Energiebedrijf Rijnland Energiebedrijf Rijnland VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAK KE ZATERDAG 071-144941 VAKATURES leraar/lerares Een commerciële funktie voor jonge mensen met een middelbare opleiding. amro bank meettechnicus m/v twee meet- en regeltechnici m/v 3faasnoot'§ Herêntnpde medewerker (m/v) vorming en opleiding Sluit 2 dagen vóór verschijnen (donderdagmiddag 15.30 uur) Aan het Stedelijk Gymnasium, Fruinlaan 15 te Leiden, wordt gevraagd ter vervanging wegens ziekte: klassieke talen voor 8 uur in de 1e graadssec- Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer drs. O.P.J. Roefs, tel. 071 - 12 13 65 of 071 14 90 40 (huis). Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies zoals deze getalsmatig ondervertegen woordigd zijn, genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Ook 2e graadsbevoegden wordt verzocht te solliciteren. Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 866 zo spoedig mogelijk te zenden aan de Directie Onderwijs, postbus 9100, 2300 PC Leiden. ZWET RUITEN -BLOEMENEXPORT vraagt voor spoedige indiensttreding ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) Voor deze functie denken wij aan iemand met boek houdkundige ervaring (bij voorkeur met computerboek- houden) en een redelijke kennis van de Duitse en Engel- Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan: Fa. v.d. Zwet v. Ruiten Sotaweg 71,2371 GB Roelofarendsveen VAN DER GREFT X televisie service Gerrit Doustraal 4a. 2311 XP Leiden Tel. (071)-120310 Voor direkt gevraagd: MEDEWERKER BUITENDIENST Zijn werk zal bestaan uit het zelfstandig bezorgen en afstellen van door onze technische dienst gerepareerde en verkochte apparatuur. Vereist: nette verschijning technisch inzicht en rijbewijs BE Tevens: PARTTIME VERKOPER voor de zaterdag en donderdagavond. Onderlinge Waarborgmaatschappij Regionaal Ziekenfonds Leiden - Alphen u.a. Het Regionaal Ziekenfonds Leiden-Alphen is begin dit jaar ontstaan uit een fusie van de voormalige zieken fondsen te Leiden en Alphen aan den Rijn. In verband met het vertrek van één van de huidige me dewerkers ontstaat binnen de dienst Interne Zaken de vakature van: PART-TIME RECEPTIONIST M/V (voor de middaguren van 12.30 - 16.30 uur). Taakinhoud - Het bedienen van de telefooncentrale - Het verrichten van voorkomende receptie-werkzaam heden - Verzorgen van type-werkzaamheden Gevraagd - MAVO-niveau - Goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid - Type-diploma - Leeftijd vanaf 20 jaar Geboden -Interessante funktie - Arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O. voor het Zie kenfondswezen - Goede sedundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met me vrouw J.J. Klarenbeek-Koens, diensthoofd Interne Za ken, telefoon: 01720-93951, toestel 125. Uw sollicitatie kunt u richten aan de heer J E E. Acker- mans, hoofd Stafafdeling Personeelszaken, Regionaal Ziekenfonds Leiden-Alphen "R.Z.L.A." U.A., Postbus 23, 2400 AA Alphen aan den Rijn. WASSENAAR Vereniging voor Protestants Christelijk onderwijs Het Bestuur vraagt voor de Basisschool "DEN DEYL" een W.P.O.-ER (M/V) -voor de periode van 5 januari tot 1 augustus 1986 -voor 32 uur per week FUNCTIE-EISEN: -jonger dan 32 jaar -een jaar of langer werkeloos -ingeschreven bij het Gewestelijk Arbeidsbureau -inzetbaar in onder- en bovenbouw (groepjes leer lingen) Wij zien uw sollicitatie graag binnen 7 dagen na het verschijnen van dit blad tegemoet. Brieven richten aan: Secretariaat mevrouw G den Hartog, van Duivenvoordelaan 115, 2241 SR Wassenaar. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de schoolleider van "DEN DEYL" de heer W. J. van der Beek, tel. 01717-8008 (privé). Plv. schoolleider mevr. K. Hoekstra-Straatman, tel. 05750-20914. De kantoren van de Amro Bank in het dis- trikt Leiden hebben vooral een plaatselijke functie. Wij stemmen onze diensten voortdu rend af op de actuele behoeften van zakelijke en particuliere cliënten. Onze bank maakt deel uit van het Amro con cern, een van de groot ste Nederlandse ban ken, met ruim 900 vesti gingen en zo n 23.000 medewerkers in bin nen- en buitenland. Voor enkele vestigingen van de Amro Bank in het distrikt Leiden, dat zich uitstrekt van Bodegra ven tot de kustplaatsen Katwijk en Noordwijk, zoeken wij jonge mensen, die na een gedegen