j vriïait 'Kasparov is veel ouder' Beenhakker laat selectie Oranje vrijwel intact SINT NICOLAAS PRIJSVRAAG m Hogewoning moet niet terugkomen Van Loen nieuwkomer Neef in Israël vertelt over schaakkampioen: Tilburg wil schaakmatch Wens van voetballers Ongeluk Zweed DINSDAG 12 NOVEMBER 1985 SPORT PAGINA 11 DOOR RUUD PAAUW Wereldkampioenee) worden is het hoogste dat er in een sportcarriè- j re te behalen is. Je mag verwach- J ten dat degene die zo'n titel ver overt op dat moment de nodige vreugde uitstraalt dan wel op andere manier zijn emotie toont, want wereldkampioen word je niet zo maar. Daar is meestal een lange, zware weg aan vooraf ge- i gaan. Toch zie je op het erepo- j dium de winnaars van het zo be- 1 geerde goud slechts zelden echt strdlen. Hoe zou dat nou komen? j Ik dacht daar zondagnacht weer eens aan bij de tv-uitzen- I ding van de toestelfinales bij de I wereldkampioenschappen tur- j nen in Montreal. Het nummer j paardspringen bij de dames j werd gewonnen door de Russin j Elena Soesjoenova en ik heb zei- j den iemand de huldiging zo apa thisch zien beleven als deze turn- A ster. In haar gezicht bewoog niets, de ogen staarden flets, uit drukkingsloos voor zich uit. Haar tegenstanders die' haar kwamen feliciteren, gaf ze me- J chanisch een hand. Als je niet beter wist, zou je zeg gen: die wordt straks gefusil leerd. Soesjoenova was stellig een ex treem voorbeeld van de kilte, die vaak op het erepodium heerst. De Oostduitse Gabriele Fahnrich, die het nummer brug-ongelijk won, klemde tenminste nog even een glimlach rónd de kaken. Het was niet veel, maar ze liet in elk geval blijken dat aan het 'winnen van.de titel enige vreugde werd Tja, hoe zou dat nou toch ko men? Ik weet dat uiteraard niet, ik kan alleen maar wat gissen. Jarenlang heb ik een lijstje bij gehouden van wat grote kam pioenen zeiden op het moment van hun grootste triomf, want sportjournalisten plegen nooit te verzuimen bij zulke gelegenhe den te vragen: "Wat ging er door je heen, toen je....". Om een lang verhaal kort te maken: er blijkt zelden iets door hen heen te zijn gegaan. En misschien houdt dat hen wel op het erepodium bezig. Er is jarenlang zo vurig ver langd naar dit ideaal, er is zo hard voor gewerkt, geknokt, er zijn niet geringe ojfers voor ge bracht. En nu is het dan zo ver. De dag der dagen. De top is be reikt. Hoger kan niet. Ik vermoed dat menige met goud omhangen sportman/vrouw op dat moment denkt: wereldkampioen, prach tig, maar is dit nu alles? Wantje blijft die je bent, je krijgt geen vleugels, je wordt geen ander mens; er gebeurt verder niks met je. Later, veel later, als de sport- loopbaan er op zit, zal de titel on getwijfeld weer gloed krijgen. Er komen weer gedachten omheen, de titel wordt opnieuw geïdeali seerd. Maar op het moment zelf vermoed ik dat de meeste kam pioenen te kampen hebben met iets dat misschien het best kan worden omschreven met: leegte. En het Russinnetje stond dat daar in Montreal op een bijna onthutsende manier tot uitdruk king te brengen. Mooie streek De Russische tumleiding heeft bij de WK-dames in Montreal een opmerkelijke streek uitgehaald. Voor de strijd om. het persoonlij ke algemene kampioenschap tre den de 36 beste turnsters uit de een paar dagen eerder gehouden landenwedstrijd aan, met dien verstande dat geen land meer dan drie deelneemsters naar de finaleronde kan zenden. Anders zou die strijd louter een zaak zijn van de dames, meisjes en kleuters van het Oostblok. Ook voor de Sowjet-Unie dus niet meer dan drie dames bij de laatste 36. Je neemt dan als van zelfsprekend aan dat de Russen hun drie hoogstgeklasseerden uit de voorwedstrijd (Natalia Joerts- jenko, Olga Mostepanova en Iri- na Baksanova, resp. tweede, der de en vierde in het voorlopige