Z HAZIS chef hulpverlening VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKi 071-144941 VAKATURES Twijnstra Gudde nv management consultants ELFRINGS ADMINISTRATEUR maatschappelijk werker (m/v) 20 uur per week "V sancta maria uize roenhoven 2 .ui ,ime BEJAARDENVERZORGENDEN 1 par,me BEJAARDENVERZORGENDE Stichting Haags Ziekenhuis Informatie Systeem (HAZIS), applicatiebeheerder (m/v) leerling-operator (m/v) A. JONGERENWERKER M/V B. WERKSTER T.B.V. TURKSE EN MAROKKAANSE MEIDEN Twijnstra Gudde nv zoekt voor ,4m sEuroCross te NOORDWUK Algemene informatie EuroCross BV maakt deel uit van Zilveren Kruis VGCN Verzekerin gen te Noordwijk, de grootste ziektekostenverzekeraar van Neder land. De alarmcentrale EuroCross verzorgt internationale hulpver lening (wereldwijd) aan verzekerden van aangesloten verzeke ringsmaatschappijen en ziekenfondsen (meer dan 4 miljoen verze kerden in binnen- en buitenland). Kenmerkend voor EuroCross is dat serviceverlening optimaal dient te zijn binnen het kader dat gevormd wordt door verzekeringsvor- men en -voorwaarden. EuroCross is een jonge organisatie met 30 medewerkers. De bijzonder goede relatie met specifieke organisaties in het buitenland maakt de verwachting gerechtvaar digd dat de groei voor EuroCross snel zal verlopen. Functie-informatie De Chef Hulpverlening valt direct onder de leiding van EuroCross en is met name verantwoordelijk voor de organisatie en uitvoering van de hulpverlening. De centrale wordt dag en nacht bemand. Een hulpverleningsteam is stand-by. Hulpverleningsvragen betreffen onder meer: medische urgentie verzekeringsvoorwaarden evacuatiemogelijkheden hulpverlening ter plaatse organisatie van transport (hulpverleningsteam, verzekerden en hun bezittingen). Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan Twijnstra Gudde nv, management consultants, Fkjstbus 271, 7400 AG Deventer, t.a.v. drs. A.W.M. van de Wiel, die desgewenst nadere informatie kan verstrekken, telefoon (05700) 10833. Bij diens afwezigheid zal het secretariaat van de afdeling Management Voorziening voor contact en/of informatie zorg dragen. Vertrouwelijke behandeling wordt uiteraard gegarandeerd. In korte tijd dient beslist te worden in welke mate hulp nodig is en welke urgentie daaraan gegeven moet worden. De functie brengt externe contacten met zich mee (hulpvragers, ziekenvervoerders, transportondernemingen). Functie-eisen Om de functie succesvol te kunnen uitoefenen, is het wenselijk te beschikken over een praktische/zakelijke inslag. Vdn belang is dat de functionaris ook onder druk kan blijven functioneren. Overige te hanteren functie-eisen zijn: leiding kunnen geven beheersing moderne talen doortastend zijn kunnen organiseren zelfstandigheid ervaring op het hulpverléningsgebied is een pré leeftijd ca. 35 jaar. De dag en nacht bereikbaarheid van de alarmcentrale brengt met zich mee dat de gezochte functionaris wisselend met de leiding van EuroCross, ook 's avonds en in de weekends, belast zal zijn. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. de raad voor de zending der nederlandse hervormde kerk Op het Zendingsbureau hebben wij plaats voor een medewerker m/v op de adresseerafdeling. Deze afdeling is onderdeel van het geheel van expeditie, postkamer en reproductie afdeling. Het werk omvat: - het bijhouden van alle adressenbestanden van het Zendingsbureau en het invoeren van adreswijzigingen daarin; - het adresseren van de poststukken voor massa verzending; - in 1986 zullen de adressen in een computer worden ingebracht; de nieuwe medewerker moet daarbij helpen onder leiding van het hoofd van de afdeling. Gevraagd wordt: - MAVO of HAVO-diploma; - systematisch kunnen denken; - leeftijd 18-24 jaar; liefst geen militaire dienst meer; - uit kerkelijke kring afkomstig. Salariëring overeenkomstig leeftijd, opleiding en ervaring volgens de kerkelijke