Gemeente rekent met gevaarlijke route af Trillende ramen, stank en lawaai door vrachtwagens WD: Zoeterwoude moet groen landelijk blijven Weer twijfels bij trefpunt Op o.m. Trompweg in Voorschoten Aantal ijsbanen zijn al geopend REGIO LEIDEN DONDERDAG 9 JANUARI 1986 VOORSCHOTEN - Om een einde te maken aan de on veilige situatie op de Voor- schotense Trompweg (oost), Admiraal de Ruytersingel en Van Beethovenlaan, wil len burgemeester en wet houders deze drie straten uitroepen tot voorrangswe gen. Voorwaarde is dan wel dat de niet-geasfalteerde Prins Bernhardlaan wordt ontlast en het verkeer de Bachlaan in rijdt. Daarom willen de bestuurders dat de Bernhardlaan ter hoogte van het kruispunt met de Bachlaan wordt versmald en de laan groe- naanplant en aparte parkeervak ken krijgt tussen Bachlaan en Eist- laan. Voor de scholen in dat 'on aanvaardbaar drukke deel' ont staan regelmatig gevaarlijke situa ties, zo staat in het voorstel aan de gemeenteraad. De situatie in de Bernhardlaan zal ook beter worden wanneer de door bussen gebruikte Bachlaan een asfaltlaag krijgt, zoals de bewo ners willen. Het vloeiender maken van de bocht Van Beethovenlaan- Bachlaan is eveneens een grote verbetering. Dat wordt dan dé doorgaande route, zo weten B en W zeker. Als laatste, 'maar zeker niet on belangrijkste deel van het pakket', stellen de dagelijks bestuurders 'Vrije' velden voorzien van afrasteringen LEIDERDORP - Het is snel afge lopen met het vrijelijk gebruikma ken van gemeentelijke sport- en speelvelden in de Bloemerd en bij de Hoogmadeseweg in Leiderdorp. Beide velden worden van een hek werk voorzien. Niet alle leden van de raadscom missie welzijn en sport waren daar één, twee drie voor. Zo wilde VVD- raadslid Huigen dat de hekken op gezette tijden worden geopend voor de jeugd. Volgens wethouder Gehner is af rastering hoogstnoodzakelijk. Hét loopt uit de hand, verklaarde ze gisteravond. De terreinen worden gebruikt als trapveldjes, honde- nuitlaatplaats. Alleen burgerlid Houdijk ging uiteindelijk niet akkoord met het afsluiten van het Bloemerd-veld. Dat het zogeheten Samson-veld aan de Hoogmadeseweg wordt om rasterd bleek bij 'links' Leiderdorp niet goed te liggen. Holierhoek (PvdA) bijvoorbeeld: "Wij zijn best bereid om wat meer geld uit te trekken voor het onderhoud van dat veld. Zet er dan gewoon een bord neer dat het verboden is voor honden". Het voorstel van B en W kwam er met net door: zes leden bleken voor, vijf tegen. Voorwaarde is en blijft dat de velden op gezette tij den voor de jeugd worden openge steld. Koffieconcert Komende zondag organiseert de St. Jan's Fanfare weer een koffie concert in het Zoeterwoudse Mu ziekcentrum. Blaaskapel 'Die Zwetschgen Bub'n' uit Boxtel verzorgt de muziek. De blaaska pel komt al voor de tweede keer naar Zoeterwoude vanwege inni ge banden met St. Jan's. Dat komt mooi uit, want nu kunnen ze ko mende zaterdag meteen spelen tij dens het nieuwjaarsbal van car navalsvereniging 'De Hangkon- ten'. De toegang zondag is als van ouds weer gratis. Aanvang kwart over twaalf. Het Muziekcentrum, voor wie dat nog niet wist, is gele gen aan de Schcnkelweg. Ploef Kindertheatergrocp Ploef uit Leiden komt aanstaande zondag met het stuk 'Oma wint de we reldcup' naar het Oegstgeester Taberna, Julianalaan 1. Het stuk is bedoeld voor kinderen tussen de 5 en 13 jaar. Aanvang één uur tot ongeveer half drie. Kindertheater Het Leidse kindertheater 'Klef brengt zaterdag de voorstelling 'Ik ben even weg' in de Muzenhof. Gordijnsingel in Leiderdorp. 