SINT-NICOLAAS ADVERTENT! PRIJSVRAAG DIT ZIJN DE PRIJSWINNAARS VAN DE EERSTE RONDE 23 30 Vandaag starten wij met de tweede ronde van onze PRIJSVRAAG FORMULIER Dé prijsvraag voor het hele gezin. Een geweldig prijzenpakket. Doe mee en win! zaterdag november zaterdag november PRIJZENPAKKET Op 5 december worden alle inzendingen bij elkaar gedaan. Dan wordt hieruit de winnaar van de hoofdprijs getrokken. Als u dus alle drie de ronden meespeelt, dan heeft u 3 kansen op de HOOFDPRIJS Een volledig verzorgde, 5 daagse luxe-reis naar Parijs voor 2 personen. Verder zijn er natuurlijk elke week de RONDE PRIJZEN 1 e prijs: voor het hele gezin een week lang de beschikking over zo n fantastische bungalow in een van de Vendorama bungalowparken 2e prijs: voor het hele gezin een lang weekend de beschikking over zo'n fantastische bungalow in een van de Vendorama bungalowparken 3e prijs: een diner-cheque t.w.v. 150,- 4e prijs: een kado-cheque t.w.v. 100,- 5e prijs: een kado-cheque t.w.v. f 50,- EN VERDER: Honderden andere leuke prijzen die door de winkeliers beschikbaar zijn gesteld. U vindt elke week een overzicht op de pagina hiernaast. Hoe lost u de prijsvraag op? De antwoorden kunt u eenvoudig vinden in dit gezellige lees- en zoekspel dat wij u presenteren in samenwerking met onze adverteerders. ZOEK DE 30 ZINNETJES die u rechts op deze pagina vindt, uit de advertenties die in deze krant staan en vermeld op het invulformulier achter elk regeltje de naam van de adverteerder in wiens advertentie u het zinnetje hebt gevonden. En u weet het: u hoeft niet te zoeken in de rubrieksadvertenties Sleuteltjes, de familieberichten en personeelsadvertenties. Veel succes en let u onder het puzzelen vooral ook op de vele aantrekkelijke aanbiedingen die u in de advertenties tegenkomt. INZENDEN OPLOSSINGEN Wij verwachten weer een enorm aantal inzendingen van onze lezers en lezeressen. Om die stroom van oplossingen tijdig te kunnen verwerken moeten wij als uiterste inzendtermijn stellen WOENSDAG 27 NOVEMBER A.S. Dat wil zeggen in de brievenbus bij het Leidsch Dagblad. Witte Singel 1 Leiden; Vuurbaakplein 11, Katwijk, of Alphens Dagblad, Julianastraat 19, Alphen a.d. Alle inzendingen die daarna nog binnenkomen moeten wij helaas terzijde leggen en dingen dus niet mee naar de prijzen. UITSLAG PRIJSVRAAG Prijswinnaars worden wekelijks bekendgemaakt. De uitslag van deze 2* ronde vindt u in het Leidsch/Alphens Dagblad van zaterdag 30 november. Alle prijswinnaars krijgen bovendien persoonlijk bericht van ons. OVERIGE VOORWAARDEN - per gezin mag maar één oplossing worden ingezonden - duidelijk naam, adres, etc. op het prijsvraagformulier vermelden - als u het prijsvraagformulier persoonlijk bezorgt, dan s.v.p. geen enveloppe gebrui ken - bij toezending per post linksboven op de enveloppe vermelden "Sint 1985". Denk er om voldoende frankering en juiste adressering: Leidsch Dagblad. Postbus 54, 2300 AB Leiden - bij meer goede oplossingen beslist het lot - sluit bij uw oplossing geen advertenties of correspondentie in - personeel van ons bedrijf, alsmede hun gezinsleden zijn van deelname aan deze prijsvraag uitgesloten - over de uitslag en de prijstoekenning kan geen correspondentie worden gevoerd. 