Leidse School voor MEAO, met beide benen in de maatschappij In het afgelopen jaar waren weer veel bedrijven en instellingen bereid om leerlingen van onze school een stageplaats te bieden. Voor die bereidwilligheid en vooralle tijd die door velen werd besteed aan het begeleiden van onze stagiaires, willen wij u hartelijk danken. Ook volgend jaar hopen wij weer op uw medewerking te mo gen rekenen. Grafiek stageplaatsen Vragen staat vrij Bon Middelbare Beroepsopleiding voor Administratieve, Bestuurlijke, Commerciële, Secretariële en Toeristische functies Ie Afd. Dir. Belastingen 3M A.B.M. Computerdiensten A.B.N. Den Haag A.B.N. Leiden A.B.N. Sassenheim A.N.W.B. Gouda A.N.W.B. Leiden A.N.W.B. Rotterdam A.N.W.B. Schiedam A.Z.L. Heelkunde Aachosoft Int. Adac Laboraties Albert Heijn Zoetermeer AMRO Leiden A.Z.L. Commerc.Afd. A.Z.L. Gastro-Entrologie A.Z.L. Hoteldienst A.Z.L. Kindergeneeskunde Beuk Reisbureau Bodegraven Gebr. NV Boer de Wendel BV Boer de Wendel BV Boer de Wendel BV Boot Betonindustrie BV Bosch vd v Nieuwkoop Bosplein Elektronica Bovo Tours Brittenburg de BV Burg Wegtransportmid. C.B.S. Camps Obers Co. Chaudron Co. Chemco Inc. Credit Lyonnais Bank Cuilenburg v. Acc.Kant. Datema Air BV Diaconessenhuis het Dijk v. Langeveld c.s. Duif's Keramiek Duinrell BV EMI-HiFi Emveka BV Energiebedrijf Rijnland Everaardt en Laan BV Fasson Fasson Nederland BV Faforiet BV Finata Bank NV Flora Veilingver. Fokker BV Fugro BV G.A.K. Gem. Dienst Stadsontw. Gem. Accountantsdienst Gem. Politie Zoetermeer Gemeente Alkemade Gemeente Alphen a/d Rijn Gemeente Alphen Aut.m. Gemeente Benthuizen Gemeente Hazerswoude Gemeente Katwijk Gemeente Leiden Gemeente Leiderdorp Gemeente Leimuiden Gemeente Lisse Gemeente Nieuwveen Gemeente Noordwijk Gemeente Noordwijkerhout Gemeente Oegstgeest Gemeente Rijnsburg Gemeente Sassenheim Gemeente Ter Aar Gemeente Voorhout Gemeente Voorschoten Gemeente Woubrugge Gemeente Zandvoort Gemeentebedr. Alphen Leiden Leiden Lisse Den Haag Leiden Sassenheim Gouda Leiden Rotterdam Schiedam Leiden Zoeterwoude Doorn Zoetermeer Leiden Leiden Leiden Leiden Leiden Noordwijk aan Zee Nieuwkoop Hoofddorp Nieuw Vennep Heemstede Leimuiden Katwijk Katwijk aan Zee Roelof arendsveen Katwijk Pijnacker Voorburg Den Haag Alphen a/d Rijn Soestduinen Leiden Oegstgeest Schiphol Leiden Alphen a/d Rijn Aalsmeer Wassenaar Zoeterwoude Hazerswoude Rd. Leiden Nieuw Vennep Hazerswoude Rd. Leiden Amsterdam Leiden Rijnsburg Schiphol Leidschendam Leiden Den Haag Leiden Zoetermeer Roelof arendsveen Alphen a/d Rijn Alphen a/d Rijn Benthuizen Hazerswoude Katwijk Leiden Leiderdorp Leimuiden Lisse Nieuwveen Noordwijk Noordwijkerhout Oegstgeest Rijnsburg Sassenheim