sua V\ Energiebedrijf Rijnland VERKOPER VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKi ELKE ZATERDAG 071-144941 VAKATURES =c^Cl sekretaresse technicus (MTS'er E) m/v een leraar (m/v) huishoudhunde Cl verzorgenden m/v systeemanalisten/ programmeurs een onderhoudsmonteur S Sluit 2 dagen vóór verschijnen (donderdagmiddag 15.30 uur) U als vakman weet, dat BMW's van bijzondere klasse zijn. Automobielen met een duidelijke technologische voorsprong. Voor de man of vrouw met liefde voor het vak, geeft het werken aan deze automobielen veel voldoening. Vooral ook in combinatie met een goed inkomen. Voor onze werkplaats vragen wij een tweede monteur (m/vr) Hij of zij moet vlot kunnen omgaan met progressieve electronische apparatuur. Via eigen training dragen wij graag het nodige bij. Bezit van het rijbewijs B/E is vanzelfsprekend; uw leeftijd is 20 jaar. U kunt rekenen op een goed geoutilleerde werkomgeving en een prettige sfeer. Plus goede vooruitzichten. Hebt u belangstelling en woont u in de omgeving van Leiden? Schrijf ons dan even een briefje. U kunt natuurlijk ook bellen voor eventueel meer informatie. Autobedrijf Rob Gorris B.V. Hoge Rijndijk 278,2314 AL Leiden, telefoon 071-896000. „Het Diaconessenhuis" Leiden De Christelijke Vereniging "Het Diaconessenhuis" te Leiden met 333 bedden en ruim 670 medewerkers is een algemeen ziekenhuis met een regionale funktie, waar vrijwel alle specia lismen aanwezig zijn. Het Diaconessenhuis ligt op 10 minuten lopen van het centraal station. In verband met een reorganisatie worden sollicitanten opge roepen voor de funktie van m/v t.b.v. het centraal sekretariaat voor 18 uur per week Funktie-informatie Op het centraal sekretariaat wordt administratieve en sekreta- rièle ondersteuning verleend aan diverse funktionarissen en diensten. Het aantal medewerkers wordt door de reorganisatie uitgebreid tot vier. De nieuwe sekretaresse zal werkzaam heden verrichten t.b.v. de praktijkkoördlnator opleidingen, de koördinator paramedische dienst. De werktijden zijn in ieder geval gelegen in de middaguren. Funktie-eisen Voor deze funktie komen wij graag in kontakt met kandidaten die in het bezit zijn van een HAVO-diploma en een sekretaresse-opleiding en die in staat zijn zowel in team verband als zelfstandig te funktioneren. De voorkeur gaat uit naar kandidaten die niet ouder zijn dan 30 jaar. A rbeidsvoorwaarden Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring, maar be draagt maximaal 2.545,- bruto per maand bij een full-time aanstelling. Een verdere uitloop in verband met de invoering van het Funktiewaarderingssysteem Gezondheidszorg is niet uitgesloten. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO. voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen Inlichtingen over de funktie zijn te verkrijgen bij de heer F. Steffin, medisch administrateur, telefoon 071-178178. Sollicitatie Schriftelijke sollicitaties voor 6 januari as. te richten aan de afdeling personeelszaken van het Diaconessenhuis, postbus 9650, 2300 RD Leiden, onder vermelding van het vakature- nummer B 103-3. Het transporteren van electriciteit onder hoogspanning en het bewaken van dit transportnet in het schakelcentrum is de taak van HelSafe. afdeling 50 kV-transportnet Bij deze afdeling is een vacature voor een Het takenpakket bestaat ondermeer uit: controleren van de hoogspanningsstations 50/10kV, die in het leveringsgebied staan, alsmede het opstellen van controle rapporten; verrichten van onderhouds- en revisiewerkzaamheden aan 10kV- schakelinstallaties in de electriciteitscentrale; waarnemen voor mensen, die in continudienst in het schakel centrum het 50kV-net bewaken; de opleiding hiervoor zal ongeveer 3 maanden in beslag nemen. Het takenpakket maakt duidelijk dat wij van deze funktionaris ver wachten dat deze, de ene keer zelfstandig, de andere keer tezamen met collega's, de verantwoordelijkheid aankan voor een breed scala werkzaamheden. Van de functionaris wordt het volgende verwacht: diploma MTS-E (Energietechniek); volgen van aanvullende opleidingen in computergebruik en hoog spanningstechniek e.d.; volgen van een opleiding tot bedieningsdeskundige in het schakel centrum; rijbewijs BE; leeftijd minimaal 25 jaar. Ervaring in hoogspanningstechniek, inclusief de daaraan verbonden veiligheidsaspecten, strekt tot aanbeveling. Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd en ervaring tenminste f2.085,- en vooralsnog maximaal f 2.960,- bruto per maand (exclusief de bij de overheid geldende salarisinhoudingen), in afwachting van een definitieve functiewaardering. Bij het werken in vol-continudienst kent ons bedrijf een continu- toeslag van 20%. De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Het resultaat hiervan kunt u bespreken met het onder zoeksbureau, voordat rapport aan het bedrijf wordt uitgebracht. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan de afdeling Personeel Organisatie van het Energie bedrijf Rijnland, Langegracht 70,2312 NV LEIDEN, onder vermelding van vacaturenummer ER/85049/01 Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden verzorgt de distributie van en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten; dit gebied ca. 700.000 gecombineerde aansluitingen. Daarnaast is het bedrijf befast met de produktie van elektriciteit in een eigen centrale, van waaruit tevens warmte wordt geleverd ten behoeve van een stadsverwarmingsnet en een aantal grote afnemers. De produktie-eenheid in de elektriciteitscentrale wordt vernieuwd en zal eind 1986 in bedrijf komen. RK. SCHOLENGEMEENSCHAP Hoofdvestiging: Boerhaavelaan 44. 2334 ER Leiden, Telefoon 071-171755 Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden vraagt voor bovengenoemde school voor 6 uur per week ter vervanging in een ziekteverlof. Deze aanstelling kan ingaan m.i.v. 6 januari 1986. Wij vragen kandidaten met een adekwate onderwijsbe voegdheid en een positieve instelling t.a.v. de Katholieke signatuur van de school. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: De directeur van de Scholengemeenschap "De Leid se", Boerhaavelaan 44, 2334 ER Lelden. "...Toen Joop me dat bosje rotjes gal; kfr was ik in één klap van mn VuurwerkfHou 't leuk. Wilt u meer weten over vuurwerk? Bel gratis voor een folder de Stichting Consument en Vei ligheid,06-0220220. Publicatie aangeboden door dit blad. in samenwerking met de Stichting Ideale Reclame SIRE „Het Diaconessenhuis" Leiden De Christelijke Vereniging "Het Diaconessenhuis" te Leiden met 333 bedden en ruim 670 medewerkers is een algemeen ziekenhuis met een regionale funktie, waar vrijwel alle specia lismen aanwezig zijn. Het Diaconessenhuis ligt op 10 minuten lopen van het centraal station. Op korte termijn zijn er op de interne afdeling vakatures voor voor 25 uur per week Afdelingsinformatie Op de afdeling zijn 4 teams werkzaam, onder leiding van een teamleider, welke circa 17 patiënten verplegen en verzorgen. De totale opnamekapaciteit bestaat uit 68 patiënten. Funktie-informatie werkzaamheden gericht op de dagelijkse verzorging van de patiënt; het begeleiden van de patiënten naar onderzoek- en behandelafdelingen; het verrichten van lichte schoonmaakwerkzaamheden; het verzorgen van bloemen, etc.; het helpen bij het eten en drinken. De werktijden zijn van 07.00 -12.00 uur of van 08.00 -13.00 uur gedurende 5 dagen per week (maandag t/m vrijdag). Funktie-eisen opleiding op LHNO/MAVO niveau; enige ervaring met soortgelijk werk strekt tot aanbeveling; betrokkenheid hebben bij patiëntenzorg. Arbeidsvoorwaarden Het salaris voor deze funktie bedraagt bij een 38-urige werk