Lauwheid troef bij Feyenoord United verliest record en Robson Effect uitgewerkt 'Tegen België kan ik spelen' Bruins Slot blijft Scores in profvoetbal Den Bosch zakt weg Tam Ajax spaart Fortuna Dortmund verrast met winst in München PAGINA 14 MAANDAG 11 NOVEMBER 1985 AMSTERDAM (GPD) - Het contract van Tonny Bruins Slot, een van de drie A-trainers bij Ajax, is afgelopen zaterdag met twee jaar verlengd. De 38-jarige Heemstedenaar zal daardoor in ieder geval tot 30 juni 1988 aan de Amsterdamse club verbonden blijven. Bruins Slot, die al vier jaar bij Ajax werkt, kwam in mei in het nieuws toen hij tijdelijk de ontslagen hoofdtrainer Aad de Mos opvolgde. Hij kreeg het eerste elftal vijf wedstrijden onder zijn hoede, leidde het in samenwerking met Spitz Kohn naar het lands kampioenschap en deed vervolgens weer een stap terug toen Jo- han Cruijff technisch-directeur werd. „Aan mijn functie zal niets veranderen. Ik zal me blijven bezig houden met de training van het eerste en verder zal ik net als tot nu toe de rechterhand van Cruijff blijven in het jeugdgebeuren", aldus Bruins Slot, die een „beetje overdonderd was" dat hem za terdag al een nieuwe overenkomst werd aangeboden. Eredivisie Ajax - Fortuna S 4-1 (2-1), 30. Mühren 1-0, 36. Van Basten 2-0, 38. Thijssen 2-1, 50. Koeman 3-1, 70. Vanenburg 4-1. Scheidsrech ter: Geurds. Toeschouwers: 12.500. Gele kaarten: Van Gerven (Fortuna S) en Spelbos (Ajax). Excelsior - FC Utrecht 0-1 (0- 1). 31. Van Loen 0-1. Scheids rechter: Verhoef. Toeschouwers: 2.200. FC Twente - FC Den Bosch 2-1 (2-1). 14. Ten Caat 1-0, 21. Gill- haus 1-1, 25. Bleuming 2-1. Gele kaart: Gillhaus. Toeschouwers: 5.300. Scheidsrechter: De Mun- nik. PSV - Roda JC 5-0 (1-0). 4. Ste vens 1-0, 58. McDonald 2-0, 68. Thoresen 3-0, 75. Van der Gijp 4- 0, 80. Thoresen 5-0. Scheidsrech ter: Hobé, toeschouwers: 16.000. NEC - VVV 1-0 (0-0). 74 Grim 1-0. Scheidsrechter: Dolstra, toe schouwers: 4000. MVV - Feyenoord 1-1 (1-1). 12. Nielsen 0-1, 31. Busk 1-1. Scheidsrechter: Mulder, toe schouwers: 6200. AZ 67 - Go Ahead Eagles 2-1 (0-0). 47. Nortan 1-0. 78. Tol 2-0, 89. Eykelkamp 2-1. Scheidsrech ter Thomas. Toeschouwers 1800. Eerste divisie Telstar - SVV 1-1 (1-0). 3. De Bruijn 1-0, 88. Loovens 1-1. Scheidsrechter: Van der Leek, toeschouwers: 2600. Geel: Dir- ven, Wotte (SVV). Emmen - Veendam 0-2 (0-1). 11. Klomstra 0-1, 52. Klomstra 0-2. Scheidsrechter: Van Vliet, toe schouwers: 9300. Geel: Gall (Veendam). PEC Zwolle - Helmond Sport 2-0 (1-0). 42. Van der Hengst 1-0, 76. Van der Hengst 2-0. Scheids rechter: Varider Laer, toeschou wers: 3500. Geel: Guthrie, Van Bokhoven (Helmond Sport). Cambuur - Willem 2 3-4 (1-3). 21. Zijlstra 1-0, 36. Van Straalen 1-1, 39. Van Straalen 1-2, 42. Fes- kens 1-3, 49. Haatrecht 1-4, 75. IJ- dema 2-4, 82. Payne 3-4 (straf schop). Scheidsrechter: Kern- pers, toeschouwers: 2200. RKC - De Graafschap 2-4 (1-2). 5. Van Velzen 1-0, 21. Rosendaal 1-1, 41. Brace 1-2, 55. Brace 1-3, 72. Brace 1-4, 81. Lammers 2-4. Scheidsrechter: Smeenk, toe schouwers: 2600. Geel: Bolders (RKC). RBC - Volendam 4-0 (1-0). 40. Voets 1-0, 47. De Jong 2-0, 55. Voets 3-0 (strafschop), 57. Van der Laan 4-0. Scheidsrechter: Ten Hove, toeschouwers: 2100. FC Den Haag - Eindhoven 5-0 (2-0). 3. Rontberg 1-0, 43. Ront- berg 2-0, 51. Otto 3-0, 76. Boere 4-0, 88. Tolsma 5-0. Scheidsrech ter: Egbertsen, toeschouwers: 9800. Geel: Jol (Den Haag). Vitesse - NAC 2-2 (0-1). 