'Ik ben even weg' is een combinatie van spel, muziek en zang voor kin deren vanaf 8 jaar. Aanvang half drie, toegang 3,50. Tent De groep 'Nuscera' treedt ko mende vrijdag op in het Wassc- naarse jongerencentrum Tent. De groep begint rond elf uur te spe len; de zaal is al vanaf half tien open. Het adres van Tent: Van Zuylen van Nijeveltstraat 204, in gang aan de achterkant van het gebouw. voor om fietspaden aan te leggen in het gedeelte van de Prins Bern hardlaan tussen de kruising Johan Willem Frisolaan en het kruispunt voor het cultureel centrum, dat niet langer een voorrangskruising zal zijn. Aan de westkant zal het vrijliggende fietspad doorlopen. Aan de oostkant is daar geen ruim te voor. De gemeente volstaat hier voelden met de aanwijzing van een fiets- Admiraal strook, die vóór de parkeerstrook komt en deel uitmaakt van de rij baan. Voorrang De verkeerssituatie in de vier aaneengesloten straten is in april vorig jaar voor het laatst uitgebreid aan de orde geweest, in een gecom bineerde commissievergadering. De meerderheid (VVD en CDA) wilde toen, evenals B en W, een voorrangsregeling in de Admiraal de Ruytersingel en Van Beetho- Wanneer onverhoopt toch venlaan. Samen met de PvdAgeluk mocht gebeuren, zullen de toegang naar de parkeer plaats komt een brede midden berm en het verkeer moet daar dus flink afremmen. Over andere wegversmallingen reppen B en W niet. Ze lijken le ring te hebben getrokken uit ge beurtenissen in 1983 toen verschil lende raadsleden er weinig voor parkeerstrook langs de de Ruytersingel/Van Beethovenlaan te verwijderen en daar laag en hoog struikgewas te plaatsen. 'De verkeersveiligheid wordt niet alleen vergroot door snelheidsremmende maatregelen, maar ook door het treffen van voorrangsmaatregelen', heette het toen. De ambtenaren, die eerst tégen een voorrangsregeling waren, moesten terug. En ze stipten aan dat remmen en optrekken bij kruispunten er niet meer bij is. PPR-fractie voelden ze toen echter niets voor het instellen var richtingsverkeer in een deel Prins Bernhardlaan. Dat zoiL_ overlast^ zorgen in de Nassauwijk. gevolgen niet verschrikkelijk zijn, omdat het in die gevallen vaak om een kop-staartbotsing gaat. Toch zagen ook nadelen het daglicht. Auto's zullen harder gaan rijden, Herprofilering van de Admiraal de tot verdriet van voetgangers Ruytersingel scoorde daarentegen hoog: CDA, D66 en PvdA/PPR wa ren vóór. En aan het kruispunt Bachlaan/Prins Bernhardlaan zou ook het een en ander moeten ver anderen. Nu, bijna twee jaar later, merkt de ambtelijke werkgroep verkeer en vervoer op dat het weinig zin heeft om de kruispunten Admiraal de Ruytersingel/Piet Heynlaan en Van Beethovenlaan/Mozartlaan aan te passen, samen met de stuk ken aan weerszijden daarvan. Van een voorrangsregeling, ten noor den van de Piet Heynlaan en ten zuiden van de Bachlaan, verwacht ze eveneens weinig heil. Vooral op het stuk tussen Bachlaan en Van Beethovenlaan zou de situatie 'nog onevenwichtiger en onoverzichte lijker worden'. Nu al klagen omwonenden vaak over de 'quasi voorrangs\veg die als racebaan wordt beschouwd'. Chopinlaan bewoner-Wilbers en getuige van vele 'narrow-escapes', protesteert bijvoorbeeld al vanaf het begin in 1975/1976. Hij is vóór èen voorrangsregeling en wil in ie der geval betere aanduidingen. Aanpassingen Verontruste ouders uit Noord- Hofland daarentegen, voelen meer voor wegversmallingen, ander be stratingsmateriaal, drempels en een andere afstelling van de ver keerslichten bij de gevaarlijke voetgangersoversteekplaats bij winkelcentrum Noord-Hofland. Aan de situatie bij het winkelcen trum wordt wat gedaan. Voor de fietsers. Zij zullen meer moeite hebben om de weg over te steken. En wanneer een automobilist te gen een langzame weggebruiker botst zijn de gevolgen ernstiger dan ooit. Auto De PvdA/PPR-fractie is erg ge schrokken van dergelijke woor den, Ook opmerkingen van andere partijen over de tweede traverse, deden haar huiveren. 