2e ronde 1 op een van al het overige 2 voor oma's en voor de 3 geen opwekker van statische 4 als je van elkaar houdt 5 waardoor u ook direkt een 6 hoezen Gitaarkoffers 7 inspraak in de reglementen 8 in winterse momenten 9 staan borg voor uw belangen 10 vingers worden opgedipt 11 en u te helpen met uw 12 IEDERE GEWENSTE MAAT NU 13 of gekleurde uitvoeringen 14 En daarin schuift u straks 115 Nooit meer vuile voeten 16 heeft de allergrootste kollektie 17 uniek luchtventilatiesysteem 18 Handige Aquarium Stofzuiger 19 exclusieve geuren gaan 20 DEALER BRANDER 21 tuner met voorkeuze 22 genietend van elke seconde 23 kom praten - extra veel advies 24 op houten vloeren mogelijk 25 octaniumpen 26 en kiezen van een index 27 GRATIS PAC LOTEN 28 stenen en bronzen beelden 29 h.o.h. 500 gr. 3,75 30 C merk Olympia-Regina Naam Adres Postcode/Plaats ..m/v leeftijdjr. Dit formulier inleveren uiterlijk woensdag 27 november bij Leidsch Dagblad kantoor, Witte Singel 1 te Leiden of Vuur baakplein 11 te Katwijk. Alphens Dagblad kantoor, Juliana straat 19 te Alphen. Of bij toezending per post adresseren: Kantoor Leidsch Dagblad, Postbus 54, 2300 AB Leiden Duidelijk linksboven op de envelop vermelden "Sint 1985" s.v.p. 1e prijs: voor het hele gezin een week lang de beschikking over zo'n lantastische bungalow in een van de Vendorama bungalowparken. Mevr. J. Lincenicz, Leemanstraat 65 Ie Leiden. 2e prijs: voor het hele gezin een lang weekend de beschikking over zo'n fantastische bungalow in een van de Vendorama bungalowparken. Mevr. R. van de Streek, Hooftstraat 217 te Alphen a/d Rijn. 3e prijs: een diner-cheque t.w.v. 150,-. Mevr. N. van der Plas. Hoorneslaan 277 te Katwijk. 4e prijs: een kado-cheque t.w.v. 100,-. Dhr. J. van der Linden, 5 Meilaan 8 te Zoeterwoude 5e prijs: een kado-cheque t.w.v. 50,-. Mevr. M. E. Arends-v.d. Reyden, Formosastraat 42 te Leiden. G. Imanse, Rietstraat 25 te Lisserbroek, 20,- te besteden bij Jan de Nie Zn.. Kort Rapenburg 5-7-9 te Leiden. A. van Leeuwen, Sandllaan 24 te Katwi|k ad Rijn, bij bezoek aan Meijvogel Tegels, Ambachtsweg 5 te Katwijk, 25.- ter vrije besteding. C.D. van Leeuwen, Valkenburgseweg 31 Ie Katwi|k, 10,- ter vrije besteding in de zaak van Woonvisie, Voorstraat 43 te Katwijk M. den Haan, Brouwerstraat 66 te Rijnsburg, 40,- te besteden bij Henny's Rits, Janvossensteeg 60 te Leiden C. Tuininga-Verhaar, Bej. Centrum Ruslenborch kamer 308 Ie Oegstgeest, 25,- te besteden bij Tom Brinks, Haarlemmerstraat 13 te Leiden. J. van Egmond-Hoek, Trompstraat 40 te Rijnsburg, 15,- te besteden bij Gejo Kousenhuis B.V., Haarlemmerstraat 8 te Leiden. Corrie Kulk-Polters, E A. Borgerstraat 55a te Katwijk, 50,- ter vrije besteding bij Plug's woninginrichting, Princestraat 5 te Katwijk. Pieter Jacob Kuyt, Piet Hemlaan 48 te Katwijk aan Zee. 10.- ter vrije besteding bi| Bosplein Elektronica, Boslaan 279 Ie Katwi|k. A. Uit den Boogaard, Veenderdijk 3 te Rijpwetering, 10.