^°Jr% er lees taul inde klas De sleutels van Noomen passen op de deuren van de „Sleutelveste"! Voor telefonische opgave 'Sleuteltjes' bel 071-143545 Als je 50 jaar jong bent en je verhuist naar de „Sleutelveste" dan moet je wel héél wat in huis hebben! slot^ Noomen is 50 jaar jong! Noomen verhuist! Noomen heeft heel wat in huis! Noomen heeft meer! Noomen doet meer! SLEUTELS TOT ZEKERHEID Noomen doet nog meeri Noómerfs beste wensen! Noomen, „Sleutels tot zekerheid" k:ESCORT>i -TRANSIT- Jb MFRpcnF<rCjV"^ St. Aagtenstraat 10-14 Leiden 071-125709 153627 H. JANSE LEIDEN B.V klaftr terwijl u I wacht VOOR ALLE Haarl.atr. 123, tel. 121808. FOfO DISCOUNTS Onze garantie: Foto's die niet naar uw zin zijn, hoeft u niet te betalen! Zonder gezeur!' Fotodiscounts Zeilmakerstraat 1 2222 AA Katwijk Tel. 01718-24432 Rijksstraatweg 336 2242 AC Wassenaar Tel. 01751-10023 de Net Leidsch Dagblad/ Alphens Dagblad helpt! Bel 071-144941 en vraag naar Harry Mos. 'ii li Deze maand bestaat Algemeen Assurantiekantoor Noomen BV öOjaar. Op 1 december 1935 startte de heer lm. Noomen zijn assurantiekantoor. Een gedurfd initiatief in de toenmalige crisistijd en de daarop volgende periode, de oorlogsjaren. Desondanks is Noomen uitgegroeid tot een vertrouwd begrip in Leiden en omstreken. Nu, in 1985 weten vele j>| duizenden cliënten van Noomen zich verzekerd van de 50 jaar vertrouwen en ervaring die Noomen hun biedt. Deskundigheid en specialisme, de juiste basis voor de afgelopen 50 jaar, uitstekende ingrediënten voor de komende 50 jaar. Noomen gaat de tweede halve eeuw met vertrouwen, optimisme en enthousiasme tegemoet. Want Noomen is pas 50 jaar jong! Op 17 december is het zover. Dan verhuist Assurantiekantoor Noomen naar het kantorencomplex^ „Sleutelveste", Stationsweg 28, in het hartje van de bruisende*! sleutelstad Leiden. En de burgemeester van leiden, Mr. C L. Goekoop verricht op 20 dec.1985 (14.30uur) de officiële opening. Dan beschikt uw assurantiekantoor over een gloednieuw onderkomen. Modern, efficiënt en makkelijk bereikbaar. Voor iedereen! Noomen heeft heel wat in huis! Al 50 jaar lang. Experts op het gebied van verzekeringen en pensioenen, de beste adviseurs op het gebied van hypotheken. En de vertrouwde persoonlijke service Dit alles heeft Assurantiekantoor Noomen in huisVoor u! Geen wonder dat Noomen niet alleen een van de grootste maar ook een van de beste verzekerings- en hypotheek bemiddelaars van de regio is. Behalve vertrouwen, expertise, enthousiasme en optimale efficiëntie door volledige automatisering, heeft Noomen méér! Ter gelegenheid van deze mijlpaal introduceert Noomen met trots haar nieuwe „huisstijl"! Zeer toepasselijk zijn de beide sleutels in de naam Noomen, als symbool voor het nieuwe kantoor „Sleutelveste", en als symbool van de Sleutelstad Leiden. Sleutels, als symbool van zekerheid. Onze zekerheid, uw zekerheid! Zo'n grandioos jubileum laat Noomen niet ongemerkt voorbijgaan. En als dat jubileum dan tevens samenvalt met het betrekken van een nieuwe huisvesting en de introductie van de nieuwe huisstijl, dan is er heel wat te vieren. Daarom doet Noomen méér. Véél meer! Om te beginnen zal de buigemeester, als openingshandeling, namens Noomen een „studiebeurs-polis" aanbieden aan een jongetje en een meisje, die op of omstreeks het tijdstip van de officiële opening binnen het telefoondistrict Leiden worden geboren. I/MEN Algemeen Assurantiekantoor Noomen BV, Sleutelveste, Stationsweg 28,2312 AV Leiden Postbus 262,2300 AG Leiden, Telefoon 071-142841 Alle cliënten van Noomen ontvingen een fleurige verrassing. Drie zakjes zaden, met kiemgarantie Want met Noomen gaat u altijd op zeker! De jubilaris zet de bloemetjes buiten, met garantie voor de toekomst. Als cliënt van Noomen bent u op z'n minst één jaar lang fleurig en kleurig verzekerd. Dankzij de kiemgarantie Weer zo'n „sleutel tot zekerheid". Aan die fleurige verrassing zit ook nog een leuke uitdaging vast: wie kweekt de hoogste reuzen-zonnebloem? Noomen stelt daarvoor 3 zonnige prijzen beschikbaar. Ook voor nieuwe klanten ligt er bij onze receptie een zakje zonnebloemzaad klaar, natuurlijk zolang de voorraad strekt. De spelregels? Heel eenvoudig! U belt ons in de week van 25 t/m 29 augustus 1986 op als u denkt in aanmerking te' komen voor een van de drie prijzen, De uiterst nauwkeurige meting door de jury volgt in de week daarop En, de prijswinnaars worden via de krant bekend gemaakt! Noomen wenst al haar relaties bijzonder fijne feestdagen en een voorspoedig en zeker 1986! Noomen biedt u ook in het nieuwe pand .Sleutelveste" aan de Stationsweg in Leiden sleutels tot zekerheid: - zekerheid van 50 jaar ervaring; - zekerheid Van persoonlijke service; - zekerheid van deskundige adviezen; - zekerheid van verzekeringen op maat; - zekerheid van pensioenen op maat; - zekerheid van hypotheekadvies op maat; - zekerheid van een stralende zonnebloem in 1986. Noomen, het sleutelwoord voor een verzekerde toekomst! 3

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 6