2. Van der Borgt 0-1, 70. Van Helmond 0-2, 81. Marijnissen 1-2, 86. Vos 2-2. Scheidsrechter: Bannet, toe schouwers: 1700. Geel: Remy, Schrijvers (NAC). MAASTRICHT (GPD) - In de kleedkamer, tijdens de door scheidsrechter Mulder ingelaste extra rustpauze, lonkte Feyenoord even naar het kampioenschap. Via voorzitter Gerard Kerkum deelde de arbiter mee dat de weigering van Feyenoord om verder te spelen na het bom-incident twee punten in mindering kon opleveren. De spelers beseften dat die punten Feyenoord wel eens zouden kun nen opbreken in de race met PSV en Ajax om de landstitel en snel hervatten ze het karwei tegen MW. Binnen de lijnen was tot het mo ment van de bominslag niets ge bleken van die titelaspiraties. Op de plaats waar PSV zijn kwaliteit dit seizoen voluit demonstreerde (6-0) voetbalde Feyenoord matig en met een lauwheid die Fafié deed opmerken: „Ik heb geen Feye noord gezien dat kampioen wil worden". De voetbalfans in eigen huis heb ben zich massaal afgewend omdat zij de ploeg die de hoogste voetba leer op het verlanglijstje heeft staan dit seizoen nog nauwelijks gezien hebben. In de provincie is het met de populariteit al even ma ger gesteld. Zesduizend toeschou wers in een sfeerloos Maastrichter voetbalstadion. De zuidelijke ere divisieclub heeft met de opmer king van zijn manager Nico Jon gen dat de sponsors belangrijker zijn dan het volk op de tribune de fans al lang weggejaagd, de komst van Feyenoord en de televisieca mera's waren wel van invloed op het aantal reclameborden (120), maar niet op het toeschouwersaan tal (6200). „Slecht weer, een slecht veld en een slechte ploeg", zei Ben Wijn stekers, doelend op de eigen elf. Door twee Deense doelpunten 'voor de bom viel' en gemiste kan sen van vooral Eriksen en een blunder van Mulder eindigde de partij in een puntenverdeling. Ivan Nielsen zette met een geweldige knal Feyenoord op voorsprong, zijn ploeggenoot in de nationale elf van Denemarken, Sören Busk, zorgde met een kopbal voor de ge lijke stand. Scheidsrechter Mulder had het evenwicht moeten verstoren. De arbiter kon niet anders dan naar de stip wijzen toen John Rep om Baetsen ging en aangetikt werd door de MVV-doelman. Mulder wees inderdaad naar het witte kalk, maar dan om aan te geven waar de uitbal genomen moest worden. „Het heeft nog even door mijn hoofd gespeeld aan Rep een gele kaart te geven wegens spelbe derf, hij werd niet geraakt door de doelman, dat was voor mij duide lijk". Onrecht en onkunde hielden de Rotterdammers van de twee pun ten. Eriksen kreeg goede kansen ên ook de na rust opverende Si mon Tahamata prikte het leer in ideale positie naast het doel. Als excuus voor de zwakke prestatie kon Feyenoord alleen de door bles sures noodzakelijk geworden ver schuivingen aanvoeren. Ling bleef aan de kant met een liesblessure. Huub Smeets bezorgde verzorger Gerard Meijer meer werk dan de Feyenoord-defensie. Hij blesseer de Nielsen en Duut binnen twee minuten. Duut kwam in de mangel tussen de MVV-spits en doelman Joop Hiele en moest met een her senschudding de nacht doorbren gen in een Maastrichts ziekenhuis. Tussen Nielsen en Smeets kwam het niet meer goed. De voorstopper van het Deense elftal moet woens dagavond tegen Ierland voetballen en zelfs als daar met ruime cijfers verloren wordt is Denemarken ge kwalificeerd voor de eindronde van het wereldkampioenschap. Nielsen vond het maar niets dat zijn aanwezigheid op dat Deense voetbalfeest verstoord dreigde te worden door de onbesuisde acties van Smeets. Voor Duut kwam Sörensen in het veld. Door hem uit de basis te laten probeerde Fafié hem te prik kelen, de Feyenoord-trainer kon na negentig minuten maar een con clusie trekken: geholpen heeft het niet. Nieuwe aanpassingen vereis te het