'Voor veel raadsleden is de auto onaantast baar en de langzame verkeersdeel nemer lastig of zelfs onzichtbaar. De een denkt dus aan niets, de an der aan kleine rotondes of voor rang (dus hogere snelheden). In grijpende maatregelen worden weggewuifd met de verwijzing naar de slechte financiële situatie', heette het in de laatste algemene beschouwingen van de PvdA/PPR. In het voorstel van B en W wor den geen prijzen genoemd. Wel stippen de bestuurders aan dat het duurder is dan een in het zelfde voorstel aangedragen alternatief. Dit alternatief ziet er als volgt uit: Trompweg-oost, Admiraal de Ruy tersingel en Van Beethovenlaan worden voorrangskruising. Op het kruispunt Bachlaan/Van Beetho venlaan komt een stoplicht, het stoplicht bij de Elstlaan verdwijnt. Andere delen uit het favoriete voorstel blijven daarentegen ge handhaafd. Het gaat hierbij om vei ligere fietsroutes langs de Prins Bernhardlaan en intrekking van de voorrangsregeling op het kruis punt voor het cultureel centrum. Een vrachtwagen door het smalle deel VOORSCHOTEN - De van de Voorschotense i Heeg trillen, de naald van haar pick-up verlaat regelmatig de groef en muziek komt niet echt tot zijn recht. Wonen en slapen met een open raam is er niet meer bij, door stank en lawaai. Grote boosdoener: het vele (vrachtverkeer in haar Oranje boomstraat. Vooral de zware trucks zijn een bron van ergernis en de Voor schotense heeft de Raad van Sta te gevraagd de brug tussen haar smalle, niet-geasfalteerde, straat en de Koninklijke Marinelaan weer voor zwaar verkeer te slui ten. Tot mei 1984 was dat al het geval, maar de gemeente besloot het verbodsbord weg te halen toen bleek dat het wel meeviel met het bouwverkeer naar Bij dorp. Tweederde van de nieuw bouwwijk was al klaar en de res terende vrije-sector bouw, werd 'in kleine gedeelten gebouwd'. Mevrouw Heeg heeft een ande re versie. Toen zij in 1983 protes teerde tegen de openstelling van de brug in juni en de vrees uit sprak dat er ook vrachtauto's overheen zouden gaan, veegden ambtenaren haar angsten van ta fel. De duikerbrug zou niet ge schikt zijn voor vrachtverkeer. Alleen in noodgevallen maken brandweer- en politieauto's er gebruik van. Een half jaar later was het verbodsbord opeens weggehaald, zegt de Voorscho tense bitter. Rode draad door verldezijngsprogramma ZOETERWOUDE - Meer politiepatrouilles om de 'kleine criminaliteit' in te dammen, het landelijke ka rakter van Zoeterwoude be houden, boeren de gelegen heid geven om van melk producent om te schakelen naar akkerbouwbedrijf. Dat zijn drie van de vele wen sen, die de VVD Zoeter woude in het nieuwe ver kiezingsprogramma heeft Hoi opgenomen. Als rode draad door dat programma loopt het landelijke karakter van Fietsers moeten een eigen pad krijgen tussen Zoeterwoude en Stompwijk. En er moet ook een fietspad komen tussen Benthuizen en Zoeterwoude, alsmede vanuit het dorp naar recreatiegebied Vlietland. te i Burgemeester, Een opmerkelijke zinsnede uit het verkiezingsprogramma is ge wijd aan dé positie van burgemees ter Houdijk. Volgens de VVD moet de taakverdeling binnen het colle- burgemeester en wethou ders zodanig zijn dat de burge meester met name wordt belast met taken die zijn functie van "on afhankelijk coördinator" onder- n i strepen. "Politiek gevoelige taken het dorp. Zoeterwoude IS horen bij de wethouders thuis, aan- groen en moet groen blij- gezien zij het politiek element in ven, heet het. Zo mag er wat de VVD betreft geen industrie komen, behalve op het daarvoor aangewezen terrein aan de Rijndijk. Hét landelijke karak ter moet worden vastgelegd in alle mogelijke (streek)plannen die er in omloop zijn. Meer woningbouw dan noodzakelijk voor de eigen in woners mag er niet