klassement) in het strijdperk zul len sturen. Maar nee. De Sowjet- Unie heeft haar eigen opvattin gen als het er om gaat te bepalen wie haar sterkste turnsters zijn, daar heeft de rest van de wereld niets mee te maken. In plaats van Mostepanova en Baksanova wer den Omeliantsjik en Soesjoeno va, de nrs. 6 en 7 van het tussen- klassement, aangewezen. De voorzitter van de Wereldtumfe- deratie, de Rus Joeri Titow, die heel goed weet dat zijn echte ba zen in Moskou zetelen en niet el ders in de tumwereld, ging er di rect akkoord mee. Het reglement schijnt op dit punt niet waterdicht te zijn. En dat stelde de Russen in staat om te manipuleren met het begrip 'Sterkste". Een Westeuropees land. zou het niet in zijn hersens halen zoiets te doen; de gedupeer de turnsters, hoe klein 'ook, zou den de leiding gewoon villen - en terecht. De Russen kunnen tot zo'n vreemde ingreep overgaan zonder dat er een haan naar kraait.- De Sowjet-turnsters we ten maar al te goed wat hun lot zal zijn als ze daarover amok maken: verwijdering uit de selec- tieploeg, geen privileges meer en ook nooit meer buitenlandse wed strijden en demonstraties. Democratisch is anders, maar daar heeft het Russische (sport) establishement, met zijn sincLs 1917 nauwgezet getraind vermo gen om alles louter door de eigen bril te zien, zich nog nooit wat van aanaetrokken. Het ging hun er om de Roe meense Olympische kampioenen Ecaterina Szabo (misprijzend Elena Soesjoenova op de evenwichtsbalk. een hele slechte, daar kan geen twijfel over bestaan. De straf heeft alom instemming gevonden in Engeland. "Dat zal ze leren", is de algeme ne opvatting. Dat is maar de vraag, hoor. Ooit werd van de doodstraf voor sommige misdrijven ook ver wacht dat daar een afschrikwek kende werking vanuit zou gaan. Het bleek niet het geval. Het spreekt vanzelf dat die be wuste Engelsman langdurig ach ter de tralies moest verdwijnen. Er is niets tegen de harde hand in kwesties als deze. Maar levens lang (in de praktijk komt dat neer op zo'n twintig jaar)....Dat vind ik nou absurd. Krijgt ieder een in Engeland die bij mishan deling is betrokken levenslang? Natuurlijk niet. 'Heizei' zal hier op de achtergrond wel een rol bij spelen. Maar zo wordt de ene ex tremiteit (van de voetbalvan daal) beantwoord door de ande re extremiteit (van de rechter) en dat levert slechts nieuwe beroe ring op. De situatie in Engeland op het gebied van voetbalvandalisme is erger dan in Nederland. Hier kunnen we er overigens ook wel wat van, zoals de bom bij MVV- Feyenoord weer eens aantoonde. bekeken door het Oostblok omdat Roemenië als enig communis tisch land naar de Spelen van Los Angeles was gegaan) van de eerste plaats te verdringen. En van de lager geplaatste Russin nen werd, ondanks hun grotere achterstand, eenvoudig meer ver wacht dan van de hoger geplaat ste. Op zo'n moment hoop je dat God meteen krachtig straft, maar zie: de naar de geest van het reglement niet startgerechtig- de Omeliantsjik en Soesjoenova werden in het eindklassement ge deeld eerste. Linke jongens, hoor, die Rus sen. Er zit daar een hoop vernuft. Bedenkelijk vernuft, zullen fijnbesnaarde lieden onder u nu wel opmerken. Ja, hoor eens, turnen is óók oor- Straf Een 25-jarige Britse voetbal vandaal heeft vorige week in Londen levenslang gekregen. Hij was onder meer betrokken ge weest bij het aanrichten van ver nielingen en de (zware) mishan deling van een caféhouder met een stukgeslagen bierglas. Het ging hier ongetwijfeld om Vergeleken met Engeland wor den voetbalvandalen in Neder land met de fluwelen handschoen aangepakt. Een dagje vast op het bureau, een verbaaltje, later een strafje van niets. Het is hier wel heel dunnetjes. Dat moet ook niet. Tussen dat en wat in Engeland gebeurt moet een