vertrek door een blessure van Keje Molenaar, de vorig jaar nog bij de Haagse vierde k)asser WP voetballende Kenneth Mon- kau nam zijn plaats in, het debuut van de Hagenaar in de eredivisie. MVV was in de eerste minuut na rust via Marcel Adam dicht bij een voorsprong, hij raakte de paal. la ter kreeg Van der Luer de moge lijkheid om zijn ploeg op voor sprong te zetten. De meeste uitge speelde kansen in de aantrekkelij ker tweede helft kreeg Feyenoord, maar een verblijf van honderden twintig minuten in de Maastrichtse Geusselt overziend mocht ook die ploeg geen aanspraak maken op de twee punten. Na de botsing met Calderwood ivordt Willy van de Kerkhof van het veld gedragen. "Maar tegen België ben ik er", zei hij later. EINDHOVEN (GPD) - Ondanks het feit dat hij zater dagavond per brancard van het veld werd gedragen, ziet het er naar uit dat Willy van de Kerkhof over tien dagen toch met Oranje uit kan komen tegen België. De 34-jarige middenvelder van PSV brak in het duel met Roda JC zijn neus bij een botsing met Jimmy Calderwood. Dezelfde avond werd de neus van Van de Kerkhof gezet en ingepakt. „Tegen België kan ik spe len", aldus de veelvoudig international. „Voorlopig is m'n neus voor 48 uur volgestopt en ingepakt. Daarna wordt weer gekeken hoe het er mee staat. Of ik woensdag met PSV al kan spelen tegen Go Ahead is nog twijfelachtig. Maandag train ik in elk geval niet. Het ziet er allemaal wat erger uit dan het is, hoewel ik een slechte nacht achter de rug heb", aldus Van de Kerkhof gisteren. Mocht Van de Kerkhof op zeer korte termijn weer in actie komen, dan speelt hij zonder bescherming. „Dat zal niet nodig zijn", aldus de nasaal klinkende PSV'er. PSV kende verder weinig problemen met Roda. Na vier minuten al tekende Huub Stevens 1-0 aan. Na rust maakten McDonald, Thoresen (2) en Van der Gijp de zaak af. ZEIST - In de eredivisie kelderde Den Bosch op de ranglijst en mag zich weer gewoon subtopper noe men. Na de nederlaag voor eigen publiek tegen Ajax, bleek nu ook het, mede door een lange blessure- lijst, danig afgezakte FC Twente te sterk. De Enschedeërs dankten de overwinning (2-1) niet aan goed voetbal, maar aan een gezonde do sis werklust en agressiviteit, vooral in de eerste helft. Dat resulteerde in doelpunten van Ten Caat en Bleuming. Tussendoor had Gill haus de ploeg van oefenmeester Rinus Israel weer even hoop gege ven. Op Woudenstein pakken donke re wolken zich samen boven het ar me Excelsior, dat na de nederlaag tegen FC Utrecht (0-1) alleen Hera cles nog onder zich weet en AZ'67, NEC en VW op enige afstand bo ven zich. De Rotterdammers strui kelden over doelman Jan Willem van Ede en de lange aspirant-inter national John van Loene. Het mo gelijke geheime wapen tegen Bel gië bewees andermaal zijn kwali teiten door na een half uur de enige treffer te produceren. AZ'67 heeft de moed nog lang niet opgegeven. Inzet leverde te gen Go Ahead Eagles twee punten op. De snelle Nortan en Tol scoor den namens AZ'67, Eykelkamp deed dat voor de Deventenaren. Van de degradatiekandidaten spon ook NEC goed garen door concurrent VW met de baas blij ven. De Venlose ploeg was slechts naar De Goffert gekomen voor een punt. Een kwartier voor tijd haalde Henk Grim een streep door die re kening. AMSTERDAM (GPD) Frank Arnesen heeft als grote afwezige een belang rijke rol gespeeld in de door Ajax met 4-1 gewonnen wedstrijd tegen Fortuna. Nu de komst van de Deen naar Amsterdam uiterst on zeker is geworden, lijkt de noodzaak voor een aantal Ajacieden om zich waar te maken weggevallen. Tegen de Limburgers leidde dat ertoe