salarisregeling. Voor telefonische inlichtingen: 071 177900, toestel 707. Sollicitaties met persoonsgegevens vóór 25 december 1985 te richten aan: de secretaris voor bureau- en personeelszaken Zendingsbureau t.a.v de heer P. de Goeijer. Postbus 12,2340 AA Oegstgeest. BOUWMATERIALEN levert bouwmaterialen, tegels, keukens en sanitair en voert tegelzetwerk uit in nieuwbouw-, verbouw- en renovatieprojecten. Het bedrijf is gevestigd te 's-Gra- venhage. In opdracht van de direktie zoeken wij een m/v Betrokkene rapporteert rechtstreeks aan de direktie en geeft zelf leiding aan twee administratieve medewerksters. Hij verzorgt en is verantwoordelijk voor de totale finan ciële administratie die grotendeels is geautomatiseerd. Tevens zal hij vorm moeten kun nen geven aan de verdere automatisering van de bestaande administratieve procedu res binnen de organisatie (o.m. verkoop, inkoop en magazijn) tot een geïntegreerd geheel. Voor deze zelfstandige functie gaan onze gedachten uit naar kandidaten op M.B.A./S.P.D.-niveau. Overige functie-eisen: ervaring met hét zelfstandig voeren van een administratie kennis van en ervaring met administratieve automatisering vaardigheid in de Engelse en Duitse taal leeftijd 25-30 jaar. U wordt verzocht uw sollicitatiebrief (bij voorkeur getypt) met volledige vermelding van opleiding en ervaring zo spoedig mogelijk te zenden aan Drs. F.E. Nelwan op onder staand adres. Zij die voor een kennismaking worden uitgenodigd, ontvangen van te voren nadere gegevens over werk en werkgever. psychologisch instituut hof b.v. frankenslag 158.2582 HX 's-gravenhage Ter.- behoeve van de vervolg- en een verblijfsafdeling van paviljoen De Boekhorst ontstaat wegens zwangerschapsverlof per 10 januari 1986 een vakature voor drie maanden van een: Taken: - onderzoek en rapportage van maatschappelijke gegevens, met bijzondere aandacht voor financiën, woon- en werksituatie. - bemiddelen voor, adviseren en verwijzen van patiënten in verband met vragen van materiële en soms immateriële aard. - contacten onderhouden met beschermende woonvormen. Wij zoeken kandidaten met: - middelbare schoolopleiding - het diploma Sociale Academie, richting maatschappelijk werk, of bijna afgestudeerd. - de leeftijd minimaal 25 jaar. - bij voorkeur ervaring in de (klinische) psychiatrie en samenwerken in een multidisciplinair teamverband. Mevrouw M. Edelaar-Tack of mevrouw W. Stigter-Diedenks zullen u graag informatie verstrekken, telefoon. 02523-79568. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer J A. Swaalf, hoofd dienst personeels zaken. psychiatrisch ziekenhuis Langevelderlaan 1 2204 BA Noordwijk (Z.H.) Tel 02523-79579 stichting stichting tot verzorging en huisvesting van bejaarden op prof. -chr. grondslag met een huisvesting van 105 bejaarden en het beheer over 190 woningen VRAAGT: (werktijd 07.30-12.30 uur/5 dgn. p. week) en 1 full-time afdelingshulp 2 part-time afdelingshulpen (werktijd 07.30-12.30 uur/5 dgn. p. week) Voor alle genoemde functies geldt dat men ook avond- en/of weekenddienst heeft. Salaris volgens C.A.O. der Bejaardentehuizen Sollicitaties, kunnen zowel schriftelijk als telefonisch, richten tot de Directie. Witte Rozenstraat 21. 2311 XS Leiden - tel. 120745. Postbus 432,2501 CK Den Haag Drie Haagse ziekenhuizen (Bronovo-Nebo, Rode Krais en Westeinde) en het Amsterdamse Onze Lieve Vrouwe Gasthuis, die samenwerken op automatiseringsgebied, voeren thans het in het Academisch Ziekenhuis te Leiden met overheidssubsidie ontwikkelde Ziekenhuis Informatie Systeem (ZIS) in. Zij werken hiertoe samen binnen de Stichting Haags Ziekenhuis Informatie Systeem (HAZIS). Binnen het ZIS is reeds een groot aantal systeemdelen gerealiseerd, terwijl verdere ontwikkelingen nog gaande zijn. De applicaties hebben betrekking op vrijwel alle facetten van het ziekenhuisgebeuren. Het systeem, waarbinnen meer dan 350 