneming. Opgenhaeffens verhaal komt er op neer dat de horeca-onderne mers het al moeilijk zat hebben ("Er is een verlies van drie miljard geleden"), mede doordat de kren ten uit de pap voorhun neus wor den weggekaapt door niet aange pakte "para-commerciële instellin gen". Opgenhaeffens verhaal is voorts een pleidooi voor het vrijlaten van de sluitingstijden. Vaak kunnen ook niet ontheffingen worden aan gevraagd, weet hij. "Stel je hebt een bruiloftsfeest waarvan afge sproken is dat het tot twaalf uur duurt. Als dan de bruidegom mij om vijf voor twaalf vraagt of het feest nog een uur langer mag door gaan, dan zou ik wel een heel slecht gastheer zijn als ik daarvoor geen toestemming zou geven. Toch heb ik op dat moment geen onthef fing en ik kan er ook niet meer aan komen". Burgemeester Hendrickx-Vlaar heeft voor het een en ander best begrip. "Ik weet dat Dekker wel eens bruiloftsfeestjes heeft. Maar hij krijgt van ons dan altijd een keurig briefje waarin staat dat hij dat niet mag". En: "Iedereen wil natuurlijk zo lang mogelijk open blijven. Maar er is ook nog zoiets als de openbare orde. En met al die ontheffingen die in Warmond wer den verleend was het echt een war rige toestand. We moeten ook voor komen dat als de Sassenheimse ca fés dichtgaan men massaal afzakt naar Warmond". WASSENAAR - Het pand aan de Wassenaarse Mo lenweg 14 is vandaag aan het verzakken geslagen. Dat is het gevolg van een vanochtend rond zes uur ge sprongen waterleidingbuis waardoor het zand in de wijde omtrek werd 'weggespoten'. Zo ook het zand onder de Molenweg 14. Volgens de politie is er "een gigantisch gat geslagen". De oorzaak van het springen van de waterleiding buis is nog niet bekend. Evenmin hoeveel water er verloren is gegaan. Wel bekend is dat het pandje net was opgeknapt hiaar nog onbewoond was. Het jonge stel dat er zou komen te wonen, moet naar alle waar schijnlijkheid naar andere huisvesting uitzien. (foto Van Boven» Onduidelijldieid linksafverbod Spanjaardsbrug LEIDERDORP - De gemeente raad Leiderdorp heeft gisteravond discussies het ver- VOORSCHOTEN - Op een mid denberm van de drukke Voorscho- tense Veurseweg, groeiden twee seizoenen lang 17 soorten vaste planten. Een plaatselijke kweker plantte en verzorgde ze en mocht van de gemeente twee jaar lang kij ken hoe ze het uithielden tussen het voorbij razende verkeer. Hij noemde het een gebruikswaarde- proef en kreeg de steun van het proefstation voor de boomteelt en stedelijk groen in Boskoop. Nu, anderhalf jaar na de start, staan nog slechts enkele bomen op het 50 meter lange en 5 meter bre de eiland voor de kruising met de Karei Doormanlaan. "Al kweek je de mooiste producten ter wereld, je begint niets als er wagens hoor- heen rijden en er extreem veel strooizout in komt, zoals afgelopen winter", aldus de kweker. Grif fioen. Ook de rol van de gemeente zorgde voor problemen. Ze eiste dat het stukje er ook mooi moest uitzien, terwijl de teler gewoon wat wilde uitproberen en een slecht- groeiende plant niet direct wilde vervangen. Daarnaast stak het hem dat een plaatselijke bank en de organisato ren van een sportfestijn gigantisch door zijn perkje reden voor het plaatsen van reclameborden. Bij- planten kon niet altijd, met als ge volg: kale plekken. En op die kale Koos van Dam werkzaam bij kweker Griffioen gehurkt in het proefgebied, strooizout is niets te beginnen". plekken kwam dan arbeidsinten- lang niet toe gekomen' sief onkruid. Griffioen kwam hier- Terugkijkend is hij niet ontevre- door in een moeilijk parket. Het den. Zijn bedrijf heeft veel geleerd schoonmaken moest in verloren van de proef met planten als ste- uurtjes gebeuren en werd al vaak kelmoot, hartlelie, duizendknoop, vooruitgeschoven. "We zeiden scheefbloem, ezelsoor, kruipende steeds: op vrijdagmiddag doen we thym en kleine maagdepalm en het", verduidelijkt de kweker, bamboe. Hij weet nu bijvoorbeeld "Maar dan regende het steeds. In dat bamboe het grandioos doet in het voorjaar zijn we er zes weken moeilijke omstandigheden. Volgens het hoofd van de be- plantingsdienst, C. Buijs, is