dat er van de agressi viteit, die een week eerder tegen FC Den Bosch nog volop aanwezig was, vrijwel niets meer te bespeuren viel. „Kennelijk is het Arnesen-ei'fect al- weer uitgewerkt. De spelers zijn zeker niet meer bang voor hun plaats", zo stelde technisch-direc teur Johan Cruijff zich na afloop veel feller op dan zijn discipelen in de negentig minuten daarvoor. Als geen ander hoopt Cruijff dan ook dat de onderhandelingen tussen de besturen van Ajax en Anderlecht, de huidige werkgever van Arne sen, die donderdag worden voort gezet, resultaat zullen hebben. Mocht dat niet het geval zijn dan moeten volgens Cruijff twee ande re spelers worden aangetrokken om de concurrentiestrijd weer aan te wakkeren. Ajax speelde, zeker gezien de slechte weers- en terreinomstan digheden, redelijk, maar van klan tenbinding was bepaald geen spra ke. Zouden de Amsterdammers even geconcentreerd zijn geweest als tegen Den Bosch dan had een monsteroverwinning tot de moge lijkheden behoord. Fortuna, dat het moest stellen zonder aanvoer der Anne Evers (hij liep donderdag tijdens de training een hersen schudding op) had alle kwaliteit verenigd in één speler: Frans Thijs sen. Toch presteerde hij het in z'n eentje om „het bij voorbaat verlo ren duel", zoals Fortuna-trainer Bert Jacobs later stelde, nog lange tijd van het element spanning te voorzien. In de eerste helft had hij geen kind aan zijn directe tegenstander Gerald Vanenburg, strooide hij kwistig met uitstekende passes en zorgde hij na een solo ook voor het doelpunt dat Fortuna in de 38§te minuut tot 2-1 terugbracht. De ma nier waarop Thijssen in dat eerste bedrijf voetbalde, toonde volgens Cruijff aan dat het zware veld niet als excuus mocht worden aange- LONDEN (Rtr) - Sheffield Wednesday heeft zaterdag een einde gemaakt aan de succes- senreeks van Manchester United. Door een doelpunt van Chapman in de 83ste minuut bedwong Sheffield de leider van de Engelse eerste divisie. Voor Manchester United was het de eerste nederlaag in zestien wedstrijden sinds het begin van de competitie. leefde zich zaterdagmiddag voor eigen publiek (16.500 toeschou wers) ..heerlijk uit en won met 6-1 van Ürdingen door treffers van Kutzop (2x vanaf de strafschop stip), Neubarth (2x), Pezzey en Hermann. Damgen redde voor Ür dingen de eer. (3-0). Na de rust scoorden Neubarth, Pezzey (5-0), Damgen (5-1) en Hermann (6-1). In Mönchengladbach was de an ders zo betrouwbare Borussia- doelman Sude tegen Leverkusen niet op dreef. Zijn fouten kostten de thuisploeg de zege (2-2). Sude liet bij het eerste doelpunt (0-1) de bal uit zijn handen vallen, waar door Zechel geen moeite had de score te openen. Na de rust zorgde Drehsen voor 1-1 en bracht Herbst de thuisploeg aan de leiding (2-1). Tien minuten voor het einde scoor de Tscha in zijn 200e Bundesliga- duel óp het randje van buitenspel de gelijkmaker. Ook bij die treffer ging Sude niet vrij uit. Hamburger SV speelde tegen Fortuna Düsseldorf een knappe eerste helft, waarin Jakobs, Grün- del en Lux de stand naar 3-0 tilden. In het tweede bedrijf liet de absen tie van Magath en Schroder zich danig voelen. Alleen Gründel slaagde er in nog te scoren (4-0). Pierre Littbarski had met twee treffers een groot aandeel in de overwinning van FC Köln (3-1) op FC Nürnberg. België De 30.000 toeschouwers in het Brusselse Astridpark zagen zater dagavond een matige topper tus sen Anderlecht en Club Brugge. Arbiter Vandenwhijngaert zorgde in de eerste helft voor het hoogte punt door een duidelijke overtre ding van Bruggenaar Papin in het eigen strafschopgebied weg te wui