redelijke tus senweg te vinden zijn. Maar we hebben hier nu eenmaal een groot tekort aan gevangenissen en zo zal het voorlopig wel slapjanus- serij blijven. Moeder De Italiaanse Loris Stecca pro beerde dit weekeinde in Rimini de wereldtitel in het zwaarban- tamgewicht te veroveren op de Puertoricaan Victor Callejas. Het lukte niet. Het leek er zelfs niet op. Stecca kreeg een zwaar pakslaag. Het gevecht werd na de zesde ronde gestaakt, omdat de in de ring geklommen moeder van Stecca dat eiste. Ze kon het niet langer aanzien. Na het gevecht stelden artsen vast dat de Italiaan een gebro ken jukbeen en zware kwetsuren aan de wenkbrauwen had opge lopen. Hij zal zeker veertig dagen in het ziekenhuis moeten blijven. Wat een héérlijke sport toch. Goed van moeder Stecca, dat ze ingreep. Het was nóg beter ge weest als ze haar zoon bij zijn al lereerste boksles meteen uit de ring had gesleurd. Clubliefde Ik weet niet of het u is opgeval len, maar het wemelt tegenwoor dig van de sportforums. "Waar om is er geen clubliefde meer", is de vraag waarover een forum zich vrijdagavond (20.15 uur) zal buigen in het Sportcafé aan de Vrouwensteeg. Aan tafel zitten o.a. Lugdunum-voorzitter Ver- straaten, UVS-voorzitter Van Leeuwen, Roodenburg-voorzitter Wiggers, Henk Piket (van LDWS en de majorettes) en Ter Beek van VNL. Men heeft mij gevraagd de boel voor te zitten. Diep in mijn hart ben ik daar niet zo gelukkig mee. Een forum-voorzittermoet niet zelf meningen verkondigen, hij dient er voor te zorgen dat alles netjes verloopt, hij moet het woord geven en weer afnemen en er op toezien dat niemand de an der op het gelaat timmert. En ik ben juist een bemoeial die de cha os mint. Vandaar dat ik me nu alvast maar over het onderwerp buig. Straks mag het niet. "Waarom is er geen clubliefde meer?" Gezien de bezetting van het forum slaat de vraag alleen op de voetballerij. Ik vind dat een beetje jammer, want ik had wel eens willen weten hoe de si tuatie in de korfbalsport is. Maar goed. Clubliefde is niet helemaal ver dwenen, er zijn nog wel degelijk mensen in een vereniging die daar alles voor doen. Hun aantal is alleen veel kleiner dan vroeger. Daar is een veelheid van factoren voor aan te voeren. Mensen bin den zich niet meer zo aan iets als vroeger. Dat geldt voor hun baan, hun huwelijk en dus ook voor hun voetbalclub. Ooit dien de de speler de club, nu moet de club de speler dienen, typisch een uitvloeisel van het ik-tijdperk. In lang vervlogen dagen was een voetbalclub verbonden met een buurt, haar terrein lag daar ook. Er was een wisselwerking tussen die twee. De buurt ging naar zijn zonen kijken. Langzaamaan zijn de clubs uit hun buurt weggegaan, vanwege verkeersoverlast of omdat de ge meente de grond nodig had. Nu hokken ze, een enkele uitzonde ring daargelaten, samen op grote sportcomplexen die niets 'eigens' meer hebben. Er is geen speciale band meer met de achterban. Ik laat het hier bij, hoewel er nog veel over dit onderwerp te zeggen is. Ik heb het nog niet ge had over de invloed van geld en ronselpraktijken. Dat moet het forum maar doen. Ik hoop er rooie oortjes van te krijgen. ZEIST (GPD) - In Brussel vier weken terug stelde het Nederlands elftal zich tot taak de score in evenwicht te houden, volgende week woensdag in de tweede confronta tie met de zuiderburen geeft een overwinning met twee doelpunten verschil Oranje het recht deel te nemen aan de eindronde van het wereldkampioenschap voetbal. Oranje dus met Hans van Breu- kelen, Ben Wijnstekers, Michel van der Korput, Ronald Spelbos, Adrie de andere wegge- van Tiggelen, Willy van der Kerk- i-i—hof, Frank Rijkaard, Ruud Gullit, Simon Tahamata, Rob de Wit en... ja, wie krijgt de voorkeur in de punt van de aanval. De routine MOSKOU/JERUSALEM (AFP Reuter/ANP) - Een neef van Gari Kasparov heeft in Jerusalem Schrikbewind Peter Houtman zal volgende week De uitgangspositie verschilt, maar nald Kpeman (enkelkwetsuur), halen. dat is voor bondscoach Leo Been- schrapte de technische staf van de Qp de bank houdt Beenhakker hakker geen reden geweest zijn se- voetbalbond Been, Vanenburg, dan reserve-doelman Joop Hiele, leche op de kop te zetten. De Van der Gyp en de verwachte af- de sinds mei uit de seiectie ver- bondscoach voerde gedwongen vallers Ophof, Snelders en Boeve. dwenen Sonny Silooy, Ronald wijzigingen door. Voor de geschor- Het betekent dat de ploeg die in Koeman, en PSV'er Michel Valke ste aanvallers Marco van Basten en Brussel met een defensieve op- 0ver. Geen van deze spelers heeft Willem Kieft nam hij Peter Hout- dracht tegen de Belgen ten strijde zich tussen de met 1-0 verloren par- man van FC Groningen en de de- trok, over zeven dagen in een bom- tij tegen de Belgen in Brussel en buterende John van Loen van FC volle Kuip met een offensieve taak - Utrecht op in de groep van zestien, de rode duivels moet bestrijden. De bij Ajax naar de reservebank Dezelfde formatie met Simon Ta- verwezen Edo Ophof kwam dit- hamata op de rechtervleugel op de maal niet door de laatste selectie, plaats van de ene spits en Peter Zijn clubgenoot Sonny Silooy is Houtman dan wel John van Loen zijn vervanger. in de positie De voorlopige selectie van twee- vallen pion. Nu Beenhakker Van ëntwintig bood Beenhakker de ge- der Gijp en Vanenburg heeft laten tegenheid te kiezen voor een ande- vallen, kan nauwelijks anders ge- re speelwijze met andere namen, concludeerd worden. René van der Gijp, uit het blikveld van de rossige coach verdwenen na zwak presteren thuis tegen Oosten rijk en de ongefundeerde kritiek in de daaropvolgende dagen ('Been hakker doet aan vriendjespoli tiek'), werd opgenomen in de voor lopige selectie met ook Mario Been en de bij Ajax op het middenveld in vorm rakende Gerald Vanen burg. Gisteren, nadat medisch gezien geen bezwaren waren tegen de keuze van Willy van d»e Kerkhof (scheurtje in het neusbeen) en Ro- TILBURG (ANP) - De verzeke ringsmaatschappij Interpolis wil de schaaktweekamp tussen Jan Timman en de Sovjet Michael Tal naar Tilburg halen. Deze match is noodzakelijk geworden, omdat de twee schakers bij het onlangs in Montpellier gehouden kandidaten toernooi samen op de vierde plaats eindigden. De winnaar gaat over naar de halve finales en komt dan uit tegen toernooi-winnaar Joesoe- pov. De schaakclub Alekhine in Montpellier heeft de eerste rechten op deze beslissingstweekamp. In terpolis doet dat wel. Zowel de Sovjetrussische schaakbond, FI- DE-president Campomanes als Timman zijn op de hoogte gesteld van het bodvan de maatschappij. Het precieze bedrag is nog niet naar buiten gebracht, maar het zal weinig minder zijn dan het prijzen geld bij de match Timman - Kaspa rov, die van 14 tot 20 december in Hilversum plaatsvindt. Daar gaat het om f30.000,-. pleit in het voordeel van Peter Houtman, maar moet er oorlog ge maakt worden in het strafschopge bied dan lijkt de jonge John van Loen de brutaalste soldaat van Oranje. Onervaren, maar 'voor de duvel niet bang', dat demonstreerde hij met Rinus Michels op de tribune in de Europa-Cupwedstrijden tegen het geroutineerde Dinamo Kiev. Van de onervarenheid zullen de Belgen met super-treiteraar Rene Vandereyken aan het hoofd, pro beren gebruik te maken. John van Loen is dan niet het type dat alles accepteert, en waar de veel meer t Willem Kieft zijn handen na drie minuten niet thuis kon houden, moet een onbezonnen daad van John van Loen niet uitge sloten worden. Die vrees doet Beenhakker mo gelijk kiezen voor Peter Houtman, thuis in de Kuip, tien jaar ervaring in