duide lijk gebleken dat de drukke ver- keerstraverse weinig kans levens kansen biedt aan vaste planten. Daarom wil hij op het stukje bota nische rozen, lage heesters en kli mop planten, naast de boompjes die er al stonden voordat de proef begon. keerscirculatieplan vastgesteld. De verdeeldheid die zich steeds tij dens de discussie over de oplos sing van de verkeersknelpunten in de raadscommissie Verkeer had geopenbaard bleek ook nu over duidelijk aanwezig. Verontrusting was er echter alom. Bijvoorbeeld bij bewoners van de Laan van Ou derzorg die het verkeer door de be lemmerende maatregelen op de Van der Valk Boumanweg zagen toenemen. Ook bij de heer J. Beij- er, die sprak namens de buurt- en speeltuinvereniging "Zijlkwar tier". Beijer vreesde de gevolgen van een linksafverbod op de krui sing Zijldijk/Spanjaardsbrug voor het verkeer komend vanaf de Van der Valk Boumanweg. Het college van B en W was ech ter op het allerlaatste moment op het voorstel een dergelijk verbod in te stellen, teruggekomen. Dit weer tot ongenoegen van de bewo- nersgroep. Woordvoerder G. de Groot noemde de argumenten van het college zwak. "De mogelijkheid is namelijk aanwezig dat er als gevolg van het linksafverbod sluipverkeer door het Zijlkwartier gaat ontstaan, na melijk wanneer automobilisten de route Laan van Ouderzorg/ Splin terlaan/ Spanjaardslaan v.v. ne men. Voorts is het denkbaar dat automobilisten tot de Spanjaards laan doorrijden daar keren, om ver volgens legaal Leiden in te rijden via de Spanjaardsbrug. Tenslotte hebben wij over deze nogal ingrij pende maatregel nog geen overleg gepleegd met onze ambtgenoten van Leiden, hetgeen naar onze me ning eveneens een reden is het ver bod thans nog niet in te stellen", zo had het college aan de raad ge schreven. De raad zat daarmee met een levensgroot probleem opgeza deld. De commissie Verkeer had juist op deze maatregel aangedron gen. Er was een schorsing voor no dig om uit de impasse te komen. CDA-fractievoorzitter J. den Boeft kwam daarna met een voorstel van wat hij noemde "echte deskundi gen". Het voorstel kwam er op neer wel een besluit te nemen over het linksafverbod maar dat nog niet uit te voeren in afwachting van een discussie in de commissie Verkeer en met de omwonenden over de gevolgen voor het Zijlkwartier. Met uitzondering van J. de Waard, die zijn stellingname als commis sielid trouw bleef, verklaarde de fractie van de VVD bij monde van mevrouw C. Huigen-van Boven zich tegen dat voorstel. In haar ogen kwam dat neer op helemaal geen besluit. Ook de wethouder van verkeer A.H. Meerburg (CDA) sloot zich bij mevrouw Huigen aan. Dat bleek bij de stemming die met twaalf tegen zeven in het voordeel van het voorstel van Den Boeft uit viel. De Engelendaal krijgt een be perkte groene golf. De Raad ging daarbij iets verder dan het college had voorgesteld. Het CDA ging met een voorstel van J. de Waard (VVD) mee, om behalve voor het kruispunt Vronkenlaan ook bij het kruispunt Winkelhof uitvoegstro- ken aan te leggen. Een voorstel van De Waard om alvast voor de gehele Engelendaal een groene golf in te stellen en dat fasegewijs uit te voe ren kreeg alleen steun van zijn ei gen fractie. Burgerlijke Stand VOORSCHOTEN - Geboren: 13 dec. Deborah J. d.v. P. Dix-Bowman; 18 dec. Niels z.v. H.L. Verhoork-van der Plas; 23 dec. Thomas F. z.v. Th.F. Altenburg van Grol. Gehuwd: 24 dec. W.Th. Hali met M.V.A. Dames. Overleden: 16 dec. J.N. van Brecht, (58 j.); 12 dec. M.A. van Ginkel, (75 j.); 19 dcc. V.L. Pierlot, (75 j.); 21 dec. A. van Klaveren, (78 j.); 25 dec. W. Kinkel, (60 j.); 25 dec. N.H. Poldervaart wv Hempel. (72 j.); 28 dec. H.A. Quirijns. (35 j.); 29 dec. M.W. Anker. (81 j.); 29 dec. A. Groot, (78 j.); 28 dec. M. van den Berg, (80 j.); 30 dec. E. van der Hoff wv Baars, (80 j 31 dec J W. Zwetsloot, (84 j 1 jan. W.E.Th. Rijken ev Steemers, (57 j ZOETERWOUDE - Geboren: Martina Annet Berk; Simone Wolters; Hendri- kus Gijsbertus Gerardus van der Zwet. Gehuwd: W.L.M. van Velzen met M.A.A. van Leeuwen DINSDAG Leiden K&O-gebouw - Oude Vest, film 'Deca- merone', 20.15 uur. Lak-cinema - films: 'Der Fangschuss', 20 uur; 'Katzelmacher', 22 uur. Stadsgehoorzaal - concert Nederlands Studenten Orkest, 20.15 uur. Waaggebouw - jazz-marathon door Leids Studenten Jazz Gezelschap. Rijksmuseum voor Geologie en Minera logie - Hooglandse Kerkgracht, lezing dr. J.J. Zijlstra over Pelagische syste men i.k.v. Snellius-expeditie. 