groepsleid(st)er TECHNISCHE UNIE B.V. rayon-vertegenwoordiger (m/v). ÏÏSlERDAG ,071-144941 VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKi VAKATURES RIJNLANDS ZEEHOSP1TIUM TECHNISCHE UNIE BV UW PARTNER IN DE MARKT TELEFONISTE/ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER verpleegkundige m/v (80%) administrateur m/v ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN leiden Onze operatie-afdeling zoekt enthousiaste o.k.-assistenten/verpleegkundigen m/v St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp WÈSSÊÊÈ' H Sluit 2 dagen vóór verschijnen (donderdagmiddag 15.30 uur) ill De Stichting Rijnlands Zeehospitium te Katwijk (ZH) beheert een revalidatiecentrum voor volwassenen en kinderen (klin.cap. 40 bedden) met een afdeling poliklinische Hartrevalidatie; tevens een Voorzieningencentrum (cap. 102 bedden) voor motorisch gehandicapte kinderen en volwassenen; annex Huisartsen laboratorium. Aan de instelling is een Mytylschool verbonden. Op het laboratorium vragen wij op korte termijn een LEIDINGGEVEND ANALIST A M/V Tot zijn/haar taken behoren o.a.: - de dagelijkse leiding over een klein team van 5 medewerkers; - het meewerken in alle voorkomende, meest manuele technieken op het gebied van haematologie, klinische chemie, bacteriologie. Funktie-eisen: - HBO-A diploma klinisch-chemisch of gelijkwaardige opleiding - enige jaren ervaring met soortgelijke werkzaamheden - goede contactuele eigenschappen - in het bezit van een rijbewijs. Salaris: afhankelijk van ervaring minimaal f 2.705,- tot maximaal f 3.584,- bruto per maand. Sekundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform CA.O - Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties, vóór 22 januari 1986, te richten aan de afdeling personeelszaken van de Stichting Rijnlands Zeehospitium, Drieplassenweg 17,2225 JJ Katwijk. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt via de afdeling laboratorium, tel.: 01718-16941, toestel 315. Landelijke groothandel voor de professionele installateur in elektrotechnische-, sanitair- en C V -installatiematerialen en voor de detailhandel op het gebied van consumentenartikelen, groot/klein huishoudelijke apparaten en audio-video produkten. De Technische Unie heeft 23 vestigingen: haar centrale organisatie is gevestigd te Amstel veen. het Centraal Magazijn te Alphen aan den Rijn. Voor onze vestiging in Leidschendam zoeken wij een De rayon-vertegenwoordiger wordt voornamelijk belast met het bezoeken van geselecteerde afnemers, waaronder installatiebedrijven en de detailhandel Tot zijn/haar voornaamste taken behoren: - het introduceren en verkopen van ons artikelassortiment met name de elektrotechnische materialen en de consumentenartikelen - het verder uitbouwen van ons markt aandeel in het rayon. Bij de uitoefening van de functie zal de rayon-vertegenwoordiger onder steuning ontvangen van de commerciële binnendienst; hij/zij rapporteert aan de manager van het verkoopkantoor. Om deze functie goed te kunnen vervullen gaat onze voorkeur uit naar een kandidaat die aan onderstaande eisen dient te voldoen: - middelbaar elektrotechnische opleiding - beschikken over goede contactuele eigenschappen - commerciële vaardigheden - affiniteit met de branche en ruime ervaring in de handel in elektro technische materialen en consumentenartikelen - woonachtig in het rayon. Wij bieden de geschikte kandidaat een salaris dat in overeenstemming is met de zwaarte van de functie Tevens zijn aan deze functie goede secundaire arbeids voorwaarden verbonden, zoals een dienstauto, telefoonkostenvergoeding en een ruime onkostenvergoeding. Degenen, die geïnteresseerd zijn en menen aan onze voorwaarden te kunnen voldoen, nodigen wij uit hun schriftelijke sollicitatie te zenden aan Technische Unie B V., afdeling personeelszaken, Sportlaan 198,1185 TH Amstelveen NOTARISKANTOOR KARSTENS te Leiden vraagt voor spoedige indiensttreding die belast zal worden met de bediening van de telefoon centrale. diverse administratieve werkzaamheden, waaronder het bijhouden van registers, postbehandeling en het verzenden van stukken. De functle-elsen