DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: E VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAK ELKE ZATERDAG 071-144941 VAKATURES Ministerie van Defensie hoofd afdeling budgetadministratie (v/m) leraar/lerares BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER M/V PRODUKTIE- MEDEWERKERS Cm/v) CAD Nederland B.V. EEN LIEVE VROUW I Jsselmuïden zn. b.v. installateurs Sassenheim hoofd administratie (m/v) Sluit 2 dagen vóór verschijnen Ijfl 1 1 ^\l/f(donderdagmiddag 15.30 uur) i^\i .Tn 1 Beheer Gorlaeus Laboratoria administratief medewerker (v/m) vacaturenummer: 5-461/1158 Taak: - registreren en administreren van de 3e geldstroom- projecten; - opzetten geautomatiseerd inventarissysteem; - opzetten geautomatiseerde magazijnadministratie; - coördinatie administratieve automatisering; - in voorkomende gevallen assisteren bij overige taken van de administratie. Vereist: - MEAO-diploma administratieve richting met informatica; - bekendheid met en interesse voor administratieve automatisering; - enige jaren administratieve ervaring bij voorkeur opgedaan bij de rijksoverheid. Salaris maximaal 3601bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste2jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: J. P. A. Meijer, tel. 071 -148333 tst. 4715. Vakgroep Sociale en Organisatie Psychologie van de Subfaculteit der Psychologie secretaresse (v/m) (22.8 uurp/w) vacaturenummer: 5-467/1158 Taak: - het zelfstandig voeren van de studentenadministratie van de vakgroep; - het verzorgen van alle voorkomende onderwijswerk- zaamheden zoals het geven van informatie aan studenten, het regelen van ruimtereserveringen etc.; - het zelfstandig verrichten van ondersteunende secretariële werkzaamheden t.b.v. een aantal stafleden, n.l. het verzorgen van typewerk, de correspondentie, het archief; - het bijhouden van agenda en telefoon. Vereist: - HAVO secretaresse-opleiding; - zelfstandig en nauwkeurig kunnen werken; - uitstekende typevaardigheid; - ruime ervaring met secretariële werkzaamheden; - goede contactuele eigenschappen; - bereidheid om (en bij voorkeur bekend) met moderne tekstverwerkende apparatuur te werken (IBM-PC); - ervaring met werken in een universitaire omgeving strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 2725,bruto per maand bij een De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst met een proeftijd van ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: prof. dr. R. v. d. Vlist of mw. N. C. Plug. tel. 071-148333 tst. 4582 resp. 5160. Afdeling beheer en begroting van het bureau van de Faculteit der Letteren secretaresse (v/m) (19 uurp/w) vacaturenummer: 5-116/1158 Taak: De gebruikelijke secretaresse-werkzaamheden doch veelal - het typen van geschreven of op de band vastgelegde concepten van brieven, overzichten, rapporten etc., meestal In het Nederlands doch ook in de moderne talen; - maakt gebruik van een electronische schrijfmachine en meer geavanceerde apparatuur op het gebied van tekstverwerking; - verricht werkzaamheden van algemene aard zoals post distribueren, archiefwerk etc. en het vervangen van de afdelingssecretaresse bij afwezigheid. Vereist: - HAVO-diploma of vergelijkbaar niveau; - uitstekende typevaardigheid; - goede beheersing van de Nederlandse taal; - bereidheid te werken met moderne tekstverwerkende apparatuur en met taperecorder. Salaris maximaal 2725,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor 2 jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: mw E. M. Hoogeveen, tel. 071-148333, toestel 2095. Centrum voor Milieukunde bibliotheek-medewerker (v/m) (19 uur p/w) vacaturenummer: 5-516/1158 Taak: - voert de benodigde administratie van de bibliotheek; - assisteert bij het verrichten van literatuuronderzoek ter voorbereiding van nieuw te beginnen onderzoek en /of m.b.t. lopende projecten op verzoek van de wetenschappelijke staf; - houdt mede de catalogi en systemen up to date; - geeft instructie voor wat betreft het gebruik van de catalogi, systemen en de inrichting van de