20 uür. Fraktiekamer WD - Breestraat 125, spreekuur, 19.15-20 uur. Oud-Katholieke kerk - Zoeterwoudse- singel, oecumenisch avondgebed, 19- 19.30 uur. LVC - Breestraat 66, sportkafe, 20-24 Vrouwenhuis - Hooigracht 79, café- j avond, 21-1 uur. NVSH infocentrum - Rapenburg 48, tel. 149987, geopend op werkdagen van 14- 16 uur, di ook van 20-21 uur. Leiderdorp Hollandsche Tuyn - Hoofdstraat, artis- tiek café over het thema 'het kunstbe leid in Leiderdorp in de jaren 1986- 1990', 20.30 uur. WOENSDAG Leiden Kapelzaal K&O - Oude vest, kinder voorstelling poppentheater Robhetty, 14.30 uur. Waaggebouw - jazz-marathon door Leidsch Studenten Jazz Gezelschap. Centrum Leiden - kroegentocht, 21 uur Voorschoten Cultureel Centrum - poppentheater Wellus-Nietus met kindervoorstelling 1 'de brullende brievenbus', 14.30 uur. Leiderdorp Margrietstraat 3, Peppelschans 57, Van Lennepdreef 32 - afhalen voorbeeldbrie ven Amnesty International, 17-21 uur. Zoeterwoude Lindenlaan 17, afhalen voorbeeld brie- i ven Amnesty International, 17-21 uur. OEGSTGEEST - Of heel Oegst- geest van mini-containers zal wor den voorzien is afhhankelijk van de uitslag van een enquête die na de proefperiode wordt gehouden onder de proefgebruikers. Op een tussentijdse evaluatie die gisteravond werd gehouden, ble ken er de nodige problemen te be staan. Veel gebruikers zijn wel voor de groene afvalbak maar zeg gen hem met geen mogelijkheid te kunnen schoon houden. Een me vrouw zag zichzelf nog niet zo gauw met de bak neergelegd en er op haar knieën al half ingekropen, het vuil verwijderen. G. Nijhof, hoofd reiniging, advi seerde om de container op zijn kant te zetten en "dan met water en bezem de container schoon te ma ken. Het vuile water kan men in de straatput kwijt. Dat niet iedereen over een straatputje beschikt, bleek gisteravond. Achterberg van de firma Poster en Batenburg, die de containers in het land introduceert, gaf als tip het natte afval apart te verpakken in kleine plastic zakjes zodat de container ook schoner blijft. Veel mensen zijn vanwege het vuil wor den van de container toch weer vuilniszakken gaan gebruiken. Waarmee de extra kosten van de container toch een feit zijn gewor den. Vooral flatbewoners kampen met een stallingsprobleem. Vaak moeten ze met hun container eerst hun woonkamer door voordat ze hem op het balkon kunnen neer zetten. In de benedenbox is vaak geen ruimte. Het is voor de bewo ners van vooral de Narcissenlaan duidelijk dat ze meer zijn gebaat met een grote verzamelcontainer bij de lift. Geconstateerd werd "dat de mensen die tegen de containers zijn in de zaal zitten, terwijl de voorstanders thuis zijn gebleven". Bij wijze van peiling werd ge stemd. De uitslag: 60 tegen, 40 voor, mits... Bandje oorzaak autobuiteling ZOETERWOUDE - Het zoeken van een cassettebandje is drie in zittenden van een personenwagen gisteren noodlottig geworden. Öp de snelweg Amsterdam-Rotterdam ter hoogte van Zoeterwoude wilde de 25-jarige Haagse bestuurder een bandje opzetten. Dat viel evenwel uit zijn hand. Bjj het zoeken naar het cassettebandje raakte de auto mobilist uit de koers en botste te gen de vangrail. Vervolgens kwam de auto in de berm terecht en sloeg over de kop. De inzittenden kon den na behandeling in het Leid- schendamse ziekenhuis Antonius- hove weer naar huis. LEIDSCH DAGBLAD GEEN KRANT ONTVANGEN? Bel van maandag t/m vrijdag lussen 18.00 - 19.30 uur, telefoon 071-123143, en de krant wordt na 19.30 uur alsnog bij u bezorgd. 's Zaterdags kunt u bellen van 16.30-18.00 uur, telefoon 071 -123143, en de krant wordt na 18.00 uur alsnog bij u bezorgd Kantoor Leiden: 071-144941. maandag t/m vrlidag van ^08.00- 18.00uur. J

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 2