- te besteden bij Dier Hobby. Winkelhol 51 Ie Leiderdorp In de eerste ronde van de St. Nicolaas prijs vraag ging de 1e prijs naar Jacqueline Lince- wicz uit de Leemansstraat in Leiden. Jacqeli- ne is 24 jaar en studeert modevormgeving aan de Kunstacademie in Rotterdam. i Toen zij van haar moeder hoorde dat zij een prijs gewonnen had, dacht ze in eerste in stantie dat haar moeder bedoelde dat ze een woning toegewezen had gekregen. Sinds eni- y ge jaren namelijk staat zij als woningzoeken- f de Ingeschreven bij buro huisvesting. Snel bleek echter dat ze op een heel andere ma- nier in de prijzen was gevallen Uit handen van Leidsch Dagblad medewer- ker Harry Mos ontvangt Jacquline, poserend te midden van haar trotse ouders, dele prijs. Ester Elstgeest, Baartmanstraat 18 te Sassenheim, een draagbaar radiootje van Pas Hi-Fi, Pelikaanstraat 25 te Leiden, R. Verhey, Nassaulaan 43 te Rijnsburg, een maxima-minima buitenthermometer van Roosen Optiek, Kort Galgewater t te Leiden. Gerda v. Egmond, Westban 40 te Leimuiden, een insteekboek t.w.v l5,-vandeLeidsePostzegelhandel,Vrouwensteeg3te Leiden. J. Paats. Anna Bi|nskade 59 te Leiden, een stockboek t w.v. 25.- van de Leidse Postzegelbeurs, Jan van Houtkade Ie Leiden L. v. Muijden, Zwaan 52 te Zoeterwoude, een heerlijke rollade van Fa. Borsjes, Haarlemmerstraat 209 te Leiden W.B. Molenkamp, Kruisweg 15 te Valkenburg, een heerlijke banketletter van Banketbakkerij Rood, Haarlemmerstraat 244 te Leiden Rina Gorter, Hoekstraat 31 te Sassenheim, een kamer behang tot een waarde van 200,- van Henny Blikman, Kruisweg 11 te Valkenburg. A. v. Duijn-de Jong, Abeelplein 26 te Katwijk, een mini poster (30x40 cm) van Foto Kruyt, Voorstraat 9 te Katwijk. J.C. de Jong-v. Duyvenbode. Helmbergweg 177 te Katwijk aan Zee. een camera schoonmaakset van Foto Discounts, Zeilmakerstraat 1 te Katwijk. K. Wijnands. Sartonusstraat 24 te Noordwijk. een badlextiel-set van Promix, Zeilmakerstraat 2 te Katwijk. A J J v. Deursen, Eikenlaan 11 te Lisse, een notehouten regulateur van v.d. Zwart B.V., Zeilmakerstraat 1 te Katwijk. J. de Jong-van Es. Jaagpad 26 te Leiderdorp, 50, aan Winkelhot-waardebonnen van winkelcentrum Winkelhol. Winkelhof te Leiderdorp H Stellingerhout, Poelgeestlaan 13 te Koudekerk a d Rijn. 25,- korting op een accu van Groenen Accu's, Nieuwe Rijn 106 te Leiden C. Versteeg. Schutterswei 47 te Katwijk ZH, een 6-delige schroevendraaierset in etui van Autoshop Torro, Zeilmakerstraat 1 te Katwijk aan Zee. M.A. Groenenboom, Irenestraat 13 Ie Warmond, een mooie stropdas naar keuze van Leiropa, Haarlemmerstraat 269 te Leiden. C A. van Moorsel, Oosleinde 17 te Warmond, een videoband van Prince (Purple Rain) van Videotheek Perfect, Nwe. Beestenmarkt 22 te Leiden. L v d Plas. Pollus 2 te Katwijk. 1 nat. gevelvlag met stok en houder van Oudshoorn S Van Egmond. Lageweg 23 te Katwi|k Mevr. Faas. Agaalhlaan 259 te Leiden, een gezichtsbehandeling t.w.v. 40.