jonge mensen met HAVO/VWO-diploma B a 8. w ADMINISTRATIEF MEDEWERKER- nutsspaarbank c beginnende assistenten accountant m/v LENS CO Projectleider IR/HTS-B VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKi ELKE ZATERDAG 071-144941 VAKATURES PROVINCIE ZUID-HOLLAND J CT C Intercedent(e) met begrip voor opdrachtgevers, medewerkers en kwaliteit Sluit 2 dagen vóór verschijnen (donderdagmiddag 15.30 uur) Een commerciële loopbaan bij de Nutsspaarbank. De Nutsspaarbank heelt ruim 80 vestigingen in de regio Den Haag/leiden/Zoetermeer, verdeeld over 10 districten. Op het hoofdkantoor in Den Haag en op de vestigingen werken in totaal 650 medewer kers. Als moderne bank voert de Nutsspaarbank een breed dienstenpakket, tot voor kort uitsluitend gericht op de particuliere markt. Als eerste spaarbank in Nederland heelt de Nutsspaarbank goedkeuring gekregen van De Nederlandsche Bank om te starten met zakelijke dienstverlening. De Nutsspaarbank biedt jonge mensen die dit jaar een HAVO/VWO-diploma hebben behaald, kans op een commerciële loopbaan in onze kantorenorga nisatie. Deze startfuncties met gezonde toekomstperspec tieven zijn weggelegd voor jonge mannen en vrouwen die beschikken over commerciële kwali teiten, een dienstverlenende instelling, administra tief inzicht en niet in de laatste plaats de ambitie om verder te leren Wat kun je verwachten? Je begint als balie-assistent of -assistente. Een functie waarin je direct te maken krijgt met veel mensen: klanten, collega's en de kantoorbeheerder (je mentor in de praktijk). Je zorgt voor vlekkeloze transacties, ook in administratief opzicht. Voor dat laatste heb je de beschikking over een terminal. Na verloop van tijd zul je onze cliënten gaan adviseren over al onze produkten en diensten. Daarnaast verwachten wij van je dat je blijft studeren. Zo zul je verschillende Bankcursussen moeten volgen en eventueel op termijn het assurantie B-diploma moeten behalen. De diverse cursussen zijn zowel intern als extern. Het spreekt voor zich, dat wij je opleiding zullen bekostigen. Daarvoor vragen wij dan wel je volledige inzet. Hoe je loopbaan zich verder ontwikkelt, is aan jou. Er zijn mogelijkheden in meer leidinggevende functies in de vestigingen en in meer specialisti sche functies in het district en op het hoofdkantoor. Je salaris en andere arbeidsvoorwaarden. Je begint met een minimum jeugdloon, dat we aanvullen met 8% vakantietoeslag en een 13e maand. Daarnaast bieden we je voordelige spaarrege lingen, minimaal 25 vakantiedagen en voor over een tijdje wellicht een leuke hypotheekregeling en een premievrije pensioenregeling. Bovendien zijn er, als je naar tevredenheid functioneert, in je salaris behoorlijke groeimoge lijkheden. Doe de eerste zet. Als je een veelbelovende start wilt maken in je bankloopbaan, schrijf dan een bondige sollicitatie brief aan de Nutsspaarbank, Jan Hendrikstraat 4, 2512 GL Den Haag, t.a.v. J. Raaijmakers. De provincie Zuid-Holland vraagt een kantonnier (m/v) voor 32 uren per week (vac. nr. 85154) met als standplaats Zoeterwoude De medewerker zal worden belast met het onderhoud van wegverhardingen, ber men, beplantingen en de gladheidbestrijding op provinciale wegen en fietspaden. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt bij aanstelling maximaal f 2.161,68 bruto per maand, terwijl t.z.t. een salaris tot f 2.362,11 bruto per maand bereikbaar is. Desgewenst kunnen nadere inlichtingen worden verstrekt door het hoofd van bovengenoemd district (telefoon 071 - 760400). Sollicitaties met vermelding van het vacaturenummer (op brief en enveloppe) binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad zenden aan het hoofd afdeling personeel en organisatie, Koningskade 1, 2596 AA 's-Gravenhage. D Q_ 0 3 Q_ 0> 0 Randstad is het grootste Nederlandse Uitzendbureau met ruim 100 vestigingen in het hele land. Daarin zijn meer dan 200 gespecialiseerde units ondergebracht. Bedrijven, instellingen en overheid, schakelen Randstad in voor tijdelijk personeel bij o.a. pieken in het werk, vakantie en ziekte van vaste medewerkers. Zij, die om uiteenlopende redenen tijdelijk werk zoeken, kunnen bij Randstad terecht voor banen op kantoor, in de industrie, in de gezondheidzorg, in de horeca, of in de technische sector. De Intercedent(e) heeft vanuit een Randstadvestiging dagelijks contact met zowel bedrijven als uitzendkrachten. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij voor onze vestiging in Leiden, voor de unit industrieel personeel, een Uw taak zal zijn: - het werven, ontvangen, selecteren en testen van uitzendkrachten, - het onderhouden en uitbreiden van onze relatie met bedrijven d.m.v. telefonische en persoonlijke contacten, - het uitzenden van tijdelijk personeel, - het voeren van de daarvoor benodigde administratie. Wat verwachten wij van u: Uw leeftijd ligt tussen de 23 - 26 jaar. U heeft een voltooide VWO-opleiding (diploma), bij voorkeur gevolgd door een hogere beroepsopleiding (b.v. HLS, HTS, HEAO, THW, etc.). Bedrijfservaring heeft u gedurende enkele jaren opgedaan in de commerciële dienstverlening. U bent een vriendelijke en spontane persoonlijkheid en wilt uw enthousiasme en ambitie kwijt in een verantwoordelijke job, waarbij flexibiliteit en creativiteit hand in hand gaan met de zelfstandigheid van de functie waarnaar u op zoek bent. Uw goed ontwikkelde gevoel voor humor loopt in dat opzicht parallel met uw stress bestendigheid. U zoekt een baan die niet alleen een beroep doet op uw uitstekende verbale vermogens, maar tevens een baan waarin u naast uw energie al uw initiatief en inventiviteit kwijt kunt. Uw inlevingsvermogen kunnen wij gebruiken voor de commerciële zijde van deze uitdagende functie. U bent in staat niet alleen over de schouder van uw sollicitant, maar ook over die van uw cliënt mee te kijken. Randstad is tenslotte zo goed als u bent. Als u zeker weet dat deze profielschets op u van toepassing is bieden wij u een functie met persoonlijke ontplooiings mogelijkheden. Naast interne opleidingen bestaat de mogelijkheid tot het volgen van externe opleidingen. Wij bieden u een goed inkomen en verdere emolumenten zoals o.a. een 13e maand, 8,5% vakantie geld en 25 vakantiedagen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor meer informatie kunt u bellen met Liesbeth Mantjes. tel. 023 - 31 92 96. Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een recente pasfoto, kunt u binnen 10 dagen zenden aan Randstad Diensten- groep Nederland b.v., p/a Districtkantoor Randstad Uitzendburëau, t.a.v. de heer PA. Bos, personeelmanager, Gedempte Oude Gracht 71, 2011GM Haarlem de Tombe/Melse co is een maatschap van register accountants met 24 ves tigingen in Nederland. Naast een eigen vestiging in België bestaat een inten sieve samenwerking met een groot aantal accoun tantskantoren in de wereld. De werkzaamheden worden ondersteund door een adviesgroep organisatie en automatisering. In kantoorverband wordt samengewerkt met Melse co, belastingadviseurs. Er bestaat behoefte aan voor ons kantoor Leiden. Zij zullen worden ingescha- keld.bij de uitvoering van gevarieerde en interessante werkzaamheden voor onze kliënten. Ruime ontplooiingsmoge lijkheden zijn aanwezig voor aktieve jonge mensen, leeftijd 18-21 jaar, met een basisopleiding op VWO-, of HEAO-niveau. Hun studiezin wordt onder steund door een kontinu kursusporgramma binnen onze organisatie. Geboden wordt een goed salaris, uitstekende sekun- daire arbeidsvoorwaarden en een studiekostenver goeding. Wij zien uw schriftelijke sollicitatie gaarne tegemoet aan ons kantooradres: Zoeterwoudsesingel 62, 2313 EK Leiden, t.a.v. de heer A. de Jong, RA. deTombe/Melse co accountants 24 vestigingen