th Vertegenwoordig(st)er, wat hebt u in uw Mars? verpf^ UHN LU'JCCËH 5LUQTH monteur m/v Tl Energiebedrijf Rijnland 04 m VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAK/ ZATERDAG 071-144941 VAKATURES ZIEKENVERZORGENDE/ VERPLEEGKUNDIGE VERPLEEGKUNDIGE medewerksters MEDEWERKER VOOR POTPLANTENKWEKERIJ doktersassistent m/v Een funktie aan de balie voor jonge mensen met een HAVO-diploma GROEPSLEERKRACHT M/V Sluit 2 dagen vóór verschijn: (donderdagmiddag 15.30 uur) Verpleging dient volkomen in dienst te staan van de verpleegden. Dat is het principe achter de oprichting van hel Psycho-geriatrische verpleeghuis "Den Weeligenberg" te Hillegom. Zowel de verpleging als de medewerkers staan er volledig in dienst van de bewoners. Als belangrijkste punten voor de organisatie gelden: - het waarbor gen van een goed woonklimaat voor de bewoners waarbinnen de verzorging en de behandeling aan hoge eisen voldoen; - het zorgdra gen voor optimale werkomstandig heden voor de medewerkers. Op de verpleegafdelingen wordt gewerkt met geïntegreerde zorg voor bewoners en volgens een in dividueel behandelplan. Thans roepen wij sollicitanten op voor de functie van full-time dienstverband, aanstelling voor onbepaalde tijd. De taakinhoud globaal weergegeven - de dagelijkse verzorging van de bewoners - een bijdrage leveren aan een goed werk- en leefwoonmilieu op de afdeling - het ondernemen van activiteiten met bewoners in het kader van een behandelplan - het leggen van contacten met de familieleden. Gevraagd wordt een goede motivatie om te werken met psycho geriatrische bewoners en het bezit van het diploma ziekenverzorging of verpleging. Informatie kan dagelijks tussen 11.00 en 12.00 uur worden ingewonnen bij mevrouw C. Turkenburg, waarnemend afdelingshoofd afdeling Veenenburg full-time dienstverband, aanstelling voor ca. een half jaar. De taakinhoud is als boven weergegeven maar bovendien: - ondersteuning van een jong afdelingsteam - het helpen uitvoeren van verpleegkundige taken en handelingen. Gevraagd wordt een goede motivatie om te werken met psycho geriatrische bewoners Verpleegkundigen, in het bijzonder A- verpleegkundigen met leidinggevende kwaliteiten worden uitgeno digd te solliciteren. Informatie kan dagelijks tussen 11.00 en 12.00 uur worden ingewonnen bij de heer R Idema, waarnemend afd. hoofd afdeling Weerensteyn De arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O. Ziekenhuiswezen. Salaris bij 40 uur per week min. f 2.182,- en max. f 3.096,- bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties voor 7 januari 1986 te richten aan: VERPLEEGHUIS DEN WEELIGENBERG t.a.v. mevrouw A. van der Geest, afdeling personeelszaken, Nieuweweg 1, 2182 BP Hillegom, Telefoon 02502-7742. >000000000000000000000000 Wegens toenemende drukte vragen wij voor direkt Ter assistentie bij onze insteekmachines Werktijden. A 08.00-12.00 uur B: 12.30-16.30 uur Uitsluitend schriftelijke sollicitaties met opgave van leeftijd en telefoonnummer aan Prepost B. V., Post bus 23, 2370 AA Roelotarendsveen IoBBBBooaBOococoooaceeoood Leeftijd 19 jaar. Handelskwel*erij Firma C. Vianen, Valkenburgerweg 19 Rijnsburg Tel. 01718-26846 en 23604 Mars B V. in Veghel(NB) - een werkmaatschappij van Mars Incorporated - is verantwoordelijk voor de produktie en verkoop van chocolade- en biscuit- produklen in Europa. Het bedrijf biedt werk aan meer dan duizend mensen. Hel kenmerkt zich door een voorspoedige groei en uitstekende perspectieven, onder meer door een vooruitstrevende organisatie op terreinen als automati sering, kwaliteit, hygiëne en personeelsbeleid. Op de Nederlandse markt is Mars vertegenwoordigd met suksesvolle produkten als: Mars, Milky Way, Bounty, Snickers, Raideren M&M's. 