het betaalde voetbal, 165 doel punten in de Nederlandse compe titie. Houtman speelde tot nu toe zeven wedstrijden in het Neder lands elftal, zes keer werd hij geko zen door Kees Rijvers, eenmaal door Rinus Michels. De eerste wedstrijd onder leiding van Leo Beenhakker (7-1 tegen Cyprus) keek hij vanaf de bank toe, later verdween hij bij de bondscoach ge heel uit beeld. ZEIST (GPD) - Mr. Jacques Hoge woning moet niet worden herko zen als lid van het bestuur betaald voetbal van de KNVB. Dat is de mening van de Centrale Spelers Raad (CSR), het overlegplatform van de contractspelers. Hogewoning is tijdens de alge mene vergadering van de sectie be taald voetbal van de KNVB op 25 november aanstaande aftredend en herkiesbaar. De CSR ziet het echter niet meer zitten in de vice- voorzitter en heeft inmiddels dan ook gebruik gemaakt van het recht tot wraking. Een college van bin dend advies zal moeten uitmaken of de actie van de CSR ge rechtvaardigd is. CSR-voorzitter Louis van Gaal weigert vooralsnog in te gaan op het hoe en waarom van de handel wijze van de spelers. Van Gaal wacht liever eerst de uitspraak af van het college van bindend ad vies, die zal bestaan uit een af gevaardigde van de spelers, een af gevaardigde van het sectiebestuur en een neutrale voorzitter. De spelers hebben sinds de in stelling van de CSR geen rech meer om bestuurskandidaten te dragen, maar wel beschikken zij nog over de mogelijkheid tot beveling. Met andere woorden koesteren de spelers bepaalde be zwaren tegen een kandidaat het bestuur betaald voetbal, dan dient de KNVB daar rekening mee te houden. In het geval Jos de Waard en Klaas Nuninga, die op 25 november zullen toetreden tot het sectiebestuur, legde het bestuur de bezwaren van de spelers deson danks naast zich neer. De CSR be sloot destijds na lang beraad geen stappen te ondernemen. Nu het sectiebestuur bij de her verkiezing van Hogewoning en penningmeester Hut wederom geen rekening heeft gehouden met de wensen van de Spelersraad, heeft de CSR wel besloten gebruik te maken van het recht tot wra king. Louis van Gaal weigerde elk commentaar waarom alleen de her verkiezing van Hogewoning on aanvaardbaar is voor de spelers. ADVERTENTIE revanche behoedzaam moeten op stellen. Als hij dan de titel terug- Het verlies van de wereldtitel pakt, kan hij op oude voet verder". pioen schaken niet 22 jaar is, zoals steeds is gezegd, maar op zijn minst vier jaar ouder. wereldkam- kan voor Anatoli Karpov verstrek kende gevolgen hebben. De 34-jari- ge Moskoviet staat taak over honderd dagen Schandaal „Ik kan het weten", aldus de der- vanche-tweekamp tegen Gari Kas- tien jaar gèleden vanuit de Sowjet- Het onkreukbare imago van de altÜd a*s integer afgeschilderde Karpov liep tijdens de tweekamp Unie naar Israël geëmigreerde componist Lev Kagan, want mijn parov zijn schrikbewind te herstel- een stevige deuk op door de ont. iZljn machtspositie in het hulling van een Bnancieel schan- internationale ^aal, waarbij Karpov betrokken volle zuster van de schaakleven te consolideren. Tot ka™ Dezriran ^»di£i^i»o5t kers, kwam nadrukkelijk tot uiting in de berichtgeving over het we reldkampioenschap van Kasparov. Het officiële persbureau Tass gaf zaterdag en zondag geen commen taar. Het volstond met de zetten van de 24e partij en zette daaron der: G. Kasparov wereldkampioen. De Pravda, partij krant, hield het ook summier. Gaf eveneens het zettenverloop met de opmerking dat Gari Kasparov de dertiende dus onmogelijk van Armeense af- Karpov geen al te ingrijpende wij- zakelijke overeenkomst hebben, -a* zigingen in de hiërarchie te vrpw"i komst zijn, zoals wordt beweerd Volgens Kagan is Kasparov ge heel joods.