op leiding een funktie kunnen ver vullen als groepsleider balie of 2e man/vrouw (assistent-be heerder) op een stadsbijkantoor. Hij/zij zal onze kliënten gaan ad viseren over spaarvormen, ver zekeringen, woninghypotheken en dergelijke. Daarnaast zal hij/ zij toezicht houden op de dage lijkse gang van zaken op de af deling, c.q. het kantoor. Wat wij vragen: een opleiding op MEAO-, MDS- of VWO-niveau een commerciële aanleg contactvaardigheden leidinggevende capaciteiten leeftijd vanaf 22 jaar Kandidaten met bankervaring genieten de voorkeur, maar ook mensen met ervaring in soortge lijke funkties worden ver zocht te solliciteren. Wat wij bieden: Uw salaris is afhankelijk van op leiding, leeftijd en ervaring. Daarnaast heeft u recht op vakantietoeslag, een zogenaam de 13e maand, een aandeel in de winst en minimaal 25 dagen vakantie Verder kent de bank een studiekostenregeling. De sollicitatie: Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selek- tieprocedure. De uitslag hiervan kunt u met het onderzoekbureau bespreken voordat rapportage aan de bank plaatsvindt. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar de Amro Bank, afde ling personeelzaken, Stations weg 31-33, 2312 AT Leiden. Voor meer informatie kunt u kon- takt opnemen met mevrouw C.C.M. Perik, afdeling perso neelszaken, telefoon 071- 145611. De afdeling Meet-, Proces-, Telecom- Regeltechniek (M3) ressorteert onder de hoofdafdeling Electriciteit (E). Op deze afdeling is op korte termijn plaats voor: Vacaturenummer ER/85047/01 Het takenpakket bestaat ondermeer uit: meten van kabelfouten (hoog- en laagspanning); controleren, instellen en testen van hoogspannings kabels en beveiligingsapparatuur (10 kV); controleren en onderhouden van (comptabele) meet apparatuur; opnemen van standen en vermogens van bijzondere meters t.b.v. o.a. grootverbruikers; onderhouden en testen van hoogspanningsrelais. Functie-eisen: diploma MTS-Electronica, dan wel een gelijkwaardige opleiding; goede kennis en vaardigheid in de mechanische technologie; goede kennis van de Duitse en Engelse taal; goede contactuele eigenschappen; rijbewijs BE. Vacaturenummer ER/85048/01 Takenpakket: Onderhoud, controle, afregeling en ijking van de meet-, regel- en beveiligingsapparatuur in de Centrale en in de Hulpwarmteketelhuizen. Hieronder valt de werktuig bouwkundige installatie, het warmtedistributiesysteem met huisinstalllaties en onderstations voor de stadsver warming en de aansluitingen voor grootafnemers van stoom. Functie-eisen: diploma MTS-Electronica; cursus meet- en regel techniek, dan wel ervaring en bereidheid te studeren in bedoeld vakgebied; kennis van hydraulische, pneumatische en electro- nische technieken; goede contactuele eigenschappen. I.v.m. het geavanceerde meet- en regelsysteem is kennis van microprocessoren dringend gewenst. Ervaring in soortgelijke functies strekt tot aanbeveling. Informatie over deze functies kan worden ingewonnen bij de chef van de afdeling, dhr. Ing. S. Hamerling. Tel. (071) 25 23 80. Het salaris voor beide functies bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tenminste f2.175,-en ten hoogste f3.601,- bruto per maand (exclusief de bij de overheid geldende salarisinhoudingen). De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Het resultaat hiervan kunt u bespreken met het onderzoeksbureau, voordat rapport aan het bedrijf wordt uitgebracht. De technici verrichten bij toerbeurt en tegen vergoeding zogenoemde storingswachtdiensten. In verband daarmee venvachten wij dat u zich in Leiden of omgeving zult vestigen, waarvoor wij een verhuiskostenregeling kennen. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan de afdeling Personeel Organisatie van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70,2312 NV Leiden, onder vermelding van bovengenoemd vacaturenummer. Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden verzorgt de distributie van gas en elektriciteit in 22 Zuid hollandse gemeenten; dit gebied telt ca. 100.000 gecombineerde aansluitingen. Daarnaast is het bedrijf belast met de produktie van elektriciteit in een eigen centrale, van waaruit tevens warmte wordt geleverd aan een aantal grote afnemers. De produktie-eenheid in de elektriciteitscentrale wordt vernieuwd en zal eind 1986 in bedrijf komen. Inmiddels is gestart met de uitbreiding van het stadsverwarmingsnet in Leiden. Ter versterking van ons verkoopteam zoeken wij voor onze herenmodezaak in het betere genre een REPRESENTATIEVE VERKOOPSTER VOOR 3 DAGEN PER WEEK Zij moet op een zelfstandig vakkundige wijze onze cliënten kunnen adviseren. Leeftijd bij voorkeur vanaf 25 jaar. Voor een afspraak kunt u kontakt opnemen met Dhr. A. W. Opdam, tel. 071-170707/890543 Oegstgeest De Kempenaerstraat 14 Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten In ons centrum, een instituut van de Vereniging Johannes Stichting, wonen ca. 620 geestelijk gehandicapten van alle leeftijden, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Ten behoeve van de verplegingsdienst zoeken wij op korte termijn enige assistent-groepsleid(st)ers Het betreft vakatures bij diverse woongroepen met onder meer (jonge) volwassenen van verschillende niveaus, een fasehuis te Bodegraven en een socio-woning. Taken: In teamverband en onder verantwoordelijkheid van het paviljoenskader, verrichten van werk zaamheden ten behoeve van de verzorging, begeleiding en/of ontwikkeling van bewoners. Voor de funktie komen in aanmerking: - kandidaten met een afgeronde KV/JV- opleiding of gelijkwaardig; - zij die minimaal 2 jaar hebben deelgenomen aan een B- of Z-opleiding met een voldoende waarderingscijfer voor de praktijk. Informatie/sollicitatie: Nadere informatie over deze funktie kunt u inwinnen bij de Dienst Sociale Zaken, telefoon (01726) 1 92 00, toestel 328. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na verschijning van dit blad richten aan de Dienst Sociale Zaken, t a v. de heer H. Machiels, Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam (Alphen aan den Rijn). Bij de stafafdeling Personeel Organisatie is een vacature ontstaan voor een: (voorlopig voor 32 uur per week) De medewerker vorming en opleiding zal voor een gedeelte van de werktijd worden belast met coördinerende werkzaamheden tb.v. de bedrijfsschool bij het Energiebedrijf Rijnland. Hiertoe behoren ondermeer: verzorgen van lesroosters; onderhouden van contacten met opleidingsorganen in het leerling wezen en het Gewestelijk Arbeidsbureau; voorlichting en werving; voeren van de administratie van de school (o.m. het onderzoeken van subsidiemogelijkheden). Voor deze werkzaamheden is de functionaris verantwoording schuldig aan het Bestuur van de Stichting Bedrijfsschool ËBR. Daarnaast behoren tot de functie: coördineren van plaatsing praktikanten en stagiairs binnen het bedrijf en de begeleiding daarvan; verzorgen van introductiecursussen; verzorgen van voorlichting en onderricht in het kader van de ARBO-wet; mede opzetten van het beleid Vorming Opleiding en onderzoeken van opleidingsbehoeften i.v.m. toekomstige ontwikkelingen. Kandidaten dienen in ieder geval te beschikken over: een HAVO-diploma, aangevuld met een afgeronde agogische beroepsopleiding; administratieve ervaring; goede contactuele vaardigheden; improvisatievermogen. Bij voorkeur dient de leeftijd tenminste 25 jaar te zijn. Van kandidaten wordt verwacht dat zij - indien nodig - bereid zijn buiten normale kantooruren te werken. Het salaris voor deze functie - bij volledige werktijd - bedraagt voorals nog maximaal 14.098,- bruto per maand (exclusief de bij de overheid geldende salarisinhoudingen). De gebruikelijke rechtspositie regelingen bij de overheid zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Het resultaat hiervan kunt u bespreken met het onder zoeksbureau, voordat rapport aan het bedrijf wordt uitgebracht. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan de afdeling Personeel Organisatie van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70,2312 NV LEIDEN, onder vermelding van vacaturenummer ER/85041/01. Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden verzorgt de distributie van gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeentendit gebied telt ca. 100.000 gecombineerde aansluitingen. Daarnaast is het bedrijf belast met de produktie van elektriciteit in een eigen centrale, van waaruit tevens warmte wordt geleverd ten behoeve van een stadsverwarmingsnet en een aantal grote afnemers. De produktie-eenheid in de elektriciteitscentrale wordt vernieuwd en zal eind 19Q6 in bedrijf komen.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 14