'n Snelgroeiend Mars-rayon biedt aan jonge mensen van 20-25 jaar suksesvolle markten. U hebt al bewezen tot de omzetscoorders te behoren. Wordt het dan geen tijd voor een grotere uitdaging, de faciliteiten en perspectieven zoals Mars die u biedt. Er wacht oen rayon in uw eigen woonomgeving op u Rayon: Zuid Holland excl. Den Haag en Rotterdam (code D) Uw profiel: u bent zo'n 20-25 jaar. hebt een voltooide HAVO, MEAO ot MDS-opleiding achter de rug, u legt gemakkelijk (ook nieuwe) kontakten, u vindt verkopen en merchandisen in de detailhandel puur plezier. De resultaatgerichte Mars-opvattingen zouden dan ook wel eens de uwe kunnen zijn. U bent minstens zo ambitieus als wij. U ziet de keiharde voordelen van grote merken met een forse reklamesteun. U werkt graag binnen strikte disciplines. Het is dan zeer waarschijnlijk dat u na een korte maar intensieve interne opleiding zelfstandig uw rayon aan kunt. kontakten en distributie plant en toeziet op de optimale kwaliteit in het schap Mars biedt u: naast het welhaast spreekwoordelijke Mars-salaris, kunt u tot 10% extra verdienen. U hebt 25 vrije dagen per jaar. En uitstekende sociale voorzieningen zoals: (v.a. 25 jaar) opname in het premievrije pensioenfonds, een luxe wagen ook beschikbaar voor privégebruik, een onkostenvergoeding, telefoon- en studiekostenregeling. Stuur binnen een week een brief met volledige gegevens, vermelding van juiste rayoncode en pasfoto naar: Mars B V., t.a.v. de heer J D Nijenhuis. Taylorweg 5.5466 AE Veghel Tijdens kantooruren kunt u ook eerst nadere informatie vragen bij mevr H. Bakermans. "Van Wijckerslöoth" te Oegstgeest is een modern verpleeghuis voor soma tisch zieken en maakt deel uit van de "Stichting R.K. Verpleeghuizen Lei den en omstreken". Het heeft een capaciteit van 108 bedden verdeeld over vier afdelingen en be schikt als reactiverings centrum over een uitste kend ingerichte revalidatie-afdeling. Lang durige zieken en revalida- tiepatiënten vinden hier een prettig woon-, behandel- en leefklimaat. Het verpleeghuis is ge makkelijk met openbaar vervoer te bereiken en be schikt bovendien over een personeels flat met 32 appartementen. vraagt een ervaren voor 80%. De taken zullen o.a. bestaan uit: - het verrichten van laboratorium onderzoek onderhoud laboratorium; - het prikken van bloed - maken van E.C.G.; - schakel tussen verpleeghuis en toezichthoudend apotheek; - verrichten van de patiëntenadministratie; - notuleren van vergaderingen; - verrichten van personeelskeuringen. Van de aan te stellen funktionaris wordt verwacht dat hij/zij zelfstandig aan zijn/haar taak inhoud kan geven in eerr multidisciplinair samenwerkingsverband I Voor informatie kunt u zich wenden tot mevrouw C. Beekman, dokters- I assistente, telefoon 071 -17 12 34. OOK BELANGRIJK middelbare vooropleiding diploma doktersassistent(e), bijv. L.O.I Gaarne zien wij uw schriftelijke reaktie - vóór 15 januari 1986 a.s. - tegemoet op het adres: postbus 34, 2340 AA Oegstgeest. t.a.v. de heer R. van der Hoeve, Geneesheer Directeur. J amro bank De kantoren van de Amro Bank in het dis- trikt Leiden hebben vooral een plaatselijke functie. Wij stemmen onze diensten voortdu rend af op de actuele behoeften van zakelijke en particuliere cliënten. Onze bank maakt deei uit van het Amro con cern. een van de groot ste Nederlandse ban ken, met ruim 900 vesti gingen en zo'n 23.000 medewerkers in bin nen- en buitenland. Voor enkele kantoren van de Amro Bank in het distrikt Leiden, dat zich uitstrekt van Bodegra ven tot de kustplaatsen Noord- wijk en Katwijk, hebben wij jonge mensen nodig met een HAVO- diploma, die opgeleid willen wor den tot medewerker/ster balie. Het gaat hierbij om vacatures op onze kantoren in Bodegraven. Noordwijk, Oegstgeest en Lei den. Een medewerker/ster balie on derhoudt in de eerste plaats het kontakt met onze kliënten; helpt ze met het storten en opnemen van geld, het innen van cheques en geeft inlichtingen over ons dienstenpakket. Ook