- „Zijn vadersnaam Weinstein; die „De schaakmachine jet-Unie loopt traag. Net als alle zijn moeder dere bureaucratische machines", w Feldstein". Kagan zegt zich te kun- zegt de uit Leningrad afkomstige over de toonbank"en 'hetlhonora- nen herinneren, dat hij aanwezig Amsterdamse grootmeester Genna rjum van Karpov liep op tot ander waarbij hij voor elke verkochte ae Sow- schaakcomputer met zijn naam 2,5 dollar ontving. De Karpov-compu- ters vlogen als warme broodjes bij een feestje ter gelegenheid Sosonko. „In de maanden tot de re- half miljoen gulden. Alleen weet van de zevende verjaardag van de vanche zal er weinig voor Karpov kleine Gari, die toen een schaak- veranderen. Hij moet er wel in sla- spel van zijn vader zou hebben ge- gen zijn wereldtitel te heroveren. ge kregen. Officiële biografische ge- Anders wordt hij geconfronteerd heime bankrekening zou worden Karpov ^e oud-wereldkampioen niet a dat geld vast ligt. De afspraak dat het in Zwitserland op gevens maken ër gewag van dat met grote hervormingen Gari Kasparov op 13 apil 1963 in Oud-wereldkampioen Bakoe geboren werd geboren als Harri Weinstein. Bij de dood van zijn vader in 1975 zou hij Russische versie van zijn moedersnaam Kas- paijan hebben aangenomen. Mocht Kagan gelijk hebben met zijn bewering, dat Kasparov ouder is dan hij voorgeeft te zijn, dan is de vraag wat moet gebeuren met de wereld-jeugdtitel, die deze in 1980 in Dortmund veroverde. Spasski laat zich vanuit zijn we vaderland, Frankrijk, in dezelf- 4 de termen uit. „Toen ik in 1975 de heeft, wereldtitel verspeelde aan Fischer, werd ik na terugkeer gestraft met buitenlands speelverbod gezet op een andere naam. Maar Bons daar bestaat onzekerheid over. Wel duidelijk dat Karpov beetgeno- nog geen dollar gezien Door die geruchten en de over winning van Kasparov zijn de negen maanden. Ik had verloren, machtsverhoudingen binnen de en daar stond straf op. Zo waren Russische schaakwereld in het on- toen de regels in mijn land. De po- gewisse geraakt. Dat er op dit mo- sitie van Karpov is veel sterker, ment onzekerheid bestaat over de complexer ook. Hijzal zich tot de machtsposities van beide scha- worden. Alleen Sovjetski Sport haalde wat ruimer uit. Het opende Ide krant met een biografie en foto van de nieuwe wereldkampioen, die de hoogste ELO-rating achter zijn naam heeft en twee schaak-os cars ('83 en '84) ontving. NEW YORK (SID) - Pelle Lind bergh, de 26-jarige doelman van het Zweedse ijshockeyteam is bij een auto-ongeluk verongelukt. De sinds 1979 bij de profclub Philadel phia Flyers onder contract staande Zweed, vorig jaar de beste doelver- dediger in de NHL, botste met zijn auto frontaal tegen een betonnen muur. Volgens de doktoren is Lindbergh 'hersendood'. Nog 4 nachtjes slapen en de Sint is weer In Nederland. Vanavond doet hij echter Cherbourg aan In Normandië. Na een stormachtig weekend ein delijk in rustig vaarwater. De repa raties aan het schip zijn zonder pro blemen uitgevoerd en de Sint kan, nu de Normandische kust in zicht komt, wat voor zich uit mijmeren. Ééns begon daar de bevrijdende in vasie. Het lijkt alweer zo lang gele den... Toch is het nog niet zó lang geleden dat de kantoren van het Leidsch Dagblad en Al phens Dagblad overspoeld werden met goede oplossingen voor de traditionele SINT NICOLAAS PRIJSVRAAG Dat was vorig jaar. En het duurt niet zo lang meer of het gaat weer beginnen. A.s. zaterdag spelen we de 1e ronde, zaterdag 23 en 30 november de 2e en laatste ronde. U heeft nog geen abonnement, maar u wilt beslist meedoen? Bel dan NU (071) 14 49 41 en u krijgt uw eigen dagblad 7 weken voor maar 25,-! Vrijblijvend! Misschien wint u dan een van de vele Sint Ni- colaasprijzen. B.v. de 3e prijs: 'n di ner voor 2 t.w.v. 150,-. En dat 3 weken lang! Tot morgen.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 11