30 KM-ZONE Baalbergen trakteert u op een voorproefje voor een gelukkig nieuwjaar. Met een serie mooie aanbiedingen, waarvan de prijskaartjes nu al de vriendelijke januari-prijzen dragen. Met een luisterrijke presentatie van het wonen in al zijn kleurige verscheidenheid. En dat alles terwijl u in gezellige sfeer kunt genieten van een geurig kopje koffie of chocola met een smakelijke snee krentenstol. Kom nu al bekijken wat 1986 voor leuke verrassingen in petto heeft als het om puur woonplezier gaat. Beleef 't allemaal bij Baalbergen onder het motto "eind goed al goed". En voor we het vergeten... "GELUKKIG NIEUWJAAR"! Den Helder bij Lisse Van Hanegem gaat niet weg KATWIJK-AMBACHTSWEG(19)TELEF00N 01718-20300 Gemeenten in ons land kunnen, waar dat voor de verkeersveiligheid zonebord noodzakelijk is, niet alleen een snelheidsbeperking van 30 km/uur invoeren voor bepaalde straten, maar eveneens voor een heel ge bied of voor bepaalde wijken. Daarvoor is een nieuw bord in- |evoerd, het hier afgebeelde zone- Treft u dit bord aan, dan dient u zich in dat gebied of in die wijk aan die snelheid van 30 km te houden, tot het moment dat de verplichting wordt opgeheven door het einde- zonebora Waarom deze maatregel? Omdat 50 km/uur in de gebieden waar u het zonebord aantreft te snel is en daar een van de belang rijkste oorzaken van de verkeers onveiligheid. 30 km/uur zo is aan getoond, heeft minder ongevallen en minder ernstig letsel tot Remweg Bij een snelheid van 30 km/uur is de totale remweg van een auto 15 meter. Bij 50 km/uur is dat ongeveer 33 meter. Dat scheelt nogal wat als u inzo'n zonegebied plotse ling voor iemand moet remmen. einde zonebord Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest van de Gemeente Leiden Ons team is een multi-disciplinair opnameteam van 10 verpleegkundigen, 8 leerling-verpleegkundigen, psychiater, maatschappelijk werker, 2 activiteiten therapeuten, 2 artsassistenten en een psycho therapeut. Momenteel is er een vacature voor een enthousiaste b-verpleegkundige m/v voor 36 uur per week Wij doen klinische crisisinterventie en kortdurende behandeling voor Leiden e.o.. Wekelijks overleg met de RIAGG en het CAD zorgt voor een goede aansluiting met de ambulante behandeling. Wij kennen een a-selectief opnamebeleid en hebben plaats voor maximaal 24 mensen, waarvan 4 plaat sen in overleg met het CAD worden benut voor kli nische detoxificatie. Wij streven naar een korte opnameduur om met een minimum aan regels en dwangmomenten het eigen probleemoplossend vermogen te stimuleren. Dit alles in goed overleg met verwijzers en vervolg- behandelaars. Wij vragen een verpleegkundige: - met aantoonbare belangstelling voor of ervaring in de acute psychiatrie; - die in spanningsvolle situaties overzicht weet te bewaren; - die goed kan samenwerken en tegelijkertijd, waar nodig, zelfstandig initiatief kan nemen; - die een bijdrage kan leveren bij het opstellen van behandelplannen en deze kan uitvoeren; - die mee kan denken bij het ontwikkelen van af- delingsbeleid. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de rechtsposi tieregelingen van de gemeente Leiden. Salarisgrenzen zijn 2.273,— tot 3.271,— bruto per maand bij een 38-urige werkweek, exclusief onre gelmatigheidstoeslag. Nadere informatie wordt verstrekt door Jannus van Liempt, teamcoördinator Opname, telefoon 071 - 17 95 60. Schriftelijke sollicitaties, binnen 10 dagen, sturen aan Gerda de Kleijne, personeelsconsulent. Psy chiatrisch Ziekenhuis Endegeest, postbus 1250, 2340 BG Oegstgeest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* LEIDERDORP - In navolging van het al jaren succesvole basketbal- toernooi voor de jongensjunioren organiseert BV Leiderdorp op 27 en 28 december ook een internatio naal toernooi voor meisjes kadet- ten. Aan het sterk bezette evene ment nemen naast het door Ria de Wit gecoachte Leiderdorp deel: Agon Düsseldorf, de Belgische kampioensploeg Könich uit Kon- tich, Doppeldouche Den Helder, Jolly Jumpers en Walderic. Op de eerste speeldag beginnen de groepswedstrijden in sportzaal 'Op Dreef om 10 uur, op de tweede dag gaan de kruisfinales om 12 uur van start. De finale is gepland om 18.30 uur op zaterdagmiddag. BV Lisse organiseert zondag een toernooi voor vrouwenploegen, waaraan de sterkste teams van Ne derland deelnemen. Naast het in de promotiedivisie uitkomende Lisse zijn dat landskampioen Den Helder, het in de eredivisie leiden de duo Canadians en Hoofddorp en verder PSV en Green Eagles. Het Zwitsers nationaal jeugd- team (jongens) speelt op Tweede Kerstdag in Voorschoten tegen de eerder deze maand samengebrach te selectie van 'Rijnland'. Een dag later komen de Zwitsers in de Vijf Meihal (aanvang 16.15 uur) in actie tegen het versterkte 'schoolteam' van Bonaventura. In het kader van de Sport-Inn Kerstfeer speelt Holland Lions op j Tweede Kerstdag eveneens in de Vijf Meihal (17.10 uur) tegen een Leids selectieteam, bestaande uit voormalige spelers van Bona Stars, i Trotters en BS Leiden. ROTTERDAM - Willem van Hane gem blijft technisch adviseur bij Feyenoord. Dat besluit heeft de oud-international gisteren na een gesprek met voorzitter Kerkum ge nomen. Van Hanegem had zondag een onderhoud met het bestuur van Waterschei, dat hem polste i voor de functie van coach als op volger van de vorige week ontsla- gen Pierre Geys. Van Hanegem: „We hebben vandaag alles uitge sproken. Feyenoord wil graag, dat ik blijf. Ik heb het bestuur van Wa terschei van mijn besluit op de hoogte gebracht". FC Antwerp heeft Leon Noliet gecontracteerd als opvolger van i Arie Haan, die in het nieuwe jaar bij Anderlecht gaat werken. Noliet tekende een contract dat hem voor j de rest van dit seizoen bindt aan de Antwerpse eerste klasser. De nieu we trainer van Antwerp is vorig seizoen ontslagen bij St. Niklaas

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 12