mensen die een deeltijdbaan zoeken kunnen solliciteren. Wat wij vragen: een opleiding op minimaal HA- VO-niveau commerciële aanleg en con tactvaardigheid vrij zijn van militaire dienst plicht bereidheid verdere opleidin gen te volgen leeftijd tussen 18 en 22 jaar Wat wij bieden: Een plezierige werksfeer, een goed salaris en prima secundai re arbeidsvoorwaarden zoals vakantietoeslag, een 13e maand en 25 dagen vakantie. De sollicitatie: Ben je geïnteresseerd, schrijf dan naar de afdeling personeel- zaken van Amro Bank, Stations weg 31-33, 2312 AT Leiden. Voor meer informatie kun je bel len naar mevrouw C. C. M. Perik van de afdeling personeelzaken, telefoon 071-145611 Bij de afdeling Installatie Electriciteit van het Energiebedrijf Rijnland wordt op korte termijn gevraagd een Takenpakket: Aanleggen, onderhouden en reviseren van electro-technische instal laties. Daartoe behoren o.a. de volgende werkzaamheden: plaatsen c.q. verwisselen en aansluiten van kWh-meters, TF-apparatuur en heetwatertoestellen bij verbruikers; wijzigen van de energievoedingen en opheffen van de daarbij optredende storingen; verrichten van onderhoudswerkzaamheden aan de Openbare Verlichting; aanbregen van dienstleidingen in woningen en grote gebouwen. Functie-eisen: diploma LTS-E; volledig diploma VEV-sterkstroom monteur (EML); rijbewijs BE. Ervaring in soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt ten minste f 2.085,- en ten hoogste f 3.271,- bruto per maand (exclusief de bij de overheid geldende salarisinhoudingen). De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing. De monteurs verrichten bij toerbeurt en tegen vergoeding zoge noemde storingswachtdiensten. In verband daarmee verwachten wij dat u zich in Leiden of omgeving zult vestigen, waarvoor wij een verhuiskostenregeling kennen Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan de afdeling Personeel Organisatie van het Energie bedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV LEIDEN, onder vermelding van vacaturenummer ER/85051/01. V 1 H Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden verzorgt de distributie van elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten; dit gebied telt ca. 100.000 gecombineerde aansluitingen. Daarnaast is het bedrijf belast met de produktie van elektriciteit in een eigen centrale, van waaruit tevens warmte wordt geleverd ten behoeve van een stadsverwarmingsnet en een aantal grote afnemers. De produktie-eenheid in de elektriciteitscentrale wordt vernieuwd en zal eind 1986 in bedrijf komen MULTIPLAN WERKNET UITZENDORGANISATIE heeft bij diverse bedrijven en instellingen de volgende banen: ERVAREN SEKRETARESSES goede kennis moderne talen en ervaring met tekstver- werkende apparatuur hele dagen en/of halve dagen ERVAREN TELEFONISTES goede beheersing van de Engelse taal is een vereiste en bekendheid met een telex een voordeel ERVAREN TYPISTES NED. hiervoor zoeken wij mensen met min. een HAVO oplei ding en een goede typevaardigheid op een elektrische machine Heeft u interesse in één van bovenstaande banen, neem dan even kontakt op met: MULTIPLAN WERKNET UITZENDORGANISATIE B.V. Het bestuur van de Protestants Christelijke Schoolvereniging te Leiden vraagt voor haar ba sisschool "Het Galjoen" zo spoedig mogelijk een (onderbouw) voor 0.2 formatieplaats De benoeming is tijdelijk, voorlopig tot 1 augustus 1986 met kans op verlenging. We verwachten van de sollicitanten: - dat ze bewust kiezen voor het Protestants Christelijk Onderwijs - dat ze volledig bevoegd zijn. Voor informatie kunt u telefonisch contact opne men met de directeur van de school, mevrouw H F de Reede, tel. 071-890690 (privé). Schriftelijke sollicitaties vóór 10 januari 1986 te richten aan het bestuur van de vereniging, Wilhel- minapark 21, 2342 AE Oegtgeest

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 16