ven en Anderlecht zo een straf schop te onthouden. Het in de tweede helft zeer de fensief spelende Brugge behield de leiding omdat achtervolger AA Gent dezelfde score overeenkwam in Luik bij Standard. Gent had evenwel het excuus zonder de veel scorende René Mucher aan te moe ten treden. Standard poogde wel op winst te spelen, maar miste een koele afmaker. Dat kwam gisteren vaker voor in de hoogste Belgische klasse. In de acht wedstrijden werd slechts 17 keer gescoord. Elf doelpunten daarvan vielen in twee wedstrijden. Waregem haalde fors uit (5-1) tegen Beerschot (drie tref fers van Dany) SK Beveren ver sloeg met 4-1 RWDM. Charleroi verliet de laatste plaats door met 0-1 te winnen bij Lokeren. KV Me- chelen, nog zonder de geblesseer de Erwin Koeman, won door een doelpunt vanJienfeld in de tweede helft met l-Ovart FC Luik. Italië Na de nederlaag van vorige week tegen Napoli herstelde de Italiaan se lijstaanvoerder Juventus zich in eigen stadion door AS Roma met 3-1 te verslaan. In Turijn zagen 45.000 toeschouwers Massimo Mauro de score voor de thuisploeg openen. Na de gelijkmaker van Ro berto Pruzo (strafschap na hands van Cabrini) stelden Michael Lau- drup en Aldo Serena de zege veilig In het bikkelharde duel tussen Napoli en Inter stuurde de arbiter twee spelers van het veld en trok zeven keer de gele kaart. In de 57e minuut kregen Napoli-verdediger Bruscolotti en Inter-aanvaller Alto- belli het met elkaar aan de stok. Beiden konden vertrekken. Zeven minuten later vertrok Ruben Bu- riani onvrijwillig. De middenvel der van Napoli brak zijn been. Tus sen de bedrijven door werd ook nog gevoetbald. Maradona schit terde als vanouds. Hij scoorde vier minuten na de rust 0-1. De Ier Liam Brady tekende vanaf de strafschopstip voor de gelijkma ker. Preben Elkjaer Larsen verdien de zijn derde autoradio in dit sei zoen, een prijs door een sponsor wekelijks ter beschikking gesteld voor de eerste doelpuntenmaker van de dag. Tegen Fiorentina scoorde de Deen in de eerste aan val. Ook de Duitser Briegel scoor de voor de landskampioen. Berli en de Argentijn Passarella (straf schop) zorgden evenwel voor even wicht! Pisa nam onder andere door een treffer van Wim Kieft wat meer af stand van de degradatiezone. Co- mo werd met 4-1 verslagen. Gerald Vanenburg tikt de bal met het puntje van zijn schoen c Marco van Basten kopt Ajax vervolgens naar 2-0. voerd door Ajax: „Als er nauwe lijks te voetballen was, hoe kan Thijssen dan voor rust de sterren van de hemel spelen? Zoiets mag toch niet mogelijk zijn. Neem nou dat doelpunt van hem. Dat had nooit gescoord mogen worden. Hij liep gewoon door de verdediging. Onvoorstelbaar". Het dubbelbesluit van Cruijff - punten pakken met goed en aan trekkelijk voetbal - werd ook in de tweede helft niet uitgevoerd. Een gedwongen tactische omzetting (Ronald Koeman viel met een lich te knieblessure uit en Edo Ophof viel in) zorgde er wel voor dat Thijssen, met wie Sonny Silooy zich ging bemoeien, meer uit beeld werd gehouden, maar de amuse mentswaarde werd er niet door verhoogd. Slechts bij hoge uitzondering kwam een aantal Ajacieden tot het hogeschool-voetbal dat tegen een zwakke ploeg als Fortuna veel va ker was verwacht. Verantwoorde lijk daarvoor waren de door bonds coach Leo Beenhakker geroemde Arnold Mühren („Ik sluit niet uit dat hij alsnog in de selectie voor de wedstrijd tegen België komt"), Marco van Basten en Vanenburg. Mühren opende in stijl de score door in de 30ste minuut behendig doelman André van Gerven te ont wijken en deed in technisch en tac tisch opzicht niet onder voor Thijs