Ter Aar Voorhout Voorschoten Woubrugge Zandvoort Alphen a/d Rijn Gemeentebedr. Katwijk Gemeentebedr. Zoetermeer Gemeenteplantsoenen Ginkel Reisbureau v. Grote Bos het H.C.G. BV Haagsche Tramweg Mij. Haan de Reisburo Hagelunie Harry's Surfshop Heineken Beheer BV Hengeveld BV Ass.knt. HMVL Acc./Belast.buro Holland Globetrotters Holland International Hoogvliet J.L. Zn. BV Hulshoff Muns I.B.M. Ingersoll Rand Nederl. Inside Cleaning Service Insp. Belasting Alphen Jansen BV Adviesbureau Jansen P.J. Ass.knt. Jansen Reisbureau K.L.M. K.v.K. "Rijnland" Kamsteeg Zuid BV Kath. Onderwijs St. Klynveld Kraayenhof Co. Kooi Acc. kantoor Korthofah BV Kramer drs. D.E.J. R.A. Krol Schoenbedrijven BV Kuijper c.a. L.T.B. Acc. Bel. Adv. Leeuwenhorst BV Leidsch Dagblad BV Leidsche Duinwater Mij. Leidse Spaarbank Liko Frisdranken BV Luba Beheer BV Luchtmachtstaf Martinair Meent v.d. Makelaardij Met Reis en Passageburo Middelhoek BV Midden Rijnland St. Min. V.R.O. Min. van Onderwijs Min. v. Defensie (Marine) Motorhuis Katwijk Multilease BV N-Z.Holl. Vervoer Mij. N.J.H.C. N.M.B. Alphen Nat. Nederlanden NV NBM BV Aann.Bedr. Nederlandse Spoorwegen Number One org.bur. Nurnberger Flugdienst Nutsspaarbank Den Haag Olivetti Nederland BV Ontv.k. Der Rijksbelast. Openbare Werken Alphen Ouwehands Rederij en vv P.T.T. Den Haag Pannenschuur Recr.Centr. Perry Sport Perry Sport Leiden Piasthill BV Postdistrict Den Haag Postgiro R.P.S. Prince Cladding BV Proco Datasystems BV Prod.schap voor zuivel Produktschap M.V.O. R.U.L. Raad van Arbeid Katwijk aan Zee Zoetermeer Den Haag Waddinxveen Doorn Leiden Den Haag Noordwijk Den Haag Noordwijk Zoeterwoude Leiden Rijswijk ZH Oegstgeest Rijswijk Zoeterwoude Alphen a/d Rijn Amsterdam Zoeterwoude Rd. Zoetermeer Alphen a/d Rijn Leidschendam Den Haag Rijnsburg Amstelveen Leiden Oegstgeest Delft Haarlem Alphen a/d Rijn Katwijk aan Zee Leidschendam Alphen a/d Rijn Nieuwveen Alphen a/d Rijn Noordwijkerhout Leiden Leiden Leiden Bodegraven Leiden Den Haag Schiphol Centr. Alphen a/d Rijn Oegstgeest Leiden Hazerswoude Rd. Zoetermeer Zoetermeer Den Haag Katwijk Leiden Haarlem Amsterdam Alphen a/d Rijn Den Haag Den Haag Utrecht Leiden Schiphol Den Haag Leiden Leiden Aiphen a/d Rijn Katwijk aan Zee Den Haag Nieuwvliet Rijswijk Leiden Hillegom Den Haag Den Haag Zoeterwoude Zoetermeer Rijswijk Den Haag Leiden Leiden RABO Aalsmeer RABO Alphen a/d Rijn RABO Bodegraven RABO Hazerswoude RABO Hoofddorp RABO Katwijk RABO Nieuwkoop RABO Noordwijk RABO Noordwijkerhout RABO Oude Wetering RABO Roelofarendsveen RABO Sassenheim RABO Voorhout RABO Voorschoten RABO Zoeterwoude RABO-bank Katwijk aan Zee Randstad Kantoorservice Recr.schap Rotte Meren Reisburo