voor deze zelfstandige en afwisse lende functie zijn: - minimaal voltooide Mavo-opleiding - goede typevaardigheid f goede kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift - enthousiasme en accuratesse - leeftijd tussen 18 en 20 jaar. het restaurant' DE GOUDEN LEEUW -aag. JONGE ENTHOUSIASTE MEDEWERKERS/STERS voor de bediening part-time of vaste dienst. Tevens LEERLING KOK gevraagd. Sollicitaties na telefonische afspraak 01717-5916. Voor ons paviljoen Anna vraagt de unit A-B een De unit is een chronische afdeling voor 2 groepen van elk 13 bewoners. Eén groep bestaat uit vrouwen (gemiddelde opnameduur 20 jaar) en één gemengde groep (gemiddelde opnameduur van 2 - 20 jaar). De voor- j doelstelling Is een thuissituatie te bieden, waarbij de begeleiding, d.m.v. een persoonlijke relatie met de kliënten, hen in de nuidigeleefsituatie ondersteunt. Naast het bezit van diploma B of HBO-V, eventueel aangevuld met A, MBO-IW of HBO-IW, dient de kandidaat op de hoogte te zijn van de pro blemen in de chroniciteit. Belangstelling voor het werken met chronisch zieke kliënten is een absolute voorwaarde, evenals het werken ii teamverband en in onregelmatige diensten. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Voor meer informatie kunt u zich richten tot J.v.d. Heijden, paviljoenshoofd, toestel 432. Schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan de heer J.A. Swaalf, hoofd dienst per soneelszaken. psychiairisch ziekenhuis sancta maria Langevelderlaan 1 jk (Z.H.) J-79579 groenoordhallen In de Groenoordhallen (en Stadsgehoorzaal) in Leiden worden veemarkten, beurzen, tentoonstellingen, evenementen, grote concerten, sportwedstrij den enz. gehouden. Voor het team dat het bedrijf organisatorisch en administratief laat draaien is dringend behoefte aan een voor 36 uur per week Hij of zij moet na een inwerkperiode in staat zijn om zelfstandig te kunnen werken. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit: - de dagelijkse boekhouding, debiteurenadministratie en facturering; - het maken van kostencalculaties; - het opmaken van contracten voor evenementen, sport en reclame; - het maken van overzichten zoals b.v. jaarstukken, begrotingen en jaar verslagen. Naast bovengenoemde taken zal ook ondersteuning van de directeur bij diens commerciële werk, zoals acquisitie e.d., een deel van de functie zijn. Wij zoeken kandidaten met een opleiding op tenminste MBA- of gelijkwaar dig niveau met ervaring in een vergelijkbare functie. Goede contactuele eigenschappen zijn van belang, terwijl de aard van het bedrijf een flexibele en commerciële instelling vraagt. Gezien het feit dat de financiële administratie is geautomatiseerd is bekend heid met een IBM P.C. gewenst. Het salaris is, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 4.098,- bruto per maand (bij een 38-urige werkweek). Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies als deze ondervertegen woordigd zijn genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solli citeren. Schriftelijke sollicitaties richten aan de directie Personeel en Organisatie, postbus 9100, 2300 PC Leiden onder vermelding van vacature nummer 86.003, binnen twee weken na ver schijnen van dit blad. Trombosedienst Leiden Bij deze dienst bestaat wegens uitbrei ding van de werkzaamheden plaats ingsmogelijkheid voor verpleegkundigen m/v full-time vac.nr. 9903.D.125.02.LD De Trombosedienst heeft een regionale taak m.b.t. de behandeling van patiënt en met antistollingsmiddelen. Hoofdbestanddelen van de functie zijn: - afnemen van bloed tijdens polikliniek spreekuren en bij patiënten thuis; - verrichten van bloedbepalingen en het administratief verwerken van deze gegevens. Vereist: diploma A-verpleegkundige en rijbewijs B/E. Salaris: volgens de rang van verpleeg kundige max. f 2960 bruto per maand. De werktijden zijn van maandag t/m vrij dag van 8.00-16.30 uur. Aanstelling zal geschieden op arbeids overeenkomst t.l.v. de Stichting Trom bosedienst van het Nederlandse Rode Kruis, afdeling Leiden en omstreken. Informatie: nadere inlichtingen bij mevr. A. Boersma, verpleegkundig hoofd (071 -262449). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden STICHTING WELZIJN BUITENLANDERS LEIDER00RP vraagt een DOCENT M/V (voor 6 uur per week) t.b.v. educatieve activiteiten van buitenlanders Taak: het verzorgen en coördineren van de Nederlandse lessen het begeleiden van vrijwilligers Gevraagd: ervaring in het lesgeven aan buitenlanders (indivi dueel en groepen) bij voorkeur ervaring in het begeleiden van vrijwilli gers bij voorkeur ervaring in het werken met de Leerlijn Aanstelling geschiedt bij de stichting op jaarbasis en tegen uur honorarium. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van de advertentie zenden aan de voorzitter van de stichting, Maaike Nieuwstraten, Raaphorst 91, 2352 KJ Leiderdorp. Bij haar kunnen ook telefonische Inlichtingen worden Inge wonnen. Telefoon 071-894913, tussen 6-0 uur. Het St Eiisabeth-ziekenbuis te Leiderdorp is een centraal in de randstad gelegen regio- naai ziekenhuis dat plaats biedt aan onge veer 400 patiënten. Grenzend aan de universi teitsstad Leidén vormt Leiderdorp een aan trekkelijke woon/werkplaats en is tevens goed te bereiken met openbaar ven/oer. De operatie-afdeling, bestaat uit zes goed geoutilleerde O.K.'s. waar als gevolg van de regionale functie veel specialismen uitgeoefend worden, zoals algemene chirur gie. orthopaedie. urologie, gynaecologie, oogheelkunde, kaakchlrurgte en plastische chirurgie. Dus voor enthousiaste mensen die van afwisseling van taken houden een aantrekkelijke kans om bij de verschillen de ofieraties om te lopen en te instrumen teren. De bereidheid tot het verrichten van bereik baarheidsdiensten is vereist Een parttime dienstverband behoort tot de bespreekbare mogelijkheden. U komt in aanmerking ats u in het bezit bent van het NZR-diploma opera tie-assistente). Bent u geïnteresseerd? Een oriënterend gesprek kan verhelderend werken! U kunt ook een dag op onze afdeling komen kijken. Is woonruimte een probleem, dan kan voor een kamer in de zusterffat gezorgd worden. Voor een afspraak kunt u contact opnemen met mevr. a.J.M. Voltebregt, adj. dir. hoofd verpik, dienst, tel: 071-899250 tst 7101. U kunt ook een brief schrijven aan de dienst Personeelszaken, onder vermelding van nr. Simon Smitweg Postbus 4220 23SO CC Leiderdorp De Hafakker, onderdeel van de Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout, is een woon-, werk- en leefgemeenschap voor 100 zwakzinnigen en 100 werk(st)ers. Wij vinden een inrichting geen goede plek voor onze bewoners. Ons alternatief is een wijk, waar zowel zwakzinnigen als niet-zwakzinnigen wonen. De bouw van deze wijk is in augustus gestart en wordt medio '86 voltooid. De helft van de bewoners zal daar in de zomer van '86 gaan wonen, de andere helft blijft, tot de 2e fase gebouwd wordt, in de oud-bouw achter. De nieuwbouw gaat gepaard met schaalverkleining (kleinere leefgroepen) en vereist een herin deling van de huidige acht leefgroepen. Op papier zijn de nieuwe elf leefgroepen al bekend, echter tot de verhuizing blijven de groepen in ae huidige samenstelling bestaan, hetgeen bete kent dat een nieuw personeelslid eerst 6 maanden op een oude groep werkt en pas daarna begint op de plaats waarop gesolliciteerd wordt. Voor ae nieuwe groep 2, die in de oudbouw achterblijft, zoeken we, per direkt, een voor 36 uur per week. Gezien de huidige samenstelling van de groep gaat de voorkeur uit naar een vrouw. Men moet bereid zijn zich Voor langere tijd te binden, zelfstandig kunnen werken en een ruime levenser varing hebben. We denken aan mensen vanaf 25 jaar. MAVO- IV-nivo is vereist. Het salaris bij indiensttreding bedraagt f 1.987,70 bruto per maand, minimumloon 23 jaar en ouder (excl. onregelmatigheids- en vakantietoeslag). Voor informatie kunt U bellen naar de personeelswerker van de Hafakker, Hans Hoogeveen, tel: 02523-78141, toestel 2282. Schriftelijke sollicitaties, binnen 10 dagen, te richten aan De Hafakker, Langevelderweg 27, 2211 AB Noordwijkerhout, t.a.v. Hans Hoogeveen. "De Hafakker", Langevelderweg 27. tel. 02523-78141, 2211 AB Noordwijkerhout

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 20