komen. Alleen ten aanzien van de boeren wil de VVD soepelheid betrachten. Weliswaar hebben velen van hen nu een weidebedrijf, "en dat be paalt ook het mooie landschaps- groen van Zoeterwoude", maar als er boeren zijn die vanwege de betreft gelukkig prijzen met "i EEG-bepalingen willen omschake- bloeiend verenigingsleven", nu len naar akkerbouw, dan moet dat "Nieuwe verenigingen dienen zich het college vertegenwoordigen". Nota bene: tijdens de behande ling van de begroting voor 1985 wijdde Progressief Zoeterwoude aan hetzelfde onderwerp ook al kritische woorden. PZ zei toen het gevaar niet denkbeeldig te achten' dat een "onpartijdig" bestuurder beslissingen moet nemen en voor bereidingen die politiek geladen zijn. Probleem in Zoeterwoude is dat de burgemeester de enige full time bestuurder is en portefeuilles beheert als openbare werken en ruimtelijke ordening. Kritisch is de partij ook ten aan zien van nieuwe verenigingen. Zoeterwoude kan zich wat de VVD onder bepaalde mogelijk zijn. Het verkeer moet worden gelegd, meent de VVD. Als het bestaansrecht eenmaal plan Noordhove in Zoe- tip die de partij mstandigheden te realiseren dat het verzadigings punt vrijwel is bereikt en dat de banden spoeling gauw te dun wordt voor allen". Een de bestaande termeer is afgerond zal de ver- clubs heeft: ontplooi regelmatig keersstroom via de Gelderswoud- gezamenlijke seweg en Weipoortseweg alleen breder bereik toenemen. Daarom zijn iktiviteiten. "Een een grotere be langstelling zullen het gevolg zijn". verkeersbelemmerende of beper- En (sport)verenigingen moeten i kende maatregelen nodig, aldus de veel mogelijk de kans krijgen de liberalen. gemeentelijke accommodaties Leiderdorpse clubs krijgen meer 'service' LEIDERDORP - De Leider- dorpse (sport)verenigingen krijgen wellicht meer 'service' van de gemeente. Het is de be doeling dat via een zogeheten noodprocedure mankementen en onderhoud aan clubaccom- modaties snel kunnen worden verholpen. Als bijvoorbeeld een dak van een verenigings kantine lekt, zou de gemeente dezelfde dag nog kunnen ko men kijken en uit een speciaal daarvoor te stichten onder- houdsfonds geld kunnen put ten voor de reparatie. Aldus werd gisteravond overeengeko men in de vergadering van de raadscommissie welzijn en sport. Aanleiding tot het creëren van die noodprocedure is het gegeven dat sommige vereni gingen nu reparaties laten uit voeren zonder de gemeente daarvan in kennis te stellen, omdat ambtenaren (te) laat ko men kijken. Met alle ergernis van dien. De ellende begon toen pas goed, voert zij aan. Het werd een dreunend gebeuren in de Oranje boomstraat, die na het openen van de brug een sluiproute was geworden en het nog drukker kreeg door het instellen van een richtingsverkeer in achterliggen de straten. Zeker op vrijdag, wanneer de Voorstraat is afgeslo ten, is het leven onaangenaam. De huizen, die dicht op de weg staan, "zijn heleipaal niet bere kend op de belasting", aldus Heeg. "En als je je hond uit laat, word je bijna aangereden. Bij de nieuwe flat aah de Molenlaan is de stoep één tegel breed. En die kronkel in de weg is ook niet al les. Scheuren maar jongens". Telling Zij vindt dat het vrachtverkeer van en naar Bijdorp best over de brug bij Zeemanplantsoen en Gerard Douplantsoen kan. De gemeente denkt daar anders over. Zij vindt het niet meer dan logisch dat er een verbinding komt tussen Oranjeboomstraat en Koninklijke Marinelaan. Deze laatste laan doet dienst als ring weg en ontsluitingsweg voor Bij dorp en heeft de beschikking over enkele parkeerplaatsen voor auto's van winkelend pu bliek en marktkooplieden en vrachtwagens. Dat de weg ook door vrachtwa gens wordt gebruikt, was zeker na het instellen van eenrichtings verkeer in Bloklaan