in Nederland in internationaal velband werkzaam onder de naam Grant Thornton Nederland Gevraagd voor spoedige indiensttreding: assistent ADMINISTRATIE en verkoop mnl. Wij zoeken een representatieve jongeman van ca 21-23 jaar met Havo of ge lijkwaardige opleiding, studerend of in het bezit van het praktijkdiploma boekhouden, typevaardigheid en goede contactuele eigenschappen. Geboden wordt een werkkring met afwisselend en verantwoordelijk werk. Sollicitaties schriftelijk te richten aan: MEUBELTOONZALEN Nieuwe Rijn 39-2312 JG Leiden-071-133914 SCH00LARTSENDIENST "KRING KATWIJK'' vraagt op korte termijn een SCHOOLARTSASSISTENTE voor 16 uur per week voor het werkgebied Katwijk a.d. Rijn en Zoeterwoude. Vereist is het diploma doktersassistente. Tevens dient men over administratieve ervaring te beschikken. Het salaris is volgens rijksregeling. De bij de gemeente Katwijk gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen kunnen binnen 10 dagen worden gezonden aan: secretariaat Schoolartsendienst "Kring Katwijk", Postbus 589, 2220 AN KATWIJK Z.H. Onze cliënt is een middelgroot, regionaal opererend bouwbedrijf in het centrum van Zuid-Holland. Zij legt zich toe op een grote diversiteit aan projec ten: nieuwbouw, projectontwikkeling, monumentenzorg en renovatie in de burger- bouw en de utiliteitssector. Door een planmatige aanpak, kwaliteit en een actieve aquisitie is het bedrijf, ook in de moeilijke jaren, steeds gegroeid. Om deze groei te continueren zoeken wijkandidaten(m/v) voorde functie van De baan: U krijgt de verantwoordelijkheid voor meerdere projecten van uiteenlopende grootte die U vanaf de voorcalculatie tot en met de oplevering begeleidt. - U verzorgt daartoe de werkvoor bereiding en planning (mensen en materieel), begeleidt de uitvoerders, bezoekt bouwvergaderingen en onder houdt contacten met leveran ciers voor de project-inkoop. - NadeinwerkperiodekanUw werk uitgebreid worden met een stuk acquisitie U neemt deel aan de stafvergaderingen en rappor teert na Uw inwerkperiode, aan de directie. U heeft: - Inventieve, kwaliteitsbewuste instelling. - Leeftijd omstreeks 31 jaar. - Opleidingsniveau Ir/HTS-B. - Ervaring met calculatie en bouwplaatsbegeleiding. U krijgt: - Stijgende verantwoordelijkhe den afhankelijk van Uw resul taten. - Een goed salaris. - Moderne secundaire arbeids voorwaarden. - Een afwisselende en zelfstandi ge functie. Bent U toe aan een volgende stap in Uw carrière? Schrijft U dan een brief met c. v. onder ref.nr. 36.2068 aan Mercuri Urval Holland B. V. Westblaak 136, 3012 KM Rotterdam. O f Olivetti Nederland B.V. is een dochteronderneming van Europa's grootste producent op het gebied van personal computers, wordprocessors, minicomputers, terminals, businesscomputers, schrijf-, reken- en kopieermachines, etc. De totale omzet in 1984 bedroeg 8,2 miljard gulden. Voor onze afdeling Financiën Administratie zoeken wij op korte termijn een T.b.v. de Goederen- administratie Functie-inhoud: - het toewijzen van voorraad voor afleveringen - het middels de computer verwerken van aflever- opdrachten - het beheren van het order bestand - het verzorgen van de facturering - het verstrekken van informatie betreffende de voorraad. Functie-eisen: - opleiding HAVO/MEAO - enige jaren ervaring in de bovengenoemde werkzaam heden - kennis van de Engelse taal - interesse in automatisering - leeftijd 25 - 35 jaar. Geschikte kandidaten bieden wij een boeiende werkkring in een zich snel ontwikkelende en groeiende organisatie. Nadere inlichtingen over deze functie kunt u verkrijgen bij mevrouw R.C.M. Corneth- van der Beek, telefoon (071 >319611, aan wie u eveneens uw sollicitatiebrief kunt richten. Olivetti Nederland B.V. afd. Personeelszaken, Verbeekstraat 19-21, 2332 CA Leiden. TRENDSETTERS IN AUTOMATISERING

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 18