st] VERTEGENWOORDIGER L.LA.M. <B> FORBO-KROMMENIE BV Enkele gemotiveerde jonge mensen voor de opleiding tot a-verpleegkundige St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp JDCX OOO VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKi ELKE ZATERDAG 071-144941 VAKATURES bejaarden- verzorgende m/v verpleegkundigen m/v 100% h sancta maria A) Mercedes-Benz leraar/lerares UU brema-air bv hulpmedewerk(ers)sters ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN secretaresse m/v ivjlf Sluit 2 dagen vóór verschijnen (donderdagmiddag 15.30 uur) t.-W 1 Forbo-Krommenie, Nederlands grootste fabrikant van vloerbedekking, w.o. Krommenie® Linoleum en Novilon® verend Vinyl, vraagt voor haar afdeling verkoop buitendienst konsumenten een M.B.O.-er als voor een rayon in de randstad. De funktie In deze zelfstandige en dynamische funktie spelen zich de verkoopbevorderende aktiviteiten af van alle Forbo-Krommenie produkten door het geven van presentaties en voorlichting over de eigenschappen en toepassingsmogelijkheden ervan aan detaillisten. Bij de introduktie van nieuwe produkten wordt de detaillist geadviseerd over de eigenschappen en de promotie van het produkt, alsmede het plaatsen van reklamemateriaal. Er wordt informatie gegeven over prijzen en leverings- kondities, en zonodig offerte uitgebracht. Bij het noteren van orders horen advisering betref fende leveringsmogelijkheden, ordergrootte en produktverdeling. Het aanboren van nieuwe relaties en het verhogen van de goodwill liggen in het verlengde van deze funktie, evenals het op andere wijze naar buiten brengen van de produkten, bijv. via kleine akties in de regio. De funktievervuller Uw leeftijd ligt tussen de 25 en 35 jaar. Na het afronden van een middelbare beroepsopleiding, bij voorkeur M.T.S.-Bouwkunde, hebt u als kommercieel ingestelde persoon enige jaren ervaring opgedaan in een soortgelijke funktie. U heeft hoogwaardige pro dukten verkocht en daarbij hebt u een goede relatie weten op te bouwen met uw klanten. Deze wist u in stand te houden door een aktieve service- en klant gerichte instelling, welke zich tevens uitte in de vorm van probleemoplossend vermogen. Daarnaast kunt u bogen op goed ontwikkelde kontaktuele eigenschap pen en vaardigheden. Ook naar de medewerkers van de binnendiensten toe kunt u goede funktionele kon takten onderhouden voor ondersteunende adviezen, overleg en ordernotering. Voeling houden met en inzicht verwerven in de markt van betreffende regio kunt u bovendien. De arbeidsvoorwaarden Het salaris is overeenkomstig het niveau van deze funktie, de verlangde eisen t.a.v. opleiding en ervaring, en de persoonlijkheid. Het bestaat uit 12x een maandsalaris, aangevuld met een maand vakantiegeld en een maand gratifikatie. Een verplichte, maar goede pensioenregeling en een gunstige studiekostenregeling maken deel uit van een aantrekkelijk arbeidsvoorwaardenpakket. Een lease auto wordt ter beschikking gesteld. De selektieprocedure Natuurlijk kunnen ook vrouwen reflekteren. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Het spreekt vanzelf, dat u het rapport kunt bespreken en beslissen of er wordt gerapporteerd. De sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie zien wij gaarne tegemoet. Deze kunt u richten aan: Forbo-Krommenie B.V. Postbus 13, 1550 AA Krommenie, t.a.v. de heer C. Nunnink, afdeling Personeel Organisatie. Linoleum en Krommenie horen bij elkaar als polders bij Nederland. Dus als we u vertellen dat Forbo-Krommenie B V. ontstaan is nadat Linoleum Krommenie toetrad tot de internationale Forbo-Groep. dan weet u waarmee u te maken hebt. Inderdaad: de fabrikant van de wereldwijd bekende en gewaardeerde produkten als Novilonverend vinyl en KrommenieLinoleum, waaronder Marmoleumen Linoflextegels. Grootste Linoleumproducent en grootste expor teur van elastische vloerbedekkingen ter wereld (verkoop in 85 landen). Dus vol vertrouwen in de toekomst. Steeds bezig met nieuwe ontwikkelingen. Werkend met ca. 700 mensen en in de sfeer waarin nog iels van die "Zaanse" gemoedelijkheid behouden bleef. Katholieke Stichting Huize st*bernardus verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim, tel. (02522) 19004 Het bejaardenverzorgingstehuis, met 85 be woners, vraagt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een full-time Funktie-eisen: diploma bejaardenverzorgende; goede kontaktuele eigenschappen; bereidheid om onregelmatige diensten te verrichten. Geboden wordt: werken in een goede werksfeer; uitstekende arbeidsvoorwaarden, die zijn geregeld in de GAO-Ziekenhuis- wezen. Inlichtingen kunnen worden gevraagd bij: mevrouw H. de Bruin, direktrlce ver zorgingstehuis, aan wie ook de schriftelijke sollicitaties gericht kunnen worden. Sancla Maria te Noordwijk is een psychiatrisch ziekenhuis mei 635 patiëntenplaatsen, verdeeld over drie aandachtsgebieden, psychiatrie, psycho-geriatrie en zwakzinnigenzorg. De behandeling en verpleging van patiënten vind! plaats in een aantal pavilioenen, ruim gesitueerd op hel ziekenhuislerrein. Binnen ons paviljoen Bernardette ontstaan 2 vakatures voor Eén vakature bevindt zich op unit B en de andere op unit D. Unit B is een afdeling waar 11 mannen en 7 vrouwen langdurig verblijven. De gemiddelde leeftijd is 38 jaar, zodat gesproken kan worden van een aktieve groep. Unit O is een afdeling met 18 plaatsen voor voortgezette behandeling, waarbinnen resocialisatie plaatsvindt. De behandelingen vinden zo veel mogelijk plaats middels sociotherapeutische en direktieve werkvormen. Verdere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door het paviljoenshoofd, de heer N. Stet, toestel 746 (810-35). Uw schriftelijke sollicitaties worden gaarne tegemoet gezien door de dienst Personeels zaken. psychiatrisch ziekenhuis Langevelderlaan 1 2204 BA Noordwijk (Z.H.) Tel. 02523-79579 B.V. L.I.A.M. Mercedes-Benz dealer voor kuststreek, bollenstreek en Rijnstreek gespecialiseerd in totale personen- en bedrijfswagenservice, vraagt voor haar vestiging te Leiden een le SCHADEMONTEUR In onze moderne schadewerkplaatsen werken zeven schademonteurs. Zij doen alle voorkomende schade- reparaties aan personen- en bedrijfswagens. Wij kun nen u een goede baan in het vooruitzicht stellen in een prettige werksfeer en met fijne collega's. Tevens bieden wij een goede beloning en diverse emo lumenten. Nadere inlichtingen over deze vacature kunt u verkrij gen bij de heer J. de Bruyckère, tel. 071-76 93 03. Voor onze bedrijfswagenwerkplaats te Leiden vragen wij tevens le OF 2e MONTEURS BEDRIJFSWAGENS en een DOORSMEERDER/ ONDERHOUDSMONTEUR Van gegadigden voor deze functies vragen wij in eerste instantie enthousiasme en inzet, terwijl ervaring op het gebied van bedrijfswagens beslist vereist is. Voor de functie van doorsmeerder/onderhoudsmonteur kunnen ook zij die hierin geen ervaring, maar op andere wijze met bedrijfswagens gewerkt hebben, solliciteren. Nadere informatie over deze vacatures verkrijgt u bij de heer E. Coster, tel. 071 - 76 93 03. Eventuele schriftelijke reacties gelieve u te richten aan Directie B.V. L.I.A.M., postbus 25, 2300 AA LEIDEN. Voor de opleiding tot A-verpleeg kundige welke in maart 1986 zal starten kunnen nog enkele leer lingen worden geplaatst. Deze opleiding van totaal Vh jaar be staat uit een introductie-periode (alleen volgen van theorielessen) van 3 maanden en een praktijk/ leerperiode van 3 jaar en 3 maan den. De introductie-periode wordt afgesloten met een examen. Bij de start van de praktijk/leerperio de wordt een contract aange gaan voor onbepaalde tijd. Dit houdt in dat na diplomering een vaste betrekking zal worden aan geboden. De theorielessen wor den gegeven in de Centrale School Nieuweroord te Leiden. Eisen: - Bij aanstelling moet je ten minste 17 jaar en 7 maanden zijn; -aan vooropleiding wordt ge vraagd: minimaal MAVO IV op D-niveau met een gemiddeld examencijfer 7 en tenminste 1 exact vak in het pakket of ge lijkwaardige opleiding; - goede motivatie voor het be roep. Geboden: - Een boeiende afwisselende pe riode van leren en werken; - het salaris, na 3 maanden in troductie-periode voor het 1e jaar bedraagt f 1.232, - indien gewenst huisvesting in de personeelsflat; - toepassing van de CAQ-Zie- kenhuiswezen. Belangstelling: -Voor belangstellenden wordt in een