Bakker groepsleid(st)er Mededeling aan onze verbruikers Opneming meterstanden Anaesthesie-verpleegkundige (m/v) St.Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp TIMMERLIEDEN machinebinders m/v ELKEZATERDAG 071-144941 VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKi VAKATURES Energiebedrijf Rijnland CSU EEN PART-TIME PROJEKTLEID(ST)ER FINANCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V VAN DER WAAL Ziuj(Hw|jcli (X) Mercedes-Benz RECEPTIONIST/ WERKPLAATS ADMINISTRATEUR le MONTEUR PERSONENAUTO'S SS IPffl Sluit 2 dagen vóór verschijnen (donderdagmiddag 15.30 uur) 1 18 In de periode van 13 januari 1986 tot en met 18 februari 1986 zullen huis-aan-huis de standen van de gas- en elektriciteitsmeters worden opgenomen in de gemeenten: Leiderdorp Oegstgeest Het opnemen gebeurt in fases: 13 t/m 21 januari 1986 de aansluitingen in de gemeente Leiderdorp met de aansluitnummers 310-32000100 tot en met 314-32502500 22 t/m 31 januari 1986 5 t/m 13 februari 1986 14 t/m 18 februari 1986 de aansluitingen in de gemeente Leiderdorp met de aansluitnummers 315-32502600 tot en met 324-32999900 de aansluitingen in de gemeente Oegstgeest met de aansluitnummers 400-19000000 tot en met 409-19999000 de aansluitingen in de gemeente Oegstgeest met de aansluitnummers 410-200000000 tot en met 432-21049800 (Uw aansluitnummer vindt u terug op uw nota/stortingsacceptgiro- kaart of dagafschrift). Wij stellen het bijzonder op prijs, wanneer u onze meteropnemers in staat wilt stellen op vlotte wijze de meterstanden bij u op te nemen. Het is mede in uw belang, dat op grond van deze gegevens over de afgelopen periode op correcte wijze wordt afgerekend en ook een juiste vaststelling van het nieuwe voorschotbedrag kan plaatsvinden. Dit kan alleen wanneer wij over de juiste meterstanden beschikken. Mocht u ten tijde van de meteropneming afwezig zijn, dan verzoeken wij u ons op de een of andere wijze te laten weten, hoe wij alsnog in de gelegenheid kunnen worden gesteld om de meters te bereiken, dan wel ons te berichten op welk adres de sleutel verkrijgbaar is. (Telefoon 071 - 25 22 92 of 25 22 93). N.B. Onze meteropnemers beschikken over een legitimatiebewijs; zij kunnen zich dus te allen tijde legitimeren! Gelet op het risico, dat onbevoegden zich voor E.B.R.-personeel uitgeven, raden wij u aan naar deze legitimatie te vragen. te Leiden Schoonmaak Efficiency B.V. vraagt voor 20 uur per week Graag zien wij iemand met ervaring of aan sluitende opleiding(en) waarbij wij denken aan b.v. S.V.S. en/of Midden-Kader. Uw schriftelijke reacties kunt u sturen naar: CSU Schoonmaak Efficiency B.V., Noordeinde 19, 2311 CA Leiden t.a.v. dhr. A. Del peut. Telefonische Informatie wordt verstrekt door Mw. E. Swagers, tel. 071-133212. Verkoop van tuinartikelen door geheel Europa. Bakker levert tuinprodukten aan particuliere tuinbezitters in een aantal landen in Europa en de USA. Onze sterk expanderende onderneming kan gerekend worden tot de grootste postorder bedrijven op het gebied van "alles voor de tuin". Als gevolg van onze steeds uitbreidende aktiviteiten zoeken wij op korte termijn een jonge, inventieve en dynamische medewerker voor de reclame-afdeling Belangstellenden met bekendheid van druk- J procedures en een behoorlijke kennis van de moderne talen (vooral Duits) hebben beslist een streepje voorl Schriftelijke sollicitaties aan; Direktie van P. Bakker Hillegom B.V. Postbus 280, 2180 AG Hillegom. Tel. 02520-18144 Ter versterking van onze afdeling financieel management zoeken wij op korte termijn een financieel administratief medewerker. Tot uw taken gaan ondermeer behoren: financiële rapportage aan het moederbedrijf in de Verenigde interne management rapportage. grootboek administratie via de computer het aanpassen en bijhouden van administratieve procedures. Voor deze functie zoeken wij iemand van ca. 25 jaar met MEAO en/of MBA opleiding, bij voorkeur studerend voor SPD I. Verdere functie-eisen zijn: bedrijfservaring in de financieel administratieve sector en enige