- van Salon Gonnie, Botermarkt 14 te Leiden. T. van Os, Leidseweg 520 te Voorschoten, een prachtige zaklantaarn van Van der Klauw, Nieuwe Rijn 31 Ie Leiden. H G. Looman, Kievitshot 3 Ie Roelotarendsveen, een revolvertang van Janse Leiden BV, Haarlemmerstraat 123 te Leiden. M J van der Pluym-Verbiest, Richellestraat 2 te Zoeterwoude. een sierkussen tw.v. 30,- van Het Karpettenhuis, Herensingel 10 te Lekten. E. Bonnel. Levendaal 97 te Leiden, een nautisch asbakje t.w v 40.- van 8loem Watersport, Hogewoerd 102-104 te Leiden. M. Guyt, Boekhorststraat 84 te Katwijk, een combiset van Bruynzeel t.w.v. 40,- van Wolfslag Creatif, Botermarkt 12te Leiden. M.C. van Houten-de Vos, Essenrode 2 te Leiden, een Talens aquarelvertset van Towi, Morsstraat 2 te Leiden. A. van Leeuwen, Kampertoelielaan 47 te Oegstgeest, een diskettenbakje t w.v. 27,- van Van den Burgh, Breeslraat 11 te Leiden. Marti|n van der Meer. Prins Bernhardlaan 232 te Katwijk, stripboeken t.w.v. 25,- van Stripwinkel "DumpieNieuwe Rijn 18 te Leiden. M.A. Rietveld, Dekkersgracht 8 Ie Warmond, een turnbox t.w.v. 15,75 van W.P. Hartwijk, Nwe. Beestenmarkt 7 te leiden. Marja Maurils, Boomgaard 12 te Koudekerk a/d Rijn, een Mah Jong spel t.w.v. 39,50 van Paddenburg, Nieuwe Rijn 11 te Leiden. Mevr. Ceuck, Hoofdstraat 196 te Leiderdorp, een diner (2 personen) t.w.v. 75,- van Camino Real, Doelensteeg 8 te Leiden. S. Brink, Nijenrode 16 te Leiderdorp, een aansteker t.w.v. 29,75 van Rokerspaleis Marcella, Korevaarstraat 3 te Leiden. Arianne Buurman, Angelenhorst 3 te Sassenheim, vijftig gulden van de Nutsspaarbank, Doezastraat 35 te Leiden. H.M. Hoogeveen-Does, v. Schagenhof 12 te Ter Aar, een polismap van O.B.M., Pijperhof 34 te Alphen a d Rijn. R. Plasmeijer, Mozartlaan 149 te Hazerswoude, een bloemstuk t.w.v. 25,- van Lekx Bloemen, Hoogewaard 141 te Alphen aan den Rijn L. Timmermans-v/d Ven, Boeier 28 te Oude Wetering, een Vossenhanddoek van Drogisterij Schouten, Winkelhof 43 te Leiderdorp. N. van Haren, Pr. Bernhardlaan 42 te Rijnsburg, David boormaat t.w.v. 14,95 van Ijzerhandel Zwager, Hogewoerd 111 te Leiden. Mevr. Vaneman, Lindenlaan 2 te Lisse, een delicatessenschaal tw.v. f 30,- van Fa. M.L.C. de Geus 8 Zn., Doezastraat 8 te Leiden. Yvonne Vogelenzang, Thorbeckehof 141 te Oegstgeest, 3 Denon cassettes t.w.v. 25,- van The HiFi Studio Number One, Gangetje 14 te Leiden. Dhr. Van Elk, Duindoornstraat 15 Ie Noordwijkerhout, een leren bal van Frans Luyten, Achterweg 22 Ie Katwijk Bik, Hoelstraat 212311PH Leiden, een borduurpakket t.w.v. 45,50 van Stukja, 1 e Groenesteeg 14 te Leiden. L. Wentink-Rijsdijk, v. Beethovenlaan 29 te Hazerswoude Rnd., een paar sokpantoffels naar keuze van Schoenwinkel Brabant, Noordeinde 42 te Leiden. M.V.M. v/d Pouw-Kraan, Hemessenkade 47 te Woubrugge, een dart-bord compleet met darts t.w.v. 60,- van Labrujere, Haarlemmerstraat 25 te Leiden. Corry Duivenvoorde, Kerkstraat 94 te Noordwijkerhout, een badhanddoek van Promenade. Lange Mare 108 te Leiden. Y. van Winkel-van Egmond, Potgieleriaan 55, Hazerswoude Rnd artikelen op postzegelgebied I w.v. 25.- van de Leiderdorpse Postzegelhandel, Hoofdstraat 6 te Leiderdorp.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 6