rM- .071-144941 vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vaki vakatures i ongediplomeerd groepsleider m/» Offsetdrukker m/v SEKRETARESSE medewerker buurthuis m/v stichting centrum stbavo noortiwijkerhout HOOFDAFDELING FINANCIËLE ADMINISTRATIE (M/V) inspecteur m/v Energiebedrijf Rijnland WÊÊSÊÈ WÊÊÊÊÊÊÈ* 81 SSmterdag Sluit 2 dagen vóór verschijnen (donderdagmiddag 15.30 uur) i MARIËNHAVEN te Warmond is een organisatie ten behoeve van een negental woonlókaties, waar ruim 200 psychogeriatrische bejaarden wonen en daar dagelijks worden begeleid door medewerkenden, functioneel in negen multidisciplinair samengestelde personele teams. Bij één van die teams vaceert de functie van hoofd woonlokatie <m/v> Wij nodigen actieve, enthousiaste,»zich jong voelende mensen uit, te solliciteren naar deze functie. Wij willen een functionaris benoemen die: zich zeer betrokken voelt bij de problematiek rond de psychogeriatrische bejaarden; mee wil werken aan de bevordering van een klimaat waarin bejaarden zich thuis kunnen voelen; zich in dienst wil stellen van de op zijn woonlokatie verblijvende bejaarden, aan wie overwegend verpleegkundige en begeleidende assistentie dient te worden geboden; zich volledig wil inzetten voor een goede, collegiale samenwerking; als één van zijn hoofdtaken onderkent de opdracht te bevorderen dat er tussen de leden van zijn team medewerkenden en familieleden van de op zijn woonlokatie verblijvende bejaarden een familiale relatie groeit; derhalve beschikt over goede organisatorische en contactuele eigenschappen; zich realiseert dat: van hem in grote mate oplettendheid, opmerkzaamheid en nauwkeurigheid worden vereist, zowel bij uitvoerende als controlerende activiteiten; van hem grote aandacht wordt verlangd voor grote lijn èn details; volharding, doorzettingsvermogen, zin voor systematiek, ordelijkheid, hygiëne, gevoel voor gezelligheid en humor, alsmede representatie, van belang zijn; in het bezit is van een diploma Ziekenverpleging A en/of B, HBO-V of MBO V. De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Dienst Personeelszaken Mariënhaven, Postbus 6, 2360 AA Warmond. STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND De Stichting beheert een aantal voorzieningen voor zowel geestelijk als lichamelijk gehandicapten in de regio. Voor het dagverblijf voor ouderen "Zuidwester" te Leiden, zoeken wij een Het dagverblijf "Zuidwester" wordt bezocht door 54 geestelijk gehandicapte mensen vanaf t7 jaar. Onze doelstelling is het bereiken van een zo groot mogelijke mate van integratie, zelfstandigheid en sociale vaardigheid. Hiertoe bieden we o.a. een aantal aktiviteiten aan, zoals volks dansen, tuinieren, houtbewerking en sport, waarbij prestatie niet voor op staat! Wij zijn op zoek naar enthousiaste mensen, die bereid zijn om zich in teamverband voor onze deelnemers in te zetten De voorkeur gaat uit naar mannelijke kandidaten. Kandidaten moeten voldoen aan een van de volgende opleidingseisen: - MAVO-4; - 3 jaar HAVO of Atheneum; - MHNO; - MAVO-3 of LBO met minimaal 3 vakken op C-niveau, onder bepaalde voorwaarden. De arbeidsvoorwaarden zijn konform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Nadere informatie wordt verstrekt door Gerard Schreurs, hoofd leider, telefoon 071 - 31 41 17. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de heer T.L.J. van Emmerik, direkteur van de Stichting, Rijnsburgerweg 160, 2333 AJ LEIDEN. ,Wij zijn een middelgrote handelsdrukkerij met een zeer gevarieerd orderpakket, waar van veel in full-color. Voor vrij zelfstandig werk aan een van onze offsetpersen zoeken wij een bekwame De voorkeur gaat uit naar kandidaten die tevens ervaring hebben met boekdruk, aan gezien nog een klein deel van onze orders in boekdruk wordt vervaardigd. Uw telefonische of schriftelijke reactie wordt met belangstelling tegemoet gezien door de heer J. van Scherpenzeel. Drukkerij Rutgers b.v., Zijldijk 25, 2352 AB Leiderdorp, tel. 071 - 89 93 60. Drieman Makelaardij o.g. gevestigd te Alphen a/d Rijn en in Nieuwkoop krijgt het steeds drukker, doordat on2e enthou siaste en voortvarende aanpak bij de aan- en verkoop van onroerende goed steeds meer mensen opvalt. Dat dit werkt als de bekende olievlek hebben wij - nadat wij ons in 1980 hebben gevestigd - duidelijk kunnen merken. Daarom gaan wij ons verkoopteam uitbreiden, zodat wij ieder een nog beter van dienst kunnen zijn. Om al deze aktiviteiten in goede banen te kunnen leiden, hebben wij dan ook op korte termijn een all-round nodig