week tussen f 1.244,- en f 2.864,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAjQ voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Zr. H. Meylis, etagehoofd, telefoon 071 -178542. Sollicitatie Schriftelijke sollicitaties kunt, u binnen 14 dagen na verschijnen, richten aan de afdeling personeelszaken van het Diaconessenhuis, postbus 9650, 2300 RD Leiden, onder ver melding van het vakaturenummer P17-2. CST automatisering bv is het systeemhuis voor IBM systemen 34/36/38. Met name op het gebied van data-communicatie nemen wij een vooraanstaande plaats in. Om aan de groeiende vraag van onze opdrachtgevers in de Randstad te voldoen zoeken wij enkele Wie zoeken wij? Onze toekomstige medewerkers hebben ervaring opgedaan met IBM systemen 34,36 en/of 38. Zij werken met RPG en/of COBOL. Kennis van datacommunicatie-technieken is een pré maar niet vereist. Wat bieden wij u als CST? Een technische funktie waarin dynamiek en afwisseling eerder regel zijn dan uitzondering. Bij CST ontwikkelt u zich tot specialist op het gebied van systeemontwerp of datacommunicatie. Een goed salaris en dito arbeidsvoorwaarden, zoals: bonusregeling, 8% vakantietoeslag, autokostenvergoeding, onkostenvergoeding, ziektekosten- en premievrije pensioenregeling. Hoe u kunt reageren. Graag maken wij met u een afspraak voor een informatief gesprek. Wij zijn hiervoor ook in de avonduren beschikbaar. Bel: 02526-74777 voor een afspraak. Na 19.00 uur: 02503-31665. Natuurlijk kunt u ook schriftelijk reageren en uw sollicitatie richten aan: CST automatisering b.v. Postbus 168 2150 AD Nieuw Vennep REPUTABEL WANSON WARMTETECHNIEK B.V. Wij zijn leverancier van industriële verwarmingsappara tuur, zoals direkt gestookte luchtverhitters. Voor ons rayon Zuid-Holland en Utrecht hebben wij plaats voor: Zijn taak zal zijn, het verrichten van onderhouds- en sto ringswerkzaamheden aan bovengenoemde apparaten, die zijn uitgerust met een ventilatorbrander De man die wij zoeken heeft: - enige ervaring met het onderhoud van gas- en oliege- stookte installaties Wij verzoeken U Uw schriftelijk sollicitaties te richten aan: REPUTABEL WANSON WARMTETECHNIEK B.V. Postbus 10 1380 AA WEESP Is de bon vóór 11.00 uur "s morgens binnen, dan wordt uw Sleuteltje event, de volgende dag nog geplaatst. Deze advertentie gaarne plaatsen op de volgende data: Deze bon opsturen aan: Leldsch/Alphent Dagblad, Atd. Sleuteltjes Postbus S4, 2300 AB Lelden 3 ÏK 5 1 kolom 4 cm) Sleuteltjes voor de IB I gevraagd, woningruil, verse dubs dienen 1 3 regelt 9,. Een Sleuteltje kost f3,- ptr regel'(ind. 5% BTW.) tos voor 3 regels betaart u slechts 9.-. Dit is. wan neer u NIET contant be taalt, tevens het minimum. Bt| contante betaling kunt u echter al een Sleuteltje plaatsen v a. 2 regels. Efce regel meer kost f 3.-. S.v.p. Invullen In bloklettere (per vak|e Mn cijfer, letter, punt of kom ma). Tussen de woorden telkens een vakje open laten. overigóns niet, indien nodig, uw adres of tel.nr. in de bon te vermelden. §lk sluit een giro-betaalkaart of bank-cheque bij voor het verschuldigde bedrag. U stuurt mij een rekening, welke ik direct na ontvangst zal betalen. Ik wil deze advertentie onder nummer laten plaatsen. Om dit door u aan te laten geven in de tekst, kruis ik 29 vakjes extra aan in de opgave-bon. Bovendien betaal ik 3,40 extra per plaatsing. U stuurt de reacties op mijn advertentie aan mij op. ADRES: TEL' 1 POSTCODE' WOONPLAATS: O invullen wat van toepassing is. HANDTEKENING: Wij vragen voor onze vestiging in de BREESTRAAT TE LEIDEN een representatieve, zelfstandige Leeftijd van 20 tot 35 jaar. Verkoopervaring in de mode-branche vereist. Sollicitaties uilsluitend na telefonische afspraak, 071-120905. HERENMODE Breestraat 152-154, Leiden

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 18