terminals kunnen functioneren, maakt gebruik van dubbel uit gevoerde minicomputerapparatuur (PDP 11/70 met een externe schijvencapaciteit van meer dan 700 Mbytes), welke is ondergebracht in het computercentrum van het Westeinde Ziekenhuis. Wegens uitbreiding der werkzaamheden zoeken wij contact met een die ter ondersteuning van het implementatieteam samen met een collega zorg zal moeten dragen voor het algemeen beheer en het onderhoud van de applicatieprogrammatuur. Hij/zij zal voorts worden belast met de begeleiding van de gebruikers van reeds ingevoerde systeemdelen. Gedacht wordt voor deze functie naast de capaciteit om zelfstandig te functioneren, aan HEAO of een middelbare opleiding, aangevuld met automatiseringservaring. Ervaring in de gezondheids zorg strekt tot aanbeveling. die binnen het productieteam zal worden opgeleid voor het bedrijfs klaar maken en houden van de computersystemen en het uitvoeren van de dagelijkse activiteiten ten behoeve van de gegevensverwerking. Hij assisteert bij het testen van nieuwe programmatuur en apparatuur Hij onderhoudt contacten met de gebruikers in de samenwerkende ziekenhuizen. Hij dient fouten en storingen in de verwerking te signaleren en adequaat actie te ondernemen. Tevens behoort tot de dagelijkse werkzaamheden preventief onderhoud, het administratief beheer en de distributie van de computeruitvoer. Gedacht wordt voor deze functie aan MTS-elektronica of een soort gelijke vaktechnische opleiding. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer A. Schaap, projectcoördinator HAZIS. tel. 070-88 93 93, toestel 2S72 of bij de afdeling Personeelszaken van het Westeinde Ziekenhuis, telefoon 070-88 93 93. Schriftelijke sollicitaties kunt Urichten aan de afdeling Personeelszaken, Lijnbaan 32,2512 VA Den Haag. Stichting de Zevensprong, gevestigd in buurthuis 't Spoortje, Bernhardkade 40, 2316 RX Leiden. heeft in het kader van het achterstandsgebiedenbeleid subsidie gekregen om extra aandacht te besteden aan de situatie van tieners-jongeren (12-21 jaar) in de wijk en aan de situatie van de buitenlandse meisjes. Van deze subsidie kunnen gedurende 2 jaren 2 part-time functionarissen voor 20 uren per week worden aangesteld volgens functiecode CIIB De Zevensprong roept sollicitanten op voor de functie van Taken: - in samenwerking met andere aanwezige beroepskrachten contacten leggen met jongeren in de wijk om meer inzicht te krijgen in de specifieke problematieken van deze jongeren - vanuit de positie van deze jongeren samen met hen werken aan bewuste motive ring en behartiging van belangen - in samenwerking met andere werkvormen (b.v. onderwijsvoorrangsbeleid) opzet ten van specifieke programma's voor jongeren gericht op positieverbetering van deze jongeren - meewerken aan anti-discriminatie projecten - deelnemen aan interne overlegvormen om de bovengenoemde werkzaamheden te integreren in het totale programma van het buurthuis of voortzetting na beëindiging Vereisten: - afgeronde beroepsopleiding - ervaring op dit gebied - in teamverband kunnen werken. taken: - organiseren van contact- en ontmoetingsbijeenkomsten - opzetten/uitvoeren van vormende en educatieve activiteiten - stimuleren van nieuwe initiatieven - belangenbehartiging van de groep - werken naar verzelfstandiging van de groep Een groep Marokkaanse en Turkse meiden bezoekt al ruim een jaar hel Het laatste jaar is de groep begeleid door een WVM kracht. Voorwaarden: - ruime ervaring met de doelgroep - opleiding op HBO-niveau - bereidheid om in avonden en weekenden te werken - alleen vrouwen kunnen solliciteren, gezien de aard van de doelgroep Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het bestuur van de Zevensprong. Informatie te verkrijgen bij Martin v.d. Velden, tel. 071-220866 of bij Mien Ktut ters, tel. 071-210649.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 17