sen. Van Basten werd al na vier mi nuten wild getorpedeerd door Van Gerven, maar dat kon de spits er ook nu niet van weerhouden om met veel inzet te blijven spelen, wat hem het tweede doelpunt ople verde. Vanenburg was een van degenen die zich het verwijt, dat niet of nau welijks werd terugverdedigd, kon aantrekken. In tegenstelling tot bijvoorbeeld Rob de Wit en John van 't Schip kon de Utrechter ech ter wijzen op een grote offensieve inbreng. In zijn favoriete rol van middenvelder was Vanenburg be trokken bij alle doelpunten. Hij stond aan de basis van de eerste drie goals en vormde zelf het eind station bij de vierde treffer. Een positieve ontwikkeling voor Ajax was ook het feit dat Rob Rij nink en Ophof, die lange tijd ge blesseerd zijn geweest, weer eens de presentielijst tekenden. Rijnink kon dat doen als stand-in van de falende De Wit en Ophof als ver vanger van Koeman, die kort voor zijn vertrek het derde Ajax-doel- punt had afgeleverd. Uphof: „Liever had ik van begin af aan meegedaan. Dat zou waar schijnlijk het geval zijn geweest als Ajax het vorige week tegen Den Bosch niet zo goed had gedaan. Nu werd het hele team gehandhaafd. Maar goed, ik ben blij dat ik toch nog zo'n veertig minuten heb ge speeld en dat het ook goed ging. Van mijn blessure heb ik totaal geen last gehad. Ik hoop dat Been hakker me maandag bij de laatste zestien voor België houdt. Zowel bij Ajax als in het Nederlands elftal wil ik me weer waarmaken". Aan spelers als Ophof lag het dan ook niet dat Cruijff in zijn nabe schouwing somber vaststelde dat „het erom gaat het publiek te ver maken, maar dat dat vanmiddag niet het geval was", Liverpool profiteerde. Het won zeil met 3-0 in, Coventry en verkleinde daardoor de achterstand op de lei der van tien tot zeven punten. Manchester United verloor in de uit-wedstrijd tegen Sheffield Wed nesday meer dan een ongeslagen record. Aanvoerder Bryan Robson stond bij zijn comeback slechts een kwartier op het veld. Toen kreeg hij weer' last van de dijbeen blessure, die hem zes weken aan de kant heeft gehouden. Liverpool kwam in Coventry goedkoop aan de eerste twee tref fers van Ronnie Whelan en Paul Walsh door fouten van doelman Steve Ogrizovic, die lange tijd op Anfield op de reserve-bank heeft gezeten als vervanger voor Bruce Grobbelaar. In de laatste minuten zorgde Ian Rush voor 0-3. Kerry Dixon, de aanvaller van Chelsea, speelde zichzelf vrijwel zeker in het Engelse elftal door te- gen Nottingham Forest tweemaal te scoren. Bondscoach Bobby Rob son zag de andere kandidaat-spits (Mark Hateley is geblesseerd) Pe ter Davenport van Nottingham uit de wedstrijd worden gespeeld door Nigel Clough. De zoon van Forest- manager Brian scoorde eveneens twee keer waardoor Chelsea uitein delijk met 4-2 won. West-Duitsland De grootste verrassing van de veertiende speeldag in de Bundes- liga beleefden de 15.000 toeschou wers in het Olympisch stadion in München. Daar verloor Bayern voor het eerst sedert dertien maan den weer op eigen veld. Paul Cser- nai, de door Bayern ondanks zijn successen ontslagen trainer, verliet met opgeheven hoofd de arena. Zijn werknemers van Borussia Dortmund, de hekkesluiter, had den de eerste overwinning in een uitwedstrijd in deze competitie be haald. Het doelpunt van Uli Bitt- cher in de 18e minuut bleek beslis send. Doelman Immel hield daarna met verve zijn doel schoon. Door de nederlaag groeide de achterstand van landskampioen Bayern op Werder Bremen, dat de leidersrol van Mönchengladbach overnam, tot drie punten. Werder

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 14