Katwijk Rhee Guyt en Ruwaard Rijksgebouwendienst Roest Adviesgr. BV vd Roggeberg de Ronnie Mc Coo Travel Saat van Marwijk Sailspirit BV Samsom Datasystemen Samsom Sijthoff Samsom Uitgeverij Schakel de Schoenmackers BV Scholtes Vleeswaren Servire Uitgeverij BV Sikkens BV Sjaardema BV Slotboom Plaatwerk Soc. Verzekeringsraad Staatsdrukkerij Stolp S.M. Acc.kant. Subaru Nederland Tebodin Tokheim BV Tolk Co. Tombe Melse Co. Rijswijk Tombe de /Melse Co. Tradecóm BV Transalpino BV V.A.M. Stichting V.N.G. V.V.V. 's Gravenzande V.V.V. Appelscha V.V.V. Beverwijk V.V.V. Delft V.V.V. Dokkum V.V.V. Hillegom V.V.V. Katwijk V.V.V. Leiden V.V.V. Vlieland Vandien Verzekeringen Varig Brazilian Airline Vastgoed Verseveldt R. BV Voorz.Gehandic. St. Vos Co. Handelmij Vrij Uit Wardair Canada Weighpack Continental Welzijn Stichting Witte de acc. Wolters Reisbureau Z.W.N. Lerarenopleiding Zanen Verstoep NV Zilveren Kruis het Zirkzee BV Aalsmeer Alphen a/d Rijn Bodegraven Hazerswoude Hoofddorp Katwijk a/d Rijn Nieuwkoop Noordwijk Noordwijkerhout Oude Wetering Roelofarendsveen Sassenheim Voorhout Voorschoten Zoeterwoude Katwijk aan Zee Alphen a/d Rijn Bleiswijk Katwijk aan Zee Katwijk aan Zee Den Haag Alphen a/d Rijn Appelscha Larne Ulster Noordwijk Oude Wetering Alphen a/d Rijn Alphen a/d Rijn Alphen a/d Rijn Lisse Amsterdam Hazerswoude Rd. Katwijk Sassenheim Leiden Katwijk aan Zee Zoetermeer Den Haag Leiden Aalsmeer Den Haag Leiderdorp Alphen a/d Rijn Rijswijk Leiden Koudekerk a/d Rijn Amsterdam Voorschoten Den Haag 's Gravenzande Appelscha Beverwijk Delft Dokkum Hillegom Katwijk Leiden Vlieland Alphen a/d Rijn Amsterdam Nieuw Vennep Zoetermeer Leiden Alphen a/d Rijn Badhoevedorp Hoofddorp Den Haag Leiden Katwijk aan Zee Leiden Delft Leidschendam Noordwijk Leiden 197e 1977 19781:1979 1980 1981 1982 1983 1984 191 99 112 111 157 134 141 193 284 307 339 Groei van het aantal leerlingen betekent een grotere behoefte aan stageplaatsen. De grafiek brengt de ontwikke ling van de afgelopen 10 jaar in beeld. U wilt wel eens wat meer we ten over een stageplaats? Dat kan natuurlijk. Graag zal een van de stagecoördinatoren, me vrouw drs. A. de Jong, drs. W. Bleijie of drs. C.J. Stoop u vrijblijvend infor meren. Vul de bon in of bel meteen even voor het maken van een afspraak. Ik wil met u - vrijblijvend - een gesprek over stageplaatsen. Bel mij voor het maken van een af spraak. Bedrijf/instelling Contactpersoon Straat Postcode Plaats Telefoon In ongefrankeerde envelop sturen naar Leidse School voor MEAO, antwoordnummer 10449, 2300 WB Leiden. Lammenschanspark 4, 2321 JK Leiden, Postbus 9033, tel. 071 - 76 92 03

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 8