ervaring op het gebied van automatisering. een commerciële instelling. accuratesse en een grote mate van flexibiliteit. een goede beheersing van de engelse taal in woord en geschrift. Vanzelfsprekend zult u bij ons grondig worden voorbereid op uw taken. Carrier BV biedt u een aantrekkelijke honorering en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Verdere doorgroei mogelijkheden zijn aanwezig. Wij verzoeken u uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae te richten aan onze financial manager J.C.J. Michel. Carrier Corporation in de U.S.A., is een vooraan staande handelsonder neming op het gebied van klimaatbeheersing. Het wereldbekende merk Carrier is een begrip, ook in de Nederlandse installatie wereld. We zijn een marke ting gericht bedrijf met een doorzichtige organisatie structuur. Onze omzet - die jaarlijks een stijgende lijn vertoont - wordt gereali seerd met ca. 110 mede werkers. Carrier BV, Postbus 151, 2394 ZH Hazerswoude- Rijndijk, Rijndijk 141, Telefoon 01714 -9010 Subsidiary of Carrier Corporation ESÜ:; (voorde afdeling Recovery on Anaesthesia). eventueel 80% aanstelling Het St. Bisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp is een algemeen zie kenhuis met 389 bedden. De afdelingen Recovery en Anaesthesie maken deel uit van een modern uitgerust O.K.-cönv plex 16 kamers) waar nagenoeg alle specialismen worden uitge oefend. De nieuwe collega zal afwisse lend werkzaam zijn op de afde ling Recovery en Anaesthesie. Voor óezè functie is vereist het diploma A-verpleegkundige en het diploma Anaesthesie N.Z.R. Enige ervaring strekt tot aanbe- Rang en salaris zullen nader, i worden overeengekomen. De C.A.O.-ziekenhuiswezen is van toepassing. Nadere informatie wordt u gaar ne verstrekt door mevrouw A.J.M. Vollebregt, adjunct di rectrice/hoofd verpleegkundige 'dienst, tel.: 071-899250 toestel 7101. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u j binnen 10 dagen richten aan de I dienst Personeelszaken onder vermelding van nr. 63/85. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Aannemersbedrijf vraagt voor de bouw van een object in Noordwijk. Aanmelden op het werk aan de Koningin Wilhelmina Boulevard te Noordwijk. Telefonische inlichtingen tijdens werkuren: 01719-19556 óf 01719-19545. Na 18.00 uur 071-172770 of 071-767258. De Hafakker, onderdeel van de Stichting Centrum St. Bavo, is een woon-, werk- en leefgemeen schap voor zwakzinnigen in Noordwijkerhout. De woonomstandigheden van onze bewoners zijn verre van ideaal. Daar komt binnenkort verandering in, als in onze nieuwe wijk kleinere groepen worden geformeerd. Niettemin kan in bepaalde situaties het gedrag van een bewoner voor zichzelf, zijn mede bewoners en de groepsleiding zo'n probleem worden, dat hij niet meer op zijn leefgroep kan blijven. Daarom bestaat er sinds zes jaar een kleine leefgroep, die nu samengesteld is uit 4 bewoners, 1 bewoonster en 7,groepsleid(st)ers. Deze leefgroep biedt de mogelijkheid voor tijdelijke crisisopvang, alsook die van een permanente leefsituatie, waar we deze bewoners met meer gerichte aandacht in een huiselijke sfeer begeleiden. Deze (crisisopvang en huiselijke zorg zijn soms moeilijk met elkaar in overeenstemming te brengen. In verband met net vertrek van een kollega zoeken wij een Gezien de samenstelling van onze groep gaat de voorkeur uit naar een vrouw.Vast staat dat tot 1987 deze vakature full-time is, daarna kan 40% tot 60% worden gega randeerd met de mogelijkheid van verdere uitbreiding. Van hem/haar verwachten we dat hij/zij een ruime levenservaring heeft, goed kan samenwerken, zelfstandig kan werken en zich voor een langere tijd aan de Hafakker dunt te binden. Ervaring in de zwakzinnigenzorg en het omgaan met agressie als ook het kunnen omgaan met spanningsvolle situaties vinden we belangrijk. Mavo-4 is vereist en de minimum leeftijd is 23 jaar. Het salaris bij indiensttreding bedraagt f 1987,70 bruto per maand (exd. onregelmatigheids- en vakantietoeslag). Verdere informatie kun je tele fonisch krijgen bij Rinet, Ted of Pieter van groep 8, tel. 02523- 78141, toestel 2358. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie kun je richten aan Hans Hoogeveen, personeels- werker van de Hafakker, Lange- velderweg 27, 2211 AB-Noord- wijkerhout. De Hafakker", Langevelderweg 27, tel. 02523-78141, 2211 AB Noordwijkerhout Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv vervaardigt tijd schriften, losbladige uitgaven, boeken, reclamedrukwerk en formulieren. Er wordt gewerkt met zeer moderne produktiemiddelen, georganiseerd naar de eisen van de markt. Ter versterking van de afdeling Afwerking zoeken wij ten behoeve van de afwerking van onze tijdschriften een tweetal gediplomeerde machine binders in dagdienst. Onze voorkeur gaat hierbij uit naar kandidaten die naast de geëigende grafische oplei dingen, ervaring hebben op de gebieden snijden, vouwen en/of verzamelhechten. Uw schriftelijke sollicitatie kunt U richten aan Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv, t.a.v. de heer J.P. de Neijs, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 111, 2400 AC Alphen aan den Rijn, tel (01720) 6 2137. Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv maakt deel uit van de Wolters Samsom Groep nv Verpleeghuis en Reak- tiveringscentrum rZUYDTWIJCK" te Leiden is gehuisvest in een modern gebouw, dat plaats biedt aan 156 so matisch zieke patiënten, voor een groot deel ouder dan 65 jaar en het be schikt over een afdeling voor dagbehandelingen van 20 plaatsen. Een zeer belangrijk onderdeel van de para medische dienst is de afdeling bezigheids therapie. Binnen deze dienst tracht een groep van full-time en part-time medewer kers de patiënten een zo groot mogelijke variëteit van bezig-kunnen-zijn te bieden, waarbü luisteren en aandacht schenken aan de denkbeelden en ideeën van de patiënt een grote prioriteit genieten. Op korte termijn ontstaat binnen de dienst een vakature. Op grond daarvan zoeken wij kontakt met belangstellenden voor de funk- tie van: bezigheidstherapeut lïl V 'n Tuil-time dienstverband III/ Y (40 uur per week). Naast een goede kennis van zaken, passend bij deze funktie, wordt enthousiasme voor het werk en het verder uitdiepen van goede kontakten met vooral oudere patiënten op prijs gesteld. Een diploma bezigheidstherapie of daarmee1 gelijk te stellen diploma is een vereiste. De salariëring geschiedt overeenkomstig de N.Z.R.-richtlijnen, terwijl de C.A.O. v.h. Ziekenhuiswezen mede van toepassing is. Gezien de huidige samenstelling van het be zigheidsteam wordt als leeftijdsgrens gesteld: 20-24 jaar. Voor nadere informatie kan men zich wen den tot het hoofd van de afdeling bezig heidstherapie, de Heer G. van Elteren, tel: 071 -769300, toestel 113. Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk, te rich ten aan de Economisch-adjunkt-direkteur verpleeghuis en reaktiveringscentrum Aaltje Noordewierlaan 50 te Leiden B.V. L.I.A.M. te Sassenheim, Mercedes-Benz dealer voor de Bollenstreek en filiaalbedrijf van L.I.A.M. Leiden vraagt ter assistentie van de werkplaatschef te Sassenheim een Wij denken aan iemand met een middelbaar oplei dingsniveau zo mogelijk op technisch gebied, doch in ieder geval met een uitgebreide interesse voor auto techniek. De leeftijd ligt tussen de 20 en de 30 jaar. De werkzaamheden bestaan uit het assisteren van de werkplaatschef bij de werkaanname, de planning, het bijhouden van de urenregistratie en de werkorderver- werking. Tevens vragen wij voor de werkplaats een die het reeds aanwezige team komt versterken voor onderhoud en reparatie aan Mercedes-Benz personen auto's en lichte bestelwagens. Ervaring als monteur is beslist noodzakelijk terwijl diploma's door ons zeer op prijs worden gesteld. Nadere informatie over bovenstaande functies ver krijgt u bij de werkplaatschef te Sassenheim, de heer J. de Best, telefoon 02522-19124, terwijl u schriftelijk kunt solliciteren bij B.V. L.I.A.M. postbus 25, 2300 AA LEIDEN,, onder vermelding sollicitatie.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 12