die ons verkoopteam assisteert in de administratie - het maken van afspraken - het ontvangen van cliënten en alle overige werkzaamheden, vereist wordt: - minimaal HAVO/MEAO - zin om te werken - goede typevaardigheid - leeftijd tussen de 20 en 30 jaar - goede contactuele eigenschappen - representativiteit - bereidheid om éénmaal per 14 dagen op zaterdag te werken Als deze funktie u aanspreekt stuur dan snel uw sollicita tiebrief voorzien van recente (pas)foto aan: Drieman Makelaardij o.g., Aarplein 2 te 2406 BZ Alphen a/d Rijn, t.n.v. Dhr. J.C.D. Wijling. DRIEMAN MAKELAARDIJ O G AARPLEIN 2 ALPHEN A/D RIJN 01720i73351* ACHTERWEG 54 NIEUWKOOP 01725-1522 «ssssê' Beschut Wonen is een sektor van de Stichting Centrum St. Bavo en omvat 350 bewoners en 190 personeelsleden. De bewoners hebben, vanwegehun chronisch psychiatrische problematiek, al een lang tot zeer lang inrichtings- verblijf achter de rug. Sinds 1982 wonen 176 van hen in de Beschut Wonen-wijk, die 36 huizen telt. In deze situatie worden de bewoners begeleid door medewerkers, die merendeels over een sociaal-agogische opleiding beschikken. De wiik kent verder een aantal gemeenschapsvoorzieningen: winkel, café, buurthuis, werkplaatsje/hobbyruimte, crèche voor kinderen van Bavo- personeel en een wijkgezondheidscentrum. Beschut Wonen kent eigen Dagaktiviteiten: momenteel 16 aktiviteitenplek- ken en plm. 30 medewerkers. Het buurthuis "De Eendracht(Amaryllisplein) is één van de wijkvoor- zieningen en tevens onderdeel van de Dagaktiviteiten in Beschut Wonen. Het is een ontmoetingsplek voor de wijk-)bewoners van de sektor, waar bovendien uiteenlopende groepsaktiviteiten plaatsvinden. Op deze plek is een vakature voor een parttime (voor 20 uur per week, in de toekomst mogelijk uitbreiding tot max. 30 uur per week) die samen met kollega's (fulltimers, parttimers) verantwoordelijk is voor de dage lijkse gang van zaken in net buurthuis. Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een man. Funktie-eisen: een afgeronde sociaal-agogische opleiding (bv. kultureel werk, inrichtingswerk, pedagogische akademie) ervaring in het organiseren en begelei den van groepsaktiviteiten aansluitend op de leefsituatie van bewoners (deelnemers verschillen onderling sterk in mogelijkheden en interesse) bereidheid tot het werken op onregelmatige tijden (avonden en weekends) een goede lichamelijke konditie i.v.m. het begeleiden van de wandelvereniging DIO. Ervaring in het begeleiden tot aanbeveling. die langdurig in instituten verblijven strekt Werktijden worden in 'onderling overleg vastgesteld. Schriftelijke informatie kunt u opvragen bij: sekretariaat Beschut Wonen, toestel 2314, eventuele mondelinge informatie kunt u verkrijgen bij de medewerkers van het buurthuis, toestel 2277. Salarisgrenzen: f 1.122,- tot f 1.470,- bruto per maand bij een werkweek van 20 uur, exklusief onregelmatigheidstoeslag. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten a zaken, met vermelding van vakaturenummer 86.081.03. i de afdeling Personeels- Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-78141-2211 AB Noordwijkerhout sT Stichting Centrale Boekhouding van Woningbouwcorporaties (C.B.W.) te Leiden Onze Stichting is belast met de verzorging van boekhoudingen, jaarverslagen, huurin casso, administraties van het onderhoud en salarissen, ten behoeve van een aantal te Leiden en omstreken gevestigde Woningbouwverenigingen en Stichtingen, met een woningbezit van in totaal ongeveer 20.000 woningen. Het werkapparaat (totaal 34 medewerkers/sters) bestaat uit een drietal afdelingen, t.w. het Bedrijfsburo, de Huuradministratie en de Financiële Administratie. Deze laatste afdeling is belast met de verzorging van de boekhoudingen en jaarversla gen van de aangesloten instellingen en de verzorging van alle sub-administraties. Op de afdeling zijn in totaal 14 medewerk(st)ers werkzaam, waaronder twee sous-chefs. Voor de leiding van deze afdeling roepen wij kandidaten op voor de funktie van: De funktie omvat: - leiding geven aan de uitvoering en zorg voor het doelmatig funktioneren van de afdeling; - leveren van een inbreng vanuit de financieel-ekonomische sektor ten behoeve van de beleidsvoorbereiding; - het deelnemen aan het stafoverleg en meedenken in de organisatie en financieel-administratieve vraagstukken; - het (mede) samenstellen van (meerjoren)begrotingen en jaarverslagen. Voor de funktie wordt gevraagd: - een opleiding op HBO-nivo (bijv. SPD of HEAO-BE); - leidinggevende en organisatorische kwaliteiten; - ervaring in een vergelijkbare funktie, waarbij kennis van de volkshuis vesting gewenst is; - goede kontaktuele eigenschappen en redaktionele vaardigheden; - ervoring met een geautomatiseerde administratie; - leeftijd: bij voorkeur 30-40 jaar. Salariëring zal plaatsvinden overeenkomstig de C.A.O. voor woningbouwcorporaties. Aanstelling zal voorlopig voor de periode van 1 jaar geschieden. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Stichting C.B.W W. Barentszstraat 35, Postbus 70, 2300 AB Leiden. PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS VOGELENZANG I DUINOORD Psychogeriatrisch opname/kortdurend behandelafdeling van Psychiatrisch Ziekenhuis "Vogelenzang" vraagt in vérband met uitbreiding van de verpleegkundige discipline met ingang van 1 fe bruari 1986 een aantal MEDEWERKERS. Informatie: Duinoord is onderverdeeld in 3 opname/behandelunits, ieder van 2 x 12 behandelplaatsen. Unit A richt zich op geronto-psychiatrische patiënten. Unit B en C richten zich op psychiatrische patiënten waarbij organi sche psychiatrische problematiek op de voorgrond staat. Op iedere unit werken 8 overzichtgroep-verpleegkundigen, aan wie de zorg voor 3 patiënten - van opname tot ontslag - is gedelegeerd. Voorts is hij/zij uitvoerig geïnformeerd over het behandelverloop van de overige patiënten. Om een optimale zorg te bewerkstelligen vindt intensieve multidisciplinaire samenwerking plaats. Naast overzichtgroep-verpleegkundigen werken op Unit B en C even eens een aantal medewerkers in de begeleiding en verzorging in dag en avonddiensten. De nachtdiensten worden uitsluitend gedaan door hiertoe aangestel de verpleegkundigen. 1. Unit A VERPLEEGKUNDIGE, 100% (funktiegroep 40, met ingang van 1 maart 1986) 2. MEDEWERKER VERPLEEGKUNDIGE BEGELEIDING, 60% (funktiegroep 30) 3. Unit B MEDEWERKER VERPLEEGKUNDIGE BEGELEIDING, 60% (funktiegroep 30) Unit C MEDEWERKER VERPLEEGKUNDIGE BEGELEIDING, 60% (funktiegroep 30) Opleidings/funktie-eisen: t.a.v. vakature 1: B, H.B.Ó..V. t.a.v. vakature 2: M.B.O.V., Z.V. t.a.v. vakature 3: M.B.O.V., Z.V., of ervaring in psychogeriatrie/ bejaardenzorg. Wilt u zich oriënteren, dan kunt u, een alspraak maken met Ben Berendsen, afdelingskoördinator, telefonisch rechtstreeks te berei- ken onder nr. 02502-2401 of 2390. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van Zieken huis "Vogelenzang", Postbus 5,2120 BA Bennebroek. Bij het Energiebedrijf Rijnland op de afdeling Installatie Electriciteit ontstaat op korte termijn een vacature voor Het takenpakket bestaat o.m. uit: geven van adviezen op het gebied van resp. elektrotechnische installaties (HS/LS) en elektriciteitstarieven; toezicht houden op de naleving van de desbetreffende bepalingen; ontwerpen, begroten en begeleiden van nieuwe elektrotechnische installaties; controleren c.q. inspecteren van uitgevoerde electrotechnische installaties; bepalen van verordenings- en contracttarieven. Functie-eisen: diploma HTS-E (richting Energietechniek); goede contactuele en leidinggevende eigenschappen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Ervaring in een soortgelijke functie, alsmede het bezit van het rijbewijs BE strekt tot aanbeveling. De inspecteurs verrichten bij toerbeurt en tegen vergoeding zogenoemde storingswachtdiensten. In verband daarmee verwachten wij dat u zich in Leiden of omgeving zult vestigen, waarvoor wij een verhuiskostenregeling kennen. Tot de selectieprocedure behoren een medisch en een psychologisch onderzoek. Het resultaat van laatstgenoemd onderzoek kunt u bespreken met het onderzoeksbureau, voordat rapport aan het bedrijf wordt uitgebracht. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maxi maal f 5.550, - bruto per maand (excl. de geldende salariskortingen voor overheidspersoneel). De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan de afdeling Personeel Organisatie van het Energiebedrijf Rijnland. Langegracht 70, 2312 NV Leiden, onder ver melding van vacaturenummer ER/85037/01. Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden verzorgt de distributie v in gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten: dit geb". telt ca. 100.000 gecombineerde aansluitingen. Daarnaast hui bedrijf belast met de produktie van elektriciteit in een eigen centrale, van waaruit tevens warmte wordt geleverd ten behoeve van een stadsverwarmingsnet en een aantal grote afnemers. De produktie-eenheid in de elektriciteitscentrale wordt vernieuwd en zal eind 1986 in bedrijf komen.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 14