ontspannen sfeer bij een kopje koffie een informa tie-bijeenkomst georganiseerd, waar je alles verteld zat wor den over de opleiding en de ar beidsvoorwaarden. - Bel je naam en adres even door aan de Dienst Perso neelszaken. Je krijgt dan wat nadere informatie en een pro gramma toegestuurd. Tel. 071- 899250, toestel 529. - Wil je al meteen solliciteren schrijf dan een brief aan de Dienst Personeelszaken onder vermelding van nr: 64/85. CimAn VtOlft OOCfl AA „1,1I Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Aan de Louise de Coligny-scholengemeen- schap voor Atheneum, H.A.V.O. en M.A.V.O., Kagerstraat 7 te Leiden, wordt zo spoedig mogelijk gevraagd een Wiskunde 16 vacature-uren 1e en 2e (géén ziektevervanging) Frans 8 vacature-uren Een aantal wiskunde-uren zal aan het begin van het volgend schooljaar hoogstwaarschijnlijk opnieuw beschikbaar zijn. Ook zij die nog studeren voor een wiskunde-be - voegdheid worden uitdrukkelijk verzocht te sollici teren. Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer A.H. de Zoete, tel. 071 - 15 41 21 (school) en 020 - 64 41 35 (thuis). Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies als deze getalsmatig ondervertegenwoor digd zijn genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer OND 863 binnen een week na verschij nen van dit blad te zenden aan de Directie Onderwijs van de ge meente, postbus 9100, 2300 PC Leiden. fabrikage van luchttechnische installaties" Brema-Air BV is in Nederland een vooraanstaand bedrijf in het produceren, monteren en bedrijfsklaar opleveren van luchttechnische installaties in de utiliteitsbouw en de industrie. Brema-Air BV heeft vestigingen in Leiden, Maastricht en Groningen. In Maastricht vindt de produk- tie van luchtkanalen plaats. Een nieuwe aktiviteit van J Brema-Air is het produceren van luchttechnische kom- ponenten. De omzet is stijgende en voor goede, gemoti- J veerde mensen is er altijd plaats. Voor onze vestiging in Leiden vragen wij: TFKFNAAR^ LUCHTKANAALSYSTEMEN Tot de werkzaamheden behoort het maken van produk- tie- en montagetekeningen, voornamelijk t.b.v. utiliteits- B bouw. Opleiding MTS-niveau. Ervaring is wenselijk. g LUCHTKANALENMONTEURS Voor het installeren en monteren van onze luchtkanalen J vragen wij ervaren luchtkanalenmonteurs. MONTAGELEIDERS De montageleider dient adequaat en efficient leiding te geven bij het installeren van luchtkanalen; voornamelijk 5 in de utiliteitsbouw. Hij beschikt over een praktische er- J varing en goede kontaktuele eigenschappen. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Centrale Administratie Brema-Air B. V. m Postbus 3177 2301 DD LEIDEN T.a.v. Dhr. M. W. M. Beerens Leiden, Mede i.v.m. onze nieuwbouw aan de Haarlemmerstraat zoeken wij kontakt met enkele jeugdige voor diverse verkoopafdelingen. Kontrakten tot 12 uur p/wk, waarbij in ieder geval de zaterdagen. Alléén schriftelijke sollicitaties aan de bedr.l., Post bus 11199, 2301 ED Lelden. Afdeling Haematologie Bij deze afdeling wordt voor de chef de clinique en policlinique gevraagd een (Haematologie en Haemostase) vac.nr. 360.V.10.49.LD Taak: - bijhouden van de agenda; - verzorgen van de correspondentie in het Nederlands, Engels en Duits; - verzorgen van publicaties in het Nederlands, Engels en Duits; - organiseren van vergaderingen; - bijhouden van de afdelingsarchieven. Vereist: - HAVO/VWO-opleiding aangevuld met een secretaresse-opleiding; - goede contactuele eigenschappen; - goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift; - bekendheid met het gebruik van een tekstverwerker; - zelfstandig kunnen werken. De werkzaamheden worden verricht binnen het secretariaat Haematologie voor zowel Haematologie- als Haemo stase artsen. Salaris: max. f 2960 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. H.B. van Roon, hoofd Secretariaat (071 -2622 67) of door de heer Dr. R. Willemze (071 - 262271) of door mevr. H.S.M. Gulde- mond-Naeyé, personeelsconsulente (071-262544). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bi) indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de briet het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 22