en Treub- straat onontkoombaar. Vooral ook omdat het kleine bruggetje bij de het voormalige nood- slachthuis gesloten was ver klaard voor motorvoertuigen met een asdruk boven de 2,3 ton. Dat het vrachtverkeer massaal door de Oranjeboomstraat trekt, bestrijdt de gemeente. Op dins dag 20 maart en donderdag 22 maart 1984 werd nauwkeurig ge teld, tussen half acht en half tien 's morgens en tussen vier uur en half zes 's middags. De ochtend tellingen leverden in totaal 39 au to's op, de middagtellingen 13. Op 12 en 14 november vorig jaar, bleek dit aantal flink gedaald. De ochtendtellingen leverden twaalf vrachtauto's op, de middagtellin gen vijf. De gemeente noémt dat een la ge score voor een wijkontslui- tingsweg en benadrukt dat bij de politie geen klachten zijn bin nengekomen over geluidoverlast van vrachtvervoer. De verbete ring schrijft zij toe aan het om draaien van de rijrichting in de Treubstraat. Het vrachtverkeer richting centrum hoeft daardoor niet meer per se door de Oranje boomstraat te gaan, heet het. Af sluiten van de brug voor vracht verkeer zou dé situatie in de Oranjeboomstraat niet verbete ren: "Het verkeer beweegt zich vóór de brug via een dwarsver binding naar het oude dorpscen trum en vice versa". Privatiseren, heet dat. Ten slotte moeten de Zoeter woudse burgers, als het even kan, niet met een verhoging van de on roerend goed-belasting worden ge confronteerd. Kortom: "Als het aan de VVD ligt, is en blijft Zoeter woude een prettige gemeente om in te wonen en te leven", aldus het programma, dat gisteravond aan de ledenvergadering werd voorge legd. DONDERDAG Leiden Gulden Vlies, Breestraat 125 - Vergade ring raadscommissie financien, 20 uur. inloopspreekuur PvdA 19-21 uur, tele foon 254547. Lak-theater, Cleveringaplaats - Lak-pro- duktie 'Katzelmacher', 20.30 uur. Bureau voor rechtshulp, Herengracht 50 - Spreekuur, 18.30 tot 20.30 uur. Filmhuis, Breestraat 66 - Film 'Stop ma king sense' over de Talking Heads, 20 en 22.15 uur. Zoeterwoude Gemeentehuis, Noordbuurtseweg Ver gadering raadscommissie welzijn, 19.30 Voorschoten Ambachtshuis, Voorstraat 12 - Vergade ring raadscommissie onderwijs, 20 uur. Leiderdorp Muzenhof, Gordijnsingel - Film 'Tra ding places', 20.30 uur. VRIJDAG Leiden Instituut Burgerraadslieden, Breestraat 92 - Spreekuur voor buitenlandse vrou wen, 9.30-10.30 uur. APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van vr 3 tot vr 10 januari door: Haven Apotheek, Haven 18, Leiden, tel. 120085. Apotheek Hofland, Thorbeckeweg 3, Voorschoten, tel. 762877. i doorkijkje bij de REGIO - Warmond is in deze regio de grote winnaar geworden van de strijd om, het kampioenschap 'wie het eerst zijn ijsbaan open heeft'. In de gemeente aan de Leede kon den gisteren de ijzers al worden on dergebonden. De baan in de Veer- polder is voorzien van verlichting en er is een kantine. Het ijs is "re delijk", volgens ij sclubvoorzitter Kool. Een andere woordvoerder neemt het woord "goed" in de mond. "U mag het best in de krant zetten, hoor, dat we open zijn, als er dan maar geen duizenden men sen het ijs op gaan want dan gaan we de fout in". Ook vanuit Leiderdorp goed nieuws. De ijsbaan achter de Mau- ritssingel is sinds vanochtend tien uur open. En zal dat net als in War mond tot tien uur blijven. De ijsbaan in Oegstgeest lijkt nog nergens op. Het ijs is zeer slecht, meldt mevrouw De Kluiver wier man een oogje op het ijs houdt. Dat is mede het gevolg van de sneeuw die erop ligt en is bevro ren. Een dooddoener maar toch een waarheid als een koe, laat De Kluiver op het haar voorgelegde vraagstuk los: "Véél hangt van het weer af'. Volgens De Kluiver kan het nu maar het best gaan dooien en pal daarop weer vriezen. Dan is ook Oegstgeest een