bibliotheek; - verzorgt de uitleen van boeken en tijdschriften; - inventariseert mede, periodiek, het bibliotheekbezit; - verricht benodigde kopieerwerkzaamheden; - verzorgt het bibliotheek ruilverkeer. Vereist: - MBO-Bibliotheekopleidihg; - bij voorkeur ervaring met geautomatiseerde bestanden gewenst. Salaris maximaal 2960,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 1 jaar, zonder uitzicht op een vast dienstverband. De mogelijkheid is aanwezig dat het dienstverband wordt verlengd. Laboratorium voor Parasitologie (Sylvius Laboratoria) i analist (v/m) (32 uur p/w) vacaturenummer: 5-474/1158 Op de afdeling patiëntendiagnostiek van het Lab. voor Parasitologie houden we ons bezig met de serologische diagnostiek van diverse parasitaire infecties. Taak: - het verrichten van serologisch onderzoek; - het voeren van de daarbij behorende administratie; het toebereiden van de benodigde antigenen. Vereisten: - kandidaten dienen tenminste in het bezit te zijn van het diploma M.B.O.; - de voorkeur gaat uit naar kandidaten die recent de opleiding hebben beëindigd. Salaris maximaal 2960,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. i de Faculteit der laboratorium medewerker (v/m) (20 uur p/w) vacaturenummer: 5-519/1158 Taak: het verlenen van analytische ondersteuning bij het immunocytologisch onderzoek van liquor. Vereist: - HBO met aantekening immunologie of - ervaring met immunocytologische technieken. Salaris maximaal 3271,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, zonder uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: dr A. C. B. Peters, tel. 071-263920. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 9500, 2300 RA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Defensie Pijpleiding Organisatie De Defensie Pijpleiding Organisatie beheert en exploiteert een pijpteidingsysteem voor het transport van aardolieprodukten. Wij zoeken voor ons hoofdkantoor te Noordwijk een: Taak: e leiding geven (aan twee medewerkers) en verantwoording dragen voor de afdeling budgetadministratie; (doen) voorbereiden, samenstellen en indienen van de jaarlijkse Nationale en Internationale budgetvoorstellen; e ontwikkelen van activiteiten en opstellen van procedures ter zake van een verantwoord budgetbeheer; (doen) opstellen van periodieke verantwoordingen en verzorgen van gegevens benodigd voor de jaarstukken; verrichten van speciale studies. Vereist: diploma HEAO-be, dan wel diploma HAVO/VWO aangevuld met SPD I; rijbewijs B; bekendheid met geautomatiseerde gegevensverwerking; bereidheid tot het aangaan van een verbintenis bij het reserve personeel der Koninklijke Luchtmacht; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse en Engelse taal; goede contactuele eigenschappen; flexibele en kritische instelling; gedegen kennis van begrotingsadministratie. Het salaris bedraagt maximaal 14705,- bruto per maand. De vakantieuitkering is 75% per jaar, het aantal vakantiedagen bedraagt minimaal 23 dienstdagen per jaar. Nadere inlichtingen omtrent de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer M. Harinck, tel. nr. 01719 -19232 en omtrent de selectieprocedure bij de heer F.J. den Hollander, tel. nr. 03404 -14811, toestel 445, Sollicitaties inzenden voor 25 januari 1986 en richten aan: Defensie Pijpleiding Organisatie, t.a.v. hoofd bureau burger personeelszaken, postbus 73,2200 AB Noordwijk. Aan het Stedelijk Gymnasium, Fruinlaan 15, wordt, eo spoedig mogelijk gevraagd, ter vervanging we gens ziekte een Aardrijkskunde voor 28 formatie-eenheden. Het betreft een. 1e graads functie, eventueel in deel tijd te aanvaarden. Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer drs. O.P.J. Roefs, tel. 071-12 13 65 (school). Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies als deze getalsmatig ondervertegenwoor digd zijn genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties onder vermelding djw van het vacaturenummer OND ^9 868 binnen een week na verschij- nen van dit blad te zenden aan de KPKj# Directie Onderwijs van de ge- meente, postbus 9100, 2300 PC Leiden. GEMEENTEBEDRIJVEN VAN KATWIJK VAKATURE Bij de afdeling boekhouding van de dienst gemeentebe drijven is vakant de funktie van: Funktle-lnhoud: - het assisteren van de chef bij het samenstellen van de jaarrekening en begroting; - het verzorgen van kwartaaloverzichten; - het verzorgen van bedrijfsvergelijkingen; - interne controle Funktle-elsen: een afgeronde MBA opleiding, bij voorkeur stu derend voor het diploma SPD; - ruime ervaring In soortgelijke werkzaamheden binnen een geautomatiseerde administratie. Salaris: bedraagt minimaal 2.643,00 en maximaal f 4.098,00 bruto per maand. Inlichtingen: nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de administrateur de heer A. IJzerman of de chef afdeling boekhouding de heer H.W. v.d. Kraan, telefoon 01718-74444. Sollicitaties worden binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad ingewacht bij de direkteur der Gemeentebe drijven, v.d. Vegtstraat 6a, Postbus 84, 2220 AB Katwijk - =oooooo=oo=oo OODDDD DO —--DD 000000 =^^30cra==oo==Da=ooooa NEDERLAND Ontwerp Produktie van Printplaten CAD Nederland zoekt op korte termijn aktieve Wij bieden u een interessante baan in een jong bedrijf met zelfstandig en afwisselend werk in een jong team van kollega's. Leeftijd: 18-24 jaar. Opleiding: éeri basisopleiding op MAVO of LTS-niveau is gewenst, een specifieke opleiding ontvangt u bij ons intern. Een premievrij pensioen, variabele werktijden, en een dertiende maand zijn goede secundaire arbeidsvoor waarden die wij binnen ons bedrijf hanteren. Industrieweg 12 Postadres: Postbus 87, 2380 AB Zoeterwoude-Rijndijk Met spoed gevraagd in gezin met 2 kinderen van vrouwelijke tandarts te Voorschoten voor 9 uren in de week (3 middagen) Haar taak bestaat uit - opvangen van de kinderen - huishoudelijke werkzaamheden. Bij voorkeur - in het bezit van een rijbewijs - beschikbaar in de schoolvakanties. Telefoon: 01717-5009 (overdag) 5005 (na 17.00 uur). IJsselmuiden Zonen B.V. te Sassenheim is een gerenommeerd installatiebedrijf op het gebied van elektrotechnische-, sanitaire- en centrale verwarmingsinstallaties. Het bedrijf, waaraan ca. 90 medewerkers zijn verbonden, heeft een vooraanstaande positie in de Randstad verworven. Wegens pensionering van de huidige functionaris worden gegadigden opgeroepen voor de functie van (SPD of HEAO-BE) Functie-inhoud: het leiding geven aan de administratie; het verstrekken van managementinformatie op zodanige wijze, dat deze een hulpmiddel is voor de directie en de overige functionarissen bij de uitoefening van hun taak; het (mede) opstellen en bewaken van de budgetten en financiële plannen; de jaarverslaggeving; het invoeren, beheren en verder uitbouwen van de geautomatiseerde gegevensverwerking. Tot de verantwoordelijkheden behoren tevens: het op peil houden van de administratieve organisatie en de interne controle; de tijdige, juiste en volledige verwerking van de gegevens in de administratie; de leiding van de uren- en salarisadministratie; de coördinatie van de projektbewaking; de bewaking van de goederen- en geldstromen in de onderneming; het beheren van de assurantieportefeuille. Het Hoofd administratie is rechtstreeks verantwoording schuldig aan de directie. De eisen die aan deze functionaris worden gesteld zijn: enige jaren ervaring in een soortgelijke functie in commerciële organisatie(s); leidinggevende en organisatorische vaardigheid; goede sociale contacten; ervaring in de invoering van automatisering; leeftijd tussen 27 en 35 jaar. Geboden wordt een zelfstandige functie in en dynamisch bedrijf, De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn afgestemd op het niveau van de functie. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Belangstellenden dienen hun schriftelijke sollicitatie voor 24 januari te richten aan TM Consult, adviseurs voor organisatie en automatisering t.a.v. A.J. van Doorn Australiëlaan 14a 3526 AB UTRECHT Tel. 030-895020 Verzoeke op de enveloppe te vermelden HA861

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 22