prachtplaat ijs rijker, voorziet ze. In Voorschoten gaat het erg hard de goede kant op. Een woordvoer der toont zich van zijn optimisti sche kant en acht het niet uitgeslo ten dat eind deze week de baan voor gebruik zal worden vrijgege ven. De kans daarop acht hij heel erg groot als het kwik vanavond onder nul blijft/zakt. Met de illegale ijsbaan in Wasse naar wil het nog niet zo erg vlotten. De 'echte' aan de BackerShagen- laan in het Polanenpark is proble matisch te noemen omdat het be heer ervan wordt bemoeilijkt. Er staan namelijk geen hekken om heen waardoor het ijs een gemak kelijke prooi is voor ijspret verzie kende vandalen. Onzekerheid troef dus hier. In Leiden is het nog huilen met de ij spet op. De baan in de Ste venshof vertoont louter overeen komsten met een zwembad. IJs- clubvoorzitter Endeveld verklaart dat er nog geen enkel zicht is op openstelling. Zoeterwoude ten slotte moet de ijzers nog even in het vet laten. De ijsbaan is nog niet open en er is nog geen zinnig woord te zeggen over de toekomst. Moet er wel 2,3 miljoen besteed aan centrum in Haaswijk? OEGSTGEEST - Na de Oegstgees ter raadscommissie financiën heeft gisteravond ook de raadscommis sie onderwijs en welzijn B en W tot rust en voorzichtigheid gemaand in hun streven Haaswijk van een multi-functioneel centrum te voor- Dat zo'n centrum er moet .ko men, daarvan is iedereen over tuigd. Maar of er 2,3 miljoen gul den aan moet worden besteed, is nog de vraag. Verder bestaan er twijfels over de wijze van beheer. Om toch alvast te kunnen begin nen, zal een zogeheten voorberei dingskrediet dienen te worden uit getrokken opdat tekeningen en dergelijke kunnen worden ge maakt. In een volgende 'commis sieronde' zal dan in detail worden besproken hoe de exploitatie het best kan geschieden, zo oordeelde de raadscommissie onderwijs en welzijn gisteravond. In het voorstel van B en W aan de gemeenteraad, bespeurde ook deze commissie veel onzekerheden. Daarom zetten de leden het licht niet op groen voor de voorgestelde wijze van beheer - B en W willen daarvoor een gemeentelijke com missie in het leven roepen - en gin gen ze ook niet akkoord met de fi nanciële kant van de zaak. PPR'er Van Eisen vroeg zich af waarom de gemeente geen stich ting in het leven roept die het cen trum van de gemeente huurt. Met een gemeentelijke beheerscom missie heeft de gemeente wat de radicaal betreft een te grote vinger in de pap. "Als wé een voetbalveld aan een vereniging verhuren, be moeien we ons toch ook verder niet meer met de exploitatie", stel de hij. Wethouder Blom (VVD) meende echter dat de gemeente over een multi-functioneel centrum moet kunnen blijven meepraten. De ex ploitatie ervan is veel complexer, al was het alleen maar omdat er meer dan één organisatie (SJJO, K en O, SWOO, peuterspeel) onder dak zullen vinden. "In hoeverre zijn er nu andere constructies mogelijk dan de voor gestelde beheerscommissie", wil de mevrouw Hajonides (VVD) toch weten. "Kunnen we er niet een maandje langer op broeden? Het gaat nu niet bepaald om peanuts en haast is niet geboden. Laten we de zaak nader bekijken", vond ze. PvdA'er Haasnoot was de enige die juist wel op haast aandrong. "Al is het financieel allemaal nog wat ondoorzichtig". Volgens Haas noot "zitten de bewoners van Haaswijk om een multi-functio neel centrum te springen". LEIDSCH -Sk DAGBLAD GEEN KRANT ONTVANGEN? Bel van maandag t/m vrijdag tussen 18.00 - 19.30 uur, telefoon 071-123143, en de krant wordt na 19.30 uur alsnog bij u bezorgd. 's Zaterdags kunt u bellen van 16.30 -18.00 uur, telefoon 071-123143, en de krant wordt na 18.00 uur alsnog bij u bezorgd. Kantoor Lelden: 071-144941 maandag t/m vrijdag van 08.00- 18.00 uur.

Leidsch Dagblad | 1986 | | pagina 2